Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Lily. o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Otwarta wojna z Putinem i próba destabilizacji Rosji i świata

Posted by Marucha w dniu 2013-12-31 (Wtorek)

Globalni Usraelscy terroryści próbują przejść do kontrofensywy po ostatnich porażkach w Syrii, Iranie i Ukrainie .

Zbrodnicza mafia światowego syjonizmu i odhumanizowanego anglosaskiego neokonserwatyzmu podjęła walkę na śmierć i życie, wiedząc, że traci monopol na finansowo-militarną bezkarność w dowolnie przez siebie wybranych rejonach świata, na który nie wyraża zgody kierownictwo Federacji Rosyjskiej pod przywództwem W.Putina, zwłaszcza, że prezydent Rosji konsekwentnie buduje sojusz państw BRICS z udziałem demograficzno-gospodarczej potęgi Chin.

Sprzeciw Rosji wobec globalnym, syjonistycznym uzurpatorom jest tym bardziej niepokojący, że zwyrodniały kapitalizm oparty od stu lat na finansowej, światowej atrapie prywatnych żydowskich banków i fundacji wydrenował do tego stopnia realne, fizyczne aktywa gospodarek narodowych, że te doprowadzone zostały do konieczności wyboru: upaść pod naporem rabunkowej eksploatacji lub wypowiedzieć wojnę finansowo-militarnej globalistycznej oligarchii z Nowego Jorku, Londynu, Frankfurtu n.Menem i Tel Awiwu.

Finansowa, oligarchiczna mafia żydowska korzystając, jak bywało w historii, ze zmiennie dobieranych sobie militarnych popleczników i wychowywanych przez siebie patologicznych, zmanipulowanych terrorystów ( królobójców,anarchistów, komunistów, szowinistycznych nacjonalistów, fanatycznych islamistów) stosuje ten sam scenariusz: zdestabilizować porządek państwowy( obecnie układ międzynarodowy), uruchomić zamęt “rewolucyjny”, przerazić ludobójstwem – zarobić na handlu bronią, a następnie stanąć na czele “nowego ładu”.

Albo świat, ale raczej grupa silnych organizmów państwowo-narodowych, przeciwstawi się skutecznie patologicznym, syjonistycznym szaleńcom, albo zapanuje znów zamęt i świat po raz kolejny spłynie krwią, która ma nasycić żydowskiego Mamona-molocha.

Nie może być litości i pobłażania dla globalistycznych, ludobójczych terrorystów i ich marionetek.

Ze stanowiska cywilizacyjnej odpowiedzialności należy wyrazić solidarność z władzami Federacji Rosyjskiej i zdecydowanie poprzeć politykę i konsekwencję działania prezydenta W.Putina.

W czekających nas nieuchronnie na początku 2014r. zapasach humanistycznej “idei olimpijskiej” z patologiczną “ideą walki cywilizacji” należy wesprzeć “olimpijczyków”.

PZ
http://www.wicipolskie.org

Komentarze 42 do “Otwarta wojna z Putinem i próba destabilizacji Rosji i świata”

 1. Kronikarz said

  Te qrwy pchają do wojny.
  Kryptosyjonista francuski Hollande jeszcze niedawno nawoływał do bezpośredniej interwencji w Syrii.
  Francuzi wierzyli mu jak Petainowi kiedyś.

 2. olagordon said

  Tutaj czytamy http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=87481 że na początku sierpnia Putin spotkał się z Saudyjczykiem, księciem Bandarem, i ten zagroził mu, że jeśli Rosja nie przestanie wspierać Syrii to się zacznie, oni skorzystają z usług kontrolowanych przez nich Czeczenów. Agencja Al. Monitor informuje, że powiedział: „Mogę zagwarantować ochronę Zimowej Olimpiady w przyszłym roku. My kontrolujemy grupy czeczeńskie zagrażające bezpieczeństwu olimpiady”.
  Bandar wyraźnie powiedział, że jego stanowisko popierają Stany Zjednoczone.
  Więcej tutaj: http://www.propagandamatrix.com/articles/december2013/301213_saudi_threat.htm

 3. AlexSailor said

  Ad.2 @Olagordon

  Pozostaje mieć nadzieję, że JE Putin da godną odpowiedź karząc rękę, która trzyma miecz.
  Aż się prosi zasilenie potęgi Iranu przez Rosję i Chiny oraz wsparcie tego państwa w operacjach ss przeciw beduinom.
  Przypomnę, że beduini używali jeszcze parę lat temu porywanych m.in. na Morzu Czerwonym Chrześcijan do rozminowania pól minowych po prostu wyganiają ich na nie.

  Na marginesie.
  Beduini znienawidzeni są nawet przez Arabów, niestety nie rozumiejących, jak instrumentalnie i dyskretnie są przez nich sterowani.

 4. AlexSailor said

  Gdzie można złożyć kondolencje i wyrazy współczucia oraz solidarności z Rosją i Rosjanami?
  Niech wiedzą, że tu w Polsce mają przyjaciół związanych wspólnym, polsko-rosyjskim, interesem, którzy życzą im jak najlepiej.

 5. Fran SA said

  Ad.2
  Olagordon
  Tak, to prawda. Ja to wyslalem do gajowki pare tygodni temu. Naturalnie nie ma obowiazku czytania wszystkich linkow w gajowce , wiec i ten mogl umknac uwadze.
  A i nie wszystkie pogrozki mozna traktowac powaznie. Bardzo trudno miec rozeznanie w tym straszliwie skolowanym swiecie dezinformacji.

  Z ta Arabia Saudyjska i tym ksieciem Bandarem, to sa jakies dziwne wiesci. Nagle wyplynela ta szara eminencja nie wiadomo skad.

  Naturalnie, ze ataki na Rosje juz sie zaczely i w Bejrucie na rosyjska ambasade i Trybunal w Strasburgu sie Rosji odgraza, i ten ksiaze wahabita Banda,r co sie osobiscie pofatygowal do Putina, zeby mu pogrozic. Przyznal sie, ze to on steruje terrorystami w Czeczni. ( I w Dagestanie)

  Ta informacja jest z pazdziernika:
  http://en.alalam.ir/news/1526967

  http://www.veteransnewsnow.com/2013/10/24/saudi-us-row-prince-bandar-bin-sulking/

  http://www.intifada-palestine.com/2013/12/bibi-bandar-badger-obama-better-six-billion-six-trillion/

  http://www.veteranstoday.com/2013/09/21/bandar/

  http://www.veteranstoday.com/2013/09/28/olympic-threat/

 6. Jan said

  Ad 4
  Najlepiej za pośrednictwem Ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie. Na jej stronie jest adres e-mail.

  Młyny Boże mielą wolno, jednak zbliża się dzień kiedy Nasz Pan i Bóg posłuży się Rosją do ukarania grzesznego towarzystwa.

 7. myszka said

  Jednocześnie Chińczycy zaczepiają Japonię, a Chiny to wszak komunizm. Nie wiem czy nie jesteśmy robieni w bambuko globalnie jak lokalnie z POPIS-em.Bo jeśli tak, to kiepsko to widzę dla chrześcijan.

 8. duszyczka said

  Fatima jeszcze się nie wypełniła.
  Oby jak najszybciej Niepokalane Poczęcie dało Rosji siłę
  do pokonania wroga!
  Bicz Boży już kręcony na wilki prące na Wschód!
  http://zagozda.neon24.pl/post/103949,niemcy-sonduja-projekt-wolnego-miasta-swinoujscia
  http://werwolfcompl.blogspot.com/

 9. tadek said

  Panie duszyczka na fatime my nie czekajmy tylko zrobmy porzadek sami.Polakow bezprzerwy bajeruja przepowiedniami I wizjami.To tez jest metoda oglupiania I zniewalania ludzi

 10. Marucha said

  Re 4:
  Proponuję to:
  http://www.rusemb.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=6&lang=pl

 11. wi42 said

  Jeszcze jeden dobry rosyjski komentarz:

  (Karaulow pisarz – terror )
  Но никаких требований не ждите. У России ничего не вымогают, России целенаправленно мстят, причем мстят не за кавказскую политику и не за отношение к исламу. Мстят за другое. И есть за что! В истекающем году Россия сильно провинилась, очень плохо себя вела. Она как минимум три раза посадила в лужу мировую сверхдержаву и ее разномастных союзников. Россия отвела военную угрозу от Сирии. Россия не выдала и приютила Сноудена. Россия смогла не допустить поглощения Украины объединенной Европой. Поэтому нынешнее обострение террора — это месть не «черных вдов» и не ваххабитских вожаков, бегающих по горам. Наши доморощенные «джамааты» играют тут не более чем подсобную роль.

  Читайте далее: http://izvestia.ru/news/563519#ixzz2p1JGXxae

 12. revers said

  ad8 werwolf to teutonczycy, V kolumna ktora z czesto wspolpracuje z VI kolumna syjonistyczna, nawet jak czasami przpuszcza sie przez ruszta piecow krematoryjnych lub grube jelita po kanibalistycznej konsumpcji – znamienne jest w BRD GmbH ze dochodzi tam do wielkiej koalicji czerwonych i czarnych w okresach nacisku na wschod, ale stoi za tym Sachs i skupiona wokol niego finansjera.

  A poza tym w Grecji znaja sie lepiej na nummerach teutonskich i ostatnio kolejny raz ostrzelano ambasade Niemiecka w Grecji. Przynajmiej poludnie europy nie zarazone jest virusem pruskim lub virusem teutonskim tak jak by to chcialy widziec babilonscy namietnicy europy ulokowani w Brukseli i ich nierzadnic zasmiecajac swymi wirusami i odchodami inne kultury, kradnac wszystko co najlepsze z innych kultur europejskich , czasami warto wrocic do jezykow martwych jak greka i lacina by nie poddac sie zlodzijskim kulturom anglosasow i teutonow w ich babilonskim lub barbarzynskim wydaniu. patrz budynek europarlamentu na zywo przypominajacy wierze babilonska z robieniem sie z brukselskich kacykow, ich lobbystow, sponsorow za bogow i wymiar prawa ponad wszystko.

 13. Griszka said

  O groźbach Bandara w kierunku Rosjan pisały też mainstreamowe źródła.

 14. Re: Artykul…
  Czy kilka „pluskiew” moze prowadzic wojne z czlowiekiem???

  Lecz biada „pluskwom”, kiedy sie czlowiek obudzi…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. Guła said

  Guła też wspiera, no duchowo, ale nie zapomina ani na moment, że jest to gra na 1/64 pól szachownicy świata. I jakby nie podpierał W. Putina to świadom zarazem jest że tyle to wsparcie w walce z krwiopijcami świata dla prezydenta W. Putina znaczy, co zeszłoroczny śnieg.

  A Guły Kraina leży odłogiem, niby niczyja. Ech życie.

 16. Guła said

  Skul – co się pono przekłada na „aby nam się …”

  I Dobranoc.

 17. Witam gajówkowiczów w nowym 2014 roku!
  A teraz cofnijmy się o 15 lat wstecz i więcej. Czy pamiętacie może taką przepowiednię, że „w 1999 r. wielki książę strachu przejmie władzę”??? Putin rządzi zdaje się od 1999 r., pytanie tylko, czego dokona i KTO ma się go bać? Cayce miał zapewne na myśli tel-awizyjne barany i „naród przebrany” (przegrany!)…

 18. rararakzewsipo said

  @ 4, nie zapomnij zapytać o obywatelach polski zamordowanych przez twoich przyjacół ze ZSRR

  To może troll rararara trararara zrobi zestawienie liczby ofiar niemieckich i ofiar ZSRR?
  A czy troll przypadkiem nie zauważył, że ZSRR nie ma od ponad 20 lat?
  Ech, szkoda że takiego umysłowego cwela nie można wziąć w swe łapy…
  Admin

 19. revers said

  ad18 a co ma wspolnego Rosja z ZSRR? jak wczesniej Rosjan wymordowano w kolejnej zydowskiej rewolucji na 60 mln, 60% skladu KC KPZR to twoi przyjaciele z TelAvivu, akurat 100% zyd Beria byl szefem NKWD i przez jego rece przechodzily i typowaly listy do rozwalki, w Miednoje gineli Polacy i Rosjanie.

  Nie mowiac o kolejnych europejskich @18 przyjaciolach w hiszpanskiej sevili ktorzy az wyja na stadionie „Witajcie w Lasku Katynskim” i nikomu z sekty katynskiej lub smolenskiej to nie przeszkadza, bo kazdy widzi odszkodowania nie pod ta flaga bez falszek , tylko jak sciagnac odszkodowania od Syjonistow? jak oni od wiekow do perfekcji opanowali sposob jak z wojen i rewolucji robic kase i depopulacje.

 20. — Pan Rakzewsipo wpis 18 — NKWD mordujace Polakow to nie byli Rosjanie , tak jak UB w Polsce to nie byli Polacy . Wiec zle zadane pytanie .

 21. Inkwizytor said

  Re: 18

  No skąd ? Skąd się takie śmiecie jak ty biorą na tym świecie ?

 22. Guła said

  Gościu, po raz pierwszy sprawę UB w PRL wyjaśniła naukowo doktor (pewnie już profesor) Cała, której mama walczyła w AK w Puszczy Kampinowskiej, znaczy, tam gdzie znikły zapasy broni i amunicji które zostały wywiezione z Stolicy tuż przed godziną W, a miały dotrzeć na Wileńszczyznę … – z instytutu histerycznego, która stwierdziła; że tych specjalistów z UB od „mokrej roboty” wynajął ówczesny rząd polski. Jak wiemy uznany przez cały Świat za jedynie praworządny.

  O carstwie następnym razem.

 23. revers said

  Tak samo Antek Macikorowawoda, znowu odkrywa nie syjonistyczny (1967 ) komunizm, nie zydokomunizm 1954 w relanym socjalizmie, by go zastapic unijnym zydoterrorem 2001 globalistow z pod tej samej gwiazdy.

  http://niezalezna.pl/50054-komunistyczne-lobby-wsi-przegrywa-sledztwo-ws-raportu-umorzone

 24. angol said

  O I zrobila sie tu wojna miedzy dwoma gwiazdami piecio I szescio ramienna I dobrze za lby sie brac

 25. Stefan said

  To trzymajmy kciuki za Rosję, bo naprawdę może być gorąco: http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13921011000510

 26. Tralala said

  ad 5
  ksiaze Bernard to nie jest taki nie wiadomo skad, to jeden z Bilderbergow i tworcow NWO.

 27. Griszka said

  @18 rararakzewsipo
  Nie zapomnij poduczyć się z gramatyki języka polskiego, zanim znowu zaczniesz trollować.

 28. Rysio said

  Gośćmi honorowymi tegorocznego muzyczno-wojskowego festiwalu „Spasskaja Basznia” w Moskwie była Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego im.gen. Józefa Wybickiego oraz Batalion Reprezentacyjny WP.

  Jak zwykle podczas takich uroczystości Polacy wypadli wspaniale! Zgromadzona publiczność nagrodziła reprezentantów Polski gromkimi brawami. W zamian Polacy zagrali znaną w całej Rosji narodową pieśń „Moskiewskie wieczory”.

  Dla nas największe znaczenie mają jednak słowa rosyjskiego komentatora, który zwrócił się do naszych żołnierzy po polsku słowami: „Dziękuję naszym polskim przyjaciołom!”

  Jak w tej sytuacji czują się ludzie, którzy ślepo nawołują do nienawiści wobec Rosjan? Wmawiana naszym społeczeństwo przez polityków z Warszawy i Moskwy nieuzasadniona nienawiść do dziś blokuje relacje między naszymi narodami, a przecież łączą nas wspólne więzy słowiańskiej natury.

 29. Wosiu said

  Re24/Stefan

  Nie dawaj linków do artykułów wywodzących się z hoaxerskiej strony Whatdoesitmean, lub autorstwa Sorcha Faal, to są fałszywe wiadomości, bzdury i wymysły.

 30. NC said

  @17, ostbaltisch
  „A teraz cofnijmy się o 15 lat wstecz i więcej.”
  Pleonazm, czyli „masło maślane”.

 31. revers said

  ad 24 czerwona gwiazda juz dawno pozlocila sie, przynajmiej na jednym z cmentarzy zolnierzy radzieckich Bernau, pod Berlinem na przeciwko pomnika zawstydzonego aniolka. Krakowska gwiazda jest biala, a pan Macierewicz z Angolami wroci do polityki Dmowskiego, ktory nie separowal Rosjan – zawsze powinny byc na kazdym szczeblu czy mundurowym, czy dyplomatycznym poprawne kontakty z sasiadami, czy z Wschodu, czy z Zachodu – tym bardziej ze Putin w wystapieniu noworocznym nie wystapil pod sztandarem czerwonej gwiazdy a sztandarem Rosji, w przeciwienstwie do zlotej Angeli Merkel ktora juz nie wystapila pod sztandarem uni europejskiej jak nasi wasale z czubem Tuskiem na czele, oraz ubranku zlocistym – co oznacza czas zbierac zbiory z trzody wschodniej i uszczelniac granice – na bajerach oficjalnie podjeto wojne jak narazie z mafiami ze wschodu -co moze oznaczac ze tam kazdy angol z poszportem PL moze byc traktowany jak bandzior.

  Jakos nie ciekawie petla slug i mocarstw zapetla sie wokol PL.

 32. Sunny said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/skad-wzial-sie-putin-kto-i-jak-tworzyl-obraz-dobrego-goja-2013-12

 33. Mordka Rsenzweig said

  Ja pan Mordka pszeczytal komentasz od pan Gajowy i spadl z kszesla na ta ogromna niewiedza:

  „A czy troll przypadkiem nie zauważył, że ZSRR nie ma od ponad 20 lat?”

  Ja pan Mordka chce wyjasnic pan Gajowy sze sie bardzo, bardzo myli.

  ZSRR jest ciagle zywy i ma sie bardzo dobsze, a nawet lepiej nisz kiedys.

  ZSRR sie po prostu pszeniusl do inne kraje.

 34. Fran SA said

  Zamach w Wolgogradzie ma bardzo wiele cech wspolnych z innymi aktami terrorystycznymi ostatnich lat. Wszystkie linie papilarne prowadza w jednym kierunku…

  Kobieta, ktora rzekomo popelnila ‚zamachowe samobojstwo’ jest nie do zindentyfikowania. Wybuch bomby zniszczyl wszystko dookola.

  Pomysl z kobieta samobojczynia -to jest totalna bzdura, bo zaden wierzacy muzulmanin nie popelni samobojstwa, bo mu Allach nie pozwala, a zaden niewierzacy muzulmanin tez nie popelni samobojstwa, bo ma Allacha gdzies i Allachowe zalecenia dla niewiernych.
  Nagle, wsrod tych calkowicie zmasakrowanych i pokrwawionych cial, znalazl sie dziewiczy, nietkniety, blyszczacy rosyjski paszport samobojczyni, choc po samej samobojczyni malo co pozostalo!.
  Przeciez jesli go miala przy sobie, to powinien byl ulec zniszczeniu.
  Do tego zdjecie tej domniemanej samobojczyni jest w hijdzabie, co jest tez bzdura ostateczna, bo w Rosji nie wolno miec zdjec paszportowych z nakryciem glowy.
  Kamery pokazaly, ze bomba byla ukryta w suficie, wiec tak naprawde nie moze byc mowy o samobojczym zamachu.

  Przypomina to troche scene z Nowego Jorku, gdzie potezne wiezowce zostaly zamienione w proch i pyl, ale zachowal sie zupelnie nietkniety paszport jednego z domniemanych ‚pilotow’ samolotu – a po tym samolocie tez nie zostal najmniejszy slad.
  Ciekawe, gdzie produkuja takie paszporty, ktore moga wytrzymac nawet atak nuklearny?

  Magiczny paszport:

  http://whatreallyhappened.com/node/290962

  Wolgograd jest bardzo waznym miejscem strategicznym: stad odchodza wszystki wazne szlaki komunikacyjne. Chodzi przede wszystkim o stworzenie atmosfery terroru i zagrozenia przed, i pewnie, w czasie olimpiady w Soczi.

  CIA grasuje w Rosji?
  http://aangirfan.blogspot.com.au/2013/12/cia-busy-in-russia.html

 35. Easy Rider said

  Ad 28 – Rysio.

  Czyżby Rysio doznał jakiejś noworocznej metamorfozy, że gada do rzeczy i pisze normalnie? A może to nie ten sam Rysio od Misesa? Bo aż trudno mi uwierzyć.

 36. Easy Rider said

  Ad 33 – Pan Mordka.

  Racja, Panie Mordka najuszanowniejszy, Pan to powinieneś być rabe, bo jesteś Pan mądrzejszy niż te różne człowieki „uczone w piśmie”. Życzę równie dobrej formy w 2014 r.

 37. La Reine Toronto said

  Dziekuje Gajowemu za szybki odzew i podanie linka do ambasady Rosji w Warszawie.
  Jest teraz okazja do zlozenia zyczen noworocznych naszym Braciom Rosjanom.
  Napisalam i wyrazilam swoje poparcie dla Pana Putina. My Slowianie za dlugo bylismy zwasnieni przez gadziny i padline wiadomego pochodzenia.
  Szczegolnie od ’89 gady zantagonizowaly nasze narody…ale teraz juz znamy prawde i czas na pojednanie.
  Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2014 Roku nam i naszym Braciom Slowianom w Europie i na swiecie.

 38. Marucha said

  Re 35:
  Wywalenie 99% Rysiowych wpisów znacznie podnosi poziom reszty.

 39. Re: 37 La Reine
  Prosilem D.Kosiura, (Polska Suwerenna) aby zlozyl na rece Putina – owczesnego Prezydenta Rosji – Memorandum nawiazujace do naszej Narodowej sytuacji, ktora jest kontrolowana przez zydowski syjonizm, by Rosja w zaden sposob nie ukladala sie z syjonistami sprawujacymi wladze na terenie RP.

  Jak do tej pory, zadne oficjalne pismo organizacji narodowej nie zostalo jak do tej pory dostarczone.

  Czy to starach przed Putinem czy najzwyklejsza niesmialosc????…
  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 40. Easy Rider said

  Ad 34 – Fran SA.

  Sens Pańskiej wypowiedzi jest niejednoznaczny (zresztą samo zdarzenie takim nie jest), gdyż w pierwszej chwili odebrałem tę wypowiedź jako sugestię rosyjskiego inside job (a jednocześnie operacji false flag) i do końca nie jestem pewien, czy nie o to chodzi. Tym sposobem, Putin mógłby uzyskać podstawę do zaostrzenia kontroli przed Olimpiadą oraz w jej trakcie, jak również rozprawienia się z kaukaskim terroryzmem i separatyzmem islamskim. Natomiast jeżeli jest to robota CIA (chociaż bardziej podejrzewałbym Mossad) – to dlaczego Moskwa nie ogłosi tego oficjalnie, że zamach jest zorganizowany przez obcą agenturę? To jest łamigłówka podobna do roli Rosji w tzw. katastrofie smoleńskiej.

 41. Re: 40

  Z politycznego punktu widzenia dla Putina nie jest w chwili obecnej publiczne oswiadczenie kierujace oskarzenie na zydowski MOSAD, poniewaz nie jest jeszcze Rosja dostatecznie silna w sensie narodowym, ani w sensie ekonomicznym gdzie w dalszym ciagu na terenie Rosji znajduje sie dosc spora liczba „tredowatych” jak rowniez i wplywowych zydowskich oligarchow z ktorymi jest jeszcze zmuszony sie liczyc tj., na ich sile polityczna jak i medialna.

  Z drugiej strony, chwala Putinowi jak najbardziej sie nalezy, ze dosc skrupulatnie nie wchodzi w „podejrzane” kompromisy, ani nie ulega anty-rosyjskim doktrynom stajac murem za Prawoslawna Cerkwia na ktora jak do tej pory nie pozwolil szkalowac.

  Wracajac do „zamachow” w Rosji, to moim zdaniem, jest to swego rodzaju kara syjonistow i agentow CIA za rosyjskie dostawy broni do Iranu, komandosow do Syrii, pomoc humanitarna dla Palestynczykow, a glowna „wina” Putina dla lichwiarskiej miedzynarodowki bylo to, ze Rosja odeszla od rozliczen zydowskiego dolara z Federal Reserve miedzy Chinami, Iranem i Indiami…

  (z grzecznosci pomijam mniejsze „grzechy” wobec lichwiarzy..m.in, Bialorus, Ukraine, i inne mniejsze „przewinienia”…)…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 42. Gość90 said

  Wejdźcie na stopsyjonizmowi.pl, jak tam bluzgają, że Putin to szef bandy NWO itd. Jestem ciekaw kto robi takie strony, debile, czy ktoś na zlecenie?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: