Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Stany Zjednoczone Europy? Głosowanie już na wiosnę!

Posted by Marucha w dniu 2014-01-10 (Piątek)

Wyborcy europejscy wiosną tego roku będą musieli zadecydować, czy są za czy przeciw Stanom Zjednoczonym Europy – zadeklarowała ostatnio wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej, Viviane Reding. Szef Reding, José Manuel Barroso w Atenach ogłosił, iż UE wykorzysta stulecie wojny światowej, aby ostrzec przed eurosceptycyzmem i prawicowymi partiami, które „mogą ponownie sprowadzić wojnę do Europy”.

Europejscy politycy, będący zwolennikami ściślejszej integracji przygotowują – jak się wyraził korespondent The Daily Telegrpah z Brukseli, Bruno Waterfield – bezprecedensową kampanię, która „ma trafić do serc i umysłów wyborców”. [A jak nie trafi, to i tak się „integrację” przeprowadzi – admin]

Propagowanie idei Stanów Zjednoczonych Europy ma być – wg wiceprzewodniczącej KE, Viviane Reding – najlepszą bronią przeciwko eurosceptykom.

Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej, najdłużej sprawująca funkcję komisarza unijnego, wezwała do stworzenia „prawdziwej unii politycznej”. Szczegółowa wizja tej unii zostanie zaprezentowana podczas wiosennej kampanii poprzedzającej wybory do Parlamentu Europejskiego zaplanowane na 22 maja.

– Musimy zbudować Stany Zjednoczone Europy z Komisją jako rządem i dwiema izbami: Parlamentem Europejskim oraz Senatem państw członkowskich – powiedziała.

Zgodnie z koncepcją Reding, podzielaną przez unijnych polityków, w miejsce dotychczasowej UE ma powstać superpaństwo, w którym parlamenty i rządy państw członkowskich pełniłyby rolę samorządów. Kompetencje krajowych władz miałyby być przekazane instytucjom unijnym, przy czym największą władzę miała by mieć Komisja Europejska.

Rada Europejska złożona z przywódców państw członkowskich miałaby pełnić wyłącznie funkcję organu konsultacyjnego, bez większego znaczenia.

Wysocy rangą urzędnicy unijni przygotowali bezprecedensową kampanię wyborczą, w której zamierzają wykorzystać setną rocznicę wybuchu I wojny światowej do straszenia przed eurosceptykami i prawicowymi partiami.

Eurokratów niepokoją sondaże we Francji, Holandii i Grecji, w których partie antyunijne prowadzą. Wysocy rangą politycy UE zamierzają wyciszyć debatę dot. sytuacji gospodarczej i kondycji eurostrefy, a skupić się na promowaniu wizji „wielkiej Europy”.

– Ta debata już teraz wchodzi w decydującą fazę. Już za cztery miesiące obywatele w całej Europie będą musieli dokonać wyboru, w jakiej Europie chcą żyć – przekonywała wiceszefowa KE. – Jest dużo do stracenia. Wyniki tych wyborów zadecydują o kształcie Europy w najbliższych latach. Dlatego też głosowanie ma kluczowe znaczenie – dodała.

Wg Reding, najlepszą bronią przeciwko eurosceptykom, będzie uświadomienie wyborcom, że ich głos jest naprawdę ważny.

Przemawiając w Atenach, José Manuel Barroso zasygnalizował, iż UE wykorzysta stulecie wojny światowej, aby ostrzec przed eurosceptycyzmem i prawicowymi partiami antyeuropejskimi, które mogą sprowadzić wojnę do Europy. – Żadna inna konstrukcja polityczna dotychczas nie okazała się lepszym sposobem życia, pozwalającym zmniejszyć zagrożenie wystąpienia zorganizowanego barbarzyństwa w tym świecie – mówił w Atenach.

– Ważne jest, aby przypomnieć to szczególnie w tym roku, w którym przypada setna rocznica rozpoczęcia pierwszej wojny światowej. Nigdy nie wolno nam brać pokoju, demokracji i wolności za pewnik – dodawał. I dalej: – Szczególnie ważne jest, aby przypomnieć to w maju, kiedy narody Europy będą brać udział w wyborach europejskich.

Źródło: The Daily Telegraph, AS.
http://www.pch24.pl

Gdzie są teraz te dziennikarskie dziwki, które zarzekały się, że UE ma być Europą ojczyzn i wyśmiewali jako teorie spiskowe ostrzeżenia o planowanym utworzeniu superpaństwa?
Admin

Komentarze 32 do “Stany Zjednoczone Europy? Głosowanie już na wiosnę!”

 1. sarthois said

  „Bledy Rosji rozleja sie na caly swiat” – powiedziala MB w Fatimie. I oto mamy: Podczas gdy Putin pospiesznie przywraca porzadek carski, reszta buduje kopie ZSRR.
  To juz bylo – kto zyl w imperium to widzi co oznacza termin „globalizacja”… i znowu: „boj to jest nasz ostatni… gdy zwiazek nasz bratni ogarnie ludzki rod”.
  Ale tych ktorzy to przezyli jest coraz mniej a mlodsze pokolenie zajete poszukiwaniem pracy po „republikach” – jak kiedys czlowiek radziecki, ma gdzies przywiazanie do swojego rodzinnego kawalka ziemi, polozylo gruba kreche i jedzie bez lusterka wstecznego prosto w mur….

  Te slowa (JPII) za kilka tygodni przejda jako wypowiedzi Swietego. Swietego Polaka, ktory zostal papiezem – to dla Polakow, bo dla innych byl to papiez, ktory byl Polakiem a roznica okazuje sie wielka:
  Wybór wypowiedzi Ojca Sw J. P.II i Dostojnikow KK o przystąpieniu RP do Unii Europejskiej

  ……….. Integracja Polski z Unią Europejską jest od samego początku wspierana przez Stolicę Apostolską.
  J.Pawel II Warszawa 11.06.1999

  ……..Te słowa wypowiedziane w polskim Parlamencie, od samego początku spotykały się z oporem środowisk, które lubią straszyć integracją europejską.(…)Tłumaczyli: Papież nie powiedział, że sam popiera dążenie Polski do Unii Europejskiej, tylko że Stolica Apostolska popiera. Widocznie Ojciec święty jest przeciwny integracji, natomiast jego współpracownicy w Watykanie ją, niestety, popierają…
  Abp J. Życiński (Gość Niedzielny 10/2000)

  ………..nie można się spierać o to, czy Ojciec Święty jest za czy przeciw Unii Europejskiej, bo tej Unii, o której mówi Ojciec Święty, jeszcze nie ma. Tę Unię trzeba tworzyć
  ks. prof. A. Szostek, rektor KUL

  ……….. Kościół pragnie być obecny również w procesie przygotowania Polski do pełnego zjednoczenia z Unią Europejską. Słuszne jest dążenie do tego, aby Polska miała swe należne miejsce w ramach politycznych i ekonomicznych struktur zjednoczonej Europy. Trzeba jednak, aby zaistniała w nich jako państwo, które ma swoje oblicze duchowe i kulturalne, swoją niezbywalną tradycję historyczną związaną od zarania dziejów z chrześcijaństwem. Tej tradycji, tej narodowej tożsamości Polska nie może się wyzbyć. Stając się członkiem Wspólnoty Europejskiej, Rzeczpospolita Polska nie może tracić niczego ze swych dóbr materialnych i duchowych, których za cenę krwi broniły pokolenia naszych przodków. W obronie tych wartości Kościół pragnie być partnerem i sojusznikiem rządzących naszym krajem.
  J.Pawel II Watykan 3 grudnia 2001

 2. Juziek said

  To jest pewne, że gdyby JPII wyraził oficjalny sprzeciw wobec wejścia Polski do masońskiej unii, to dziś nie było by nas w tej organizacji, która jest wrogiem Boga i człowieka!
  U schyłku swojego żywota mógł tak wiele dla Polaków uczynić, lecz nie zrobił tego, dlaczego?
  Myślący odpowiedź znają!

 3. Sunny said

  Stany Zjednoczone Europy powstana, ale bardzo szybko sie rozleca.
  Niezadwolenie spoleczenstw spowoduje, ze ten twor tak szybko jak powstal tak szybko sie rozleci.

 4. sarthois said

  AD2
  dziś nie było by nas w tej organizacji

  Poki istnieje jeszcze zywa pamiec tego okresu „przedintegracyjnego” nalezy podkreslac rzecz bardzo wazna – od przystapienia Polski do UE zalezalo przystapienie do niej grupy panstw bylego bloku. Ostrzegali o tym Chirac Krolowa Elzbieta – by wymienic tylko tych „wielkich”.

 5. Luxeuro said

  „„mogą ponownie sprowadzić wojnę do Europy”.”
  Jego (Barroso) pracodawcy mogą to zrobić a nie jakieś tam prawicowe partie. Czerwony Pierdoła .

 6. sarthois said

  AD5
  Jego (Barroso) pracodawcy mogą to zrobić a nie jakieś tam prawicowe partie

  Mysle, ze trzeba zagladac jednak do zrodla. Latwo powiedziec, rzucac nazwiskami itd… wiadomo oni odchodza (kiedys sie mowilo: ida w ambasadory), by dopiero po jakims czasie powrocic. Ale ktos ich jednak wybral. Nie dopatruje sie dookola przekretow i oszust wyborczych… sporadycznie lokalnie one sa z pewnoscia, ale nie na taka skale. To jednak ludzie wybieraja i tu jest problem – jak to sie dzieje ze ludzie, nie tylko w Polsce glosuja tak jak glosuja… – jak pod wplywem jakiegos opium?????

 7. Aguirre said

  Co za perfidna propaganda, ale co w lożach ustalono musi być doprowadzone do celu.

 8. Rysio said

  Jeżeli Południowa Afryka ma jedenaście oficjalnych języków:

  Afrikaans
  English
  isiNdebele
  isiXhosa
  isiZulu
  Sesotho sa Leboa
  Sesotho
  Setswana
  siSwati
  Tshivenda
  Xitsonga
  Indigenous creoles and pidgins

  i dodatkowo pełno nieoficjalnych – to dlaczego Stany Zjednoczone Europy nie mogą ich mieć ponad dwadzieścia?

  🙂

 9. revers said

  No piknie, tylko na ktorej granicy zrobia Meksyk na Odrze, Bugu, czy Woldze?

  Wlasnie wczoraj widzialem juz FBI-DE podobnych mundurkowych na przedmiesciach Berlina kontrolujacych samochody, nie wylaczajac szkolek policyjnych ktore ostro przygotowuja sie do walki z „bandami, terrorystami” z innego jak NATO obiegu.

  Tj. jeden z MG-42 w srodku i dwoch kontrolujacych euronazistow policyjnych w tym jeden z reka na kaburze nie spuszajcy domniemanego nie sponsorowanego przez NATO
  „terroryste,bandyte uzytkownika auta”.

  To dopiero bedzie Meksyk z kartelami, przez kongres sponrowanym rozdawaniem broni, jakis wrog musi byc dodatkowo zewnetrzny i wewnetrzny rowniez ten sponsorowany przez kongres jewropejski.

  A tak pozy tym polskie think tanki powinni przygotowywac rozne scenariusze rozpadu eurobabilonu, lub globalnego babilonu zeby szlachta koniecpolska nie obudzila sie znowu, z reka, w zamiast nocniku ze zlota w dziurawym nocniku z blachy lub pampersem z napisem eutanazja.

 10. Krzysztof P said

  No, nie ma co – idę na WSCHOD !
  Może na poczatek haziaj Lukaszenka zlituje się nad wedrowcą BANITĄ i pozwoli mi osiąść na wschodnim skraju Puszczy Bialowieszczańskiej, by pilnowac leśnych barci??
  Nie dam sie ZACZIPOWAĆ po to tylko, by pobierac ichną zasrana emeryture w wysokości okolo 1200 zl / i miec PRZERĄBANE na Sądzie Ostatecznym ( czip to znamię bestii !!)? Hmmm, jakaś hoża bartniczka by sie mi jeszcze przydała?

 11. Premizlaus said

  Ale ta żydówa ma paskudną gębę.
  I myślą, że im się uda? Coraz więcej poparcia mają ruchy narodowe, jak u nas NOP, czy w Grecji Złoty Świt.

 12. Mordka Rosenzweig said

  re 8

  Szanowny pan Rysio stszelil dusza gafa.

  Jeżeli Południowa Afryka ma jedenaście oficjalnych języków to dlaczego Stany Zjednoczone Europy nie mogą ich mieć ponad dwadzieścia?

  Ja pan Mordka uwasza, sze dopuki wszystkie czlowieki na swiecie nie muwia ydisch to ich jezyki to po prostu belkot.

  W Zjednoczona Europa bedzie tylko jeden oficjalny jezyk dla wszystkie czlowieki.

 13. przemądrzałe bydlę said

 14. NC said

  <>

  Barroso myśli, że „postęp” w państwowym szkolnictwie w Europie i medialna indoktrynacja mas osiagnęły już taki etap, że nikt nie zaprotestuje, wskazując, że to LEWICOWE partie, kierowane przez takich Barrosów w postaci lewaka Hitlera czy lewaka Stalina sprowadziły II WŚ do Europy. Nie powie też, za czyje pieniądze lewacy ci doszli do władzy.

 15. Juziek said

  Gdyby żył kardynał Stefan Wyszyński nie było by Polski w masońskiej organizacji!

 16. revers said

  http://www.pch24.pl/stany-zjednoczone-europy–glosowanie-juz-na-wiosne-,20383,i.html

 17. […] za:   https://marucha.wordpress.com/2014/01/10/stany-zjednoczone-europy-glosowanie-juz-na-wiosne/ […]

 18. galaszek said

  Stachy …tfu Stany Zjeboczone Jewropy??!!!!…… Nuuuu!!!!! ..jak tusieniecieszować?!…… w koncu zeby pojeba…..zn sie pojechac do Stany, moszna uzyc zwykłe rower!!!! ……co ja sprecham!!!!..na comnie jakies rower do pojechać? …jak ja bedem mieszkam w Stanach……Zjebnoczonych do tegu!!!,,,,, do teguj mnie nie czeba płacowac na wiza-bezwiza …. i tyko tak troszku mnie sie obawiam, czy po tego wszystkich stanach -nedzy,lęku,beznadziei ,schizofrenii .rozpaczy ,ogłupienia.skurwienia, bezprawia,zniewolenia, okradania,glodu, ….to jusz ostatnie stany jewropejskie-Zjeboczone?!…… czy doprowadzom jeszcze do jeden stan – narodowego wsciekłoscia i samosądow !?

 19. Rysio said

  re 12. Panie Mordka ma pan rację.

  W końcu pięknym językiem yidisz mówił słynny „ wódz Apaczów Winnetou no i nasz blogowy dyżurny SS-man Ostek też szprechanie ma opanowane.

  A reszta pozostałej chołoty się go nauczy.

  🙂

 20. Zbyszko said

  Admin, te dziwki dziennikarskie od wciskania kitu że EU będzie Eroupą narodów, dobrze wiedziały co jest grane. One (te dziwki) nie są jednak na tyle inteligentne, by skojarzyc swoją rolę w sumie niepotrzebną już, gdy zrobią swoje. Spotkamy się z nimi, może w obozach FEMA, może na tych wybudowanych niby to na EURO(ileś tam) zadaszonych, szczelnych stadionach (które sprawdziły się juz Ameryce południowej). Chciałbym wtedy zobaczyc tą mieszaninę zdziwienia i przerażenia na twarzy takiej dziwiki jednej z drugą. Był kiedyś taki film Mephisto gdzie też taki jeden „wieszcz” dowiedział się (co jest pokazane na końcu filmu) że jest tylko i wyłacznie zwykłym szałszpilerem. Dziwki dziwnnikarskie oberzyjcie sobie może ten film

 21. bv said

  Ciekawe co powiedzą na to nasze szabas goje z PISdzielca i innych koszer mediów niepokornych i niezależnych.Pewnie wytłumaczą swoim lemingom,że tak trzeba jako ochronne przed zakusami Putina.

 22. Fran SA said

  Ad.8
  Rysio
  Europa bedzie miala jeden jezyk
  pidgin -jidish

 23. Griszka said

  Rozumiem, że Stanami Zjednoczonymi Europy, tak jak w przypadku Stanów Zjednoczonych Ameryki, zostaną oddane pod kuratelę „starszych i mądrzejszych”, współplemieńców antyklerykała Misesa.
  W końcu nie zmienia się zwycięskiego składu.

 24. revers said

  16
  errata linka, nie wpisal sie do share memory – przez barak kontaktu niektorych klawiszy w laptopie po letnim deszczu, i tak do dzisiaj raz kontaktuja, raz nie lub dodatkowa klawiatura USB.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/10/cala-ta-syjonistyczna-zgnilizna/

  dodatkowo kilka linkow
  jak judaizm, talmudyzm tora podbijal narody, kontynenty razem z wojujacym islamem, jak zydzi iberjscy tlumaczac z greki na arabski filozofie, arystolesa, poezje, matematyke upiekszali islam, zainstalowali sie w Iraku dostosowujac prawo tubylcze do talmudycznego, lub tory.

  http://kehillatisrael.net/docs/learning/sephardim.html

  inne hucpy lacznie przez wprowadzenie Inkwizycji w kolejnych tlumaczeniach bibli oraz podbojow Ameryki Lacinskiej konkwisty, czy walka z saracencami nie tylko w jerozolimie,. ale
  na terenach slowian polabskich, odobrytow przez christianizacje przez konkwiste polabska.

  http://jewishness.bellevueholidayrentals.com/middle_ages.html

 25. Zuza~~~ said

  Nie chce i nie mam ochoty rezygnować z mojego Kraju z Mojej Tradycji , Mojej kultury i Dziedzictwa Narodowego na rzecz szaleńców i obłąkańców!!!!
  Szara eminencja globalistów Javier Solana, proponuje rozszerzenie systemu bezpieczeństwa europejskiego na globalny kontekst. Ni mniej ni więcej chce aby Europa zaangażowała się w rozwiązywanie/tworzenie konfliktów na podobnej zasadzie jak to obecnie robi USA, Solana szesnastego grudnia 2013 napisał wartykule pt “Globalizacja europejskiego bezpieczeństwa.” następująco: “Globalne bezpieczeństwo – bezpieczne i spokojne środowisko wolne od konfliktu……..http://www.prisonplanet.pl/
  Następną Szara eminencja Barroso – portugalski Żyd(Chazar)
  „TO URODZENI WROGOWIE LUDZKOŚCI, KTÓRZY ODPOWIADAJĄ ZA ŚMIERĆ SETEK TYSIĘCY DO MILIONÓW PRAWIE CODZIENNIE NA CAŁYM ŚWIECIE, PONIEWAŻ CHCĄ MIEĆ RZĄD ŚWIATOWY! TEN LUDOBÓJCZY TOTALITARYZM, O KTÓRYM POD WZGLĘDEM ILOŚCI OFIAR W TAKIM CZASIE HITLER I STALIN NAWET NIE MARZYLI, JEST TYSIĄCE RAZY GORSZY OD WIZJI ORWELLOWSKIEJ Z POWIEŚCI „1984”!”
  Metody i sposoby działania tych”ludzi” sa dla Nas niewyobrażalne ,dlatego doszli tak daleko w swoim zwyrodnialstwie bo dla Nas to była po prostu teoria ,oznaka choroby psychicznej która nie mogłaby mieć miejsca w rzeczywistości.Ten koszmar jednak dzieje się naprawdę!
  Tutaj tylko drobny przykład ,zaczynają sie dobierać do Naszego całej ludzkiej populacji środowiska naturalnego .
  „Aby uzyskać całkowitą kontrole nad środowiskiem (woda,lasy, żywność, energia) w którym zwierzyna żyje, należy rozbić główny cel na wiele mniejszych, mniej widocznych, elementów składowych, które w całości taka kontrole zapewnia. Należy tez przybrać kamuflaż zakrywający prawdziwe intencje. Doskonałym kamuflażem do takich działań sa eufemizmy “o współpracy”, “pomocy”, “ochronie środowiska” itd., a samo przejmowanie kontroli nad tymi dziedzinami dokonywać pod wieloma ładnie brzmiącymi pozorami, np. unowocześnienia, usprawnienia, zwiększenia efektywności, obniżenia kosztów (które w praktyce nigdy nie maleją a zawsze rosną), poprawy jakości wody pitnej, itd …działania niszczące są robione otwarcie, lecz sa pokryte szczytnymi i słodkimi hasłami, które maja za zadanie maskować rzeczywiste cele tych działań.Slogany pokrywające rzeczywiste cele działania żydów maja być jak ładne opakowanie pokrywające w środku truciznę (vide: liberalizm)”

  Nie bądźmy naiwni,NIGDY nie wierzmy żydowi!!
  oto mowa miłości Menachema Begina, premiera izraela, laureata Pokojowej Nagrody Nobla
  „Nasza rasa jest Rasa Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy sie od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy sa uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódce za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” NIECH ICH PIEKŁO POCHŁONIE!

  J.Tuwim najlepiej ich scharakteryzował!
  ŻYDZI
  Julian Tuwim
  Czarni, chytrzy, brodaci,
  Z obłąkanymi oczyma,
  W których jest wieczny lek,
  W których jest wieków spuścizna,
  Ludzie,
  Którzy nie wiedza, co znaczy ojczyzna,
  Bo żyją wszędy,
  Tragiczni, nerwowi ludzie,
  Przybłędy.Szwargocą, wiecznie szwargocą
  Wymachując długimi rękoma,
  Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy
  I uśmiechają się chytrze,
  Tajnie posiedli najskrytsze
  Z miliarda czarnych, pokracznych literek
  Ci chorzy obłąkańcy,
  Wybrany Ród człowieczy!
  Pomazańcy!Pogładzą mokre brody
  I znowu radzą, radzą…
  – Tego na bok odprowadza,
  Tego wołają na stronę,
  Trzęsą się… oczy strwożone
  Rzuca szybko przed siebie,
  Czy ktoś nie słyszy…Wieki wyryły im na twarzach
  Bolesny grymas cierpienia,
  Bo noszą w duszy wspomnienia
  O murach Jerozolimy,
  O jakimś czarnym pogrzebie,
  O rykach na cmentarzach……Jakas szatańska Msza,
  Jakieś ukryte zbrodnie
  (…pod oknami… w piątki… przechodnie…
  Goje… zajrzą do okien… Sza! Sza-a-a!)

 26. Marucha said

  Re 25:
  Pani Zuzo, obawiam się, że nikt nie będzie nas pytał, czego chcemy, a czego nie chcemy.
  W obecnej sytuacji jedynie stanowcze NIE polskiego rządu (poparte silną armią) mogłoby pohamować lucyferian. Ale naiwnością było by na coś takiego liczyć. Armii ani polskiego rządu nie mamy..

 27. Rysio said

  Jeżeli Gajowy tak uważa to dlaczego wywalił mój wpis?

 28. Fran SA said

  Ad.19
  Rysio
  Przecenialismy Rysia.
  Rysio nie czytal Winnetou.

  Rysio ogladal film o Winnetou z DDR-onu!!!

 29. Re: Artykul…
  Powinno byc w tytule: „Stany zjednoczonego k….stwa zydowskiego w Europie”…

  Re: 26 Marucha
  Czy zolnierze bylej armii polskiej gdzies sie zapodziali, a niemozliwoscia byloby wybrac 40-50 Polakow do utworzenia Rzadu Tymczasowego???.

  Czy byli zolnierze nie byliby dobrymi organizatorami i nauczycielami w poslugiwaniu sie bronia przez cywili???…

  Wyglada na to, ze ogolnonarodowa bieda (tj. jej poziom) nie osiagnela przelomowego punktu zapalnego ogolnonarodowego w…kurzenia sie…

  Pytania pomocnicze:
  Czy calkowite anulowanie lichwiarskich dlugow finansowych jest mozliwe?
  (ano jest i mozna je zlikwidowac w ciagu 1 minuty).

  Czy uruchomienie obecnej gospodarki, ktora jest w stanie agonalnym jest mozliwe w dosc krotkim czasie???
  (ano jest mozliwe majac do dyspozycji dosc powazny kapital ludzki (nie mylic z tzw., „zasobami ludzkimi”), intelektualny i naturalny (zasoby naturalne) jest do uruchomienia w ciagu ok. 5-6 miesiecy – nie majac zadnych dlugow finansowych wobec lichwiarzy…

  Co byloby w pierwszej kolejnosci uruchomione?
  (Budownictwo – publiczne przetargi – oferty otwierane w dniu skladania ofert. Nastepnie wszystkie kontrakty (umowy) rzadowe na roboty publiczne – drogi, fabryki, stocznie, huty, kopalnie itp…)

  Kto bedzie obslugiwal (finansowal) kontrakty na roboty publiczne?
  (wszystkie publiczne kontrakty beda kwitowane nowymi banknotami prosto z Mennicy Panstwa Polskiego wolne od oprocentowania i podatku. – Czyli wykonales kontrakt lub czesc kontraktu – otrzymujesz gotowke lub czesc gotowki do reki)

  Czy warto odzyskac wlasna Ojczyzne, by zaczac wreszczie godnie zyc i godnie umierac (bez zadnych „zastrzykow” i glodowych emerytur)???…

  Prosze, niech sobie kazdy odpowie przed samym soba…

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 30. JO said

  Tak, Warto I nie jest to Takie trudne jak Uni to w Naszych Glowach Myslenie Talmudycznie kreuja

 31. Amadeus said

  Oni tylko poinformowali że stworzą stany jewropejskie i że ludzie porządni będą eliminowani. I jeszcze dodatkowo ogłosili że zamierzają wyprać tysiące umysłów gojów jeszcze większą indoktrynacją niż teraz to robią.
  Wybory nic tutaj nie znaczą, są tylko zasłoną dla ich działań.

 32. justa56 said

  Wspolne panstwo…
  Potem waluta
  Kolejno religia
  Madry zrozumie co mam na mysli.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: