Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prostytutki z Nevady popierają Obamacare

Posted by Marucha w dniu 2013-12-12 (Czwartek)

Prostytutki z legalnego domu publicznego Nevada’s Moonlight Bunny Ranch [poprawnie: The Moonlite BunnyRanch – admin] popierają Obamacare. Mimo, że poparcie wśród Amerykanów dla reform zdrowotnych Obamy spadło do 33 proc. panie lekkich obyczajów nadal są zachwycone reformą. Przyczyna jest prosta – niezależnie od ryzyka zdrowotnego, które wiąże się z ich profesją firmy ubezpieczeniowe nie mogą już łatwo odmówić im ubezpieczenia medycznego.

– Osoby pracujące w naszym zawodzie nie otrzymują grupowych ubezpieczeń zdrowotnych – powiedziała jedna z nevadzkich prostytutek Bunny Ranch w wywiadzie dla KRNV-TV. – Dlatego też naprawdę popieram Obamacare i jestem podekscytowana reformami – dodała Ranch.

Ponieważ prostytutki są traktowane w Nevadzie jako samodzielni „przedsiębiorcy”, ich zakład pracy (burdel) nie musi oferować im ubezpieczenia zdrowotnego. Jednak za sprawą reform Obamy prywatne firmy ubezpieczeniowe nie będą mogły odmówić im ubezpieczenia, dopóki prostytutka nie zarabia więcej, niż 4 krotność progu ubóstwa. Będą mogły jednak zażądać odpowiednio wysokich składek, które będą z kolei dofinansowywane przez podatników.

Laurence Vance z wolnorynkowego think-tanku Future of Freedom Foundation uważa, że zmuszanie podatników do finansowania osób, które „uprawiają hazard ze swoim zdrowiem” jest niemoralne. Vance krytykuje też zmuszanie przedsiębiorstw ubezpieczeniowych do zawierania niechcianych kontraktów. – Firmy ubezpieczeniowe nie powinny być przymuszane do ubezpieczenia pracowników seksualnych, podobnie jak nie powiny być zmuszane do ubezpieczenia kogokolwiek – mówi Vance w wywiadzie dla portalu lifesitenews.com. Jego zdaniem problem z Obamacare dotyczy czegoś więcej niż samego ubezpieczenia zdrowotnego. – Problemem jest po prostu bezprawna, niekonstytucyjna interwencja rządu federalnego – dodaje.

– Rząd federalny nie ma żadnego prawa, by mówić firmom ubezpieczeniowym, komu muszą pozwalać się ubezpieczać – mówi Vance. – Podobnie rząd nie ma żadnego prawa mówić pracodawcom, jakie świadczenia muszą oferować pracownikom, co ma w nich być zawarte itd – dodaje.

Legalne prostytutki w Nevadzie muszą co miesiąc badać się pod kątem chorób wenerycznych, m.in. HIV. Jednak test wykonany w krótkim czasie po zakażeniu tym wirusem może go nie wykryć. Ponadto przez cały miesiąc prostytutka jest narażona na liczne kontakty seksualne z obcymi ludźmi, zatem występuje stałe ryzyko zakażenia. Obowiązkowe testy, podobnie jak obowiązkowe używanie prezerwatyw dają bardziej złudne poczucie bezpieczeństwa, niż prawdziwe bezpieczeństwo. Prezerwatywy są bowiem niewystarczającą ochroną przez chorobami wenerycznymi.

Źródło: lifesitenews.com
Mjend
http://www.pch24.pl

Komentarzy 7 do “Prostytutki z Nevady popierają Obamacare”

 1. Aguirre said

  No właśnie zmuszanie do podpisywania umów ubezpieczeniowych i mówienia pracodawcom, jakie świadczenia muszą oferować pracownikom, co ma w nich być zawarte itd – ale to dla dobra wszystkich pracowników prawda?

 2. Zerohero said

  Racja z tym hazardem, ale czemu tylko prostytutki. Można się puszczać bez odpowiendiego zawodu. Wielu ludzi kopie sobie grób łyżką i widelcem, wielu pali papierosy, wielu robi wygibasy zwane sportem ekstremalnym. Trudno, raczej niemożliwe to uporządkować, choć człowieka wkurza, że ktoś rujnujący sobie zdrowie na własne życzenie wyciągnie z ubezpieczenia więcej.

 3. Rysio said

  Nic w tym dziwnego – komuchów od zawsze popierały k u r w y i złodzieje.

 4. jaszmija said

  Słodziutką nazwę ma ten przybytek 😉
  Ale kto wpadł na pomysł, żeby wejście do Domu Uciech wyglądało jak wejście do Zakładu Karnego 😉
  Brakuje tylko strażnika z dobermanem ;)))

 5. anatom said

  rusio piznij w ten bunkier ze swojego stingera ! odrazu masz u mnie piwo duzo piwa 🙂

 6. Griszka said

  Odnośnie tych samych prostytutek i Rockwell’a, którego Rysiek linkował:

  Lew Rockwell: Prostytucja to Libertarianizm

  Prostitution is Libertarian
  http://www.lewrockwell.com/lrc-blog/prostitution-is-libertarian-2/

  „This is an interesting John Stossel clip that I had never come across previously. John Stossel interviews the sex workers of the bunny ranch and asks them if they should have the freedom to have sex, like everyone else does, except they will get paid for it. While I personally view such a life as despicable, of course, all of the girls are doing this because it is their best alternative in the marketplace.”

  Jak widać k.rwy ciągną przede wszystkim do wolnego rynku, gdzie żaden urzędas nie zdelegalizuje ich syfilitycznej działalności.

 7. Griszka said

  Wkleiłem błędne tłumaczenie. „Prostytucja jest libertariańska.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: