Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Wolne tematy (58 – …
  Lily o Co tam słychać w McPolsce…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  minka o Co tam słychać w McPolsce…
  Emilian58 o Co tam słychać w McPolsce…
  Mietek o Ukraińska wojna
  minka o Co tam słychać w McPolsce…
  Anzelm o Ukraińska wojna
  Mietek o Co tam słychać w McPolsce…
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  Piskorz o Co nam zrobili ruskie
  Marucha o Ukraińska wojna
  minka o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  Mietek o Ukraińska wojna
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Czy Kosiniak-Kamysz zaoferuje pracę w burdelach?

Posted by Marucha w dniu 2013-10-30 (Środa)

Rząd Donalda Tuska wziął się poważnie za bezrobocie. Pośredniaki podległe ministrowi Kosiniakowi-Kamyszowi z PSL są o krok od przyjmowania ofert chętnych do pracy w domach publicznych. Jak donosi „Rzeczpospolita” w jednym z warszawskich urzędów pracy znalazła się oferta zatrudnienia dla pań w klubie Go Go.

Od chętnych do okazywania swoich wdzięków, śliniącym się klientom klubów Go Go, przedstawicielek płci pięknej oczekuje się znajomości angielskiego, skomplikowanych prawideł wygibasów na rurze oraz doświadczenia w konwersacjach „face to face”.

Tak oto rząd Donalda Tuska dowodzi, że dokłada wszelkich starań, by młode dziewczyny, które nie znalazły jeszcze pracy na zmywaku w Londynie, mogły pozostać w kraju i znaleźć sensowne zajęcie.

Za półtora tysiąca miesięcznie na umowę o pracę, z całą pewnością będą mogły zacząć myśleć perspektywicznie o zakładaniu rodziny, kupnie mieszkania, sprzętu domowego, czy samochodu.

Tak oto realizuje się zapowiedziana kilka dni temu przez prezesa PSL i wicepremiera polityka prorodzinna tego ugrupowania. Pragmatyczne myślenie ludowców i poruszanie się w świecie realnych problemów Polaków znowu wzięło górę.

Ale liderzy z pod znaku zielonej koniczyny powinni pójść dalej i nie zadawalać się już osiągniętymi rezultatami swojej aktywności. Skoro służby ministra Kosiniaka-Kamysza z Polskiego Stronnictwa Ludowego powiedziały już A, to czemu nie miałyby powiedzieć B. Wszak od ofert pracy w klubach Go Go do pośrednictwa w pozyskiwaniu „towaru” do domów publicznych droga już niedaleka.

Najlepiej, gdyby urzędasy chadeckiego ministra z Krakowa usprawniły system wabienia. Dołożyły starań by w ramach miliardów przeznaczonych na walkę z bezrobociem, część trafiła na organizację od podstaw sieci „pośredniaków szkolno-uczelnianych”.

W każdym liceum i na każdym wydziale uniwersytetu, czy politechniki powstałaby tablica z ofertami „lżejszej” i gorzej wynagradzanej pracy w GO GO oraz „cięższej”, ale lepiej płatnej, w krajowych domach publicznych. A jeszcze bardziej nobilitująco w naszej ukochanej Unii.

Z nowymi urzędnikami, przeznaczonymi do obsługi wypychanej rodzimej młodzieży na rury i w ramiona jednorazowych klientów europejskich, minister Kosiniak-Kamysz nie powinien mieć problemów. Są jeszcze z pewnością prezesi kół gminnych i powiatowych PSL, których córki i synowie nie mają pracy na etat w administracji.

A najlepiej gdyby przetarg na kompleksową obsługę pośrednictwa w handlu żywym towarem wygrało Forum Młodych Ludowców, z którego wywodzi się minister Kosiniak-Kamysz. Wtedy wśród aktywistów tej organizacji mielibyśmy – jak w złotych czasach jego rodziny z ZSL w Polsce Ludowej – pełne zatrudnienie.

Wanda Grudzień
http://prawy.pl

Komentarzy 13 do “Czy Kosiniak-Kamysz zaoferuje pracę w burdelach?”

 1. AlexSailor said

  Artykuł idiotyczny.
  Praca na rurze jest w zasadzie wstępem do pracy w burdelu, lub działalności tego typu świadczonej chałupniczo.
  Jakiś malutki procent dziewuch zatrzyma się na rurze, ale to tylko wyjątki potwierdzające regułę.
  Jednak działalność gospodarcza z rurą jest w pełni legalna i nie ma żadnego powodu nie wywieszania ofert w Urzędach Pracy, które to urzędy są potrzebne, jak kamień przywiązany do szyi tonącego.
  Jest wiele innych profesji, które w podobnym stopniu kończą się pracą w burdelu lub podobną, np. te wszystkie modelki, aktorki ze spalonych teatrów.
  Natomiast bardzo zabawne byłoby kierowanie do takiej pracy sześćdziesięcioletnich mężczyzn i w przypadku odmowy przez firmę zatrudnienia oskarżenie jej o seksizm, dyskryminację, itp.

 2. Sowa said

  Ale przecież naród lubi burdele:
  http://www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/wiadomosci/wola-agencje-niz-przedszkole/4144174

 3. Boydar said

  @ Pan Alex (1)

  Pan jesteś zakamuflowaną opcją genderyczno-emerytalno-homiczną. Czytając ostatnie zdanie komentarza, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że o ile 66 letni Arnold Schwarzenegger byłby mile widziany jako Pipeman, to już nasze rodzime emerytki szansy u Pana nie mają 🙂

 4. Sybirak said

  Ad 1 AlexSailor

  DUREŃ !

 5. Rysio said

  re1. „………..Natomiast bardzo zabawne byłoby kierowanie do takiej pracy sześćdziesięcioletnich mężczyzn i w przypadku odmowy przez firmę zatrudnienia oskarżenie jej o seksizm, dyskryminację, itp………..”

  No to jest draństwo!

  Bo ja na ten przykład bardzo chętnie bym se potańczył na rurze, razem z młodszymi koleżankami.

  🙂

 6. grab said

  Taka rura / w pełni stalowa / to powinna się wyginać na plecach stręczycieli .

 7. Boydar said

  Obawiam się Panie Rysiu, że już po minucie wspólnych wygibasów, Pański rozrusznik wątroby zrobił by takie coś : hhkkkkgrrrrrrpsssss … i to będzie koniec Pana Rysia.

 8. Brat Dioskur said

  Nie wyrzucajcie zbyt szybko Sailora za burte ,ktory napisal ,ze praca na rurze jest legalna ,bo…sa juz przymiarki do ustanowienia tej „sztuki” …dyscyplina olimpijska!W Niemczech zas juz do porzadku dziennego naleza przypadki kierowania przez biura zatrudnienia bezrobotnych kobiet do burdeli ,odmowa przyjecia hmmmm…etatu konczy sie zablokowaniem swiadczen socjalnych.Oczywiscie u nas do tego nie dojdzie…never!

 9. Boydar said

  Nic Mu nie będzie Bracie Dioskur, woda ciepła, pływać umie, nic Mu nie będzie. A te ruropląsy są tak samo legalne, jak nasz premier, prezydent, Papież i podatki 🙂

 10. Gość said

  Re 4
  Za szybka i ostra reakcja. Pan AlexSailor generalnie ma b. ciekawe i niepozbawione logiki wpisy!

 11. Boydar said

  Kurde, niech się sam odszczeknie, duży jest 🙂

 12. Marucha said

  AlexSailor ma rację.
  Taniec przy rurze to legalne zajęcie.
  I nic nie pomogą tu racje osób protestujących przeciwko jego legalności, Jak zwykle nie odróżniają tego, co jest w świetle prawa legalne, od tego co jest niegodne i niemoralne.

 13. Boydar said

  Bez dwóch zdań !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: