Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

USA: po homomałżeństwach przyszedł czas na wielożeństwo

Posted by Marucha w dniu 2014-01-14 (Wtorek)

Legalizacja wielożeństwa to następny, po homomałżeństwach, postulat propagatorów rewolucji kulturalnej. W USA właśnie trwa oswajanie obywateli z poligamią za pośrednictwem programów reality show, artykułów prasowych, wypowiedzi naukowców i orzeczeń sądowych.

W telewizji amerykańskiej TLC od dłuższego czasu emitowany jest program reality show „Sister Wives” w którym prezentowany jest mężczyzna o nazwisku Brown, posiadający cztery „żony” i 17 dzieci.

Brown stał się znany szerszej opinii publicznej po tym, jak zakwestionował zakaz poligamii w stanie Utah. Napisał także biografię, która okazała się bestselerem.

Umocnienie Karty Praw

Nie tak dawno sąd federalny, rozpatrując sprawę Browna, uchylił częściowo ustawę stanową zakazującą poligamii, uznając, że narusza ona Pierwszą Poprawkę, która chroni m.in. prywatność i zezwala na swobodny kult religijny.

Ciekawe jest uzasadnienie wyroku liczące blisko 100 stron. Sędzia Clarck Waddoups z sądu federalnego w stanie Utah, tłumaczył, że wyrok odzwierciedla „zmianę postawy narodu wobec regulacji rządowych dotyczących spraw osobistych obywateli i niepopularnych grup”.

Sędzia dodał, że orzekanie w tej kwestii było bardzo trudne i zajęło mu sporo czasu. Wyjaśnił jednak, że zniesienie przez niego częściowo zakazu poligamii wiąże się ze zmianą stanowiska Sądu Najwyższego, który od kilkudziesięciu lat stara się wzmocnić prawa jednostki i „odtrąconych grup” kosztem „większości społeczeństwa”.

„W ostatnich latach byliśmy świadkami umocnienia podstawowych praw zapisanych w Karcie Praw. Zmiany te obejmowały rozszerzenie prawa do prywatności i przyjęcie odmiennego stanowiska Sądu Najwyższego. Sąd utrudnia większości narzucanie mniejszościom regulacji, za którymi kryją się uprzedzenia religijne, rasizm lub inne konstytucyjnie niedopuszczalne motywacje” – napisał Waddoups.

Sędzia w uzasadnieniu wyroku powołał się na orzeczenie Sądu Najwyższego z 2003 r., znoszące zakaz kontaktów homoseksualnych, który obowiązywał w niektórych stanach.

Duchowy szantaż

Sprawa Browna jest powszechnie komentowana na portalach internetowych. Wiele osób krytykuje go za upowszechnianie intymnych szczegółów dotyczących życia z czterema kobietami przez co naraża swoje dzieci na ataki ze strony kolegów i je deprawuje, żyjąc w związkach, które wciąż są prawnie zakazane.

Zakaz jednak może zostać już wkrótce zniesiony. Zwłaszcza, że niektóre media od dłuższego czasu prowadzą kampanię na rzecz legalizacji wielożeństwa.

„The New York Times” prezentując historię Brownów napisał, iż prowadzą oni takie samo życie jak tysiące innych obywateli wychowujących dzieci. Mają podobne problemy choć, ze względu na liczbę członków „rodziny”, problemy te są zwielokrotnione.

Kristyn Decker żyła kiedyś w poligamicznym związku, a obecnie prowadzi organizację, walczącą z tą dewiacją, tłumaczy, że „poligamia jest szkodliwa a groźba jej legalizacji stanowi duchowy szantaż”.

„The New York Times” zaprezentował także zdanie pewnego postępowego uczonego, Williama Jankowiaka, szefa wydziału antropologii na University of Nevada w Las Vegas , który stwierdził, że z jego badań wynika, iż 35 proc. związków poligamicznych jest patologicznych. Z drugiej strony, jak stwierdził, aż 65 proc. tego typu związków „ma szanse na sukces” (sic!).

Źródło: NYT, Agnieszka Stelmach.
http://www.pch24.pl

Komentarzy 12 do “USA: po homomałżeństwach przyszedł czas na wielożeństwo”

 1. Jan said

  Ameryka musi ciągle przodować w postępie . Następne będzie zezwolenie na małżeństwa ludzi ze zwierzętami a potem nieboszczykami.
  Prawa człowieka wymagają aby zwolennicy zoofilii i nekrofilii mogli czuć się na równi i absolutnie nie dyskryminowani.

 2. Nemo said

  @2 Jan

  „Następne będzie zezwolenie na małżeństwa ludzi ze zwierzętami a potem nieboszczykami.”

  A następnie wykończy ich jakaś zaraza.

 3. Maciejasz said

  Ad.1 i 2 I do tego dojdzie. Może tak właśnie będzie przebiegać Apokalipsa? Ludzie się potkną z powodu uleganiu własnym namiętnościom, jeden grzech pociagnie drugi i wszystko zacznie się sypać. Jakby nie patrzeć, ta cała rewolucja seksualna to zjawisko niespotykane wcześniej w historii ludzkości – jawna promocja dewiacji wszelkiej maści.

 4. Premizlaus said

  Re 1:
  Przed nekrofilią i zoofilią zalegalizuje się kazirodztwo.

 5. Brat Dioskur said

  Byc moze jest to jeszcze jedna „kaczka” dziennikarska ,ale dosc powazny hol. portal podal,ze w materialach Snowdena znajduje sie sensacyjna wiadomosc o zawiadywaniu USA przez ….kosmitow!Ponoc przybrali oni ludzkie postacie i steruja marionetkami na wszystkich szczeblach wladzy USA.|Jezeli wziasc pod uwage rozwoj wypadkow tylko w ostatniej dekadzie to mozna sie sklaniac do stwierdzenia ,ze poczynania USA w tym okresie powodowane byly przez jakies sily nieczyste!No bo czy za normalne mozna uznac stawianie pomnika bahometowi biorac jednoczesnie pod uwage fakt ,ze ponoc USA jak dlugie i szerokie ,jezeli wierzyc Kolonko ,pasjonuja sie kolejnymi serialami o charakterze chrzescijanskim?

 6. Nemo said

  @5 Brat Dioskur

  „Byc moze jest to jeszcze jedna “kaczka” dziennikarska ,ale dosc powazny hol. portal podal,ze w materialach Snowdena znajduje sie sensacyjna wiadomosc o zawiadywaniu USA przez ….kosmitow!”

  Jaka tam kaczka dziennikarska- oczywiście, że to kosmici; tacy z pejsami 🙂

 7. Marucha said

  Re 5:
  Albo Snowden to kompletny idiota, albo tajny agent, albo ktoś mu robi koło pióra.

 8. Griszka said

  Snowdena próbują zdyskredytować.

 9. Stary Człowiek i możę said

  Wielożenstwo? JESTEM ZA !!!!!!!
  Kurcze blade, – jakos nie widzialem, zeby jakas BABA miala oficjalnie kilku MEZOW chlopow do ” obrobki ” – dziwne, nieprawdaz?

 10. kurcze bladę said

  Stary czlowieku, czy Ci sie widzi posiadanie czterech tesciowych?

 11. Krzysztof P said

  At 5 & 7
  A jednak wiadomość o ” kosmitach ” ( w powołaniu się na Snowdena ) NIE jest kaczką dziennikarską. Tylko z tą róznicą, że UFO-ki juz spłodzili z ziemskimi babami hybrydy ludzkie i nie musza sie przeistaczać ( co jest domeną Boską – a nie czarcią ).
  Wieże WTC zostały zniszczone ICH techmologią,( o czym juz pisalem ) a cały establiszment polityczny, łącznie z Bushem (Jr.) schował się wówczas na 48 godzin do bunkrów atomowych. Niemniej jednak ” niektórzy ” wiedzieli za wczasu co sie bedzie działo, i zwyczajnie NIE stawili sie do pracy, rano 9/11/01 roku

  Ps. Wielożeństwo o b w a r o w a n e jest mnogościa PRAW zwyczajowych, w naszej kulturze wprost do niepomyślenia / na przykład na kazdą następną żonę musi sie zgodzić poprzedniczka /.
  Ponadto, każda z nich MUSI mieć ZAPEWNIONĄ opieke materialna, nie może być bez WYWIANOWANIA oddalona itp
  To skomplikowany system zależności, ale zazwyczaj jest MNUSTWO dzieci / o ile Maharadża nie kopsnie w kalendarz z przesycenia / !

 12. Miet said

  Przyznam się, że może grzeszę – ale miałem parę spotkań z mormonami i to bardzo miłych spotkań.
  W Rexberg w Colorado mieliśmy kiedyś kurso-konferencję (cały tydzień).
  College pięknie położony, jakieś 50 mil od Yellow Stone – na kampusie czystość, aż w oczy kole.
  Studentki pięknie przyodziane, że nawet pan JO byłby zaskoczony.:-)))
  Studenci pod krawatami, co jest absolutnym wyjątkiem w US.
  Najgorsze było to, że z kolesiem aby wypić „six pack” piwa, musieliśmy wyjeżdżać za miasto w jakieś zacisze leśne.

  Wtedy marzyłem, gdybym miał takich studentów, to mógłbym pracować nawet do 80-tki.:-)))

  Nie spotkałem wielożeńców – ale gdyby nawet to bym im taki grzech wybaczył – bez zastanowienia.:-)))
  Wolę wielożeńców niż jakieś pedalstwo, czy inne podobne ścierwo.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: