Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Listwa o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Dearborn – miasto, które nie wprowadziło szariatu!

Posted by Marucha w dniu 2013-11-04 (Poniedziałek)

Według artykułu umieszczonego na stronach amerykańskiego serwisu satyrycznego, Dearborn w stanie Michigan miałoby być pierwszym miastem, w którym lokalne władze oficjalnie przyjęłyby szariat. Artykuł udostępniło ponad 80 tysięcy osób, wywołując równocześnie fale sprzeciwu. Informacje zdementowały władze miasta, zaskoczone rosnącą krytyką.

Artykuł zaprezentował serwis „National Report”. Serwis donosił ostatnio, iż Nicolas Cage, znany m. in. z roli w serii „Skarb narodów”, zostanie oskarżony o posiadanie… amerykańskich skarbów narodowych, skradzionych w ciągu ostatnich miesięcy z muzeów. Było to nawiązaniem do doniesień amerykańskich mediów, według których aktor znalazł się w zasięgu zainteresowania wymiaru sprawiedliwości. Miał zakupić czaszkę tyranozaura pochodzącą z przemytu. Redaktorzy zaprezentowali także rozmowę z Sethem Nussbaumem skarżącym się, że został przez współwyznawców wykluczony z udziału w globalnym spisku finansowym.

W artykule zatytułowanym „City in Michigan First to Fully Implement Sharia Law” serwis zaprezentował prowokacyjny materiał dotyczący Dearborn – 90-tysięcznego miasta o najliczniejszej w stanach grupie wyznawców islamu. Według „National Report” w trakcie weekendowej sesji rada przyjąć miała uchwałę, według której szariat staje się obowiązującym lokalnie prawem. Oczywiście [oczywiście? – admin], żadnych sesji rady miasta na ten weekend nie zaplanowano, a władze lokalne nie przyjęły takiej uchwały. – To fałszywy artykuł, Dearborn nie znajduje się pod rządami szariatu i nigdy, w żadnym razie, nie rozważano czegoś takiego – podkreślił rzecznik miasta.

Doniesienie, które ukazało się w poniedziałek, stało się jednak wyjątkowo popularne. Artykuł został udostępniony ponad 80 tysięcy razy, władze miasta zostały zasypane mailami w tej sprawie. Nie przeszkodziły temu zapewnienia redakcji, iż „jakakolwiek zbieżność z prawdą (prezentowanych informacji – przyp. red.) jest czysto przypadkowa”.

Okazuje się, że takie doniesienia dot. tego miasta pojawiały się już wcześniej. Dearborn było miejscem regularnych, antyislamskich demonstracji, w tym kontrowersyjnego pastora z Florydy, Terry’ego Jonesa, znanego z publicznego palenia Koranu.

Źródło: theatlanticwire.com / huffingtonpost.com / nationalreport.net
mat
http://www.pch24.pl

Jedna odpowiedź do “Dearborn – miasto, które nie wprowadziło szariatu!”

 1. Sunny said

  W Dearborn kolo Detroit znajduje się siedziba koncernu branży motoryzacyjnej Ford Motor Company.
  Miasto wg spisu ludnosci w roku 2010 liczylo 98,153 mieszkancow. Zostalo zalozone pod koniec 18 wieku przez francuskich osadnikow.
  Mieszkancy Dearborn maja korzenie glownie europejskie: niemieckie, polskie, irlandzkie i wloskie.
  Z afrykanskim i hiszpanskim pochodzeniem mieszkancow jest niewielu. Natomiast jest tez spora grupa z Bliskiego Wschodu: z Libanu, Jemenu, Iraku i Palestyny.

Sorry, the comment form is closed at this time.