Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Co na Ukrainie?

Posted by Marucha w dniu 2014-01-16 (czwartek)

Azarow: konfrontacja polityczna na Ukrainie jest wspierana zza granicy

AzarowNa Ukrainie nie ma konfliktu społecznego, a masowe demonstracje stanowią konsekwencję sztucznej politycznej konfrontacji, wspieranej przez poszczególnych zagranicznych polityków – uważa premier Ukrainy, Mikołaj Azarow.

„Minęło już wystarczająco dużo czasu, aby na Ukrainie i za jej granicami ludzie przekonali się, że kraj żyje w zgodzie z zupełnie innymi hasłami niż te, którymi próbuje się indoktrynować ludzi na Majdanie. Na Ukrainie nie ma konfliktu społecznego, desperackiego protestu ludzi, jak na przykład w innych krajach. Ukraina powinna doprowadzić do logicznego końca rozpoczęte reformy” – powiedział dzisiaj Azarow podczas posiedzenia rządu.

http://polish.ruvr.ru

Sąd zakazał masowych akcji w centrum Kijowa

Administracyjny Sąd Okręgowy Kijowa zakazał opozycji przeprowadzania masowych akcji w centrum Kijowa w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – czytamy w decyzji sądu, opublikowanej w Rejestrze Orzeczeń Sądowych.

Na pikiety, pochody i wiece nie wolno zbierać się na Placu Michajłowskim i Europejskim, w parku Tarasa Szewczenki i na Majdanie Niezależności, a także na sąsiadujących z tymi miejscami ulicach. Decyzja ta została podjęta na wniosek Kijewskiej Miejskiej Administracji Państwowej.

http://polish.ruvr.ru/

Komentarze 3 to “Co na Ukrainie?”

 1. JO said

  Mozna wladze uzywac do Rzeczy Podlych, jak w PRL I rzeczy Chroniacych Dobro Wspolne jak na Ukrainie czy Rosji, czy Bialorusi.

  Tam Narody siepowiekszaja liczebnie a w PRL Bis Polacy Umierja, sa depopulowani, gina….jak w Palestynie Palestynczycy

 2. Luxeuro said

  Wielki mędrca w USraelu powiedział

  „– Demokratyczna, niepodległa i europejska Ukraina to coś czego chcą i na co zasługują Ukraińcy. Taka Ukraina zachęciłaby Rosję, by stała się ważnym postimperialnym partnerem Zachodu – powiedział Brzeziński. ”

  „– Musimy przypominać Rosjanom, że szanujemy europejską tożsamość i kulturę Rosji oraz że prawdziwym przeznaczeniem Rosji jest być dużym europejskim krajem, będącym częścią większego demokratycznego Zachodu. Musimy jasno powiedzieć, że nie szukamy rosyjskiej izolacji ani fragmentacji, ale ewolucji w kierunku prawdziwej demokracji – dodał Brzeziński. ”

  http://tvp.info/informacje/swiat/ukraincy-to-twardzi-ludzie-nie-poddadza-sie/13668177

  W demokracji przez niego sianej to „partnerzy” są „wybrani”, a reszta idzie do parteru jeżeli nie do piwnicy.

 3. Fran SA said

  Trutu-tutu
  Majtki z drutu

  Jak zwykle opowiadaja rozne kwiatki i noz w zebach trzymaja:

  http://www.globalresearch.ca/natos-ukrainian-target-the-black-sea-fleet/5364936

  A tymczasem Ukraincy maja dosc nauk zydowskich.
  http://www.jpost.com/Jewish-World/Jewish-News/Jewish-school-teacher-beaten-in-Ukraine-338334

Sorry, the comment form is closed at this time.