Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Co powiedział Prezydent Federa…
  JanuszT o W obronie Sikorskiego
  semperparatus o Dugin: nowa epoka
  Carlos o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
  Krzysztof M o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Włodek o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
  Ale dlaczego? o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  prostopopolsku o Anglosaski „mordplan” gospodar…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Greg o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  corintians o Tak kot przekazuje ważną wiado…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Mimo żałoby narodowej, nie przełożą koncertu jazzowego. Będzie kara?

Posted by Marucha w dniu 2013-10-31 (Czwartek)

Czyżby w Polsce niektórzy nie płakali po śmierci ostatniego premiera PRL, Tadeusza Mazowieckiego?!?
Zbulwersowany admin.

W Radomiu nie będą się przejmować prezydencko-rządową żałobą narodową. Na niedzielę Bronisław Komorowski zapowiedział dzień smutku po śmierci Tadeusza Mazowieckiego. Następnego dnia ma odbyć się pogrzeb budowniczego podwalin III RP.

Gdy w całej Polsce flagi na wszystkich budynkach państwowych będą opuszczone do połowy masztów, stacje telewizyjne i radiowe będą grały stonowane utwory muzyczne, najróżniejsze loga zmienią swoje barwy na czarno-białe – w Radomiu zabrzmią jazzowe nuty!

W ramach 12. Radomskiego Festiwalu Jazzowego wystąpi popularne trio: Karolak, Muniak, Czerwiński. Organizatorzy postanowili, że nie odwołają imprezy, zaplanowanej na 3 listopada o 18tej w radomskim Klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia”.

Koncert dedykowany będzie pamięci wybitnemu gitarzyście jazzowemu, kompozytorowi Jarkowi Śmietanie, który zmarł po długiej chorobie we wrześniu tego roku. Projekt zainicjowany przez zespół złożony z gwiazd polskiego jazzu, które przez ostatnie dziesięciolecia, swą obecnością na scenie, charyzmą i talentem tworzyły historię tego gatunku muzyki.

Organizatorzy niedzielnej imprezy twierdzą, że nie zostanie złamany żaden przepis dotyczący przeżywania żałoby narodowej.

„W art. 11 ustawy o godle, barwach i hymnie RP, dotyczącym kwestii żałoby narodowej wspomina się o »uwzględnieniu uwarunkowań kulturowych i historycznych oraz przyjętych w tym zakresie zwyczajów«.

„Wiele koncertów w Polsce z obszaru jazzu i stylistyk pokrewnych ma świadomie założony charakter zaduszkowy, jako praktyka kulturowa właśnie. Karolak, Muniak i Czerwiński do Radomia trafią wprost z Zaduszek, organizowanych w Pińczowie” – czytamy dalej.

Michał Polak
Za: radom24.pl,
http://prawy.pl

Komentarze 22 do “Mimo żałoby narodowej, nie przełożą koncertu jazzowego. Będzie kara?”

 1. Gość said

  Z rozmowy z 80 letnim profesorem, członkiem PAN, wynika że uważa on
  T. Mazowieckiego za …absolutnie kryształową postać!!!….
  W jego „środowisku”, tj. członków PAN 99,99% tak myśli.
  Punkt widzenia zależy…..

 2. LaReine Toronto said

  RE: 1.
  A kysz a kysz a kysz! Towarzysz z Towarzystwa Wzajemnej Adoracji?
  Ouch!

 3. luxjacek said

 4. 25godzina said

  A co ze „świeckim państwem”!? Co z „rozdziałem kościoła od państwa”!? Gdzie jest Hartman!? Gdzie Palikot!? Obłudni żałośni pajace! Karierowicze! Koniunkturaliści! Ku*wy sprzedajne!

 5. Maksymilian said

  Szkoda, że czepiają się muzyków i to jazzowych, którzy potrafią wyrażać smutek dźwiękiem.
  Może ktoś wreszcie puknie się w głowę i zanim użyje swojej dennej wiedzy z zakresu jaka to melodia zapyta: jaka muzyka jest przeznaczona do odmóżdżania i szaleństwa a jaka do słuchania i refleksji.

 6. Nobody said

  „Zwyczajowo nadawcy i organizatorzy imprez np. kulturalnych czy masowych uwzględniają fakt obowiązywania żałoby narodowej, ale – jak zaznaczyła Trzaska-Wieczorek – w związku z faktem jej ogłoszenia przez prezydenta organizatorzy zaplanowanych wcześniej wydarzeń nie mają prawnego obowiązku odwoływania ich; taką decyzję każdy z podmiotów podejmuje samodzielnie. „

 7. Easy Rider said

  Pamiętam jak kilka lat temu, w Dniu Wszystkich Świętych, na Cmentarzu Komunalnym grał jakiś gitarzysta, sprzedając również płyty. Jak się okazało, był to znany ukraiński muzyk gitarowy – Vadim Gavva. Otóż nikomu to nie przeszkadzało, również mnie, a dlatego, że wykonanie utworów było tak przejmująco nastrojowe, że w żaden sposób nie naruszało dostojności tego Święta, mimo, że tematem jego aranżacji były znane, popularne utwory. Ale na to trzeba odpowiedniej klasy muzyka, a do takich zapewne należą muzycy, mający wystąpić w Radomiu. W końcu, gdyby iść tokiem rozumowania fanów „Siły Spokoju”, to należałoby zakazać w kościołach gry na organach w okresie żałoby.

  Załączam znaleziony w sieci film, pokazujący Vadima Gavvę w podobnej do opisanej przeze mnie sytuacji. Mimo, że było to w lecie, nastrojowość jego muzyki jest równie przejmująca, jak wówczas we Wszystkich Świętych.

 8. Zbyszko said

  Żałobę, to niech sobie odprawia ten kto żałuje. Kto ogłosi żałobę narodową za Ofiary przemian spowodowanych przez ludzi takich jak Mazowiecki?! A chyba nie ulega wątpliwości że są ich setki tysięcy jak nie miliony! Mazowieckiemu ni epomoże żadna żałoba. Te Ofiary są chyba potężnym cieżarem na szali Sądu Ostatecznego.

 9. Juziek said

  Boże!
  Jak dobrze, że go już nam zabrałeś!

 10. Mazowiecki to KOLABORANT i ZŁODZEJ, który UKRADŁ nam Polakom nadzieję na lepszą przyszłość ! said

  Prostak Komorowski kierując się PRYWATNYMI przesłankami wdzieczności wobec Mazowieckiego ustalił ten dzień „kociej żałoby” na 3 listopada po kolaborancie żydo-komunistycznym Mazowieckim.

  Komorowski ZAWDZĘCZA Mazowieckiemu ZAPOCZATKOWANIE kariery politycznej, gdyż to właśnie Mazowiecki w 1989r. gdy został premierem to powierzył Komorowskiemu najpierw stanowisko dyrektora gabinetu ministra w Urzędzie Rady Ministrów, a potem awansował Komorowskiego w 1990 roku na stanowisko cywilnego wiceministra obrony narodowej ds. wychowawczo-społecznych.

  To jest śmieszne i bardzo GROŹNE dla nowych pokoleń polskich obywateli, aby tworzyc taki fałszywy MIT tego ZDECHLAKA KOLABORANTA żydo-komunistycznego T.Mazowieckiego.

  Mazowiecki to SŁUGUS synonim zniewolenia, który zaczął swoja „karierę” polityczna od działalności, wykazywania się jako KOLABORNT STALINOWSKI oraz zasłużony sługus żydo-bolszewizmu sowieckiego w PRL-u, a skończył jako KOLABORANT komunizmu bandziorów Jaruzelskiego, Kiszczaka, a potem żydowskich choksztaplerów złodzeji globalistów z żydowskiego New Yorku.

  Faktycznie, Mazowiecki był, jest i będzie SYNONIMEN i sponsorem wszelkiego rozrostu DRAŃSTWA, zdemoralizowania w Polsce przeniesionego ze zniewolonego PRL-u do gównianej III RP, w której główni obecni administratorzy DEGENERACI jak Komorowski czy gangster Tusk są DUMNI z tego PARIASZA Mazowieckiego, zawsze wspierającego zniewolenie, SKOLONIZOWANIE polskich obywateli wcześniej przez żydo-sovietysm, a dzisiaj przez współczesny finansowy NEOKOLONIALIZM przez bezkarnych oszustów złodzeji wszelkiej kategorii ze zboczonej Brukseli i żydo-mafijnego śmierdzącego zbankrutowanego New Yorku i Waszynktonu.

  Żydo-komuch Mazowiecki to jeden z PRZEKLĘTYCH ojców założycieli ANTY-polskiej MAFI „okrągłego stołu” wraz z rzezimieszkami Jaruzelskim, Kiszczakiem, ŻYDAMI: Michnikiem ,Kuroniem, Wałęsą, Gieremkiem, którzy ODPOWIADAJĄ za zubożenie i ROZKRADNIECIE majątku Polaków po 1989 roku do dzisiaj.

  To ta zafałszowana gnida Mazowiecki na spułke z TW bolkiem spreparował Polskę, z której wszyscy młodzi ludzie uciekali i UCIEKAJĄ !

  W świadomości Polaków Mazowiecki POzostanie jako autor tzw. „GRUBEJ KRESKI”, czyli UPRZYWILIJOWANIA, NIE rozliczania ZŁODZEJI i ZBRODNIARZY komunistycznych.
  To przesądziło o tym, że dziś POlska jest WSTRĘTNA, bardziej przypomina kraj trzeciego świata.

  Ta „GRUBA KRESKA” wprowadzona przez bezkarnego zdemoralizowanego kolaboranta żydo-bolszewizmu Mazowieckiego podzieliła polskich obywateli na DWIE zasadnicze grupy według stosowanej wprowadzonej „etyki” mazowieckiego:

  1. Specjalnie UPRZYWILIJOWANYCH obywateli którzy należą do „partii” sprzyjającej żydo-postkomunistom lub ich rodzinom i tylko dlatego NIE podlegają jakiemu-kolwiek rozliczeniu wobec istniejącego obowiązującego Kodeksu Karnego oraz Konstytucji w Polsce, dlatego oni MOGĄ kiedy tylko chcą ZABIJAĆ, brutalnie okradać innych współobywateli, z pogardą OSZUKIWAĆ, działac też na SZKODĘ wszystkich obywateli przez oficjalnych „polskich” urzędników państwowych jakiego-kolwiek szczebla w tej zdemoralizowanej III RP.

  2. Przeciętnych pozostałych polskich obywateli, którzy są DYSKRYMINOWANI z urzędu i podlegają specjalnym DRAKOŃSKIM bezkarnym zemstom zwłaszcza wobec ETNICZNYCH Polaków, łącznie z ZABICIEM przez tych co podają się za „władze” lub za pomocą zwykłych oszustw, morderstw politycznych dostali do koryta władzy w tej żydo-mafijnej III RP żydowskiej republice polskiej „warszawki”.

  To właśnie nie kto inny jak Mazowiecki ZATRZYMAŁ lustracje i dekomunizację w Polsce, ZAGWARANTOWAŁ bezkarność komunistycznym OPRAWCOM do rozkradania majątku państwowego, przyczynił się do obalenia UCZCIWEGO rządu Jana Olszewskiego w 1992r.

  W latach 50-tych w czasie największego terroru stalinowskiego, Mazowiecki pisał PASZKWILE szkalujące Żołnierzy Niezłomnych oraz przyczyniła się do prześladowania oraz węzienia hierarchów katolickich jak biskupa Kaczmarka, Wyszyńskiego i innych, prześladowania przez zażydzone UB polskich narodowców patriotów zwalczających żydo-bolszewizm sowiecki. Polscy narodowcy i patrioci w latach 1950 byli porównani przez Mazowieckiego do hitlerowców!!

  Faktycznie, Komorowski i Tusk naśladują PARIASZA Mazowieckiego w jego postępowaniu, usiłują sfabrykowac fałszywy MIT Mazowieckiego do naśladowania przez najmłodsze pokolenie Polaków, aby pogodzili się być PAROBKAMI w Europie, czym gorszym od innych narodów naśladując tego zakłamanego SŁUGUSA KOLABORANTA komunizmu, a potem NWO globalizmu.
  TEMU KOLABORANTOWI Mazowieckiemu przeciętni Polacy NIE mają by za co kolwiek wdzięczni !

 11. Błysk said

  Czas na krótkie podsumowanie tego szkodnika narodowego.W czasach PRL ogłosił haniebny artykuł na temat biskupa Kaczmarka ,naówczas sądzonego po morderczym śledztwie .Potem kolaborował w Paxie.Wreszcie w roku 1989 jako pierwszy ,niby nie komunistyczny premier natychmiast zaczął rozwalać gospodarkę zarządzając min. wysokie kilkunastokrotne podwyżki odsetek od kredytów ,rzędu jeśli pamiętam -kilkaset procent ,co doprowadziło do ruiny większość przedsiębiorstw państwowych, które następnie były za bezcen wykupywane przez obcych. Był tez twórcą ” grubej kreski” , co umożliwiło uniknięcie odpowiedzialności karnej przez ub-owców i sB -owców ,a także działaczy partyjnych. Wymienił także „znak pokoju” na mszy z niemieckim kanclerzem Kohlem .Bóg nie da się oszukąć i odpowiednio rozliczy działalność tego dywersanta, co nie przeszkadza odprawiać mszy żałobnej w archikatedrze warszawskiej przez kard. Nycza ,a papieżowi Franciszkowi wysłać listu wysoko oceniającego zmarłego Mazowieckiego.

 12. Nemo said

  @7

  Mistrzostwo świata. Piękna muzyka.Dziękuję,że pan wrzucił ten filmik.

  @Artykuł.

  Co do „żałoby” po towarzyszu Tadku,to oczywiście jestem równie zbulwersowany ,jak Admin tymi którzy ośmielają się wątpić w heroiczność i patriotyzm pierwszego premiera „wolnej”Polski 😉

  Brawo Radom! Moja żona pochodzi z tego miasta i jest bardzo dumna z postawy organizatorów rzeczonego koncertu.

 13. klif said

  a czy była jakaś kastrofa , lub inne nieszczęście ,że nalezy wprowadzić żałobe narodową ? no bez przesady , wystarczy że państwo polskie zapłaci za jego pogrzeb

 14. Tralala said

  ad 7
  Dziekuje za koncert.

 15. grabarz said

  Niech ten fajfustusek i komarokomuszki w du-pę go pucną póki jeszcze ciepły!

 16. MatkaPolka said

  Icek Dikman vel Tadeusz Mazowiecki

  Od 1953 Był uczestnikiem prorządowej akcji szkalującej prymasa Wyszyńskiegow latach 1949-1955 kolaboruje z okupacyjną żydo – bolszewicką władzą stalinowską; współpracuje z szefem NKWD generałem Sierowem przy organizowaniu PAX (katolewica), antykatolickiej organizacji zmontowanej przez NKWD. W 1965 r. Mazowiecki był posłem Frontu Jedności Narodu zrzeszającego posłów pod skrzydlem PZPR – uTadeusz Mazowiecki zaciekle zwalczał i rozbijał od środka Kościół Katolicki. To on oskarżał w prasie biskupa Kaczmarka, którego stalinowski sąd skazał na długoletnie wiezienie. (wrocławski tygodnik Katolicki nr 5 27.09.1953r.)

  współtwórca udawanej zaprogramowanej opozycji dywersantów w czasach stalinowskich oraz współtwórca i uczestnik zmowy z komunistami w Magdalence i przy masońskim „Okrągłym Stole”(ręcznie wybrany przez gen. Kiszczaka)Jeden z autorów przechwycenia majątku po byłej PZPR na rzecz organizacji żydowskich (Wilczek)

  Jeden z autorów zrzeczenia się odszkodowań od Niemiec na rzecz Polaków poszkodowanych przez zbrodniczą, nazistowską III Rzesze niemiecką ( Tajny aneks do umowy w Krzyżowej).Jeden z autorów tzw. Grubej Krechy” – bezprawnie „rozgrzeszający” zbrodniarzy, dywersantow i zdrajcow spod znaku UB, SB, PZPR

 17. MatkaPolka said

  Choć nie należ się radować z cudzego zgonu
  .Nie usłyszymy żałobnego, kościelnego dzwonu.
  Przez Niego przegrała ojczyzna nasza
  Odszedl kolejny potomek Judasza

  Polacy i Narodowcy mają niezbywalne prawo do przeklinania swoich oprawców z UB i wyrażania pogardy w stosunku do fałszywych katolików, posłów PAX-u i ZNAK-u w PRL-u gotowych na każde wezwanie partii żydokomunistycznej i oficerów prowadzących z SB

 18. elo said

  1 listopada to nie dzień smutny lecz radosny to dzień WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 19. MatkaPolka said

  EPITAFIUM DLA PIERWSZEGO „DEMOKRATYCZNEGO” PREMIERA MAZOWIECKIEGO

 20. MatkaPolka said

  Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski
  Ty farbowana świnio, Katolu kurewski

  Chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo
  Gnoju zasmarkany ,Ty zdrajco Berio-zo-

  Ty zydzie zarzygany, jadowita mendo
  Ty kukło gówniana , kacapski przybłędo

  Tchórzu zafajdany, ropiejący strupie
  Padalcu rozdeptany, Ty wrzodzie na dupie

  Ty diabelskie łajno , ty głupi PAX-iaku
  Ty kurwo sprzedajna, ty żydowski tempaku

  Wypierdku Sierowa, ty ślepy pedale
  Kurduplu tępogłowy, ty głupi bęcwale

  Sukinsynu śmierdzący, pluskwo zatłuszczona
  Wrzodzie ropiejący, ty małpo zielona

  Ty strachu na wróble, zboczony sadysto
  Judaszu za ruble, ty ruski marksisto

  Ty pało gumowa, nędzny okupancie
  Zakało narodu, złamany palancie

  Cuchnący pierdzielu, pełzająca glizdo
  Ponury skurwielu, czerwony faszysto

  Ty sługo kremlowy, lokaju sowiecki
  Ty szpiclu wojskowy, pomiocie radziecki

  Ty mowco obłąkany, nadęty bufonie
  Za naród sprzedany piekło cie pochłonie

 21. Sunny said

  re:10
  Bardzo dobry komentarz.

 22. Zbyszko said

  Matka Polka @20 nic dodac nic ując…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: