Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JerzyS o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  NICK o Szokująca analiza krwi na żywo…
  NICK o Szokująca wypowiedź ministra A…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  bryś o 3:0 dla Łukaszenki
  jaroslawraczynski o Koniec świata
  zen o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  Us o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  revers o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Kara za terapię

Posted by Marucha w dniu 2013-10-30 (Środa)

Za pomoc pacjentom w wychodzeniu z homoseksualizmu brytyjski psychoterapeuta stracił prawo wykonywania zawodu.

Brytyjskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów (BPA) relegowało ze swoich szeregów wyleczonego byłego homoseksualistę dr. Mike’a Davidsona. Lekarz specjalizował się w terapii osób, które potrzebowały pomocy psychologicznej w związku ze skłonnościami homoseksualnymi. Davidson przyznał się też w swoim CV, że sam doświadczył takiego zaburzenia przed laty, i dzięki terapii udało mu się skutecznie z niego wyleczyć.

Lekarz w ramach BPA świadczył swoje usługi od sześciu lat. Przez lata praktyki żaden z pacjentów Davidsona nie złożył choćby jednej skargi na terapeutę, pacjenci zaś charakteryzowali go jako inteligentnego, współczującego i empatycznego specjalistę.

W ostatnim czasie Davidson stał się jednak celem coraz częstszych i brutalniejszych ataków bojówek aktywistów homoseksualnych, które w konsekwencji doprowadziły do szykan w jego własnym środowisku. Fala krytyki spadła na terapeutę po wywiadach, jakich udzielił stacji radiowej BBC.

W pierwszej rozmowie z rozgłośnią bardzo dokładnie, używając dowodów naukowych, objaśniał swoje metody walki z niepożądanymi skłonnościami homoseksualnymi. W innym wywiadzie dla BBC podtrzymał swoje stanowisko i jeszcze raz przedstawił wyniki badań i potwierdzające je dowody.

Reakcją władz BPA na tę rozmowę było powiadomienie Davidsona, iż zostaje natychmiast objęty postępowaniem dyscyplinarnym. Decyzja oznacza także zawieszenie jego licencji na wykonywanie zawodu psychoterapeuty.

Zdaniem władz BPA, Davidson, prezentując swoje metody leczenia homoseksualizmu, naruszył zasady etyki obowiązujące wszystkich terapeutów. Mówią one m.in. o tym, że lekarz nie może oferować klientowi terapii, która sama w sobie jest „opresyjna”, nawet jeśli jest przekonany, że działa w interesie klienta, kierując się jego dobrem lub autonomią. Zgodnie z tą zasadą BPA uważa, że oferowanie homoseksualistom terapii jest „nieetyczne”.

– Taka wykładnia zasad moralnych, jaką kieruje się BPA, jest po prostu przerażająca – twierdzi Dermot O’Callaghan, szef Core Issues Trust, organizacji pomagającej osobom cierpiącym z powodu homoseksualizmu.

W jego ocenie lobby LGTB odbiera im prawo do decydowania o sobie, choć tak szumnie powołuje się na idee wolnościowe. O’Callaghan podkreśla także, że problem niechcianych skłonności homoseksualnych nie jest marginalny.

Do Core Issues Trust zgłasza się bowiem coraz więcej osób, które same nie są w stanie poradzić sobie z tym problemem. Twierdzi, że pozbawianie licencji takich fachowców jak dr Mike Davidson odbiera im nadzieję i szansę na wyleczenie.

– Zniszczyli życie troskliwego i odważnego terapeuty. To nie jest dobry prognostyk dla tych, którzy cenią sprawiedliwość, w tym także sprawiedliwość wobec osób, które nie akceptują swoich skłonności i chcą to zmienić – podsumowuje.

Łukasz Sianożęcki
http://naszdziennik.pl

W Polsce nigdy do tego nie dojdzie!
Admin.

Komentarzy 9 do “Kara za terapię”

 1. AV said

  Mam taki mały komunikat do admina strony: przed chwilą próbowałem wejść na stronę gajowego Maruchy i ku mojemu zdziwieniu pojawił się komunikat o zablokowaniu dostępu do strony, ze względu na ryzyko występowania „złośliwego oprogramowania”. Oto treść komunikatu: „Na tej stronie została umieszczona treść od sol.myslpolska.pl – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.”

  Ale jaja… Chyba muszę zmienić przeglądarkę Comodo, która bazuje niestety na Google Chrome…

  Być może było coś na rzeczy – strona Myśli Polskiej jest nieczynna do 1 listopada. Mogła zostać przez kogoś zainfekowana. Nie ona jedna zresztą. – admin

 2. AV said

  Już działa.

 3. Easy_Terran said

  Strona 1 już działa, ale strona 2 nadal wyświetla komunikat o wirusie!

 4. jarek said

  Sodomia była dość powszechna wśród topowych członków NSDAP.

 5. Marek said

  „sam doświadczył tego zaburzenia”
  „skłonności homoseksualne”, etc…

  mowa trawa, słów o zboczeniu nawet katolicki przekazior nie jest w stanie użyć wprost.

 6. Brat Dioskur said

  Jak juz o wirusach.Media holenderskie donosza o nowej metodzie cybernetycznego szantazu,Hacker wprowadza do systemu wirusa z dzieciecym p.o.r.no! Komputer sie zawiesza a na ekranie widac stosowna scenke z propozycja wplaty €100 w formie telefonu pod podany numer,zazwyczaj gdzies na Balearach.Grozba o tyle podwojna bo policyjne scanery automatycznie przeszukuja siec w poszukiwaniu odbiorcow tego typu przekazow i jak namierza IP to juz nie ma odwolania!

 7. Marcin said

  „Zdaniem władz BPA, Davidson, prezentując swoje metody leczenia homoseksualizmu, naruszył zasady etyki obowiązujące wszystkich terapeutów. Mówią one m.in. o tym, że lekarz nie może oferować klientowi terapii, która sama w sobie jest „opresyjna”, nawet jeśli jest przekonany, że działa w interesie klienta, kierując się jego dobrem lub autonomią. Zgodnie z tą zasadą BPA uważa, że oferowanie homoseksualistom terapii jest „nieetyczne”.”

  Niedługo nieetyczne będzie leczenie pedofilii, zoofilii i nekrofilii oraz wykonywanie kar na seryjnych mordercach i gwałcicielach. Gdzie ten świat zmierza?

 8. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka jest obuszony na te czlowieki, kture chca leczyc panuw pedaluw.

  Pszeciesz, taki pan pedal wpadnie w straszna depresja i wtedy co?

  Tszeba bedzie mu dawac prozac, a on pod wplywem prozac mosze popelnic samobujstwo.

  I wtedy kto bedzie mial pan pedal na sumieniu, no kto?

  Ruwniesz nie moszna leczyc panuw zboczencuw, kture lubia mordowac male dzieci, nawet jak to jest sam pan papiesz!

  “I saw Joseph Ratzinger murder a little girl”: Eyewitness to a 1987 ritual sacrifice confirms account of Toos Nijenhuis of Holland | Welcome to ITCCS.ORG and The International Tribunal into Crimes of Church and State.

  http://itccs.org/2013/10/28/i-saw-joseph-ratzinger-murder-a-little-girl-eyewitness-to-a-1987-ritual-sacrifice-confirms-account-of-toos-nijenhuis-of-holland/

 9. Andrzej B R said

  Jako podsumowanie świetnie tu pasuje zdarzenie, w życiu św. O. Pio.

  Gdy egzorcysta już zwyciężył, demon błagał by chociaż mógł poprzez odbyt wskoczyć do jednego ze współbraci . . .

  Ten w panice krzycząc wskoczył do CHRZCIELNICY i wtedy pełen buty zawołał:

  Teraz : Zgoda!

  Fama głosi, że się nie zmydlił jako Zabłocki.

Sorry, the comment form is closed at this time.