Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Czy warto poddawać się masowo…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  Krzysztof M o Czy warto poddawać się masowo…
  JerzyS o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  NICK o Szokująca analiza krwi na żywo…
  NICK o Szokująca wypowiedź ministra A…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  bryś o 3:0 dla Łukaszenki
  jaroslawraczynski o Koniec świata
  zen o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  Us o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Śmiertelna pigułka

Posted by Marucha w dniu 2013-10-30 (Środa)

Środek antykoncepcyjny Diane-35 mógł być bezpośrednią przyczyną śmierci co najmniej 27 kobiet w Holandii, u których podczas jej przyjmowania wystąpił zator tętnicy płucnej lub zakrzepica.

Jak informuje centrum Lareb, które bada przypadki skutków ubocznych stosowania środków medycznych w Holandii, wśród ofiar hormonalnej tabletki przeważają kobiety w wieku poniżej 30 lat.

Specyfik powoduje w ciele kobiety skrzepy krwi, które następnie blokują dopływ krwi do mózgu, płuc czy serca. Jak podkreśla portal LifeSiteNews, we Francji podczas zażywania śmiertelnej tabletki zmarły cztery kobiety, zaś u ponad stu stwierdzono groźne dla życia skrzepy krwi, co spowodowało wycofanie pigułki z rynku farmaceutycznego.

Niestety, w lipcu na skutek interwencji służb zdrowotnych Unii Europejskiej zakaz sprzedaży pigułki we Francji uchylono. Zdaniem urzędników unijnych, zalety stosowania specyfiku jako leku – tabletka początkowo stosowna była do zwalczania trądziku i nadmiernego owłosienia – przewyższały ryzyko komplikacji zdrowotnych związanych z użyciem jej jako środka antykoncepcyjnego – wyjaśnia Katolicka Agencja Informacyjna.

Tragiczne w skutkach okazało się przyjmowanie pigułki przez 18-letnią Kanadyjkę – Marit, która przyjmowała ją przez niecały rok. Według kanadyjskich służb zdrowotnych, Marit była jedną z 14 Kanadyjek, które zmarły od 2000 roku z powodu użycia pigułki. Osiem z nich nie miało skończonych 21 lat. Szacuje się także, że innych 165 kobiet stosujących pigułkę doznało poważnych urazów i na stałe zapadło na zdrowiu.

Środek antykoncepcyjny Diane-35 jest zatwierdzony i dozwolony do użycia w ponad 100 krajach świata, także w Polsce. Pigułkę przepisują przede wszystkim lekarze pierwszego kontaktu oraz ginekolodzy, znacznie rzadziej dermatolodzy.

MM
http://naszdziennik.pl

Komentarzy 31 do “Śmiertelna pigułka”

 1. Boryna said

  Może w taki sposób wyeliminują głupie baby.

 2. Chyba lepiej że bierze pigułki, niż jakby miała się skrobać – no nie? Czy Pan za każdym jednym współżyciem pragnie zostać tatusiem, albo też ze stałą, zaufaną partnerką lubi używać ograniczających doznania gumek? Seks to frajda, ale musi Pan wiedzieć, że największą kur.wą świata w ostatnich czasach jest… medycyna! Tak! A to dlatego, że dba o maksymalizację zysku eskimoskich mafii farmaceutycznych i nic więcej, ku czemu świetnym pretekstem legitymizującym jest „dbanie o ludzkie zdrowie i życie”. Jeśli jeszcze przy tym realnie uda się komuś pomóc, nie wyniszczając organizmu, to gratuluję! Ci, co się leczą na choroby dziś jeszcze nieuleczalne (???) – umierają; ci, co się nie leczą – jakoś o dziwo żyją (organizm sam się umie bronić, zaś chemia dodatkowo go obciąża i często tłamsi, zabija nasze eteryczne bioprądy). Podobnie ci, co raz w życiu trafią do psychiatryka z nerwami czy depresją, cyklicznie pałętają się tam odtąd przez resztę życia jako schizofrenicy (to diagnoza uniwersalna) – a przecież te proszki miały im pomóc, tak czy nie?! Dlaczego łatwo dostępna w naturze witamina B17 – letril, która stanowi idealne, darmowe antidotum na raka, nie jest nigdzie akademicko-spopularyzowana i doceniona, a jeśli już, to półgębkiem demonizowana jako toksyna czy kwas pruski? Ano, bo nie da się jej wyprodukować sztucznie ani na tym zarobić, he! A jakoś nasze babcie, które często gęsto robiły przetwory z pestkami – ani na raka nie chorowały, ani się tym pruskim kwasem nie struły. Polecam wszystkim gorąco, wyszukajcie sobie teraz stronę Światowego Kościoła Twórcy (WCOTC) i odnajdźcie tam artykuł pt. „Oszustwo medycyny, cośtam”.

  PS. Żeby być sprawiedliwym dodam, że jest też trochę autentycznie dobrych leków, głównie niemieckich, z czego warto wymienić:
  -preparaty Doppel Herz,
  -Vita Buerlecithin – ziołowy ‚konserwatorodopalacz’ dla seniora (a tu zagląda sporo starszych ludzi),
  -Echinacea Ratiopharm, na uodpornienie – ale tylko ta sprowadzana z Niemiec i tam produkowana, bo nasza polska niestety nic nie warta (coś jak papierosy Marlboro polskie i amerykańskie).

  Pamiętajcie jedną zasadę: zioła tak, chemia nie! Niestety, w antykoncepcji nie znam żadnych skutecznych pigułek ziołowych, więc dla wygody spółkowania jest to raczej zło konieczne. Oby tylko wyeliminować z rynku te najbardziej szkodliwe, jak owo Diane-35.

 3. Tralala said

  ad 2
  „Niestety, w antykoncepcji nie znam żadnych skutecznych pigułek ziołowych, więc dla wygody spółkowania jest to raczej zło konieczne. Oby tylko wyeliminować z rynku te najbardziej szkodliwe, jak owo Diane-35.
  Ciekawe, ze to „zlo konieczne” musi u Ostbaltischa lykac tylko kobieta i tylko ona ponosi konsekwencje „wygody spolkowania”.

 4. Ot, i znów polska niezbyt konstruktywna złośliwość – gdzie ja niby napisałem, że ‚tylko kobieta łykać musi’ to i to? Może kolega oponent lubi lizać czekoladę przez szybkę, ale ja na swojego tralala nie lubię zakładać żadnych lateksowych OP-1, no chyba żeby ta Wybranka Nocy była naprawdę zjawiskowa i postawiła mi twarde ultimatum: ‚ochraniacz vs rękodzieło’, jako warunek sine qua non naszej energetycznej fuzji. Wtedy bym raczej nie miał wyboru, ani też z tego powodu zmartwiony nie beczał… no chyba że udając baranka, jak byśmy na pastwisku kręcili ekranizację kultowej gry „Sven Bomwollen”… 🙂

 5. Sowa said

  Jeśli już o lekach:
  Apiterapia – wykład prof. dr hab Ryszard Czarnecki

  Proszę posłuchać od 0:42:10:
  „Przyczyną zboczeń seksualnych wśród młodzieży jest wczesne branie leków aksjogenicznych, leków uspokajających, leków tłumiących czynność mózgu”.

 6. mistrzYoda said

  „A jakoś nasze babcie, które często gęsto robiły przetwory z pestkami – ani na raka nie chorowały, ani się tym pruskim kwasem nie struły.”
  Nie umierały, bo nie dożywały raka, bądź też nie było metod diagnostycznych, żeby go wykryć.

 7. Pokręć said

  Ostbaltisch, jakim trzeba być człowiekiem, żeby w zamian za doznania zmysłowe ryzykować życie?
  Popęd seksualny to jest takie coś, co robi z człowieka kretyna. A bardzo silny popęd seksualny, spotykany u gejów, przejawia się m. in. tym, że taki wybierze seks bez zabezpieczeń z nosicielem HIV-a zamiast sobie odmówić. Popęd seksualny, jak widać, działa na ludzi jak alkohol na alkoholika. Niezależnie od konsekwencji – musi się napić, bo go rozsadzi. O ile alkoholika faktycznie rozsadzi zespół abstynencyjny, o tyle napalonego człowieka nic nie rozsadzi. Minie i przejdzie.
  Poza tym środki antykoncepcyjne, chemiczne, działają także poronnie. Już gumka jest lepsza niż pigułka, bo jak gumka nie zadziała, to przynajmniej dziecko nie zostanie zabite „z automatu”.
  Wybacz, ale gadasz, jakby seks należał się człowiekowi jak psu buda.

 8. Pokręć said

  @6: Najlepsza jest profilaktycznie spożywana śliwowica. Przetwór jak najbardziej, z pestkami.

 9. Marucha said

  Wbrew pozorom, ludzie w dawnych czasach wcale nie żyli krócej, niż obecnie – jeśli nie zabiły ich zarazy, nie zginęli na wojnie, nie zmarli jako niemowlęta itd.
  Tzw, średnia wieku to niezbyt dobra miara zdrowotności.

 10. JO said

  Ad.9. To Prawda. Dodam, ze dzis ludzie Zyja tyle Ile iCh Dziadowie TYLKO I WYLACZNIE LEKOM! CHEMIKALIOM bez ktorych dawno znalezli by sie w Piachu.

  Nasi Dziadowie Zyli 100 lat I dluzej nie Uzywajac Zadnych Chemikaliow, Lekow.

  Nasza Cywilizacja to dno, chodzace trupy Duchowe I Cielesne

 11. Gość said

  Ad 9 i 10
  Wcale dzisiaj ludzie nie żyją dłużej.
  Jest TO TYLKO PROPAGANDA, żeby ludziom wmówić jak im dzisiaj dobrze, łykną pigułkę i już są …zdrowi i… młodzi!
  Na cmentarzach (dzisiejszych) roi się od mogił 50 -letnich mężczyzn!
  Rodzą się TYLKO dzieci chciane, te nie chciane giną nie obciążając statystyk.

 12. Gość said

  Re 6
  Babcie żyły zdrowiej i wiele z nich przekroczyło 90 lat!!!
  Dzisiejsze wyzwolone babcie, mające jak Pan to ładnie określa metody diagnostyczne, umierają „zdiagnozowane”…nie dożywając 70-tki.
  Poza tym… najdłuższy okres oczekiwania na wizytę u specjalisty w kraju, w którym teraz żyjemy, jest….7 lat! (odsyłam do ostatniego biuletynu PRP). Samo zdiagnozowanie niewiele da, a i tak jest zarezerwowane dla tych co mają siłę walczyć o swoje.

 13. JO said

  Cywilizacja Smierci likwidujaca Sakramenty w tym Malenstwo, ktore jest Zakonem Dwojga ludzi Przez Boga I W Bogu dla dostapienia Raju ku Chwale Boga.

  My juz nie Rozumiemy , ze Cialo ludzkie jest Katedra…

  My juz nie Rozumiemy zycia dla Boga Chwaly w tym Zyjac w Zwiazku, ktorego Pierwsza powonnoscia jest PROKREACJA

  My nie Rozumiemy, ze Prokreacja to Swietosc I Wynik Zwiazku Kobiety I Mezczyzny z ktorej Powstaje Rodzine dla Boga.

  My nie Rozumiemy, ze Prokreacja to przypieczetowanie Zwiazku Kobiety I Mezczyzny, ktory po niej TRWA do Konca Zycia na ziemi miedzy dwojgiem – Mezczyzna I Kobieta.

  Kiedys, juz niezyjaca pewna mloda Kobieta, Polka, emigrantka, pracuja a w srodowisku pracownikow Ubojni Zwiarzat w Anglii a wiec przede wszystkim srodowisku Meskim powiedziala mi, ze spala z juz tak Wielka iloscia mezczyzn…, nie wyszla za Maz, bo jest chora I Nikt takiej nie chce, ale Spac to co drugi z Ja sie decyduje…

  I TEN KSZDY NASTEPNY MEZCZYZNA KTORY W CHODZI W JEJ CIALO …. Spi z jego Poprzednikami ….

  Tak ona to czula Ta Kobieta ….ktora popelnila rok temu SAMOBUJSTWO

  Pamietam, bylem chory na zapalenie Pluc , lezacej w szpitalu chory na Mykoplazmoze. Po weyjsciu z niego ona opiekowaly sie Mna, bylem Slaby, wychudzony, Sam , bez Pomocy .

  Ona mi Ja zaoferowala.

  Kiedys jak spalem, przyszla ze swojego Pokoju , polozyla sie obok mnie w nocy I tak spala do rana wczesnego I czulem, ze jest wdzieczna, ze nie uzylem jej jak mnustwo mezczyzn przede Mna ….

  To co Swietej Pamieci Magda powiedziala, jest przerazajaca Prawda , ze Kazda Kobieta, kazdy Mezczyzna SPIEC z inna , innym…

  ZAWIERA NA CALE zycie Zwiazek, ktorego PIETNO bedzie Zazyc sie I wywierac WPLYW .

  Strzezcie sie byc NIECZYSTYM

  Pierd do le nie sie, na Lewo I Prawo wcale nie jest cool , a Przerazajaco Powazna Spawa, ktorej Pietno bedziecie nosic cale Zycie…

  Pier do len ie. sie z Malzonkiem a wiec KOPULACJA Wyuzdana a nie Milosc Fizyczna Malzenska, czyli Prokreacja, tez Wnosi swe PIETNO.

  ….

  Modle sie za Magde, niech Dobry Bog Przyjmie Ja do Raju

 14. @ Pokręć-8 i wcześniejsi:

  1. Noo… w roztworze z tych pestek jest znikome stężenie kwasu pruskiego i wystarczające, by powiedzieć rakowi wspak. Dociekliwi proszę sobie dokładnie przegoglować hasło LETRIL WITAMINA B17.

  2. Ja nie jestem z tych, co to głupio zwykli się umartwiać, pasywnie wyczekując na iluzoryczną pomoc/rekompensatę sił wyższych. Wiem doskonale, że bagaż nieodzownych, hartujących ducha niedogodności, jakie wziąłem na to wcielenie, tak czy siak będę musiał przepracować jak my wszyscy i wiem zarazem, że jestem wysoko-kosmicznie chroniony przed bardzo poważnymi nieszczęściami (AIDS, kalectwo, przedwczesna śmierć, nazbyt długa odsiadka – ot, najwyżej troszkę mi wpier.dolą czy fiutek popiecze przez 2 tygodnie i wszystko samo przejdzie), więc na codzień nie myślę o tym i biorę z życia ile się da, w myśl złotej zasady naszych protoplastów CARPE DIEM – mam tu na myśli nie tylko postawę Arystypa z Cyreny, lecz coś więcej, ambitniejszego, gdyż dla mnie prócz używania najważniejsza jest rasa i ideologia oraz wszelka aktywność w tym kierunku; celem tego życia – doprowadzenie do selektywnej, genetycznej fuzji slawigermańskiej pod mentalnym prymatem Niemiec (żeby Polacy nie byli gównem, Niemcy słabeuszami, a oba nasze zunifikowane narody pomiotem żydowskim) i ustanowienie naszej globalnej hegemonii, nim zaczniemy elitarnie kolonizować Kosmos; największą zaś nagrodą, upojne chwile w towarzystwie naturalnych blondynek niebiesko-, zielono- i zwłaszcza błękitnookich, i otaczanie się na codzień solarnym pięknem ludzkim, nie tylko kobiecym – to mnie cieszy najbardziej; już sam ten widok doraźnie czyni mnie bardzo szczęśliwym (kocham ten pruski błękit i sprecypitowane promienie Mithry ponad własne życie!). Duorytetowo natomiast, stawiam na ambitny osobisty rozwój duchowy w miejsce zaniedbującej kwestie rasowe, watykańskiej masówki dla prostaczków, mając wszak na uwadze maksymę wniebowstąpionych mistrzów, by w miarę możliwości unikać wyrządzania krzywd i siania dysharmonii, dając od siebie jak najwięcej dobrego. Jednostkowa i kolektywna świadomość określa byt tak samo, jak byt – świadomość.

 15. mistrzYoda said

  Ad 9 Wiadomo, zdarzało się, że osoby dożywały nawet i 100 lat, tylko ile ich było w przekroju całego społeczeństwa. Średnia jest miarą tego, że coraz więcej ludzi właśnie dzięki medycynie można spokojnie przeżyć taką chorobę, jak np zawał serca, który kiedyś powodował pewną śmierć.
  Ad 12 Problem ze specjalistami polega na niewydolnym systemie podstawowej opieki zdrowotnej, gdzie lekarze rodzinni są nie dość, że bardzo słabo wykształceni, to jeszcze nie mogą robić podstawowych badań i czynności, przez które są takie kolejki do specjalistów.

  Proponuję Panu odwiedzić jakiś cmentarz i zobaczyć, ile ostatnio umiera osób w wieku poniżej 60 lat.
  Nie neguję postępów medycyny, lecz twierdzę, iż prowadzimy coraz bardziej niezdrowy, nienaturalny tryb życia.
  Admin

 16. mistrzYoda said

  Całkowicie zgadzam się z Adminem. Ale nie mogłem zgodzić się z twierdzeniami zawartymi w komentarzu nr 2, jakoby największą kurtyzaną tego świata była medycyna, gdyż będąc z nią związany zawodowo, odebrałem to trochę jako obelgę w moim kierunku. A ponadto, to właśnie bardziej nasz styl życia odpowiada najbardziej za nasz stan zdrowia, a leczenie się jest tylko jego konsekwencją.

 17. Marucha said

  Re 16:
  Oczywiście, medycyna nie jest kurtyzaną. To szlachetna, prastara nauka.
  Natomiast zdarzają się sk,,,wieni lekarze.

 18. JO said

  Ad. Zawalow Kiedys Prawie nie bylo, nie bylo Prawie Raka ….my Zyjemy na lekach…rozkladamy sie Zyjac na lekach…

 19. mistrzYoda said

  Za to były zapalenia płuc, dur brzuszny, gorączka połogowa i gruźlica. Jakie czasy, takie choroby.

 20. @13
  Fundamentem udanego pożycia damsko-męskiego jest HIGIENA, Panie IO,bez której bardzo łatwo o wszy, grzybice i choroby weneryczne- że o ogólnym dyskomforcie węchowo-smakowym nie wspomnę; mile widziana też kultura osobista i odczuwalna wzajemna sympatia duchowa- tzw. pociąg, silna „mięta” (dla mnie to największy obok czystej rasy afrodyzjak). Sam jak ognia unikam bliskich relacji z tępą, zapitą i zaszczaną hołotą, hippisami, punkami, zdrajczyniami rasy etc. To one właśnie są głównymi roznosicielami „małpiego wirusa” AIDS w układach hetero, przywleczonego tu przez czarnuchów a roznoszonego w sposób niekontrolowany przez białe amatorki zoofilii, a dalej przez ćpunów i pedałów, by w końcu zagrozić także normalnym ludziom. Sporadycznie nagnę własne zasady i jeśli dana dziewczyna rzeczywiście jest super-pięknością a wiem, że się bardzo źle prowadzi, to poproszę tylko o or.al z kontaktem wzrokowym i dziękuję, nie jestem kamikadze! Dlatego wolę mieć mniej kochanek, za to jakościowo lepszych i które coś sobą reprezentują- choć oczywiście ryzyko zawsze jest. Natomiast co do związków w świetle RELIGII,to proszę rozważyć sentencję hinduskiego myśliciela Osho Rajneesh, że NARZECZEŃSTWO TO CZYSTA POEZJA, natomiast z chwilą zawarcia małżeństwa ta poezja się kończy a rozpoczyna wyścig, kto kogo zdominuje i zdoła sobie podporządkować. Ale,jeśli taki tradycyjny układ kogoś uszczęśliwia…

  @ kosmouszat(16)
  Nie chciałem obrazić żadnego lekarza z powołania, bo sam się tym fachem trochę interesuję- z rozsądku i pragmatyzmu. Raz, w słynnych Protokołach Mądrali Syjonu stoi jak byk zalecenie, by swoich pchać na doktorów prawa i medycyny, „wtedy życie gojów będzie w unych rękach”- a to zaiste mądre podejście strategiczne i obronne zarazem, więc i my nie powinniśmy tego zaniedbywać. Dwa, pracuję nad szóstym zmysłem, a to znacząco poszerza możliwości diagnostyki i pomocy swoim ludziom w drodze medycyny holistycznej- z poziomu ducha, co stanowi korzyść wymierną i wysoce pożądaną. Trzy, w poprzednim życiu jako Niemiec, w cywilu wykonywałem chyba ten właśnie zawód- a łatwiej coś wygrzebać z podświadomości, niż przecierać zupełnie nowe ścieżki, choć z poziomu transmigracji duszy stanowi to nie lada wyzwanie. Cztery,w dobie powszechnej demoralizacji nawet swoi lekarze zbyt luźno traktują przysięgę Hipokratesa, co wstydził się za swego ojca-też-lekarza, który wykorzystując wiedzę medyczną o truciznach, zainfekował wodociąg zaopatrujący oblężone miasto Krisa w H2O, umożliwiając jego zdobycie i rzeź mieszkańców; nękany wyrzutami sumienia Hipokrates oficjalnie poprzysiągł ludziom tylko i wyłącznie pomagać, podczas gdy młodzi lekarze współcześni obiecali sobie w duchu na ludziach głównie zarabiać. Jeśli Pan jest w porządku- to OK. Tym niemniej słów swoich nie cofam- medycyna współczesna niestety jest kurtyzaną, gdyż zrobiono z tego biznes wielkich koncernów, gdzie życie i zdrowie ludzkie zeszło na dalszy plan,a czasem pełni rolę V koła u wozu (chemioterapia vs odrzucone niekomercyjne, skuteczne metody naturalne). U kurtyzany też: najpierw kasa, potem ulga. Po ostatniej operacji sam miałem do czynienia i z chemią,i z lekarskimi prostytutkami, którzy bez łapówki traktują człowieka jak śmiecia- a zwłaszcza człowieka starszego (głupie polaczki dawniej sami tak nauczyli, a teraz płaczą; ja tam chytry nie jestem, ale rozrzutny też nie- na mój gest trzeba zasłużyć!). Ostatecznie rany mi się zabliźniły dopiero dzięki użyciu… zwykłej babki lancetowatej, odpowiednio spreparowanej. A przy medykamentach przemysłowych użerałem się tylko z wyrachowanymi konowałami o odmowę przyjęcia na piśmie, zaś rana ropiała i ropiała… I znów po raz enty Opatrzność mnie „cudem” uratowała, w ostatniej chwili podstawiając odpowiednich ludzi, bo normalnie to by była sepsa, dół, grabarz i łopata. A tam nie za ciekawie- tylko smród, robaki i gnicie… 😉

 21. Psiemislavius said

  Re 20:
  Jesteś zdeformowaną duchowo wygą, która opisuje rozwiązłość seksualną. To portal KATOLICKI i opisywanie praktyk seksualnych tutaj jest zwykłym świństwem. Jak komuś nie pasuje tradycyjne, katolickie, sakramentalne, czyste małżeństwo, to niech się wynosi na jakieś lewacko-erotyczne forum i tam niech wylewa swoje opętańczo-seksualne wyziewy.

 22. Nemo said

  @9,10

  To wszystko prawda panowie ale jest i druga strona medalu-dawniej była wysoka śmiertelność wśród noworodków a to sprawiało,mówiąc brutalnie,że w wyniku selekcji naturalnej przeżywały tylko najzdrowsze i najsilniejsze organizmy.Wcześniaki czy dzieci z wadami wrodzonymi raczej nie miały szans.To też z pewnością miało wpływ na długowieczność naszych dziadów;nie mniejszy niż zdrowe,naturalne jedzenie na przykład.

 23. Gość said

  Dzisiaj nie ma tego problemu. Aborcje mocno ograniczają ilość narodzin, a statystyki „okłamuje się” nie ujawniając zgonów noworodków; statystyczna średnia długość życia rośnie.

 24. Nemo said

  @21 Psiemislavius

  Ten gość miał zapewne trudne dzieciństwo 🙂 A w temacie jego domniemanych sex-podbojów przytoczę STAROPOLSKIE(nie niemieckie )przysłowie,że „krowa która dużo ryczy,mało mleka daje”.

  Dziwię się tylko,że Admin jeszcze tego szwabskiego indywiduum nie opier….nie pouczył 🙂 Myślę że go toleruje by dostarczyć nam darmowej rozrywki.

 25. Nemo said

  @23

  Pan pisze o aborcjach a ja o drugiej stronie medalu-wcześniakach ratowanych dzięki inkubatorom,dzieciach ze zoperowanym sercem,etc.etc.Kiedyś takie dzieci nie mały szans na przeżycie a dziś jak najbardziej.

 26. Gość said

  -TAAk….
  Mamy „wspaniałą” medycynę, ratującą życie!, wspaniałe zastawki, operacje serca itp… w ogóle wspaniale….
  Dopóki bezpośrednio nie zetknie się Pan z tymi wspaniałościami….
  No, ale prasa wysokonakładowa pisze tak jak Pan mówi…

 27. Nemo said

  @26 Gość

  Ale czemu pan uparcie nie na temat? Ja pisałem o medycynie w kontekście długowieczności.

 28. Gość said

  Re 27
  Na temat.
  Brak tzw. śmiertelności niemowląt (post 23) w sposób znakomity „podwyższa” statystyczną długowieczność!

 29. Justyna said

  Tak, ratuje sie noworodki i wcześniaki tylko po to, żeby zaraz je dobić szczepionkami, które zawierają rtęć, aluminium, inne metale ciężkie, żywe wirusy, bakterie, adjurwanty, skwalen, wszystko co rozwala system odpornościowy noworodka i czyni z niego kalekę, jak nie od razu to za ileś tam lat. Nagle za ileś lat dziecko odpływa i jak zwykle „przyczyna nieznana”. W USA już 1 na 30-50 dzieci ma zdiagnozowany autyzm. Kiedyś było 1 na 10 000. 60% chronicznych chorób u dzieci i wszystkie alergie to skutki uboczne szczepień. Dzieci obecnie są głupsze niż były kiedyś, obecne 12 latki są na poziomie 8-latków sprzed kilkudziesięciu lat. I będą żyły średnio 10 lat krócej niż ich rodzice.
  I to mit absolutny ze szczepionki maja chronić ludzkość od groźnych chorób i że dzięki szczepionkom wyeliminowano te choroby. Groźne choroby (jak gruźlica) zostały i tak wyeliminowane dzięki odkryciu antybiotyków i ogólnemu postępowi medycyny i higieny. A szczepionki dla niemowląt to też nie chronią przed daną chorobą na całe życie tylko na kilka lat. A skutki uboczne na całe życie.
  Współczesne szczepionki to największa trucizna (nie mylić ze szczepionkami które każdy z nas otrzymał 30-40 lat temu). Teraz to narzędzie depopulacji. Zeby ludzie za długo nie żyli i nie byli zbyt zdrowi, bo big farma nie zarobi. Są gremia (na czele z fundacja Gatesów) które martwią się niekontrolowanym przyrostem naturalnym i przeludnieniem. Stąd naciski i współpraca WHO w procederze szczepionkowym.
  A dla starszych, żeby za długo nie pobierali emerytury (której i tak nie ma z czego wypłacać) i nie zajmowali miejsca na tym świecie wymyślono szczepionki p/grypie. Bardzo niebezpieczne i szkodliwe.
  Polecam prezentacje prof. Majewskiej z najnowszej konferencji Swiatowy Szczyt Autyzmu w Warszawie, 20.10.2013. Prezentacje, którą lobby farmaceutyczne próbowało zablokować – na 2 tyg. przed konferencja nagle wymówiono zarezerwowaną rok wcześniej salę konferencyjną.
  https://www.facebook.com/groups/107123432825154/

 30. Nemo said

  @28

  A co mnie statystyki? Na cmentarnych płytach są statystyki. Tam najlepiej widać jak długo żyli ludzie dawniej i dziś.

 31. Gość said

  Re 30.
  Zgadzam się!!!
  Po wizytach na 7 cmentarzach widzę, że dzisiaj MNÓSTWO ludzi kończy żywot w wieku ok 57 lat!!!!
  20 lat temu (moje obliczenia po wizytach na TYCH samych 7 cmentarzach) było to 77 lat!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.