Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Wolne tematy (58 – …
  Lily o Co tam słychać w McPolsce…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  minka o Co tam słychać w McPolsce…
  Emilian58 o Co tam słychać w McPolsce…
  Mietek o Ukraińska wojna
  minka o Co tam słychać w McPolsce…
  Anzelm o Ukraińska wojna
  Mietek o Co tam słychać w McPolsce…
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  Piskorz o Co nam zrobili ruskie
  Marucha o Ukraińska wojna
  minka o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  Mietek o Ukraińska wojna
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Antyrasistka” zgwałcona przez nielegalnego imigranta po „antyrasistowskim festiwalu”

Posted by Marucha w dniu 2013-10-30 (Środa)

Bella vita. Zawodowa „antyrasistka” pracująca na co dzień jako pracownik socjalny po zakończeniu „antyrasistowskiego festiwalu” w Reggio Emilia została zgwałcona przez nielegalnego imigranta.

Pochodzący z Maroka Buojemaa Es Sahly zaprosił 30-letnią kobietę i jej narzeczonego, aby przenocowali w dawnym budynku policji, którzy obecnie jest zasiedlony przez przybyszy z Afryki. Oczywiście „antyrasiści” w ramach wymiany kulturowej i cywilizacyjnej przyjęli propozycję. Marokańczyk jak prawdziwy gospodarz poprosił kolegów o zajęcie się narzeczonym, a sam brutalnie zgwałcił miłośniczkę imigrantów. Policja aresztowała zwyrodnialca dopiero 4 miesiące po wydarzeniu.

Na podstawie: thepoliticsforums.com

Komentarz: Masowa imigracja służąca światowej oligarchii niszczy Europę oraz produkuje zastępy ekonomicznych nomadów bez tożsamości i wartości, armię zombies, elektorat partii lewicowo-liberalnych oraz podopiecznych wszelkiej maści „antyrasistów”. Ci ostatni jak widać płacą za swoją głupotę.

http://www.nacjonalista.pl

Na stronie http://www.dailystormer.com/italian-social-worker-brutally-raped-by-illegal-arab/ możemy się dowiedzieć, iż antyrasistka była bita metalowym prętem podczas gwałtu.
Admin

Komentarzy 31 do “„Antyrasistka” zgwałcona przez nielegalnego imigranta po „antyrasistowskim festiwalu””

 1. kiriki said

  oj, jak mi jej szkoda…

 2. Zbyszko said

  Myślę, że chyba nie ma o co kruszyc kopii. Gościnnośc czasami wymaga poświęceń.

 3. Zbyszko said

  Kiedy ci antyrasiści zrozumieją, że są tylko wyłacznie zręcznie sterowanym narządzem w rękach Globalistów, dla których jednolite silne narody, powiązane silnymi więziami rodziny, są poważnym zagorożeniem. Globaliści jak widac nie muszą już robic nieczego, tylko weźmie się np takiego Owsiaka, da mu się czas antenowy na te jego slogany o tolenacji, dorobi mu się słuszną ze społecznego punktu widzenia misję (jaką jest ta „jego” Orkiestra) i naród sam się rozkłada (w dobrej wierze:-), jak stary zjełczały ser. Kiedy te narody zrozumieją że „Kijem tego co nie pilnuje swego”. W Polsce chyba juz widzimy to, bardzo wyraźnie… teraz gdy już nie mamy swego

 4. niereligijna said

  „Komentarz: Masowa imigracja służąca światowej oligarchii niszczy Europę oraz produkuje zastępy ekonomicznych nomadów bez tożsamości i wartości, armię zombies, elektorat partii lewicowo-liberalnych oraz podopiecznych wszelkiej maści „antyrasistów”. Ci ostatni jak widać płacą za swoją głupotę.”

  ten komentarz jest najwaerosciowszy z calego powyzszego tekstu

 5. AlexSailor said

  Czy zdrowy na umyśle człowiek może nie być rasistą?
  Przypomnę, że rasizm to pogląd, w myśl którego poszczególne rasy a nawet narody mają różne predyspozycje fizyczne i umysłowe.
  Np. czarny jest słabiej widoczny w nocy, a biały na tle skał wapiennych, zaś azjaci słabo trawią mleko.
  Są to poglądy, nie czyny, lecz przekonania, za które dziś zamyka się ludzi do więzień.

 6. Rasizm to przede wszystkim miłość do własnej rasy i apoteoza perfekcyjnej doskonałości. Towarzysząca temu niechęć do obcych jest tu niejako produktem ubocznym i ma na celu ochronę wyższych wartości – chociażby estetycznych, zwłaszcza gdy ci obcy mogliby swoim świńskim cielskiem i spermą bezmózgowia zadeptać Kwiat Stworzenia. Ja sam jak widzę wysoką, naturalną blondynkę niebieskooką, to z miejsca upajam się samym majestatycznym widokiem jej promienistej, arystokratycznej facjaty, czuję wewnętrzną rozkosz i błogość; z resztą – jak mawiał Arystoteles: „piękno nie potrzebuje definicji”. W pewnej mierze cieszy mnie też widok mężczyzn tak wyglądających bo wiem, że w parze z siłą i inteligencją to byłaby wprost idealna partia dla mojej siostry czy córki (na pewno nie żaden je.bany brudas z reklamy Old Spice, co zadaje widzom pytanie jak dla debili: „czy wieś, źe siedze na koniu… tyłem?” – nie, kur.wa, nie wiem i bardzo ciężko się tego domyślić, czarnuchu je.bany!). Rasa jest WSZYSTKIM, jest kluczem do wszystkiego! W starożytności doskonale rozumieli to Grecy – ówczesna elita narodów – i mimo niezdrowych skłonności do pedalstwa (słynna „miłość grecka” – seks analny), majestatyczne piękno i doskonałość prometejskiej rasy (hellenowie=ludzie_świetliści) sławiły antyczne chóry i liczne posągi. Duchowym spadkobiercą Greków (wyszukany estetyzm, twórcza inwencja) i zarazem Rzymian (prócz mądrości siła, dyscyplina, organizacja), w czasach nowożytnych jest dumny Naród Niemiecki, który mentalnie jest mi zdecydowanie najbliższy i najdroższy w świecie!!! Natomiast Polacy, kulturalnie chełpiący się za granicą Niemcem Kopernikiem, Niemcem Witem Stwoszem, żydem Chopinem, żydem Mickiewiczem / Słowackim, kosmopolitycznego rodowodu Bolkiem-Wałęsą, żydem Wojtyłą i polskimi pięściami, mogliby chociaż zachować chrześcijańską pokorę wobec lepszych i mądrzejszych sąsiadów zza Odry oraz samemu bronić genetycznej jakości zamiast chlać na umór i się prać między sobą – żeby wreszcie szerzej zaczęto nas cenić, a nie tylko jednostki.

  Ad rem: ciapaty ludek z Maroka na swój sposób podziękował tej „pani” za głupotę i prożydowski serwilizm. Swego czasu Chińczycy przyjęli dyrektywę Mao Tse-Tunga: „każdy Chińczyk ma zabić jednego wróbla” (gdy w latach 70-tych Państwo Środka nawiedziła plaga wróbli – po miesiącu od wydania tej odezwy nie było ich już wcale!). Ech, żeby tak brudasy mieli trochę karności i przyjęli moją dyrektywę: „każdy niebiały ma wpier.dolić jednemu lewakowi albo zgwałcić jedną lewacką aktywistkę”… 😈

  PS. Apel do rasowych estetów – może ktoś odważny wrzuci go na facebook/twittera: ZA TEL-AWIZYJNE KUR.ESTWO BOJKOTOWAĆ ŚCIERWOMARKĘ OLD SPICE!!! NIE KUPUJ TEGO GÓWNA W SKLEPIE NAWET ZA ZNIŻKĄ 90%, SPAL FABRYKĘ, POŁAM DYREKTORA OD REKLAMY – BO TU JEST EUROPA A NIE CZANDALSKI CHLEW!!!

 7. Lily said

  Jesli nie robisz tego,co Oni chca,albo nie popierasz Ich,to jestes rasista.Widac,ze szybko nauczyli sie od innych,mam na mysli Tych o,ktorych mozna mowic jedynie pozytywnie albo wcale(dr Dariusz R) jest tego dowodem,nie On jeden…

 8. Marek said

  I po co miedzy wierszami reklama, zachwyt na szkopami?
  Mało krzywd wyrządzili Polakom i innym nacjom?

 9. Krzysztof said

  Klasyczny przykład rewolucji pożerającej własne dzieci ))))))))))))

 10. akej said

  @ Ostbaltisch
  Takich slepoproproszwabskich sqrvysybnow jak ty powinno sie obowiazkowo za jaja wieszac. Sa na swiecie dwa narody, ktore NIGDY nie wyciagnely prawidlowych wnioskow ze swej bardzo ponurej przeszlosci. Sa to szwaby i koszerne.

 11. NC said

  Simone Mol…
  Dla tych o krótkiej pamieci:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol

 12. @ Marek
  Zdają sobie sprawę, że jako Naród są trochę lepsi i mądrzejsi od reszty (czego dowodem chociażby zakrywająca świat lawina ich osiągnięć naukowych, technicznych i medycznych – równać mogą się z nimi tylko Anglosasi), a nie zwykli się rozczulać nad ludzką bylejakością i skłonni ten dystans jeszcze zwiększyć. KAŻDA ZDROWA CYWILIZACJA JEST EKSPANSYWNA! Może to się komuś wydawać trochę nieetyczne, lecz dzięki temu Niemcy stanowią potęgę i pchają cały świat do przodu. Czy kolega Marek chętniej żywi własne studiujące dzieci, dbając o ich przyszłość i bezpieczeństwo, czy też w imię wydumanych humanistycznych ideałów równie chętnie daje żreć okolicznym daunom z podwórka albo brudnym cyganom, którzy tylko patrzą, co by tu ukraść i którą z jego utalentowanych córek zaspermić???

  @ weteryniarz
  Oj wyciągnęli, wyciągnęli jedni i drudzy. Każde prześladowanie czyni żydków silniejszymi i pilnie uczą się oni od innych narodów – m.in. Niemców czy Anglików (ekonomia), albo jak w nieskończoność unikać stryczka (specsłużby USA i nie tylko). Także koncesjonowany antyeskimosizm w diasporze służy
  pewnej lojalistycznej spójności strzyg żmijowego plemienia, albowiem tradycyjnie jest to element total-rozkładczy i fekaliczny (vide 12 pokoleń Izraela i ich nieustanne wojny domowe, gdy już pozabijali obcych), który sztucznie trzeba spajać w kupę strachem o własną dupę. 😉 Nie to co Niemcy – Naród konstruktywny, zdrowy i ekspansywny, który po ostatnim złamaniu i wydymaniu przez wielokrotnie liczniejszych krasnoarmiejców i ich sojuszników zrozumiał, że są efektywniejsze i bezpieczniejsze sposoby realizacji swej misji dziejowej, niż tradycyjna strategia krwi i żelaza – nawet jeśli komuś wydawałoby się to niemoralne. Czyż jednak Polacy np. godni są szacunku, nie szanując samych siebie? Świecą przykładem czy oczami? Niechby się tylko Ameryka wreszcie pogrążyła w wojnie domowej, stając niezdolną do interwencji zagranicznej (na co z utęsknieniem czeka cały świat), to odwieczny żywioł germański po wielu latach nareszcie odzyska w Europie wolną rękę i korzystając z okazji, uprzątnie całą tę genetyczną stajnię Augiasza, poczynając od islamskiego nowotworu u siebie samych. W Polsce przez głupią mentalność też bardzo dużo chwastu narosło, i to jeszcze od czasów piastowskich, zatem chcąc, żeby silni i schludni z natury, godni życia Polacy stali się elementem bardziej pożądanym do pokojowej asymilacji przez mądrzejszego starszego brata zza Odry (na czym obie strony tylko skorzystają), to musimy mniej chlać i mniej pyskować (prohibicja i f******owska dyscyplina w szkołach bardzo wskazana), a bardziej się wspierać i troszczyć o krew i rasę, bo to klucz do wielkości i chwały! Natomiast dominujące dziś w tym kraju (liczebnie) judeosoborowe owieczki, barany i zapijaczone bydło robocze Szechtera, w takiej postaci nadają się tylko na… RZEŹ, o czym wszyscy trzeźwo myślący wiedzą doskonale.

 13. Marek:-) said

  Ad11, jest pan cyniczny, przyzwoitosc, wiara, wspolczucie, to wartosci duzo waznijsze od darwinowskich bzdur o walce silnych ze slabszymi. Wsadz se w d.upe swoja germanofilie, pajacu.

 14. Marek said

  Edit, powyzsze bylo do ostabalti…
  Marek, a nie Marek:-)

 15. shadowman said

  Ad. 12. Rasistowskie teorie Hitlera były wprost zżynane z Talmudu. Nigdy więcej III Rzeszy. Nie wiem czy jesteś jednym z tych, co wierzą w to że narodowy socjalizm pod przewodnictwem Niemiec wyzwoli Polskę i świat spod władztwa żydowskiego? Może czytałeś blogi typu ” Justice4Germans”, stąd może takie poglądy. Co nie znaczy że odrzucam narodowy socjalizm w całości. Mieszanie ras to katastrofa choć jako tako mogę się przyjaźnić z czarnymi czy azjatami o ile nie mają nic do Polski, czy chrześcijaństwa. Czy to Niemcy, czy Żydzi, czy Chińczycy, czy Rosjanie chcą być panami świata to i tak to będzie praktycznie ten sam totalitaryzm

 16. Brat Dioskur said

  Czy przypadek ten nie mial miejsca w Szwecji,znanej z nadwyzki uzytecznych idiotow?Jezeli sobie dobrze przypominam to ta zgwlacona wcale nie miala pretensji do tego marokanskiego don Juana.Nieprzypadkowo egzystuje pojecie „Syndromu Sztokholmskiego”.
  Ostabaltisch zas ,a chyba juz to kiedys walkowalismy,zapomina o masowym squrwieniu sie milionow Niemek ,ktore po wojnie za zwykle nylonowe ponczochy oddawaly sie na kopki amerykanskim G’S ,nierzadko czarnuchom!Honor miedzy nogami?A za pokojowa asymilacja „schludnych” Polakow z „‚madrzejszymi starszymi bracmi” zza Odry (cholera,ile w koncu mamy tych starszych braci ?)optowal juz ze swoim schludnym umyslem niejaki Bolek…..Pogratulowac towarzystwa!

 17. Nemo said

  @Ostbaltisch

  Takim jak ty doradzam zawsze to samo-zmień obywatelstwo jak ci nie pasuje polskie,baranie jeden.

 18. Rzymianie byli silniejsi od zaanektowanych przez siebie Greków. Czy później z nimi walczyli? Nie, gdyż byli to ludzie WYSOCE WARTOŚCIOWI – jedni i drudzy. Zdobywcy nawet ochoczo godzili się, by Hellenowie stawali się ich nauczycielami, jakoby w ten sposób częściowo od nich uzależniając… no i imperium kwitło, gdyż był to czas honoru. Wcześniej u jego zrębów legła fuzja Protorzymian i Sabinów, a przecież obie te nacje wyznawały kult siły – i pewnie dlatego cenili i szanowali się nawzajem jako zdrowi, pełnowartościowi Biali Mężczyźni, którzy zacieśniając więzy pokrewieństwa mogą razem podbić świat! Tylko jakoś żaden murzyn w tym państwie nie zrobił kariery, co nikogo nie dziwi, ale to detal; jedynie pewna zionąca feromonami sucz z Egiptu trafiła na salony, prowokując małą wojnę domową żołnierzy ocipiałego Marka Antoniusza i rzymskich władz stołecznych… Cóż, konflikty zdarzają się wszędzie; tym niemniej imperium w glorii heroicznych cnót przez wieki kwitło i lśniło w blasku chwały, toteż w nawiązaniu do Najlepszych Tradycji Panaryjskiej Przeszłości, pragnę dziś SELEKTYWNIE włączyć zagubioną, amorficzną masę polską (później także nasz odłamany quasinarodek
  białoruski i ukraiński) w obręb dobrze prosperującej Germanii, by stając się cegiełką (czy też raczej: kamieniem węgielnym) nowego prężnego i superdynamicznego żywiołu, nie tylko zdobyć na tej planecie hegemonię jak kiedyś Rzymianie z innoaryjskimi przybudówkami, lecz zebrawszy dalej najwartościowszych ludzi z Rosji i innych naszych państw satelickich, stworzyć globalną siatkę ekspedycyjną dla planowego kolonizowania naszym rodzajem innych planet Układu Słonecznego i całej galaktyki!!! 😎

  PS. Dziękuję Ci bardzo „człowiecze cienia” za wzmiankę o stronie Justice4Germans. Cóż: nie znałem jej, koncypując w pełni niezależnie i świadomie, lecz teraz z nieopisaną wprost przyjemnością pod bardzo wygodnym translacyjnym pretekstem odwiedzę pewną trzydziestoparoletnią, pełną wdzięku profesorkę od inglisza (jak tylko jej mąż znów pojedzie za granicę), by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, z czego jedna to weryfikacja z poglądami tamtych ludzi i wielce prawdopodobnie zrobienie licznych przedruków na osiedle, celem stymulacji patriotycznych uczuć młodzieży polskiej frakcji Solarnego Ludu. Co ciekawe, imię tej uroczej damy to… HELENKA – w dodatku w pełni zgodne z etymologią. 😀

 19. Cham Wiejski said

  Czy p. Ostbaltisch ma jakieś problemy/kompleksy seksualne?
  Tematyka ta zajmuje sporo miejsca w jego wypowiedziach, choć pasuje do gajówki jak garbaty do ściany.

 20. Marcin said

  Ad 18
  Nie wiesz jak wejść na forum Onet’u? Tam stawiaj „klocki” a nie tutaj.

 21. Gość said

  re 19,20
  Podstawowym problemem Pana Ostbaltisch’a jest nienawiść do Polaków…

 22. Raczej troska o wartościowych Polaków i dezaprobata dla kundlących wad tego narodu oraz perspektywy ich wyeliminowania.

 23. A skoro mowa-zgadywanka o kompleksach, to ja mógłbym odpalić kontrę, że tu produkują się głównie genetyczne popłuczyny od pejsów jerozolimskich, którzy ostentacyjnie zapieprzają do kościółka i próbują odgrywać rolę wzorowych polskich nacjonalistów – zupełnie jak Bubel, Wierzbicki i całkiem spora sfora tego elektora. 😉 Raz jak byłem w Krakowie na wycieczce, to zdumiał mnie pewien obleśny, niski, brodaty stary dziad o kudłach czarnych-poskręcanych i zwierzęcej czaszce, który akurat kupował gazetę „Tylko Polska” i natarczywie agitował młodą, ponętną i nieco zażenowaną kasjerkę, co też to cholerne żydostwo w Polsce wyprawia. O jasny gwint – myślałem że się zesram ze śmiechu, ale nie mogłem tego dać po sobie poznać. Heh, gdyby tylko on jeden miał kuku na muniu – wcześniej jeszcze lat temu x, na balandze w akademiku, jeden wykapany „eskimos” non stop napier.dalał o lichwie, o Palestyńczykach, o wojnach USA, o polskojęzycznym Knesejmie, o narkobiznesie, o Polkach stręczonych w żydowskich burdelach (gdy ja mu udzielałem poparcia albo sam coś do tego dołożyłem, to strasznie, ale to strasznie się podniecał), a nawet bawił się w antropologa, choć sam wyglądał jak żywcem wycięty z pisma „Der Stürmer” i nawet po umyciu śmierdział jak cap. Co za dziwny i popier.dolony naród… :/

 24. Aha, tuż przed ostatnim zdaniem zapomniałem dopisać: W dodatku co rusz powtarzał jak mantrę: ‚Z ŻYDAMI NIE PIJĘ’…

 25. akej said

  @ Ostbaltisch
  Tobie, podobnie jak tej „antyrasistce”, juz nic nie pomoze. Nawet gdyby caly puton szwabskich pedalow ciebie zgwalcil…

 26. @ akejku,
  nie szarżuj-że tak ostro ze swoimi perwersyjnymi fantazjami a’la WW2, bo cię podam do sądu o molestowanie 😉 a jeszcze nie daj Bóg smaku mi narobisz – i co wtedy? 😉

 27. Wosiu said

  Ostbaltish

  Starszymi braćmi, to są Polacy dla Niemców a nie odwrotnie. Przypominam, to co już pisałem:

  – Polacy są bezpośrednimi potomkami prasłowian którzy byli starożytnymi Aryjczykami i stworzyli potężną cywilizację od Renu po obecną chińską prowincję Xinjiang a idąc na południe założyli starożytne cywilizacje Persji i Indii (jako Ariowie),

  – świadczy o tym rozprzestrzenienie aryjskiej haplogrupy genetycznej R1A1, najwyższe u Serbołużyczan, w Polsce, na Ukrainie w miejscach zamieszkiwanych kiedyś przez Polan Naddnieprzańskich, w Tadżykistanie (duża część Tadżyków to blondyni lub szatyni o jasnych oczach) i w północnych Indiach wśród kasty braminów (ci jasnoskórzy Hindusi)
  oraz
  wyjątkowo duże podobieństwa językowe między starożytnym sanskrytem a językami słowiańskimi,

  – wg niektórych badań genetycznych (Underhill) Polacy są autochtonami na terenach Polski od 10.000 lat,

  – Niemcy genetycznie są mieszanką celtycko-germańsko-słowiańską i nie są nawet prawdziwymi Germanami jak Skandynawowie.

  – przez dawnych Słowian Niemcy byli postrzegani jako prymitywy potrafiące naszczać do źródła, co było dla Słowian czynem nadzwyczaj ohydnym i odrażającym, Niemcy przez wieki byli narodem chłopskim z minimalną klasą szlachecką i w XVII wieku polscy magnaci zatrudniali niemieckich hrabiów na zasadzie dziwolągów i komediantów, dla ubawu, którzy występowali gdzieś pomiędzy połykaczami ognia a tańczącymi niedźwiedziami.

  Niemcy zyskali na tym, że ich warstwą kulturonośną było mieszczaństwo a nie szlachta i że po Wojnie 30-letniej mieli w zasadzie spokój i nikt ich nie eksterminował ani nie niszczył im infrastruktury i rozwijali przemysł do czego sie dobrze nadawali i nadają.

  W Polsce warstwą kulturonośną była szlachta, mieszczaństwo nie mogło się rozwinąć dostatecznie na skutek pasożytniczego wpływu żydów. I tę warstwę wewnętrzni i zewnętrzni wrogowie Polski niszczyli od czasu Buntu Chmielnickiego po II Wojnę Światową, okupację żydokomunistyczną po wojnie i obecną okupację żydokapitalistyczną.

  I wyniszczyli.

  Czy to tak trudno zrozumieć, że Polacy są tacy jacy są, bo im wyniszczono elity na których klasy niższe mogłyby się wzorować i starać się dorównywać im, a miejsce polskich elit zajęli Żydzi? Naprawdę tak trudno zrozumieć skalę strat ludzkich, kulturowych i materialnych jaką doświadczyła Polska?
  I tak to jest niemal cud, że stare niedobitki jak niektórzy z nas tutaj i gdzie indziej jeszcze się trzymają, a część młodego pokolenia się budzi…

  Dobry wpis! – admin

 28. akej said

  @ Ostbaltisch Wystarczy mi jak „pijesz do Polakow” nazywajac szwabem Najwiekszego Polaka Kopernika! Za takie superswinstwo Gajowy powinien ciebie – proszwabski wieprzu, automatycznie zabanowac. Jestem zdziwiony, ze Gajowy
  dotychczas tego nie zrobil!!!
  PS – Mickiewicz w pewnym okresie swego zycia ulegl towianszczyznie – z czego pozniej wycofal sie. Nie byl swinskim zydem. Tylko zydzi takie pogaduszczki uskuteczniaja aby obrzydzic Polakom jego postac.

 29. JO said

  Ad.27. Podobnie co z Polska , stalo sie z Rosja…stalo, ale Ufam, ze nie Dzieje w odroznieniu do Polski

 30. Kar said

  ..brodaty stary dziad o kudłach czarnych-poskręcanych i zwierzęcej czaszce..

  Panie Ost, a moze to nasz Wladek Bartoszewski robil za rajfura…..

 31. shadowman said

  Jeżeli schodzimy na temat kto był prawdziwym Polakiem to można wspomnieć o tym że komendanci 3 Brygad Legionów Polskich nie byli w 100% etnicznie Polakami. Jeden z nich miał korzenie litewsko-żydowskie, drugi austriackie, a trzeci ukraińskie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: