Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kto jest skazany za pedofilię w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2013-12-07 (Sobota)

W ostatnich tygodniach jesteśmy świadkami zmasowanej kampanii antykatolickiej przebiegającej pod hasłem tropienia pedofilii wśród kapłanów katolickich. Śledząc najsilniejsze media, można odnieść wrażenie, że pedofilia wśród duchownych katolickich jest powszechnym problemem, co oczywiście jest kłamstwem i manipulacją.

To, co dzieje się w Polsce, jest fragmentem większej całości, bo kampania ta ma wymiar globalny, choć szczególnie dotyczy Europy i USA. Jednak jej specyficznym rysem w Polsce jest używanie tej kampanii przez prorządowe media jako elementu socjotechnicznego służącego odwracaniu uwagi od szkodliwości dla Polski i Polaków rządów ekipy Donalda Tuska.

Trudno też nie zauważyć, że nasilenie tej kampanii ma związek z faktem, że w Polsce jest dostrzegalny wzrost powołań kapłańskich i z Polski wywodzi się bardzo wielu misjonarzy. Uderzając w kapłanów w Polsce, „anonimowe centra antyewangelizacyjne” próbują zdeprecjonować duchowieństwo w oczach opinii publicznej i „zneu- tralizować” prowadzenie przez nich ludzi do zbawienia, co jest przecież misją Kościoła.

Szczególnie bolesne dla ludzi wierzących jest to, że do tej kampanii są używani niekiedy ludzie Kościoła, którzy mają za zadanie uwiarygadniać ataki. Ksiądz biskup Józef Zawitkowski w głębokiej homilii podczas uroczystej Mszy św. z okazji 22-lecia Radia Maryja udzielił braterskiego napomnienia: „Współczuję zakonowi, który wychował takie telewizyjne monstrum, co ujada na arcybiskupa. Synuś wyświęcony, gdzieś ty chodził do szkoły, kto cię uczył czytania i grzeczności? I widzisz, coś narobił? Idę ulicą i czuję czyjś oddech: Pedofil!”.

A jak wyglądają fakty? Wraz z grupą senatorów Prawa i Sprawiedliwości złożyliśmy oświadczenie (interpelację) skierowane do ministra sprawiedliwości, w której zwróciliśmy się o informację, jaka jest liczba skazanych za pedofilię w Polsce. Zapytaliśmy również, z jakich grup zawodowych wywodzą się skazani, na przykład czy są wśród nich adwokaci, nauczyciele, wychowawcy, muzycy, duchowni, w tym duchowni katoliccy, lekarze, oraz poprosiliśmy o podanie liczby skazanych z poszczególnych grup. Otrzymaliśmy odpowiedź podpisaną przez podsekretarza stanu w resorcie sprawiedliwości Stanisława Chmielewskiego.

W tym dokumencie napisano, że według posiadanych przez ministerstwo informacji na dzień 18 listopada 2013 roku w zakładach penitencjarnych za przestępstwa o charakterze pedofilskim karę pozbawienia wolności odbywało 1468 skazanych. Średni wymiar kary orzeczonej i wykonywanej za przestępstwo z art. 200 par. 1 wynosi około 4 lat i 2 miesięcy, w przypadku gwałtu wobec małoletniego poniżej 15 lat (art. 197 par. 3 pkt 2 kk) około 5 lat i 5 miesięcy.

Z posiadanych danych wynika, że na wskazaną wyżej ogólną liczbę osadzonych [1468] blisko 900 osób nie posiadało wyuczonego zawodu, około 70 osób wykonywało zawód murarza, 40 – pracowników dorywczych, około 30 – ślusarza, około 30 – rolnika, 25 – mechanika samochodowego.

„Pozostali osadzeni wywodzili się z innych grup. Spośród nich zawód np. inżyniera, lekarza, nauczyciela, pedagoga, duchownego wyznania rzymskokatolickiego, wychowawców w placówkach oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych, wykonywały pojedyncze osoby”.

Mądremu dość, by zorientować się, na czym polega ta cała kampania antykatolicka, a pełna odpowiedź na nasze oświadczenie jest dostępna w internecie pod adresem: http://www.senat.gov.pl

Jan Maria Jackowski
http://naszdziennik.pl/

Komentarzy 8 do “Kto jest skazany za pedofilię w Polsce”

 1. mieszko1 said

  A co z żydowskim pedofilem Polańskim??..Niedawno był w Polsce i co?? Mośkom można wszystko bo to naród wybrany. a prawo jest dla goji

 2. Kronikarz said

  : )

 3. antka kobity szwagra brat said

  …cyt…”co oczywiście jest kłamstwem i manipulacją”…..

  http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/17/chronologia-ludobojstwa/

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ratzinger-bral-udzial-w-mordach-rytualnych-2013-11

  cyt…Zgadza się. David Icke już z Saville udowodnił, że ma rację. Poza tym to: http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/03/04/287/
  Skąd w mitologii każdej kultury odwoływanie się do gadów?
  Co do samych rytuałów to w satanizmie pedofilia jest najwyższą formą oddawania czci szatanowi. Dlatego w KK tak dużo jest skandalii tego rodzaju? Biblia to przepowiedziała? Przejęcie Kościoła przez szatana? Te rytualne mordy są potrzebne tym elitom to komunikacji z 4 wymiarem. Stąd składanie ofiar w pentagramach, które są w kołach chyba z kolei. W każdym bądź razie, geometria jest bardzo ważna; plus złożenie niewinnej istoty jaką jest dziecko otwiera choć na chwilę wrota do komunikacji z ich panami. Ludzkość jest w stanie niewolniczym de facto i jest rządzona za pomocą dzielenia na grupy tak aby ludzie zajmowali się zwalczaniem siebie nawzajem a nie elity. Jeden Kurski jest w PiS-ie a jego brat jest wicenaczelnym Wyborczej. Ktoś powie, że te obozy w Polsce się czymś znaczącym różnią? Obie strony grają by utrzymać ludzi podzielonych. Pytanie kiedy ludzkość się obudzi…

  itd…itd..

 4. sw. Szymon z Trydentu said

  NIestety….

 5. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka chce powiedziec wszystkie czlowieki sze sa glupie bo nie wiedza o czym muwia..

  Paszede wszystkim goje, a szczegulnie ksieza robia pedofilia co jest dusze pszestepstwo.

  Nasza rasa robi edukacja seksualna, co jest bardzo poszyteczne i pszyjemne.

 6. Easy Rider said

  Ad 1 – Mieszko 1.

  Z Polańskim sprawa nie jest taka oczywista, jak to usiłują przedstawić globalistyczne gadzinówki. To owszem Żyd, ale nie syjonista i nastawiony pozytywnie do Polaków. Ta 13-latka została Polańskiemu podsunięta przez matkę, która liczyła na karierę filmową córki, ponadto – sama pokrzywdzona (?) w czasie tej nagonki na Polańskiego oświadczyła, że nie ma do niego pretensji. Po 30 latach od popełnienia czynu, powinno nastąpić przedawnienie ścigania (w Polsce ma to miejsce nawet w odniesieniu do zbrodni, z wyjątkiem zbrodni przeciw ludzkości) – tak jest w przypadku państw cywilizowanych, ale „ojczyzna demokracji” widać do takich nie należy.

  Prawdziwym powodem prześladowania Polańskiego był film „Ghostwriter”, który wówczas był na ukończeniu i w którym prawdopodobnie były pewne treści, które nie były na rękę rządzącym światem, stąd też chcieli wymusić na Polańskim, aby coś tam zmienił, posługując się szantażem dotyczącym zagmatwanej sprawy sprzed ponad 30 lat.

  Natomiast co do tematu głównego – dziwna jest ta kampania antypedofilska w sytuacji, kiedy na Zachodzie narasta tendencja do legalizacji pedofilii i wkrótce ci sami, którzy dzisiaj nagłaśniają nieliczne tego rodzaju przypadki wśród duchownych, będą mieć pełne gęby uznania dla legalizacji pedofilii – podobnie, jak dzisiaj w odniesieniu do „małżeństw” homoseksualnych. Wygląda na to, jakby siłom lucyferiańskim chodziło o wykorzystanie do walki z chrześcijaństwem sytuacji, kiedy jeszcze pedofilia jest karalna.

 7. Icek said

 8. Marucha said

  Re 5:
  Tak własnie było z Polańskim. Dodam, iż owa (b, rozwinięta fizycznie) dziewczyna uprawiała już przedtem seks ze swoim 20-letnim chłopakiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: