Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Tralala o Wolne tematy (10 – …
  Carlos o Stalingrad
  rocznik57 o Upadek cywilizacyjny Polski
  lewarek.pl o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska Nadzieją Europy. „Jest jednak światełko w tunelu, nadzieja, że Polska nie da się szatańskim ideologiom, seksualizacji dzieci, demoralizacji i wszechobecnemu złu”

Posted by Marucha w dniu 2014-01-08 (Środa)

Jeśli ktoś lubi się podbudowywać tego typu proroctwami, to jest artykuł właśnie dla niego. Naszym zdaniem jednak, zanim Polska zacznie ratować Europę przed genderyzmem, powinna najpierw dokończyć swe poprzednie zadanie: ewangelizację naszego kontynentu, którą zapowiadał wszak papież Jan Paweł II Subito i dlatego zachęcał nas do wejścia do tego satanistycznego tygla, w którym mieszają degeneraci moralni, złodzieje i kurwy.
Admin

Bogu Wszechmogącemu niech będą dzięki! Za naród polski, za naszą ojczyznę, za wiarę, kulturę i tradycję wciąż tak silnie obecne w społeczeństwie. Im więcej ‘oni’ bredzą i walczą z Polską i Polakami, im więcej próbują zniszczyć i zepsuć tym liczniej Polacy zbliżają się czy też powracają do kościoła. A dowody na to widać wszędzie.

Michael Jones, niedawno obecny w Polsce, autor książki ‘Libido Dominandi’ wołał: “W Polsce nadzieja, to Wy – Polacy uratujecie własną ojczyznę i chrześcijańską Europę.” [Na pewno, jesteśmy wręcz skazani na powodzenie – admin]

‘Eee’ – mówią sceptycy, ‘Nie mamy szans, dlaczego my?’. Mówią, bo patrzą, ale nie widzą i słuchają, ale nie słyszą i nie dowierzają, że Polacy obdarzeni zostali przez Boga Wszechmogącego niezwykłymi darami – głęboką [??? – admin] wiarą i wielkim przywiązaniem do tradycji [jak np do tradycyjnego koncertu Wielkiej Orkiestry Złotego Melona – admin].

Jak wspominało ostatnio wielu, w tym świątecznym okresie, Europa wywodzi się z chrześcijaństwa. A jednak, większość Europy dała się pokonać. Uległa pokusom i manipulacjom współczesnych grup wpływu. Nie zorientowała się w porę.

Z Polakami trudniej. Tradycja, religia i przede wszystkim wiara Polaków jest tak silnie zasiana w narodzie, że nie da się tak po prostu Polskiego ducha zniszczyć.

[Skąd my to znamy… coś podobnego już było…  aha! „W Polsce nigdy do tego nie dojdzie” – admin]

Wigilia, jak zawsze tradycyjna, tłumy w sklepach spożywczych, w każdej kuchni palące się światło do późnych godzin nocnych w przeddzień wieczerzy, brak przyprawy korzennej w supermarketach i długie kolejki do myjni samochodowej. Sprzątanie, mycie, pranie, gotowanie, pastowanie, prasowanie i wielkie krzątanie. Pełne kościoły podczas rekolekcji czy porannych rorat w czasie Adwentu. Czemu? Bo Chrystus się rodzi. Bo wszystko musi być bezbłędnie i pięknie przygotowane, i duch i ciało. Bo kiedy siadamy do Wigilijnego stołu z rodziną to musi być biały obrus, świece a goście i gospodarze odświętnie ubrani. Bo trzeba podzielić się opłatkiem i wspólnie zmówić modlitwę i zaśpiewać razem kolędy.

[I wśród tej tradycji… ilu z katolików się pomodliło, lub wykonało choćby znak krzyża przed jedzeniem? Ilu? Dziękuję, nie mam więcej pytań. – admin]

To polskie tradycje, wielki szacunek do świąt Narodzenia Pańskiego. Wydają się normalne, a jednak są bardzo unikatowe w ‘multikulturowym, tolerancyjnym i nowoczesnym świecie.’ Polacy wytrwali.
Na Pasterce, w tym roku w jednej z ursynowskich parafii, rejonu wyborców Platformy i Ruchu Palikota, kościół jednak jak zawsze wypełniony był po brzegi. Setki wiernych składało sobie życzenia przy tradycyjnym łamaniu się opłatkiem po Bożonarodzeniowej Mszy Świętej. Pierwszy i Drugi Dzień Świąt równie liczny i uroczysty. Więc, jednak są. I tu są Polacy – katolicy.

Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli popularne święto Trzech Króli, od kilku lat dzień wolny od pracy, pokazuje jak bardzo potrzebne Polakom są katolickie tradycje i możliwość wspólnego spędzania czasu z rodziną. Tegoroczny Orszak Trzech Króli w Warszawie zgromadził prawie 5o tysięcy uczestników i widzów. Dzieci z wielu szkół i przedszkoli w pięknych, kolorowych strojach odtwarzały różne role związane z narodzinami Chrystusa, Herodem i wizytą Trzech Króli z darami przed małym Jezusem.

Rodziny w królewskich koronach na głowach, patrzące z zaciekawieniem na kolejne grupy idące w orszaku. Radosna i wyjątkowo rodzinna atmosfera. Początek i zakończenie wspólną modlitwą i błogosławieństwem kardynała Nycza. Na koniec wspólne kolędowanie. Żywe zwierzaki i udział cudzoziemców na pewno stanowiły dodatkowe atrakcje dla zaciekawionych.

Czy to dobrze w ten sposób spędzać święta? Tak, dobrze. Ludzie potrzebują również radosnych momentów, ale mogą to być momenty religijne i patriotyczne zamiast oglądania gołych ciał homoseksualistów i różnych odmieńców paradujących ulicami stolicy. I tak jak wspólne tańczenie Poloneza z Jankiem Pietrzakiem na Placu Zamkowym 3 maja wzbudziło wielkie zainteresowanie i entuzjazm tak i orszak Trzech Króli był tym czego Polacy potrzebują. Radosną normalnością, taka Polską, katolicką i rodzinną.

Taka uroczystość prowadzi również Polaków do kościoła i do pogłębiania wiary. Jest wspaniałą okazją w dotarciu ze Słowem Bożym i słowem kościoła katolickiego nie tylko do tych, którzy w kościele trwają, ale również do tych, którzy się oddalili, a jednak wciąż poszukują i tęsknią za dobrem.

Jak powiedział kardynał Nycz:

“To wydarzenie, które miało miejsce w Betlejem (…), w Jerozolimie, te wydarzenia przeżywamy na trzy różne sposoby: przeżywamy je, kiedy one ożywają gdy czytamy Pismo Święte, Słowo Boże jest ponadczasowe, przeżywamy je wtedy kiedy uczestniczymy w takich misteriach jak to dzisiejsze i dlatego trzeba za nie bardzo Panu Bogu dziękować, ale najpełniej i najgłębiej przeżywamy je (…) wtedy kiedy uczestniczymy w liturgii kościelnej, zwłaszcza w niedzielnej Eucharystii, zwłaszcza w Eucharystii świąt Bożego Narodzenia i dzisiejszej uroczystości Objawienia Pańskiego. Dlatego niech ten orszak Trzech Króli, który tak licznie gromadzi nas tutaj dzisiaj doprowadzi nas do słuchania Słowa Bożego, doprowadzi nas także do uczestnictwa w liturgii kościoła.”

Po południu, na koncert Rodziny Pospieszalskich do parafii Ofiarowania Pańskiego na warszawskim Ursynowie przyszło tyle ludzi, że trudno było wejść do kościoła. Wierni nie tylko wypełnili główną i boczne nawy, ale również rzadko używany balkon. Dzieciaki usiadły na podłodze przed wielką sceną ustawioną przed ołtarzem.

Trzeba przyznać, że koncert był znakomity, zupełnie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Cała muzykująca rodzina, odświętnie ubrana porywała wprost widzów. Bogaty repertuar, nietypowe aranżacje i wielość stylów oraz gama instrumentów muzycznych sprawiła, że prawie dwie godziny minęły jak pięć minut i nawet maluchy do końca siedziały na miejscach. Dwie dziewczyneczki w kolorowych sukienkach tańczyły przed samą sceną z taką wielką radością i swobodą jakby muzyka grała prosto dla nich. Niekończące się brawa i rozluźnione, roześmiane twarze ludzi dały świadectwo jakim uznaniem cieszył się występ, który odbył się na Ursynowie dzięki zgodzie proboszcza parafii księdza prałata Edwarda Nowakowskiego.

Ostatnio coraz więcej i bardziej otwarcie mówi się o gender i seksualizacji dzieci. Wypowiadają się dziennikarze i celebryci, dotychczas milczący w tej sprawie. Szarzy obywatele wydają się odważniej wyrażać swój sprzeciw.

Co takiego spowodowało zmianę spojrzenia Polaków na szerzącą się propagandę zła? To był ten pierwszy, długo wyczekiwany krok Polskiego Kościoła – list pasterski biskupów odczytany we wszystkich parafiach podczas tegorocznych świąt. Kościół ma w Polsce ogromną władzę, a więc i ogromną odpowiedzialność za losy ojczyzny. Cieszy się bowiem wciąż dużym autorytetem. I wielu zwykłych Polaków nie będzie słuchać różnych mędrców i polityków, ale usłyszy głos Kościoła. Prosimy więc hierarchów o odwagę i aktywność we wspólnym ratowaniu naszej Polski.

Jest jednak światełko w tunelu, nadzieja, że Polska nie da się szatańskim ideologiom, seksualizacji dzieci, demoralizacji i wszechobecnemu złu. Że ta głęboka wiara i mocno zakorzeniona kultura w Polakach, z pomocą Boga i kościoła, uchroni nas przed upadkiem i pozwoli nawrócić Europę, a może i resztę świata. A wtedy sprawdzą się słowa Michaela Jonesa i paru innych marzycieli dnia dzisiejszego.

Ja w to wierzę, tylko musimy aktywnie działać i nigdy się nie poddawać, nie tracić nadziei, pozostać wiernymi Bogu i kościołowi, a wtedy jak Cristeros będziemy mogli pokonywać największe zło.

Barbara Rode
http://wpolityce.pl

Komentarzy 21 do “Polska Nadzieją Europy. „Jest jednak światełko w tunelu, nadzieja, że Polska nie da się szatańskim ideologiom, seksualizacji dzieci, demoralizacji i wszechobecnemu złu””

 1. AlexSailor said

  W pełni podzielam pogląd @Admina.
  Mydlenie oczu przez cudzoziemca, usypianie, ogłupianie.
  I ten list.
  Szkoda gadać.

  To, że w Polsce się dopiero zaczyna satanizacja, nie może być powodem zadowolenia.

 2. Inkwizytor said

  Subit powiedział, że będziemy ewangelizować Europe i ja mu wierzę. Co z tego, ze głodni i bezdomni jako popychadło u starych SSmanów

 3. galaszek said

  Polinska nadziejem Jewropa?!….. a to sfynto prawdo!!!…..samem to widziołek jako LTD Dziwisz &ska z oo zaczeni jeszczy przed Swientamy gromadzic rozne wielgachne beczki i beczkowozy,,,, Z poczatku myslołech ze to dla Caritas na Swinta bedu rozczynioc zacir,coby bezdomne Poliniaki mioły sie cem rozgrzewac jak wszeł zakaz palenia wągiel…alic nie!!!!! nie!!!!! ….Dziwisz gromadzi zapasy wody sfincony coby ruszyc w ten Jewrop i sfincować i nawracać…. na judaizm!!!

 4. Fran SA said

  A jednemu tez sie tak zdawalo, ze zobaczyl swiatlo na koncu tunelu. Poszedl za tym swiatlem,
  i za pozno sie zorientowal, ze to byla… lokomotywa.

 5. Jan said

  Nic nowego nie wymyślił. W ostatnich dziesięcioleciach jakże często słyszało się o duchownych o Polsce w 98 procentach katolickiej.

 6. Jan said

  Ad 2

  ”’ Już nie czas na odrębności narodowe. Najbliższa misja Kościoła to jedność Europy” – tak zawyrokował Santo Subito.

 7. Dzonyy said

  Może jeszcze grilla rozpalą w kościele, i dziewczyneczki niech tańczą.

 8. Boydar said

  Przestańcie narzekać, u nas się to nigdy nie zdarzy (po raz drugi, bo golgoty beskidów przecież nikt nie rozebrał).

  http://polish.ruvr.ru/2014_01_08/Prezentacja-projektu-pomnika-Szatana-w-USA/

 9. Kola said

  Polacy lubia kase szybkie wozki BMWICA AUDICA I dzieweczka laseczka.Zamiast rozanca mszalika.I wiary W PANA BOGA..Ale mysle ze niejest z name tak zle Jak to pisza lewaccy dziennikarze.Ta sa prawdziwi maciciele umyslow.
  POLACY SIE BUDZA SURSUM CORDA

 10. Boydar said

  Kola, a jak ja lubię szybki wózek, i ładną laseczkę, ale tylko jedną, to jestem Polak czy nie ? Różańca nie posiadam, ale się modlę. Do kościoła nie chodzę, ale przed krzyżem przydrożnym zawsze Pana Jezusa pozdrowię , to jestem Polak czy nie ?

 11. Krzysztof P said

  Wprost nie pojmuję tego ZBIOROWEGO narzekania na Forum? Młyny Boskie miela powoli – ale skutecznie.
  Nawet OTWORZENIE granic Europy było Bogu p o t r z e b n e – bo widocznie jest plan dlugofalowy, na pokolenia a nie na dziś czy jutro?! Pomyślcie o szacie demograficznej starej Europy, o zidiocialej polityce Germańców, Angoli, Francuzów, którzy ukręcili nieludzki „BAT” na własne społeczenstwa? O zalewie i panoszeniu się Musilim, ichnych odgrażaniach się ( co w swietle zydkowej Demokracji jest realna groźbą !!) o niechybnej obronie ” bialego czlowieka ” przed neo – POTOPEM???
  Tak na serio zastanawiam się, czy wogóle w a r t o ICH r a t o w a ć? Czy nie prościej JESTzamknąć drzwi przed wszelakim złem stamtąd pełznącym? Jakie NIESZCZĘSCIA musza dotknąć Niemcy – by wreszcie odrzucili swojego Pruskiego, rewizjonistycznego ducha?
  Czy faktycznie – trzeba wytopic jak szczury PÓŁ Angli- by połapali się, ze są naprawde s.synami i sprzedawczykami ??

  Pomylenie z poplątaniem / szatan PANUJE / tylko częściowo i to głownie na zachód od nas – ale juz wschód stawia TAMĘ zberezieństwom o czym z taką ” czułością polityczną ” wielu tutaj sie wypowiadało?.
  Jak narazie to tylko ks. dr. Piotr Natanek nawraca Europe poprzez swoje WYJAZDY z Rycerstwem !!! I proszę,…zamiast OPUWANIA ( jak w Polsce) spotyka sie wręcz z ŻYWIOŁOWYM zachwytem przechodniów czy społeczeństw / jak mawia mój kandyjski Przyjaciel – Grzechynia to dzieło BOGA, nie ludzi / Jak tam jest to nie wnikam bo za cienki ” bolek” jestem, ale faktycznie SŁOWIANIE mogą / i muszą / uratować Świat przed diabelskimi zakusami? Może z interewncją Boską to się udać? Przynajmniej u nas.

  To ze w naszej koszernej TVP sączy się jad zatruwający to FAKT ale wszystkim narzekającym mawiam, – wyrzuc TV z domu, kup laptopy w to miejsce, bo wowczas TY ( i poszczególni członkowie Twojej Rodziny ) BEDĄ WYBIERALI to co CHCA OGLĄDAĆ lub SŁUCHĆ.

 12. JO said

  ad.11. Pana wypowiedz jest CHORA

 13. Boydar said

  Niech Pan nie przesadza, Panie JO; za wyjątkiem fragmentu o Natanku i bezsensownym poszukiwaniu jakichś ‚Niemców’, to reszta ma sens.

 14. Boydar said

  Mi się szczególnie spodobał fragment o topieniu Anglików. Tylko czemu pół ?

 15. marta15 said

  Polska JUZ sie DALA „szatańskim ideologiom, seksualizacji dzieci, demoralizacji i wszechobecnemu złu”.
  Gledzenie, ze „moze sie nie da” jest tak bezsensowne jak liczenie, ze panienka po upojnie spedzonej z gachem nocy jest wciaz jeszcze dziewica.

 16. marta15 said

  bardzo dobry wyklad na temat 3 najwazniejszych wartosci.Co jest wazniejsze prawda czy godnosc czlowieka i dlaczego?
  http://www.radiownet.pl/republikanie/wolniewicz

 17. Pokręć said

  Niemniej jednak, w sprawie gender i gejozy, jaka nas usiłuje opanować, chyba zauważam, że normalni ludzie (czyli znaczna większość) nie daje sobie sprać mózgów. Nawet w rozmowach pomiędzy świeżo spotkanymi ludźmi nazwanie geja starym i juz niemal zapomnianym (a przez urząd Nauczycielski GW – zakazanym) słowem na „p”, zaczyna być znów częściej spotykane.
  Wydaje mi się, że Tusk sobie strzelił w stopę odmawiając zorganizowania referendum w sprawie 6-ciolatów w szkołach. Mimo wszystko zlanie ponad miliona obywateli o czymś świadczy.

 18. Skoro mamy walczyc z demoralizacja dzieci, to podaje na cel pewne wydawnictwo.”Ciekawe” ksiazki „ciekawych” autorow tam drukuja:
  http://www.czarnaowca.pl/bez_tabu

  Tfu, ależ śmietnik… – admin

 19. maszynista said

  Pesymista widzi tunel. Optymista widzi swiatlo w tunelu. Realista widzi lokomotywe. A maszynista widzi trzech idiotow na torach…

  To powiedzenie pochodzi zza Atlantyku.

  P.S. Lepiej jednak ogladac pociąg z boku. Bezpieczniej.

 20. Re: Artykul…
  Mimo szalejacego zla, wciaz licze na instynkt samozachowawczy nas wszystkich Polakow.
  Dla przypomnienia: Narod Polski jest jak lawa, z wierzchu zimna a w srodku nieobliczalna…, no I byc moze cos moze ta powierzchnie rozerwac…
  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Boydar said

  HAARP Panie Jasku !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: