Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Niszczenie rodziny

Posted by Marucha w dniu 2013-12-17 (Wtorek)

Debaty organizowane za pieniądze podatników przez Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, zapraszanie na nie satanistów i agresywne feministki, wtargnięcie umalowanego mężczyzny w sukience na wykład ks. prof. Pawła Bortkiewicza to kolejne przykłady, w jaki sposób radykałowie reprezentujący mniejszości seksualne chcą prowadzić dyskurs. Chuligani czy też terroryści dziś „tylko” wrzeszczą, ale jutro otworzą lub podłożą ogień.

W Argentynie półnagie lesbijki zaatakowały młodych katolików przed katedrą pw. św. Jana Chrzciciela w San Juan de Cuyo. Uprawiały homoseksualne orgie i na koniec spaliły kukłę przedstawiającą Ojca Świętego Franciszka.

Marsz homoterrorystów musi zostać zatrzymany. Mogą i powinni go powstrzymać normalni mężczyźni i normalne kobiety. Nie można przecież ciągle przyzwalać na heterofobiczne ekscesy. Nie musimy oglądać wyuzdanych wybryków, nie możemy dać naszym dzieciom oglądać dewiantów. Jeżeli ktoś się łudzi, że z przedstawicielami LGBTQ można prowadzić dialog, jest w wielkim błędzie.

Bezkarność chorych z nienawiści osobników, którzy demolują kościoły, profanują święte miejsca, promują anormalne zachowania, dławią wolność i swobodę wypowiedzi, atakują ideologią gender niewinność i moralność dzieci, reżyserują rozpad rodziny, promują zagładę nienarodzonych dzieci, zagarniają coraz więcej praw dla legitymizacji swoich praktyk, muszą wreszcie wytworzyć obywatelski ruch oporu w Polsce. Jawny. Odważny.

Wyjść z narożnika

Nie można dłużej tolerować promocji homoseksualizmu za pieniądze podatników. Jesteśmy atakowani wedle promowanych procedur, a większość bez szemrania ma się poddać dyktatowi mniejszości.

Episkopat Słowacji wydał wspaniały list o zagrożeniu rodziny i narodu przez fałszywą ideologię gender. Pierwszy krok został uczyniony.

Każdy polityk, każdy urzędnik państwowy, który mieni się katolikiem, a który w ramach promocji ideologii gender, jak minister Bogdan Zdrojewski promuje antychrześcijańskie akcje pełne bluźnierstw albo jak parlamentarzyści PO czy PSL, głosuje za antykatolickimi ustawami, powinien zostać ukarany ekskomuniką [przez kogo ma być ukarany? przez żydowski episkopat? czy przez papieża, który „nie będzie nikogo potępiał? – admin]

Niech tłuszcza wrzeszczy, niech wyje do księżyca, niech pluje jadem i toczy pianę z ust, katolik w polityce zobowiązany jest do określonych zasad. Należy nazwać rzeczy po imieniu. Na Platformę Obywatelską katolik głosować nie może. Jej program jest dla Kościoła i życia społecznego degenerujący i destrukcyjny.

Najwyższe instancje w Kościele powinny jednoznacznie zareagować. Ogłosić, które zachowania centrolewicowego rządu PO – PSL są zgubne, antychrześcijańskie i dewastują prawo naturalne. A jest z czego wybierać! Świeccy katolicy na to czekają.

Kościół, czyli MY, ma prawo wtrącać się do spraw publicznych, do spraw bieżącej polityki, dla dobra wspólnego, dla ochrony wartości, na których dzięki Kościołowi zbudowaliśmy cywilizację życia.

Agresywny ostrzał

Na rząd oportunistów, bezradnych wobec dyktatu Brukseli, Berlina i Moskwy (przy okazji twórców formacji Palikota oraz silnego umocnienia postkomunistów z SLD) nie można liczyć. Centrolewicowy rząd Donalda Tuska stworzył takie osobniki jak Anna Grodzka, Biedroń i S-ka, dopuścił do głosu ekstremę produkującą projekty ustaw, nad którymi za nasze pieniądze pochylają się teraz w komisjach posłowie.

Senat przegłosował nowelizację ustawy o cudzoziemcach dostosowującą polskie prawo do dyrektyw Unii Europejskiej, co otwiera furtkę fali homoukładów. W Sejmie rozgrywa się sprawa tzw. ustawy Anny Grodzkiej dotyczącej możliwości zmiany płci. Zamiast wylądować w śmieciach, gdzie jej miejsce, została po głosowaniu skierowana do prac w komisjach. Sprawa związków partnerskich, które mają być zrównane z małżeństwami, finansowanie metody in vitro, plan wprowadzenia edukacji seksualnej to nie jedyne wytyczne rządu, który „księżom się kłaniać nie będzie”. Był już jeden taki, co to się rzekomo kulom nie kłaniał.

Na pseudokonserwatywnego prezydenta również nie możemy liczyć. Spędza czas na dożynkach i uśmiecha się jowialnie na gali „Faktu”, przytupując nóżką przy dźwiękach zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”.

Na media głównego nurtu nie możemy liczyć. One gnębią wolność słowa, prawa obywatelskie, szargają dobre imię dziennikarstwa, które w swoim ideale ma zapisane dążenie do Prawdy, zachowanie obiektywizmu, bronienie podstawowych wolności, wstawianie się za ubogimi, za bezbronnymi.

Opozycja jest dobijana, ośmieszana, zohydzana. Przemysł pogardy działa w najlepsze.

Linia propagandowa oraz ideologiczna infrastruktura rozbudowywana w Unii Europejskiej nam nie pomogą. Przeciwnie, Bestia czeka, aż rozwój wypadków pozwoli przemienić niepostrzeżenie ten sztuczny twór w instytucję zarządzaną totalnie, której na przeszkodzie stoi jeszcze tylko Kościół rzymskokatolicki z jego obroną wartości i walką w obronie człowieka jako takiego. Dziś Kościół katolicki to jedyna przestrzeń wolności. Stąd ten agresywny ostrzał.

Jako wierzący bierzemy udział w wojnie cywilizacyjnej. Czy tego chcemy czy nie, okazując wierność naszym wartościom, stajemy się wrogami barbarzyńców i ich antykultury śmierci, oddając zaś pole temu wrogowi, naszym konformistycznym milczeniem, obojętnym wzruszeniem ramion, zabijamy przyszłość naszych dzieci. Ich zdrowie, ich wolność, ich moralność.

W tym szczególnym momencie dla Świętego Kościoła uczyńmy wszystko, aby uratować cywilizację chrześcijańską w Polsce. Modlitwą, postem i wspólnymi akcjami obywatelskimi, które dadzą odpór złemu.

Dziś trzeba być stanowczym, bo połączone siły zła zmasowały swój atak na chrześcijaństwo. Demony ciemności chcą zamienić Polskę w Hiszpanię Zapatero czy Francję Hollande’a.

Spójrzmy w oczy naszym dzieciom. Czy za kilkanaście lat, znów spoglądając im w oczy, nie będziemy się wstydzić, kiedy zapytają: A Ty? Czy Ty brałeś/brałaś udział w obronie mojej godności, wolności, niewinności?

Tomasz M. Korczyński
http://www.naszdziennik.pl

Niestety, sprawa jest już od dawna przegrana, jak to gajowy wróżył 20 lat temu.  Jedyne, co jeszcze jest możliwe  to zejście do katakumb nielicznej garstki normalnych ludzi, chcących zachować  swoją tożsamość bez względu na koszty.
Reszcie homoseksualiści „nie przeszkadzają”.

Admin

Komentarzy 8 do “Niszczenie rodziny”

 1. Nemo said

  „W Argentynie półnagie lesbijki zaatakowały młodych katolików przed katedrą pw. św. Jana Chrzciciela w San Juan de Cuyo. Uprawiały homoseksualne orgie i na koniec spaliły kukłę przedstawiającą Ojca Świętego Franciszka.”

  Oj tam, oj tam: a kimże on jest, żeby osadzać homoseksualistów?

  😀 – admin

 2. Aguirre said

  Oczywiście zero wspomnień na temat Kaczora podpisującego TL oraz bliźniaka wojującego o aneksję do tego burdelu Ukrainy, pisiacki punkt widzenia. – Jakby my rządzili to żadne pedały by po ulicach nie chodziły, – tak tak…

 3. JO said

  Przeciez Ustawy Nasz Kneset Dostaje do zatwierdzenia a nie Opracowuje ich…

  Naiwny ten Autor art-lu

 4. Zetef said

  Autor pisze:
  „W Argentynie półnagie lesbijki zaatakowały młodych katolików przed katedrą pw. św. Jana Chrzciciela w San Juan de Cuyo. Uprawiały homoseksualne orgie i na koniec spaliły kukłę przedstawiającą Ojca Świętego Franciszka.”
  i dalej:
  „Marsz homoterrorystów musi zostać zatrzymany.”
  Zatrzymany? A w jaki sposób?
  Tak jak przed katedrą w San Juan de Cuyo, Czyli modlitwą i odmawianiem różańca?
  Może jeszcze nadstawiając drugi policzek albo co innego?
  Ja znam tylko jedną metodę walki z barbarzyństwem. Jest nią siła, siła fizyczna. A konkretnie dębowa laga, kij do bejsbola czy co innego.
  Nie ma w historii świata przykładu aby zwyciężono dzicz poprzez rozmowy, dialog i modlitwę.
  Tylko prymitywna siła odstrasza bydło.
  Współczesny świat zbabiał kompletnie, mężczyźni to cipy a główny cel to ‚bezpieczeństwo’.
  No to prowadźcie dialog, piszcie listy pasterskie, odezwy, apele. Możecie nawet zagrozić ekskomuniką politycznym dziwkom. To wszystko są działania pozorne. Kiedyś trzeba wziąć widły w ręce i wywalić gnój. Sam się nie wywali. Gorzej, będzie go przybywać.

  P.S. Pretensje do Kaczora za to że podpisał to co podpisał (konkretnie TL) są co najmniej dziwaczne.
  Sejm III RP upoważnił go do tego. Więc nie był to kaprys tylko i wyłącznie Kaczyńskiego.
  Bez upoważnienia sejmu nie mógłby tego zrobić. Tak przynajmniej to rozumiem.
  Na dokumencie jest jego podpis, zgoda. Ale przecież ktoś go do tego upoważnił.
  Nie jestem prawnikiem i nie wiem czy w sytuacji gdy sejm pozwala na podpisanie to prezydent może odmówić? Czy też upoważnienie sejmu jest jednoznaczne z przymusem podpisania i prezydent ma gówno do gadania?
  A tu cała odpowiedzialność spada nagle na kaczora. Czy sądzicie, że gdyby trzeba było aby każdy poseł sam własnoręcznie miał się podpisać pod TL, to jakaś kurew by odmówiła?

 5. revers said

  … lub rozlaki z powodu wyjazdu za chlebem

  Z Polski wyjechało 10 proc. ludzi urodzonych w latach 1977-1986. – Tracąc ich ponosimy olbrzymią stratę – komentuje w „Rzeczpospolitej” prof. Irena Kotowska, demograf z SGH.
  „Rzeczpospolita” podała najnowsze dane GUS dotyczące emigracji. Wynika z nich, że za granicą przebywają 2 miliony Polaków. 70 procent z nich to osoby przed 40 rokiem życia. Prawie ćwierć miliona to dzieci i młodzież przed 15 rokiem życia.
  Skocz do tekstu
  REKLAMA

  Prof. Krystyna Iglicka, demograf, rektor Uczelni Łazarskiego powiedziała „Rzeczpospolitej”, że dane są zatrważające. – Krwawimy ludźmi – skomentowała.

  Największą grupę (prawie 750 tys.) emigrantów stanowią Polacy w wieku 25-34 lata. Z Polski wyjechało 10 proc. ludzi urodzonych w latach 1977-1986 – wynika z danych GUS, przytaczanych przez „Rzeczpospolitą”.

  Prof. Irena Kotowska, demograf z SGH powiedziała „Rz”, że ta grupa miała być nadzieją Polski. Młodzi, którzy opuścili kraj, mieli zakładać rodziny w Polsce. – Tracąc ich ponosimy olbrzymią stratę – dodała prof. Kotowska.

  zew, „Rzeczpospolita”

 6. „Jeżeli ktoś się łudzi, że z przedstawicielami LGBTQ można prowadzić dialog, jest w wielkim błędzie.”

  – Dialog prowadzić można i trzeba. Jednak należy to czynić przy pomocy odpowiednich narzędzi. 🙂

  Czy o takie narzędzia chodzi? – admin

 7. Leśniczy Andrzej K. said

  Ad. 6.
  Szanowny Panie Gajowy!
  A co Pan chce takim narzędziem zwojować?
  Ja proponuję minimum AK47 i pociski grzybkujące!

 8. Luxeuro said

  Trzeba i ten temat odświeżyć ludziom
  https://marucha.wordpress.com/2012/06/27/dyktatura-seksu/

  bo jest aktualny w UE
  http://tinyurl.hu/W0l8/
  http://tinyurl.hu/fIDS/
  http://tinyurl.hu/TSUh/

  http://www.orwelltoday.com/bnwchildsex.shtml

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: