Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Jak to jest z tą bronią w Ameryce

Posted by Marucha w dniu 2014-01-08 (Środa)

Ciekawe, ze różni entuzjaści propagują posiadanie broni, ale nie mają odwagi nawet pisnąć, przeciwko komu można tej broni użyć. Pieprzą o jakichś 70-letnich staruszkach, co mogliby się bronic przed napastnikami – ale nie … policjantami, co np. staruszkom zastrzelili psa, bo się policjant przestraszył domowego zwierzaka.

Tyle tej broni się wala bezużytecznie w tej żydowskiej kolonii, gdzie rządzą żydzi i i sprzedają naiwniakom żydowską broń i na niej zarabiają, bo i tak wiedza, że nikt się tą bronią przed żydem nie obroni, bo go złapią za dupę za antysemityzm, i zabiorą te żydowskie zabawki, i sprzedadzą następnym naiwnym gojom, co się będą odgrażać, że się będą bronić.

Żydowski biznes kwitnie, a tymczasem policja bezkarnie morduje ludzi, bo przeciwko policji w USA nie można się buntować, jako że to takie samo przestępstwo, jak antysemityzm.

Kto obroni amerykańskiego obywatela przed policja?

Policja w USA ma narodowy sport policyjny: włażą do prywatnych domów i bezkarnie terroryzują mieszkańców:
http://rinf.com/alt-news/breaking-news/who-will-protect-you-from-the-police-the-rise-of-government-sanctioned-home-invasions-2/

Kto powinien mieć bron w USA?

1. Starzy emeryci, właściciele psów, którzy trzymają psa dla ochrony i towarzystwa:

Policja strzelała do 16 letniego, bezzębnego psa w czasie nalotu na dom. Ładna ta policja amerykańska, co się staruszka psa wystraszyła.
http://www.thedailysheeple.com/toothless-16-year-old-dog-shot-by-police-in-no-knock-raid_112013
Właściciele zostawili psa pod opieka znajomych, bo musieli na dzień wyjechać. Pies czul się nieswojo i szczekał. Przyjechała policja i zastrzeliła psa… bo szczekał.

W USA policja morduje psy mniej więcej co 98 minut. I to podobno w obronie własnej! A jak dotąd żaden policjant nie był nawet pogryziony przez psa.
http://www.thedailysheeple.com/the-dog-murderers-are-at-it-again-police-shoot-dog-for-barking_122013

2. Rodzice nastolatków:

Policja zastrzeliła 19-latka, któremu ojciec nie pozwolił kupić papierosów.
http://rinf.com/alt-news/breaking-news/police-kill-19-year-old-after-father-tries-to-prevent-him-from-buying-cigarettes/

3. Katoliccy wzorowi uczniowie:

Policja zastrzeliła niewinnego i bardzo wzorowego ucznia katolickiej szkoły.
http://xrepublic.tv/node/6501

4. Nastolatki (zwłaszcza te zakute w kajdanki):

Policja twierdzi, że chłopak sam sobie strzelił w głowę, mimo, że miał ręce z tyłu skute kajdankami.
http://www.blacklistednews.com/Police_say_teen_shot_self_in_head_—_while_hands_cuffed_behind_back/31153/0/38/38/Y/M.html

5. Małe dzieci, które zamiast zabawek powinny mieć prawdziwą broń:

W USA policja boi się nie tylko domowych zwierzaków, ale i małych dzieci: policjanci zastrzelili dzieciaka, który miał broń – zabawkę z plastyku.
http://rinf.com/alt-news/breaking-news/officer-who-fatally-shot-13-year-old-with-toy-rifle-had-pulled-gun-during-routine-traffic-stop/

6. Właściciele samochodów zaparkowanych przed własnym domem na podjeździe:

Policjanci zastrzelili człowieka stojącego obok własnego samochodu na własnym podjeździe koło domu. Zostali zwolnieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności.
http://xrepublic.tv/node/5839
.

.
7. Młodzi, chorzy ludzie z syndromem Downa i po kolonostomii (którzy musza ze sobą nosić ‘toaletę’ w plastykowym woreczku):

Policja pobiła 22 letniego chłopaka z zespołem Downa, bo ‘miał wypchane gacie’, w których nosił właśnie taki woreczek.
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhNQJ90mp0RLjQ9nir
[
Upiekło mu się. Mogli go zabić. – admin]

5. Każdy obywatel Stanów na widok policji:

http://americanfreepress.net/?p=13409

A teraz niech nam ci, którzy wierzą, iż posiadanie broni rozwiązuje 99.9% problemów, łaskawie wytłumaczą, czym grozi w USA użycie broni przeciwko policji – nawet we obronie własnej…

Fran SA

Komentarzy 58 do “Jak to jest z tą bronią w Ameryce”

 1. przemądrzałe bydlę said

  Cytat z artykułu „Liberalism in Diaspora” (z 21 września 2001 r.), opublikowanego przez niejakiego A. Edena w żydowskiej, anglojęzycznej gazecie „The Forward”, wydawanej w USA (skierowanej do członków diaspory).

  „Kiedy spaceruję ulicami Jerozolimy, czuję, że tożsamość żydowska jest pierwszym i naczelnym warunkiem samostanowienia i co za tym idzie, bezpieczeństwa i siły, które daje posiadanie własnego państwa. W Izraelu jestem całkowicie spokojny, widząc żołnierzy z karabinami maszynowymi i wiedząc, że wielu cywilów wokół mnie, ma spluwę za pazuchą. Chociaż urodziłem się po 1967 roku i mam wiele skrupułów w sprawie terytoriów okupowanych, to źródłem mojego syjonizmu jest mimo to wspaniałe zwycięstwo armii żydowskiej w wojnie sześciodniowej. Wystarczy jednak, że znajdę się w Nowym Jorku, a National Rifle Association jawi się jako symbol mrocznej strony tego kraju. Jak gdyby moja podświadomość instynktownie wiedziała, że z chwilą lądowania na lotnisku JFK pora ukryć wspomnienia o żołnierzach izraelskich zajmujących Stare Miasto w Jerozolimie i o Moszem Dajanie pod Ścianą Płaczu, a wydobyć na wierzch wspomnienie słynnej fotografii ukazującej, jak rabin Abraham Joszua Herszel maszeruje obok wielebnego Martina Luthera Kinga juniora”.

 2. przemądrzałe bydlę said

 3. JO said

  Brawo Panie Fran

 4. przemądrzałe bydlę said

  A teraz srają po gaciach przed drukarkami 3D, za pomocą których można sobie samemu zrobić broń.

 5. przemądrzałe bydlę said

  @3 (JO)
  Niepotrzebnie bije Pan brawo. Chciałem uniknąć docinek ad personam, ale p. Fran SA od dawna wydaje mi się podejrzany. Już promował w gajówce multi-kulti, a teraz na podstawie skrajnych przypadków (które zdarzają się w każdej dziedzinie) promuje zakaz posiadania broni przez zwykłych ludzi. A tak się składa, że każdy. kto choć trochę zapoznał się z tą tematyką, doskonale zdaje sobie sprawę, że posiadanie broni przez zwykłych ludzi to jedna z największych zmór, trapiących Żydów w USA, jak i wszelkie wrogie swoim narodom elity we wszystkich krajach.

 6. przemądrzałe bydlę said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-ostrzejsze-przepisy-o-kontroli-broni-palnej-w-stanie-nowy-jork/bxc90
  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/416515,nowy-jork-ogranicza-prawo-do-posiadania-broni.html
  Oczywiście najostrzejsze przepisy przeciw posiadaniu broni są w Nowym Jorku. Kto zgadnie, dlaczego akurat tam?

 7. lopek said

  Powszechne posiadanie broni staje się psu na budę, kiedy państwo ubezwłasnowolnia posiadacza broni – przepisami o jej użyciu.
  Ideał jest wtedy czyli człowiek jest w pełni człowiekiem, kiedy mamy powszechny dostęp do broni w wyniku czego nie potrzebny jest w państwie aparat przymusu. Jest to wyższa szkoła jazdy dla cywilizacji człowieka i organizacji państwa – więc napomknę tylko, że w Polsce tak właśnie kiedyś było.

 8. Ciek said

  Przeczytałem i nie wiem co autor miał na myśli. Obywatel nie powinien posiadać broni, bo go władza gnębi? Przerabialiśmy to u nas w latach 39-45, a później 45-89 i się nie sprawdziło. Jeżeli „nikt” nie pisze o konieczności walki z tyranią, to proponuję zmienić czytanych autorów. „Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to, że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu.” T. Jefferson – polecam na początek, żeby później nie było „nikt”.

 9. JO said

  ad.5 . Ja odebralem Pana Fran Przeciwnie niz Pan. Uwazam, ze tekst Pana Fran mowi o tym, ze Samo posiadanie broni pod lozkiem niczego nie zmieni, nic nie da a jedynie wspolne budowanie Panstwa opartego o Prawdzie, gdzie Prawda Rzadzi a ludzi w tym Panstwie bronia sie posiadajac systemy Obrony a kalach w domu to tylko jedna z drabin Samoobrony a nie Wszystko na co powinno Nas Stac.

  Ja Jestem ZA posiadaniem Broni…

 10. Marucha said

  Re 5:
  Fran SA nigdzie nie napisał, że jest przeciwny posiadaniu broni – lecz że jej posiadanie daje wyłącznie iluzję poczucia bezpieczeństwa, która nie zastąpi praworządnego i sprawiedliwego Państwa.
  Całkowicie się zgadzam z JO (#8).

 11. Fran SA said

  Ad.5
  Przemadrzale Bydle
  Ja uwieliam takie argumenty: ‚Podejrzany’.
  W gajowce co drugi jest podejrzany przez co drugiego.

  A ja tak naprawde, to tylko proponowalem rozbroic ale policjantow, tak jak to niegdys za moich studenckich czasow w Anglii bywalo..
  Przemadrzale bydle ocenia mnie tendencyjnie.

  A propos ‚multi -kulti’.
  Sam zwrot wymyslony przez syjon; a nieporozumienie polega na tym, ze historia Lwowa, Kosowa, Bizancjum, Indii, Londynu, Paryza, Hiszpanii, Grecjii, Wloch, Unii Polsko- Litewskiej, Jugoslawii, Iraku czy Libii – wyraznie pokazaly, ze rozne nacje i grupy etniczne moga zyc w zgodzie i dobrobycie … dopoki nie napadna ich bandyci z zewnatrz i nie zaczna pladrowac kraju.

  Takie bydle, niby przemadrzale, a nie wie, ze Polska byla pierwszym panstwem Commonwealthu.
  I takie przemadrzale bydle nie ma pojecia, kto zniszczyl Balkany i wymordowal setki tysiecy cywilow. Nie byla to ludnosc lokalna.

  I nie o to chodzi jaki jest sklad genetyczny Australii, Nowej Zelandii, Kanady czy Rosji.
  Mozna stworzyc system, ktory pozwoli na harmonie spoleczna, czego rozni amatorzy bijatyki i pohukiwania nie rozumieja.

  Woda na mlyn ‚jednokulturowosci’ Hitlera, Geringa, a zwlaszcza Rosenberga, byly badania ‚uczonych’ szwedzkich i norweskich przed II wojna swiatowa.
  Na podstawie pomiarow kilku jakichs czaszek powyciaganych z grobow ustalali ‚prawdziwa rase’ czlowieka. Wszytkie inne, to byly malpoludy.

  Jak Przemadrzale bydle chce byc madrzejsze, a nie tylko przemadrzale, to radze sie przygladnac, komu tak naprawde zalezy na skloceniu narodow, usprawiedliwianiu wojen rabunkowych, mordowania ludnosci cywilnej i wypedzania ludzi z ich wlasnych domow. Mordowania dzieci bombami fosforowymi bo to nie sa dzieci wybrancow; nie sa bene nati.
  Zbrodniarze kaza nam wierzyc, ze to wina ‚multi-kulti’.
  I mamy wierzyc, ze istnieja ubermensche i wybrancy bogow.

  Napuszczanie jednych ludzi na drugich w imie ropy, gazu, handlu bronia, i narkotykami; pladrowaniem cudzych ziem i proby totalnej kontroli narodow – jest najwiekszym skurwysynstwem naszych czasow.
  Zastanawiam sie, panie Przemadzrale bydle: kto tu jest naprawde podejrzany?

  Radze przygladnac sie ‚radosnej’ dzialanosci i wielkim osiagnieciom barbarzyncow naszych czasow:
  1. Arabii Saudyjskiej
  2. Panu Clintonowi i jego podrobionej malzonce
  3. pani Madeline Albright
  4. Aryjskiemu McCainowi
  5. Mniej aryjskiemu Cheneyowi
  6. Zupelnie nie aryjskiemu Rumsfeldowi, Kissingerowi, i Sorosowi
  7. Radosnej dzialanosci Izraela, ktorego kolejne rzady z nienawisci do multi -kulti morduja ludnosc tubylcza
  7. Dronom amerykanskim w Jemenie, Pakistanie, Sudanie, Nigerii, Afganistanie – a wszystko w ramach czystki etnicznej i sprawdzaniu rozmiarow czaszki na calym afrykanskim kontynencie.

  Radze od czasu do czasu zagladnac do starozytnych historykow i poczytac o tym, corozne przemadrzale bydleta nazywaja ‚multi-kulti.’

  Przynajmniej w polowie z podanych przeze mnie linkow przemadrzale bydle nie chwycilo sensu:
  Gdyby taka ‚kronika’ ukazala sie o Rosji, to nie wiem, czy duzo ludzi uwazaloby to za ‚skrajny przypadek, ktory zdarza sie w kazdej dziedzinie’. (Czy 9/11 to tez byl skrajny przypadek? I Waco Texax? i Boston Marathon? i Sandy Hook?)

  Przemadrzale bydle nie zrozumialo tez mojego pytania: Jak moze sie w USA bronic ktokolwiek przed atakiem policji? Nawet jesli ma bron. Bo przeciwko policji broni uzywac nie wolno.
  A ja podalem tylko zaledwie kilka linkow. Jest duzo, duzo wiecej – a wszystkie same skrajne przypadki.

  No wiec, bez atakow, ‚ad personam’, kazdy kto nie chce odpowiedziec na to (podejrzane) pytanie – jest dla mnie od dawna mocno podejrzany.

  Cala Prawda o Sandy Hook (amerykanskie zrodlo) :

 12. Boydar said

  Jeżeli czasy Dzikiego Zachodu mogą stanowić jakiś przyczynek do powyższej dyskusji, to pozwolę sobie zauważyć, że na tamtym obszarze i owych czasach nie można autorytatywnie stwierdzić „…lecz że jej posiadanie daje wyłącznie iluzję poczucia bezpieczeństwa, która nie zastąpi praworządnego i sprawiedliwego Państwa ..”. Wydaje się, że owo posiadanie, doprowadziło do postulowanego przez Pana Gajowego stanu rzeczy.
  I tu jest sedno sprawy. ‚Dzisiaj’, to nie jest ‚wtedy’. Obecna okoliczność przyrody zmieniła parametry brzegowe.
  Bez względu na wnioski możliwe do wyciągnięcia z powyższego, uważam że świadomość szeroko pojętej odpowiedzialności, jaka powstaje w człowieku uzbrojonym, przekłada się w nim także na inne dziedziny życia. Nie ma konieczności otwierania ognia. Sam fakt posiadania jest wystarczający.

 13. Marucha said

  Re 11:
  Panie Fran, między naturalnym współistnieniem różnych kultur, a obecnie promowanym multi-kulti jest taka różnica, jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym.
  Ale nawet to naturalne współistnienie nie obywało się bez tarć.
  Dla państwa jest lepiej, jeśli wszyscy zdążają w tym samym kierunku i podzielają wspólne wartości, niż jak jedni podpalają samochody drugim, bo czują się dyskryminowani.
  Na pewno jest destruktywne wprowadzanie multi-kulti na siłę do krajów, gdzie nie ma ono żadnych tradycji, ani też nie ma takiej potrzeby.

  Ja najlepiej czuję się w swoim domu z własną rodziną, a nie z narzuconymi mi przez władze lokatorami, którzy chodzą spać wtedy, kiedy ja wstaję i na odwrót.

 14. Marucha said

  Re 12:
  Nie wierzmy legendzie Dzikiego Zachodu. To były czasy bezprawia i tyle. I tylko na filmach ten sprawiedliwy zawsze o ułamek sekundy wcześniej pociągnął za spust.

 15. Joe said

  Duzo zaufania mialem do Pana Frana SA…Koniec ,klapa,morda,kit….Jestem przekonany ze jest tutaj sluzbowo.Tyle!!!

 16. Kola said

  Dla czego wladza niechce bys mial bron.Bo to oznacza ze bedziesz sie bronil przed wladza KTORA CIE BEDZIE CHCIALA ZACHIPOWAC RFID.Gdyz wszystko tu oto chodzi rozumiesz POLSKI obywatelu.

 17. antka kobity szwagra brat said

  …bandyta w mundurze „policjanta” – który strzela do Ciebie – bo pszedłes w krzaki…za czyms tam – jest tylko bandytą!!…bron – jak sie ma/legalnie!/trzeba nosic WSZĘDZIE- nawet w klopie!…zastrzelą cie – to pewne!…ale staraj sie „zabrać” ze sobą – przynajmniej jednego!…wtedy moze coś do nich trafi!…bandyci – bardzo sie boją!…a teraz to już zaczyna być widoczne!!…paniczny „zwierzecy” strach ….wszystko sie wymyka!….stad „ich” brutalność…
  …przedruk…
  …tak dzieje sie w całej jewokracji…

  Chyba umiesz wyguglować ?w całym internecie, aż wrze na ten temat;

  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach …www.bibula.com/?p=39839 – KopiaProjekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych. Aktualizacja: 2011-06-26 6:39 pm. Pod pozorem …►
  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=6964 – Kopia14 Lip 2011 – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych. Autor: bibula.com. Opublikowal: …
  Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …chomikuj.pl/…/Projekty+rz*c4*85du+Tuska+Strzelanie+do+dzieci+i+… – KopiaPlik Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych.pdf na koncie użytkownika monare • folder …
  Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …docs6.chomikuj.pl/746013239,PL,0,1,Projekty-rządu-Tuska-Strzelan… – Kopia26 Cze 2011 – Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …Pokaż więcej wyników z chomikuj.pl
  Forum – portal TVN24.plwww.tvn24.pl/1,251,8,90279094,225497249,11561190,0,forum.html – Kopia5 dni temu – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych. Pod pozorem ewentualnych `ataków …
  PolishGazette.com – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i …pg.igazette.info/?p=4761 – Kopia27 Cze 2011 – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych …
  Wiadomosciwww.radiopomost.com/index.php?option=com…view… – Kopia29 Lip 2011 – Projekt poparli senatorowie Platformy Obywatelskiej, przeciwni byli … Dodatkowo Rząd RP i większość mediów prowadzą akcję …. porządkowych” plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści ( … Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych …
  Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska | Blogmedia24blogmedia24.pl › … › Przegląd prasy i blogów – Kopia29 Lip 2011 – … „Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych” plany zwiększenia uprawnień …
  Mladen Grdovic – Natalia – YouTube
  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach …www.bibula.com/?p=39839 – KopiaProjekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych. Aktualizacja: 2011-06-26 6:39 pm. Pod pozorem …►
  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=6964 – Kopia14 Lip 2011 – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych. Autor: bibula.com. Opublikowal: …
  Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …chomikuj.pl/…/Projekty+rz*c4*85du+Tuska+Strzelanie+do+dzieci+i+… – KopiaPlik Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych.pdf na koncie użytkownika monare • folder …
  Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …docs6.chomikuj.pl/746013239,PL,0,1,Projekty-rządu-Tuska-Strzelan… – Kopia26 Cze 2011 – Projekty rządu Tuska Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w …Pokaż więcej wyników z chomikuj.pl
  Forum – portal TVN24.plwww.tvn24.pl/1,251,8,90279094,225497249,11561190,0,forum.html – Kopia5 dni temu – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych. Pod pozorem ewentualnych `ataków …
  PolishGazette.com – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i …pg.igazette.info/?p=4761 – Kopia27 Cze 2011 – Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych …
  Wiadomosciwww.radiopomost.com/index.php?option=com…view… – Kopia29 Lip 2011 – Projekt poparli senatorowie Platformy Obywatelskiej, przeciwni byli … Dodatkowo Rząd RP i większość mediów prowadzą akcję …. porządkowych” plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści ( … Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych …
  Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska | Blogmedia24blogmedia24.pl › … › Przegląd prasy i blogów – Kopia29 Lip 2011 – … „Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych” plany zwiększenia uprawnień …
  Mladen Grdovic – Natalia – YouTubewww.youtube.com/watch?v=7e6RRBC5cIg5 minut(y) – 9 Lip 2011 – Przesłany przez: mosiek49
  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych – Pod pozorem …Więcej filmów dla zapytania Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i … »
  Strzeżcie się! Władza może do was strzelać już bez ostrzeżenia …niepoprawni.pl › Blogi › 2-AM – blog – Kopia27 Lip 2011 – Od dziś Policja czy inne spec-służby mogą „walić” bez zbędnych zahamowań z broni ostrej zarówno … wcześniej w tekście p.t. „Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych” plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści. …
  Preview image http://www.youtube.com/watch?v=7e6RRBC5cIg5 minut(y) – 9 Lip 2011 – Przesłany przez: mosiek49
  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych – Pod pozorem …Więcej filmów dla zapytania Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i … »
  Strzeżcie się! Władza może do was strzelać już bez ostrzeżenia …niepoprawni.pl › Blogi › 2-AM – blog – Kopia

  27 Lip 2011 – Od dziś Policja czy inne spec-służby mogą „walić” bez zbędnych zahamowań z broni ostrej zarówno … wcześniej w tekście p.t. „Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych” plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści. …

  „świadczy o zaburzeniach postrzegania rzeczywistości”

  http://zmianynaziemi.pl/forum/przygotowanie-tlumienia-zamieszek-w-warszawie

 18. Joe said

  Dlaczego te nakrecone przez globalisto-bolszewikow malpki,nie zrobia rekonesansu z patrolem policji w Teksasie?
  Dlaczego nie porozmawiaja z Teksonczykami… tylko pisza idiotyzmy o Ameryce … ktorej dobrze nie widzieli nawet na obrazku….Na zamowienie??? Ja mieszkam tutaj 35-lat…widze to na codzien.
  To ze mojemu koledze w Newarku NJ.murzyn strzelil w drzwi samochodu 6 cali od nogi to nie znaczy ze wszyscy w Newarku sa bandytami.Po I-sze…moj kolega z uporem maniaka szczegolnie murzynom pokazywal palec srodkowy w pozycji
  „wiadomej”…i wreszcie sie doczekal,dobrze ze nie w glowe…A Teksas jest najleprzym dowodem na PRAWDE.
  Z Panem Bogiem..

 19. Boydar said

  @ Pan Gajowy (14)

  A teraz to mamy „prawia” Hi ! Hi !
  Dobrze że mnie Pan Gajowy uświadomił, bo już myślałem że coś mi się porobiło z oczami.
  Jeszcze tylko Pan Gajowy o „sprawiedliwościu” nie wspomniał !

 20. Fran SA said

  Ad. 13
  marucha
  To przeca o tym gadam.
  Multi kulti nie ma nic wspolnego ze Lwowem czy Kosowem. Jest to multi-kulti oparte na zalozeniach ze mamy sie nie lubic. Co innego polityczne narzucanie systemu Z ZEWNATRZ, a co innego naturalne samoregulujace sie stosunki miedzy ludzmi.
  Ludzie roznia sie miedzy soba nie tylko religia czy genami: Mielismy w Polsce w sasiedztwie takie malzenstwo, co sie regularnie upijalo i nie dawalo nam spac, i wtedy bardzo sie nie lubili i urzadzali burdy. Ale nie mozna bylo interweniowac, bo jak przyjechala policja to sie okazalo, ze to najbardziej wzorowe i spokojne malzenstwo, a tylko sasiady sie czepiaja.
  Jako nauczyciele szkoly sredniej mielismy do czynienia z roznymi srodowiskami: snobami, pijakami, karierowiczami, wykladowcami uczelni i zwyklych robotnikow. Mlodziez tez byla rozna.
  Ale po to byl system oswiaty, zeby te roznice lagodzic i i raczej przyblizac niz dzielic rozne srodowiska.
  Ja wiem, ze ja sie inaczej patrze na pewne rzeczy, bo raz, ze mam skaze zawodowa, a i to wiem, ze mozna tworzyc systemy lagodzace obyczaje. W Polsce mielismy Grekow, Cyganow, repatriantow – i nikt nas nie straszyl, ze nam dom zabiora.

  Przeciez na tym polega nasza religia!
  Katolicka religia jest ponad narodowa i powszechna.
  A najlepszym dowodem kultury katolickiej jest Ameryka Lacinska, gdzie nie ma takich awantur o zydowskie gowna jak rasizm czy ‚gorsze-lepsze’ geny. W Brazylii trudno dopatrzyc sie jakiejkolwiek rasy. Katolicke Haiti jest spladrowane i zniewolone przez zydow ale nikogo to nie wzrusza.
  Wiec nie przesadzajmy z tym ‚moim domem’ bo na Haiti nie maja do niego prawa.

  Mogl Kochanowski studiowac w Padwie, a Slowacki pisac poematy arabskie i jezdzic po Bliskim Wschodzie bez obecnie narzuconego wstretu do innych kultur. Teraz te Poematy Arabskie sa w Polsce ZABRONIONE. Bo arabskie?. Gowno. Nie arabskie tylko polskie i jest to wspaniala polska literatura! Mogl Korzeniowski pisac angielskie opowiesci a Kopernik czytac dziela arabskich naukowcow?. Przyjmowalismy w Polsce i Wlochow i Francuzow i uciekinierow przesladowanych w innych krajach.
  Przeciez Europa bardzo skorzystala z kultury bizantyjskiej. A Swiety Tomasz z Akwinu garsciami czerpal z antycznej kultury.
  Nas wszystkich stworzyl jeden Bog.

  Bylismy najbardziej tolerancyjna religia, bo mamy religijne poslannictwo nawracania, ale wcale nie ogniem i mieczem – a miloscia do Boga. Nasi misjonarze nie mordowali murzynkow.
  Teraz z nas robia zastraszonych katolikow w oblezeniu.

  Szwedzi nas kiedys napadli, ale mielismy wiekszego ducha, bo byla to otwarta walka.
  Teraz mamy walke podjazdowa, i psychologiczna, na ktora nie jesetsmy przygotowani.

  Ja nie jestem zwolennikiem multi-kulti. Ktos sobie robi zarty, pewnie dlatego, ze nie widzi skad ta zaraza przychodzi i ze nie ma ona absolutnie nic wspolnego z jakakolwiek tolerancja. Kolejny przekret zydowski, na ktory dalo sie zlapac wielu zupelnie przyzwoitych ludzi.

  A tam gdzie sie zaczyna nienawisc – konczy sie teologia. Zwlaszcza katolicka.

  Ide spac. Konczy sie laba. Od jutra znowu do pracy. Moze mniej uduchowionej i nie wiem czy tak bardzo pozytecznej. Zagadalem sie a tu jeszcze mam przygotowac program na pojutrze..

  Bardzo polecam:
  Firmy, ktore zarabiaja miliony na straszeniu ludzi:
  http://www.alternet.org/civil-liberties/5-companies-make-money-keeping-americans-terrified-terror-attacks

  Pozdrawiam

 21. RomanK said

  ad,18 Joe…dlaczego???
  Takie maja zadanie…za to im placa.
  Powszechne posiadanie broni lagodzi obyczaje..dlatego Texas to oaza i ojczyzna Gentlemen!ow.

 22. Marucha said

  Re 19:
  Panie Boydar, a co Pan ma przeciwko sprawiedliwości i praworządności? Może już i dla Pana, podobnie jak dla trolla Rysia, słowa te śmierdzą komunizmem?

  Re 20:
  Panie Fran,
  To nie jest tak, że my lubimy wszystkich przybyszów z Afryki, z Azji itd – i tylko paskudni Żydzi nas na siebie napuszczają, bo inaczej to żylibyśmy z nimi w zgodzie i mniłości nawzajemnej.
  Nie, Panie Fran, jest inaczej.
  Sami Żydzi sprowadzają do Europy imigrantów z całego świata (zarabiając na tym, ma się rozumieć) po to, aby rozpierdalać nasze społeczeństwa, nasze struktury socjalne, rozpierdalać naszą kulturę i obyczaje, abyśmy przestali wiedzieć, skąd i dokąd idziemy i kim jesteśmy.
  Powiem szczerze, że zdumiewa mnie Pański multi-kultyzm.

  A Pańskie „nie przesadzajmy z tym naszym domem” to już mnie porządnie wkurwił
  JAKIEŚ PRZYBŁĘDY MAJĄ MIEĆ WIĘCEJ PRAW DO POLSKI NIŻ POLACY?
  Przecież to mi tak czosnkiem jedzie, że się chyba porzygam.

  I jeszcze te wyjazdy za granicę w celu studiów albo rozejrzenia się po świecie… CO TO MA WSPÓLNEGO z multi-kulti?

 23. Marucha said

  Re 21:
  Ciekawe, czy Kosowo to też kraina gentlemanów…

 24. JO said

  ad.22. To Fran Przywalil …! Mnie sie w glowie nnie miesci by Katolik mial takie poglady Jak Fran re multikulti

 25. Marucha said

  Białasy bardziej dbają o czystość rasy swoich psów, kotów i koni, niż własnej.

 26. Marucha said

  Re 24:
  Ja nie mogę zrozumieć, jak człowiek oczytany, inteligentny, może promować żydowskie multi-kulti, które NIGDZIE się nie sprawdziło.

 27. Boydar said

  No to mnie Pan Gajowy zadziwił. Ja ? Przeciwko praworządności czy uczciwości ?
  Przecież z mojego komentarza (no chyba że mi już całkiem …) wynika jasno, co uważam.
  Na Dzikim Zachodzie jak miałeś trzech synów i stosowny zapas amunicji, mogłeś przeżyć i „wyjść na swoje”. Dzisiaj, u nas, jak skaleczysz złodzieja, to aparat państwa będzie cię nękał całymi latami. A może i do więzienia pójdziesz. Reasumując, Pańskie „… to były czasy bezprawia …” jest oderwane w kontekście od rzeczywistości. Bo były, ale to nie znaczy, że coś się zmieniło. Jeśli już, to na gorsze. Do tego stopnia, że nawet Samuel Colt nie może wyrównać nieprawości.

 28. Marucha said

  Re 27:
  Zamiast na „Dzikim Zachodzie” wolałbym mieszkać pod zaborem rosyjskim, panie Boydar.
  Nie musiałbym liczyć, ilu synów mi zostało po „wyjściu na swoje”.

 29. Rysio said

  re 5. „………każdy. kto choć trochę zapoznał się z tą tematyką, doskonale zdaje sobie sprawę, że posiadanie broni przez zwykłych ludzi to jedna z największych zmór, trapiących Żydów w USA,……..”

  re 10. „….. posiadanie(broni) daje wyłącznie iluzję poczucia bezpieczeństwa,………”

  Po dokładnej, dogłębnej analizie tych dwóch wpisów doszedłem do jednego słusznego wniosku, że masowe posiadanie broni przez amerykanów daje żydom fałszywą iluzję poczucia niebezpieczeństwa.

  🙂

 30. Boydar said

  Jednemu Kaśka, drugiemu Maryśka, a ja tam wolał bym w Polsce. Nawet tej squrwionej i ogłupiałej jak ta dzisiejsza. Jest o co i z kim powalczyć. A ja lubię walczyć. Zwłaszcza, gdy przeciwnik wydaje się być silniejszy.

 31. JO said

  ad.29. Pan calkowicie nie zrozumial Wypowiedzi Pana Gajowego Maruchy.

 32. Boydar said

  To dobrze, że Pan czuwa Panie JO. Tkwił bym w tym błędzie do końca świata.

 33. Rysio said

  A broń palną w USA posiada zarówno:

  gówniarzeria

  jak i

  emeryci.

  🙂

 34. GHJ said

  ad.21 jesli jest oplacany to chyba zaraz po Panu a swoja droga to strasznie glupi ci Gentlemeni skoro pozwolili opanowac zydom caly finansowu krwiobieg Ameryki.Pozdrowienia ze Szwajcari albo jak kto woli zydowskiego sejfu.

 35. Rysio said

  „……..Powszechne posiadanie broni staje się psu na budę, kiedy państwo ubezwłasnowolnia posiadacza broni – przepisami o jej użyciu……”

  Wystarczy, że państwo wyda przepis, że w szkole, w kinie itp… obowiązuje zakaz posiadania i używania broni i od razu nikt jej tam nie używa.

  Pełno mamy takich przykładów w USA.

  🙂

  PS. Amerykanie b. dobrze wiedzą co spotkało ludzi, którzy – posłuchali Hitlera, Stalina, i innych zbrodniarzy – bezmyślnie zarejestrował swoją broń.

 36. Marucha said

  Re 30, 32:
  Jednak Pan trochę nie zrozumiał.
  Odwołałem się do czasów „legendy Dzikiego Zachodu”, kiedy Polski nie było. Był natomiast zabór rosyjski.
  A to, że ja bym chciał, żeby Polska była wolna, silna, mądra, sprawiedliwa, matczyna, łagodna… i żeby na polach zboże uginało się od kłosów, w srebrzystych wodach pluskały ryby, a gaje pełne były grzybów, jagód i malin – to jest bez znaczenia wobec rzeczywistości.

  Swoją drogą to majstersztyk… zrobić legendę o światowej sile przebicia z historyjek o niedomytych pastuchach bydła…

 37. Wosiu said

  Fran SA, często dobrze pisze ale jest niechlujny w swoich przykładach i wnioskach, często głupkowaty bo się nie zna na szczegółach i nie sprawdza. I wprowadza ludzi w błąd.

  Przykład: pkt5.

  Noż do kurwy nędzy że tak powiem, wg FranSA 13-latek to „małe dziecko”!?! 13-latek to nie dziecko tylko nastolatek, jak jest dobrze rozwinięty, to może wyglądać jak 18-latek, może pobić i zgwałcić przeciętną kobietę, czy zabić słabego, dorosłego mężczyznę (były takie przypadki). Przypuszczam, że niejeden 13-latek mógłby pobić i zgwałcić analnie Fran`a, wtedy mu się odechce nazywać takich „małym dzieckiem”.

  Airsoftowa replika M16 która wygląda jak prawdziwy karabinek M16 to „zabawka”!?!

  Oczywiście całkowicie potępiam debili którzy zastrzelili chłopaka, ale FranSa namalował to tak, jakby zastrzelili przedszkolaka z pistoletem na wodę….

  Co do licznego zabijania ludzi w USA bo policja pomyliła adres i zwłaszcza masowego zabijania psów przez policję, przy całkowitej bezkarności tego typu zachowań, to jest to dużo szerszy problem brutalizacji działań policji w USA (i w innych krajach tzw. zachodu) rosnący od kilkunastu lat i jakby odgórnie sterowany. Nie wiem jakie techniki są stosowane wobec policjantów aby się tak coraz częściej zachowywali, ale zapewne kompleksowe, używające jakieś programowanie podprogowe, chemię jakoś dawkowaną itp.

  I czemuś to ma służyć. Pewnie przyzwyczajaniu ludzi do tego, że to niby normalne, że człowiek nic nie może zrobić przeciwko temu, bo go i tak zastrzelą na miejscu albo zostanie nieuchronnie schwytany, osądzony i dostanie czapę. To służy ciągłemu obniżaniu progu ewentualnego buntu, kiedy ludzie mogliby powstać zbrojnie przeciwko władzy.

  To się cały czas sprawdza w USA i działa. Bo każdy normalny człowiek który ma rodzinę, nie zastrzeli policjanta, za to, że ten mu zastrzelił psa.

  Ale ONI nie znają chyba przysłów, np. „tak długo dzban wodę nosi, aż mu się ucho nie urwie”.

  Poczekajmy, kiedyś dojdzie do sytuacji, że zastrzelą samotnemu dziadkowi, albo nawet nie dziadkowi tylko w sile wieku samotnemu mężczyźnie (jakiemuś bezdzietnemu wdowcowi, rozwodnikowi itp) ukochanego psa, jedyną bliską mu istotę, na podwórku, a facet akurat będzie twardzielem, wyćwiczonym i w dobrej kondycji, ekspertem od broni palnej, wyskoczy i zastrzeli gnoja albo dwóch na początek, ponieważ mu nie będzie zależało na życiu, to wystrzela jeszcze kilku z nadjeżdżających patroli a potem się przygotuje na atak jednostek typu SWAT, jeszcze pół SWATu powystrzela zanim go zabiją….

  I wtedy, jeśli to się dostanie do powszechnej wiadomości, nastąpi Efekt Domina albo Efekt Kuli Śnieżnej, ludzie zostaną ośmieleni do zbrojnego oporu wobec reżimu….

  Być może IM właśnie o to chodzi, aby spacyfikować ludzi, tylko że ich plany mogą być przedwczesne i nie wypalić.

  Nadzieja jest zawsze.

  Tak długo jak wierzysz, pomoc nadchodzi i się zbliża.

 38. marta15 said

  a tu przyklad jaka juz mamy „wolnosc: w Hameryce.
  6-letnie dziecko przynioslo od szkoly tzw christmasowe cukierki aby rozdac nauczycielce i kolegom.
  Na kazdym cukierka byla tzw message czyli krotka , swiateczka notka z zyczeniami. Pani nauczycielce sie to NIE podobalo, Pobiegla z cukierkami do dyrektora i zdecydowali ze trza zerwac message z cukierkow bo mowi o Jezusie ,( a to przeciez niedopuszczalne w tzw publicznej szkole ) .
  Jak powiedzili tak zrobili, Zerwali notki , wyrzucili do smieci, a cukierki, bez message ,laskawie rozdali dzieciom.
  Chlopczyk ktory je przyniosl NIE mogl zrozumiec czemu to pani nauczycielka i dyro -swiro pousuwali swiateczne zyczenia z cukierkow .
  http://www.mostholyfamilymonastery.com/truthreport/attorney-teacher-seized-christmas-candy-canes-told-student-jesus-allowed-school/

 39. Wosiu said

  Re36/Marucha

  „Swoją drogą to majstersztyk… zrobić legendę o światowej sile przebicia z historyjek o niedomytych pastuchach bydła…”

  I historyjek o rewolwerowcach….

  Ciekawe, czy ci rewolwerowcy mogliby dokonać choćby połowy tego, co Bob Munden albo Jerry Miculek

  Tutaj coś skrótowo o Bobie Mundenie, resztę prosze samemu googlowac o nim i o Jerrym Miculku:

 40. Marucha said

  Re 38:
  No widzi Pani… a gdyby chłopczyk miał spluwę, to by im tak łatwo nie poszło. Albo jego tatuś przyszedł do szkoły i wystrzelał całe ciało pedagogiczne.

 41. marta15 said

  ad 40 panie marucha w usa teraz dzieci sa usuwane/karane ze szkoly za wykonanie reka symbolu spluwy lub za przyniesienie tzw water-guna czyli spluwy, ktora wypluwa wode.
  ale oczywiscie Christmas message tez jest bardzo niebezpieczna ,na rowni z prawdziwa spluwa w rekach 6 latka.
  Uzytecznych idotow w tym kraju naprodukowali az nadmiar.
  Mozna ich poprzeslac tu i uwdzie.

 42. Marucha said

  Re 39:
  Wie Pan, ci faceci to wyjątkowi artyści spluwy, trudno wymagać, aby zwykły vaquero im dorównał…
  Ale fakt, że Amerykanie potrafią popularyzować swoje legendy i swoją krotką historię.

 43. Wosiu said

  Re42/ Marucha

  Wie Pan co? Myślę, że sami potrafili popularyzować swoja legendę do lat 60-70-tych, potem już ta legenda była sztucznie rozdmuchiwana przez wiadome siły i szybko się degenerowała….

  Jak już jest okazja, dodam coś o współczesnych „białych” mistrzach łucznictwa, bardzo szlachetnej sztuce:

 44. Rysio said

  re 17. Nasza nieustraszona niczego nie bojąca się policja w USA.

  🙂

  PS. My na tygrysy mamy visy.

 45. Rysio said

  Naprawdę Gajowemu sie ten mój długi wpis nie podobał?

  🙂

  Nie – admin

 46. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka widzi sze czlowieki na tym forum nie maja zielone pojecie.

  Bo tutaj nie chodzi o to szeby zabrac pistolety od goje tylko o cos wiecej.

  Sandy Hook to nie byla szkola, ktura byla uszyta aby zrobic propaganda do zabrania cala bron od czlowieki, bo nasza rasa ma gdzies czy czlowieki maja bron czy nie.

  Jesli ktos uwasza, sze nasza rasa sie boi ta cala bron u czlowieki to jest glupi jak but.

  Czy ktos uwasza, sze nasza rasa sie boi sze jakis goj zabije drugi goj?

  To nie o to chodzi.

  Jesli ktos uwasznie sledzil ta cala hutzpa w New Town to pewnie zauwaszyl, sze pszewijajacy sie watek byl aby w pszyszlosci robic u czlowieki psychiatryczne i psychologiczne badania (do wszystkiego).

  Np.

  1. Czy goj sie nadaje aby sie oszenic?

  2. A jak sie nadaje to czy wolno mu miec dzieci?

  3. Do jaka szkola powinien pujsc i do jaka praca sie nadaje?

  4. Czy goj bezgranicznie wieszy w to co nasza rasa mu muwi w telewizja, pomimo tego sze nasza rasa tam celowo muwi bzdury?

  itd. itd.

  Nasza rasa robi reengineering spoleczenstwa.

  Dla te czlowieki co chca wiedziec wiecej to poniszej:

  Sofia Smallstorm Unraveling Sandy Hook

 47. Rysio said

  re 42. „… ci faceci to wyjątkowi artyści spluwy,……”

  Gajowy i tak nie uwierzy ale ja jestem dwa razy szybszy od tego gościa.

  🙂

 48. Rysio said

  re 4. „……..A teraz srają po gaciach przed drukarkami 3D, za pomocą których można sobie samemu zrobić broń…..”

  Dokładnie !!!

  Parchy zorientowały się zbyt późno – jest już po ptokach.

  🙂

 49. bart_w said

  Przez dwiescie lat w kazdym sklepie z artykulami narzedzieymi i rolniczymi mozna bylo kupic sobie karabinek z nabojami, albo skrzynke dynamitu. I jakos nic nadzwyczajnego sie nie dzialo. Obecnie jak dziecko przyniesie w pudelku z kanapkami stalowa szpoatulke do smarowania bulki serkiem homo, to natentychmiast wylatuje ze szkoly na zbita mordkę z wilczym biletem. Bo stanowi potencjalne zagrozenie dla otoczenia.

  Co sie stalo w ciagu ostatnich trzydziestu lat? Ano, zmienilo sie ogolne nastawienie spoleczne pod wplywem specjalistow od demagogii. Chodzi o to, zeby kazdy z nas widzial w bliznim zagrozenie. Chodzi o to, aby (takze) zniweczyc naturalny instynkt czlowieka do zycia we wsolnocie. Zeby nas przepokraczyć w ciagu jednego pokolenia ze stworzen stadnych na wili samotniki, ktore nikogo nie lubioa i ktorych nikt inny nie lubi.

  Nie samo posiadanie narzedzi rozmaitych stanowi niebezpieczenstwo dla nowo kreowanego systemu. Broni palnej, mlotkow, siekierow, wykalaczkow, samochodow (telewizory sie nie licza, a wrecz przeciwnie). Chodzi o to, abysmy sie miedzy soba nie umieli porozumiec, o przyjazni nawet nie wspominajac. A jesli kilka osob z narzedziami zacznie ze soba rozmawiac ludzkim glosem, to system dostaje rozwolnienia z przerazenia i najchetniej by ich wszystkich pozamykal pod jakimkolwiek pretekstem.

  Dlatego na przyklad milicje michiganska (czynna organizacje uzbrojonych obywateli) chcieli wkrecic w eksplozje w Oklahomie (gdzie Rzym, gdzie Krym nota bene).

 50. TomUSAA+ said

  Bart! Szczucie jednych przeciw drugim to sztandar XXI-ego wieku. Najlepiej to widać na przykładzie aktualnej sytuacji w Polsce. To też dzieje się w tej chwili w USA, choć jest to mniej widoczne dla niewprawnego oka. Cała technologia Smartphone’u jest na to obecnie nastawiona. Jak najmniej kontaktów międzyludzkich ! Wszystko przy pomocy SMS, MMS, itd.

 51. Augustyn said

  Ludzie przestali nie tylko się szanować/milowac ale sa wzajemnie nastawiani na siebie ,szczuci,prowokowani i co najgorsze ZASTRASZANI czym tylko się da .

  Temat jest zapodany celwo lub nie , daje wyniki i tu wzajemnego szacunku człowieka przez człowieka ze „strzelaniem komputerowym”.
  Zyje w USA 25 rok,obserwuje co się dzieje mieszkając już w kolejnym Stanie/regionie (obecnie już tylko zamieszkałym przez rase biala,czuje się w miare bezpieczenie ale złodzieja już doswiadczylem podczas nieobecności w domu (niewiele ukradl ,bo tylko dwa pojemniki z paliwem).

  Ludzie w wszędzie na potege biednieją ,jeszcze nie gloduja ale już im brakuje na paliwo (nie umieja chodzic pieszo),koleje/pociągi pasażerskie zlikwidowane,komunikacja autobusowa szczatkowa miedzy miastami,samochody na podworkach stoja zpustymi zbiornikami ,a i pracy w regionach bezludnych nie ma.

  Autor tematu pyta jak to jest z ta bronia w Ameryce ?

  Jest inaczej niż to się przedstawia w „scierwomediach”,chcesz to masz,nie ma trudności z jej nabyciem (przy jednym spotkaniu w legalnym sklepie ja nabędziesz,na poczekaniu sprawdza twój kryminalny rekord,placisz,bierzesz wybrany model i amunicje do niej,wsadzasz w kieszen i jedziesz z nia do chałupy i bedziesz się cieszyl zes się uzbroil).

  Pytanie tylko po ci ta bron i wydatek na nia ?

  Nie ten straszny co uzbrojony ale ten co napadnie cie w nieprzewidzianym momencie często w inny CICHY SPOSOB,OKALECZY,ZATRUJE,ZABIJE.

  Zyjemy w czasach CYWILIZACJI SMIERCI,gdy napadają i mordują ludzie ludzi BEZ WOJEN OTWARTYCH.
  Wystarczy spojrzeć w niebo i zobaczyć co nam sieja i jak bawia się hustawka klimatyczna.
  Wystarczy udac się do służby zdrowia i przekonać się jak i czym cie lecza ,jak zabija się w szpitalach i hospicjach cicha bronia.
  Wystarczy pojsc do supermarketu i kupic pięknie opakowana zywnosc a w niej „cicha bron trutke”.

  Nie zauważasz tego WSPOLCZESNY CZLOWIEKU ???

  Czy jest przed tym/przed nimi obrona ?
  W pojedynke NIE !

  Policjantow i zolnierzy tez tymi „broniami” zabijają ,zabijają nas wszystkich w białych rękawiczkach i w eleganckich garniturach !!!

 52. Zenon K. said

  Sienkiewicz w swoich listach ze Stanów pisał, że obawiał się bezprawia, bandytów i rewolwerowców. Pojechał tam ze szpadą w lasce, na miejscu natychmiast zakupił rewolwer. Nie użył ich ani razu, choć podczas podróży myszkował także po dzikich, odludnych okolicach, dokąd docierali dopiero pierwsi traperzy. Część poznanych przez mistrza Henryka pionierów, m.in. Meksykanie, za całą broń posiadali nóż i lasso(którym potrafili rzucać z konia ze snajperską celnością i w pojedynkę zdławić nawet niedźwiedzia grizzly). Wszystkie te typy pogranicza nosiły raczej rączki po sobie z obawy przed prawem Lyncha, a do dużych strzelanin takich jak jatka w Tombstone dochodziło dość wyjątkowo i na ograniczonych obszarach- z reguły w miejscach, gdzie panoszyła sie popularna choroba umysłowa, zwana „gorączką złota”.
  Podzielam podziw Gajowego wobec mieszkańców Hameryki, którzy swoją krótką, gęsto znaczoną hańbą historię potrafili przerobić na piękną legendę(czy też raczej ich cały zbiór)z kanalii zrobić herosów i dodatkowo stworzyć etos najemnego pastucha. Nic, tylko brać przykład i tworzyć filmy o naszym XVI-XVII wiecznym Dzikim Wschodzie i jego bohaterach. W przeciwieństwie do Amerykańców nie musimy zaczynać od panegiryków na cześć pospolitego mordercy Billy Kida, czy pół-bandyckiego klanu Earpów. My od razu możemy dołożyć z grubej rury i na początek zaprezentować światu Eustachego Daszkiewicza i Przecława Lanckorońskiego 🙂
  Ale to dopiero w wolnej Polsce. Na razie mamy filmy o „człowiekach z nadzieJi”.

 53. hawo said

  ad 53

  ale za tak zwanego PRL’a robili filmy o „naszym dzikim zachodzie” -> http://www.filmweb.pl/film/Oko+proroka-1982-8314

  robili komedie o CK austrii -> CK dezerterzy

  po 89 zwrot o 180 stopni

  wczesnieli bylo cos takiego jak grunwald ….. jak we wrocławiu chcieli stawiac pomnik chrobrego to wrzask sie podniosl pod niebiosa ze hohoh…. natomiast nikt nie widzi problemu zeby odtworzyc pomnik kaisera

  a co do legendy ameryki

  przeciez ameryke zakladali masoni … to co mieli sekciarza masona dawac na bohatera? jak tam same sekciarstwo przeciez …

  a poza tym klamstwo powtarzane …. patrz „pozytywna legenda” Pilsudskiego ( ktorego wylansowali niemcy) czy Walesa ktory sam obalil komunizm

 54. Boydar said

  @ Pan Gajowy (36)

  Ja czułem przez skórę, że Się Pan tą dziurą wymknie :-). Była jedyna.
  Ale niech tam, nie sposób się nie zgodzić.

 55. revers said

  panie mordka nie lepiej powiedziec krotko-chodzi o nowego niewolnika – kiedys zagldalo sie w zeby koniowi lub niewolnikowi, czy ma zdrowe.

  O astrologi nie maja pojecia wasza rasa i szukaniu partnerow na Jungowskich modelach, psychiatrisci bez znajomosci medycyny odpadaja a waszego niedopelnionego Freunda nalezy uzpelnic o wlasny kanibalizm oraz odruch palca cynglowego lub lepszego kamienia wyrzuconego z lepszej procy jak wasz davidek to znal, zanim nie zjedza was inni, w Indiach jedza juz wasza rase i przepuszczaja przez jelito grube zgodnie z logika nie goji. Takze Pawlow sie mylil w swych psich odruchach bo wystepuja jeszcze oddruchy do odbytnicze i to jest pierwszy odruch zdrowego czlowieka gdy psychiatryczne gowno w tabletce odsyla sie odrazu tam gdzie jego miejsce lub pobliski kibelek, jak tez odruchy zamykajce palcami nozdrza jak przechodzi w poblizu siara cap.

  Lecie sie sami waszych doktorow i profesorow od zlodziejstw intelektualnych i profanacji nauki i sztuki, za nim nie bedzie za pozno bo juz slyszalem jednego waszego rasowego dobrodzieja jak mu wspolpracownik odpowiadal na kazde pytanie „i tak pojdziecie do pieca” – a on jak nigdy nic – przyjmowal to jak aksjomat, przez piec do piniedzy.

  Wybitny profesor psychiatrii koszernej Moniz zostal w Portugali odstrzelony przez bylego pacjenta z prawidlowej czesci moskowego mozgu zeby nie popelniac masowego ludobojstwa lobotomi na zywych ludziach, wczesniej habilitowal sie na na zywych zwierzetach udowadniajc wyzszosc odruchu profesora Colta lub rosyjska ruletka. Zagrasz zapie w rulete? lub monete na bandzie pierscienia monetki kto postawi?

  Grajcie dalej w hazard bo my znamy hazardowe numerki nie gorzej waszych koszer guru.

 56. Boydar said

  Panie Revers, wszystko słusznie Pan napisałeś, bo tak właśnie się sprawy mają, jednak zauważyć wypada, że cokolwiek by Pan Mordka nie pisał, to każdorazowo mruży lewe oko, a prawym znacząco mruga. I coś w tym musi być. A Pan żeś nawet rzęsą nie drygnął.

 57. bart_w said

  Stary, stary tekst do miesięcznika PSN. Przepraszam za brak opolskich znaczków.

  Jedna z zasadniczych roznic pomiedzy programem ideowym Republikanow i Demokratow, jest stosunek do problemu decydowania jednostki o wlasnym losie.

  Republikanska idea wolnosci polega na uwolnieniu jednostki od jak najwiekszej liczby ograniczen krepujacych podejmowanie decyzji. Juz Abraham Lincoln glosil teze, ze praca powinna byc oplacana na zasadzie zlecen, podczas gdy Demokraci propaguja nabywanie czasu pracownika, co z kolei aktywisci spod znaku slonia uwazaja za jedna z drastyczniejszych form niewolnictwa. Demokraci daza do uwolnienia obywateli od innego rodzaju ograniczen. Od potrzeby troski o samego siebie.

  Roznica ta znajduje odzwierciedlenie w podejsciu do prawa samoobrony jednostki przed fizycznym atakiem na zycie, zdrowie, wolnosc lub wlasnosc. Republikanie na ogol popieraja idee uzbrojonych milicji obywatelskich oraz indywidualnych osob, dzialajacych w obronie wlasnej lub wspomagajacych szeryfa. Demokraci widzieliby raczej zakaz wszelkiego rodzaju niebezpiecznych narzedzi, moze za wyjatkiem “sporks” czyli utensyliow posrednich miedzy lyzka (spoon) a widelcem (fork), wykonanych z miekkiego materialu i pokladaja nadzieje bezpieczenstwa publicznego w silnej i krysztalowo czystej moralnie policji miejskiej, powiatowej, stanowej i rzecz jasna federalnej. Republikanie wierza w surowosc kar za przestepstwa, demokraci w ich nieuchronnosc, a takze w rozmaite socjalne dzialania prewencyjne. Obydwie strony staraja sie kazda dziedzine zycia znormalizowac w formie szczegolowych praw.

  W pieknym, gorzystym stanie Vermont zyje sobie znany republikanin o swojsko brzmiacym nazwisku Fred Maslack. Kontrowersyjne decyzje i propozycje tego polityka przysporzyly mu wiele telefonow od Florydy do Alaski i od Ohio do Teksasu. Pan Maslak bowiem relacjonuje, w jaki sposob zastrzelil tych, ktorzy usiluja przejac kontrole nad bronia palna i cieciwowa bedaca w posiadaniu prywatnych obywateli.

  Podczas, gdy panowie tacy, jak Andrew Cuomo albo Bill Bradley traca czas na gadanie o sadzeniu producentow broni palnej, lukow, strzal, oszczepow i nozy, oraz o zmuszaniu obywateli do rejestracji wszystkiego, co nie ma zaokraglonych koncow, wykazujac ignorancje, nad ktora zalamuja rece praworzadni mieszkancy tego wielkiego kraju, czterdziestodwuletni Fred Maslack poczestowal ich lekcja wedlug ich wlasnych regul gry.

  Wedlug projektu ustawy H760, mieszkancy Vermont, ktorzy nie posiadaja broni palnej, musza zarejestrowac sie w biurze Sekretarza Stanu. Ci z nich, ktorzy sa w wieku poborowym (17 –45 lat) i nie sa uzbrojeni (obojga plci), musza placic kare w wysokosci 500 dolarow jednorazowo.

  “Niektorzy odbieraja to jako zart”, powiedzial Maslack w telefonicznej rozmowie z dziennikarzami. Maslack poddaje swoj projekt pod dyskusje ogolnonarodowa.

  Wizja przeciwnikow broni palnej trzesacych sie z zimna podczas obowiazkowgo kursu strzelania gdzies na lace w Monpelier, rozsmiesza zwolennikow reformy pana Maslacka, ktorego finezja odnosi lepsze rezultaty niz smiertelnie powazne wycieczki dzialacza National Rifle Association, Wayna LaPierre.

  W pewnym sensie Maslack bardziej sprawia wrazenie jakiegos libertarianina z New England, niz republikanina. Libertarianie zycza sobie miec przedstawicieli szczatkowego rzadu osobiscie i na wyciagniecie reki, aby obywatele mogli ich latwo kontrolowac i ustawiac. Akceptowaliby jedynie drobne, delikatne posuniecia ze strony Waszyngtonu.

  Vermontczycy pielegnuja te idee. Malenki stan o populacji niewiele ponad 600.000 mieszkancow, posiada rzad szczatkowy na poziomie powiatow, dzielony pomiedzy dwoch wybranych zarzadcow kierujacych praca 237 urzedow miejskich oraz stu piecdziesiecioosobowa stanowa Izbe Reprezentantow, wlaczajaca 30 senatorow w Zgromadzeniu Ogolnym.

  Sprawa kontroli posiadania broni palnej osiagnela histeryczne apogeum rozpetane po okresie strzelaniny w szkolach. Hegemonia przemocy umacnia opinie przedmiesc, ze bezpieczenstwo zycia jest, czy tez powinno byc zapewnione, jak zauwaza Fred Maslack. A politycy, ktorzy nie potrafia zmienic zlych charakterow, kultury przemocy, z furia rzucaja sie na problem posiadania broni. Twierdzi on rowniez doslownie, ze swiat nigdy w historii nie byl bezpieczny, co jest faktem, z ktorego ludzie musza sobie bezposrednio zdac sprawe, bez obawy i bez obrzydzenia.

  Czy mamy wierzyc, ze wladze naprawia swiat? Maslack gorzko sie smieje, zaznaczajac, ile milionow ludnosci wymordowanych zostalo przez rzady tylko w biezacym stuleciu w wojnach, konfliktach, akcjach policyjnych, czy czystek etnicznych. A jesli kto mysli, ze czystki etniczne u nas nigdy nie beda mialy miejsca, sam siebie oszukuje.

  Tak wiec zasada idei uzbrojenia obywatelstwa jest stare amerykanskie powiedzenie, ze spolecznosc uzbrojona to spolecznosc grzeczna, uprzejma, spokojna. An armed society is a polite society.

  Wizja doroslych i dzieci masowo ukrywajacych sie po szafach w obawie przed mlodocianymi terrorystami Fred Maslack brzydzi sie bardziej niz widokiem ofiar broni palnej, ktorym nas racza jej przeciwnicy. Obowiazkiem doroslych jest upewnic mlodych, ze spoleczne anomalie niosa konsekwencje. Dorosli musza byc odpowiedzialni. Sytuacja jest niadzwyczaj latwa do kontrolowania, poniewaz, ktokolwiek usiluje strzelac do bezbronnych, jest tchorzem i jesli wie, ze moze poniesc konsekwencje (ostrzeliwanie sie atakowanego), nie bedzie w ogole myslec o uzyciu broni.

  Maslack szczegolnie nie moze zrozumiec intelektualistow przeciwnych swojemu stanowisku, poniewaz, jak twierdzi, “konflikty z uzyciem broni istnialy zawsze i intelektualisci pierwsi szli pod sciane i byli unicestwiani”.

  Przedmiotem wiekszej troski ze strony wladz powinni byc, ci, ktorzy nie dysponuja narzedziami obrony. Obywatele bez broni palnej sa nieprzygotowani do sluzby spolecznej i wojskowej na wezwanie, stanowiac obciazenie dla innych. Wreszcie, Maslack wyraza nadzieje, ze idea sluzby spolecznej wyrazona w jego ustawie, ktorej koncept zawarty jest w konstytucji stanu Vermont, przezwyciezy i zastapi ustawodawstwo na rzecz kontroli broni.

  Pan Maslack proponuje ponadto obowiazkowe szkolenie wojskowe lub paramilitarne w szkolach srednich. Nie ma to wiele wspolnego ze sprawa broni, ale raczej z faktem ze nikt nie uczy mlodziezy najwazniejszej zasady przezycia w srodowisku naturalnym, jaka jest samodyscyplina, ktora sama przychodzi sama, zaraz po nauce dyscypliny z zewnatrz.

  Jesli ktos chce zniszczyc pana Maslacka, musi teraz zewrzec szeregi. Maslack mianowicie usiluje rowniez wprowadzic przemyslowa uprawe marihuany do rolnictwa stanu Vermont, w imie idei dywersyfikacji. Probuje tez przeciwdzialac inspiracji ze strony policji do tworzenia lobby poniewaz, jak twierdzi, “ci, ktorych funkcja jest dozor nad przestrzeganiem prawa, nie moga miec wplywu na ustawodawcow”.

  Nie radzilbym nie doceniac tego polityka. Trzy kadencje temu kandydowal na stanowisko gubernatora, zmieniajac prawo dotyczace srodowiska naturalnego, uderzajace w interesy kopaln odkrywkowych,co mu sie udało.

  Dzisiejsze ustawodawstwo stanu Vermont przeciwstawia sie stanowemu Sadowi Najwyzszemu utrzymujac, ze idea malzenstw homoseksualistow jest niezgodna z konstytucja. Pod naciskiem obywateli, formuje prawo rownoleglego partnerstwa. Mozna sie nie zgadzac z Fredem Maslackiem i jego grupa, ktora niespecjalnie entuzjastycznie popiera malzenstwa gejow, aby dostrzec, ze ta mozliwosc jest typowa dla wizjonera z wypaczonym poczuciem humoru.

  Nowa legislacja, jak sugeruje Maslack, moglaby byc nosnikiem dla H760. Cos za cos, czyli pewne ustepstwa na rzecz sukcesu w innej dziedzinie.

  Wszyscy politycy powinni dzialac z taka pasja i miec tak szerokie horyzonty, jak republikanin Fred Maslack ze stanu Vermont.

  Bart_W.

 58. revers said

  Ad56, Panie Boydar otworz Pan czasem nie tylko oczy a uszy, wczoraj na chwile zdrzemnalem sie o 1 w nocy na skrzyzowaniu z sygnalizacja swietlna, na czerwonym – oddrabiono z tylu.

  A tak poza tym wszytsko sie zgadza gdy mosiek ubrany w szaty biskupie raz mowi ze saraceny sa w Jerozolimie, po czym lupie miejscowych tubylcow z ich nieruchomosci i wlosci, a ci co wracaja z dalekich 1000 milowych wypraw wracaja juz nie dosiebie, nawet male lupy nie sa wstynie pokryc wartosci przejec lokalnych, ewentualnie saraceny zyja na Rugii-Arkonie i to samo odbywa sie nie na poludniu, a na polnocy.

  Na dzisiaj to dziala przez Media-Gazeta Wyborcza – wystarczy ogloszenia praca jest we Wloszech lub Norwegi, lub Terrorysci sa w Palestynie, szukamy za 8000 tys nie krzyzowcow na najemnikow – i wszystko sie aktualizuje nawet po 2000 latach, tylko innymi srodkami przekazu byle byc posrednikiem ulokowac sie posrodku i lupic diwe strony konfliktu, sztucznego, sprowokowanego lub zaistnialego byle byc na czasie i w czaasie.

  czuwaj na shalom

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: