Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
  NICK o Czy warto poddawać się masowo…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  Krzysztof M o Czy warto poddawać się masowo…
  JerzyS o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  NICK o Szokująca analiza krwi na żywo…
  NICK o Szokująca wypowiedź ministra A…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  bryś o 3:0 dla Łukaszenki
  jaroslawraczynski o Koniec świata
  zen o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  Us o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

TPP – cenzura Internetu.

Posted by Marucha w dniu 2013-11-21 (Czwartek)

W dniach 19-24 listopada br. roku w Salt Lake w USA ma miejsce spotkanie dotyczące dopracowania kwestii międzynarodowego porozumienia nazwanego w skrócie TPP (Trans Pacific Partnership).

Trans Pacific Partnership (en.wikipedia.org/wiki/Trans-Pacific_Partnership) jest tajnym porozumieniem o zasięgu globalnym, które ma regulować zagadnienia m.in. z zakresu wolności internetu.

Tydzień temu (13.11.2013r) treść projektu tego 95-stronicowego tajnego porozumienia udostępnił portal Wikileaks:
wikileaks.org/tpp/static/pdf/Wikileaks-secret-TPP-treaty-IP-chapter.pdf

Z ujawnionego dokumentu wynika, że porozumienie to może się stać najbradziej uciążliwym traktatem gospodarczym jaki został zawarty do tej pory, zaś jego zasięg obejmować ma kraje wytwarzające aż 40% światowego PKB. Jednocześnie TPP ma być prekursorem podobnego porozumienia jakie obowiązywać będzie w UE i docelowo oba te obszary mają zawrzeć wspólne porozumienie pod nazwą Transatlantic Trade and Investment Partnership (TTIP) (ec.europa.eu/trade/policy/in-focus/ttip/), które będzie obejmować łącznie kraje o 60% światowego PKB.

Od początku prac nad traktatem TPP, proces jego tworzenia i negocjowania zostały obwarowane bezprecedensowym poziomem tajności. Dostęp do treści negocjowanego projektu traktatu jest niemożliwy dla ogółu społeczeństwa. Nie dość tego; nawet członkowie amerykańskiego Kongresu mogą się zapoznać tylko z wybranymi fragmentami dokumentu i do tego pod ścisłym nadzorem. Tajność traktatu TPP jest tak ścisła, że tylko trzy [koszerne? – admin] osoby z każdego kraju, które uczestniczą nad jego opracowaniem, mają dostęp do całego tekstu.

Ograniczenie dostępu do projektu traktatu TPP nie dotyczy tylko 600 “doradców”, którzy są lobbystami największych międzynarodowych korporacji, takich jak: Chevron, Halliburton, Monsano, czy też Walmart.

A więc w czym rzecz, że projekt tego traktatu jest tak ściśle chronioną tajemnicą?

Otóż, chodzi o kontrowersyjne regulacje prawne jakie się w nim znajdują, m.in. w myśl traktatu egzekucja jego postanowień odbywać się będzie przez ponadnarodowy trybunał mający uprawnienia sądu, od którego wyroków suwerenne władze jak i poszczególni obywatele i instytucje oraz firmy krajów członkowskich nie będą mogły się odwoływać.

W odniesieniu do Internetu TPP przyjęła rozwiązanie polegające na tym, że dostawcy usług internetowych mają przejąć pełną odpowiedzialność finansową i administracyjną za bycie śledczymi i ściganie naruszających prawa autorskie użytkowników, jednocześnie pomijając konsekwencje takiego działania dla wolności w Internecie i innowacyjności. Tym samym postanowienia zawarte w traktacie TPP zmuszają dostawców Internetu do monitorowania ruchu w poszukiwaniu piratów i nakłada na tych dostawców odpowiedzialność karania użytkowników polegającą na odcięciu pirata od usługi, blokadę podejrzanych stron, przekazywanie danych osobowych użytkowników itd.

Co więcej, na otwarte platformy komunikacyjne TPP nakłada obowiązek monitorowania publikowanych w nich treści, co nie tylko narusza zasady wolności słowa, ale także niekiedy grozi ich bankructwem, gdyż moderowanie treści i zasobów zawartych w Internecie niestety kosztuje, ale ten problem najwyraźniej globalistów również nie interesuje wbrew ich wyświechtanym hasłom o dobrobycie i ochronie wolności gospodarczej.

W zeszłym roku projektowi traktatu TPP przyjrzała się bliżej Electronic Frontier Foundation (www.eff.org), która po analizie proponowanych rozwiązań prawnych w nim zawartych zwróciła uwagę, że wg. raportu Narodów Zjednoczonych z czerwca 2011 roku (www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/docs/17session/A.HRC.17.27_en.pdf) wynika, iż traktat TPP jest sprzeczny z artykułem 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, który gwarantuje prawo wolności i jej wyrażania, z czym EFF w pełni się zgadza.

Ponadto EFF potwierdziła podejrzenia, że TPP jest dokumentem bardziej niekorzystnym, niż porozumienie ACTA ( pl.wikipedia.org/wiki/Anti-Counterfeiting_Trade_Agreement), (krzysztofgonciarz.com/2012/01/acta-w-polsce-co-to-naprawde-oznacza).

Tak więc można powiedzieć, że: “Jak nie kijem go, to go pałką”- czyli jak nie ACTA to TPP!!!

Niestety, ale oni nie ustąpią w swoim planie ograniczenia wolności słowa w jedynie niezależnym i globalnym medium jakim jest obecnie Internet, bo realizacja planu rządu światowego nie idzie w parze z wolnością słowa, gdyż celem NWO nie jest wolność tylko niewola.

Będą więc dotąd próbowali, aż kiedyś się uda.
A może już się udaje?
Witamy w “Roku 1984″ kilkadziesiąt lat później.

Pozdrawiam

http://adnovum.neon24.pl/

Wyniki wyścigu – co pierwsze, czy gajowy odejdzie na drugą stronę tęczy, czy gajówkę zamkną nam „międzynarodowi” – stają się coraz łatwiejsze do przewidzenia.
Admin

Komentarzy 10 do “TPP – cenzura Internetu.”

 1. Sunny said


  Poniewaz w Polsce kanal YouTube: Brother Nathanael jest zablokowany (mowi glownie o przekretach zydowskich) ponizej podaje tekst
  video na temat TTP
  Text –Text– Text

  TPP & One World Government
  By Brother Nathanael Kapner

  The Trans-Pacific Partnership, TPP—now in secret negotiations—is nothing less than Globalization on Steroids.

  And this means the devastation of America’s middle class leaving NO decent jobs for you and your kids in its wake.

  Disguised as a ‘free trade’ agreement between the US and eleven countries stretching from Vietnam to Peru—TPP will make Jewish Wall Street and the corporations they control, masters of the world.

  With key components of Global Trade already in the hands of Jewry: FOREX; World Bank; SWIFT…TPP binds Goldman Sachs, Citigroup, and the multi-nationals it underwrites into one, seamless ‘Corporatocracy.’

  If TPP is signed by Obama—and he’s just itching to rush it through Congress via “Fast Track”—the dictates of Jewish Finance Capital will supersede local, state, and national law.

  [Clip: “TPP — the Trans-Pacific Partnership. It’s a trade agreement the United States is negotiating with Australia, Canada, Japan and eight other countries in the Pacific region.

  “If you don’t know about the TPP, and few do, it’s because the powerful people behind it — including President Obama — don’t want you to know.

  “Yves Smith is an expert on investment banking and the founder of Aurora Advisors. She runs the ‘Naked Capitalism’ blog. Could this affect the enforcement of Dodd-Frank?”

  “Yeah. No, I mean, certainly the derivatives regulation, and I would expect the capital levels. There’s no big–”

  “How? How would that work?”

  “The first language in both these deals goes something along the lines with, ‘All signatories are required to make their laws and regulations conform to the standards of this agreement.’

  “They are literally required to make their nation-based laws subordinate to the terms of these agreements.”

  “So foreign trade partners would conceivably be allowed to challenge American laws?”

  “Yeah.” “That’s exactly the point.”]

  And Wall Street just got one of their tribe to push their scam, a protege of Robert Rubin of Citigroup, Michael Froman, recently tabbed as ‘our’ US Trade Rep.

  [Clip: “With regard to TPP, we are in the endgame as you said. The leaders have set the objective of completing negotiations this year. That’s an ambitious objective and certainly we’re going to let the substance of the negotiations determine ultimately the deadline.”]

  Hold it right there!

  Only the “leaders” of the negotiations know the “substance” of the Agreement.

  Why won’t Froman tell us what’s in TPP? Because he works for Jewish Wall Street NOT for US trade, that’s why.

  And the BS keeps on piling higher.

  [Clip: “What about this idea that what the US does on its sensitive sectors like dairy, sugar, textiles, footwear, is going to dictate the overall ambition of the agreement.

  “I mean, do you agree with that idea and is the US, you know, willing to be generous in some of those areas in order to get an ambitious agreement?”

  “Every country’s got their sensitivities, we recognize that. We don’t have the luxury of being able to maintain an all or nothing approach.”]

  Really? When it comes to Jews clamoring for war and sanctions against Syria and Iran it’s an “all or nothing” approach.

  But when it comes to negotiating away our jobs, suddenly Froman says the US “doesn’t have the luxury” to take an “all or nothing” approach.

  A leaked text reveals that TPP grants ‘investor privileges’ that helps corporations move US jobs to low-wage countries.

  That’s why TPP includes Vietnam, a new ‘fave’ of Jewish Wall Street, since wages there undercut China.

  TPP removes the US tariff on Viet-manufactured shoe imports.

  Such a deal for Nike and communist Vietnam!

  International Jewry even gets a “court” of its own in each country due to TPP’s “Investor-State Dispute Settlement” provision.

  If regulations hamper investors’ profits, they can sue the country for damages.

  TPP’s extra-judicial court will have three private-sector lawyers flip-flopping between being judge and corporate advocate.

  Some call this a “Kangaroo Court” but I call it a “Talmudic Tribunal” where the plaintiffs and judges belong to the same synagogue.

  The union of Church and State has come and gone…but the union of Synagogue and World is at the very doors.

 2. Nemo said

  „Otóż, chodzi o kontrowersyjne regulacje prawne jakie się w nim znajdują, m.in. w myśl traktatu egzekucja jego postanowień odbywać się będzie przez ponadnarodowy trybunał mający uprawnienia sądu, od którego wyroków suwerenne władze jak i poszczególni obywatele i instytucje oraz firmy krajów członkowskich nie będą mogły się odwoływać.”

  Krótko mówiąc- dyktatura.

 3. Rysio said

  „….Wyniki wyścigu – co pierwsze, czy gajowy odejdzie na drugą stronę tęczy, czy gajówkę zamkną nam “międzynarodowi” – stają się coraz łatwiejsze do przewidzenia. Admin ………….”

  A co Gajowy zaczyna się rozsypywać?

  😦

  Niech Gajowy nie wpada w pesymizm – najważniejsze to się dobrze odżywiać

  🙂

  PS. No i można by było ustalić, wzorcem naszej armi podziemnej, punkty następnych zbiórek, gdyby w pierwszej zrobił się kocioł.

 4. maurycy said

  Te odrazajace kryminalne szwindle sie nie udadza ! Otworza tylko ludziom oczy na bandyckie manipulacje szubrawcow !Ich lajdactwa a wbrew pozorm sie koncza !

 5. Mordka Rosenzweig said

  Do wszystkie czytelniki z nasza rasa od pan Mordka,

  Ja pan Mordka chce powiedziec wszystkie czlowieki z nasza rasa aby natychmiast uciekaly z Poludniowa Afryka.

  Najszanowniejszy pan Lieberman jusz tesz to muwi.

  Israeli minister of Foreign Affairs, Avigdor Lieberman warnes all Jews to get out of South Africa.

  http://www.veteranstoday.com/2013/11/21/israeli-minister-of-foreign-affairs-avigdor-lieberman-warnes-all-jews-to-get-out-of-south-africa/

 6. aaaa said

  Ot demokracja technokracja.Ludzie Obudzimy swoje poklady energi I intelektu.NIE DAJMY SIE .

 7. fitzgerald said

  czyli trzeba zaczynać archiwizować Gajówkę na swój dysk twardy a później przenieść do sieci TOR;)
  http://www.dobreprogramy.pl/HTTrack-Website-Copier,Program,Windows,13043.html

 8. przemądrzałe bydlę said

  Państwa grupy BRICS pracują nad stworzeniem własnego internetu, ale to jeszcze potrwa.

 9. jowram said

  Prawdziwa przyczyna zabójstwa Kennediego

  Dzień 22 listopada 1963 był przykładem jak bardzo prywatni właściciele FED (Bank Rezerw Federalnych) byli zdeterminowani by utrzymać władzę. J.F.Kennedy szybko zorientował się, że Stany Zjednoczone, wskutek machinacji finansowych, utraciły niepodległość i wiedział, że proces uzdrawiania Ameryki musi się rozpocząć od uzdrowienia finansów.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawdziwa-przyczyna-zabojstwa-kennediego-2013-11

 10. Boydar said

  Panie Rysiu, do walki z wszechobecnym squrwysyństwem, nie jest potrzebna „armia” i „zbiórki”. Potrzebna jest wprawdzie „armia żołnierzy”, ale każdy z nich musi obywać się bez „zgrupowania”. Precyzyjne instrukcje są dostępne w materiałach szkoleniowych ogłoszonych drukiem oraz internecie, od prawie dwudziestu wieków. Zwłaszcza w internecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.