Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Czyny rasistowskie” nowym tematem zastępczym dla prokuratorów

Posted by Marucha w dniu 2013-12-29 (Niedziela)

W Polsce coraz częściej dochodzi do wszczynania sądowych spraw z powodu „czynów rasistowskich”. Pierwsze półrocze 2013 roku zaowocowało aż 57 osobami oskarżonymi o takie przestępstwa. Policja pod naciskiem władz i napływającej do nas z zachodu politycznej poprawności zaczęła intensywnie zwalczać to – bardzo często wyimaginowane – zjawisko.

Według rzecznika prasowego Prokuratury Generalnej, prok. Mateusza Martyniuka, „liczba tego typu przestępstw niewątpliwie rośnie, stąd konieczność bardziej intensywnych działań i współpracy prokuratury, policji i innych służb”. Dodał także, że prokuratura „wyeliminowała umarzanie postępowań ze względu na znikomą społeczną szkodliwość czynu” w przypadkach oskarżeń o „czyny rasistowskie”.

W pierwszym półroczu bieżącego roku prowadzone były 343 postępowania z powodu tego typu przestępstw, z czego 235 było nowymi sprawami. Liczebność spraw związanych z rasizmem sukcesywnie rośnie w naszym, ścigającym zachód kraju, prokuratura ubolewa jednak, że jednocześnie maleje wykrywalność sprawców. W 2007 roku na terenie całej Polski były prowadzone zaledwie 62 takie sprawy, w roku 2011 już 323 ,z czego 272 było sprawami nowymi, a rok później, już 437 w tym 362 nowe. Prokuratura Generalna ubolewa, że zbyt małej liczbie osób stawiane są zarzuty w przypadku przestępstw rasistowskich. [Jak brakuje rasistów, to dobrać przez losowanie! – admin]

„Wykrywalność tego rodzaju przestępstw sukcesywnie zmniejsza się od 2009 r.” – poinformował jej Prokuratury Generalnej. W roku 2007 zarzuty postawiono w 40% postępowań wszczętych w sprawie czynów rasistowskich, w roku 2011 zarzuty postawiono w 17% postępowań tego typu, a rok później już w 26% przypadków. W pierwszym półroczu 2013 roku 22% spraw o „czyny rasistowskie” doczekało się postawienia zarzutów. „Prokuratorzy opierają się na materiałach gromadzonych przez różne służby i oczekują niekiedy ich większej skuteczności. Ale zdajemy też sobie sprawę, że w niektórych przypadkach trudno ustalić sprawcę, gdy np. rasistowskie graffiti pojawiło się w ustronnym, niemonitorowanym miejscu” – mówi prok. Martyniuk.

Prokuratura generalna przedstawiła także szczegółowy bilans pierwszego półrocza 2013 roku w walce z rasizmem. W tym okresie 116 spraw zostało umorzonych, 49 z nich zostało zamkniętych z powodu niewykrycia sprawców. W 75 przypadkach doszło do odmowy wszczęcia śledztwa. Pierwsze półrocze zaowocowało też ponad 40 osobami skazanymi za czyny rasistowskie, w większości na kary więzienia w zawieszeniu. W Polsce odnotowano także wzrost liczby aresztów tymczasowych w przypadku podejrzeń o czyny rasistowskie. W 2011 mieliśmy do czynienia z jednym przypadkiem tego typu, w kolejnym roku już z sześcioma przypadkami, a w pierwszej połowie 2013 roku zastosowano areszt tymczasowy wobec 12 osób.

Warto dokładniej przyjrzeć się, w jakich wypadkach wszczynano postępowania dotyczące czynów rasistowskich. Otóż najczęściej rasizm w Polsce przejawia się w postaci napisów na murach (89 przypadków), zaraz po nich prym wiedzie internet i komentarze w nim zawarte (73 sprawy), w 18 przypadkach chodziło o zachowanie kibiców i sportowców, incydenty rasistowskie podczas zgromadzeń publicznych były badane przez prokuraturę w 12 przypadkach, w trzech chodziło o publikacje książkowe, a w dwóch o audycje radiowe lub telewizyjne. Najwięcej tego typu spraw (93) zostało zarejestrowanych w okręgu Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku, drugi w kolejności jest okręg wrocławski (50), na trzecim miejscu plasuje się okręg warszawski (46), a dalej krakowski (36), lubelski (27), katowicki i gdański (po 20), szczeciński (16), łódzki (15), poznański (14) i rzeszowski (6).

Prokuratura Generalna poinformowała również, że w stosunku do lat wcześniejszych „zwiększyła się znacząco ilość postępowań, w których decyzje merytoryczne uznano za niezasadne”. „W trakcie badań aktowych prowadzonych przez prokuratury nadrzędne zakwestionowano ponad 38 proc. podjętych decyzji. Wskazuje to na celowość badania tej kategorii spraw przez jednostki nadrzędne celem wyeliminowania nieprawidłowych decyzji o umorzeniu bądź odmowie wszczęcia śledztwa” – oznajmiła PG. W Polsce istnieją 44 Prokuratury Okręgowe, decyzją Prokuratury Generalnej w każdej z nich została wybrana jedna jednostka rejonowa (jeśli napisów na murach jest więcej to dwie), w której dwóch prokuratorów zostało wytypowanych do prowadzenia śledztw na tle rasistowskim lub ksenofobicznym.

Korupcja i przestępczość gospodarcza niszczą cały kraj od środka, mafie złożone z byłych SB-ków i ich kolegów od okrągłego stołu czują się praktycznie bezkarne, jednak rząd zdecydował, że to właśnie napisy na murach i komentarze w internecie są tak wielkim zagrożeniem, iż na walkę z nimi trzeba kłaść specjalny nacisk…

Na podstawie: PAP
http://autonom.pl

Komentarzy 39 do “„Czyny rasistowskie” nowym tematem zastępczym dla prokuratorów”

 1. lopek said

  Walka z rasizmem to rodzaj tarczy ochraniającej unych.

 2. Cham Wiejski said

  W Polsce jest za mało rasistów i nie ma kogo skazywać.
  To hańba.

 3. przemądrzałe bydlę said

 4. przemądrzałe bydlę said

  Słowo „rasizm” ukuł żydowski szowinista i niszczyciel kultury oraz moralności chrześcijańskiej Magnus Hirschfeld:
  http://marksizm-kulturowy.blogspot.com/2011/06/sam-francis-historia-sowa.html
  Żydzi zaczęli wykorzystywać kolorowe (zwłaszcza murzyńską) mniejszości przeciw „białym drapieżnikom” (słowa syjonisty Z. Freuda na określenie ludzi pochodzenia Europejskiego, będących główną tamą na drodze do upragnionego przez Żydów panowania nad światem) dopiero w latach 20. XX wieku. Przedtem (przez kilka stuleci) prawie całkowicie dominowali w handlu czarnymi niewolnikami.
  Przy okazji:
  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_975.html

 5. Nemo said

  @3

  Wybitnie rasistowska piosenka 🙂

 6. maurycy said

  TO NIE JEST ZADEN TEMAT ZASTEPCZY ! TO ABSURD ! TRZEBA CHWYCIC POLAKOW \ZDECYDOWANIE I BEZPARDONU ZA MORDE ! POKAZAC IM MIEJSCE W SZEREGU ! ZERWAC Z IDIOTYZMEM I POZORAMI ! TRZEBA NAUCZYC POLSKIE BYDLO RESPEKTU DLA ZYDOWSKIEJ RASY PANOW I NADLUDZI ! i TEMU MA TO WLASNIE SLUZYC !

 7. 25godzina said

 8. Guła said

  Dobry rok temu minister Baka Boni poinformował w.cz. posłów i senatorów, że zaostrza ustawę przeciwko rasizmowi. I zaostrzył. Ciekawe kto będzie zajmował pozostałymi przestępstwami.

 9. Guła said

  Oczywiście minister Boni.

 10. Augustyn said

  Tu nie o rasizm chodzi ale o chrone własn !ej d..y.
  Przy okazji zapytam :
  Ile to to tych ras mamy w Polsce,chocby i w lawach poselskich ?
  O co ten caly krzyk ,ze pewna rasa sama się „rasuje” ???
  Cos tam na murach,plotach wagonach i gdzie tylko nie da się zlapac bazgroli ?

  Nie będzie wśród danego narodu ras ,to i niebedzie rasizmu !
  Po jaka cholerę rasy się mieszają i biala chce mieć czarnego a czarny biala ,o co tu chodzi – dlugosc,grubosc,szerokosc, a może o wage ?

  GDY SIE RASY NIE MIESZAJA ,TO I SPOKOJ MAJA !

 11. Jerzy said

  Podlaska policja aresztowała Światełko Betlejemskie

  Informacja za http://www.gloria.tv/?media=546966
  Józef Jot

  Policja zatrzymała Światełko Betlejemskie
  W Wigilię harcerze roznosili ogień z Betlejem wśród mieszkańców Supraśla, a przy okazji kwestowali na działalność hufca. Niestety jeden z mieszkańców zawiadomił policję, która aresztowała ogień.

  Jak donosi regionalna prasa akcja nie spodobała się jednemu z mieszkańców, który powiadomił policję o nielegalnej zbiórce pieniędzy.

  Nastąpiła policyjna interwencja w ramach której funkcjonariusze zatrzymali uczestników harcerskiej akcji, wśród których były też małe dzieci uczące się jeszcze w podstawówce. Dzieci miały dobre intencje, same robiły skarbonki, a policjanci potraktowali ich jak przestępców, co bardzo przeżyły.
  Portal poranny.pl podaje, że Andrzej Baranowski, rzecznik podlaskiej policji potwierdził, że całe zajście rzeczywiście miało miejsce. Pieniądze, które zebrali harcerze zostały przeliczone i przekazane prokuraturze jako materiał dowodowy. Dorosłych uczestników kwesty przesłuchano.

  MP/poranny.pl

  26.12.2013, 14:35

  http://www.fronda.pl/a/policja-zatrzymala-swiatelko-betlejemskie,32997.html

 12. Fran SA said

  To jest okropny przekret prawny.
  Prywatna osoba nie moze byc rasista, nawet jesli zachowuje sie chamsko wobec innych kultur czy religii. Jest to wandalizm, chuliganstwo i zwyczajne chamstwo. Tyle, ze za chamstwo nie ma kary. Za wybryki chuliganskie i wandalizm- jest.

  Rasizm jest ustalany przez instytucje panstwowe – jest to dyskryminacja prawna osob innej rasy.
  Taki rasizm panuje np. w Izraelu, gdzie prawnie nie sa uznawane malzenstwa mieszane, a Palestynczycy nie maja prawa zenic sie z Izraelitkami.
  W Izraelu obowiazuja rozne paszporty dla prawdziwych i nieprawdziwych zydow.
  Czarni zydzi z Etiopii sa okrutnie dyskryminowani i Izrael probuje sie pozbyc wszystkich czarnych zydow z Izraela. ( bo to wstyd miec taka karnacje, no i nie pasuje do bajan- bo czarny nie moze byc rasa wybrana- bog plemienny zydowskich ateistow tez byl rasista)
  Arabowie i palestynczycy sa Semitami. Najmniej genow semickich jest wrod Izraelitow. Ale anty-semityzm dotyczy tylko rasy wybranej. Arabowie to podludzie i zdaniem roznych ‚ekspertow’ – Arabowie nie sa biala rasa.
  No wiec cale to prawo o antysemityzmie jest o dupe rozbic. Ale bedzie obowiazywac, bo tak sie zachcialo moznym tego swiata. Kto ma pienadze- moze gwizdac na prawo i lewo.

  Dyskryminacja jest w USA, gdzie Latynosow sie traktuje jak gorsza kategorie ludzkosci. Murzynow sie wsadza do wiezienia za byle co, a potem prasa wrzeszczy, ze najwiekszymi przestepcami sa murzyni ( a nie biala policja) bo najwiecej ich siedzi w wiezieniach.
  Rasizm jest w USA gdzie zupelnie niewinnych ludzi i innej religii (np. Islam) wsadza sie bez wyroku na kilkanascie lat do Guantanamo.

  W Polsce konstytucja zabrania rasizmu – tzn. uznaje rowne prawa dla wszystkich obywateli.
  Ale jak kibol wrzasnie na boisku : Polska -Pany ‚ na meczu Polski z Izraelem, to pojdzie siedziec za rasizm. W ogole, jak Polska wygra- to cala kadra pojdzie siedziec za rasizm.

  Rasizm jest we Francji, z ktorej zyd Sarkozy kazal bezprawnie deportowac cyganow. Zydowskich bankierow deportowac nie mozna.

  Wszystkie decyzje rzadu oparte na rasie, narodowosci, czy kolorze skory sa zdecydow
  anie rasizmem.

  Wszystkie awantury na boisku czy przy budce z piwem nie moga byc traktowane inaczej jak normalne chuliganstwo.

  Bo inaczej, okazuje sie, ze:
  Kobiete na ulicy mozna zwyzywac od kurew, szmat, scierek, prostytutek i jeszcze gorzej- mozna ja nawet popchnac, uderzyc i opluc. Za to nie ma kary.
  Ale wystarczy jej powiedziec, ze jest zydowka – nawet jesli to prawda – i mozna isc do wiezienia.

  O Amerykanach, Chinczykach, Wegrach, Niemcach mozna opowiadac najgrubsze kawaly i wsciekle historie. Niemcow mozna zwyzywac od NAZI, Gestapo, hitlerowcow itp. Za to nie ma kary. Natomiast obawiam sie, ze nazwanie byle polityka syjonista moze sie komus nie spodobac.(mimo, ze syjonista to zadna rasa)
  O Francuzach z epoki napoleonskiej mozna gadac co sie chce. Ale o Sw. Inkwizycji mozna powtarzac tylko bzdury i podrobione bajania. Za prawdziwa geneze utworzenia Inkwizycji – pewnie posypia sie kary z powodu… rasizmu.

  O Polakach w czasie okupacji mozna zmyslac baje i tworzyc anty-legendy.
  Ale glosno nie wolno dyskutowac kapusiow w gettach i zolnierzy ‚dawidowych’ w hitlerowskich mundurach oficerskich.
  Na Rosjan, Chinczykow, Anglikow, Niemcow, Czechow, muzulmanow mozna zmyslac co tylko chamska fantazja podyktuje.
  Ciekawe, do jakiego zidiocenia i zwyrodnienia doprowadzi ten czysto NKWD-ecki
  rasistowski wymysl o rasizmie.
  i

 13. Fran SA said

  Ad. 5
  Nemo
  ‚Wybitnie rasistowska piosenka’

  Nic podobnego! Nie ma niczego obrzezanego.

 14. Gandzia said

  Re 2. Jak to nie ma rasistów w Polsce??? Jest !!! tylko jakoś dziwnym trafem nikt nie może zauważyć, kto jest rasistą a kto jest ciemiężony i dyskryminowany? Niech mi ktoś powie że wobec narodu Polskiego niema rasizmu? Za polskość w naszym kraju jest się okradanym, wykorzystywanym i wszelkie drzwi do biznesu, kultury i władzy są zamknięte. Jeżeli ktoś ma nadal wątpliwości co do tego czy istnieje w Polsce rasizm wobec narodu Polskiego niech spojrzy na pochodzenie etniczne naszych posłów, senatorów, władz oraz przedstawicieli kultury, mediów i biznesu.

 15. przemądrzałe bydlę said

 16. Griszka said

  @13
  Ciekawe, że zawsze pod tego typu patriotycznymi filmikami znajdzie się jeden opóźniony umysłowo idiota, który próbuje zestawiać judaizm talmudyczny z mozaizmem a potem zrównuje to wszystko z doktryną Kościoła katolickiego i jednocześnie obsmarowuje Jezusa Chrystusa dokładnie tak samo jak to czynią krytykowani przez niego syjoniści w ich „Świętej Księdze”, będąca zbiorem babilońskich perwersji, stojących w opozycji do Starego Testamentu. Nie ma sensownej argumentacji, jest tylko jakiś ideologiczny bajzel.

  Od kiedy żyd nam karze wierzyć w Mesjasza, w Którego sami nie uwierzyli, i Którego obrzucają non stop błotem a Jego wyznawców nieustannie prześladują ? We wszystkich mediach panuje zupełnie inny trend niż próbuje to sugerować pogański oszołom.
  Ośmieszanie chrześcijaństwa na każdym kroku, walka z katolicyzmem i laicyzacja społeczeństwa – to są ich podstawowe cele programowe. W Kościele katolickim od prawie 2000 lat za winnych zbrodni bogobójstwa uznawano czosnkowych. Dopiero od niedawna ta doktryna to „ciemnogród i antysemityzm”. Tyle mają wspólnego katolicy z tą sitwą.
  Tylko ślepy tego nie widzi.
  Wielki dzień to będzie dla nas, gdy chociaż pozbędziemy tych pożytecznych idiotów z prawicy, mentalnych klonów Vigila, wzywających do powrotu „pogańskiej Polski”. Słowianie za pięć groszy.

 17. JO said

  Rasizm jak Antysemityzm – Slowo ze slownika Poprawnosci Politycznej.

  Kazdy Normalny Narod Bedzie zwalczal Ludzi Innej Rasy, ktorzy nie sa ani czescia Narodu pod wzgledem Genetycznym ani Kulturowym – SA RAKIEM – CANCER, sa wrzodem, sa Dlizda – tasiemcem – Pasozytem…. WROGIEM naszych Dzieci , Panstwowosci.

  Ludzie innej rasy do 5 pokolenia ich dzieci sopkrewnionych z Rodzina Naszego Narodu powinni nie miec praw takich jak Rodziny Naszego Narodu, powinni nie miec niemalze ZADNYCH praw a je zdobywac Zaslugami.

  Precz z Zydo-Masoneria, multikultura, liberalizmem, modernizmem, wolnoscia religijna – soft satanizmem

 18. mania said

  kolejne slowo „rasism” z repertuaru lewackich ” slowo-bijow”, ktorych uzywaja oni nachalnie I bezczelnie, aby wytresowac publike ,niczym psy Pawlowa, coby reagowaly zniesmaczeniem I oburzeniem najwyzszym na sam dzwiek tego slowa I palcem ochoczo wskazywaly na potencjalnych rasistow, ksenofobow I nacjonalistow.
  Sady ,oczywisce, pelnia w tym role poslusznego policjanta ,ktory broni politycznej poprawnosci I skazuje ludzi za to, ze mysla I czuja inaczej.

 19. 25godzina said

  @10 Ale tak w ogóle to policja chce dobrze.

 20. Nemo said

  @7 25 Godzina

  Ten Aleksandr Harczikow coraz bardziej mi się podoba 🙂

  @10 Jerzy

  „Policja zatrzymała Światełko Betlejemskie”

  I słusznie bo w Polsce wyłączność na zbieranie pieniędzy mają tylko otumanione przez Siemaka dzieciaki- trzeba kosić konkurencję. To oczywiście ironia, żeby nie było.

 21. Re: 13
  Nasuwa sie pytanie: „Czy Polacy w Polsce sa zdolni (maja swiadomosc) do szukania politykow, ktorzy stana sie reprezentantam spraw Narodowych???.

  A moze wciaz czekaja na tych, ktorzy zostana im „objawieni” przez zydowskie osrodko masowego razenia „gownianego nurtu”???…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Mordka Rosenzweig said

  Do pan Gajowy,

  Ja pan Mordka chce powiedziec, sze zdjecie zamieszczone z czarny muszyn i napis szeby oddal banana to jest wierutne klamstwo i obelga dla czarna rasa. To jest taksze pszyklad na straszny rasizm u pan Gajowy.

  Czarna rasa nie mosze oddac banana bo nigdy banana nie miala. Banana nie jest z Afryka tylko z Poludniowa Ameryka i okolic.

  A wiec czy pan Gajowy muwi, sze ten muszyn ukradl banana?

  Bo jesli nie mial, a teraz ma to znaczy sze ukradl, bo pszeciesz nie kupil bo czarne muszyny nie moga maja pieniedzy aby kupic banana z plantacja od nasza rasa.

 23. Easy Rider said

  Największy rasizm w świecie – to rasizm żydowski wobec gojów. Inne „rasizmy” – to raczej folklor, jak w tej piosence „czy chciała by pani Murzyna”? Kiedyś podobnym folklorem było podejście do pedałów (kawały), zanim pojawiło się pedalstwo wojujące i chcące zawierać „związki małżeńskie”.

 24. Rysio said

  re 22. Święta racja panie Mordka. „…To jest taksze pszyklad na straszny rasizm u pan Gajowy…” . Rysio b. często spotyka się z rasizmem ze strony naszego Gajowego .

  Jestem ośmieszany, wykpiwany, knebolwany, szlabanoway.

  I Gajowy nigdy nie dał mi banana.

  😦

  Dałbym Panu całe kilo i jeszcze dołożył owoc mango, żeby Pan przestał trollować – admin

 25. revers said

  lepiej, to sa podwaliny pod gendrowska wojne z Rosja, oraz niszczeniu wizerunku Putina, na razie na poziomie gooebelsowskiej propagandy, na zachodzie puszcza sie trwajace cale godziny wyrwane z kontekstow materialy filmowe o przesladowaniach, pobiciach bractwa LGBT, winiac za ten stan rzeczy tylko Putina, nie cerkiew , czy Dume.

  To na froncie LGBT akcje agendur saudis, usraela, zachodniej Mi5, BND, SIS na na froncie sponsorowanego Terroryzmu zachodniego, po raz drugi dochodzi do wybuchu ladunku wybuchowego w Wolgogradzie, dawniej Stalingrad.

  To sa skordynowane dzialania zbrodniczych agendur globalistycznych, niestety ale PL jest tez juz pod okupacja globylistcznych agendur.

 26. Marucha said

  Re 22:
  I jak tu Pana nie lubić, Panie Mordka 🙂

 27. Rysio said

  re 24. „……….Dałbym Panu całe kilo i jeszcze dołożył owoc mango, żeby Pan przestał trollować – admin………..”

  Ależ p. Gajowy moje wpisy to prawda.

  Jeżeli nie są prawdą to b. proszę – i Gajowy i blogowicze mogą je obalać punkt po punkcie ( kilka razy zresztą to się wam udało i przyznam że lekko zmieniło moje zapatrywanie na niektóre rzeczy ).

  A Gajowy co robi?

  Knebel Rysiowi w gębę, szlaban i ciach po jajkach.

  😦

  Stu mądrym nie chce się po raz dwusetny szukać w wodzie kamienie, którego głupiec raz po raz wrzuca do wody.
  Pana poglądy nie były „obalone”. One były zmiażdżone.
  Admin

 28. Rysio said

  A Gajowy co?

  Myśli że Rysia na parę bananów weźmie?

  🙂

 29. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 30. Marucha said

  Re 28:
  Gajowy wie jedno. Jak by nie lubił Rysia-wesołka, nie może go spuścić z oka.

 31. Rysio said

  re 30. Jak Gajowy chce to mogę pisać bez dowcipów, pisać smiertelnie poważnie.

  😦

 32. Rysio said

  „………Zasadą działania niniejszej strony jest unikanie niemal za wszelką cenę cenzury. Oznacza to, że każdy komentarz prędzej, czy później, ukaże się na niej. Wyjątek czynimy dla wpisów wulgarnych i nikczemnych. Do tych ostatnich zaliczamy również insynuacje pod adresem właściciela strony, jakoby był narzędziem w ręku Żydów/UB/SB/Gazety Wyborczej/SLD/Masonerii/KGB/Mosadu czy (na ogół mało kreatywne) wyzwiska pod jego adresem……..”

  Unikanie cenzury – ha! my ass.

  Pana wpisy b. często kwalifikują się właśnie do nikczemnych.
  Admin

 33. Rysio said

  No tutaj to Gajowy to normalnie łże.

  Fakt, że czasami (jak mi już ręce opadają czytając niektóre głupoty), żartuję z niektóryh wpisów – ale to tylko dlatego, że mój organizm albo krew zaleje, albo rozładuje się śmiechem.

  😦

  PS. p. Gajowy – to był cios Gołoty.

 34. Swój z podwórka said

  A ja to widzę tak:
  „Miłościwie nam panujący” choć raz jest konsekwentny, wprowadzając swój slogan „polskość to nienormalność” w nasze codzienne życie.

 35. JO said

  ad.34. Dzieku Takim Ludziom Jak Pan Gajowy, czy Bractwo Piusa X mam tysiace Dowodow, ze Polskosc to oznacza Normalnosc.

 36. Re: 35 JO
  Panie JO, „rysie” I „pysie” od samego poczatku uprawiaja zydowski Talmud, ktory jasno I wyraziscie traktuje „gojow” (nie-zydow) jako swego rodzaju zwierzeta w ludzkich skorach tylko I wylacznie do pracy I uiszczania haraczow na rzecz zydowskich panow (polityki, finansow, administracji I biznesow), a ci „goje”, ktorzy nie sa zdolni do pracy, a tym samym do placenia podatkow musza lub sa zmuszani do „zejscia” z tego swiata „roznymi” sposobami, gdyz staja sie „nieproduktywni”…a tym samym „spowalniaja gospodarke”…no I zydowska „ekonomie”…

  Dlatego tez, „rysie” I „ptysie” wszem I wobec stawiaja na piedestale liberalnego „ekonomiste” misea z tzw., „austriackiej szkoly ekonomicznej”, ktory (I nie tylko on zreszta) instrumentalnie traktuja „podatnikow” jako swego rodzaju „zasob ludzki” do wykonywania produkcji I uslug bez prawa korzystania z ich owocow ciezkiej pracy.

  Czyz nie jest to az nadto widoczne w chwili obecnej w jewRopejskim landzie pod szyldem „demokracji” I „wolnosci???”…
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. Rysio said

  re 36. Jasiek twoje wpisy to czasami rzeczywiście są całkowicie popier….

  Tylko całkowity idiota może twierdzić, że komunistyczna UE = Mises

  Czyżbyś ty ostatnio na łeb upadł?

 38. Marucha said

  Re 37:
  Jedna żydowska cholera: Mark, Engels, Lenin, Unia, Duppenschwanz, Huyman czy inny Mises.
  Oczywiście „różnią się od siebie” – doborem kłamstw i draństw, jakimi zwodzą gojów.,

 39. Ad. 38

  Drogi panie Gajowy. Goj wykształcony nie da się zwieść.

  Po pierwsze EDUKACJA. Po drugie trzecie i dziesiąte – EDUKACJA.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: