Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  walthemar o Tożsamość Ukrainy
  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Absurdy 2013

Posted by Marucha w dniu 2013-12-31 (Wtorek)

Rok temu opublikowaliśmy listę absurdów Anno Domini 2012 mając nadzieję, że w kolejnym roku będzie ich mniej. Jednak, gdy podsumowujemy ten rok, okazuje się, że świat nadal stoi na głowie, zaś terror politycznej poprawności cały czas nabiera rozpędu. Szkoda jedynie, że absurdy AD 2013 rzadziej są śmieszne, a znacznie częściej straszne.

Styczeń:

– Unia Europejska chce cenzurować bajki. Te niepoprawne politycznie oraz sprzeczne z modelem społeczeństwa unijnego mogą zostać zakazane. Co wydało się podejrzane eurokratom? Na przykład fragment z bajki o Pippi Langstrump, w którym jest mowa o jej ojcu jako o „królu czarnych”, a także rodzajnik męski w sformułowaniu „dobry Bóg”.

– Jedno z angielskich małżeństw domaga się odszkodowania w wysokości 300 tys. funtów od szpitala, którego lekarze podczas badań prenatalnych nie wykryli choroby ich niedawno urodzonego dziecka. Argumentują, że gdyby wiedzieli o chorobie, zdecydowaliby się zabić nienarodzonego jeszcze potomka.

– Wydawca książki dla dzieci „Malutka czarownica” niemieckiego pisarza Otfrieda Preusslera uznał, że jest ona niepoprawna politycznie i postanowił ją ocenzurować, wykreślając z niej takie słowa jak: „Murzyn”, „Murzynek”, „chińska dziewczynka” czy „Turek”.

– Prezydent Francji Francois Hollande wezwał katolickie szkoły, w których uczy się jedna piąta uczniów w kraju, do „zachowania neutralności” w debacie dotyczącej legalizacji tzw. małżeństw jednopłciowych. Szkołom tym nie wolno dopuszczać do nieprzychylnych wypowiedzi nauczycieli lub uczniów na temat homoseksualnej ofensywy legislacyjnej.

– Na stronie internetowej Białego Domu, pojawiła się petycja wzywająca do uznania Kościoła za organizację przestępczą i nawołującą do nienawiści z powodu krytyki homoseksualizmu. Inicjatorzy petycji, oskarżyli papieża Benedykta XVI o „poniżanie i dezawuowanie osób homoseksualnych”.

– Publiczny uniwersytet w stanie Missouri zamierzał zaoferować studentom kurs pt. „Kazirodztwo w teorii i literaturze”. Zajęcia miała poprowadzić prof. Stefani Engelstein, koncentrując się na „kazirodztwie rodzeństwa”.

– Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu orzekł, że linie lotnicze British Airways dyskryminowały pracownicę z powodu przekonań religijnych, ponieważ nie pozwalały jej na noszenie krzyżyka w pracy. Jednocześnie Trybunał uznał jednak, że nie wolno nosić krzyża na szyi w… szpitalu!

– Duńscy strażnicy równości wszelkiej orzekli, że różnicowanie stawek za ostrzyżenie kobiety i mężczyzny jest nielegalne. Skargę na nierówne traktowanie złożyła klientka salonu fryzjerskiego, w którym strzyżenie kobiet oferuje się za 528 koron (94 dol.), a strzyżenie mężczyzn za 428 koron – plus specjalny dodatek, jeśli klient jest długowłosy. Strzyżenie mężczyzn wszędzie na świecie kosztuje mniej (na razie), ponieważ jest zabiegiem znacznie mniej (w większości przypadków) skomplikowanym i czasochłonnym.

– Francuski obrońca życia stanął przed sądem. Aborcjoniści oskarżyli go o… „świadome wywieranie presji moralnej i psychologicznej” na matkach planujących zabić swoje nienarodzone dzieci.

– Minister finansów Japonii, Taro Aso wyraził ubolewanie obciążeniem, jakie osoby starsze stanowią dla budżetu państwa. Stwierdził, że „pozwolenie chorym emerytom na śmierć” byłoby z punktu widzenia finansowego lepszym pomysłem niż ich leczenie.

Luty:

– W katolickiej (sic!) szkole Matki Boskiej z Saint-Mihil w jednym z miast Lotaryngii wymaga się od uczniów trzeciej klasy nauki na pamięć wersetu Koranu. Dzieje się to w ramach lekcji poświęconych islamowi. Dzieci, które – na przykład dlatego, że są chrześcijanami – odmawiają wykonania łamiącego sumienie zadania, są karane.

– W dobie szalejącego kryzysu finansowego europosłowie wymyślili, by przeznaczyć ponad 2 mln euro na „monitoring Internetu”. Chodziło o to, by przed wyborami w 2014 roku śledzić dyskusję w sieci na temat Unii Europejskiej.

– Szkoły powinny dołączyć do kampanii informacyjnej organizacji, która telefonicznie i przez Internet udziela porad młodym ludziom, zadającym pytania o tożsamości płciową i orientację seksualną – zaapelował francuski minister edukacji Vincent Peillon.

– Biuro Prokuratora Generalnego Stanu Oregon wszczęło śledztwo przeciwko cukierni, której właściciele, odwołując się do zasad wiary chrześcijańskiej, odmówili wykonania tortu „weselnego” parze homoseksualistów. Za tego typu „przestępstwo” grozi w Oregonie kara pozbawienia wolności!

– Małpy człekokształtne mogą czuć się w Hiszpanii bardziej bezpieczne niż dzieci nienarodzone. Tamtejszy parlament przyjął prawo chroniące orangutany, szympansy czy goryle od… chwili poczęcia.

Marzec:

– W szkole średniej w Portland powstaną specjalne toalety przeznaczone dla uczniów obydwu płci. Powód? 10 uczniów jest transseksualistami i nie mogą czuć się „niekomfortowo”. Takie same toalety, ale już nie w szkołach, powstały w angielskim Brighton i berlińskiej dzielnicy Friedrichshain – Kreuzberg.

– W Kanadzie w prowincji Jukon szkoły kościelne nie mogą prezentować uczniom katolickiego poglądu na homoseksualizm. Zakazał tego minister edukacji tej prowincji.

– W Malezji, w której żyje około miliona katolików, wyznawcy islamu zabronili mniejszościom religijnym używania słowa „Allah”. W języku malajskim służy ono do określenia Boga.

– Czołowy urzędnik ONZ wydał raport, według którego odmawianie aborcji dzieciom stanowi przykład tortur i złego traktowania kobiet. Potępione zostało także utrudnianie zmiany płci w dokumentach tożsamości.

– Trzech posłów lewicy, których iloraz inteligencji nie jest póki co powszechnie znany, zaapelowało do minister edukacji narodowej o cenzurowanie nauki religii. Lewakom przeszkadza uczenie dzieci o śmierci Pana Jezusa. Ma być to „zbyt brutalne”.

– Krajowy Instytut Zdrowia (NIH) przyznał 1,5 mln dol. na badania biologicznych i społecznych czynników, mających wpływ na otyłość lesbijek. Uczeni zamierzają dowiedzieć się, dlaczego „trzy czwarte” kobiet przyznających się do homoseksualizmu, posiadana znaczącą nadwagę.

Kwiecień:

– W wieku 9 lat Cannon został adoptowany przez dwójkę pederastów. Jego „opiekunowie” okazali się być pedofilami. Opieka społeczna, mimo informacji płynących od dziecka, nie dawała wiary doniesieniom. Urzędnicy nie chcieli bowiem psuć reputacji „homoseksualnych rodziców”.

– Władze Dublina zezwoliły na budowę islamskiego kompleksu religijnego. Warte 40 milionów euro „Centrum Kultury Islamskiej” stanie na przedmieściach stolicy. W Dublinie mieszka blisko 60 proc. wszystkich muzułmanów zamieszkujących Irlandię.

– W książce „Kamienie na szaniec” znajdują się fragmenty o homoseksualnej relacji między głównymi bohaterami, nie brakuje też w niej pochwały dla antysemityzmu i naiwnego patriotyzmu – to zarzuty, jakie postawiła słynnej książce Aleksandra Kamińskiego Elżbieta Janicka, pracownik Instytutu Slawistyki PAN.

– Po ogłoszeniu informacji, że była premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher nie żyje, przeciwnicy jej polityki zorganizowali nocne festyny, świętując i ciesząc się z jej śmierci.

– Departament Obrony w wewnętrznym dokumencie sklasyfikował katolików jako „ekstremistów”. Bezkompromisowa postawa wyznawców Chrystusa porównana została do radykalizmu islamistów z Al Kaidy czy rasistów z Ku Klux Klan.

– Policja zatrzymała podczas pikniku w Paryżu mężczyznę, który miał na sobie bluzę z wizerunkiem kobiety i mężczyzny z dziećmi. Dlaczego? Podobne koszulki nosili przeciwnicy „homomałżeństw”, którzy wcześniej demonstrowali na ulicach Paryża.

– W siedzibie ONZ w Nowym Jorku z inicjatywy rządu izraelskiego i unitarian z ONZ odbył się panel pt. „Bycie gejem, lesbijską, biseksualistą i transseksualistą we wspólnotach religijnych”. Przedstawiono własną (homo)interpretację stanowiska świętych ksiąg rozmaitych religii w sprawie praktyk sodomskich.

– W Berlinie grupa zoofilów protestowała przeciw uchwalonym w zeszłym roku przepisom o ochronie zwierząt. Znowelizowane prawo przewiduje karę do 25 tys. euro za jakąkolwiek formę „stosunków seksualnych” ze zwierzętami.

– Grupa wykładowców z Uniwersytetu w Buffalo zaatakowała studentów pro-life porównując ich do „linczującego motłochu”. Jedna z wykładowczyń została nawet aresztowana po tym, kiedy zaczęła ciskać
obelgi i wulgaryzmy pod adresem młodych obrońców życia.

– Hiszpański z czerwonym okrutnikiem i piewcą komunizmu w jego najradykalniejszej odmianie? Okazuje się, że tak. W jednej z krakowskich szkół językowej auli patronuje argentyński komunista i rewolucjonista Che Guevara.

– Lewacki polityk Daniel Cohn-Bendit, który chwalił się w autobiografii pedofilskimi zachowaniami, wziął udział w debacie na temat przyszłości Unii Europejskiej w warszawskiej siedzibie Agory, wydawcy „Gazety Wyborczej”. A z polskiej Wikipedii, ze strony głównej usunięto pedofilski fragment z jego książki.

– Niemieckiej rodzinie, która uciekła do Stanów Zjednoczonych, aby móc uczyć dzieci w domu, grozi deportacja. Nasi zachodni sąsiedzi nie tolerują bowiem nauczania domowego.

Maj:

– Matka z Moskrzyna (woj. Dolnośląskie) przyniosła dziecku do szpitala kołderkę, co nie spodobało się szpitalnemu personelowi. Stało się to przyczyną sądowej batalii o opiekę nad dzieckiem. Troskliwa kobieta została bowiem uznana za „dziwną i trudną matkę”.

– Mieszkający w Kanadzie Polak, mimo dobrych wyników w pracy, został zwolniony. W newsletterze, jaki wysłał do swoich klientów, zamieścił bowiem informację o wynikach badań obnażających szkodliwość homozwiązków.

– Szwedzcy posłowie z regionu Sodermanland postanowili złożyć projekt nakazujący korzystanie z toalety jedynie na siedząco. Ma to rzekomo chronić kobiety przed dyskryminacją.

– Mieszkający w Szkocji Polak, pracownik dużego banku, został zwolniony dyscyplinarnie z pracy. Powodem utraty pracy było cytowanie w rozmowach opinii ks. prof. Dariusza Oko nt. pedofilii. Polak „naraził” się również wyrażając swoje negatywne zdanie o żądaniach muzułmańskiej mniejszości mieszkającej w Szkocji.

– Minister ds. równości Agnieszka Kozłowska-Rajewicz patronuje podręcznikowi wydanemu przez Kampanię przeciw Homofobii. Książka zaleca organizowanie w szkołach spotkań z osobami o nieuporządkowanych skłonnościach seksualnych. Całość jest przesiąknięta ideologią gender, czego dobitnym przykładem jest wykazywanie m.in. „homofobicznego” charakteru… tradycyjnego poloneza tańczonego przez maturzystów.

– Antypolski serial „Nasze matki, nasi ojcowie” ukazujący AK jako formację antysemicką otrzymał nagrodę specjalną Bayerischer Fernsehpreis.

– Amerykańscy skauci długo opierali się lobby homoseksualnemu. Jednak ulegli. 61 proc. członków Krajowej Rady Boy Scouts of America zagłosowało za przyjęciem uchwały znoszącej ponad stuletni zakaz przyjmowania w szeregi harcerzy jawnych pederastów.

– Po raz kolejny aktywiści ruchu homoseksualnego przeprowadzą promocję ich ideologii na terenie Walt Disney World w Orlando – obiektu przeznaczonego głównie dla dzieci. Podobna impreza będzie mieć miejsce także w Las Vegas.

– Ksiądz Pascal Vesin, 43-letni proboszcz parafii św. Anny w Megève we Francji, przestał kierować parafią w popularnym regionie narciarskim. Nie chciał bowiem zrezygnować z przynależności do masonerii.

– Tuż po barbarzyńskim morderstwie brytyjskiego żołnierza przez dwóch muzułmanów, tamtejsza policja aresztowała czterech mężczyzn za… antymuzułmańskie komentarze na Facebooku i Twitterze.

Czerwiec:

– Sklepikarz z Newport (Wielka Brytania) został zmuszony przez policję do usunięcia z witryny koszulki z napisem: „Przestrzegaj naszych praw, szanuj nasze wyznania lub opuść nasz kraj”. Zdaniem policji hasło to „może podżegać do nienawiści rasowej”.

– Karl Lagerfeld (77 l.), światowej sławy niemiecki projektant mody, oświadczył, że… jest zakochany w swojej kotce. Projektantowi marzy się wystawny ślub ze zwierzęciem.

– Szkocki rząd zaproponował ustawę, w myśl której każde dziecko w kraju od momentu urodzenia będzie miało przydzielonego opiekuna rządowego.

– Sąd Najwyższy Nepalu zobowiązał rząd do dodania w paszportach trzeciej kategorii płci dla osób transpłciowych.

– Nora Timmerman podczas Kongresu Nauk Humanistycznych i Społecznych zorganizowanego w Wiktorii, wyraziła zaniepokojenie w związku z prezentowaniem w mediach oraz czytaniem dzieciom bajek z udziałem małych zwierzątek. Jej zdaniem promują one tradycyjny model rodziny, a tym samym dyskryminują inne.

– „Manifest komunistyczny” Karola Marksa i Fryderyka Engelsa oraz „Kapitał” Marksa znalazły się na liście „Pamięć Świata” UNESCO. Zdecydowali o tym eksperci obradujący w południowokoreańskim Gwangju.

Lipiec:

– Senat stanowy w New Jersey przyjął projekt zakazujący terapeutom leczenia homoseksualizmu u nieletnich. Teraz ustawa czeka na podpis gubernatora Chrisa Christie.

– Wielka Brytania będzie pierwszym krajem na świecie, który zezwoli na nową metodę sztucznego zapłodnienia. Dziecko powstałe w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego będzie miało DNA od trzech rodziców. Rząd zajmie się ustawą w 2014 roku.

– W południowo-zachodnim Londynie policja aresztowała ulicznego kaznodzieję z powodu rzekomo „homofobicznych” treści zawartych w jego nauczaniu. Mężczyzna spędził siedem godzin w obskurnej celi. Przedstawiciele organizacji prawniczej Christian Legal Centre przestrzegają, że po wejściu w życie w Wielkiej Brytanii ustawy o homomałżeństwach należy się spodziewać więcej takich aresztowań.

– Holenderski Sąd Apelacyjny uznał, iż nie można zakazać działania fundacji, która promuje pedofilię. W opinii Sądu Apelacyjnego teksty i zdjęcia na stronie internetowej fundacji nie naruszają prawa. Sąd stwierdził że fakt, iż niektórzy członkowie klubu zostali skazani za przestępstwa seksualne, nie powinien być łączony z pracą samej Fundacji.

– Nauczyciel w szkole podstawowej w Portsmouth zakazał dziecku picia wody w upalny dzień. Dlaczego? Jak uważał, zaspokojenie pragnienia mogłoby urazić innych 10-latków – wyznawców islamu, przeżywających w tym czasie ramadan.

– Według zaleceń Parlamentu Europejskiego i Rady Europy wszystkie państwa Unii będą musiały w swoim PKB uwzględnić również szarą strefę i czarny rynek. W tym także prostytucję i handel narkotykami.

– Zwolennicy ideologii gender skrytykowali stwierdzenie, że dziecko, które narodziło się w książęcej rodzinie, jest… chłopcem. Ich zdaniem dziecko, gdy dorośnie, samo powinno zdecydować o swojej płci.

– Słownikowe znaczenie pojęcia małżeństwa zmienił popularny francuski słownik Larousse’a, uznając, iż jest to „uroczysty akt między osobami tej samej bądź różnych płci, decydujących się na zawarcie związku”.

– Prezydent Barack Obama podkreślił znaczenie islamskiego ramadanu przez przewodniczenie piątej już kolacji iftar w Białym Domu. Gościło na niej m. in. dwóch kongresmenów wyznających islam.

– Samotnej matce z Warszawy odebrano dwójkę dzieci. Jak uzasadnił sąd, wszystko dlatego, że w domu znajdowały się nieumyte naczynia, a dzieci pozostawały bez opieki.

Sierpień:

– W Japonii wydano zgodę na kolejne ohydne eksperymenty naukowe. Jeden z tamtejszych naukowców planuje wyhodować chimerę zwierzęco-ludzką, stworzoną z genów świni i człowieka.

– Dwaj milionerzy, Berrie Drewitt-Barlow i jego „partner” Tony, ogłosili, że będą się procesować ze wspólnotą anglikańską w sprawie możliwości udzielenia im homoślubu

– W Seligenstadt (kraj związkowy Hesja) zostało zawarte pierwsze – w protestanckiej wspólnocie w Hesji-Nassau – „małżeństwo” pary jednopłciowej. „Ślub Christopha i Rüdigera Zimmermann niewątpliwie przejdzie do historii” – napisał portal „tagesschau.de.

– Szkocki sąd skazał mężczyznę na karę 40 tys. funtów (około 62 tys. USD) grzywny za wpisy na Twitterze, w których określał „małżeństwa” osób tej samej płci jako „zagrożenie dla dzieci”. Sprawę przeciwko antykwariuszowi Davidowi Shuttletonowi wniosła jedna z lokalnych homo-aktywistek.

– Urząd Skarbowy nawet po 20-30 latach może upomnieć się o pieniądze przywiezione z zagranicy. Podatek, jaki może nałożyć Urząd Skarbowy, może wynieść nawet 75 proc.

– Okazuje się, że sos cygański, czy placek cygański, oprócz tego, że stanowią dla wielu osób smakołyk, mogą być rasistowskie. Tak twierdzą przedstawiciele jednej z organizacji skupiającej Romów w Niemczech.

– W szwajcarskim Zurychu wcielono w życie kolejny „nowoczesny” pomysł – postawiono budki dla kierowców, w których „swobodniej” będzie można korzystać z usług prostytutek.

– Fotoradary przestają już być oczkiem w głowie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego (GITD). Urząd stawia na odcinkowy system pomiaru prędkości, śledzący samochód od momentu wjazdu na dany odcinek drogi do jego opuszczenia.

– Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych przeznaczy ponad 120 tys. zł na odnowę mauzoleum wietnamskiego króla – krwawego prześladowcy chrześcijan.

– W środku lata, na kilka miesięcy przed rozpoczęciem Adwentu, w mieście Solingen (kraj związkowy Nadrenia Północna-Westfalia) zadecydowano o zmianach w tegorocznym oświetleniu miasta w okresie bożonarodzeniowym. „Oświetlenie adwentowe zastąpi koncepcja tzw. światła zimowego bez symboli chrześcijańskich” – napisał portal „kath.net”.

– Sąd Okręgowy stanu Massachusetts rozpoznaje pozew wniesiony przez organizację aktywistów homoseksualnych Sexual Minorities Uganda. Pastor Scott Livel ma być sądzony za „zbrodnię przeciwko ludności” bo… krytykował homoseksualizm!

Wrzesień:

– Mariusz Drozdowski – zdeklarowany transseksualista, lider środowisk homoseksualnych i wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, przyznał się do pedofilii. „I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł” – deklaruje po przyznaniu się do obrzydliwych skłonności.

– Polska armia zrezygnuje z części planowanych ćwiczeń, w tym z tych najbardziej kosztownych, czyli… strzelania – w ten sposób resort obrony zaoszczędzi 300 mln zł.

– Sąd Najwyższy stanu Nowy Meksyk uznał, że firma fotograficzna Elane Photography ma obowiązek obsługiwać „ceremonie ślubne” homoseksualistów, gdyż nakazuje to prawo tego stanu, zakazujące dyskryminacji z powodu orientacji seksualnej.

– Lokalne władze Wenecji uchwaliły prawo zakazujące używania określeń „matka” oraz „ojciec”. Nowe prawo będzie miało zastosowanie tylko w niektórych przypadkach, m.in. podczas zapisów dziecka do przedszkola.

– Kurator sądowa zamierzali odebrać 5-letniego Maćka z dolnośląskich Kokorzyc opiekującym się nim dziadkom, z powodu… otyłości dziecka. Sąd zdecydował jednak o pozostawieniu dziecka przy dziadkach.

– Niezależnie od tego, czy naukowcy mylą się w sprawie „globalnego ocieplenia”, Unia Europejska realizuje odpowiednią politykę energetyczną, nawet jeśli skutkuje ona podwyżką cen – stwierdził Komisarz ds. klimatu Connie Hedegaard.

– W polskim prawie nie istnieje jeszcze postulowany przez lewicę przepis o tzw. „mowie nienawiści”, ale sądy już wydają wyroki na jego podstawie. Przykład? Białostocki sąd podtrzymał wyrok więzienia w zawieszeniu za wznoszenie okrzyku: „Nie przepraszam za Jedwabne”.

– Kontrolerzy NIK wykryli nagminne korzystanie w sposób nieuprawniony z przenośnych fotoradarów przez straże samorządowe. Stawiano je w miejscach nieuzgodnionych z policją, ale za to gwarantujących wysokie wpływy z mandatów.

– Rodzice muzułmańskich dzieci pozwali do sądu jedną z berlińskich szkół podstawowych pod zarzutem dyskryminacji rasowej. Ich zdaniem, dzieci nie zdały egzaminu z niemieckiej gramatyki i w konsekwencji nie ukończyły pierwszej klasy tylko dlatego, że w ich klasie był zbyt duży odsetek tureckich dzieci.

– Głośna w USA sprawa zabójstwa homoseksualisty Mathew Shepard’a miała być koronnym argumentem do walki z „homofobią”. Homolobby jednak znów strzeliło sobie w stopę. Okazało się, że Shepard nie został zabity przez homofoba, ale przez… partnera.

Październik:

– Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz przeznaczy z pieniędzy podatników pół miliona złotych na szkolenie urzędników. Szkolenie oczywiście z zakresu… „równości” i „tolerancji”. Edukowani będą pełnomocnicy wojewodów, kuratorzy i pracownicy wydziału ds. cudzoziemców.

– W Argentynie matka sześcioletniego Manuela przeforsowała… zmianę płci dziecka. Odtąd oficjalnie Manuel nosi imię Luany i jest dziewczynką. Jak podkreślała matka, jej syn od początku prezentował „dziewczęce” zainteresowania i uważał się za dziewczynkę.

– Europarlamentarzyści postanowili zakazać popularnych „mentoli” i jeszcze powiększyć ogromne ostrzeżenia znajdujące na paczkach papierosów. Delegalizacja papierosów mentolowych wejdzie w życie po 8-letnim okresie przejściowym.

– W 2018 roku Paryż gościć będzie dziesiąte „Gay Games” – homoseksualne igrzyska, o których organizację zabiegała cała francuska klasa polityczna. Równocześnie „Gay Games” zostały wpisane w formułę paraolimpijską – homoseksualizm zatem został potraktowany na równi z niepełnosprawnością.

– Biskup Franz-Josef Overbeck (ordynariusz diecezji Essen) zaproponował w ramach programu „naprawy” Kościoła, by odtąd „stosować Boże miłosierdzie na miarę XXI wieku”. Pomysł sprowadza się do formuły „miłosierdzia rozumianego nie jako „zostały ci odpuszczone grzechy, idź i nie grzesz więcej”, ale „grzechy zostały ci odpuszczone, idź i grzesz dalej”.

– W stanie Kolorado uczeń-transseksualista regularnie molestował uczennice korzystające tak jak i on z damskich szatni. Mimo licznych skarg rodziców władze szkoły stwierdziły, że nie mogą nic zrobić.

– Pod patronatem Włoskiego Związku Dziennikarzy ukazały się nowe „tolerancyjne” wytyczne dla dziennikarzy. Autorzy podkreślają, że słowa „lesbijka” i „lesbijski” są już passé i nie należy ich używać. Zalecono za to używanie słów „gej” i „gejowski” przy równoczesnym unikaniu określenia „rodzina gejowska”, które ma rzekomo trącić wstecznictwem.

Listopad:

– Honorowa Komisja Weryfikacyjna Akademii Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych dokonała zmian w rocie przysięgi kadetów. Z inicjatywą wprowadzenia zmiany wystąpili „świeccy humaniści”, którym przeszkadzała dotychczasowa formuła kończąca się słowami „tak mi dopomóż Bóg”. Odtąd formuła ta ma mieć charakter opcjonalny.

– Amerykanie uwierzyli, że pierwsze w Stanach amerykańskie miasto przyjęło szariat. Informację taką podał satyryczny serwis „National Report”, tuż obok doniesień o odnalezieniu skarbów narodowych na posesji Nicolasa Cage’a (odtwórcy głównej roli w filmie „Skarb Narodów”) i rozmowy z Sethem Nussbaumem skarżącym się, że został wykluczony przez współwyznawców z udziału w globalnym spisku finansowym.

– Katherina Fritzsch otrzymała wyróżnienie niemieckiego episkopatu za najlepszy reportaż. Fritzsch, zadeklarowana zwolenniczka aborcji, odbierając wyróżnienie podkreśliła, że każda kobieta posiada „prawo do decydowania o własnym ciele”. Zapowiedziała, że nagrodę w wysokości 5 tysięcy euro przekaże na konto… Sojuszu Wolności Seksualnej.

– Szwedzi postanowili wprowadzić nowy równościowy system oceny filmów. Aby film mógł uzyskaćdobrą ocenę, powinny występować w nim przynajmniej dwie postaci kobiecie, które rozmawiają ze sobą i w ich dialogu nie pojawia się temat mężczyzn. Genderowego testu oczywiście nie zdały najpopularniejsze produkcje ostatnich lat. Szkodliwe stereotypy ma m. in. promować „Władca Pierścieni”.

– W niemieckim Laubach jarmark Bożonarodzeniowy odbył się już w dniach od 1 do 3 listopada. Sprzeciw mieszkańców nie odniósł skutku.

– Australijski homoseksualny aktywista zawyrokował w trakcie telewizyjnego programu, iż aborcja powinna by
przymusowa i to przynajmniej przez kolejnych 30 lat. Nie był to żart. W 2011 roku mężczyzna przyciągnął uwagę mediów wyrzucając chrześcijańskich licealistów ze spotkania w szkole, do której został zaproszony, i życząc śmierci amerykańskim republikanom.

– Każdy student Colorado College w Colorado Springs może sobie wybrać jedną spośród czterech płci. Wśród oczywistych opcji znalazły się także możliwości uznania się za osobę queer i transgender.

– 8 listopada w warszawskim kościele pw. św. Augustyna odbył się pokaz mody. Towarzyszyła mu muzyka z filmów „Dziecko Rosemary” i „Tajemnica Brokeback Mountain”. Za przebieralnię posłużyła kaplica, skąpo odziane modelki maszerowały po wybiegu urządzonym w głównej nawie świątyni.

– Jeden ze zborów luterańskich w niemieckim Remscheid postanowił zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na budowę meczetu. Jak tłumaczyli protestanci, tolerancji nauczył ich okres reformacji.

– Siv Kristin Saellmann była do niedawna jedną z najpopularniejszych dziennikarek norweskiej publicznej telewizji NRK. Straciła pracę, gdy podczas jednego programu zaprezentowała się szerokiej publiczności w łańcuszku z krzyżykiem.

– Szwedzki ambasador w Polsce – Staffan Herrström – złożył kwiaty pod pozostałościami tęczy spalonej podczas Marszu Niepodległości w Warszawie. Podobny akces do tęczowej „religii” zgłosiła wcześniej Edyta Górniak. Promowana przez „Gazetę Wyborczą” akcja miała rzekomo mieć spontaniczny charakter.

Grudzień:

– Polska unijnymi funduszami stoi, a zdobycze integracji wymagają odpowiedniej promocji. Wzięli to sobie do serca rzeszowscy radni, którzy postanowili podreperować społeczny wizerunek Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki… wydając sto tysięcy złotych na zabawę andrzejkową. Jak tłumaczą urzędnicy, przed rokiem na ten sam cel przeznaczono kwotę dwukrotnie wyższą.

– Mniejszość islamska w Norwegii domaga się kamieniowania za apostazję i cudzołóstwo. To żądanie zostało wyartykułowane w jednym z najważniejszych centrów islamskich w Oslo, w trakcie Konferencji Pokojowej Scandinavia zorganizowanej przez Sieć Islamu.

– Gruzińska cerkiew domaga się rehabilitacji najbardziej znanego Gruzina – Józefa Stalina. To właśnie dzięki cerkwi pomniki dyktatora wracają do gruzińskich miast. 85-letni patriarcha Eliasz II publicznie przekonywał, że Józef Wissarionowicz Stalin był… osobą wierzącą!

– Niemieckie media odnotowały wyrok polskiego sądu, który uznał, iż namaszczenie nieprzytomnego chorego bez jego zgody narusza prawa sumienia. „Berliner Zeitung” zauważa, że wypłata odszkodowania to pomysł „nieco absurdalny”.

– Prokuratura w Wałbrzychu zatrzymała osoby oskarżone o wywieszenie w obecności rosyjskiego ambasadora transparentu „Za Wilno, za Katyń, za Grodno, za Lwów zapłaci czerwona hołota”. Prokuratura tropi mocodawców zatrzymanych, którzy zostali oskarżeni o… nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.

– Wykład „Gender – dewastacja człowieka i rodziny” ks. prof. Pawła Bortkiewicza w Poznaniu został zakłócony przez agresywnych tolerancjonistów. Musiała interweniować policja. Według relacji świadków, jeden z nie dość tolerancyjnych studentów został pogryziony przez napastników.

– Ideologia gender – mimo pompowania w jej promocję olbrzymich środków – nie przestaje borykać się z poważnymi problemami. Norweski komik Harald Eia postanowił przyjrzeć się sukcesom lokalnych genderystów zadając „specjalistom” pytania typowe dla laika. Odpowiedzi na te same pytania, udzielane przez zagranicznych naukowców nie należących do forpoczty postępu, skompromitowały gender w Norwegii. W tej sytuacji rząd zadecydował o cofnięciu państwowej dotacji dla Instytutu Gender Studies na Uniwersytecie Oslo.

– Sąd Najwyższy Grecji uchylił testament greckiego obywatela wyznającego islam, sporządzony zgodnie z obowiązującymi w tym kraju przepisami. Majątek zmarłego ma zostać rozdzielony zgodnie z regułami szariatu.

– Władze hrabstwa Bulloch – w amerykańskim stanie Georgia – postanowiły walczyć z bożonarodzeniowym charakterem kartek świątecznych. Zgodnie z wydanymi dyrektywami, z klas muszą zniknąć wszelkie przedmioty o religijnej wymowie a sami nauczyciele nie mogą uczestniczyć w ewentualnych modlitwach uczniów.

– Prokuratura w Wołominie nie dopatrzyła się znamion przestępstwa w reklamie aborcyjnego środka. Zdaniem prokuratury, reklamowanie środków służących zabijaniu nienarodzonych dzieci, nie ma nic wspólnego z samych zachęcaniem do zabijania!

http://www.pch24.pl

Komentarzy 18 do “Absurdy 2013”

 1. NyndrO said

  Dla mnie największym absurdem grudnia AD 2013 jest to,że dopiero w grudniu AD 2013 Pan Rysio został zlustrowany przez Pana Kierownika,jako „zwykły wiejski głupek” . Do siego AD 2014,Panie Ryniu.

 2. NyndrO said

  Aha! Panie Rynio,niech Pan nie omieszka przekazać najserdeczniejszych życzeń kumplom ze strzelnicy! 🙂 🙂 🙂 http://i1.ryjbuk.pl/3de7d925a4dcf088f798eb2b4c77eeeb9381308a/gijew-png

 3. Nemo said

  „- W 2018 roku Paryż gościć będzie dziesiąte „Gay Games” – homoseksualne igrzyska, o których organizację zabiegała cała francuska klasa polityczna. Równocześnie „Gay Games” zostały wpisane w formułę paraolimpijską – homoseksualizm zatem został potraktowany na równi z niepełnosprawnością.”

  W zasadzie, to racja- bo homosie są bez wątpienia niepełnosprawni umysłowo.

 4. Nemo said

  @2

  Nie za ostro,panie NyndrO? 🙂

 5. NyndrO said

  Ad.4.* Rychu jest twardzielem.Nic go nie jest w stanie wyprowadzić z równowag oprócz gorzały. http://img.chan4chan.com/img/2010-05-30/hqdefault.jpg

 6. Psiemislavius said

  W Lipcu zabrakło o żydzie Zelmanie i jego walce z „antycygaństwem”.

 7. 25godzina said

 8. USA said

  Najglupszy stwor ostatnich lat to UNIA JEWROPEJSKA !!!!!!!jwszcze bedziecie plakac i to rzewnymi lzami debile !!!!!

 9. maurycy said

  NyndrO ! Moze ten Rysio jest dziwny . Wyzywanie jednak kogos od glupkow jest plugawe i glupkowate ! Przypomina to czasu komuny kiedy komunistyczni bandyci szmacili i odbierali godnosc ludziom unikajac argumentow ! Pan te bandyckie metody radosnie i ochoczo nasladuje !

 10. NyndrO said

  Ad.8.* Ależ Panie Maurycy! Ja w życiu!! Ja cytowałem Pana Kierownika Maruchę,tego bandytę.Dobrze Pan opisał Jego metody! A Pana Rynia bardzo lubię,choć z tymi giwerami,to pewnie świruje.Pewnie nawet procy nie trzymał w ręce.

 11. Rysio said

  re 8. „………..NyndrO ! Moze ten Rysio jest dziwny . Wyzywanie jednak kogos od glupkow jest plugawe i glupkowate ! Przypomina to czasu komuny kiedy komunistyczni bandyci szmacili i odbierali godnosc ludziom unikajac argumentow ! Pan te bandyckie metody radosnie i ochoczo nasladuje !……”

  re 9. „……Ad.8.* Ależ Panie Maurycy! Ja w życiu!! Ja cytowałem Pana Kierownika Maruchę,tego bandytę………….”

  No proszę – czyli Gajowy Marucha przypomina komunistycznych bandytów, którzy to szmacili i odbierali godność ludziom i tak samo jak oni unika argumentów.

  🙂

  PS. Bardzo dobry wpis p. Maurycy.

  Quid autem vides festucam in oculo fratris tui, et trabem in oculo tuo non vides?

 12. Marucha said

  Re 9:
  Panie Maurycy, sprawiedliwie jest nazwać głupa głupem.
  Jeśli Rysio tylko udawał głupa, to odniósł pełny sukces. Nie sposób już jest odróżnić Rysia, od tego, kogo odgrywa.

 13. Rysio said

  Panie Maurycy, jedynu u nas mądry to Rysio.

  Ale jak mu się tak dobrze przyjrzeć to i z niego jest kawał idioty.

  🙂 🙂 🙂

 14. Rysio said

  A u nas w USA, w nowym roku będziemy mieli 40,000 nowych przepisów.

  No ale czemu tu się dziwić?

  Po prostu następuje tzw. talmudyzacja prawa tzn. narobić tyle przepisów aby na każdeog mieć haka w myśl powiedzenia NKWD: „Dajcie nam człowieka a paragraf już się znajdzie”.

 15. – Trzech posłów lewicy, których iloraz inteligencji nie jest póki co powszechnie znany, zaapelowało do minister edukacji narodowej o cenzurowanie nauki religii. Lewakom przeszkadza uczenie dzieci o śmierci Pana Jezusa. Ma być to „zbyt brutalne”.
  Proponuję w to miejsce wprowadzić więcej kryptosatanistycznych i promujących zdradę rasy produkcji typu „Żywe trupy”, a także więcej dopalaczy, romantycznej gejowskiej pornografii i rozluźniającej marychy. To się nazywa „homo no sapiens”. Szanowny Januszu Palikutasie – liczymy na pana.

 16. Dalej; ja tam nie kupuję absolutnie niczego, co ma w nazwie „cygański” i zawsze głośno mówię o tym sprzedawcy i ludziom w sklepie. Po prostu, z automatu dostaję onomastyczno-gastrycznego obrzydzenia!!! Gdybym umiał obsługiwać pejs-zbuka, to ogłosiłbym krajowy bojkot tego ścierwonazewnictwa!!

  – W Japonii wydano zgodę na kolejne ohydne eksperymenty naukowe. Jeden z tamtejszych naukowców planuje wyhodować chimerę zwierzęco-ludzką, stworzoną z genów świni i człowieka.
  Byle ostrożnie. To już miało miejsce w czasach paleostarożytnych i skończyło się katastrofą. Atlantydzi i inni ludzie tamtych epok robili żywe zabawki seksualne, a później panicznie bali się tych stworów. Jako punkt zaczepienia polecam książkę „oszołoma” Hartwiga Hausdorfa „Fenomeny – nie z tego śwíata”, gdzie znajdują się wielce wymowne KOLOROWE ZDJĘCIA – świadectwa tamtych epok (nauka), względnie trudno dostępną, niestety, książkę maga i wizjonera Aleistera Crowleya o Atlantydzie (paranauka). 💡

 17. Gwóźdź do trumny said

  I don’t want to live on this planet anymore

 18. To wciągnij kreskę i leć w samobójczą ekspedycję na Marsa, albo wstań i użyj w społecznej potrzebie marsowej energii (walcz jak Mężczyzna!).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: