Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Belgia: dzieci i starcy jak psy. Coraz bliżej legalizacji eutanazji bez zgody pacjenta.

Posted by Marucha w dniu 2013-12-05 (Czwartek)

Dwa komitety w belgijskim Senacie przegłosowały ustawę legalizującą eutanazję dzieci, a także pacjentów z demencją i Alzheimerem. Podczas wspólnego zgromadzenia komitet spraw społecznych i komitet sprawiedliwości przegłosowały projekt stosunkiem głosów 13 do 4! Ustawa została przekazana do dalszego rozpatrzenia w Senacie.

Obecnie belgijskie prawo zezwala na eutanazję tylko dla osób powyżej 18 lat i w pełni świadomych. Nowe prawo pozwoliłoby na eutanazję dla dzieci, których ból „jest niemożliwy do zniesienia” i śmiertelnie chorych. Warunkiem byłaby zgoda rodziców. Ustawa pozwoliłaby także na eutanazję osób dorosłych, które nie są w stanie podjąć samodzielnej decyzji.

Niektórzy parlamentarzyńsci postulują jeszcze bardziej permisywne prawo. Bruno Vanobbergen, flamandzki komisarz ds. praw dziecka zasugerował, by w przypadku osób powyżej 16. Roku życia nie była konieczna eutanazja [chyba powinno być „zgoda rodziców – admin]. Z kolei Bernard De Vos powiedział, że ten limit powinien wynosić 15 lat. Nieletni, który chce zostać poddany eutanazji musiałby też spotkać się z psychiatrą, który miałby sprawdzić czy dziecko w pełni rozumie swoją decyzję.

Legalizacja eutanazji w Belgii nastąpiła w 2002 r. Od tej pory liczba tego typu zabójstw wzrosła o 500 proc. Ponadto, jak zauważają obrońcy życia, eutanazja obecnie jest poza kontrolą prawną. Według Canadian Medical Association Journal (CMAJ) aż 32 proc. eutanazji we Flamandii jest dokonywanych bez żądania pacjenta. Inne badanie również przeprowadzone przez CMAJ 45 proc. śmierci w wyniku eutanazji zostało dokonanych bez żądania pacjentów.

Tajemnicą poliszynela jest także fakt dokonywania eutanazji na noworodkach w Belgii. Kraj ten jest wraz z Holandią i Wielką Brytanią sygnatariuszem Protokołu z Groningen. Oznacza to, że mordowanie noworodków, których ból jest uznany za trudny do zniesienia jest nielegalne, ale tylko formalnie – gdyż władze krajów deklarują niekaranie medyków dopuszczających się tych czynów.

Źródło: lifesitenews.com
Mjend
http://www.pch24.pl

Czyli legalizacja eutanazji bez zgody pacjenta była by tylko potwierdzeniem stanu faktycznego.
Admin

Komentarzy 7 do “Belgia: dzieci i starcy jak psy. Coraz bliżej legalizacji eutanazji bez zgody pacjenta.”

 1. Nemo said

  Hitler też wprowadził eutanazję- historia już go osądziła. Czy tych współczesnych eugeników-morderców też kiedyś osądzi?

 2. Zbyszko said

  Czytaliśmy kiedyś (chyba nawet w Gajówce) jak to w Holandii małżeństwa nalegały na przyśpieszenie eutanazji rodzica, bo… mieli wyjachac na urlop. Chyba bedziemy jeszcze kiedys prosic Rosje o… wyzwolenie z pod unijnej okupacji

 3. Boruna said

  W Polsce żyd ARŁUKOWICZ realizuje te plany bez zgody sejmu i senatu a RPO siedzi cicho.

 4. Juziek said

  Do czego posunie się w dalszej perspektywie zachodnia kultura zbrodni, śmierci i kultu szatana?

  Jeżeli Boża opatrzność nie przetnie tego łańcucha wynaturzeń, to strach pomyśleć co przyjdzie do ogłupionych gojowskich łepetynek za 20, 30 lat.

 5. shalom said

  ad 3. Boruna: Skąd wiadomo, że Arłukowicz to Żyd? Coś mi nie pasuje, żeby „on był z naszych” (za C.K. Dezerterzy, część I, Wiktor Zborowski).

 6. maurycy said

  Boruma ! Rzecznik RPO ? Czy pan jest naiwny czy glupi ? To przeciwez wojujaca i bezczelna Zydowka pozbawiona zasad moralnych ! W nagrode za lajdactwa wczesniejsze jako sprawdzona towarzyszka, zydowstwo zrobilo ja tzw rzecznikiem ! Rzecznikiem nie bedzie przeciez Polak ! Panie doucz sie pan !

 7. Niemieckaim said

  A takie popaprance palikoty niesiolowskie czy inne badziewie podajace sie za Polakow.Niszcza nasza Ojczyzne i demoralizuja nasze dzieci.Rodacy dosc k……………………………………………a tego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: