Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  bryś o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

„Unia nieświęta” przyjaciół banderowców i pachołków Brukseli

Posted by Marucha w dniu 2013-12-02 (Poniedziałek)

Kiedy w sierpniu 1914 roku teutońska nawała runęła na Francję, miażdżąc po drodze neutralną Belgię, pisarz Maurycy Barrès rzucił hasło „unii świętej” (union sacrée) wszystkich patriotów francuskich, bez względu na ich światopogląd i przekonania polityczne, w obronie Ojczyzny.

Ten apel o jedność był ze wszech miar słuszny, wręcz oczywisty. Lecz jedność – jak uczy św. Tomasz z Akwinu – jest czymś najlepszym, jeżeli chodzi jakieś dobro, ale najgorszym, gdy cel jest zły: „jak korzystniejsze jest, aby moc dobroczynna była bardziej zespolona, po to, by skutecznie czynić dobro, tak bardziej szkodliwe jest, gdy moc złoczynna ulega zespoleniu” (De regno, 4,3).

W tej chwili oglądamy właśnie – od kijowskiego Majdanu po Warszawę – tragikomiczny spektakl takiego zespolenia mocy złoczynnej.

W Kijowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej (a wcześniej Paweł Kowal z PJN), otoczeni wianuszkiem feministek i gejowskiego aktywisty z „Krytyki Politycznej”, stają ramię w ramię z przywódcami neobanderowców, aby gardłować przeciwko legalnym władzom suwerennego państwa.

Premier Donald Tusk chwali prezesa PiS i karci ministra Sikorskiego za jego powściągliwość w tej kwestii. Również „Gazeta Wyborcza” chwali Kaczyńskiego piórem red. Jarosława Kurskiego, nie omieszkując wszelako wypomnieć mu tej myślozbrodni, że jeszcze kilka miesięcy temu domagał się, aby w uchwale Sejmu na temat rzezi wołyńskiej wpisać termin „ludobójstwo”, co ponoć „zrujnowałoby pojednanie obu narodów”.

Sam Adam Michnik, jak również palikociarze, „solidarnie” demonstrują pod ambasadą ukraińską. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski „troszczy się” o to, jak prezydent Jakunowycz „wyjdzie z tego zaułka”. Prezydent urzędujący Bronisław Komorowski zapowiada zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Cóż za przedziwna (?) jednomyślność i zbratanie. Stary hrabia Fredro zapytałby może: „poszaleli?”. Nie, nie poszaleli, bo w tym unisono jest, piekielna wprawdzie, ale jakaś logika. Kiedy dzieje się coś naprawdę poważnego, to okazuje się, że „zażarte” spory „donaldystów” z „kaczorami”, dotyczą tak naprawdę spraw trzeciorzędnych, że wszyscy od neojakobińskiej „patriotycznej centroprawicy”, poprzez demoliberałów z PO, po libertyńskich „ruchaczy” Palikota i postkomunistów są jedną wielką rodziną – taką, co to jak wypije za dużo gorzałki na weselu, to pierze się wzajemnie po pyskach i okłada sztachetami, ale ostatecznie spada razem pod ten sam stół. Wszyscy są na tej samej brukselskiej smyczy i uwięzieni mentalnie w gnostyckich majakach demokracji i prawoczłowieczyzmu.

Lewakom i liberałom trudno się nawet dziwić, ale najgorzej w tym wszystkim wypada partia J. Kaczyńskiego (wraz ze swoimi odpryskami). Jak można uwierzyć w ostrzeżenia przed moralną Sodomą i Gomorą z Brukseli oraz przed wydzieraniem nam suwerenności przez eurobiurokrację, skoro do tej Sodomy i do tej eurokracji chcą zawlec również Ukraińców? Czyżby „bratersko” życzyli im syfilisu?

Jak napisał w liście (prywatnym, więc nie mogę podać jego personaliów) do kolegów – profesorów pewien wybitny historyk z Wrocławia, „gdyby Ukraina miała być przyjęta do UE bez godzenia się na nonsensy, na które myśmy się zgodzili, to chyba tylko jako coś w rodzaju wyrzutu sumienia dla całej naszej klasy politycznej, przypomnienie straconej szansy, a także tego, że większemu więcej wolno”.

Oczywiście, naszym neojakobińskim patriotom nie o to chodzi, lecz godzą się na takie ryzyko tylko dlatego, że zaślepia ich „polityczna monokultura” moskalofobii. Dlatego także konsekwentnie popierają najbardziej antypolski, otwarcie gloryfikujący UPA, odłam ukraińskiej opinii publicznej, dlatego że jest on również antyrosyjski.

Tym sam przekreślają nie tylko szansę na rozliczenie banderowskiego ludobójstwa na Polakach, ale może okazać się, że pewnego dnia będą musieli również przełknąć bez sprzeciwu tezę, iż banderowska akcja na Wołyniu w 1943 roku była słuszną samoobroną i obroną Żydów przed polskim szowinizmem i antysemityzmem – co na pewno znajdzie uznanie w Brukseli i Berlinie.

Nie rozumieją też, że Ukraina w UE może być tylko albo militarną europejską szpicą wymierzoną w Rosję – z całym ryzykiem prewencyjnego odwetu – albo przeciwnie, jeśli utrzyma się tam u władzy obecna opcja, rosyjskim „koniem trojańskim” w Europie, przy okazji rozwalającym, w obu wypadkach, wskutek otwarcia granic, nasz rynek pracy.

W polskim interesie nie jest zatem ani „Ukraina europejska” (co zresztą jest cywilizacyjnym absurdem), ani „Ukraina rosyjska”, tylko „Ukraina pomostowa” pomiędzy Europą (tym samym zaś Polską) a Rosją, latynizmem a bizantynizmem, chrześcijaństwem zachodnim a wschodnim, widziany w perspektywie geopolitycznej jedności transkontynentalnej od Portugalii po Kamczatkę. W aspekcie wewnętrznym oznacza to także sprzyjanie tendencjom „rozrzedzającym” etnicznie i językowo państwo ukraińskie, tak, aby nie zostało ono opanowane przez szowinizm neobanderowski, dlatego etnos rosyjski we wschodniej Ukrainie jest naturalnym sojusznikiem o wiele bardziej wątłego etnosu polskiego na Ukrainie zachodniej.

Nie wiem, czym skończą się awantury na kijowskim Majdanie, acz życzę prezydentowi Ukrainy, aby poradził sobie z agenturą Sorosa, a naszych „internacjonalistów” odstawił ciupasem na granicę.

Lecz jestem pewien odpowiedzi na jedno pytanie, często nam stawiane: od czego powinna zacząć się kontrrewolucja w Polsce? Otóż od tego: od zmiecenia z powierzchni ziemi zjednoczonej partii Michnika-Tuska-Kaczyńskiego-Kwaśniewskiego-Kowala-Palikota, tak, aby nawet wspomnienie po nich się nie ostało.

Jacek Bartyzel
http://www.legitymizm.org

Komentarze 63 do “„Unia nieświęta” przyjaciół banderowców i pachołków Brukseli”

 1. Griszka said

  Nic dodać, nic ująć. Festiwal talmudycznej hipokryzji jak się patrzy.
  Rusofobia posunięta do takiego absurdu, że aż z tej nienawiści są gotowi sprzymierzyć się z najgorszymi wrogami Polaków a nawet z obozem władzy, który Kaczyński oskarża o współudział w morderstwie (?) własnego brata.
  Ciekawe kiedy razem z aktywistkami z FEMENu będzie ścinał krzyże w ramach walki z „reżimem” Janukowycza.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Niektórych idiotów może poprawić tylko kulka w łeb.

 3. überaleks said

  Rosyjska gazeta „Komsomolska Prawda” pisze w swoim wydaniu internetowym, że deputowany Rady Miejskiej Sewastopola Siergiej Smoljaninow zwrócił się do prezydenta Rosji Władimira Putina z prośbą o wysłanie na Ukrainę rosyjskich wojsk. Pod petycją podpisało się ok. 30 osób.

  „W efekcie odmowy podpisania przez naród Ukrainy i jej legalnie wybranego prezydenta Wiktora Janukowycza grabieżczej umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, zachodnie służby specjalne i ich agenci zainicjowały próbę obalenia legalnej władzy w kraju” – można przeczytać w petycji przesłanej do prezydenta Rosji. „Prosimy udzielić wojskowej i każdej innej pomocy bratniemu narodowi, Rządowi i prezydentowi Ukrainy w celu ochrony suwerenności kraju, rosyjskiej ludności Krymu i innych regionów Ukrainy. Prosimy o uzgodnienie z rządem Ukrainy wprowadzenia na terytorium kraju sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej” – głosi list deputowanego Smoljaninowa.

 4. Griszka said

  @3
  I w ten sposób Rosja stałaby się agresorem. Szczególnie, że Janukowycz nadal jest u steru władzy i dzielnie odpiera ataki bojówek banderowsko-pedalskich na placówki rządowe.
  Smoljaninow powinien siedzieć cicho i nie przeszkadzać. Są subtelniejsze metody działania, po które może sięgnąć Putin.
  W pierwszej kolejności trzeba ośmieszyć zachodnią propagandę medialną i pokazać, że protestujący w Kijowie to nie są żadne „świętobliwe dziewice”.

 5. Bolek Banan said

  Zleciały się komary i chcą niedźwiedzia w dupę ugryźć, czyli PiS na Wodę w akcji! To już filmy ze Schwarzeneggerem są poważniejsze. I bardziej wiarygodne!

  🙂
  Admin

 6. błysk said

  Zgadzam się z Panem spod 4. Janukowycz sam powinien zdusić prounijna rewoltę,be jawnej pomocy Rosji. Choć dotychczas był na tym polu mało aktywny : nie zlikwidował rządów banderowców na zachodniej Ukrainie, nie zaprowadził prawdziwej historii Ukrainy w szkołach itp. Może teraz się ocknie.

 7. shadowman said

  Kaczucha pokazała swoje prawdziwe oblicze. Ciekawe czy moherowe berety nadal będą wierzyć w „Kaczyńskiego niepokalanego”. Chce on walczyć z ateizmem (a powinien nie atakować ateistów a tą całą machinę deprawacji), choć nie przeszkadza mu chęć wciągnięcia Ukrainy do tego bezbożnego cyrku, gdzie lansuje się walkę z Bogiem. Zaślepiony rusofob nie widzi że UE jest bardziej wroga chrześcijanom niż komuna. Komunizm jest prawicowy w porównaniu do tego, co propaguje UE. Kaczyński robi swoją krecią robotę w dzieleniu społeczeństwa, to taki Palikot, ale atakujący z pozycji katolika. Robi on tym reklamę lewactwu, bo ci mają wtedy okazję ukazać, jacy prawicowcy są głupi, ciemni i zacofani. Jeśli chcesz coś zniszczyć skutecznie zrób to od środka.

 8. Nemo said

  @3

  „Rosyjska gazeta “Komsomolska Prawda” pisze w swoim wydaniu internetowym, że deputowany Rady Miejskiej Sewastopola Siergiej Smoljaninow zwrócił się do prezydenta Rosji Władimira Putina z prośbą o wysłanie na Ukrainę rosyjskich wojsk. Pod petycją podpisało się ok. 30 osób.”

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=715:rosyjskie-wojsko-czeka-na-rozkaz-kremla-wzywaj-putina-ocal-ukrain

 9. mieszko1 said

  ..a kto niby ma zrobić u nas rewolucję???? Młodzieży obrzezano mózgi….w póstych głowach tylko narkotyki.seks i rap no i dysko polo

 10. Juziek said

  Moherowe berety niech wiedzą, że ks biskupa Wielgusa zniszczyła między innymi uwielbiana przez nich kaczucha, która teraz wsadza nos w nie swoje sprawy, tak naprawdę pokazuje kim naprawdę jest!

  Że jest z tej samej chazarskiej sitwy okupującej nasz nieszczęśliwy kraj!

 11. Juziek said

  Janukowicz niech szybko wprowadza stan wyjątkowy, a tych naszych harcowników, którzy w ramach V kolumny wyjechali zaprowadzać demokrację, jaką mamy w Polsce: http: //marucha.wordpress.com/lista-smierci/ niech zamknie na długie lata w koloni karnej, by mogli odkupić swoje grzechy, które uczynili dla nas Słowian!

 12. Rysio said

  re 7. „……..Kaczucha pokazała swoje prawdziwe oblicze. Ciekawe czy moherowe berety nadal będą wierzyć w “Kaczyńskiego niepokalanego”……….”

  Moherowe berety będą (razem z Bojkotką) wierzyć w Kaczyńskiego niepokalanego forever .

  🙂

  Tak samo, jak Rysio w Misesa, Rothbarda, kapitalizm, wolny rynek itd/
  Symetria jest kompletna.
  Admin

 13. Marucha said

  Ludzie, czy wy naprawdę macie choć cień nadziei, że lemingopolactfo zrzozumie, kim są:
  – Kaczyński? To wierzący katolik i patriota
  – Owsiak? On tyle robi dla dzieci.
  – Ziemkiewicz? To narodowiec.
  Itp.

 14. Rysio said

  Tylko jednostki niesamowicie inteligientne ( takie jak Rysio) potrafią docenić blog Gajowego Maruchy.

  Dla przeciętnego PIS-owca/mochera Gajowy to po prostu antychryst.

  A boską trójcą* jest:

  1. JPII
  2. Kaczyński
  3. Chrystus

  * I to dokładnie w takiej kolejności jak napisałem.

 15. Rysio said

  re 12. Dziwne – że ja też Gajowego bardzo lubię.

  🙂

  PS. zdaje się, że wkurzamy się nawzajem równo – jak dwa konie w zaprzęgu.

 16. Jack Ravenno said

  Kaczyński? Kolo byłby spoko gdyby nie ta przyspawana do pustego łba jarmułka.

  Przyznam, że to wszystko mnie męczy okrutnie… Każde zdarzenie w P{olsce to jak kop w jaja. Jak bardzo trzeba być otumanionym by tego nie widzieć?

 17. Z Rysia byłby porządny chłop. Gdyby tylko Rysio nie miał tak nasr…ne w głowie. Cóż, „czym skorupka za młodu nasiąkła, tym na starość trąci”. Ale to się da odrobić – trzeba tylko chcieć.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Nawracanie Rysia na chrześcijaństwo?
  Skazane na powodzenie…

 19. Zbycho said

  Bardzo dobry artykul.

  Polskim durniom zajelo 25 lat by przekonac sie kim jest Bolek (co mial znaczek w klapie) i zabierze im nastepne cwierc wieku nim zorientuja sie kim jest Kaczor i PiS, ale wtedy juz bedzie „po herbacie”.

 20. edmer said

  Gajowy ale ten Jankowycz to dupa nie potrafi sobie poradzić z syjonistycznym bydłem na ulicy które chce go obalić. Władca to powinien mieć jaja i rozgonić te śmierdzące od potu bydło wszelkimi sposobami nawet bronią zakazane przez konwencje Genewską. Ja jak bym był na jego miejscu to bym sarinem te bydło wytruł jak jakieś pluskwy a na dokładkę brońą wypaliłbym te ciemnotę kasetową albo taką co wysysa tlen z otoczenia i podniesie temperaturę rewolucji o kilka tysięcy stopni co sprawi że te kilkaset tysięcy bydła i inny bizonów by wyparowało i po rewolucji…

 21. Ad. 20

  ” Ja jak bym był na jego miejscu to bym sarinem te bydło wytruł jak jakieś pluskwy”

  – a tym samym zasłużyłbyś na ostracyzm i sankcje wszelkie wielkiego biznesu i każdego banku na świecie. Fajnie by było?

 22. Marucha said

  Re 20:
  Moim zdaniem Janukowycz jest ofiarą stania w rozkroku. Z jednej strony chce wykonać, co do niego należy, z drugiej strony nie chce wyjść w międzynarodowych mediach na tyrana i dyktatora. Ale to mu nic nie pomoże.
  Une nie zadowalają się żadnym kompromisem, żadnymi gestami, Chcą mieć wszystko.,

 23. Radosław37 said

  Janukowycz ma jedno wyjście musi wprowadzić stan wyjątkowy. 24 h na opuszczenie Ukrainy przez wszystkich przedstawicieli parlamentu eu (kowale, zalewskie i inni).

 24. edmer said

  re21 wprowadził bym kredyt społeczny nie potrzebne by mi były lichwiarsko-hazarskie banki. Zaciśniłbym stosunki gospodarcze z Azją i krajami Arabskimi. więc europejsy mogli by mi swoimi sankcjami nagwizdać.

 25. Oj, nie chciałbym być teraz na miejscu Janukowycza, ale z drugiej strony metody proponowane przez Edmera (kom.20) mogłyby przenieść skutki odwrotne od oczekiwanych, tym bardziej że stojący za nim donieccy oligarchowie to też po większej części syjoniści.

 26. Jasiu PUKWATEREK said

  @ Kto jeszcze koniecznie powinien pojechać na Majdan aby dodać otuchy Ukraińcom: dobrodziej Owsik zwany Jurkiem, chłopo-baba Grodzka, pedał Biedroń zwany gejem, profesorka Krzywonosowa, Mędrzec Europejski Wałęnsa zwany Bolkiem, Kardynałowie Nycz z Dziwiszem i oczywiście Papież Franiu.

  😀 – Admin

 27. edmer said

  współcześni politycy to marionetki boją sie prowadzić swoich programów gospodarczych ponieważ są przekonani że ich syjoniści z dmuchną ze świecznika dlatego jest bieda w państwach ponieważ dojście do władzy jest celem a nie środkiem do celu…

 28. edmer said

  a syjoniści prędzej czy puzniej i tak ich zdmuchną choćby byli im najbardziej oddani.

 29. Rysio said

  re 17/18. Ależ bardzo proszę nie tracić nadzieji – to dzięki Gajowemu i blogowiczom stałem się lepszym chrześcijaninem.

  Jeszcze tylko pozostała ekonomia.

  🙂

  No właśnie, kiedy Pan definitywnie porzuci ten talmudyzm? – admin

 30. Rysio said

  A gajowy co tak od razu na Pan?
  To mnie strasznie postarza.

  😦

 31. Rysio said

  re 14. Poprawka – boska trójca* :

  1. JP zwei
  2. Kaczyński
  3. Chrystus ( nie ma zdjęcia – czyżby jakieś niedopatrzenie?

 32. Sqbi said

  Zadyma w Kijowie to kolejny opłacany etap rozmontowania sojusznika Wladimira,chcą osłabić ich wzajemny sojusz.Pejsy nie mogą się pogodzić z kopem w torbę jaki dostali po pokazowym procesie złodzieja Chodora co szwindlami nabył rurociągi i gazociągi.Jak nie dobiorą się do bogactw naturalnych, to skoczą Putinowi na pukiel i doskonale o tym dzicz chazarska wie. Tęsknią za czasami Trockiego,Berii, kiedy to milionom Słowian robili megaholokaust od czasów rewolucji do późnych lat 50. Opanowanie telewizorni i gazjet pomaga w separowaniu prawdy, zamieszkujący w naszym kraju aparatczyki i spadkobiercy MBP i UB dostali rozkaz zdemokratyzowania unijnego niepoprawnych Ukraińców.Bym się nie zdziwił by misjonarze pejsate wróciły z tarczą, wszak tamtejsza ludność lubi się skurwić i ustawiać z frontem co pokazał czas II WŚ

 33. Ad. 29

  „No właśnie, kiedy Pan definitywnie porzuci ten talmudyzm? – admin”

  – A jak Gajowy sprawdzi, czy takie porzucenie talmudyzmu jest szczere?

 34. Ad. 24

  I mógłbyś potem jedynie odmówić Zdrowaśkę przed śmiercią, którą jak nic zaserwowaliby ci twoi miejscowi oligarchowie. 🙂 Gdybyś zburzył ich status quo, to jak nic, tak by się skończyło. 🙂

 35. Juziek said

  Re 11:

  Powinno być „kolonii” w miejsce błędnie napisanej „koloni”!

  Czytelników Gajówki przepraszam!

 36. Marucha said

  Re 33:
  Przyjadę do Rysia i podłączę go do detektora kłamstw.

  Do nabycia np. tu:
  http://stopznuda.pl/7075-wykrywacz-detektor-klamstw-wariograf.html
  za jedne 109.99 złotych

 37. Rysio said

  Uff. z Gajowego to łagodny facet.

  Wczoraj oglądałem film pt. Psy 104 – no i tam Janek Kos ( ten z czterech pancernych ) mówił że, „jeszcze nikt w hitorii z podłączonym jajami do akumulatora nie kłamał”..

  🙂 🙂 🙂

 38. Lily said

  Re 26; Ma Pan na mysli Jonathana Pyrce?.

 39. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka ma radosna nowina dla wszystkie czlowieki.

  Nasz piekny i milujacy pokuj Izrael stanie sie czlonek Naroduw Zjednoczonych Europejskiej Komisji do spraw aby pszestszegac prawa czlowieka.

  Israel to join UNHRC (United Nations Human Rights Council)

  http://www.veteranstoday.com/2013/12/01/israel-to-join-unhrc-despite-violations-of-palestinians-rights/

  Ja pan Mordka od razu zatelefonowal do swuj wielki i serdeczny pszyjaciel pan Bibi Netanyahu abu mu pogratulowac te osiagniecie, bo pszeciesz nasz kochany Izrael jako czlonek tej komisji bedzie mugl powiedziec, kture kraje gwalca prawa czlowiekuw, a kture nie.

  Jak pan Mordka rozmawial z pan Bibi to pan Bibi sie zwieszyl do pan Mordka, sze jest bardzo smutny pomimo ten wspanialy skukces z UNHRC, bo pszeciesz USA podpisze porozumienie z Iran.

  Ja pan Mordka poradzil wtedy pan Bibi, sze powinien sobie porawic humor i wyslac dywizje czolguw do Palestyny aby pozabijac troche terorystuw. Te terorysty sa bardzo grozne, a szczegulnie te male terorysty z kamieniami w rekach, kture mogo zrobic duszo uszkodzen do nasze czolgi. Czasami po takiej akcji antyterorystycznej to farba na czolgach jest uszkodzona od udeszenia kamieniem.

  Pan Bibi byl bardzo wdzieczny pan Mordka za ta rade.

 40. Marucha said

  Re 39:
  Drogi Panie Mordka, wiadomość, że od tej pory Izrael staje się członkiem UNHRC, bardzo nas ucieszyła.
  Nie wiem, czy wypada pytać o rzeczy oczywiste: praw których człowieków będzie przestrzegał Izrael?

 41. Lily said

  Re 26; Ma byc Jonathan Pryce,a nie Pyrce jak napisalam.

 42. Mordka Rosenzweig said

  re 40

  Szanowny pan Gajowy,

  Szanowny pan ma racja i nie naleszy pytac o rzeczy oczywiste, kture sa zdecydowane pszez nasza rasa, bo to jest antysemitycznosc i dyskryminacja.

 43. Tralala said

  Doskonaly artykul, nic dodac, nic ujac.
  Ja sie ciesze, ze Kaczynskiego zanioslo na Ukraine, moze przynajmniej czesc jego wyznawcow otworzy oczy.

 44. Rysio said

  re 43. Mogę się założyć o każdą sumę, że przejdzie to niezauważalne tak jak pierdnięcie motyla, a oczy otworzy co najwyżej 0.001% wyznawców Kaczyńskiego.

 45. Fran SA said

  Ad.39
  Mordka Rosenzweig

  Szanowny pan Mordka raczyl przeoczyc szlachetne intencje Organizacji Narodow Zjednoczonych.
  Przylaczenie Izraela do UNCR jest szlachetna rekompensata ONZ za to, ze w ciagu jednego dnia ta sama organizacja pozwolila sobie skarcic humanitarny Izrael az 6 razy!

  ONZ potepil Izrael 6 razy w ciagu jednego dnia:
  http://rehmat1.com/2013/12/01/un-condemns-israel-six-times-in-one-day/

  Z tego co ja wiem, a szlachetny pan Mordka rozumie, czlonkostwo Izraela w UNHCR nie zmienia status quo, bo tam od samego poczatku rzadza ci, co wiedza lepiej.
  To narod wybrany decyduje juz od 1951 roku (Konwencja ONZ d/s Uchodzcow) kto jest, a kto nie jest uchodzca.

  Tak nalezaly sie azyle wszystkim pejsom z Rosji, zeby zasiedlic Ziemie Swieta, a odebrac Prawo Powrotu zasiedzialym tam od 4 tysiecy lat mieszkancom Palestyny.
  Ten sam UNHCR dba o to, zeby uchodzcy swiata byli traktowani jak plaga szaranczy, bo ‚obywatele swiata’ maja legalne dokumenty paszportowe na wszystkie kraje swiata.
  Narod bardzo wybrany zadbal o to, zeby zrobic dobry gescheft budujac za pieniadze podatnika rozne obozy koncentracyjne dla uchodzcow w roznych demokratycznych – i tych w drodze do demokracji – suwerennych krajach.
  A jak przyjaciel pana Mordki , pan Bibi sie poplakal, to trzeba bylo go jakos pocieszyc, i za to ze Palestyna dostala czlonkostwo UNESCO.

  To sie ladnie bilansuje w kazdym uczciwym biznesie.

 46. Atanazy said

  @20
  „Ja jak bym był na jego miejscu to bym sarinem te bydło wytruł jak jakieś pluskwy”

  Przerażająca nienawiść. Pan mówi jak człowiek opętany albo raczej szatan we własnej osobie mówi przez Pana.
  Jeśli coś wymaga radykalnego usunięcia to taka właśnie nienawiść jednych ludzi do drugich. Mając tyle złości w swoim sercu lepiej niech tacy ludzie nie biorą się za reformowanie nigdzie i niczego, a wezmą wpierw za siebie.

 47. Krzysztof.P said

  No a ja jestem urzeczony TRAFNOSCIA ocen wiekszosci piszacych.
  Cala ta rozroba na Majdanie – to tesknota mlodych do wyrwania sie z niemocy by LEGALNIE pracowac na ” zachodzie „. ONI urodzeni w NIEWOLI nie wyobrazaja sobie innej OPCJI – jak spieprzyc stamtad.! Pobyt Jarkacza i pięści Kliczkowe utwierdzaja ich, ze oderwanie Ukrainy od wschodu jest mozliwe? Sa ZAŚLEPIENI..chciejstwem, blichtrem ” wolnosci „, nie wiedza NIC, bo i u nich TeLAWIZJA tez łże !!!
  Ci co demonstruja licza na poblazliwosc skorumpowanej wladzy ( swojej ), na o b u r z e n i e (ewentualne) zachodu i d ** kracji?!
  M Y Ś L, ze sa rolowani – jest poza ich standartami postrzegania.
  I DLATEGO, badz przeklety Jarkaczu, Kwachu, Czarnekciaku etc. bo ich wprowadzacie w n i e w o l e bankstersow, – tylko dlatego by dac pstryczka w nos Putinowi, za OSMIESZENIE USarela w Iraku.

 48. vigil-tu-1 said

  re;31
  3. jest tu: https://www.google.com/search?q=jesus+and+money+changers+in+the+temple&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=oladUqnfCKTCywGX64CYDA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=625

 49. Fran SA said

  Ad.47
  Krzysztof.P.
  Strzal w 10!
  Dobrze mowi! Dac mu wodki!

  Ukraina wiecznie oscylowala miedzy Polska, Rosja i Turcja i zmieniala swoje ‚poddanstwo’.
  Powstanie Chmielnickiego w 1648 roku mialo wyzwolic Ukraine od polskich panow i zydow. Chmielnicki blagal cara o pomoc, a w koncu oddal Ukraine w poddanstwo moskiewskie. Na mocy Umowy Perejaslawskiej car przyjal Ukraine w poddanstwo.
  Kozacy buntowali sie przeciwko i Moskwie i Polsce i siuchtali z sultanem.
  Na mocy Umowy Hadziackiej (1658) Ukraina przylaczyla sie do Polski, a Polska stala sie „Polska Trojga narodow’ ( z Litwa) ; Ukraincy mieli pelna autonomie i tolerancje religijna. Ukraina przyjela polskie obywatelstwo.

  Alisci syn Chmielnickiego udal sie pod protekcje cara. Na duzo gorszych warunkach niz jego ojciec z Polska..
  A gdy Doroszenko zostal hetmanem to poddal Ukraine raz Turcji a raz Polsce.
  W 1667 Polska podpisala pokoj z Rosja, a podpisany Traktat Andruszowski dzielil Ukraine na polska i rosyjska jako zabezpiezczenie (zaslone) od Bisurmanow.
  I tak juz bylo do rozbiorow; Austria i Rosja podzielily Ukraine miedzy siebie..
  Wiadomo co spotkalo Ukraine w czasie Holodomoru i w ogle w czasach rewolucji..
  A po I-ej wojnie swiatowej, kiedy to rozleciala sie Monarchia Austriacka, Polacy ‚przygarneli’ z powrotem Zachodnia Ukraine; znamy juz awantury we Lwowie.
  To sie naturalnie nie spodobalo Rosji i znow wrocilismy na pole bitwy.

  W czasie II-ej wojny Zachodnia Ukraina postanowila wejsc w soujusz z Niemcami. Wschodnia Ukraina jako republika Krtaju Rad wcielona zostala do Armii Czerwonej.
  Rozpad ZSRR pomogl Zachodowi utworzyc niezalezne panstwo ukrainskie, alisci okazalo sie, ze tzw. rozbieznosci kulturowe nie pozwalaja na jednosc narodu. Wschodnia Ukraina nawet pisac nie chce w lacinskim alfabecie.

  No i mamy nowy pasztet: Ukraina chce sie przylaczyc do Unii, ale tylko zachodnia. Wschodnia Ukraina nie widzi takiego powodu.

  Moze sie i myle i pozwalam sobie na wlasne uwagi historyczne – a przeciez okropnie duzo rzeczy nie wiem- ale z pobieznego przebiegu zdarzen mi wynika, ze Ukraina zawsze chciala byc ‚z kims’ i pod czyjas hegemonia.
  Czy moze rzeczywiscie maja problem z identyfikacja narodowa?

 50. deV said

  Dlaczego nie ma reklam w czasie transmisji z tzw. Majdanu? Powinny być, jak np. w programach kulinarnych lub innych dekoratorniach. Sponsorem tytularnym post-banderowców jest przecież U.E.

  A Kaczor, Bolek, Stolzman? Aż się prosi przypomnieć przysłowie o kuciu konia i podstawiającej nogę żabie…

  „Prawicowiec” Kaczor na tle banderowskiej flagi – bezcenne. Za wszystko inne zapłaciła Angela Merkel.

 51. vigil-tu-1 said

  Moze chce byc pod hegemonia JarKacza i dlatego tam polecial.

 52. Marucha said

  Re 46:
  Gdy mamy do wyboru – albo oni nas, albo my ich – sprawa staje się jasna.

 53. Marucha said

  Add 52:
  Janukowicz powinien szybko i bezwzględnie stłumić rozpierduchę na Majdanie. „Cały szwiat” by pokrzyczał i przestał.
  A on cacka się, przewleka w czasie – i „cały szwiat” ma o czym pisać tygodniami.

 54. Alexy said

  wiadomo …jak zawsze wg prawdziwych Polaków wszystkiemu winny jest Kaczyński …

  p.s.
  Ciekawe jak wyobrażacie sobie rozwalenie EUrokołchozu, bez Ukrainy …(Ukraina to prawdziwa bomba zegarowa, która rozwaliła kiedyś Unię polsko-litewską, najwyzszy czas żeby ten smok [UE] pożarł niestrawnego zakalca i zwrócił wszystko co zassał, innego sposobu nie ma.
  Zachód zawsze przegra na Wschodzie, ale najpierw musi tam wejść (ustanowić jakąś formę okupacji), a nie mówić, że wejdzie. Dlatego każdy kto działa na rzecz włączenia Ukrainy do UE to nasz „sojusznik”. Ukraina to śmiertelna pułapka zastawiona na UE.
  Niestety „prawdziwi” Polacy obserwujac świat przez filorosyjskie okulary nie dostrzegają takich oczywistości, tylko plują jadem na każdego, kto zagraża krótkowzrocznym moskiewkim interesom. …

  Nonsens, panie Kaczofilu. Bzdura pogania brednię.
  Admin

 55. Lily said

  Mnie wystarczylo popatrzec na twarz Kaczynskiego,zeby wiedzec kim jest,i co soba przedstawia.Gadka ma dobra,w koncu gral w rezimowej telewizorni,ale mnie nie nabierze na,”przyslowiowe plewy”.Po prostu,gra tego,kim nie jest”wielkiego patriote,gorliwego Katolika”.itp.Nigdy nie mialam,do „blizniakow”sympatii,i tak juz pozostanie.Byc Katolikiem zobowiazuje.

 56. Fran SA said

  Ad.54
  Alexy

  Przypomina troche przemowienie Michnika wychwalajacego Kaczora- patriote.
  Nie wiem, czy to takie marzenie Polaka, zeby byc miedzy Ukraina a Niemcami i miec w kraju cala armie ukrainskich bezrobotnych, a do tego banderowcow i przemyslowcow zydowskich z Ukrainy. Napewno pierwszy polecui przemysl Wschodniej Ukrainy, jako nierentowny.Potem przyjdzie zadluzenie i pare innych niespodzianek.

  Cos mi sie tak zdaje, ze ten scenariusz ‚wielkich przemian’ Ukraincom podeslali geniusze z Solidarnosci!

 57. Fran SA said

  Ad. 13
  Marucha
  A ksiadz Rydzyk??

 58. Fran SA said

  Ad.13
  Marucha
  No to sprobujmy inaczej:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/telefon-zydowki-radio-maryja-2013-12

 59. Tralala said

  ad 58
  Jest gdzies cala audycja, ktora sprowokowala taki „sliczny” telefon ?

 60. Mordka Rosenzweig said

  re 58

  Szanowny pan Fran,

  Ja pan Mordka asz nie mosze pisac bo sie tak poplakal jak sluchal ‪Shema Israel‬ spiewana pszez ksiadz i wszystkie katoliki.

  To jest tak cudowne sze palce lizac bo spiewajac ‪Shema Israel‬ wszystkie goje pszyznaja sie sze nasz narud jest wybrany.

  Ja pan Mordka musi teraz sobie znowu zakrecic francuskie loki na swoje pejsy bo od tych łzuw kture plynely na pejsy to pejsy sie rozkrecily.

 61. Lily said

  Zdiecia z Ukrainy,mozna zobaczyc na tej stronie.
  http://colive.com/show_news.rtx?id=23224

 62. Lily said

  Re 60;Panie Mordka,to nie Katolicy,tylko ala „katolicy”,Katolik wyznawca Jezusa Chrystusa,nie bedzie spiewal jakis tam „zydoskich przyspiewek”. Wiec na darmo Pan sie podnicasz.

 63. Ad. 59

  Jest. Ale czasu szkoda na słuchanie dobrze chcących bełkotników. Np.: zaproszona do studia myli nacjonalizm z szowinizmem. Wstyd. No i zwyczajowe tam bałwochwalstwo Józka bandziora.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: