Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Francuski rząd zaostrza walkę z komikiem

Posted by Marucha w dniu 2014-01-09 (Czwartek)

Taki ten rząd francuski, jak Michnik Polak – admin

Francuski rząd postanowił ostrzej zadziałać przeciwko komikowi oskarżanemu o antysemityzm – Dieudonné M’bala M’bala. Socjalistyczny minister spraw wewnętrznych, Manuel Valls, przesłał w poniedziałek do wszystkich prefektów okólnik zakazujący organizowania występów artysty na całym terytorium Francji.

Zdaniem ministra, „spektakle Dieudonné nie są kreacją artystyczną. Są to zgromadzenia polityczne, na których Dieudonné wylewa swoją nienawiść”. Okólnik poparł oczywiście prezydent François Hollande, który zażądał od prefektów „bycia czujnym i nieugiętym w jego aplikacji”. Są już pierwsze rezultaty wytycznych. Prefekt regionu Loire-Atlantique podpisał zarządzenie zakazujące występów Dieudonné w Nantes. Taką samą decyzję podjął socjalistyczny mer Tours, Jean Germain, oświadczając, że „spektakle są manifestacją o nikczemnym charakterze, zamachem na godność człowieka”.

Nawet były premier, obecny mer Bordeux, Alan Juppé (UMP), zapowiedział, że zakaże występu komika. Poparł go partyjny kolega, deputowany i mer Orleanu, Serge Grouard. Presja władzy spowodowała reakcję właściciela budynku, w którym znajduje się paryski teatr „Main d’Or” Dieudonné M’bala M’bala. Właściciel chce, by komik zrezygnował z najmu.

Adwokat komika – Jacques Verdier – zapewnia, że „natychmiast zareaguje przeciw wszelkim zakazom” i przypomina, że w przeszłości takie sprawy wygrywał w sądach. Sądy administracyjne i Rada Państwa anulowały już piętnaście decyzji zabraniających spektakli komika, wskazując na naruszanie prawa do swobody wypowiedzi. Obrońcy komika zapowiedzieli już skierowanie sprawy przeciwko Manuelowi Vallsowi do Trybunału Sprawiedliwości Republiki – organu władnego sadzić członków rządu. Wskazują, że oskarżenia ministra Vallsa przynoszą „ujmę na honorze i reputacji” artysty.

Przed „niebezpieczeństwem” związanym z „przedwczesnymi” zakazami występów ostrzegło z kolei lewackie stowarzyszenie Liga Praw Człowieka (LDH). Jego przedstawiciele zauważają, że oficjalne zakazy i fala krytyki może przysporzyć komikowi „reakcyjne sympatie tych, którzy czują się prześladowani”.

Do manifestacji przeciwko występom Dieudonné’a zaapelowała Rada Reprezentacyjna Żydów Francuskich (CRIF). Swoje wsparcie dla „każdej decyzji politycznej, mającej na celu potępienie” wyraził deputowany UMP, były minister rolnictwa, Bruno Le Mer. Z kolei były minister spraw wewnętrznych Brice Hortefeux uważa, że rząd „wykorzystuje aferę z Dieudonné dla zamaskowania swoich sukcesywnych niepowodzeń”. Przewodnicząca Frontu Narodowego Marine Le Pen powiedziała, że jest „zaszokowana” [!!! – admin] wypowiedziami Dieudonné’a, ale potępiła „osobistą wendetę” dokonywaną na artyście przez Manuela Vallsa.

Tymczasem same spektakle Dieudonné’a cieszą się dużą popularnością. Na występ komika w Nantes wykupiono ponad 5200 biletów w cenie po 43 euro.

http://www.pch24.pl/

Ponieważ komika Dieudonne nie można, bez narażenia się na śmieszność, oskarżyć o „rasizm” (z powodów, które widać na zdjęciu), więc jak zawsze zadziałała niezawodna pałka ormowców spod znaku anty-antysemitów.
W zasadzie każdy gest, każdy wyraz twarzy można uznać za „antysemickie”, dlatego oczekujmy wkrótce zainstalowania kamer w publicznych wychodkach, które będą śledzić, czy korzystające z nich osoby nie wykonują po kryjomu antysemickich ruchów rękami, albo nie wypinają odwrotnej części ciała w sposób obrażający najbardziej obraźliwą nację na świecie.

A czy język używany przez francuskich ormowców nie przypomina Państwu języka bolszewickich politruków?
„Wylewanie nienawiści”,  „być czujnym”, „zamach na godność”, „potępienie”… zabrakło jeszcze żądania do złożenia „samokrytyki”.
Admin

Komentarze 42 do “Francuski rząd zaostrza walkę z komikiem”

 1. Fran SA said

  http://balder.org/judea/Hate-Speech-Laws-Immigration-Jewish-Influence-France.php

 2. Sunny said

  Jesli prezydent Francji i jego ministrowie zajmuja sie takimi glupotami to znaczy ze Francja jest w lapach zydow.

 3. Tralala said

  ad 3
  No, to juz wiadomo od baaaardzo dawna !

 4. JASIEK Z kl said

  Politycy francuscy zakazujący występów mają Obywateli za idiotów nie potrafiących odróżnić dobra od zła, prawdy od kłamstwa. To bolszewicy w garniturach, totalniacy sami sobie kopią grób. Jest to w konsekwencji reklama gościa.

 5. Griszka said

  Kaczyński jest taką naszą rodzimą wersją Marii Le Pen.

 6. Boydar said

  Tylko nie ‚naszą’ Panie Griszka, tylko nie ‚naszą’ !

 7. chupacabra said

  W Mali fance przegrali to chociaż przyłożą komikowi o innej karnacji skóry. Co kraj to obyczaj. Ale Francja zeszła już na psy, że nawet Żora wyjechał do Groznego. Tam już gorzej niż w Czeczenii. Teraz jeszcze czepiają się komików. Czekać jak zakażą śmiechu i opowiadania dowcipów. Może socjalistyczny prezydent Holland (rodzina Agnieszki jak nic) zacznie budować kanał jak jego wielki poprzednik słoneczko wolności. Może to być na przykład Sródziemnomor kanal jeden brzeg budują ci co opowiadają dowcipy, a drugi ci co słuchają. Historia lubi się powtarzać.

 8. Helena said

  Od prezydenta Hollanda ,ktory nakazuje aby prefekci byli „czujni i nieugieci”,straszliwie zalecialo towarzyszem Leninem :”Macie sie wyzbyc litosci,jej brak ma byc waszym godlem”.

 9. Brat Dioskur said

  O tym ,ze nieprzemyslane zakazy czy protesty moga jeszcze podsycic ogien nieprawomyslnosci swiadczy przyklad afery wokol egzemplarza Mein Kampf wystawionego w witrynie pewnego sklepu z historykaliami w Amsterdamie.Donos do prokuratury zlozyl hol. odpowiednik pol.Inst.Zydowskiego i …. z miejsca powstal gigantyczny popyt na „dzielo” Adzia!
  Sklepikarz odsyla klientow z terminami ,ktorych sluzba zdrowia w Polsce by sie nie powstydzila!Czyzby A’dam zamieszkiwali masowo …nazisci?A przeciez jakis imbecyl z WybGazu maltretujac Giertycha na pismackiej „‚sciezce zdrowia” ,zwanej eufemistycznie wywiadem ,dopytywal sie o jakiegos naziste nazwiskiem Farfal!

 10. Siggi said

 11. sarthois said

  Z dnia na dzien staje sie sie coraz bardziej jasne o co chodzi w tej awanturze o gest komika Dieudonne i pilkarz Anelki, zwanym “quenelle” (nazwa pewnej potrawy) a tlumaczony jest jako rodzaj “bras d’honneur” (bras = ramie).

  Otoz ten gest, to ten sam ktorego wykonal Kozakiewicz gest Kozakiewicza – takiego wala… jak Polska cala dopowiadalo sie kiedys.

  Oto co w encyklopedii nt Kozakiewicza:

  “Il est surtout connu pour sa médaille d’or obtenue lors des Jeux olympiques de 1980, et au bras d’honneur qu’il présente au public de Moscou en réponse aux insultes et sifflets du public russe pendant ses sauts, afin de favoriser le perchiste local Konstantin Volkov…
  (Kozakiewicz jest znany przede wszystkim jako zdobywca zlotego medalu podczas igrzysk olimpijskich w 1980r. oraz z (dosl)”bras d’honneur” czyli “gestu Kozakiewicza”, ktory wykonal w odpowiedzi na obrazliwe krzyki i gwizdy rosyjskich kibicow faworyzujacych ich tyczkarza Konstantyna Wolkowa.)

  Tak jeden jak i drugi – Diedonné i Anelka nie darza spoleczenstw Zachodnich sympatia i gdzie sie da (zwlaszcza ten pierwszy) podkreslaja swoj “bialy rasizm”. Rzadzacym elitom nie jest na reke by wynikajace z tego gestu przeslanie: kto, kogo i gdzie ma… lub w ktore miejsce ma go pocalowac…itp.

  Kojarzenie jakiejkolwiek przestepczosci z imigracja, „rasowoscia” jest objete zapisem cenzorskim z uwagi na to, ze jest to spiritus movens sukcesu Marine Le Pen, co nie miesci sie w glowie ani socjalistom ani UMP – poprostu jest to koszmar…

  Dlatego zmieniony zostal adresat tego przeslania… pewnie nie bez satysfakcji zydow – zydzi potrzebuja “martyrologii” jak powietrza do oddychania a dla nikogo nie jest tajemnica ze z Arabami przyjaciolmi nie byli i nie sa…..

  No, i “wyszlo” na to, ze gest Kozakiewicza ma znamiona antysemickosci.

 12. shadowman said

  To nie jest już oburzające, to jest już niebezpieczne. Mam wrażenie że dużo osób, nawet bardziej sławnych krytykuje Izrael, żydów, judaizm, ale nie może wyrażać głośno tej krytyki w obawie o życie swoje, a zwłaszcza bliskich. Przykładem jest dr. Dariusz Ratajczak, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach.

  W czasach stalinowskich ludzi w Polsce i ZSRR zabijano za podejrzenia o antysemityzm. To jest dowód że tym krajem rządziła chazarska nacja.
  Żydzi są gorsi niż III Rzesza, ZSRR i Czerwoni Khmerzy razem wzięci. Żadnemu z tych pojedynczych żydowskich tworów nie udało się do końca zniszczyć wszystkiego (choć Czerwonym Khmerom by się udało gdyby nie interwencja Wietnamu). ZSRR (a właściwie żydowskie służby specjalne) ze swoim odrzuceniem tradycji i odcinaniem się od ojczyzny korumpował życie w Polsce, to on zaczął niszczyć Kościół w Polsce przekształcając go w kolejny filar żydowskiego reżimu, o czym świadczy stosunek dużej części biskupów wobec Krzyża Oświęcimskiego:
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/08/polskie-kleski-slawomir-cenckiewicz-krzysztof-cierpisz-kalendarium-konfliktu-oswiecimskiego/

  O ile z III Rzeszą można było otwarcie walczyć bo to był jawny wróg (ale to jej czyny najbardziej umocniły żydostwo paradoksalnie), to z żydostwem tak nie można, choć dokonali wiele krzywd Polsce i Polakom:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zbrodnie-zydowskiego-nkwd-na-kresach-2014-01#comment-30483
  Po przeczytaniu artykułu z powyższego linku zastanawiałem się jak można nazywać ich starszymi braćmi? Jak by zareagowali ludzie popierający przywileje dla Żydów? Za takie coś powinni dostać kulę w łeb czy ścięcie głowy, a nawet jak ktoś się już im postawi to nie może im walnąć prawdy prosto z mostu tylko krytykują ich przy zachowaniu poprawności politycznej, ci co mają rację są spychani do obrony.

  Hitler to menda chrzaniona a narodowi socjaliści sądzą że „on by rozwiązał żydowski problem”. Taa tak rozwiązał że teraz nikt nie może ich porządnie ukarać za ich zbrodnie, bo mają ten swój Holocaust.

  Zastanawiam się jak by wyglądała historia, gdyby Polacy wogóle nie pomagali Żydom podczas II Wojny Światowej.

  Oczywiście są jakieś prawe żydowskie jednostki, ale ich głos nie ma znaczenia wobec tych co Polskę i nie tylko rozwalają.

 13. maurycy said

  Mam nadzieje ze muzulmanie tez zaosatrzqa swoj pobyt w e Francji i wezma zdecydowanie za morde zabojadow i ich zydowstwo i naucza lajdakow i ich tolerancji ! Najwyzszy juz czs przeczolgac te chamstwo ile sie tylko da !

 14. wow said

  http://linkprosperity.com/szwecja-przyjmie-uchodzcow

  „Centroprawicowy rząd Fredrika Reinfeldta zgodził się przyjąć afrykańskich uchodźców, których ze swojego terytorium wydala Izrael. Do Szwecji przyjechać może ponad 50 tysięcy osób”

 15. Marucha said

  Re 14:
  50 tysięcy – to wielkość szwedzkiego miasteczka, mieszczącego się pod względem liczby ludości w trzeciej dziesiątce miast

 16. Rysio said

  Francuski rząd zaostrza walkę z komikiem…

  A Gajowy zaostrza walkę z Rysiem.

  🙂

 17. Marian said

  W tej chwili we Francji zebrała się Rada Państwa, żeby zdecydować czy humorysta może wystąpić w Nantes czy nie…

  Pisałem o Dieudonné we wtorek u Gajowego, komentarz nr 70, nikt nie zauważył:
  https://marucha.wordpress.com/2014/01/06/francuzka-pyta-kto-finansuje-femen/

 18. Marian said

  Słucham radia francuskiego, Rada Państwa odwołała spektakl komika, 1,5 godz temu sąd zezwolił. Jeśli prostytutki femen wpadają na ołtarz nagie, to jest OK, bo jest wolność wypowiedzi. Podają link: adwokat broni femen, ale bardzo ostro atakuje Dieudonné. Argumentacja: femen jest ok, a ten drugi jest antysemitą, plecam:

 19. sarthois said

  AD17

  To zdanie swietnie streszcza cala ta zawila historie:
  « Le racisme anti-Blanc existe, c’est l’antisémitisme ! »
  Bialy rasizm istnieje – nazywa sie antysemityzm

 20. Zerohero said

  W zasadzie każdy gest, każdy wyraz twarzy można uznać za “antysemickie”, dlatego oczekujmy wkrótce zainstalowania kamer w publicznych wychodkach, które będą śledzić, czy korzystające z nich osoby nie wykonują po kryjomu antysemickich ruchów rękami, albo nie wypinają odwrotnej części ciała w sposób obrażający najbardziej obraźliwą nację na świecie.

  Pokazać delikwentowi gwiazdę Dawida, Żyda w kapeluszu itp. i badać rezonansem magnetycznym głowę oraz poziom hormonów. Praca organizmu zdradzi poziom antysemickości. Antysemitów zabijać albo katstrować, filosemitów dupuścić do rozrodu. Po 10 pokoleniach cała populacja będzie się składała z potulnych piesków.

  to nie żart. Oni tego nie robią TYLKO z tymczasowego braku środków. Chęci są. W Izraelu publicznie mówi się, że goje istnieją wyłącznie do służena Żydom. Nikt tam żadnej „mowy nienawiści” nie osądza. Natomiast w Europie o antysemityzme rozprawiają sami Żydzi – że ich nie kopnięto w dupę to znak, że rządzą Europą w większym stopniu niż się to Europejczykom wydaje.

 21. Boydar said

  „… że rządzą Europą w większym stopniu niż się to Europejczykom wydaje …”

  Panie Zerohero. Rządzą w 100%. W zakresie „wydawania się”, można umieścić jedynie stopień realizacji ich zamierzeń. Tu faktycznie można polemizować.

 22. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka chce powiedziec wszystkie czlowieki, sze nasza rasa bardzo nienawidzi biale goje i sze organizowane demonstracje 15 marca aby miec litosc dla biale czlowieki nic nie pomoga.

  Biale goje zrobily nasza rasa Polskie Obozy Smierci, a teraz biale niby-czlowieki sie boja.

  http://www.john-friend.net/

 23. sarthois said

  Le Monde widzi to tak:

  „Sprawa Dieudonné : nie mozna wygasic nienawisci dekretem”.

  Pisarz, eseista z Martyniki Frantz Fanon (1925-1961 – zwiazany z FLN w walce o niepodleglosc Algerii) powtarzal: „kiedy slyszycie, ze mowia zle o zydach nadstawiajcie ucho – mowi sie o was…”

  Wiadomo, ze we Francji, tak samo w USA, zarowno czarni jak i zydzi podzielali taka sama „solidarnosc odrzuconych” : niewidzianych przez spoleczenstwo, wyrzuconych z przestrzeni publicznej zarezerwowanej wylacznie dla WASP (bialych anglosaksonskich protestantow).

  Ta piekna jednosc rozpadla sie: zyd nie jest juz „bratem w nieszczesciu” – mowi Frantz Fanon, ale tym, ktorego tragedia – a dokladniej Shoah, zaciemnila moja tragedie i uniemozliwia bym byl jego bratem.

 24. Kronikarz said

  Znakomita większość ludzi we Francji opowiada się za komikiem, a zwłaszcza młodzież. Media sieją wściekĺą propagandę a raczej usiłują zastraszyć kogo się da.

 25. sarthois said

  AD24
  Znakomita większość ludzi we Francji opowiada się za komikiem

  Oczywiscie – to w imie wolnosci slowa a ponadto, zwazywszy na ilosc black’ow…? – to raz, po drugie – ludzie nie bardzo wiedza „co jest grane” – a jest !!!! – to sa rozgrywki przedwyborcze. A wlasciwie walka na smierc i zycie z Frontem Narodowym Mariny Le Pen, ktora tym razem w programie Ruchu wysunela na pierwszy plan propozycje socjalne zajmujac pokazne pole nawet socjalistom, jednoczesnie ostro podchodzi do imigracji itd.

 26. marta15 said

  ta cala awantura z tym gestem i komikiem ma glownie na celu dalsze trenowanie publiki aby reagowala AUTOMATYCZNIE, jak psy Pawlowa, z obrzydzeniem na fakt , ze ktos , olaboga , jest anty-semita , wrogiem porzadku publicznego, hate-speecherem, i wrogiem ludu pracujacego na dodatek.
  Typowa bolszewicka taktyka zastraszania i udoopiania publiki.
  Publika ma automatycznie potepic komika i jego wygibasy. Publika wytresowana , jak psy Pawlowa, poprzez uzyciu tzw .politycznej poprawnosci powinna POTEPIC, odciac sie zdecydowanie od komika i tem podobnych ludzi.
  Gledzenie o tzw godnosci czlowieka , ( zawsze uzywane przez neo-bolszewikow jako ostatnia deska ratunku bo i brzmi to ladnie) nie ma najmniejszego sensu.
  Godnosc BEZ PRAWDy mozna o kant stolu rozbic.
  Czlowiek, ktory jest oszukiwany, ktorego sie nagminnie oklamuje jest pozbawiany owej godnosci.
  Prawda jest NADRZEDNA w stosunku do godnosci. Godnosc wynika z poszanowania Prawdy.
  Neo-bolszewicy klamia i nie moga zniesc Prawdy, temu tez prawda im po oczach daje i chca ja z takim zapalem zniszczyc.

 27. Marian said

  Bonsoir, la sens-tu qui se glisse dans ton cul, la quenelle…, śpiewam sobie razem z Dieudonné (treść jest niecenzuralna, musielibyśmy być po kilku głębszych trunku z puszczy białowieskiej z Panem Gajowym):

  „Elity” we Francji skompromitowały się zupełnie, na portalu „lepoint.fr” (prawicowa gazeta) jest większość negatywnych opinii oburzonych Francuzów. W oficjalnej TV (niestety wszystkie kanały we Francji są poprawne politycznie) unanimité = jednomyślność, cała mniejszość narodowa przeciw jednemu. Ależ mu zrobili reklamę… A propos, Minister Spraw Wewnętrznych Francji, VALLS oświadcza tutaj: „Jestem na wieczność związany z Izraelem”, to ten, który zrobił reklamę komikowi:

  Czy to nie jest frasa?
  ps
  W radiu (nareszcie) France Info przed 23:00 profesor, sędzia (nie zapamiętałem nazwiska) wyśmiał z prawnego punktu widzenia decyzję Rady Państwa

  Pozwoliłem sobie zasugerować na jednym z portali francuskich, że tak samo pan żydowski minister będzie bronił katolików i to ante factum od k…rew femen; ileż razy słyszałem obelżywe, grubiańskie słowa pod adresem katolików, papieży na (c)ANAL+, myślę o guignols de l’info, stacji radiowej Europe1, RTL – Grosses Têtes de Philippe Bouvard – ta audycja to jest fabryka obrażająca katolików, niewybredne adresy ni stąd i zowąd). Francuzi obudźcie się… Bonsoir, la sens-tu qui se glisse dans ton cul, la quenelle… jestem tłumaczem przysięgłym i mimo wszystko kocham Francję, Francję prowincjonalną, z merostwem, dzwonnicą przy kościele na środku wioski, kocham rubaszność mieszkańców małej wioseczki Cavaillon koło Marsylii, czy tych z Charente, czy z Bretanii, Alzacji, Sabaudii… Boże, co oni zrobili z tą Francją, słodką Francją, moją ukochaną Francją mimo, że tam nie mieszkam…

 28. marta15 said

  ad 27 elita zaczyna nieco portkami trzasc. Zaczynaja sie co nieco gubic i chcacy-niechcacy reklame robic komikowi i gestowi quenelle . Przy okazji wychodzi ich iscie diabelska obluda i faryzeizm.
  Jak na KKatolicki obelgi, bluznierstwa , szyderstwa leca to jest to ‚wolnosc slowa i eksresji”, jak na swiatowe zydowstwo ktos smial reke podniesc to aj -way ,hate-speech, anti-szmanti i wrog ludu. Cala francuska smietana sie klania i po piersiach ,na kolanach bije, ze takie cus u nich ma miejsce . Takie niedopatrzenie. taki afront.
  Lud sie smieje ,a to nie dobrze. Lud ma sie bac i poslusznie w klatce siedziec i jak papuga powtarzac poli-poprawne, odmozdzajcae slogany i hasla. A tu lud sie smieje.

 29. marta15 said

  Pzrypomina mi sie ten kawal o tym jak car podnosil ludowi podatki.
  jak 1 raz podniosl to lud plakal i zawodzil . Jak 2 raz podniosl to lud tez plakal, zawodzil i zlorzeczyl.
  Jak 3 raz podniosl to lud juz sie tylko smial, ( bo coz mu pozostalo).
  Car uznal to za bardzo niebezpieczny objaw i podatki znizyl.
  Ludzie, ( co niektorzy przynajmniej) , zaczynaja powoli juz odkrywac mechanizmy i cele dzialania tej neo-bolszewickiej poli-poprawnosci zmierzajacej do totalnej kontroli mysli, slow i czynow.
  I zaczynaja sie z tego glosno smiac i sekundowac tym co maja odwage aby sie przeciwstawic temu podstepnemu terrorowi.

 30. marta15 said

  bardzo dobry artykul na temat. wart przeczytania i przetlumaczenia.

  http://www.deliberation.info/french-palestinian-solidarity-deserves-quenelle/

 31. u said

  Ten komik to jeszcze aniolek w porownaniu do Niemcow, fajerwerkuja w poblizu obeliska upamietniajacego ofiary Holocaustu, a jeden nawet osikal go od gory do dolu. To dopeiro prawdziwy a nie podejrzany antysemita.

  kicknrush • an hour ago −
  The cowardly Saudi fatty rats couldn’t care less about Israel. If anything, it’s only anti-Semitic folklore.

  But when it comes to their own shtty butts, they know very well, what kind of consequences a Mideast without Israel would entail for them and their white diapers.

  Meanwhile, moron Kerry destroyed the last remnants of American prestige.

 32. u said

  Wkleila mi sie opinia jednego z zudowskich dowcipnych opiniodawcow. KOrekta nizej.

  Berlin to protect Holocaust memorial after vandalism By REUTERS
  01/09/2014 17:29

  inShare
  Select Language​▼
  BERLIN – Germany has promised to strengthen security at the Holocaust Memorial in the heart of Berlin after a video published on the Internet showed a man urinating and people launching fireworks from its grey concrete structure on New Year’s Eve.

  „The incidents are outrageous and to be deplored,” German Culture Minister Monika Gruetters was quoted as saying by Bild newspaper on Thursday.

  A foundation that supervises the Memorial to the Murdered Jews of Europe, which was opened in 2005, will talk to police and arrange tighter security, Gruetters said.

  On New Year’s Eve, when hundreds of thousands of tourists and locals gather to celebrate at the nearby Brandenburg Gate, a man was filmed urinating from the top of one of the 2,711 giant concrete slabs that constitute the Holocaust Memorial.

 33. marta15 said

  zydowski prawnik ,Patrick Klugman , ktory legalnie broni suk z Femenu powiedzial ,ze “zajmie ” sie tymi ,ktorzy uzyczaja pomiesczen Dieudonne dla jego przedstawien.
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/175951
  “..And Patrick Klugman, the lawyer representing SOS Racisme, said Sunday the organisation would : “look into all legal possibilities of holding liable those who allow Dieudonne’s commercial venture to prosper”, such as those who sell tickets to his shows. ..”

  Ta szuja z piekla rodem jednozczesnie mowi, ze suki z Femenu ,ktore zanieczyscily katedre swoim plugawym wystepem,
  sa w istocie OFIARMI i ze to straznicy naduzyli sil wobec jego klientek –suk.
  http://www.france24.com/en/20130913-france-femen-topless-activists-paris-court-notre-dame-protest/#./?&_suid=138931374293703100875361720236
  “..During the hearing, Patrick Klugman, the lawyer for the Femen activists, said the guards were violent and that his clients were in fact the victims.
  He also denied that the women had damaged a cathedral bell, called the “Marcel bell” after Saint Marcel.
  He claimed it could have been damaged by the Notre Dame security guards. Laurent Delvolvé, lawyer for the president of Notre Dame, denied this…”

 34. Boydar said

  Czytam i czytam, i za chwilę dojdę jeszcze do wniosku, że w substancji Pierwszej Córy Kościoła struktura wewnętrzna w rodzaju tkanki ludzkiej czy nawet tak „poważny” organ jak jelyta mają coś więcej do powiedzenia oprócz sakramentalnego „tak”.
  Zmienia się „mądrość etapu” (sclerosis multiplex) i zewnętrzne znamiona muszą zachować pozory płynnego przejścia. Aby słoń się tak gwałtownie nie zaczynał (niektóre używają w tym celu trąby). Moim zdaniem, konkurencyjny kahał uznał, że obecny już się wystarczająco nażarł i ma się podzielić, zyskami oczywiście.

 35. sarthois said

  Zenujacy sondaz:

  Czy bialy rasizm jest zjawiskiem raczej powszechnym we Francji ?

  Ogolnie Francuzi – 47%
  Sympatycy UMP 58%
  Sympatycy FN 83%

  Czy bialy rasizm jest zjawiskiem raczej marginalnym wr Francji?

  Ogolnie Francuzi – 53%
  Sympatycy UMP – 42%
  Sympatycy FN – 17%

  Calosc z komentarzem wynikow sondazu:
  http://valeursactuelles.com/politique/sondage-qui-d%C3%A9range-racisme-anti-blanc-tabou-fran%C3%A7ais

 36. Brat Dioskur said

  W Holandii juz prawdziwy hit i wszyscy malpuja ten gest.Swoja droga pierwsze slysze ,ze cos takiego istnialo , tak ,tak …bo znane bylo ,jezeli wierzyc Wiki, juz przed wojna!
  http://en.wikipedia.org/wiki/Quenelle_(gesture)

 37. Zuza~~~ said

  W tej chwili to już nie sprawa jednego komika ale syjoprestiz międzynarodowy i ostrzeżenie dla innych tzn.morda w kubeł
  Abraham Foxman to Goebbels człowiek a raczej bestia rządna władzy absolutnej .
  To on i jego indoktrynacja czynią z żydów jeszcze większych syjopotworów.
  A, to w temacie bardzo dobry film dokumentalny z udziałem przebiegłego lisa. – naprawdę warto poświecić czas, ,poza tym na niektórych stronach już nie działa
  http://vimeo.com/45722356 – DEFAMATION – ZNIESLAWIENIE CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE

 38. Boydar said

  „… To on i jego indoktrynacja czynią z żydów jeszcze większych syjopotworów…”

  Jak miło. Pani Zuzo, Reed łże, to trzeba czytać z potrójnym filtrem UV.

 39. sarthois said

  Swoja droga – Francuska Rada Panstwa – najszybsza na swiecie?. Zebrala sie w trzy godziny aby uchylilc prefekturalne dekrety i zabronic wystepy komika, ktory pokazuje systemowi „gest Kozakiewicza”. W tym samym niemalze czasie rozwydrzone baby sikaja pod oltarzem kosciola… dwa lata temu nie udalo sie przerwac wystawiania tzw sztuki w ktorej w nieprawdopodobny sposob obrazano postac Pana Jezusa na ekranie – obrzucano swinstwami a na sali unosil sie smrod fekalii… byly ogromne manifestacje, protesty… i nic.

 40. sarthois said

  Alez ludzie skolowani – znajomi narodowcy z dwojga zlego wybieraja obrone swobode wypowiedzi i wykupuja DVD’s z tym rzekomo niekoszernym programem Dieudonné by go wesprzec…

 41. GW said

  http://www.youtube.com/channel/UCGby1e0eiMTbvwjZETb4yYQ?ytsession=e5yyANmFs9Z9DQdZvGQH6CFdfTfEpzi4ysEL-udqBdGISkc8sgFxFug-aK3Vbw8he4Jg3AIkBHiF8Sp4g9vcPwmXMc8awvTwGbU3Vjd0QQMhgeSe2u4wlqbNj07LlHFgiYjjP_lrMyUbcnyV9bpbdpcQSuPvKA-aF3sxCFnbrtbmhoiYMYHt4JgUAMHK011ABDwDZ6Me8-2admoGR6_k_BJJRHHoEjQ6nANHKQK_nZrIBjq6hinEqK6zNIXq-b2XqsjhTvBdcpGUWj3q2wlydhKeZWMqx8aW9Ha3ljfQrCsxPovhLc4kkYC3wKxEgdPueK9gpYb5ihLe_qnGVB1lWlC1rJxSdh9JNLuhYhmOaw0OEfTKMnpjk_zp2OhW1nkvFqBL6W9r7w0Y-vrkXlW3DAXcTTxm8Vb3h0unL928FUHKd5_PRMHe_79sQXM7k13EQN6bFt62jp68ylxU8L4zwMmA-PLs8kIgNGDeuZjvbhWsg0o7KkKSRkS1R1ndaPM3ml9KKbNvemGyju15PkthD0GydoSDEmvaBH9rsFiPZlUFGX6qv5gQXhifOMWoULO24pLdXE9HVmxS_06qK2f1MnCVD46yHEq89klHXpIMMWIJ1J1Qm-Yn-JIS4iRIwFgzPF2Rb2BUfqBBg4EGqvojeET2oZVaG18cAr2e95W1gCC9ChSkF-0wRidGAXmkSh_wsvag1bDvzndEmIOEOGA3AyHTwRjBtseCCGTi9aOeoYH96pae7nLKl9WClCvzVuKB15axMEhgn5h9_-C4R6_QYrQnKtboRaIi-2njBjoeemHLcRTMuCzm3JcWJMcqgwEZJ5YQjElqKlsoZKQxA2F73hZDlTly3cF30_1KoLo10kuJp4bS6CJ5L4qh6dHSFr-6olrl5wawgGRysyeMALZxLho_wbaZJJUmXHMxwQVZ_EH2gaX8qcT6k0AaoZjZX4gjIzO99FNpYImi1K8Ox1TO3Bwawl2RTtmEZ2bxbKRvaqar6_ZTCBOGwOPoQ1Rn2Kbt77KshFjTbIrvN2iQszYOfFgPPeNL1O1XcW4gbbwfPuW7K91KKkT0yjwai0uLNXVC7fnTaGHjPkNVFl37cDwERA

 42. GW said

  http://tempsreel.nouvelobs.com/topnews/20140113.REU9830/dieudonne-reste-sous-surveillance-indique-manuel-valls.html

  Nie przebil, ani nie stawil Muru Dieudonné M’bala M’bala.
  Zmuszony do rezygnacji z wystawiania spektaklu `Le Mur`, poddajac sie zakazowi pozostaje pod obserwacja strasznych braci.

  Tragicznie przygnebiajace osaczenie jednego z nielicznych godnych najwiekszego podziwu, odwaznych (naiwnych?), gloszacych publicznie prawde i sprzeciw ludzi (o Mandeli sie jednak nie dokopal prawdy, nie chcial, chcial i wie, a nie powie?)
  Jednak najbardziej uderzajaca jest potega unych wladzy i jej eksponowanie, wdrazanie ich woli wszechmiarowe (media, internet, grozby, pobicia, zakazy spektaklow, pseudo protesty, itp – przy jednoczesnej odmowie na slowna i publiczna konfrontacje) przy kompletnej bezsilnosci ofiar na tym przykladzie.
  Owe podwojne standardy tak jaskrawo tu uwidocznione do granic absurdu i bezczelnosci nijak nie (za)woalowanej.

  „S’il y a des dérapages, les autorités administratives et judiciaires devront en tirer immédiatement toutes les conséquences”, avertit le ministre de l’Intérieur, qui juge l’humoriste „mû par la haine du juif”.
  W przypadku wykroczen, wladze administracyjne i sadowe beda musialy wyciagnac natychmiastowe konsekwencje – uprzedza minister spraw wewnetrznych, ktory uznaje humoryste jako opetanego przez nienawisc do zydow.

  Nie sad zamknal usta Dieudonné, a Rada Panstwa ministrem korzennym wewnetrznych spraw rownie czosnkowych – Manuelem Vallsem.

  Co wolno wojewodzie…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: