Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wojna o Ukrainę

Posted by Marucha w dniu 2013-12-15 (Niedziela)

Poniższy artykuł to nie tłumaczenie, ale streszczenie anglojęzycznych tekstów z Internetu, dokonane na kolanie.
Admin

Zachodnie media robią wszystko, aby przedstawić demonstracje w Kijowie jako walkę o demokrację i rządy prawa. W rzeczywistości są one zaaranżowane przez Niemcy, USA i UE jako element ich geostrategicznych planów.

Dziewięć lat temu tzw. „Pomarańczowa Rewolucja” została zorganizowana przy pomocy masowego politycznego i finansowego wsparcia rządu USA oraz organizacji pozarządowych, takich jak Open Society miliardera Sorosa.  Siły te były w stanie anulować wybory prezydenckie i doprowadzić do rządów proamerykańskiego i prounijnego tandemu Juszczenko-Tymoszenko, zarazem przedstawiając Janukowicza jako siedzącego w kieszeni Kremla. Dość szybko jednak tandem ów wypadł z gry, a w roku 2010 prezydentem został Janukowicz.

To, co dzieje się obecnie, to ponowna próba podporządkowania Unii spichlerza carskiego imperium i byłego ZSRR, jakim jest Ukraina.

Jeśli przyjrzymy się bliżej politycznemu przywództwu demonstracji, to zauważymy, że dwie z trzech politycznych partii popierających je są ściśle powiązane z tzw. konserwatywnym skrzydłem UE, zaś trzecia jest jawnie faszystowska [co by to miało znaczyć? – admin]. „Batkiwszczyna” Julii Tymoszenko ma status obserwatora Europejskiej Partii Ludowej i Chrześcijańskich Demokratów.  „Udar” Witalija Kłyczki to twór Angeli Merkel,  jej CDU i Fundacji Adenauera, która zresztą na swych stronach internetowych jawnie ogłasza, iż organizuje polityczno-edukacyjne seminaria dla „Udaru”. Partia „Swoboda” [zwana w artykule „skrajną prawicą”, choć pierwotna  jej nazwa to Narodowo-Socjalistyczna Partia Ukrainy! – admin] posługuje się symbolem przypominającym swastykę [według autora dowodzi to jej faszystowskiego charakteru. Swoją drogą cała ta „Swoboda” wygląda na robotę agentury. Która narodowo-socjalistyczna partia optowała by za wejściem do Unii?  – admin]. Olek Tiahnybok ze „Swobody” znany jest z „ultranacjonalistycznych, ksenofobicznych i antysemickich” wypowiedzi [Ujjj… – admin].

Wejście do strefy wolnego handlu w UE, jakiego żąda „opozycja”, miało by fatalne skutki dla gospodarki ukraińskiej, ponieważ oznaczało by zakaz członkostwa w unii celnej zainicjowanej przez Rosję i odcięło by Ukrainę od jej najważniejszego partnera handlowego. Spowodowało by to bankructwo wielu przedsiębiorstw oraz ogólne skutki podobne do tych, jakie obserwujemy w Grecji lub Rumunii.

Walka o przyłączenie Ukrainy do UE jest przede wszystkim walką o osłabienie Rosji, ważnego sprzymierzeńca Chin. Zarówno Rosja jak i Chiny czują się zagrożone agresywną polityką USA i ich azjatyckich aliantów. Chiny udzieliły ostatnio Ukrainie pożyczki w wysokości 10 mld dolarów. Ukraina uważa Chiny za  tak ważnego partnera , że prezydent Janukowicz, mimo kryzysu w kraju, pojechał na czterodniową wizytę do Pekinu.

Takie jest tło dążeń UE i Niemiec, wspólnie z USA, aby wykorzystując protesty w Kijowie doprowadzić do destabilizacji rządu Ukrainy.  USA systematycznie poszerza swą militarną obecność w Azji, otaczając Chiny i starając się podkopać ich wpływy w regionie.

W dwu Wojnach Światowych Niemcy starały się podporządkować sobie Ukrainę, popełniając przy tym potworne zbrodnie. Obecne poczynania rządu niemieckiego przynoszą nowe niebezpieczeństwa: rosnące napięcie międzynarodowe może szybko przeobrazić się w konflikt zbrojny.

Za http://www.globalresearch.ca

*                               *                                  *

Zamieszki na Ukrainie i w Tajlandii – z Monsanto w tle

Potężny koncern GMO, Monsanto, wspólnie z międzynarodowym złodziejem, George Sorosem, należą do najważniejszych graczy obecnego kryzysu politycznego na Ukrainie i w Tajlandii.

Prezydent Janukowicz zastopował rozmowy z Unią Europejską, gdy stało się dlań jasne, że Ukraina ma być potraktowana jako pole ekspansji frankensteinowskich „upraw” Monsanto, wypierających prawdziwe zboża i odbierających Ukrainie pozycję spichlerza Europy Wschodniej.

Podczas gdy Ukraina jest spichlerzem Europy, Tajlandia jest „miską ryżu” dla Azji. Premier Yingluck Shinawatra sprzeciwił się planom Monsanto wprowadzenia do swego kraju genetycznie modyfikowanych odmian ryżu, widząc co stało się w analogicznej sytuacji na Haiti, gdzie rodzima produkcja została zdziesiątkowana. I natychmiast Bangkok stał się powtórką Kijowa – zdalnie sterowany motłoch zażądał odejścia Yinglucka.

Spontaniczne zamachy stanu na Ukrainie i w Tajlandii są starannie planowane w gabinetach na Wall Street, finansowane przez Monsanto, wspierane logistycznie przez CIA i wspomagane przez partie „Otpor”, CANVAS, „Otwarte Społeczeństwo” Sorosa i sieci agitatorów Narodowej Fundacji na rzecz Demokracji.

Być może nadszedł czas, aby postawić przed sądem Sorosa, STRATFOR, Monsanto i innych za mieszanie się do amerykańskiej polityki zagranicznej, czego zabrania tzw. Logan Act?

http://www.intrepidreport.com

Opr. Gajowy Marucha

Komentarzy 7 do “Wojna o Ukrainę”

 1. Juziek said

  Fuck you powiedziała Ukraina UE i USA, nic przyjemniejszego na koniec roku.
  Już widzę miny naszych fanatyków UE!
  Czy nieco da im to do myślenia? Wątpię!
  Na tym przykładzie widać, jakim dnem jest ta cała masońska organizacja!
  Wychodzi na to, że obciachem jest w UE mieszkać!

 2. Fran SA said

  Czy to prawda, ze Klyczko jest rezydentem/emigrantem Niemiec?

  Ja to rozumiem, ze te wszystkie partie opozycyjne sa tak dobrane, zeby mialy szeroki zakres ‚wielbicieli: jedna baba, jeden dziad, jeden zyd, jeden cygan i dwa zlodzieje; tak sa dobierane tzw. partie niezalezne w czasie roznych kampanii wyborczych na Zachodzie- zwlaszcza tam, gdzie chodzi o glosy preferencyjne-zeby odciagnac glosy od partii, ktora ma najwieksze szanse powodzenia, a nie jest po mysli tych, co napewno nie maja zadnego poparczia wsrod wyborcow.. Nazywa sie to strategia wyborcza.
  Now wiec kazdy, kto glosuje np. na partie antyzydowska oddaje swoje glosy partii, ktora sie tak nazywa. Odbierajac cenne glosy innej partii, (np. prawicowej, ktorej zwolennicy sa znani z tego, ze nie bardzo lubia zydow, ale za to sa za gospodarka narodowa).
  Podam to moze jasniej na przykladzie np. USA. W 2008 roku kontrkadydatem Obamy byl podstawiony idiota McCain i jesze lepsza gwiazda polityki pani Sarah Palin.
  Chodzilo o to, zeby tak skompromitowac przyglupa McCaina i idotke Palin, zeby Obama mogl wygrac. Sarah Palin dostala kupe pieniedzy za swoja bardzo zreszta slabo odegrana role, ktora wypadla wspaniale, bo nie bardzo musiala sie wysilac, zeby wszyscy wiedzieli, ze to kretynka.

  W 2012 roku podstawili Rona Paula, ktory gadal tak jak gawiedz sobie tego zyczyla. Ale zrobili wszystko, zeby przypadkiem Ron Paul nie wygral nawet kandydatury. Pelno glosow, ktore mialy isc na republikanow utonelo u Ron Paula.
  Natomiast dziwnym trafem, przeciwnikiem Obamy zrobili Mitta Romneya, ktory tez zostal przedstawiony jako skonczony idiota. Nikt nie mial szansy przy Obamie.
  Widac Obama to byl warunek sine qua non.

  Podobnie kiedys zastosowano ten sam system i w Kanadzie i w Australii. W Nowej Zelandii, to zyd Key – po prostu ‚spadl z nieba’ jak kiedys nasz Walesa, czy Obama..

  W Australii, Partia Liberalna wystawila idiotke Paulin Hanson, ktora gadala to wszystko co gadaja rasisci i tzw. ‚red necki’. Byla tak szalenie popularna, ze wszyscy juz zapomnieli, ze wyszla z Partii Liberalnej i swoim wystapieniem w parlamencie przeciwko wszystkim kolorowym, emigrantom, tubylcom – zakasowala najczarniejsze zakamarki ludzkiej duszy!
  A tym samym odebrala glosy zakapiorom z Partii Pracy. W 1996 roku wybory wygral superman Morz Pacyfiku, deputy sheriff – kompletny duren John Howard, ktory podobnie jak Steven Harper w Kanadzie, robil za podnozek Busha i innych przedstawicieli pasozytniczych ‚elit’.

  Teraz w USA przygotowuja do walki pania Hilary Clinton. Mimo, ze skompromitowana totalnie, nie tylko przez fikcyjnego meza, rzeznika Balkanow, ale ‚sympatycznego’ pijusa, ma wszelkie szanse zostac pania prezydent USA.
  Jedna baba, jeden dziad, jeden zlodziej, dwoch cyganow.

  Teraz jest murzynek.Ii do tego Demokrata.
  Hitlery Clinton, tye demokratka, ma wszelkie walory, zeby propaganda probowala zrobic z niej pierwsza kobiete -prezydenta w demokratycznych wyborach. Rozne panie -idiotki beda zachwycone. A rozni panowie dostana ladny zastrzyk finansowy, zeby wiedzieli co opowiadac. No, chyba, zeby cos nadzwyczajnego wypadlo spoza kontroli elit. Na to sie na razie nie zanosi.
  Jak sie zydy postaraja, to mozna nawet z deski do prasowania zrobic prezydenta..

  No i teraz przypatrzmy sie tym roznym partiom opozycyjnym na Ukrainie…
  Jedna baba, jeden dziad, jeden zlodziej, dwa cygany… o przepraszam, i sportowiec

  W Polsce obeszlo sie bez takich ceregieli dla publiki.
  Po prostu, w bardzo demokratycznych wyborach, wygraly blizniaki dwa najwyzsze stanowiska w PR.

  Ale bardzo demokratycznie nastawione polskie tlumy wrzeszczaly z oburzenia na wybory w Rosji. Mimo, ze Putin i Miedwiediew – to nie blizniaki.

  Twoja byc moja… ale moja nie byc twoja!

 3. Fran SA said

  AD. 2
  Przepraszam za literowki. Mielismy Christmas Party, a ja nie moge czekac do jutra. Przyjezdza rodzina na Swieta.

 4. Kronikarz said

  Media zachidnie systematycznie kłamią albo bezczelnie naciagają fakty raz na temat Tybetu, potem Birmanii czy Iranu, Syrii, Libii, Ukrainy. I tak w kółko.
  Dla nich to już nic poza odzyskaniem i zdobywaniem pozycji kolonizatorskiej się nie liczy. Żadnej przyzwoitości.

 5. Griszka said

  http://en.itar-tass.com/world/711574

  Ciekawe czy koszerne media wspomną o kontrmanifestacji odbywającej się w Kijowie, której uczestnicy wyrażają poparcie dla Partii Regionów Janukowycza i protestującej przeciwko cweleniu się z UE, która jest liczniejsza niż banderowska posiadówa.

 6. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 7. wi42 said

  NGO na Ukrainie – omówienie 15 min.
  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=38045

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: