Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szwedzki ambasador złożył kwiaty pod… spaloną tęczą

Posted by Marucha w dniu 2013-11-21 (Czwartek)

Staffan Herrström, ambasador Szwecji w Polsce, złożył w czwartek kwiaty pod pozostałościami tęczy na Placu Zbawiciela. Czynem oficjalnie pochwaliła się ambasada, co przyniosło liczne ironiczne komentarze.

Jego Ekscelencja Ambasador Królestwa Szwecji

Herrström działał na rzecz homoseksualistów także w Wietnamie, gdzie komunistyczna władza zdecydowanie walczy, ale z… katolikami. W przeszłości szwedzki ambasador w Polsce publicznie popierał organizację w stolicy tzw. Parady Równości.

Poprzednio podobny gest pamięci o symbolu warszawskiej „tolerancji” wobec żądań ruchu LGBT zaprezentowała Edyta Górniak. Jak podkreśla „Gazeta Wyborcza”, wplatanie kwiatów w konstrukcję na Placu Zbawiciela ma być zupełnie spontaniczną reakcją… którą skwapliwie odnotowuje jedynie „GW”. Gazeta uprzedza przy tym czytelników chcących włączyć się w walkę z „faszyzmem”, by zachowali czujność – nieprzepisowe przejście przez ulice w celu wetknięcia kwiatów w konstrukcję może zakończyć się 50-złotowym mandatem.

Środowisko „Gazety Wyborczej” promowało koncepcje stworzenia właśnie takiej instalacji podkreślającej „tolerancyjny” charakter stolicy odrzucającej „homofobię”. Nie przeszkodziły w tym liczne protesty mieszkańców, którzy nigdy nie zaakceptowali instalacji.

Źródło: niezalezna.pl
mat
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 14 do “Szwedzki ambasador złożył kwiaty pod… spaloną tęczą”

 1. mieszko1 said

  Trzeba przyznac czasom PRL większa moralność w sprawach pornografii i zboczeńców sexsualnych…..nawet przywóz tzw. świerszczyków był zakazany-czy ktoś jeszcze o tym panięta >?

 2. Alexy said

  PRL-owska „moralność” nie wynikała z wartości chrześcijańskich ale z konieczności stałego zapotrzebowania systemu na siłę roboczą i mięso armatnie(armia robotników i żołnierzy)….i o tym proszę pamietać.

  Tak się składa, że jeżeli chcemy mieć zdolne do podejmowania poważnych wyzwań, pokonywania trudności etc….zdrowe i odpowiedzialne społeczeństwo to musimy chronić instytucję i „moralność” rodziny. Innej drogi nie ma.

  Jednym z czynników które leżały u podstaw sukcesu starożytnego Rzymu były monogamiczne związki. W związkach takich potomstwo wiernych sobie rodziców (chociażby z musu) czuje się „kochane” (pewne, bez tego poczucia zagrożenia i odrzucenia) , w dorosłym życiu tworzy zdrowe związki i struktury społeczne…Tylko głupcy lub świadomi destruktorzy odrzucają tego typu moralność i demontują tradycyjne rodziny …

 3. Luxeuro said

  Tylko jedne słowo pasuje do tego amba-„sado”-ra „Idiota”

 4. Fran SA said

  Z twarzy widac, ze ‚Jego ekscelencja’ mial powody.

 5. Inkwizytor said

  Re: 4

  Rzeczywiscie i ten wzrok tęsknący za myśleniem

 6. mieszko1 said

  Do pana Alexy..apropo siły roboczej to nawet takowej teraz nie potrzeba-ale mięso armatnie owszem (w postaci płatnych najemników którzy na każde zapotrzebowanie wysyłani są na tzw,misje)….jak dobrze że urodziłem się w czasach PRL-u-przynajmniej miałem normalne dzieciństwo

 7. syoTroll said

  Panie Mieszko1 jak może pan pisać, że w PRL-u miał pan normalne dzieciństwo ? Pod Radziecką okupacją ? A fe, komuch jeden 🙂
  A co do tego Staffana Herrströma, to takie „spontaniczne” złożenie chabazi nasze dzielne patrioty z NOPu i ONRu mogą odebrać jedynie jako prowokację i znowu zjarają tęczę jak rathaus ją odnowi.

 8. Krzysztof P said

  Gest ów dobitnie świadczy o skurwieniu moralnym polityków z nad Wisły.

  Takze o tych niby ” opozycyjnych ” z pelna gembą frazesów co do naszej przyszłosci!
  Cholera, a IDZCIE i głosujcie na s.synów, bez twarzy, honoru, bez instynktu samozachowawczego!

  Ja, gdybym był nawet najdrobniejszym pionkiem ” kanapowej opozycji ” wystosowałbym w imieniu tejże OSTRY PROTEST do Krolestwa Holandii z RZADANIEM przeprosin i z zapowiedzią, że NIE wykonanie odwolania tego „dyplomatałka”, zaskutkuje po p r z e b u d z e n i u mojego Narodu – zerwaniem wszelkich kontaktow DYPLPMATYCZNYCH i gospodarczych.

 9. Nemo said

  Taka strata.. Nasz „umiłowany żond” powinien ogłosić ze trzy dni żałoby narodowej po spalonej, pedalskiej tęczy.

  @ Mieszko1

  „jak dobrze że urodziłem się w czasach PRL-u-przynajmniej miałem normalne dzieciństwo”

  Ja też się z tego cieszę.

 10. Brat Dioskur said

  Poznac glupiego po smiechu jego….

 11. Zbyszko said

  A propos tzw obecnej „normalności” (bo chyba o nią właśnie walczyliśmy), obecnie modne są tzw sesje zdjęciowe dla… niemowląt!!!
  Polegają one na tym że rozbiera się niemowlaka do naga i ubiera w różne ubranka, których wersje dla dorosłych oferowane są np w różnych reklamach sexshopów. Np czapka mikołaja (tylko), czy jakaś ażurowa spódniczka mini itp… Jestem przekonany że za tym skandalicznym procederem stoi jakieś lobby pedofilskie które -przypuszczam- jest późniejszym odbiorcą zdjęc z takich „sesji”.
  Jest to skandal na dużą skalę w którym biorą udział te zidiociałe już chyba do reszty młode matki!!!!
  Ale doczekalismy się normalności!!!! KOMUNO WRÓC!!!!

 12. Juziek said

  dupek!

 13. NC said

  Re 3. Luxeuro powiedział: >>Tylko jedne słowo pasuje do tego amba-”sado”-ra “Idiota” <<
  Nie, to zwykły pederasta.

 14. Kazik said

  ad 9 i ja też . Nie wstydzę się swojego cywilnego wykształcenia i wojskowego w LWP .

Sorry, the comment form is closed at this time.