Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Tralala o Wolne tematy (10 – …
  Carlos o Stalingrad
  rocznik57 o Upadek cywilizacyjny Polski
  lewarek.pl o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

“Unijna demokracja” na polskiej wsi, czyli przypadki Bogdana Dziubały

Posted by Marucha w dniu 2013-12-02 (Poniedziałek)

W dniu 16 grudnia 1991 roku Polska podpisała tzw.Układ Europejski, czyli układ stowarzyszeniowy ze Wspólnotami Europejskimi. Jednym z najistotniejszych elementów Układu Europejskiego zgodnie z jego art. 68 była tzw. harmonizacja prawa polskiego i unijnego. Oznaczało to daleko idące konsekwencję dla polskiej gospodarki, dla polskiej własności, a także dla indywidualnych losów Polaków, a także dla naszego bytu narodowego.

Poniższy reportaż pokazuje losy polskiego chłopa i przedsiębiorcy rolnego dotkniętego “niewidzialną ręką” polskiego porządku prawnego zharmonizowanego z jego unijną wykładnią i praktyką.

Reportażem tym rozpoczynamy cykl poświęcony dokumentacji bezprawia i eksploatacji Polaków pod hasłem transformacji ustroju polityczno-prawnego zapoczątkowanego układem okrągłego stołu, a następnie kontynuowanego w okresie stowarzyszeniowym z Unią Europejską i w końcu po aneksji Polski do struktur instytucjonalnych i ” unijnego porządku prawnego”.

Inicjując ten cykl zapowiadamy jednocześnie proces działań prawno-politycznych w celu odzyskiwania należnych odszkodowań oraz domagania się ukarania winnych przestępstw wobec mienia i dobrego imienia Polaków.
.

.
http://wiernipolsce.wordpress.com

Komentarzy 7 do ““Unijna demokracja” na polskiej wsi, czyli przypadki Bogdana Dziubały”

 1. Sołtys said

  Parę lat temu pewien przedsiębiorca mówił mi że rolnictwo nie będzie opłacalne w najbliższej przyszłości.Po latach zaczynam rozumieć o co mu chodziło.

 2. Doprawdy straszne! I pomyśleć, że było mi nawet dane osobiście zetknąć się z p. Dziubałą, i wtedy, jakieś 10 lat, nie d końca nie uwierzyłem jego opowieściom, biorąc go za osobę może i pokrzywdzoną, ale i zarazem lekko naw.

 3. Kazek said

  Obejrzałem, nie chce się wierzyć ,że to może być prawda

 4. Zgadza się, trudno w to uwierzyć. Ale choć być może facet nieco ubarwia, to ja słyszałem mniej więcej to samo z co najmniej kilku źródeł, ma się rozumieć nieoficjalnych, jako że sprawa nie istniała w ogóle w mediach. Dopiero WPS tym się zajął, nawet tzw. Ojcowizna zbywała to przemilczeniem.

 5. jasiek z toronto said

  Re: 1
  Ja pisalem o tym 20 lat temu I nikt nie chcial (nawet w najczarnieszych snach) mi uwierzyc, ze tak moze byc jak to dzisiaj wyglada. Nawet sami Polacy w sieci Internetu (choc wtedy byl luksusem w Polsce) okreslali mnie jako osobe „nawiedzona” lub najzwykleszym oszolemem…
  A co bedzie jutro? Ano jutra jak tak dalej pojdzie w/g zydowskiego „programu” to najzwyczajniej nie bedzie. Zostanie ono calkowicie wymazane dokladnie tak samo, jak zdejmowanie I usuwanie Krzyza ze wszystkich mozliwych miejsc…, a tym samym I nas Polakow…I czy to sie komus podoba czy nie, to dokladnie tak bedzie poki nasze geby beda zamkniete I siedziec bedziemy przed „telAvizja” sledzac tasiemcowe „seriale” o intymnych skandalach…jak rowniez I „niusach” z zydowskich szczekaczek…

  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. revers said

  Rozmawialem ostatnio z pracownikiem wodociagow miasta wojewodzkiego, nagle okazuje sie ze wodociagi zaprojektowane w czasach tzw. komuny ktorej nie bylo, byly projektowane rozwojowo i docelowo doststosowane do 800 tys miasta, ale gdy nagle spada populacja miasta z 400 tys na 320 tys. powstaja nowe problemy eksploatacyjne zwiazane z mniejsza obciazalnoscia glownych rur wodociagowych, pojawnieniem sie osad bakterii, wzrostem kosztow utrzymania lini wodociagowej.

  I tak dochodzimy do unijnych warunkow depopulacyjnych, serwowanych przez komitet trostronny wg. ustalen Rzymskich tj 17 mln. Polin.

  I tak nie bedzie nas pozostana smietniki, osady bakterii – oraz swietlane, kokainowe elity na zielonych papierach $$$$ malo nominalowych po kolejnej inflacji.

 7. January Komoński said

  Sprawa jest mi dobrze znana.Znam bogdana osobiście.Wiele razy tam byłem u niego.Sprawa ma podobny charakter,jak i sprawa prof.zwyczajnego,dr habilitowanego,dr honoris causa,mgr inż.Antoniego Jarosza,Wielkiego Polaka i Patrioty twórcy i rektora Wyższej Szkoły Zawodowej im.Bł.Br.Markiewicza w Jarosławiu !!!Pan rektor stworzył olbrzymi majątek uczelniany na ,,pustyni intelektualnej,jaki jest niewątpliwie Podkarpacie.Pan prof.wykupił 4 jednostki wojskowe na tym terenie,zamieniając je na uczelnie po wyremontowaniu i adaptacji na te cele.Zbudował też kościół akademicki !!!W kasie uczelni było 36 milionów NPzł.i 1.5 miliona zł na koncie budowy kościoła na jego dokończenie!!!Wówczas go podstępnie zamknięto i oskarżono o niegospodarność.Gdzie Go bito,podobnie tak same,jak Dziubałę,i zrobiono kaleką.Kościół został zamieniony na synagogę,a uczelnia obecnie ma długi ok.100milionów,a Jego nadal gnębią biorąc głodem,bo zabierają mu całą emeryturę w wys.ok 4 tys. zł!!!Otóż kiedy był więziony i gnębiony taka ,,przemiła „żydóweczka” ,sędzina o znanym nazwisku KUROŃ robiła Mu zaoczne procesy,że miał rzekomo kogoś potrącić samochodem w tym czasie kiedy siedział i kilkanaście jeszcze innych przewinień w tym samym czasie !!! Komornicy żydowscy z Rzeszowa zabierają Mu całą emeryturę,co jest przestępstwem kryminalnym ,a miejscowe gadzinówki wielokrotnie Go szkalowały,podobnie też ,jak i miejscowa telAWIZja !!! Od 5 lat Go bronię zamiast adwokata i posyłam mu część swojej emerytury .To jest eksterminachja NARODU POLSKIEGO ,CZEGO OSOBY TE SA ŻYWYMI PRZYKŁADAMI,a to nie jedyni,bo parę tysięcy Polaków jest w podobnej sytuacji!!! .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: