Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Cały ten Majdan…

Posted by Marucha w dniu 2013-12-12 (Czwartek)

Chyba nigdy tak nie cieszyłem się, że Jarosław Kaczyński nie jest prezydentem RP, jak widząc go na Majdanie obok banderowców i ukraińskich zapadników. Przecież tego człowieka nic nie powstrzymałoby przed zrobieniem tego samego z całym bagażem majestatu Rzeczypospolitej na plecach!

Jak zawsze też smutnym westchnieniem należy podsumować wyskoki najgorszego bloggera wśród dyplomatów i najfatalniejszego dyplomaty blogosfery. Wezwanie ambasadora Ukrainy by wysłuchał bezprzykładnych połajanek za to, co legalne ukraińskie siły porządkowe robią z łamiącymi prawo obywatelami Ukrainy – dopełnia obrazu kuriozum, stworzonego przez MSZ Sikorskiego. Propozycja mediacji strony polskiej między rządem ukraińskim a opozycją znajdzie się zaś zapewne na trwałe na liście dyplomatycznych gaf i mimowolnych dowcipów.

Na tle brzękania szabelkami, wezwań do sankcji – nadspodziewanie spokojnie zabrzmiał głos Donalda Tuska przyznający oczywistość – że z punktu widzenia Unii Europejskiej Ukrainę trzeba zacząć kupować, a nie straszyć i pouczać, jak to miało miejsce przed ostatnią woltą prezydenta Janukowycza. Jasne wystawienie przez Kijów rachunku (na razie opiewającego na 20 mld eu) i ciche przyjęcie tego żądania do wiadomości przez Brukselę – to zresztą fakt bez precedensu.

W trwającym od przeszło 20 lat procesie stowarzyszania i przyjmowania nowych członków Wspólnot, którego kolejnym etapem były naciski na Ukraińców – obowiązywał ton prezentowania akcesji jako formy dobroczynności. Nikt nigdy nie przyznał, że wiązanie się z UE jest korzystne co najmniej obustronnie (nie mówiąc o najbardziej brutalnie szczerych głosach w ogóle odmawiających zysków nowym krajom członkowskim i stowarzyszonym).

Również Kijów traktowano przed Wilnem jako pokornego suplikanta, który musi zasłużyć na brukselską łaskę. Teraz doniecki Machiavelli jednym ruchem obalił tę propagandę mówiąc wprost: chcecie mieć nasz rynek zbytu – zapłaćcie i pozwólcie wzmocnić naszą gospodarkę. Gdybyśmy mieli takiego Janukowycza zamiast takiego Olszewskiego w 1991 r.!

Janukowycz wymyka się także polskim „analitykom geopolitycznym” także z innego, zasadniczego powodu. Zarówno po stronie rządowej, jak i opozycyjnej dominuje bowiem w polskiej polityce mentalność kibicowska. „Za kim jesteś?!” – brzmią teksty rodem z przedszkola. Obowiązuje bezwarunkowość, albo wymaganie takowej. Jak ktoś jest pro-amerykański, to ślepo i na zabój. Jak pro-europejski – również nie ma żadnych wątpliwości wobec brukselskich racji.

Ba, wszelkie głosy sceptyczne wobec obowiązującego zapadnictwa, określone na wyrost mianem „opcji pro-rosyjskiej” również są traktowane jako objaw zauroczenia Kremlem na zasadzie „jak ten Putin cudnie kopie stół…”.

Prezydent Ukrainy w sposób może mało subtelny, ale skuteczny udowadnia, że dorosła dyplomacja i geopolityka nie polegają na „byciu za kimś”, tylko na nieustającej grze na wszelkich dostępnych fortepianach. Jest to metoda ryzykowna i być może nawet intelektualnie czy charakterologicznie niedostępna tuzom politycznym z Polski, jednak sprawdzająca się w wykonaniu takich przywódców, jak Aleksander Łukaszenko (niewątpliwie po stronie opcji wschodniej – ale bynajmniej nie leżący plackiem przed Moskwą), czy Ilham Alijew (niewątpliwie związany z Pax Americana, ale również nie kucający przed Waszyngtonem).

Założenie, że tak zawzięte targowanie się o ukraińskie interesy z Zachodem, Rosjanami, a ostatnio rzucenie jeszcze na stół karty chińskiej – nie zostanie docenione przez ukraińskich wyborców to objaw życzeniowego myślenia mediów polskojęzycznych, potrzebujących wiecznie czarnego luda i propagujących wizję, że naród Ukrainy to ci, co kołyszą się na Majdanie do przyśpiewek Rusłany.

Zabawne jest coś jeszcze. Ta część tzw. polskiej opozycji, która nie pomna kompromitacji „pomarańczowej rewolucji” i jej polskich zwolenników znowu pchała się na Majdan, lejąc łzy nad obitymi przez Berkut swobodowcami – przeoczyła jeszcze jeden ważny element. Oto jednym z wielu mitów polskiej wizji polityki zagranicznej, jest „międzymorze”, blok niezależnych państw między Adriatykiem, Bałtykiem i Morzem Czarnym.

Utopijna i anachroniczna doktryna ABC zatruwa umysły m.in. wielu zwolenników Ruchu Narodowego, a jako uzupełnienie pro-amerykańskiego prometeizmu jest też obecna w propagandzie obozu „centroprawicowego”. Kiedy jednak na geopolitycznej szachownicy pojawiają się gracze prawdziwie niezależni – właśnie jak Łukaszenko, a teraz Janukowycz od razu budzą nienawiść i agresję. I to nie tylko demoliberałów, ideologicznie zainteresowanych rozprzestrzenianiem swej doktryny, ale także owych rzekomych obrońców suwerenności mniejszych państw.

Pokazuje to zresztą fałsz stosowanych przez nich uzasadnień – oto państwa środkowoeuropejskie mogą być „niezależne” tylko wtedy, gdy będzie to oznaczać zależność od Waszyngtonu. W przeciwnym razie – prawdziwie „międzymorscy” przywódcy są traktowani jako wróg numer jeden.

„O jedenastej – powiada aktor – sztuka jest skończona” – pisał Stanisław CAT Mackiewicz mając na myśli, że w pewnym momencie najlepsze nawet ustawki i gry pozorów dobiegają końca, opada kurtyna i słychać oklaski, gwizdy lub martwą ciszę, najgorszą zmorę występujących na scenach – także politycznych. Dla Janukowycza gra rzecz jasna jeszcze nie skończona, a przeciwnie, nabiera dodatkowych rumieńców, a slalom między Unią Celną a Europejską jeszcze nie raz będzie przysparzać emocji. Na razie jednak z pewnością prezydent Ukrainy zasłużył na brawa. Takie, jakich nigdy nie usłyszą marionetki z polskiego politycznego teatrzyku lalek.

Autor: Konrad Rękas
Dziennikarz chełmskiej i lubelskiej prasy regionalnej. Publicysta portalu Konserwatyzm.pl, doradca rolniczych związków zawodowych – ZZR „Ojczyzna” i OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. Wiceprezes Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych.
http://prawica.net

Komentarzy 30 do “Cały ten Majdan…”

 1. Juziek said

  W zestawieniu z panem Prezydentem Janukowiczem doskonale widać kundlizm u przedstawicieli okupanta Polski!
  Dlaczego Polacy jeszcze dają się wodzić ukrywającym się za polskimi nazwiskami, osobom bez jakiegokolwiek predyspozycji do zajmowanych stanowisk, co doskonale obrazuje przykład z „Ukrainą”!

 2. Jan said

  Ad 1 Dlatego, że stworzono jednobiegunowy ośrodek władzy z koncesjonowaną opozycją, której faktyczny związek jest analogiczny jak w przypadku stosunku byłych formacji ORMO do MO. Zatem nie ma faktycznie wyboru, dla naiwnych tworzy się tylko medialny witrualny podział

 3. Joe said

  Tak jak przed laty forsowana byla nauka radziecka…tak dzisiaj gender na kazdym kroku.Dlatego chlopiec jest dziewczynka..a dziewczynka chlopcem.Kalstejn-Kaczynski mezem stanu a Stolcman-Kwasniewski „polskim prezydentem”…Paranoja dopiero sie zaczela…A gdzie jej koniec?Ludu moj ludu…

 4. Sowa said

  Wyszło szydło z wora. Nareszcie! Priorytet dowalenia ruskim (słowianom) jest dla polskojęzycznych żydów naczelny, a koszty tej operacji są bez znaczenia. Ciekawe kiedy to zauważy pan Rydzyk (dla mnie to żaden ojciec, tylko prożydowski cwaniak w sutannie), jego zahipnotyzowani wyznawcy i reszta patryidiotów?

 5. Jan said

  Ad 4
  Czy naprawdę wierzy Pan w to, że ojczulek grzybek nie wie co jest grane.

 6. Sowa said

  Re 5: ojczulek wie, barany – nie.

 7. Dzonyy said

  Nie sposób jest w cywilizowany określić stanu zeszmacenia tych, co pojechali na Ukrainę wymuszać na suwerennym państwie określone przez władców szmat decyzje.

 8. Aro said

  Ja lubię słuchać RM gdy jeżdżę samochodem. Przy całej tandecie i jazgocie dobywających się z innych rozgłośni RM wypada bardzo pozytywnie.

  Zaniepokoił mnie jednak komentarz do sytuacji na Ukrainie, a szczególnie moment, w którym wspomniano, że protestują zwolennicy integracji z UE. Miałem wrażenie, że się nad nimi może nie litują ale niejako popierają. A ciągle się słyszy w tym samym radiu, że UE jest be. Dlaczego zatem jest się zwolennikiem integracji z tym tworem także i Ukrainy? Tu mi taki dysonans powstaje i odpowiedzi nie znajduję.

 9. Toni said

  Konrad, jak zwykle, dobrym piórem trafia w sedno (znam autora osobiście). Miałem podobne odczucia w całym tym zamieszaniu „stowarzyszania” Ukrainy z UE. Wkurzył mnie krasnal-Kaczor kreowany na zwycięzcę w nadchodzacych wyborach. Po raz kolejny zacząłem się zastanawiać, czemu patryidioci nie widzą tego, czyich interesów kreuje się być faktycznym stróżem PiSuarski krasnal. Nie widzą tego patry-idioci, bo to faktycznie idioci nie tylko za sprawą emocji, które nimi kierują jak d. kobiety erotomanem, ale są to nie do uleczenia idioci intelektualni. Chorobę na moskala wyssali z mlekiem swej karmicielki piłsudczuzny i czasami aż wzdrygam się, że przychodzi mi niekiedy z nimi dzielić ten sam kęs powietrza w jednym pomieszczeniu… Próbowałem na różne sposoby otwierać im oczy, lecz aby przejrzeć, musieliby oni wyjść z siebie i stanąć obok, a to graniczy z cudem.

 10. Jan said

  Wychodzi na to, że drugi raz G Soros zainwestował w ruchawkę na Ukrainie. Nazwany przez Toniego ”krasnal” ruszył na wschód na polecenie sponsorowanej przez niego Fundacji Batorego

 11. mieszko1 said

  …to Ukraina jest warta 20 mld euro?? …Odrodzone Wielkie Niemcy zapewne znajdą taką sume niebawem (z kieszeni podatników oczywiście),Wszędzie są sprzedawczyki…,na Ukrainie też

 12. Joe said

  Mr.Putin pokazal jego braciszkowi z ktorej strony „kura ma dziob” w Gruzji ,pokaze i jemu.Bycie cudzym agentem tylko chwilowo kasa poplaca…Soros w tej czesci Europy ma przechlapane…a z nim jego krasnal.

 13. mieszko1 said

  Ukraina liczy ok.45mln mieszkańców….czyli oferta 20 mld euro dzielone przez populację to wynosi okolo 445 euro za 1-go goja…to mało.|A zdawałoby się że chandlu ludzmi już niema…pozdrawiam

 14. Fran SA said

  Al Jazeera podala, ze Janukowicz ma podpisac umowe z Europa.
  Czy ktos wie wiece na ten temat?

 15. Re: 14 Fran SA
  Ja rowniez czekam na ten moment podpisania „kontraktu” Ukrainy z „jewRopejskim kolchozem”…czego skutkiem bedzie przeklenstwo dnia urodzin ukrainskiego prezydenta…
  Ale, do braciska kalkstaina to wogole nie dociera I dalej wsadza kij tam gdzie powinien sobie wlozyc…a jedynie we wlasny tylek…powinien. Na co w zupelnosci zasluguje…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Brat Dioskur said

  ad14.
  Byc moze Al Jazeera ma racje ,bo jak juz wspominalem Azarow mial zazadac €20 mld. za podpis pod ugoda.Kwota dla ” unych ” smieszna ,skoro lekka reka podarowali oni Morsiemu €5mld na tzw. demokratyczne przeksztalcenia w Egipcie. Oczywiscie pieniadze te zasilily prywatne konta kliki Morsiego.Nawiasem te €20 mld. zwrocilyby sie „unym” z nawiazka po polknieciu Ukrainy.Faktem jest ,ze oddzialy prewencji juz sie wycofaly i platni demonstranci wrocili na ten majdan budujac od nowa barykady.Ratusz jest dalej zajety tylko nalezy sie domyslic ,ze Bruksela zagrozila totlana anatema grubszym fiszom ukrainskiego byznesu ,ktory juz teraz scisle kooperuje z Unia.A ta w wymierzaniu sankcji jest bezlitosna ,czego juz doswiadczyli przywodcy Bialorusi natomiast bierna w obronie wlasnych czlonkow w konfliktach zewnetrznych.Tak zostala zostawiona Polska na lodzie w konflikcie z Rosja i tez podobnie ma sie sprawa z Holandia ,ktora nie otrzymuje zadnego wsparcia z Brukseli po tym jak Rosja przyblokowala import serow z Kraju Tulipanow.Ciekawe bo w Kijowie zjawila sie „Szkapa” Asshton, co moze swiadczyc o jakims radykalnym zwrocie w postawie Janukowicza.Jednakze sa tez opinie ekspertow zachodnich ,ktorzy twierdza ,ze straty jakie ponioslaby Ukraina podpisujac ugode z UE bylyby 10 krotnie wyzsze od tych €20 mld,bo Rosja narzucilaby Ukrainie mordercze warunki sprzedazy gazu i ropy.Pozostaje wiec tylko czekac na rozwoj wypadkow.
  Najwazniejsze ,ze w cieniu wydarzen na Ukrainie Assad odzyskuje teren!

 17. marta15 said

  bardzo wazny I bardzo ciekawy artykul
  „….Więc jeśli nie oni, to kto? Wiadomo, że całemu złu na Ziemi są winni Żydzi, masoni i cykliści. Idąc za sentencją rzymską is fecit, cui prodest cyklistów możemy raczej z góry odrzucić, gdyż za prezydentury Lecha Kaczyńskiego przybywało ścieżek rowerowych i całe kwartały miast były wyłączane z ruchu samochodwego na rzecz rowerzystów i pieszych. Poza tym cykliści są tak niezorganizowaną grupą, że na kawę nie potrafią się umówić, a co dopiero przeprowadzić zamach. I do tego są jeszcze gadatliwi. Co do masonów, to nie jestem pewien czy nie maczali w zamachu swoich brudnych rąk, ale nie mam żadnych przesłanek, żeby ich podejrzewać. Pozostają więc Żydzi. Nie myślę tu o takich Żydach jak Icek Szalew mający swój sklep z pamiątkami w Jerozolimie, którego głównym zmartwieniem jest liczba kupujących turystów i opłacenie rachunków, czy Sara Silverberg mająca kancelarię adwokacką w Waszyngtonie i nie zajmująca się czymś więcej niż rozwody sfrustrowanych par gejów. Powyższa para Żydów spraw wielkiego świata czy religii nie ma raczej głęboko w sercu.
  Chodzi mi raczej o reprezentantów takich organizacji jak Światowy Kongres Żydów, Amerykański Kongres Żydowski, Liga Przeciw Zniesławieniu, Światowa Żydowska Organizacja do Spraw Zwrotu Mienia, Agencja Żydowska na rzecz Izraela czy władze państwa Izrael, czyli ogólnie mówiąc organizacje „przemysłu Holokaustu” jak je nazwał Norman Finkelstein.
  Oni już mają w Polsce interes. Portal bibula.com pisze ……..”

  http://jackmaclase.neon24.pl/post/103087,katastrofa-w-smolensku-trop-izraelski

 18. marta15 said

  „…“Ellie Wiesel rozgłasza po świecie: “Na tej ziemi skażonej i przeklętej żyją Polacy. A ci, którzy żyją na ziemi skażonej i przeklętej sami są skażeni i przeklęci.(…) Nie jest to zwykły przypadek, że obozy największej zagłady powstały u nich, w Polsce, a nie gdzie indziej”. “Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. (…) Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym” – to Israel Singer z 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.”

  Może i te organizacje chciałyby wyszarpać jakąś kasę z Polski, ale kiedy, czyimi rękami i czy akurat Lech Kaczyński im w tym przeszkadzał?

  Moje podejrzenia co do możliwości penetracji Polski przez tajne służby izraelskie wzmaga fakt, który podał portal polskieradio.pl w dniu 23.06.2012, że honorowe obywatelstwo Polski otrzymał w tajemnicy były szef izraelskiej centrali wywiadowczej – Mossad, Meir Dagan. Portal ten pisze:

  ”Portal „Walla” podkreśla, że nie wiadomo właściwie, za jakie zasługi Meir Dagan otrzymał honorowe obywatelstwo Polski. Dagan był szefem Mossadu do końca 2009 roku. Dotychczas uważano, że zajmował się głównie działaniami mającymi na celu opóźnienie realizacji programu atomowego w Iranie. Wiadomo też, że jest zwolennikiem tzw. wojny cybernetycznej i innego rodzaju tajnych operacji,”. …….”

 19. marta15 said

  „..Czyli jak z tego wynika Mossad już za komuny miał rozbudowana siatkę w Polsce, chociaż nie wiadomo, czy Hoffi nie blefował w celu wyciągnięcia kasy od naiwnych amerykańskich gojów, bo dalej Scheizer pisze:

  ”Źródła wywiadu izraelskiego nie przekazały jeszcze żadnych istotnych informacji z Polski. Caseyowi ogromnie zależało na uzyskaniu kontaktu z „Solidarnością”.”

  Ale można założyć, że za pieniądze amerykańskie Mossad pracował nad rozbudową siatki szpiegowskiej i do dzisiaj ma ją już całkiem okazałą?

  Czyli mamy już potencjalnego wykonawcę rozkazu o podłożeniu bomby w prezydenckim samolocie w Warszawie ale zastanówmy się dlaczego organizacje „przemysłu holokaustu” miałyby to robić? Otóż według Finkelsteina i „przyjaciela Polski i Polaków” Szewacha Weissa roszczenia żydowskie wobec Polski szacowane są na 60-65 mld dolarów. Norman Finkelstein tak przedstawia sytuację pokrzywdzonych Żydów w rozmowie z Janem Fijorem:…”

 20. marta15 said

  „..Z powyższej wypowiedzi śwątobliwego rabina widać, że nauki Talmudu są ciągle żywe w Izraelu i to wśród elity władzy.
  Rabin Owadia Josef powiedział z głębi swojego szczerego serca, co mu w duszy gra. Na pewno w to wierzy.
  I wierzą w to tysiace, jeśli nie miliony, pobożnych Żydów na całym świecie. Symptomatyczne jest, że ów polityk rządzącej patii wypowiedział te słowa w niecałe dwa tygodnie po katastrofie smoleńskiej. Jak widać „zwierzeta” lecące w tutce były nieużyteczne dla Żydów, więc trzeba było je zlikwidować. Rzady Izraela nie tylko gojów traktuja jak zwierzęta. Również i swoich obywateli.
  Alex Jones w swoim filmie „Blueprint for Global Ensavement” w 1 godzinie 47 minucie mówi: “Od roku 1951 do 1961 armia amerykańska płaciła Izraelskiemu Ministerstwu Zdrowia 3 mln dolarów za przeprowadzenie testów radioaktywnych na dzieciach wyemigrowanych do Izraela. Rządowe szkoły mówiły dzieciom, że będą miały badania i prześwietlenia.” „Ponad 110 tys. Żydów o ciemniejszej karnacji dostało w głowe 35 tys. razy mocniejszą niż maksimum dawkę promieniowania rentgenowskiego. Wiele dzieci zmało w ciągu miesiąca. Wszystkie straciły włosy. Niektóre żyją do dziś i maja wielkie problemy zdrowotne.”..”
  http://jackmaclase.neon24.pl/post/103087,katastrofa-w-smolensku-trop-izraelski

 21. marta15 said

  „…Domyślam się, że sposób myślenia i działania rządu izraelskiego nie zmieniają się przez lata, mimo zmian składu osobowego. Jak widać, rząd izraelski nie przejmuje się NAWET swoimi obywatelami, a co dopiero mówić o gojach, jeśli w grę wchodzi możliwość zarobienia paru srebrników.
  W przypadku roszczeń wobec Polski w grę wchodzą dziesiątki miliardów dolarów, a NIE jakieś marne 3 miliony, więc zabicie niecałej setki gojów to mały pikuś w porównaniu do zabicia lub okaleczenia 110 tysięcy swoich obywateli.
  I znowu refleksja nie na temat Smoleńska. Podłe plemię Nazistów, które zniknęło bez śladu gdzieś w odmętach historii, robiło mniej więcej to samo z Żydami co Amerykanie, ale nie płaciło kasy „elitom” Żydowskim, więc było złe, nikczemne, okrutne. Amerykanie są przyjaciółmi Izraela, bo niby mordowali i okaleczali olbrzymią liczbę Żydów, ale płacili za to kasę.
  Jeżeli te 3 miliony USD było za cały trwajacy ekseryment, to ministerstwo zdrowia nisko wyceniło życie i zdrowie swoich obywateli – na około 27 dolarów na osobę. Jeżeli tyle wart jest Żyd dla „elit” żydowskich, TO ILE wart jest goj?

  Powróćmy teraz do Smoleńska i hipotezy maskirowki. Mamy bezwzględne organizacje przemysłu holokaustu niewahające się wykorzystać tragedię swoich braci i sióstr w celu zarobienia pieniędzy….”

 22. Guła said

  @5 Że Ojczulek nie wie a @4 wie to założenie wręcz absurdalne.

  Ukraina zachowa swoje „narodowe sukcesy” a decydującymi graczami w jej sprawie są dwa mocarstwa i obydwa pozostające poza unią lizbońską. To oczywiście Rosja i …Niemcy.

  Polacy będą mogli co najwyżej dorzucić się do tych 20 mld w euro, no i to i owo dla dobra unii ….ustąpić.

  Tak to widzę ja, Guła.

  Aha

  To „Miedzymorze” to zabiera sen z oczu i Niemcom i Rosjanom. To je prawda!!!!

 23. Joe said

  Czy Gula moglby jasniej wyjasnic co to „Miedzymorze” jest…czy to od Baltyku do Morza Czarnego?Jezel tak to spedza sen z powiek ale Chazarom z calego swiata…ta ich ZIEMIA OBIECANA przez Lucyfera.Czy „Morze” sie myle..

 24. MatkaPolka said

  Wszyscy protestujący na majdanie w Kijowie w istocie nie chcą pozostać na Ukrainie.
  Oni chcą połączyć się z UE, żeby móc natychmiast wyjechać na Zachód.

  Tych nacjonalistów Ukraińskich oczywiście, ze trzeba wysłać do UE
  Oni nie chcą właściwie do UE. Oni chcą do Norynbergi – na proces UPA !!!
  W Norymberdze sadzono zbrodnie niemieckie ludobójstwa i niemieckich zbrodniarzy wojennych.

  Natomiast nie sadzono zbrodni ludobójstwa UPA – zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu.
  Niech potomkowie UPA jadą do Norynbergi na swój własny proces.!!!

  Przyłączenie Ukrainy do UE to przecież gra niemiecka; odłączenia Ukrainy od Rzeczpospolitej
  To kolejny AKT AGRESJI Niemiec na Europe Wschodnią.
  Niemcy to przecież dawno robiły. Od wojen krzyżackich przez rozbiory i wojny światowe. Niemcy w IIwś uzbrajały SS-Galizien i UPA.

  Dziś zamiast agresji militarnej robi się to inaczej – przez pieniądze, a skutek jeszcze lepszy.

  Protestujący na Kijowskim Majdanie dostawali po 80, 100 hrywien za udział w proteście
  Podobnie w Polsce – za głosowanie w wyborach na Platformę Obywatelską każdy bezmyślny lump dostawał 50 zł.
  Prasa i media w Polsce są w rekach niemieckich w 85%
  Kampanie wyborcza Tuska przecież finansowały Fundacje niemieckie – Adenauera, Schumana…

  Metody są identyczne. Po co od razu uzbrajać dywizje czołgów – taniej jest zapłacić 100 hrywien protestującym na Majdanie.

  Niemcy zawsze wykorzystywały Żydów do AGRESJI NA POLSKĘ. Niemcy nie działają bezpośrednio
  Żyd zawsze donosił szpiegował dla Niemca.

  Tylko, dlaczego cały przemysł w Polsce znalazł się w rekach Niemieckich, a te zakłady konkurencyjne dla Niemców takie np. jak stocznie zlikwidowano lub kupili Ukraińcy.? A stocznie niemieckie kwitną i prosperują

  My zawsze na Żyda – i słusznie. Żyd sprzedał Polskę, ale Niemiec kupił.
  Ale dlaczego w tym wszystkim nie na Niemca.
  To przecież Niemiec zrównał z ziemia Warszawę i 75% Polski, zbudował Oświęcim i Majdanek.

  Ten Majdan Kijowski to pewnie dla Ukraińców Nowy Majdanek.

  Historia lubi się powtarzać.

  Muzeum martyrologii Polaków w Oświęcimiu i na Majdanku zawsze można zamienić w obozy koncentracyjne
  Sa w dobrym stanie technicznym- wystarczy podłączyć wysokie napięcie do drutów kolczastych.

  Wszystkie Partie polityczne w Polsce PO, PiS, SLD PSL jak jeden mąż poparły ten Majdan

  Kiedyś mieliśmy taki slogan „ Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”

  Dziś mamy KOLEJNE mimikry tego sloganu
  „Internacjonaliści wszystkich krajów łączcie się”
  „Żydowscy renegaci wszystkich krajów łączcie się” Albo
  „Homoseksualiści wszystkich krajów łączcie się”

  Kiedyś w Polsce był taki dowcip – socjalistyczna krowa ma trzy wymiona
  Wymie socjalizmu, wymie komunizmu, wy mnie w d.upe pocałujcie

 25. wi42 said

  Zasłyszane:
  Polityka ukraińska jak majdan, majdan jak polityka ukraińska.
  Błędne koło z tym majdanem.

 26. Tekla said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kliczko-w-telewizji-ard-bede-kandydowal-w-wyborach-prezydenckich/5edzx

 27. Guła said

  Józefie, a po co Chazarom to poletko?

  Przeczytaj linki @10
  https://marucha.wordpress.com/2013/12/12/kazimierz-bartoszewicz-wojna-zydowska-1859-i-vi-1/#more-37950

 28. revers said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-rosjan-ukraine-przybyla-duza-grupa-izraelskiego-wywiadu-celem-zamach-stanu

 29. Świetny, wyważony, chłodny tekst red. Rękasa.
  Najistotniejsza, moim zdaniem, opinia w dyskusji – Matka Polka (kom.24): „Wszyscy protestujący na majdanie w Kijowie nie chcą pozostać na Ukrainie. Oni chcą połączyć się z UE, żeby móc jak natychmiast wyjechać na Zachód (oczywiście obok kierownictwa udarowców, batkiwszczyków i rezunów Tiachnyboka) „. Strach pomyśleć, co może się dziać, gdy zaleje nas fala tej kozako-banderowszczyzny. Bo na żaden proces norymberski neoUPA nie ma niestety najmniejszych szans.

 30. Krzysztof P said

  Pomyślcie; dzisiaj 33 rocznica wprowadzenia ” stanu wojennego ” w Polsce. !

  U nas TAKŻE sie kotłowało, ale nie przypominam sobie by do tej przełomowej daty KTOKOLWIEK p r a w y, zaangazowany w próby REFORMY, chciał uciekać z Polski??.A na Majdanie 99% nie dość że mieli zapłacone za stanie, – to wszyscy gotowi byliby ZWIAĆ pierwszym pociagiem na ” zapad „? !

  Ukraina n i g d y nie chciała byc naprawdę WOLNA…Przez wieki wytworzyli w sobie kompleks n i e w o l n i k a i rezuna – a z taką mentalnością będą grozni dla kazdej Nacji, z która przyjdzie im zamieszkiwać !!

  Dlatego….trzeba byc skończonym DURNIEM (lub sprzedawczykiem ) by domagać się przyłaczenia Ukrainy (chorej i biedniejszej niz MY ) do Polski, bo ta gadka że do UNII, to takie makagigi dla maluczkich !!!!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: