Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jaroslawraczynski o Koniec świata
  zen o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  Us o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  revers o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  revers o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  revers o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  Olo o 3:0 dla Łukaszenki
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Pedofilia „orientacją seksualną”? Już tak!

Posted by Marucha w dniu 2013-10-31 (Czwartek)

Kolejny etap rewolucji seksualnej. Autorzy najnowszej edycji wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA) podręcznika diagnostycznego chorób i odstępstw od zdrowotnej normy wykreślili właśnie pedofilię z listy zaburzeń!

Prezes APA o charakterystycznym nazwisku – Jeffrey Liberman

Informacja jest dość skrzętnie zakamuflowana, ponieważ na oficjalnej stronie opisującej prace nad podręcznikiem znajduje się tylko wzmianka, że praktycznie nic się nie zmieniło, poza tym, iż pedofilię nazwano „zaburzeniem pedofilnym”.

Jednak już lektura treści rozdziału „DSM5 Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)” wskazuje, że jest inaczej.

O zaburzeniu pedofilnym mówimy odtąd – zdaniem APA – tylko wtedy, jeśli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy dany człowiek odczuwał pożądanie lub/i współżył seksualnie z dzieckiem poniżej 13. roku życia i było to dla niego źródłem stresu lub trudności osobistych!

Jest to analogiczne do uznawania homoseksualizmu za problem wyłącznie pod warunkiem, że dana osoba cierpi z powodu swoich skłonności homoseksualnych (tzw. homoseksualizm egodystoniczny opisany w podręczniku diagnostycznym ICD-10, w punkcie F66.1) W każdym innym przypadku homoseksualizm jest uznawany za normę.

Autorzy DSM5 piszą wprost:

„Jeśli osoby takie donoszą o braku poczucia winy, wstydu lub niepokoju związanego z tymi impulsami (pociągu seksualnego wobec dzieci – przyp. tłum) … a historia życia wskazuje, że nigdy nie działali zgodnie z tymi impulsami (czyli nie współżyli seksualnie z dziećmi – przyp. tłum), osoby takie mają PEDOFILNĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ, a nie zaburzenie pedofilne.”(Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4))

Na pozór jest to tylko niewinne doprecyzowanie, mające na celu uniknięcie stygmatyzowania osób, które czując pociąg seksualny do dzieci, nigdy żadnego dziecka nie zgwałcili. Przypomnijmy, że ta sama argumentacja stała za wykreśleniem homoseksualizmu ze spisu chorób – by uniknąć stygmatyzacji.

Jakie będą konsekwencje wprowadzenia nowej definicji? Proszę popatrzeć na skutki wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń w roku 1973 i wyprowadzić oczywistą analogię. Twierdzenie, że cierpienie osoby odczuwającej pociąg seksualny wobec dzieci to „zinternelizowana pedofobia” i jedyne co dana osoba ma prawo zrobić to zaakceptować swą pedofilię? Zakaz podejmowania prób terapii pedofilii? Małżeństwa pedofilne? Uznawanie twierdzenia, że dla dzieci współżycie seksualne z dorosłymi jest szkodliwe za mowę nienawiści? Oczywiście! Czeka nas to wszystko, plus rzeczy, których nie potrafimy na razie sobie nawet wyobrazić.

Działania na wielu frontach

Trzeba sobie zdać sprawę, że orzeczenie APA w sprawie pedofilii zbiega się z co najmniej dwoma innymi działaniami na wielką skalę. Z jednej strony Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wprowadza standardy edukacji seksualnej, w ramach których rozbudza się sztucznie seksualność dzieci przez np. naukę masturbacji już od czwartego roku życia, a w szkole podstawowej opisywanie szczegółów stosunku seksualnego, zachęcanie do stosowania antykoncepcji, itp. Kto nie wierzy – zachęcam do poczytania „Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem”.

Co to oznacza w praktyce? Dzieci, których seksualność została w sztuczny sposób przedwcześnie i nadmiernie rozbudzona będą szukać kontaktu seksualnego z dorosłymi. To się już dzieje. W czasie niedawnej międzynarodowej konferencji poświęconej bezpieczeństwu dzieci w internecie pani Janice Richardson z organizacji Insafe mówiła, że 80 procent zdjęć nieletnich zgłaszanych jako pornografczne to fotografie wykonane i umieszczone w internecie przez same dzieci oraz nastolatków w okresie dojrzewania!

Następny krok, jakiego możemy się spodziewać, to larum podniesione przez postępowców, że dzieci same szukają kontaktów seksualnych, uznają je za dobre i chyba o wiele lepiej pozwolić odpowiedzialnemu dorosłemu, stosującemu odpowiedzialnie środki zapobiegające chorobom wenerycznym wprowadzić dziecko w świat seksu miło i bezpiecznie, z odpowiedzialnością i troską, niż gdyby miały nieodpowiedzialnie eksperymentować z rówieśnikami (tu pojawią się informacje o liczbie chorób wenerycznych związanych z dziecięcymi i nastolatkowymi eksperymentami seksualnymi).

Trzeci wymiar działań jest głębszy. Kto może jasno i skutecznie przeciwstawić się promocji pedofilii? Oczywiście Kościół Katolicki. A zatem należy zniszczyć jego autorytet. Pojedyncze przypadki – w dodatku najczęściej będące w rzeczywistości homoseksualną efebofilią (pociąg seksualny wobec osób tej samej płci, będących w okresie dojrzewania) – są nagłaśniane do tego stopnia, że niektórzy zaczynają dokonywać utożsamienia: ksiądz = pedofil.

Wracając do sedna sprawy. Póki łatka pedofila jest przydatna do stygmatyzowania kapłanów katolickich nie będziemy mieć zdecydowanych ruchów prawnych w zakresie legalizacji pedofilii. Owszem, już słyszymy opinie, że pedofilia i efebofilia są OK, o ile dziecko samo wyraża zainteresowanie współżyciem. Ale tylko wtedy jeśli pedofilem jest artysta, celebryta, nauczyciel… Dlatego jestem przekonana, że gdy badania społeczne wykażą wystarczająco silny spadek zaufania społecznego wobec Kościoła Katolickiego, machina prawna ruszy dalej.

Bogna Białecka – psycholog

*                     *                      *

Gdy dewiacja stanie się „normą”

Dla portalu PCh24.pl sprawę komentuje prof. Aleksander Stępkowski (Centrum Prawne Ordo Iuris):

Nowe decyzje APA, jeśli zostaną podchwycone przez WHO, co do tej pory miało z reguły miejsce, będą oznaczały wstęp do szybkiej nowelizacji Kodeksu Karnego i uchylenia lub znacznego ograniczenia przy ściganiu za przestępstwa pedofilii.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że uznanie pedofilii za „orientację seksualną” będzie oznaczało, że w świetle obowiązującego już prawa antydyskryminacyjnego, zakazane będzie uwzględnianie tej okoliczności przy zatrudnianiu pracowników. Jeśli więc ktoś odmówi zatrudnienia osoby, która dopuszcza się czynów pedofilskich, wówczas będzie ponosił odpowiedzialność z tytułu dyskryminacji.

Co więcej, ponieważ forsowana obecnie przez ugrupowania lewicy, współpracujące w tym zakresie w Sejmie z PO, nowelizacja prawa antydyskryminacyjnego odnosi zakaz zróżnicowanego traktowania osób ze względu na orientację seksualną do wszystkich sfery życia społecznego, to w przypadku uchwalenia tej nowelizacji, nie tylko żadna szkoła nie będzie mogła odmówić zatrudnienia pedofila jako nauczyciela, ale nawet dziennikarz nie będzie mógł napisać na temat pedofilii krytycznego artykułu.

Decyzja APA pokazuje jeszcze jedną rzecz. Mianowicie odejście od rozróżnienia na gruncie zachowań seksualnych człowieka, miedzy normą i patologią, na rzecz mówienia o różnorodności „orientacji seksualnych” sprawia, że z czasem, żadnego zachowania seksualnego nie będzie można traktować jako dewiacji. Kolejnymi, oczekującymi na rehabilitację są ci, którzy seksualnie znęcają się nad zwierzętami zmuszając je do współżycia. Na gruncie filozofii, już od pewnego czasu, usiłuje się rehabilitować zoofilię.

http://www.pch24.pl

Komentarzy 16 do “Pedofilia „orientacją seksualną”? Już tak!”

 1. melinek said

  Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła

  Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cie i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiejziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczasMęki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaskaBoża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe mocezostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego.
  Amen.

  KAŻDORAZOWE ODMÓWIENIE TEJ MODLITWY SPOWODUJE STRĄCENIE DO CZELUŚCI PIEKIELNYCH 50 TYSIĘCY ZŁYCH DUCHÓW. To wielka łaska, Pamiętajcie o tym, aby odmawiać tę modlitwę jak najczęściej. Za każdym razem, taka liczba złychduchów będzie strącona do czeluści piekielnych. Oto wielki dar od Boga przekazany przeze Mnie, Świętego Michała Archanioła w tym szczególnym dniu. Oto moce piekielne będą drżały na tę modlitwę, albowiem wielka rzesza złych duchów będzie musiała być strącona do czeluści piekielnych. To spowoduje wielkie uwolnienie w całym Polskim Narodzie i w wielu miejscach na całym świecie. /Święty Michał Archanioł w dniu 29.09.2011r./

 2. Marek said

  ten Liberman z foty, to rzecz jasna Serb, ewentualnie Słoweniec?

 3. galaszek said

  Leberman??????……oooooo!!! to na 100 procent Mongoł!!!! Un moszy nawet troszku pszypomina wielbład!?!? ……ale na 100 procentow pewnosci i 12,5 procenta zysku -sze to je Mongoł !!!

 4. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka pszeczytal z wielka satysfakcja poniszszy dokument.

  Ale pan Mordka musi tesz powiedziec, sze ten dokument to jest tylko unormowanie tego co nasza rasa robila od tysiacleci w trosce o male dzieci.

  Nasza rasa robila to taksze jako edukacja seksualna dla male chlopcy i dziewczynki ale tylko powyszej 3 lat.

  Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem.

  http://www.undp.org.pl/eng/About-us/Library/Standardy-edukacji-seksualnej-w-Europie.-Podstawowe-zalecenia-dla-decydentow-oraz-specjalistow-zajmujacych-sie-edukacja-i-zdrowiem

  Para 1.3. Dlaczego edukację seksualną należy rozpoczynać przed czwartym rokiem życia?

 5. 25godzina said

 6. Wosiu said

  Odechciewa się wszystkiego, jak to się czyta….

  Fakt faktem, są jeszcze gorsze rzeczy, np. Polak w lecie zgwałcił psa (tzn. sukę) w Grecji, analnie, po specjalnym potrąceniu psa samochodem i porwaniu go, byli świadkowie porwania którzy zapamiętali samochód, pies ledwo żywy wrócił, policja zabezpieczyła ślady biologiczne, zwyrola złapano i miano osądzić. W Grecji była burza na ten temat w mediach a w Polsce dziwna cisza …. Ciekawe dlaczego? Pewnie nie był to polski ksiądz katolicki, członek PIS-u albo jakiś narodowiec… Znaczy był to chyba jakiś „Polak” wiadomej narodowości…

 7. plausi said

  Dzieci niewolnika są własnością jego właściciela

  Stara zasada obowiązuje do dziś, że dzieci urodzone/spłodzone przez niewolnice/niewolnika są własnością jej/jego właściciela, to tak samo jak bydło. Przypomnijmy, że wykładnia talmudu traktuje Gojów tak jak bydło. Tak to też rozumie UE, która traktuje populacje Europejczyków jako swą własność. Nic więc dziwnego, że stara się swym niewolnikom odebrać wpływ na wychowanie ich dzieci u przygotować je do obsługi seksualnej ich właścicieli.

  Zresztą właściciele niewolników zawsze potrafili docenić walory seksualne dzieci i młodzieży, praktyki homoseksualne były w starożytnym systemie niewolniczym więcej niż powszechne, dopiero chrześcijaństwo europejskie ukróciło te praktyki.

  Przypominałem już raz dość szeroko omawiany fakt zwyrodniałych praktyk seksualnych Cohn-Bendita (żydowskiego przywódcy Zielonych) z powierzonymi mu dziećmi przedszkolnymi.

  Jakież nieoczekiwane rozkosze seksualne gwarantuje niewolnicze potomstwo swemu właścicielowi czy właścicielce !

 8. przemądrzałe bydlę said

  Gender, pedofilia, a następny w kolejce jest „szowinizm gatunkowy”. Tak więc „atrakcji” nam nie zabraknie.

 9. przemądrzałe bydlę said

  Znany tekst Macieja Giertycha, ale warto przypomnieć:
  „W dniu 20 III 1969 r. dr Richard Day wygłosił w USA w gronie zaufanych osób referat na temat planów „nowego światowego systemu”. Jeden ze słuchaczy, dr Lawrence Dunegan widząc, że program ten jest rzeczywiście realizowany spisał w 1988 r. z pamięci na taśmach mikrofonowych to, co z tego referatu zapamiętał. Zmarł w 1989. Taśmy opracowała i udostępniła Randy Engel, działaczka Koalicji w Obronie Życia. Cytuję je, a informację o nich znalazłem we francuskim Action familiale et scolaire (suplement 217 z X. 2011). Oto co w 1969 planowali dr Day i jego środowisko:

  – Ograniczenie ludności świata przez promocję małodzietności.

  – Potrzebne będą zezwolenia na posiadanie dzieci.

  – Rozdzielenie seksu od rozrodczości i rozrodczości od seksu.

  – Edukacja seksualna od jak najmłodszego wieku z akcentem na antykoncepcję.

  – Wprowadzenie powszechnej dopuszczalności aborcji na koszt podatników.

  – Promocja wolnej miłości, wszelkich jej wariantów.

  – Promocja homoseksualizmu, by stal się akceptowalnym jako coś normalnego.

  – Wprowadzenie prowokacyjności w modzie kobiecej, by pokazać więcej ciała.

  – Zredukowanie znaczenia rodziny.

  – Wprowadzenie eutanazji i utrudnień dla starszych, by szybciej chcieli odejść.

  – Eliminacja prywatnego lecznictwa.

  – Zapowiedź nowych nieuleczalnych chorób.

  – Ukrywanie nowych skutecznych metod leczenia raka i chorób serca by ludzie szybciej umierali.

  – Nakierować ewolucję w kierunku, który chcemy i przyśpieszyć ją (uruchomić hodowlę człowieka).

  – Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną.

  – Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów.

  – Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej.

  – Niektóre książki znikną z bibliotek.

  – Hazard na skalę państwową będzie promowany (loterie).

  – Będzie promocja alkoholizmu i używania narkotyków.

  – Będzie więcej więzień i szpitale staną się więzieniami.

  – Przestępczość ograniczy się do slumsów – w innych dzielnicach będzie ochrona obiektów.

  – Patriotyzm się skończy. Kupujący nie będzie zważał na rodzimość produkcji.

  – Ciężki przemysł ewakuuje się z USA w celu ochrony środowiska.

  – Deindustrializacja spowoduje ruchy ludności i utratę lokalnych tradycji.

  – Będzie specjalizacja na skalę światową, co wszystkich wzajemnie uzależni.

  – Tylko sporty międzynarodowe będą promowane, lokalne wygaszane.

  – Sporty dla dziewczyn mają ignorować ich kobiecość.

  – Będzie zakaz posiadania broni. Myśliwi będą ją wypożyczać na czas polowań.

  – W rozrywce mają dominować gwałtowność i seks pokazujący wszystko.

  – Muzyka poważna będzie tylko dla starszych. Młodzi dostaną hałas z ideowym przekazem, i to polubią.

  – Wszyscy będą poddani identyfikacji (dowody osobiste, chipy).

  – Objęte kontrolą będzie jedzenie, podróżowanie, pogoda.

  – Politycy myślą, że rządzą, ale robią, co im się podsuwa.

  – Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele.

  – Znaczenie ONZ i światowych organizacji wzrośnie. Jeśli będzie trzeba postraszy się ludzkość kilkoma wybuchami jądrowymi i uzyska posłuszeństwo.

  – Wojny mają wartości pozytywne, a terroryzmem można wymusić uległość.

  – Inflacja będzie narzędziem kontroli nad społeczeństwami.

  – Będzie powszechne szpiegowanie wszystkich.

  – Domy prywatne będą tylko dla posłusznych.

  Przypominam – te tezy zostały wygłoszone w roku 1969 a ujawnione w 1988! Ktoś z namiętnością nadal je realizuje.”
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5801

 10. Easy_Terran said

  Jeszcze raz: RZYGAĆ SIĘ CHE, pomiędzy płaczem. Kiedy my tych skurwysynów rozstrzelamy, albo raczej powywieszamy na każdym możliwym drzewie…?
  Tfu!

 11. Marucha said

  Re 10:
  Szkoda drzew.
  Zakopywać żywcem. Tak jak to zrobiono gdzieś w Ameryce Południowej z gwałcicielem i mordercą.

 12. Nemo said

  @11

  Najlepiej w pobliżu mrowisk.A ryje miodem smarować.

 13. Brat Dioskur said

  No a czy nie pisalem juzw ub. roku o pierwszych niesmialych probach naukowego udowodnienia istnienia popedu seksualnego u dzieci?Oczywiscie nie mogl to byc inny niz holenderski „uczony”,ktory postawil teze ,ze drobnomieszczanska hipokryzja podlana chrzesijanska( w domysle :katolicka) pruderia blokuje udzieci naturalne odruchy o podlozu seksualnym… .pisal nawet on o 6-scio letnich kokietkach!naturalnie nikt tego zboczenca nie skrytykowal ani nie spotkalo go powszechne potepienie,tylko jakby sprawe wygaszono,czekajac zapewne na lepsze czasy.Co ciekawe ,niedawno zapuszkowano ponownie pedofila ,ktory po wyjsciu z mamara naruszyl warunki na jakich przedwczesnie go zwolniono .Mianowicie krecil sie w okolicy placow zabaw…. Tylko kastracja jest skuteczmna ,ktora kiedys proponowal …Tusk!Czasem i jemu cos sie madrego powie.

 14. revers said

  … lub eutanazja dzieci, w Belgii juz zalegizowana
  http://rt.com/news/belgium-euthanasia-children-bill-058/

  a to Benelux, centrum Eurogulagu, tylko czekac jak eutanazje, pedofilie przejda na euroregiony.

 15. Kronikarz said

  : )

 16. […] Prezes APA o charakterystycznym nazwisku –  Jeff- rey Liberman /Zdjęcie/podpis za: Dziennik gajowe go Maruchy […]

Sorry, the comment form is closed at this time.