Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Kanut o Wolne tematy (23 – …
  UZA o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Zenon_K o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  karlik o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prezentacja projektu pomnika Szatana w USA

Posted by Marucha w dniu 2014-01-09 (Czwartek)

Amerykański kościół Szatana przedstawił projekt pomnika diabła, który jego zwolennicy zamierzają postawić w pobliżu budynku Kapitolu w Oklahomie, gdzie znajduje się rząd stanu.

Według pomysłu autorów, rzeźba o wysokości ponad 2 metrów ma zastąpić monument, poświęcony 10 przykazaniom biblijnym.

Szatan został przedstawiony jako Baphomet – istota z głową kozła, kobiecym ciałem, rozdwojonymi kopytami i parą skrzydeł. Baphomet siedzi na tronie, otoczony uśmiechającymi się dziećmi.

„Monument będzie miał funkcjonalne znaczenie – ludzie w każdym wieku będą mogli usiąść na kolanach Szatana, aby oddać się rozważaniom i otrzymać inspirację” – twierdzą autorzy projektu.

http://polish.ruvr.ru/

Komentarzy 18 do “Prezentacja projektu pomnika Szatana w USA”

 1. Krzysztof P said

  Oczywiście wszystko z troski o czlowiekuf ( jak mawia p. mordka ) ktorzy o niczym innym nie marza, jak o medtytacjach w zapachu CAPA!

 2. Psiemislavius said

  I tak to jest wersja łagodna.
  W wersji mocnej ma jeszcze penisa w stanie erekcji.
  Ten Baphomet jest łudząco podobny do babilońskiego bóstwa Pazuzu.
  Jaki z tego wniosek? Babilończycy czcili Diabła.

 3. Sunny said

  Brakuje tutaj rabinow.

 4. Raynold said

  Ale się uśmiałem 🙂 Z jednej strony oficjalni już promotorzy satanizmu, czyli w domyśle NWO a z drugiej obrońcy systemu religii judaistycznej, czyli tzw. 10 przykazań które oficjalnie Jezus w czasie swojego pobytu na ziemi słowami „Będziesz miłował Pana Boga twego całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy. (Mt 22,37-40)” zniósł. Obrońcy systemu judaistycznego wcale nie ustępują w swoich przedśmiertnych konwulsjach, pomimo że mieli czelność nawet te judaistyczne przykazania porozp….. Dla przypomnienia nieuświadomionym i fanatykom religijnym -” II. Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg Twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a czyniący miłosierdzie tym tysiącom tym, którzy mnie miłują i strzegą moich przykazań” – zlikwidowano a by było nadal 10 podzielono przykazanie IX na dwie części. Poza tym zakazano święcić siódmy dzień tygodnia a nakazano pierwszy.

  A teraz temat zastępczy, bo uczniowie przerośli mistrzów…

 5. chupacabra said

  Ładny pomnik i dwójka dzieci na ofiarę czy na macę wszystko jedno. Kiedyś stawiano pomniki leninowi, stalinowi i wujkowi adiemu co to za różnica. Postawili to się obali. I co czort rogaty już wygrał o takiego… . A ci jego wyznawcy to co już równi są Bogu może jacy nieśmiertelni czy co. Patrzcie na takiego nergala jednego z naszego podwórka. Jak choroba to po szpik skamlali zamiast dumnie wstąpić do kociołka ze smołą (tak tradycyjnie). Odwoływał się pies jeden do miłosierdzia naszego tacy to szataniści drugiej kategorii. Stawiają pomniki koziołkom matołkom drą Biblię, a jakby pysk obić to skamlać będą o litość jak te kundelki taką wartość mają.

 6. Griszka said

  No co ? W końcu jest „wolność religijna”.
  Skoro już wiele lat temu władze USA pozwoliły zalegalizować działalność różnych sekt satanistycznych, to takie propozycje prędzej czy później by padły.

  PS. Zobaczcie sobie wpis miłośnika herezjarchów Lutra i Kalwina, niejakiego Raynolda. Według ich poronionej interpretacji, sam Bóg łamie własne przykazania, bo kazał zbudować Izraelitom Arkę Przymierza, na której były dwie figury aniołów. Oczywiście wszyscy Żydzi modlili się przed Arką, bili pokłony, ale heretyk protestancki, gustujący w purytańskim minimalizmie, powie ci, że to bałwochwalstwo.

  Nikt nie likwidował przykazań, tylko je uporządkował. Ich pełna treść jest cały czas do wglądu. Katolicy nie wycinali jej z Biblii, tak jak Luter wywalił List Jakubowy.

  „Poza tym zakazano święcić siódmy dzień tygodnia a nakazano pierwszy.”
  My mamy Kościół Święty. Instytucję powołaną przez Jezusa Chrystusa, która miała władzę, aby to zmienić. Wy macie sekty świeckie, przekonane o własnym samozbawieniu, owieczki karmione naiwnymi bajkami, że pomimo istnienia setek różnych denominacji Pismo Święte można samemu interpretować. I to lepiej niż autorytarny, instytucjonalny Kościół.

 7. Raynold said

  Na szczęście dla wszystkich wyznawców boga izraelskiego jakim jest m.in. Griszka, zaczał on ewaluować i już jak dawniej nie każe swoim wyznawcom składać dla siebie ofiar z ludzi i zwierząt a wystarczają mu strojne kościoły i pieniadze, dużo pieniędzy.
  Lubi też częste zmiany swoich tzw. przykazań a nie lubi bardzo tego co powiedział wprost Jezus np. dotyczacego tych którzy te przykazania tak czesto zmieniają:św. Mateusz : WYSŁANIE DWUNASTU APOSTOŁÓW

  >>> Co Pan pieprzy? Jakie przykazania „zmienił” Kościół?
  Następnego takiego czegoś nie przepuszczę.
  Admin

  1 Wtedy przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. 2 A oto imiona dwunastu apostołów: pierwszy Szymon, zwany Piotrem, i brat jego Andrzej, potem Jakub, syn Zebedeusza, i brat jego Jan, 3 Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, syn Alfeusza, i Tadeusz, 4 Szymon Gorliwy2 i Judasz Iskariota, ten, który Go zdradził.

  5 Tych to Dwunastu wysłał Jezus, dając im następujące wskazania: «Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego! 6 Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela4. 7 Idźcie i głoście: „Bliskie już jest królestwo niebieskie”. 8 Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! 9 Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swych trzosów. 10 Nie bierzcie na drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski! Wart jest bowiem robotnik swej strawy5.
  11 A gdy przyjdziecie do jakiegoś miasta albo wsi, wywiedzcie się, kto tam jest godny, i u niego zatrzymajcie się, dopóki nie wyjdziecie6. 12 7 Wchodząc do domu, przywitajcie go pozdrowieniem. 13 Jeśli dom na to zasługuje, niech zstąpi na niego pokój wasz; jeśli zaś nie zasługuje, niech pokój wasz powróci do was!8 14 Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych!9 15 Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorejskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu.
  16 Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!

 8. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka nie chce wydawac opinia na temat nowe swiecenia i nowe sakramenty w religia bo nie jest ekspert od ta religia, ale che zalaczyc co pszeczytal od gluwnego pana egzorcysty z Watykan:

  Watykan’s Chief Exorcist Says that Its Invalid Rites Are Now Useless against the Devil.

  Now bishops in Italy, Spain, and other countries are admitting that that their Newchurchers are increasingly possessed by the Devil. Newvatican’s Chief Exorcist, Gabriele Amorth, has an explanation: the New Order is invalid and powerless to resist. He himself uses not the Novus Ordo phony rite of exorcism, but the traditional Latin rite.

 9. Słusznie powiedział p. Griszka: W końcu w USA jest pełna wolność religijna, więc co niby staje na przeszkodzie temu diabelskiemu posągowi… Ciekawe, czy tamtejsza hierarchia kościoła „soborowego” i Watykan zaprotestują choćby słowem, gdyby faktycznie zbudowano to monstrum.

 10. Raynold said

  Panie Marucha, cóż z moim wpisem odpowiadający m.in. niejakiemu Griszce, który powinien być przed szanownym Rosenzweigiem? Utknał na łączach, czy był za mało prawomyślny 😉

  Nie wiem… sprawdzę… – admin

 11. JO said

  Ad.9. Niech Pan nie mysli, ze Pan Gajowy Pana wpis Zbanowal. To komputer czesto nie przepuszcza dlugie Wpisy szczegolnie jezeli w nim sa Slowa dla ” komputera” kontrowersyjne…

  Niech Pan sprobuje napisac nie taki Dlugi a moze przejdzie…

 12. JO said

  Poza tym do myslenia daje Ustawodastwo Odnosnie PRAW ZWIERZAT, jak PRAWA KOBIET, PRAWA DZIECI…

  Zwierzeta NIE MAJA ZADNYCH PRAW w rzeczywistosci naturalnej a jedynie sa GRZECHY, NADUZYCIA LUDZKIE wzgledem Zwierzat, niedociagniecia ludzkie wzgledem zwierzat….

  Niech Pan to przemysli a moze to pozwoli zrozumiec do czego Zamierzam w sposob pokraczny…

 13. JO said

  CALE Srodowisko Lekarsko Weterynaryjne pomija to, ze przede wszystkim Lek wet Ma sluzyc czlowiekowi a Przez Sluzbe Ludziom – Zwierzetom Ma byc Dana Opieka.

  Dzis Lek wet Ma sluzyc Zwierzetom przezde wszystkim lub na Rowni czlowiekowi.

  Filozofia, Etyka Lekarska Zboczyla z Drogi I NIKT o tym nie pisze, nie mowi I NIE WIDZI jakie spustoszenie Czyni NOWE podejscie, tak obce Naszej Katolickiej Cywilizachi- Chrzescijanskiej Cywilizacji…

 14. JO said

  Ups, Moje Wpisy podalem nie tam nie zamierzalem…Mialo byc w wolnych tematach…

 15. Marucha said

  Panie JO, znów Pan generuje seryjnie wpisy na ten sam temat.
  Ja dyskutować z Panem nie będę.
  Ja zrobię. co w mojej i weterynarii mocy, aby moje zwierzaki żyły jak najdłużej.
  Kropka.

 16. Jack Ravenno said

  Tak tylko dla przypomnienia…

  Pan Jezus zawarł z nami Nowe Przymierze. Zawarł?
  – ZAWARŁ i nazywamy to Nowym Testamentem.

  Jakie są przykazania Nowego Przymierza? Ile? 9? 5? 10? 11? a może 13?
  – Są DWA przykazania Nowego Przymierza.

  Czy obowiązuje nas Stare Przymierze? Jesteśmy rzydami?
  – Nie obowiązują nas ICH przykazania oraz ICH prawa, talmudy, srudy i tym podobne.
  Chrześcijan nie obowiązuje Stary Testament.

  Już prościej się tego wyjasnić nie da. To właśnie dokładnie jest w Piśmie Świętym. I to próbował przekazać Raynold.

  Kto ma uszy niech słucha…

 17. Jack Ravenno said

  Co do posągu – obleśnie i obelżywe. Ale to nie nowość. Wkoło jest olbrzymi kult szatana a to tylko takie zewnętrzne przejawy. No cóż – będą nas zabijać…To będzie któryś tam kolejny etap upadku.

 18. Griszka said

  I co to za argumentacja ze strony protestanckiego faryzeusza Raynolda ? Zacytował fragmenty z Biblii zupełnie nie odnoszące się do tematu dyskusji i już ma fajrant.
  Z czym mam niby dyskutować ?
  Kościół tylko uporządkował przykazania, aby można było się do nich w łatwy sposób odnosić. Oczywiście sekciarze nadal będą wciskać, że katolicy i Mojżesz to bałwochwalcy pod przed figurą świętą się kłaniają i modły wznoszą do Najwyższego. Sam Bóg zezwolił na taką praktykę, np. kult przed Arką Przymierza.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: