Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Upadek cywilizacyjny Polski
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Greg o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Hiszpania: feministyczny protest przed madryckim kościołem

Posted by Marucha w dniu 2013-12-26 (Czwartek)

Przed jednym z madryckich kościołów – w dzień poprzedzający Wigilię – hiszpańskie aktywistki międzynarodowej organizacji feministycznej Femen urządziły typową dla nich akcję protestacyjną. Kobiety domagały się, aby w Hiszpanii nie zakazywać aborcji.

Aktywistki były na wpół nagie. Jedna z nich zaprezentowała zdziwionym przechodniom umieszczone na piersi hasło: „W tym roku nie ma Bożego Narodzenia”. Inna, w tym samym miejscu ciała, pokazała napis z żądaniem: „Wolność dla aborcji”.

W tym samym czasie dwie inne młode kobiety wylały na plac przed świątynią spore ilości czerwonego płynu [czyżby symbol krwi mordowanych przez nie dzieci? – admin].

Od października br. aktywistki Femen nie organizowały z Hiszpanii zauważalnych dla mediów akcji protestacyjnych. Przypomnijmy, że w październiku zwolenniczki Femen przerwały wystąpienie ministra sprawiedliwości Hiszpanii w budynku parlamentu, gdzie odbywała się dyskusja nad wprowadzeniem zakazu aborcji. Wtedy jedną z zatrzymanych okazała się liderka organizacji Femen Lara Alcazar, a dwie inne dziewczyny były Francuzkami. Podczas ostatniej akcji w Madrycie, protestowały jedynie Hiszpanki.

Protest w stolicy Hiszpanii wiąże się z propozycją nowej ustawy przygotowywanej przez rząd Mariano Rajoya. Wg niej Hiszpanki będą mogły dokonać aborcji tylko w sytuacji, gdy doszło do gwałtu lub też zdrowie matki jest poważnie zagrożone.

Jakież one są brzydkie…

Źródło:20min.ch
ChS
http://www.pch24.pl

O opłacanej przez Żydów „międzynardodowej” organizacji ekshibicjonistek Femen poczytaj także tu:
https://marucha.wordpress.com/2012/12/26/femen-aktywistki-czy-pracownice/
Admin

Komentarzy 25 do “Hiszpania: feministyczny protest przed madryckim kościołem”

 1. Staszek Fistaszek said

  Towarzyszki ekshibicjonistki! Majtki zawiążcie na głowach… itd. Ciekawe kiedy normalne kobiety skasują te biedaczki które tak niszczą kobiecość pozostałych kobiet.
  A swoją drogą: ile one biorą za udział w takim występie. Może nawet nie tak dużo, teraz przy takim bezrobociu: „…za pieniądze lud się podli.” (Może nawet bezrobocie jest po to, by łatwiej takie „artystki znależć i za dużo kasy nie bulić.
  Warto zapamiętać twarze tych artystek i publikować, publikować, upowszechniać… w dobrej sprawie. Chłopy zapamiętajcie te twarze, żeby po jakimś czasie nie w depnąć w to.

 2. AlexSailor said

  Kiedyś w krajach protestanckich palono takie na stosach.
  Może warto wrócić do sprawdzonych rozwiązań w imię ekumenizmu.

 3. Fran SA said

  Wyglada na to, ze to muzulmanki.

 4. Psiemislavius said

  W Paryżu też dały się we znaki. Jedna z żydówek tej pejsatej organizacji przestępczej sprofanowała kościół św. Magdaleny, rzucając na posadzkę wątrobę symbolizującą płód i oddała mocz na schody ołtarzowe:
  http://www.pch24.pl/feministki-po-raz-kolejny-profanuja-paryska-swiatynie,20051,i.html

  A te na zdjęciu są tak ustawione, że aż się prosi dać im serię w brzuchy z CKMu.

 5. Jan said

  Zwierzęta zachowują się godniej od zdegenerowanych feministek

 6. bemek said

  Na Białorusi pojawiły się chyba raz. Po wywiezieniu przez OMON(?) nagich do lasu już tam się nie pojawiają. Tu należy działać, a nie dyskutować.

 7. Robert said

  Na początku listopada był w telewizji RTL program na temat Niemieckiej wersji Femenu. Pokazywali jak przeprowadza się akcje protestu, jak umiejętnie się szkolą i jak organizują przejazd na miejsce protestu. Ciekawe że po całej akcji bez jakichkolwiek przeszkód ubrały się i z uśmiechem na twarzy poszły do przygotowanego wcześniej bus’a. Był też niedawno program w koszer TTV na temat femenu. Podobało mi się że w tym programie określono chrześcijan/katolików jako fundamentalistów i fanatyków (w kontekście związków homo i aborcji).

 8. bemek said

  7. Każda religia, której kapłani ograniczają zdolność rozumowania wyznawców, tworzą z nich fundamentalistów i fanatyków. W każdej dziedzinie, jakiej się kapłanom spodoba.

 9. Te kobiety wcale nie są aż takie brzydkie. Sęk w tym, że przy obecnym ujemnym demograficznym przyroście Białej Rasy, tego rodzaju wygodniactwo jako czysta samowolka powinno być surowo ZABRONIONE, tak jak w III Rzeszy! (co innego gdy np. zgwałci ją arab czy stado murzynów).

  Dzieci oznaczają przyszłość, a macierzyństwo to dla kobiety naturalne powołanie i największa radość życia. Więc jeśli głupia k*rwo nie chcesz Białego Dziecka urodzić i wychowywać, to oddaj je do adopcji!!!

 10. bemek said

  Te kobiety w znakomitej większości są aseksualne.

 11. deV said

  Było. Jest i bedzie:

  8 Gdy przybył na drugi brzeg do kraju Gadareńczyków, wybiegli Mu naprzeciw dwaj opętani, którzy wyszli z grobów, bardzo dzicy, tak że nikt nie mógł przejść tą drogą. 29 Zaczęli krzyczeć: «Czego chcesz od nas, , Synu Boży? Przyszedłeś tu przed czasem dręczyć nas?» 30 A opodal nich pasła się duża trzoda świń. 31 Złe duchy prosiły Go: «Jeżeli nas wyrzucasz, to poślij nas w tę trzodę świń!» 32 Rzekł do nich: «Idźcie!» Wyszły więc i weszły w świnie. I naraz cała trzoda ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora i zginęła w falach.

 12. bemek said

  11. Nawet w takich, o których nie mają zielonego pojęcia, jak życie w prawidłowej rodzinie, czy prawidłowe wychowanie dzieci.

 13. Boydar said

  Tak właśnie jest (Pan Bemek 10). Są puste jak gwizdek policyjny. W swej beznadziejnej pustce (bez nadziei dla nich samych), wydaje im się, że uczestniczą w czymś, co ma sens. Wprawdzie to złudzenie apteczne, ale ktoś je umiejętnie podsyca. Te naprawdę złe wśród nich, mają dodatkowo nadzieję zdeprawować każdego, kogo się uda. Smutny los butnych głupców.

 14. NyndrO said

  Goła baba myślała,że może odwołać Święta? Coś mi się wydaje,że feminizm to jej najmniej groźna choroba.Ma o wiele większe problemy ze zdrowiem.

 15. Easy Rider said

  Wydaje się, że była to szeroko zakrojona akcja żydowska, w którą wpisuje się również manifest niejakiej feministki Bratkowskiej w sprawie aborcji w Wigilię https://marucha.wordpress.com/2013/12/23/manifest-polityczny-feministki-dokonam-aborcji-w-wigilie-bo-tak-bedzie-wesolo/ . Celem było zbezczeszczenie Świąt Bożego Narodzenia. A tak przy okazji, zastanawiam się, czy dodatkowym celem tego rodzaju akcji nie jest zohydzenie seksu (hetero) mężczyznom – bo patrząc na te rozebrane suki, to rzeczywiście może zechcieć się rzygać na myśl o seksie. Dlaczego policja nie interweniuje? Czyżby mieli specjalne wytyczne? Bo w końcu ludzie będą zmuszeni wziąć sprawy w swoje ręce.

 16. mania said

  oplacane przez zydowksich lewackich „filantropw” stada wynajetych dziwek I idiotek robia z siebie cyrk uciesze oglupialej I ciekawskiej gawiedzi dostarczajac im tematu do rozmow.
  Na Sybir by je tak wywiezc w tym ” ubraniu’ I tam niech se poprotestuja przez pare dni.

 17. Fran SA said

  Ludzie!
  Tu nie chodzi o te gole, brudne baby!!!
  Chodzi o tych, co probuja wszelkimi srodkami osmieszyc Kosciol. Te idiotki sa tylko narzedziem, bardzo zreszta chetnym narzedziem. Bo do takiej dywersji wybiera sie na ogol perwertow i innych socjopatow.
  Wywiezienie tych pokrak na Sybir niczego nie zalatwia, bo znajda inne. Akurat Pussy Riot radosnie obwiescila, ze ta amnestia Putinowa to jest wielka hipokryzja.

  Nalezaloby uderzyc w tych, co oplacaja ten teatr kukiel. To jest ta sama grupa/trupa, co Otpor i Udar.

  A także „Femen” – admin

 18. Rysio said

  Jak tak dalej pójdzie to tylko patrzeć jak identyczne protesty, feministycznej Femen, będziemy mieli przed meczetami i synagogami.

  🙂

 19. NyndrO said

  Ad.18.* Z meczetami to nie wiem,śmiem wątpić,ale jest to teoretycznie możliwe.Natomiast z synagogami sprawa jest o tyle nie możliwa,że nielogiczna.Bo,gdyby to rozpisać na części pierwsze,to te gołe brudasy są synagogą.

 20. NyndrO said

  *niemożliwa

 21. lopek said

  Pamiętajcie – gdzie diabeł nie może – tam babę posyła!

 22. asd said

  Wszystkie oprócz tej najbardziej z prawej bym jechał.

 23. Boydar said

  Tylko, jakby co, proszę Się dobrze zabezpieczyć. Bo gdyby, co nie daj Boże, któryś się jednak prześlizgnął, to uwzględniwszy materiał genetyczny, nieszczęście gotowe.

 24. bemek said

  Gumowe lalki też mają powodzenie.

 25. Fran SA said

  Ad. 22
  Asd
  Asd nie bardzo jest wybredny

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: