Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  trzy z dwoma o Zagraniczne korporacje sprowad…
  errorous o Wolne tematy (39 – …
  bez loginu o Siedem grzechów głównych …
  Maciek o Wolne tematy (39 – …
  CIA o Zagraniczne korporacje sprowad…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  revers o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  biordal o Wolne tematy (39 – …
  revers o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska: Początek inwazji imigrantów?

Posted by Marucha w dniu 2013-10-30 (Środa)

Przez półtora roku władze Polski odmówiły wjazdu 52 tys. osób – głównie Czeczenom.

-Tysiące obcokrajowców zawracanych jest spod wschodniej granicy przede wszystkim z powodu braku wizy lub dokumentu pobytowego dla państw strefy Schengen. Często przedstawiają fikcyjne zaproszenie polskiej firmy lub nie posiadają pieniędzy na pobyt w kraju – mówi Agnieszka Golias, rzeczniczka Straży Granicznej.

Ponadto do Urzędu do spraw Cudzoziemców do połowy października wpłynęło 14 tys. wniosków o przyznanie statusu uchodźcy. 83% wniosków złożyli Czeczeńcy.

-To znaczy, że jest ich dwa razy więcej niż rok wcześniej. Jest to historyczny rekord, z czego niemal 83 proc. to obywatele Rosji narodowości czeczeńskiej – mówi Rafał Rogala, szef Urzędu do spraw Cudzoziemców./BK/

Na podstawie: RMF24

Komentarz:
Polska staje się dosyć atrakcyjnym krajem dla wszelkiej maści imigrantów z uwagi na położenie na szlaku do Niemiec i dalej w głąb UE. Nie wiadomo dokładnie ilu nielegalnie przekroczyło granicę naszego państwa, ale znając dane o legalnych próbach, można jedynie domniemywać, że jest tego dużo więcej.

Imigranci stanowią doskonałą pożywkę dla wszelkiej maści band kryminalistów oraz kapitalistów i ich socliberalnych towarzyszy piejących z zachwytu nad projektem multikulti.

http://www.nacjonalista.pl/

Komentarzy 18 do “Polska: Początek inwazji imigrantów?”

 1. Boydar said

  Jeśli jedną prawdą są zaprezentowane ograniczenia w napływie imigrantów, drugą zaś permanentne działanie władz okupacyjnych przeciw narodowi polskiemu, to wypada znaleźć przyczynę tej pozornej sprzeczności. Brrrr …!

 2. Sybirak said

  My Polacy powinniśmy wreszcie dorosnąć do poziomu intryg wszelkich Chazarów i Azjatów.
  Nie trudno przewidzieć zamysł Czeczenów pchających się do Polski.

  Czeczeni (od stuleci kantrabandyści, pracować rzetelnie im się nie chciało, każdy z nich nosi karabin – chyba nie w imię pokoju). Ze szmuglowania przez granicę do Rosji skór czy innych towarów bez cła – przerzucili się na narkotyki. Stad mieli uzbrojenie i żarcie od karteli narkotykowych. Tego Rosja nie mogła zaakceptować, a że była silniejsza, Czeczeni konfrontację przegrali, mimo (pełnych fałszu) lamentów międzynarodowych.

  Teraz pod płaszczykiem ofiar prześladowań, próbują przeniknąć do Polski i UE. Stad będą prowadzić swoja „walkę” z Rosja, nie o wolność, bo maja to gdzieś lecz, możliwość przemycania narkotyków do Rosji i do nas, korzystając z naszej ochrony.
  Jak tylko będzie ich dostatecznie dużo i obrosną w siłę, jako dwu państwowcy, zaczną wpływać na porządek prawny w naszym Kraju, niekorzystny dla nas a zabezpieczający ich mafijne interesy, jak to zrobili u nas żydzi (obce banki, obce media).

  Do pochodzenia żydowskiego przyznaje się w Polsce około 1400 osób (patrz statystyka GUS), wydatki z budżetu na ta mniejszość narodową sięgają setek tysięcy złotych a nagłośnienie w mediach wskazuje jak by było ich parę milionów.

  Jak dopuścimy będzie podobnie z Czeczenami.

  Każdy powinien być patriota i mieszkać we własnej ojczyźnie, a nie uciekać do cudzego domu – na gotowe, a co gorsze tworzyć tam mafię przestępczą.

 3. KrzysztofP said

  Swojego czasu JE Prymas GLEMP kategorycznie odcioł sie od próby sciagniecia POLAKOW z Kazachstanu do Polski ( dzialo sie to w czasach koalicji PiS,LPR i Samoobrona ). Oczywiscie BEZ podania PRZYCZYN?
  A mysmy sie zastanawiali, czy owi Rodacy nie zostali przypadkiem poswieceni w Imie przypieczetowania ZSYLEK Stalinowskich, ktore po upływie pol wiecza, nie stanowia FORPOCZTY Kociola Rzymskiego (chrzescijanstwa ) najdalej wysunietego na poludniowy wschod od Europy?

 4. Tralala said

  ad 3
  Jak czyta sie i przyglada abp Schneiderowi z Kazachstanu, jak oglada sie reportaze z tamtego Kosciola i wypowiadajace sie podczas nich babuszki-starowinki (piekne polskie nazwiska, czysta polszczyzna, choc nie tylko), procesje, sile wiary a potem zerknie sie np. na blog Breviarium, hm…nie jestem taka pewna czy ci „poswiecenie” Polacy nie byliby odpowiednia forpoczta.

 5. Czeczeni, którzy są w Polsce w ośrodkach dla nich przeznaczonych, dostają po 1.200 zł na każde dziecko. To informacja pewna.

  Policzcie sobie, drodzy Państwo, ile kasy w Polsce ma do dyspozycji czeczeńska rodzina z pięciorgiem dzieci.

 6. Boydar said

  Oczywiście, że tak jest. Moja Kobieta uczy te potworki w zerówce.

 7. Andrzej B R said

  Ad. 3 – To byla decyzja JP II:

  Polacy mają zostac tam gdzie są,

  bo jak wyjadą to zabraknie tam . . . K A T O L I K Ó W !

  Realia są czasem gorsze od hagaddy.

 8. Boydar said

  … o Matko Boska Częstochowska, z któregokolwiek bądź kościoła … !

 9. Leon said

  Ludzie z złożonego rodowodu
  Ludzie, w którego żyłach płynie krew różnych narodowości

  Mordovan, rosyjski, Tatar, Uzbek, Polak, Kirgizi

  Rosyjski, niemiecki, Osetii, ormiański, uzbecki, tatarski, kazachskim

  Rosyjski, Tatar, Azerbejdżanu, ukraińskim, polskim, gruzińskim

  Żydowskie, polska dziewczyna, Turek, Arab, Krymski Tatar, gypsy

  Rosyjski, uzbecki, Tadżykistanu, ukraiński, Tatar, polski, litewski, kazachski, Bashkir

  Rosyjski, ukraiński, węgierski, niemiecki, Roma, Kuban Kozak, Żyd

  Niemiecki, Don Kozak, Tatar, rosyjski

  I wreszcie – rasowy Krymski Tatar w siedmiu pokoleń

 10. Andrzej B R said

  Ad.8: Ogólnie zgoda, z jakiegokolwiek . . . koscioła – zgoda!

  Problem polega na tym, czy wg. woli Bożej, czy wg. fantazji „ixa” czy „yka”

  Dla Polaka Gietrzwałd – tam Matka Boża czeka!

  Taka jest Wola Boża – a nie tfffurrrczość powszechana . . .

  Biada bałwochwalcy i małpoczlowieka . . .

 11. u said

  Sadze, biorac pod uwage nasz dobrobyt, ze inwazja islamistow nam nie grozi, Czmychna jak tylko beda mieli okazje, na Zachod. Jak dotad najlepiej sie wiedzie szwabom, wiec tam znajda mete i bedziemy mieli kalifat za miedza. To tez niewesola perspektywa.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Przecież rząd może właśnie islamistom zapewnić godziwe warunki bytowania, lepsze niż Polakom. Dać im wysokie zasiłki, darmowe mieszkania, opiekę lekarską itd.

 13. JO said

  Ad.12. Juz to robi…

 14. KrzysztofP said

  Z mieszaniny GENÓW naprawde powstaja czasami przesliczne egzemplarze..tylko CO Z TEGO ?
  Zamieszczajac swoj wpis pod 3 mialem na mysli tylko to, ze CENNIEJSZA BYLABY DLA OJCZYZNY RE-MIGRACJA Z KAZACHSTANU, niz..slicznotki z Czeczeni, S.Afryki, Egiptu etc.
  K o m u s jak widac z calkiem INNEGO powodu wyszlo, ze lepiej by ZSYŁKOWCY pozostali nadal poza Ojczyzna… Smutne to!

 15. u said

  @ 12

  Z pustego to i sam Salomon nie naleje islamistom cymesow, w gardlo. Wladza w naszym kraju nie wyszpera srodkow finasowych na zapewnienie nawale komfortowych warunkow bytowania, wiemy przeciez jaki majatek w debitach nam lawinowo – wzrasta. Jakos wiec trudno mi uwierzyc w inwazje tego narybku na nasz kraj. Chyba, ze kolchoz przeznaczy jakies dotacje na ich utrzymanie, to wtedy zakorzenia sie na czas dobrobytu i u nas. No, ale kolchoz tez peka, tez ma potrzeby do zaspokojenia stanu wyzszej koniecznosci ( wykup zbankrutowanej – Grecji, Hiszpanii, Irandii itd), wiec jest nadzieja, ze to „szczescie” nas ominie.

 16. Czeczeńcy to islamskie ścierwa o niskiej wartości estetycznej i mentalnej, używane przez Stalina i carów do brudnej roboty – m.in. do wymordowania całej populacji Kozaków dońskich. Dobrze że ich teraz Ruscy yebią – bardzo mnie to cieszy!

  A co do zmasowanej czandalskiej inwazji na nasz kraj pod sztandarami ZOG, to ja bym się tego tutaj jakoś szczególnie nie obawiał. Co prawda naród znad Wisły w swej szerokiej masie jest durny, naiwny i bardzo podatny na wpływy żydowskie i watykańskie – zarówno wykształciuchy, jak i motłoch (czy przed Katyniem w tym względzie było cokolwiek lepiej?) – ale przy okazji na tyle spauperyzowany i posiadający jeszcze zdrowe odruchy ksenofobiczne, że u nas całe to brudne tałatajstwo w dużej masie miejsca długo nie zagrzeje – bo gdy tylko zaczną masowo gwałcić nasze kobiety, wprowadzać szariat i inne swoje uzurpatorskie prawa, w dodatku mając lepszy status finansowy od nas – to polscy kibice kurtuazyjnie wytłumaczą im, że to bardzo niegrzecznie i nieelegancko tak postępować… Zresztą już zdaje się podpalono w moim ulubionym mieście jakiś meczet (Warszawa- część wschodnia to zdecydowanie najlepsze miejsce w Polsce, także dla wielbicieli dziewiczej przyrody: Wawer, Marysin, Wesoła, Ząbki, Sulejówek, nadleśnictwo Drewnica, jezioro Zegrze i o rzut beretem wielka metropolia, gdzie będąc obrotnym znajdziesz i załatwisz prawie wszystko!), a wsadzający polską flagę w gówno żyd Wojewódzki, w ramach ostrzeżenia otrzymał już swoją porcję kwasu. Jak dobrze pójdzie, to nasza stolica i inne miasta niedługo pozmieniają się w duplikaty Petersburga, Moskwy i Kondopogi, a może nawet Jedwabnego, Przytyku czy przedwojennych Myślenic (Doboszyński i s-ka). Ach, jakże ogromnie by się ta słowiańska brutalność, odporność i tężyzna przydała Niemcom jako integralna eugeniczna tkanka ich Narodu, w walce z islamską zarazą i o piedestał w panteonie ras i narodów świata, a nam z kolei przydałaby się niemiecka mentalność, gospodarność, kapitał i umiejętność rządzenia… 🙄
  Tyle się w dziejach te nasze dwa nieustępliwe i ambitne narody wysmagały, że może byś nas teraz dobry Boże-Stwórco, wraz ze swymi podwykonawcami pełniącymi rolę opiekuńczych duchów tej planety (i zwłaszcza tego kontynentu), raczył uwolnić od kundlących genetycznych domieszek i połączyć w jedno PERFECTUM, jak za dawnych dobrych czasów (Indie, klany Ariów przed słynnym Marszem Tytanów)? Wiem że lubisz obserwować charakterystyczne dla Świata Dolnego (materia) darwinizmy, bo inaczej byś tego nie tolerował nawet przez ułamek sekundy i jednym Słowem Mocy to zmienił – lecz jako skondensowana Miłość, Mądrość i Moc nie chcesz chyba patrzeć, jak przez następne wieki Polacy i Niemcy skaczemy sobie nawzajem do gardeł o kawałek ziemi, prawda? Zwłaszcza że zostałeś wprost poproszony o interwencję… Swoje już się wykłóciliśmy – nie sądzisz, że najwyższy czas to zmienić? Zwłaszcza że podsuwam Tobie gotowe rozwiązanie problemu i wystarczy, że opatrzysz je klauzulą wykonawczą, pomagając dopracować wszelkie detale rzeczonego przedsięwzięcia, a gdy obecne kołtuństwo obu stron pozchodzi z tego świata, to nasze przyszłe czyste rasowo i jednolite narodowo pokolenia gospodarzy ziem między Renem a Dnieprem, ucząc się historii, obu nam będą za to bardzo wdzięczne – a wiem, że Ty bardzo lubisz energię wdzięczności ludzkiej, zgadza się? 🙂 I ja też ją lubię – wraz z innymi ciekawymi energiami… 😉

 17. Marucha said

  Re 16:
  Nie widzę na chwilę obecną żadnych możliwości zbliżenia polsko-niemieckiego na poziomie wyższym, niż puste deklaracje polityków wiadomego pochodzenia.

 18. Boydar said

  @ Pan Andrzej BR (10)

  Przytoczona przeze mnie „linijka” jest na lubelszczyźnie starsza niż „Gietrzwałd”, Panie Andrzeju.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: