Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Jeffrey Sachs w ONZ: na świecie jest zbyt tłoczno

Posted by Marucha w dniu 2013-12-01 (Niedziela)

Nadszedł czas negocjacji celów, które 189 państw należących do ONZ ma osiągnąć do 2015 roku. Stawka jest wysoka – obecny budżet pomocy zagranicznej tej organizacji to ok. 130 miliardów dolarów rocznie. Międzynarodowi luminarze [to tak teraz nazywa się oszustów intelektualnych? – admin], tacy jak Jeffrey Sachs, dążą do uwzględnienia w nowych celach aborcji i innych metod „kontroli populacji”.

Jak powiedział w swojej przemowie Sachs, świat stał się „bardzo zatłoczony. Sachs, uważany za „guru od rozwoju” od lat dąży bezskutecznie do wprowadzenia aborcyjnego języka do Millenijnych Celów Rozwoju. Do tej pory jego żądania nie przynosiły skutku.

Jeffrey Sachs uczestniczył w tworzeniu raportu „The United Nations in the Age of Sustainable Development”. Dokument wskazywał 10 proponowanych celów, które narody należące do ONZ zobowiążą się osiągnąć przed 2030 r. Głównym ma być wyeliminowanie skrajnej nędzy, jednak cele te dotyczą także kwestii niematerialnych.

Postulowane jest m. in. ograniczenie populacji w krajach, w których rozrodczość przekracza poziom konieczny dla osiągnięcia zastępowalności pokoleń (2,1 dzieci na kobietę), co w największym stopniu dotyczy krajów Afryki. Szczególną „troską” autorzy raportu, który Sachs porównuje do 10 Przykazań, obdarzyli narody, w których wskaźnik płodności przekracza 3 dzieci.

Millenijne Cele Rozwoju, które mają zostać osiągnięte do 2015 r., zakładają m.in. zmniejszenie o połowę (w porównaniu z 1990 r.) liczbę osób żyjących w skrajnej nędzy (poniżej dolara dziennie) i liczby osób zmagających się z głodem [Najlepiej biedotę wsadzić do komór gazowych, co znacznie zredukuje jej liczbę i pozwoli „luminarzom” uniknąć dyskomfortu psychicznego związanego z ich obecnością w świecie. – admin]

Obejmują także zapewnienie podstawowej edukacji dla dzieci na całym świecie, wspieranie praw kobiet, poprawę stanu zdrowia kobiet w ciąży, zmniejszenie zachorowalności itd. Zasadnicze wątpliwości dotyczą jednak tego, czy ten plan może być w ogóle zrealizowany.

Źródła: lifesitenews.com / uncsd.iisd.org
Mjend
http://www.pch24.pl/

Skoro nasz glob robi się za ciasny, to gorąco polecamy p. Sachsowi i jemu podobnym aby dali dobry przykład i się otruli.
Admin

Komentarzy 31 do “Jeffrey Sachs w ONZ: na świecie jest zbyt tłoczno”

 1. Augustyn said

  Ile dzieci i wnukow ma ten medrzcec i jemu podobni ?
  O co chodzi tym rekinom,przeciez nasz glob ziemski jest w stanie pomiescic i wyzywic potrojna a moze wiecej ludnosci jaka jest obecnie.
  Trzeba tylko tworzyc a nie ograniczac rynki pracy,uprawiac ziemie, i produkowac zywnosc,uczyc zawodow gonic do roboty leniuchow a nie placic im socjale czy inna opieke.
  CZY KTOS NAUCZYL AFRYKANCZYKOW PRACOWAC ?
  LEN GDY NIE MA NIC DO ROBOTY TO PLODZI DZIECI !

 2. Marek said

  Prawa kobiet…
  A gdzie prawa lgbt, gdzie gender, no gdzie?

 3. Nemo said

  A może by tak pana Sasch’a dołączyć do marsjańskiej ekipy, skoro mu na naszej planecie za ciasno?

 4. Justyna said

  Przecież redukuje sie cały czas po cichu liczbę ludności – metodami „pokojowymi” – aborcje, szczepienia, trucizny w jedzeniu, w wodzie, antykoncepcja, pranie mózgu, promocja homoseksualizmu, zepsucia, wolnych związków itp. Komory gazowe nie są już potrzebne, są staromodne, za drogie i się nie sprawdzają na masową skalę. Teraz są bardziej nowoczesne techniki, gdzie nie sposób wskazać winowajcy ani udowodnić, że o depopulację w gruncie rzeczy chodzi. Technik depopulacji jest dużo, a oficjalnie służą one innym celom.

 5. kosak0 said

  ja zacząłbym od wprowadzenia antykoncepcji i aborcji w żydowskich dzielnicach nowego jorku i okolic…tak na dobry początek

 6. revers said

  W koncu udalo sie Sachsowi zagonic niemickich chadekow i socjaldemokratow do jednego stolu, wyszedl nowy program gospodarczy z pod ktorego na odleglosc rozpoznac Sachsa i jego uczni , a polega na okresowym trzepaniu kasy uzytkownikow bankow, oraz przeszlo GMO, dla cudoziemcow autostradowe vinety.

  Nie ma lewic, ani prawic , jest tylko partyjna wladza i finansowa kontrol wszystkich i wszystkiego, polaczona z kontrola, dystrycucja zywnosci i urodzen, przymusowych szczepien, ograniczenia dostepu do lecznictwa, da w koncu efekt depopulacyjny.

 7. Fran SA said

  Jaki qrwa zatroskany!! Caly swiat ma na glowie!

 8. bobola said

  Prof. Sachs ma niestety racje. Problemem swiata jest niekontrolowany wzrost populacji niskiej jakosci oraz zmniejszanie sie liczby stanowisk pracy, ktore moglyby ja utrzymac przy zyciu. To ostatnie zawdzieczamy komputeryzacji i mechanizacji, z ktorych to trendow raczej gospodarka nie zrezygnuje. Kazdy zas kto biada nad programem redukcji ludnosci ma proste wyjscie- zaadoptowac jakas rodzine na przyklad w Polsce (ale moze byc i Afryka) i utrzymywac ja pod wzgledem ekonomicznym i zdrowotnym z wlasnych dochodow. Chetni moga zglaszac sie do Admin. imiennie zebysny mogli sie wszyscy cieszyc z dobrego przykladu.

 9. Bolek Banan said

  Giulietto Chiesa powiedział kiedyś na spotkaniu z włoskimi studentami, że żeby zrozumieć sposób myślenia takich ludzi, trzeba przyjąć, że oni nie myślą jak ludzie. Ja się zgadzam z tym stwierdzeniem, ale z drobnym zastrzeżeniem: to nie są ludzie! Być może kiedyś nimi byli, ale dziś tego, co się tak pięknie określa mianem człowieczeństwa, w nich po prostu nie ma! Przesadzam? Obawiam się, że niekoniecznie. Jako argument podam tylko jedną liczbę. Rocznie na świecie jest zabijanych co najmniej 60 milionów nienarodzonych dzieci! Mniej więcej tyle, ile zginęło podczas całej II wojny światowej. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki działaniom takich „czymsiów”, jak ten opisywany w powyższej informacji. A przecież te zamordowane dzieci nie wyczerpują listy ich ofiar. Henry Kissinger, pan, który wydał rozkaz użycia napalmu w Wietnamie, kilka lat temu o mało nie został doradcą Benedykta XVI. No, ale ludzie zaczęli o tym gadać „na mieście Rzymie”, zrobił się smród i Watykan wydał oświadczenie, że nigdy takiego pomysłu nie było. Jedynie kilka spotkań w Castel Gandolfo i w Watykanie, których powodem było to, że Ratzinger i Kissinger pochodzą z Bawarii. Jest to tym zabawniejsze, że Kissinger jest chyba do dziś ścigany przez kilka krajów listami gończymi. Za ludobójstwo!

 10. Dictum said

  Niech się sam powiesi, diabli pomiot.

 11. Lily said

  Czy to prawda,ze on tez z tych”starszych,i madrzejszych”?,bo jego czyny wskazuja na to.

 12. jasiek said

  Skoro Saks z familią tak pragną wyludnić ziemię niech zaczną od siebie. Oby ich marzenia spełniły się jak najprędzej. My poczekamy i popatrzymy jak wygląda świat bez nich. Jak ktoś czegoś bardzo pragnie dać mu to. Chce aborcji i eutanazji dać mu to. Chcą narkotyków dla wszystkich, dać im do posiłków 3 razy dziennie . Chcą wojny dać im wojnę. itd…zobaczymy jak zaczną śpiewać.Skoro tak bardzo tego pragną to może im to się spełnić. Jest takie powiedzenie…” jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to spełnia jego marzenia”…oby zmądrzeli zanim to się dokona.

 13. Sowa said

  „Jeffrey Sachs w ONZ: na świecie jest zbyt tłoczno”

  No to zacznij od siebie i swojej rodziny, sqsynu.

 14. Marucha said

  Re 11:
  Pani ma wątpliwości???

 15. Rysio said

  W Gajówce też jest tłoczno – tylko patrzeć jak Gajowy zacznie truć.

  Ja jako stary blogowicz, który poprzez niezliczone dyskusyjne kłótnie ekonomiczne i inne poznał się z Gajowym jak przysłowiowe dwa łyse konie czuję się zupełnie bezpieczny.

  🙂

 16. maurycy said

  Bandzior ten byl ojcem tzw reform gospdarczych w Polsce ! Widac bandzior jest niesmiertelny i zasluzony !

 17. Rysio said

  Jeffrey Sachs i Mosanto postarają się aby na planecie było luźniej.

  🙂

 18. Romank said

  BObola….ile wydales na jakakolwiek pomoc dla Afrykanow>>>>?????
  jakos od poczatku swiata nikt nie sponsorowal Afryki…i szczesliwie dozyla expansji brytyjskiego smiecia….
  Fuck Off Africa….!!!~!!! ucz pracowac swoje dzieci, zeby mial ci kto dac jesc na starosc… a nie zaprowadzil do Osrodka Utylizacji Zbednych…
  Ze szkapa zaglodzona zwsze zdychaja wszy….. ktore z niej zyja.

 19. La Reine Toronto said

  Re: 14 i 11.
  Oczywiscie pierwszy rzut oka i widac iz ten pan J.Sachs ma duzo komponentu chazarskiego: wilkie zwisajace uszy a nosek tak krotki…oto jak latwo poznac takie okazy rasowe .

 20. Obrany_banan said

  Ilość ludzi rośnie w tempie wykładniczym, podobnie jak długi. Jedno i drugie prowadzi w dłuższej lub krótszej perspektywie czasu do katastrofy. Ropa pozwoliła ludziom na produkcję żywności na niespotykaną skalę, umożliwiła osiąganie wielkości produkcji niemożliwej do osiągnięcia za pomocą rąk. Nie ma siły, żeby ilość ludzi zwiększała się w dużym tempie. Jak przekonać ludzi by się nie mnożyli w takim tempie?

 21. dzik said

  Prawdziwa pomoc dla POLSKI idzie zachodu?Co to takiego?
  Ano SMIERC

 22. Lily said

  Przygladnelam sie dokladnie jego gebie,i dostrzeglam na niej chlod,i wyrafinowanie,a oczy tez mowia wiele.

 23. Plausi said

  Projekt UE

  ma już ok. 100 lat i był finansowany przez rodzinę Warburg, z kręgu kalnu Rotszyldów (FED).

  Na program likwidacji populacji Europejczyków zwrócił uwagę katolicki badacz historii Pierre Chaunu, zainteresowanym można wskazać odpowiednie opracowanie tego autora. 

  Jak wiemy, są religie, które wyróżniają ludy wyższe, wybrane, które jak J. Sachs uważają się za powołane decydować jakie istoty są godne życia a jakie nie, znane n.p. z nazizmu: „lebenswürdige Personen” (istoty godne życia), czy pierwowzoru nazizmu. Idea regulacji pogłowia ludzkiego wywodzi się z eugeniki Galtona, który wywiódł z „doboru naturalnego” swego kuzyna Darwina, „dobór sztuczny”. Eugenika jest matką programów selekcji ludności.

  Praktyki selekcji ludzkiej znane są też z Azji, o ile wiem do dziś jest dozwolone w Chinach posiadanie tylko jednego potomka, z pewnymi wyjątkami regionalnymi i socjalnymi. Ta ustawa obowiązuje od czasu reżymu Mao.

  Zjawisko eugeniki, jak wskazują powyższe przykłady, nie jest związane z jakimś konkretnym systemem politycznym, co podobnie jak inne zjawiska wskazuje na to, że system tzw. „komunistyczny” niewiele odbiega od tzw. „kapitalistycznego”, być może jest jedynie formą kapitalizmu dla krajów wyczerpanych przez kapitał, wprowadzany okresowo dla regeneracji sił wytwórczych takich złupionych do granic możliwości przez kapitał krajów, kraje Europy wschodniej, Nikaragua czy Kuba byłyby znakomitymi tego przykładami. Podobne procesy obserwuje się w Ameryce Łacińskiej: Boliwia, Ekwador, Wenezuela.

  Zwraca uwagę fakt, że w krajach tzw. „komunizmu” zasady funkcjonowania banków opierają się na pobieraniu procentu, co jest najważniejszym atrybutem kapitalizmu.

  Ad. Maurycy: „Bandzior ten byl ojcem tzw reform gospdarczych w Polsce !”, on był akuszerką, jako ojca wymienia się Sorosa, ale źródło tego rabunku jest jeszcze dalej. To była poza tym jedynie część operacji, która była przygotowywana już w latach 60-tych,
  patrz „doktryna mozaikowa”. Naturalnie planowanie operacji odbyło się wcześniej, a więc przynajmniej w latach 50-tych, tzn. zaraz po zakończeniu wojny, kiedy Polacy byli zajęci odbudową i budową kraju, już rozważano za wodą jak się dobrać do ich majątku. W świetle tych rozważań należy może rozważyć rewizję przyczyn II Wojny.

  Powyższe wyda się niektórym dość zaskakujące albo nawet bzdurne, pomocnym mogą być teksty, które starają się wyjaśnić albo przypomnieć parę rzeczy rzadziej omawianych w gadzinówkach i.t.p. .

  Nawiasem mówiąc, nie jest rzeczą zbyt ważną, czy J. Sachs jest tylko Szabasgojem czy też przeciwnie, są ważniejsze pytania.

 24. Jack Ravenno said

  „Skoro nasz glob robi się za ciasny, to gorąco polecamy p. Sachsowi i jemu podobnym aby dali dobry przykład i się otruli.
  Admin”

  Pomyślałem podobnie gdy tylko ujrzałem tytuł. Od razu nasuwa się nośne hasło:

  SAVE THE PLANET – KILL YOURSELF

 25. Pewien psychiatra powiedział, że psychopata, żeby się zmienił, powinien wysrać cały swój mózg. A więc Laxygen dla Sachsa proszę! 🙂

 26. vigil-tu-1 said

  re;25
  To jest bezmozgowiec, jemu moze tylko pomoc Dr. Glinka.

 27. Rysio said

  re 22. Fakt, trzeba przyznać, że nie ma on szczerej facjaty i oczu Rysia.

  🙂

 28. Fran SA said

  Przeciez z ta aborcja to jakis cwany trick do kolejnego oglupienia ludzi..
  Wystarczy zaczac nauczac dzieci w szkole, ze rewolucja seksualna sie skonczyla i nalezy znowu zaczac myslec glowa, a nie dupa. Zmniejszy sie natychmiast ilosc niezaplanowanej ciazy i zapotrzebowanie na kosztowne skrobanki.

  Naturalnie, ze zadne moralne zasady wstrzemiezliwosci nie dotra juz do zdezorientowanej publiki. Trzebaby chyba zaczac od przedszkola, ale tam juz siedza pedagogi-zbuki.

  Likwidacja kontrolowanej nedzy z cala pewnoscia pomoze zmniejszyc przyrost naturalny, co zostalo juz udowodnione w krajach wzglednego chocby dobrobytu.

  Tymczasem rewolucja seksualna napedza ogromny biznes nie tylko farmacji i komercyjnej medycynie, ale i roznym fantazyjnym projektantom mody perwersyjnej, kinematografii zboczencow, projektantom majtek bez majtek i silikonow, producentow roznych ‚zabawek’ i kolorowych ksiazek z obrazkami.

  No wiec hipokryzja takich Sachsow polega na tym, ze z czego dranie beda zyli jak sie ludzie przestana mnozyc?

  Z pracy rak? Chyba przy masturbacji.

 29. Re: Artykul…
  Alez wiekszosc Polakow i obywateli trzyma swoje pieniadze w zydowskich bankach u dokladnie takich s…synow lichwiarzy, a co najgorsze jest, ze dokladnie ci, ktorzy tam trzymaja swe oszczednosci u najzwyklejszych zlodziei sa w 100% przekonani, ze ich pieniadze sa bezpieczne…
  Jak to mozliwe, aby trzymac pieniadze u zlodzieja i twierdzic ze u niego pieniadze sa bezpieczne???…
  Kim jest sachs? Ano jeden z waznych zydowskich „ojcow” wszelakich przekretow finansowych na europejski dystrykt. Jest „prawa” lapka rockefellera i „lewa” lapka j.p.morgana, a glownym jego „dowodca” jest najwiekszy lichwiarz swiata rotshild…(bank of England i Case Bank) –
  Z grzecznosci pomine dalsze tego oszusta powiazania na ktorych Wegrzy dosc sprawnie sie polapali..i podziekowali lichwiarskiej „centrali” pt: „miedzynarodowy fundusz walutowy”…z jakiejkolwiek dzialalnosci na terenie ich panstwa…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 30. Plausi said

  Cóż dodać

  do tego, co powiedzial jasiek z toronto ? ” trzymaja swe oszczednosci u najzwyklejszych zlodziei sa w 100% przekonani, ze ich pieniadze sa bezpieczne…”

  A tak zrobią naszymi pieniędzmi tzw. „kryzys finansowy” i to niedługo, bo ten 2007/8 to było tylko przygotowanie, żeby się napompować naszą gotówką w ramach tzw. „ratowania” banków. Jak zwykle chodziło o wywłaszczenie.

 31. Rysio said

  re 29. Jasiek trafił wpisem w 10-kę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: