Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
  Novy o Jak zostałam sąsiadką „M…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kolejny zamach w Wołgogradzie

Posted by Marucha w dniu 2013-12-31 (Wtorek)

Lucyferiańscy bandyci – bo któż inny by to zrobił? – starają się zastraszyć Rosjan, ukarać ich za walkę z New World Order oraz odstraszyć potencjalnych gości od przyjazdu na Igrzyska Olimpijskie.
Módlmy się za Rosję i za ofiary międzynarodowych bandytów, dla których kara śmierci przez rozerwanie końmi wydaje się i tak zbyt łagodna. Jeśli ktoś potrafi – niech się modli również za polskich patridyotów spod znaku Gazety Polskiej.
Admin

Komitet Śledczy Rosji potwierdza śmierć dziesięciu osób w wybuchu trolejbusu w Wołgogradzie – poinformował oficjalny przedstawiciel resortu Władimir Markin.

„30 grudnia o 8:23 w dzielnicy Dzierżyński w Wołgogradzie w trolejbusie doszło do wybuchu. Według wstępnych informacji, są ranni i ofiary śmiertelne” – czytamy w komunikacie Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji.

Korpus wołgogradzkiego trolejbusu, w którym dzisiaj doszło do wybuchu, został praktycznie całkowicie zniszczony. Przypuszcza się, że ładunek wybuchowy znajdował się po środku pojazdu.

„Po szybach i bokach trolejbusu nic nie zostało, szkielet został zniszczony. Ładunek wybuchowy został podłożony gdzieś po środku trolejbusu” – relacjonuje korespondent telewizji „Rossija 24” z miejsca wydarzeń [30.12.2013, 10:09].

Powiedział także, że widzi na miejscu tragedii ciała ofiar, których fala wybuchowa wyrzuciła z pojazdu.

Nieco póżniejsza informacja [30.12.2013, 10:21] – admin.

30 grudnia w zamachu w Wołgogradzie zginęło 15 osób – powiedział wicegubernator obwodu wołgogradzkiego Wasilij Gałuszkin.

Gałuszkin poinformował również o 23 rannych, którzy zostali poparzeni i otrzymali wiele innych urazów. Wcześniej poinformowano, że w wyniku wybuchu w wołgogradzkim trolejbusie zginęło 10 osób, a 15 zostało rannych.

Najprawdopodobniej, bombę zdetonował terrorysta-samobójca.

*                        *                      *

Wołgogradzka policja poinformowała, że w mieście po dwóch atakach terrorystycznych w ciągu 24 godzin zapanowała panika.

Według doniesień przedstawiciela policji, po mieście krążą plotki o kolejnych wybuchach, do których rzekomo doszło w Wołgogradzie. Żadna z nich nie została potwierdzona.

Jak poinformował miejscowy portal informacyjny V1, po wybuchu w trolejbusie mieszkańcy Wołgogradu zrezygnowali z korzystania z komunikacji miejskiej. Ludzie wolą chodzić po mieście na piechotę lub jeździć własnymi samochodami.

Elementy rażące w bombach, które zostały zdetonowane w Wołgogradzie w niedzielę i poniedziałek, są identyczne, co potwierdza wersję o związku obu zamachów – poinformował przedstawiciel Komitetu Śledczego Rosji Władimir Markin.

Markin powiedział również, że według wstępnych danych ładunek wybuchowy został zdetonowany przez terrorystę-samobójcę, którego fragmenty ciała wysłano do ekspertyzy genetycznej. Siła wybuchu wyniosła co najmniej 4 kg w ekwiwalencie trotylu.

Za http://polish.ruvr.ru

Komentarze 23 do “Kolejny zamach w Wołgogradzie”

 1. Kronikarz said

  Qrwy

 2. Inkwizytor said

  To wina Putina, który napadł na Czeczenię. Polscy patrioci Powinni solidarnie poprzeć uciemiężone narody Kaukazu.

 3. A ta Czeczenia była kiedyś w historii suwerennym państwem?

 4. Inkwizytor said

  A jakie to ma znaczenie wobec ogromu zbrodni dokonanych tam przez bezwzględnego kagiebistę Putina ? Nie zdziwiłbym się gdyby on sam in cognito latał tam z dymiącym naganem

 5. Nemo said

  Boże! Straszna jatka 😦

 6. Swój z podwórka said

  Jak Bóg chce kogoś ukarać, to rozum mu odbiera. Rosja to nie jest pseudo tolerancyjna Zachodnia Europa. To nie są pełne dziennikarzy i prawników Stany zjednoczone. Owszem, można zrobić w Rosji zamach jak i można wszędzie, tylko, należy liczyć się z tym, że zarówno autorom takiego zamachu, jak i środowisku, z którego zamachowcy się wywodzą będzie oczeń tiopło. Wielu z nich nie dożyje nawet do „procesu”.

 7. Jan said

  Ad 2
  Chyba Pan coś przeoczył. Patrodyci od lat wspierają Czeczenię. W Krakowie utworzyli jakiś dziwoląg dla nich.

 8. Swój z podwórka said

  Tylko, że to jest poważny błąd. Mało ważne jest to, że oni z Rosją walczą. Znacznie ważniejsze to, że walczą pod zielonym sztandarem. Tym, pod którym, powoli zaczyna się szariat w chrześcijańskiej jeszcze niedawno Europie.
  Ale zła wiadomość dla nich. Gdzie, jak gdzie, ale w Rosji szariat nie przejdzie.

 9. AlexSailor said

  @Inkwizytor

  Pan w ogóle wiesz o czym piszesz???
  Czy może propaganda panu ślepia zalewa.

 10. tadek said

  Niemiecko syjonistyczna Abwhera dziala na calego.

 11. Joe said

  9…Wlasnym oczom nie wierze…albo ktos sie pod Inkwizytora podszywa,albo on sam zwariowal.

 12. RomanK said

  Drugim pod wzgledem wielkosci skupiskiem Czeczencow po Rosji…jest Polska.

 13. Griszka said

  @9
  A według mnie to była ironia.

 14. wi42 said

  Dla tych co znają j. rosyjski – warto:
  (Kantor poeta – Drezno – terroryzm)
  Случилось это за три месяца до окончания войны, и удар был нанесен не по армии противника и не по военным заводам, это не было стратегической бомбардировкой. Как было сказано в меморандуме, зачитанном летчикам перед вылетом, «целью атаки является нанести удар противнику там, где он почувствует его сильнее всего, позади частично рухнувшего фронта, и заодно показать русским, когда они прибудут в город, на что способны Королевские ВВС». Иными словами, данная бомбардировка являлась террористическим актом.

  Читайте далее: http://izvestia.ru/news/563524#ixzz2p1Nkwd4n

 15. Fran SA said

  Ad.8
  Swoj z podworka
  Tu naprawde nie chodzi o szariat. Tu chodzi o diamenty Syberii.

 16. u2 said

  Nie do końca na temat ale czy za żydoZSRR były zamachy z zewnątrz na jej ludność na jej terenie?

  My tez mamy swojego polskiego / czeczeńskiego sztukmistrza walk Mahmeda Khalidowa

 17. antka kobity szwagra brat said

  ad.15…których Rosja ma – jak Polska węgla…a Polska tablica Mendelejewa – leżąca na terenie płn-wschodniej Polski – nie daje również spać – innym pedałom….projekt judeopolonia …o czym pisze p.Pająk

  https://marucha.wordpress.com/2009/08/25/w-polsce-znajduja-sie-najbogatsze-zloza-zlota-w-europie/

 18. JO said

  Wlasnie Zlozylem Kondolencje na rece Ambasady Rosyjskiej.

  Boze Chron Rosje

 19. Nemo said

  Zamach w Wołgogradzie. Podano nazwisko sprawcy!

  „Według wstępnych danych, ataku terrorystycznego w wołgogradzkim trolejbusie dokonał członek organizacji przestępczej z Dagestanu, pochodzący z Republiki Mari El Paweł Peczonkin. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez źródła w służbach porządkowych, Pieczonkin dołączył do dagestańskich bojówkarzy wiosną 2012 roku. Przeszedł on na islam i zmienił imię na Ansar ar-Rusi. Ojciec Pieczonkina, Nikołaj, oddał już krew w celu przeprowadzenia testu DNA.”

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=844:zamach-w-wogogradzie-podano-nazwisko-sprawcy

 20. Panowie AleXSailor i Joe dali już zasadniczo stosowną odprawę Inkwizytorowi (kom. 4), ale i ja dołożę od siebie kilka słów. Polska nie ma żadnego interesu w wspieraniu islamistycznej irredenty na Kaukazie, sterowanej przez bogatych arabskich szejków i po części, jak wiele wskazuje, także przez ośrodki syjonistyczne. Putin zapewne nie jest święty, ale jest twardy i nie rzuca słów na wiatr. I taki też być musi odpowiedzialny przywódca mocarstwa takiego jak Rosja. A co do samych Czeczeńców, to gdyby umieli myśleć politycznie, to żyliby sobie dziś pewnie całkiem znośnie i bezpiecznie w ramach dość szeroko zakrojonej autonomii bez tej niepotrzebnej hekatomby ofiar. Niestety, zagnieździli się tam szaleni zwolennicy budowy Wielkiego Kalifatu Kaukaskiego w rodzaju takiego np. Basajewa, który nie tylko wzniecał antyrosyjskie powstania na terenie samej Czeczeni, ale nawet rzucał się z przysłowiowa motyką w garści (z „kałachem” na czołg) na sąsiedni Dagestan. Analogia z autorami np. powstania styczniowego dosyć wyraźna – zapewne stąd biorą sie te czeczeńskie sympatie naszych hurra”patriotów”. Dziś, po tych wszystkich, krwawych i bolesnych lekcjach znakomita większość Czeczenów dosłownie je z ręki Putinowi i jego namiestnikowi Kadyrowowi. A i Rosja pakuje w tą Czeczenię niemało grosza.

 21. Stefan said

  @ Inkwizytorze, ile ci płacą za antychrześcijańską syjonistyczną propagandę? Może powinieneś pojechać ze swoim wodzem jarkaczem na jewroMajdan, a nie mamić Polaków na tym porządnym forum? Nawet reżimowe media są bardziej wiarygodne i obiektywne od twojej syjonistycznej propagandy. Rosja płaci wysoką cenę za obronę Syrii oraz bliskowschodnich chrześcijan przed wahabickimi bandytami z Arabii Saudyjskiej, którzy twoich uciemiężonych Czeczenów kupili jak kilogram jabłek i przerobili na islamskich terrorystów. Nie chodzi tu o żadną wolną Czeczenie, tylko wahabicki Emirat Kaukazu. Szef wywiadu Arabii Saudysjkiej i jednocześnie mózg Al-Kaidy Bandar ibn Sultan wielokrotnie straszył Rosję i Putina zamachami (czynił „subtelne aluzje”), w przypadku dalszego paparcia dla Syrii Asada, twierdząc że „trzyma na smyczy czeczeńskich terrorystów” potencjalnie zagrażających igrzyskom olimpijskich w Soczi. Poczytaj o tym w „swoich” mediach i spadaj z tego forum: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/the-telegraph-saudyjczycy-zlozyli-oferte-rosji-w-zamian-za-obalenie-asada,350206.html

 22. Marucha said

  Re 21:
  Panie Stefanie, warto jest zapoznać się z większą próbką wpisów Inkwizytora, aby zrozumieć, że nr 4 to ironia

 23. Waldek said

  Ironia zawsze ożywia dyskusję. Putin mi się coraz bardziej pozytywnie kojarzy : zastopował gender, pogonił koszernych ze stołków a ostatnio zabrał się za ujednolicenie nauki historii w Rosji (bo tak jak u nas stosuje się kilka różnych wersji podręczników, które sobie nawzajem przeczą).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: