Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Szwedzcy promotorzy multi-kulti o somalijskich imigrantach

Posted by Marucha w dniu 2014-02-02 (Niedziela)

Promująca multikulturalizm szwedzka organizacja Open Society Foundation opublikowała raport, w którym mówi o ciężkim losie somalijskich imigrantów zamieszkujących Szwecję, skupiając się na przepełnionym imigrantami mieście Malmo, trzecim co do wielkości mieście w kraju.

Raport organizacji mówi, że 80 procent Somalijczyków w Malmo jest bezrobotnych a winą za taki stan rzeczy obarcza lokalne władze, które jej zdaniem nie zapewniają imigrantom wystarczających możliwości jej zdobycia.

Nazia Hussain, która kieruje programem „U siebie w Europie” powiedziała, że Somalijczycy zamieszkujący Malmo są słabiej wykształceni od tych z innych części Szwecji. Przytoczyła przykład Sztokholmu, gdzie pracę posiada… 40 procent mieszkających tam Somalijczyków, co uważane jest przez zwolenników masowej imigracji za „sukces”.

Raporty organizacji mówią o stałym przybywaniu do Malmo nowych somalijskich imigrantów. W mieście tworzą głównie zamkniętą społeczność. Beny Carlsson, autor raportu dostrzega jednak pozytywy. Ma to być m.in. dobre samopoczucie Somalijczyków w Malmo, religijna tolerancja oraz różnorodność kulturowa wynikająca m.in. z ich obecności. Carlsson mówi też, że przydałoby się więcej organizacji wewnątrz społeczności somalijskiej, które pomagałyby nowo przybyłym oraz zachęcały kolejnych Somalijczyków do przyjazdu do Szwecji.

Raport sugeruje także, aby firmy i instytucje zatrudniały więcej Somalijczyków i tym samym „przeciwdziałały ich dyskryminacji na rynku pracy”. Autor radzi firmom i instytucjom np. obniżenie wymagań językowych. Zastępca burmistrza Malmo Andreas Schonstrom, który odpowiedzialny jest za zatrudnienie oraz edukacje średnią, podziękował za raport, który jego zdaniem, „daje nowe spojrzenie” na kwestię somalijskich imigrantów.

Carlsson idzie krok dalej i do pracy na rzecz Somalijczyków zaprzęgnąć chce nie tylko władze miasta, ale i jego mieszkańców. Namawia on zwłaszcza emerytów, aby zaangażowali się w pomoc imigrantom, mówiąc, że po latach kariery zawodowej mają oni dużo czasu a przede wszystkim pewne znajomości, koneksje, które mogłyby pomóc Somalijczykom w znalezieniu pracy. Staruszkowie mieliby, według pomysłów Carlssona, być wolontariuszami na rzecz Somalijczyków. Jak twierdzi, takie mniej formalne działania mogą przynieść dobre skutki. Na koniec radzi Szwedom, aby zaczęli od zaproszenia na obiad swoich somalijskich sąsiadów i nawiązali z nimi przyjaźnie.

Na podstawie: The Local
http://autonom.pl

Komentarzy 61 do “Szwedzcy promotorzy multi-kulti o somalijskich imigrantach”

 1. Kar said

  Fran, daj glos.. zakutane afrykanskie tluki potrzebuja Twojej natychmiastowej zorganizowanej sciepy!

 2. Premizlaus said

  To wszyscy Szewdzi są za młodzi lub za starzy na pracę i na króla muszą tyrać Murzyny? 😛

 3. zniesmaczony murzyn said

  Kazi hakuna. Kuenda niumbani. (ki Swahili)

  tera popolski: Nima roboty, idziemy do domu.

 4. fix said

  Ci bezrobotni Somalijczycy znajdą sobie pracę. Albo będzie to produkcja dzieci w celu wyłudzania zasiłków na dzieci albo przestępczość zorganizowana. To są z resztą główne obszary aktywności większości imigrantów z Afryki.

  Dwa opracowania o multikulti, które każdy powinien przeczytać i pokazać znajomym:

  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/22/multikulti/

  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/13/chybione-wyobrazenia-profesury-kul-o-naturze-multikulturalizmu-i-jego-propagatorach/

  Kilka innych tekstów, o ‚polskiej ksenofobii’ i tym podobnych wymysłach:

  http://myslnarodowa.wordpress.com/category/panstwo-narodowe/pulapka-multikulturalizmu/

  I o polskim multikulti z Żydami:
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/21/judeopolonia-zydowskie-panstwo-w-panstwie-polskim/

 5. Nemo said

  A po co mają pracować jak mogą żyć na koszt państwa? Wyznawcy allacha nie lubią się parać uczciwą pracą.

 6. Kar said

  ta bladz ponizej jest powodem szwedzkiej choroby..(link byl juz tutaj, ale posluchajmy jeszcze raz opetanej suki..)

 7. sniddy said

  „Raport organizacji mówi, że 80 procent Somalijczyków w Malmo jest bezrobotnych(…)” – dlaczego socjaliści wiecznie trąbią, że to praca jest szczytem marzeń człowieka? Ja myślałem, że jest raczej środkiem do realizacji innych celów. Tym ludziom widać dobrze się żyje bez pracy na koszt Szwedów 🙂

 8. galaszek said

  …..a misiecosik takoj wydaji coby uny siedobrzy poczuly w ty Szwecyji tomusi jech nie pracowac 100 % a nie tyko 80% i muszo zmienic takie rasistoskie nazwe jak Szfecyjon na jakies barzi przyjazne np -Somalija Pln……..

 9. zniesmaczony murzyn said

  W Polsce do tego nie dojdzie. Proces inwazji roznobarwnej imigracji zatrzyma sie w pewnym okreslonym punkcie.
  Dlaczego? Bo Polin jest potrzebne innemu rodzajowi imigrantow (repatriantow?) I oni nie pozwola na zjawiska niemieckie, czy francuskie.
  Chcą mieć spokój u siebie.

 10. fix said

  Import Arabów i Murzynów to pierwszy krok, konieczny do zapewnienia spokoju tej syjonistycznej imigracji, która ma tu ma przyjść. Polacy muszą mieć zajęcie. Żeby nie bruździć. Murzyńska i arabska dzicz na przedmieściach, slumsy, przestępczość zorganizowana. Oto problemy reżyserowane dla gojów. Żeby Żydom nie przeszkadzali w rządzeniu czy akcji osadniczej. Kto ma gangrenę nie zwraca uwagi na pijawkę. Rozwiązanie świetnie zadziałało w USA. Import kolorowych do Europy to lekarstwo na tradycyjne europejskie nacjonalizmy. I stworzenie krzykliwej i dokuczliwej strefy zgniotu osłaniającej mniejszość o wiele bardziej szkodliwą, ale mniej widoczną. Żydów.

 11. Dado Grga said

  Fix dokładnie i trafnie.

  Syjoniści sprowadzają tolorowych na zasadzie „dziel i rządź”. Kiedy w Europie będzie już taki mix, że zaczną się zamieszki a nawet wojny domowe to wtedy syjoniści wyjdą z propozycjami radykalnych rozwiązań. Ludzie, zmęczeni ciagłymi niekpokojami, zgodzą sie wtedy na wszytsko. Zrezygnują z wolności na rzecz spokoju.
  Innym aspektem, religijnym, jest nienawiść do białej rasy, jako prawdziwego plemienia które wyszło z Izraela. Żydzi wiedzą, że to białe plemię jest narodem wybranym i dlatego tak usilnie chcą je wymieszać z arabami i murzynami. Konkurencje trzeba osłabiac aż do całkowitego zniszczenia.

 12. Fran SA said

  Ad.1
  Kar
  Jak umiesz czytac, to poczytaj co to jest ‚Open Society Foundation’.
  A teraz mozesz sie wymadrzac!

  http://www.opensocietyfoundations.org/about

  Ja zawsze bede uwazac, ze ofiary sie nie oskarza o przestepstwo.
  Bombarduja tych ludzi, wyrzucaja z wlasnych gniazd, KAZDY kto umie czytac, zna winowajcow.
  Czepianie sie ofiar, jest takim samym dranstwem jak oskarzanie ofiray gwaltu o ‚prowokacje’.
  W gajowce juz tyle razy pokazywali te pania zydowke ze Szwecji, co stoi na czele organizacji, ktora ‚transformuje’ Europe ( a mieszka to bydle i dziala w Szwecji i ma za soba ogromne miliony- z Open Society – w przeciwienstwie do okradzionych z dobytku uchodzcow wypedzonych z Afryki – Somalia jest bardzo waznym miejscem strategicznym) .)

  Jakos zadne Kary ani inne madrale nie kojarza jej ani z Sorosem ani z syjonem.
  Psy wieszaja na bezdomnych ludziach.
  Tak ginie Europa, bo jak te glupie banderowcy – nie wiemy, kto nam robi kolo dupy.
  Czepiamy sie bezbronnych, ktorzy w normalnych warunkach nigdy by sie do Europy nie pchali.
  To jest panie Kar szczekanie nie na to drzewo, na ktorym siedzi kot – bankster.
  Polacy tez sie caly czas przejmuja muzulmanami, a tymczasem okradli i dalej okradaja nas zydzi ROWNO przy akceptacji calego polskiego spoleczenstwa, ktore sie gapilo nie w te strone, co trzeba.
  Bo im tak pan Soros kazal i jego Fundacja Batorego.
  Soros rzadzi w Polsce od dawna – a my w zaparte pyskujemy na cyganow i emigrantow. Teraz dostaniemy banderowcow do karmienia i Kar bedzie zachwycony, bo to biali – nie z Somali.

  Europa nie potrafila powstrzymac rzezi milionow dzieci i kobiet na Bliskim Wschodzie?
  Polecieli Polacy mordowac dzieci irackie??? Polecieli. Bo im za te rzez obiecali… KONTRAKTY.
  Polskie wojsko morduje na Mali? A co nam Tuaregowie takiego zrobili? Czy wypowiedzieli nam wojne? Albo chca nam Slask zabrac? Moze kaza sobie placic odszkodowania wojenne? Podatek koszerny?

  Gdzie byli obroncy demokracji, suwerennosci panstw i prawa do obrony, jak radosnie Europejczycy bombardowali Sudan?? Szwecja ma prawo do demokracji???? A Somalia nie?
  Somalia, Irak, Libia, Mali Republicka centralnej Afryki, Czad, Jemen TEZ maja prawa nie chciec obcych przybyszow, bo na przyklad nie podobaja im sie drony ani Pax Americana.

  Nie bronili Polacy Serbow – nie obronia i Szwecji. Za pozno.Szwecja tez popierala muzulmanow z Kosowa. No to zdrowia zycze.Szwecja bardzo popierala i oplacala Solidarnosc.
  What goes around – comes around.

  Zastanawiam sie, gdzieby tez Kar uciekal jakby mu zbombardowali i spalili wies? Pewnie tez do Szwecji.

  Karr
  Proponuje, zeby pan w uznaniu zaslug wyslal tej pani kwiaty na Dzien Kobiet, bo tak pan broni syjonu. Pani nalezy do Open Society. Mysle, ze bedzie wdzieczna Karowi (Karemu), za uznanie.

  Pani z Open Society Foundation:

 13. Fran SA said

  Ad.9
  Zniesmaczony Murzyn

  Polski rzad z radoscia przyjmie banderowcow! A Polacy witac ich beda z kwiatami w zebach!

  http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-ukraincy-z-majdanu-schronia-sie-w-polsce,nId,1097860#pst70498929

  Polacy juz przygotowuja nie tylko wience ale i kaski.
  KURWA MAC. Serbom nie mial kto pomagac. Ani jednego Serba Polska nie przyjela!!
  Taka mamy orientacje polityczna – jak nam Open Society pana Sorosa dyktuje

  http://media.wnet.neon24.pl/post/105254,pomogamy-ukraincom-udana-zbiorka-na-jarmarku

 14. maurycy said

  FIX ! Doskonale to ujeles ,to te zgnilki to robia i to forsuja tez u nas ! W kazdym programie na slle wciskaja juz kolorowych zeby ludzie sie mentalinie juz z nimi oswajali !

 15. Wosiu said

  Szwedzi, naród mocno popaprany od dawna z racji szeroko rozpowszechnionego kazirodztwa (duży obszar, małe zaludnienie…) może i by genetycznie skorzystał, gdyby asymilował ograniczoną ilość paciatych w dłuższym okresie.
  Niestety Szwedzi od lat 60-tych są coraz bardziej opętani przez wiadome siły (mimo małej ilości rodzimych Żydów) i teraz zostali pionierami politycznej poprawności.

  Że przypomnę:
  – feministki w Malmoe na znak protestu deklarujące, że nie będą golić pach,
  – polityk szwedzki postulujący nakaz sikania na siedząco dla mężczyzn,
  itp.itd.itp.

 16. lolep said

  Ad 4, 9 @Fix

  Czy zna Pan dzieła prof. Feliksa Konecznego?
  I czy Pan uważa, że kulturę dziedziczymy genetycznie? Jeśli tak, to w takim razie czyż bez wartości nie stają się słowa św. Pawła: „A tu już nie ma Greka ani Żyda… lecz wszystkim we wszystkich [jest] Chrystus” (Kol 3:11)?

 17. lolep said

  Ps
  Właściwie zamiast słowa „kultura” bardziej pożądane i precyzyjne byłoby użycie słowa „cywilizacja”.

 18. Zerohero said

  Re 8, zniesmaczony murzyn

  „W Polsce do tego nie dojdzie…”

  Dwie uwagi.

  1) Pański błąd polega na projekcji obecnego systemu demoliberalnego na Polin (Judeopolonię). W Polin nikt nie będzie się ze sprawiającymi problemy certolił. Pan myśli, że Słowacy i Węgrzy nie potrafią sobie poradzić z Cyganami? Potrafią – tylko im się na to nie pozwala! Żydom nikt nie odmówi „prawa do obrony”. Proszę poczytać jak sobie Żydzi radzą z Arabami w Palestynie, jak funkcjonują osiedla na Zachodnim Brzegu. Terror państwa, betonowe mury, wieżyczki strażnicze. Jeśli przez teren palestyński wiedzie droga łącząca żydowskie osiedla, to na czas przejazdu Żydów Palestyńćzycy muszą czekać.

  Palestyńczycy nie są w stanie nic zrobić Żydom (max 1/1000 tego co czynią wypadki komunikacyjne), ale tworzą medialną atmosferę zagrożenia cementującą wspólnotę żydowską. Wielu Żydom taka atmosfera „oblężenia” pasuje, a komfortu życia nie pogarsza.

  Proszę poczytać o tym jak Anglicy kontrolowali Indie, o wojnach opiumowych. Mądry zapanuje nad milionami.

  2) Jest wręcz przeciwnie. Masowa emigracja do Polski jest Żydom na rękę:

  – „dziel i rządź”. Polacy będą się tłukli z Ukraińcami, biali z czarnymi, katolicy z muzułmanami…Znikoma część energii trafi w Żydów. Żydzi mogą szczuć muzułmanów na katolików a z katolików robić „judeochrześcijan” szczutych na islam.

  – Etniczni Europejczycy są inteligentni, obrotni a sztukę wojny znają od tysięcy lat. Próba palestynizacji Polaków może spowodować reaktywacje”Armii Krajowej” – taki Hezbollah ale an większą skalę. Zmieszanie Polaków z ludami negroidalnymi o średnim IQ niższym niż 80, spowoduje, że Polacy nabiorą cech afrykańskich. Afrykanie nie są zdolni do zorganizowanej walki. Dowolny kraj afrykański morze odwiedzić oddział komandosów, zrobić swoje i odlecieć: http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Entebbe Amin to nie jakiś niedorozwinięty wyjątek. To norma.

  – Śniady Polak będzie miał mniejsze prawa do ziemi niż biały Żyd. Żyd powie, że jego przodkowie żyli tu już za Króla Kazimierza. A co powie ciapaty Polak?

  – szowniniści żydowscy będą mieć dziką saysfakcję, że Polacy to „mieszańce” a oni są „czyści rasowo”.

 19. Zerohero said

  http://joyreactor.com/post/917823

  Obrazek jest żartobliwy ale wbrew pzozorom nie jest tendencyjny. Proponuję wziąć do ręki dowolną książkę poświęconą historii architektury. Okazuje się, że każda rasa prędzej czy później coś budowała. Nawet w warunkach względnego zacofania technicznego powstawały indiańskie piramidy, słowiańskie grody…Wyjątkiem jest czarna Afryka w której perły architektury wyglądają jakby je zbudowały dzieci poniżej 13 roku życia. Nie można tego tłumaczyć kolonializmem i biedą, bo 300, 500, 1000, 2000 lat temu nie było tam kolonializmu. Już chciałem oddać Murzynom sprawiedliwość i przypisać im Timbuktu, ale Timbuktu założyli nie Czarni a Tuaregowie. Z resztą Timbuktu wygląda dziadowsko przy dowolnej budowli rzymskiej…

  W USA jak miasto nie nadaje się do życia, to przeważnie jest pełne Czarnych:

  https://libertarianizm.net/threads/czarna-przestepczosc.3020/

  ….nic dziwnego, że antyszwedzi każą Szwedom afirmować murzyńskich emigrantów. Emigrant z Afryki to broń ostateczna w niszczeniu białej cywilizacji.

 20. Kar said

  …Zastanawiam sie, gdzieby tez Kar uciekal jakby mu zbombardowali i spalili wies? Pewnie tez do Szwecji…

  …………….. wskoczylbym na palme, i zamagazynowal worek bananow na czarna godzine (przyznaj, ze te twoje ciapate juz dawno zapomnieli jak sie wlazi na 4 lapach na gore po palmie)………. przeczekal nawalnice i nie pchal sie bezczelnie do bialych ludow po szwedzki socjal ..

 21. fix said

  Ad 15,16 @Lolep

  Państwa narodowe są spajane wspólnotą etniczną. Naród ma genezę etniczną, a nie kulturową. Wspólnota nazywana narodem polskim to wspólnota krwi, powstała z plemion słowiańskich. Kulturę słowiańską plemion, które dały biologiczną bazę narodowi polskiemu niszczył kościół katolicki przez kilka stuleci. Kulturę narodu polskiego, udającą „łacińską” zniszczono w ciągu jednego pokolenia po 1989.Dziś z punktu wodzenia kultury czy cywilizacji Polak nie różni się od obywatela USA. Gadanina o kulturze czy cywilizacji to głupoty. Świadomość zmienia się z pokolenia na pokolenie. Krew, wspólnota etniczna to rzecz niezbywalna. Tak jak pokrewieństwo i rodzina nie są rzeczami nabytymi czy kształtowanymi, tak i więzy narodowe nie są. Żaden Murzyn, żaden Arab nigdy nie będzie Polakiem. Bo Polak to są geny.

  Co do Konecznego to nie rozumiem co on tu ma do rzeczy. Trzeba pisać konkretniej.

  No i mamy to:
  „Jeśli tak, to w takim razie czyż bez wartości nie stają się słowa św. Pawła: “A tu już nie ma Greka ani Żyda… lecz wszystkim we wszystkich [jest] Chrystus” (Kol 3:11)?”

  Te słowa są szkodliwe. Czyli gorzej niż bez wartości. Wiara w jednym jest w innym jej nie ma. Udawać dewota może każdy Żyd – Bart czy inny Yzel. Ojca Żyda i matki Żydówki udawać się nie da. Negować swoje pochodzenie, odrzucać obowiązki wobec narodu swoich rodziców może tylko renegat i łajdak. Więzów krwi i wynikającego stąd solidaryzmu narodowego nie zastąpią bajki kulturowe i cywilizacyjne. Imigracja kolorowych to metoda zniszczenia tej jedności etnicznej, która może na nowo zjednoczyć naród.

  Ad 17@ Zerohero

  Bardzo dobrze napisane. Widzę, że rozumie Pan całą ideę. Niech Pan jeszcze rzuci okiem i na to: http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/13/chybione-wyobrazenia-profesury-kul-o-naturze-multikulturalizmu-i-jego-propagatorach/

  Ładnie Pan pisze:
  „Śniady Polak będzie miał mniejsze prawa do ziemi niż biały Żyd. Żyd powie, że jego przodkowie żyli tu już za Króla Kazimierza. A co powie ciapaty Polak?- szowniniści żydowscy będą mieć dziką saysfakcję, że Polacy to “mieszańce” a oni są “czyści rasowo”.”

  Ciapaty „Polak” to nie Polak. Tak jak krzyżówka jamnika z ratlerkiem nie jest i nigdy nie będzie ani jamnikiem ani ratlerkiem. Ciapaty Polak będzie obcy zarówno „ciapatym” jak i Polakom. Można takiemu powierzyć tajemnice obronności? Odpowiedzialne stanowisko w strategicznej gałęzi przemysłu? Komu będzie służył lojalnie? Której połowie swoich genów?

  Żydzi datują swoją bytność w Polsce nawet wcześniej. Od Mieszka Starego. A niektórzy twierdzą nawet, że Mieszko I czy Piast przegnał prawowitego żydowskiego władcę. Oni te bajki opowiadają swoim dzieciom. Żeby Polin uważali za swoje dziedzictwo. A Polaków za „brudnych Palestyńców”, co to ich palili po stodołach czy Auschwitzach.

 22. Dado Grga said

  Tutaj są przedstawione cele syjonizmu. Kto jest sceptyczny do warstwy okultystycznej, niech sobie tylko skonfrontuje to na „sucho” z tym co sie dzieje aktualnie.

  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

  A tytaj wyjaśnienie po co był blok wschodni i kto i dlaczego go roziązał. Podpowiem, że nie był to , jaknam sie wmawia konfident Bolek.

  http://www.zbawienie.com/blok_wschodni.htm

 23. zniesmaczony murzyn said

  Panie Fran, nie mam nic do dodania. Nie chcialem poruszac Sebskiej sprawy, bo mnie za kazdym razem jak o tym pomysle jasny szlag trafia. Serbowie byli nam zawsze od wielu stuleci najblizsi etnicznie i kulturowo (przeciez kiedys zamieszkiwali prawobrzezna Wisle), a w ciagu niecalego roku zrobilismy sobie z nich najwiekszych wrogow, za napuszczeniem wiadomo kogo.

  Panie Zero, dlatego uwazam, ze une nie musza wpuszczac Afryki do Polin, bo miejscowi tybulcy juz sa calkowicie przygotowani na przyjecie nowego statusu. (moze niecalkiem nowego). Banderowcow, owszem, przyjma z otwartymi rekami. My Murzynow (zniesmaczonych tez) lubimy, szczegolnie Polki ich lubia. A banderowcy to zupelnie co innego, szczegolnie gdy doszloby przypadkiem (?) do jakichs ekscesow, jakiejs powtorki z historii najnowszej, tym razem na terenie Polin. Po co zapychac taki piekny kraj roznolkolorowa masą? Niech się Słowianie między sobą wyrzynają piłami łańcuchowymi (postęp, nu ni?).

  O, tak sie we mnie, zniesmaczonym murzynie nagle odezwała dusza słowianska.

 24. Marucha said

  Re 9:
  W Polsce do tego nie dojdzie
  Żeby Pan wiedział, ile razy wyśmiewaliśmy w gajówce ten zwrot i ile razy doszło do tego, do czego dojść nie miało…

 25. Dado Grga said

  Panie adminie a ja z innej beczki. Nie możesz pan przeflancować jakoś sposobu odpisywania na posty?
  Składniej byłby odpisywać na jakis wpis tworząc wątek i odniesienie do tego akurat wpisu a nie….post 24 re9…

 26. przemądrzałe bydlę said

  Z cyklu „W Polsce nigdy do tego nie dojdzie”:

 27. przemądrzałe bydlę said

  „Promująca multikulturalizm szwedzka organizacja Open Society Foundation opublikowała raport…”

  Ten cały Kongres Kobiet w Polsce też jest finansowany przez Open Society Foundation Sorosa, a ściślej przez jej odnogę, czyli Fundację Batorego.

 28. Marucha said

  Re 25:
  Myślałem o tym. Ale zrezygnowałem.
  Może i łatwiej jest odpowiadać na komentarze, ale traci się chronologię wpisów.

 29. Miet said

  Ad 23.
  Chyba ma Pan rację – une potrzebują multi-cośtam, gdy chcą rozwalić zaistniały porządek.
  W Polsce przygotowują grunt dla siebie i już nie muszą za dużo jątrzyć, bo wszystko poszło gładko i teraz jedynie muszą zadbać aby populacja była na takim poziomie aby wystarczała na świadczenia wszystkich potrzebnych usług.
  Trzeba jedynie jeszcze dopilnować aby żadne znaczące biznesy nie pozostawały w polskich rękach – jeżeli jeszcze takowe są, to będą doprowadzane do upadłości.
  Nadwyżki populacj – szczególnie te z niekłamanym, prawdziwym wykształceniem będą kierowane za granicę aby tam realizowały swoje plany.
  I to na tyle.

 30. Marucha said

  Re 29:
  Wiadomo, że im większy bajzel w jakimś kraju – multi-kulti, pedalstwo, niszczenie wiary, pornografia, „tolerancja”, demoralizacja dzieci i młodzieży, brak pracy itd. – tym lepiej czują się tam nasi „w pewnym sensie” starsi bracia. O tym jest napisane, o ile pamiętam, nawet w Protokołach Mędrców Syjonu.

 31. Fran SA said

  Ad.20
  Kar
  A mnie sie wydawalo, ze Kar ciagle jeszcze siedzi na tym drzewie. Z zapasem bananow.
  Bedzie czestowac emigrantow z Majdanu.

 32. Miet said

  Re.30.
  Oczywiście, Panie Gajowy – tak właśnie jest.
  Jednocześnie, gdy chodzi o ich „ulubione” miejsca – np. taki Izrael – to tam jakoś nie dbają o te multi-cośtam – a wręcz chyba się tego bardzo boją.
  W USA jest jedna nacja, z którą się bardzo liczą – bo się jej boją.
  Ta nacja, to Czarni. Nawet wchodzą im bez mydła w pewne ich czeluści i nawet stwierdzają, że Czarni też mieli swój „holokaust”.

  Jeżeli rzeczywiście szykują Polin dla siebie – a raczej na to wszystko wskazuje – to chyba będą uważać aby tam Afrykanów nie było – jeden w Knesejmie wystarczy.
  Wszystkie inne „zdobycze” współczesnej cywilizacji, które Pan wymienił, to jak najbardziej, będą inplantowane na teren Polski.
  Oni mają swoją etykę dla ich rodzin i tam wszystko jest nawet wg. ostrych zasad – ale dla gojów, to go-go, wóda, aborcja i wszystko co Pan zapodał.
  Pieniądze, które gojstwo zarobi na zmywakach, straci właśnie na te cele i nawet będzie zadowolone, że żyje nowocześnie.:-)))

  Ojjjj…, obym był złym prorokiem.

 33. u said

  A co Somalijczycy umia robic, akie maja zawody? Bo jaka maja tylko szczere checi i propagandowa – gadke to za malo zeby pracowac na wlasne utrzymanie. Musza sie organizowac, musza cos mowic, zeby im Szwedzi nie wygarneli pasozytnictwa.
  Woleliby moze siedziec w Kurniku, ale Kurnik mimo gwaltownych protestow kandydatow na azyl i utrzymanie, caly ten kapital bezwzglednie – eskportuje.

 34. Fran SA said

  Ad.26
  Przemadrzale Bydle

  Tak, bardzo ciekawe podejscie tej polskiej ‚nowo-nawiedzonej’ idiotki.
  Ta pani wlasnie szmugluje planowany burdel; najpierw pojeciowy, a potem, po zmiekczeniu mozgow juz reszta sama przyjdzie: (‚edukacja jeszcze tego nie zalatwila’ – klasyk!).

  ‚Narod’ – to nie zadna grupa etniczna. Tak probuja wmowic wszystkim zydzi, ale tylko w odniesieniu do wyznawcow syjonu. Chca stworzyc ‚zydowskie panstwo’ – ale tu rabiny nawet maja klopot w okresleniu, kto jest zydem, a kto nie. Czy przechrzta to tez genetyczny zyd?
  Opowiadaja mi znajomi ‚pol zydzi’ , ze podobno Askenazy wyodrebnili specficzny gen, ktory wskazuje na prawdziwe pochodzenie zydowskie ale tylko u Askenazich. Wiadomo, ze jeszcze chwile i zaczna sie Askenazi ( ta wyzsza grupa ‚kaplanska’) lac z sefardyjskimi.
  Juz ich zreszta kilka razy probowali ubic.
  Czarnych zydow z Etiopii Izrael wywala bezpardonowo do Afryki. Nie te geny.

  No wiec, wracajac do polskiego narodu – to nasz narod nigdy nie byl etnicznie czysty, poniewaz jest to biologicznie niemozliwe. Narod to spojnia plemienna, ktora sie identyfikuje jako grupa- inna od innych. Polski narod skladal sie nie tylko ze Slowian, ale mielismy zawsze mieszane malzenstwa przyjete na warunkach wspolnego systemu zarzadzania i prawodawstwa, wiodacej religii, wspolnego systemu wartosciowania innego od srodowisk nie tylko muzulmanskich ale i ortodoksyjnych. Bylismy zawsze inni od katolickich Niemiec, czy Austrii.
  W powiesciach Sienkiewicza czytamy o Hlawie, Ketlingu i innych dobrowolnie przyjmowanych do naszej spolecznosci badz rycerzy, badz oswobodzonych niewolnikow.

  To wspolnota interesow, kultury, bezpieczenstwa i wspolnych wartosci decyduje o narodzie.
  Kazdy polski obywatel mial prawo zenic sie z przedstawicielami innych grup .
  Naturalne mechanizmy spoleczne powodowaly, ze rzadko mieszalismy sie z islamem czy czarna Afryka.
  Polska zreszta nie miala kolonii, ani floty dalekomorskiej, zeby szukac amorow po roznych kontynentach. Azjatow tez mielismy malo. Chinczykow, Indian Kmerow – prawie wcale.
  Ale dzialaly NATURALNE procesy doboru zgodnie z naszym systemem wartosciowania..

  Jedyna grupa, ktora nigdy sie nie identyfikowala w calosci jako polski narod – byli zydzi. Zreszta tez manipulowana z zewnatrz.
  A jednak bylo tez wielu zydow, ktorzy uwazali Polska za swoja ojczyzne. Wiekszosc z nich przyplacila to zyciem w czasie okupacji. Bo ‚nie nadawali sie do Izraela’.

  Obecna sytuacja geo-polityczna (nie znosze tego slowa) narzuca nam na sile zupelnie obcy system wartosci ( herezje, pedalstwo, zamordyzm czyli antysemityzm, sztuczna emigracje zupelnie obcych kulturowo zydow z Izraela en masse! Masowa i narzucona emigracja zawsze powoduje konfrontacje, zwlaszcza, jak sa celowo podniecane,
  a istniejacy system nie jest zupelne przygotowany na przyjecie tysiaca ludzi na raz.

  Waznym czynnikiem istnienia narodu jest ochrona wspolnej wlasnosci:
  ‚…quam si perdideris – postea nullus eris” ( jak to utracisz- utracisz wszystko; parafraza lacinskiego powiedzenia)
  No wiec nalezalo nam odebrac to, co stanowilo wspolna wlasnosc, a co zdobylismy z ogromnym wspolnym trudem i poswieceniem.

  Masowe przemieszczanie ludnosci jest nie do strawienia nawet dla lokalnego przemieszczania ludnosci np. emigracji wiejskiej do miasta. W Polsce nie byl to problem az tak bardzo bolesny, ale kiedys w Anglii w okresie rewolucji przemyslowej – byl bardzo drastyczny. W Chinach problem istnieje od lat.

  Wszystkie narzucone z zewnatrz ‚nakazy’, ktore maja zmienic nasza wiare, swiadomosc, pojmowanie swiata, nasz kod narodowy i naruszyc nasze poczucie stabilnosci i bezpieczenstwa powoduja nieoczekiwanie napiecia w kraju.
  I o to zdaje sie chodzi bonzom tego swiata, ktorzy przygotowuja nam kolejna niespodzianke. Czy jestesmy w stanie sie przygotowac? Obronic?
  Bardzo potrzebna nam jest jednosc i wspolnota narodowa: kulturowa, religijna, a co sie z tym wiaze: wzajemny szacunek dla drugiego Polaka i szacunek dla wlasnych wartosci. Zdaje sie, o to jest nam najtrudniej.

  Aczkolwiek nie bardzo zgadzam sie z Joe, ze nie wolno chodzic w dzinsach – to jednak nadmiar przyjetej mass-kultury- zupelnie obcej naszym tradycjom- juz spowodowal wielkie sputoszenie: nasza mlodziez nie umie spiewac polskich piosenek ludowych.
  Bo to podobno wstyd!
  I wstyd ubierac sie w ‚nie markowe’ szmaty Made in China czy Pakistan.
  Przepisy kulinarne naszej babci sa niezdrowe i nie-dietetyczne!
  I najlepiej sluchac belkotow rapperow czy Madonny.
  No i Klezmery tak pieknie nam graja!

  A teraz zupelnie prywatnie: Taka babe z tego filmiku nalezaloby oskubac do golej skory i puscic spac z kozami!

 35. Boydar said

  Nie odnosząc się do reszty, ten fragment wydaje się być dość sensowny i a’propos –

  „… Najciekawszy jest czwarty fragment tego planu, który zakłada, że w niemal każdych państwach ludzie będą zmuszone do samoobrony przeciwko mniejszościami etnicznymi. Jak to jest możliwe?
  W niemal wszystkich krajach świata zachodniego i Europy są poumieszczani Islamiści, którzy nie ukrywają swej nienawiści do Żydów i Chrześcijan. W Europie jest ich ponad 55 milionów ludzi, którzy w większości przypadków obiecują światu zwycięstwo Islamu …”

  za wskazanym przez (22) http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

 36. u said

  Szanowny Panie Gajowy, mam pytanie dlaczego moj komentarz traktowany jest wybiorczo i czeka na moderacje. Jestem zdziwiona tymbardziej, bo nasze poglady absolutnie nie koliduja, nie ma miedzy nimi zgrzytu. Poza tym nigdy nie trolluje opublikowanych opinii., wiec … ? Nie moge doszukac sie klucza do tego szyfru.

 37. zniesmaczony murzyn said

  Panie Gajowy, wiem, ze ten zwrot jest oklepany, ale uzylem go z rozmyslem.
  Bo zręczny.
  A poza tym, czego sie nie czyni,. sztob dyskusju padierżat’…

  Panie Miet, une pozostawią w Polin troche zdolnych inżynierów. Bo une same nie potrafią kreować.
  Widzi Pan, znam osobiście jednego profesora ze Starego Kraju, chyba goj, bo chodzi do polskiego kościoła, który na dość dobrym uniwersytecie uczy unych, nie zgadnie Pan, czego. Mianowicie biznesu.

  Moje starsze dziecko miało z nim zajęcia.

  Ok, przepraszam – admin

 38. Fran SA said

  34.
  Boydar
  W Europie jest okolo 50 milionow muzulmanow (nie wszyscy sa islamistami – ktorzy nienawidza zydow).

  Tyle samo jest Ukraincow, ktorzy tez chca zawojowac Europe. Na razie chca nam ‚odebrac’ Przemysl i cos 17 powiatow. A maja za soba I potege USA w postaci pana Kerry i Sorosa i biliony dolarow oraz… bombe atomowa.

  Wedlug tego, co Boydar sugeruje, to Alzacja z Lotaryngia zawsze beda kochaly i Francuzow i Niemcow, Flamandy – Walonow, a Polacy – banderowcow i Niemcow. Baskowie zakochani byli zawsze w Hiszpanach, wdzieczni zas Irlandczycy pomniki stawiali i stawiac beda po wsze czasy Anglikom, a Polacy – cyganom.

  Moi przyjaciele Finowie nienawidza Szwedow, a te Szwedy – tez znajomi, opowiadaja rozne rzeczy o Finach.
  Nam, natomiast islamisci odbiora Slask.

  A wszystko to dlatego, ze ‚ktos’ poumieszczal w krajach Europy islamistow!.
  Zaden syjon ani Bandera by nic lepszego nie wymyslil.
  Chyle czola, panie Baydar!

 39. zniesmaczony murzyn said

  Panie Fran, nasza młodzież nie umie śpiewać nie tylko piosenek ludowych, ale nawet w ogóle żadnych.
  Umie z pewnościa skandować teksty hipopu. Choć zazwyczaj niezbyt rytmicznie, jako że jesteśmy (przykro mi) narodem muzycznie głuchym.
  (skąd u nas tylu geniuszy muzycznych – to jest zupełnie inny temat – ja mówie o olbrzymiej większości).

  Proszę zaobserwować, jak się u nas wojsko uczy maszerować lewą noga najprzód. Kwestia braku wyczucia rytmu.
  A jak się pójdzie do kościoła to uszy puchną. Bywa, że przód kościoła wyprzedza tył o trzy sekundy (nie liczę tego w taktach).

  (nie dotyczy niektórych małych kościółków na Podhalu, gdzie babcie śpiewają na dwa głosy)

  Dlatego uważam gitary w polskich i meksykańskich kościołach za zjawisko na miejscu.

  Podczas gdy Ruscy przy każdej okazji śpiewają z sercem.
  I Włosi.
  I Gruzini (oj, warto posłuchać).
  I Masajowie (Sic!!!!)

 40. Fran SA said

  Ad.38
  Zniesmaczony Murzyn

  Absolutnie sie zgadzam. Troche zal, bo kiedys mielismy tance w szkole, a spiew i muzyke jako obowiazkowe przedmioty. Musielismy znac nuty i zmuszali nas do choru szkolnego, co nie kazdy z nas lubial. W sanatorim w Bardo Slaskim maszerowalismy przez to urocze miasto (my, powojenne, PRL-owskie gruzliki) i spiewalismy na caly glos.
  Podobno to spiewanie nie bylo takie glupie, bo nam pomagalo oddychac. I byla to niezla gimnastyka. Zadna silowania ani zasrana joga tego nie zastapi.

 41. przemądrzałe bydlę said

  @21 (Fix)
  „Państwa narodowe są spajane wspólnotą etniczną. Naród ma genezę etniczną, a nie kulturową. Wspólnota nazywana narodem polskim to wspólnota krwi, powstała z plemion słowiańskich. Kulturę słowiańską plemion, które dały biologiczną bazę narodowi polskiemu niszczył kościół katolicki przez kilka stuleci.”

  Dopiero teraz to zobaczyłem i aż nie mogę uwierzyć, że dotychczas nikt w gajówce na te bluzgi nie zareagował.
  Otóż, wspólnota nazywana narodem polskim powstała na rasowym podłożu plemion słowiańskich, ale powstała tylko dlatego, że ich zwornikiem stał się katolicyzm. Te plemiona były odrębnymi organizmami politycznymi, po części także językowymi i często były ze sobą zwaśnione. W jeden naród połączyli je dopiero Piastowie oraz księża katoliccy (i to tak skutecznie, że np. Polacy ze Śląska zachowali swoją polską tożsamość aż przez 600 lat będąc poza polskim organizmem państwowym). To samo się tyczy np. porównania kondycji polskości na Kaszubach a na Mazurach. Kaszubi mimo, że dość znacznie różnili się językowo od „rdzenia” polskości, oparli się germanizacji, bo byli katolikami. Z kolei Mazurzy (Polacy z Mazowsza osiedli w Prusach), ulegli w XIX w.germanizacji prawie całkowicie, ponieważ byli protestantami (tak jak Prusacy). Na emigracji polskość utrzymywała się zawsze wokół kościołów i na bazie katolicyzmu i tak jest nawet dziś, nawet przy posoborowiu. Polak na emigracji, który zatraci katolicyzm, prawie natychmiast się asymiluje.
  Naród to nie tylko rasa, ale także kultura i mentalność, a te wynikają ze wspólnej religii. Nie jest przypadkiem, że np. rasowo jak najbardziej polscy protestanci masowo kolaborowali z protestanckimi Szwedami podczas tzw. Potopu). Nie jest przypadkiem, że w Irlandii to Irlandczycy, którzy przeszli na protestantyzm byli kolaboracyjną bazą dla odwiecznego angielskiego okupanta tej katolickiej wyspy. Można by wymieniać i wymieniać podobne przykłady gdzie w ramach przedstawicieli jednej rasy, posługujących się jednym językiem i żyjących na tym samym terenie, różnica religijna, a co za tym idzie kulturowa i mentalna doprowadziła do powstania różnych narodów i nierzadko organizmów państwowych (toż Serbowie, Chorwaci i Bośniacy to rasowo i językowo jeden naród, czyż nie?).
  Tak więc nie było żadnej przedkatolickiej polskości. Polskość powstała dopiero na bazie katolicyzmu i na jego bazie się utrzymała (nawet, gdy z polskiej ziemi znikał czasowo polski organizm państwowy oraz wśród Polaków na emigracji). Popierdywanie o „kulturze słowiańskich plemion, które zniszczył katolicyzm” jest śmieszne, bo to nie była polska kultura narodowa, ponieważ ona powstała dopiero w oparciu o katolicyzm. Przed katolicyzmem na ziemiach dzisiejszej Polski istniały kultury tamtych plemion, ale to nie była kultura polska. To były kultury przedpolskie. Kultura i narodowość polska ukonstytuowały się dopiero na ich trupie dzięki katolicyzmowi i upadają równolegle z upadkiem katolicyzmu, ponieważ są z nim sprzężone (zauważył to również niewierzący Dmowski, jak trochę wydoroślał).

  „Kulturę narodu polskiego, udającą “łacińską” zniszczono w ciągu jednego pokolenia po 1989.Dziś z punktu wodzenia kultury czy cywilizacji Polak nie różni się od obywatela USA.”

  Zniszczono ją (tak samo, jak u innych narodów katolickich), ponieważ przedtem zniszczono katolicyzm Soborem Watykańskim II i infiltracją masońską części polskiego duchowieństwa. To jest tylko dowód na to, że polskość jest sprzężona z katolicyzmem. Zresztą były kilka miesięcy przeprowadzone jakieś badania, których wyniki pokazały, że największy patriotyzm jest wśród katolików. To, co teraz zostało potwierdzone naukowo, ja od lat widzę po swoich znajomych.

  @Fran SA
  „Tak, bardzo ciekawe podejscie tej polskiej ‘nowo-nawiedzonej’ idiotki.”

  Szczuka to nie Polka, tylko Żydówka. Tzn. ojca miała Polaka, a matkę Żydówkę, ale wybrała żydowskość i niszczy polskość od lat. Rasowo niczym się nie różni od wielu przeciętnych Polaków, tu na tej ziemi się urodziła i wychowała, a mimo tego robi to, co robi. Dlaczego? Bo wybrała żydowską mentalność (a ta jest oparta na zasadach Talmudu i Żyd nie musi być religijny, żeby je realizować) ze strony matki, a odrzuciła katolicką ze strony ojca. To ad vocem tego, co pisałem do Fix-a.

  „‘Narod’ – to nie zadna grupa etniczna. Tak probuja wmowic wszystkim zydzi”

  Etniczna też. Sęk w tym, że naród to grupa zarazem i etniczna i religijno-mentalno-kulturowa i że nie można odrzucać ani jednego z tych elementów, ani drugiego, ani ich sobie przeciwstawiać. Tymczasem Pan odrzuca element etniczny, a Fix religijno-mentalno-kulturowy. I jedno i drugie podejście jest błędne.

 42. Zniesmaczony murzyn said

  Znam, znam takie dwie troszeczkę zmanierowane małe ruskie piosenkarki.
  One tę Katiuszę śpiewają przy każdej okazji I na kazej akademii.
  Teraz już chyba wyrosły z wieku dziewczęcego.

  A tak śpiewaja Katiuszę dzieci ze wschodniej Ukrainy:

  Tańców w szkole nie pamiętam. Mimo, że za młodości ręce miałem do gitary pseudoklasycznej, to zawsze nogi obydwie lewe. Coś za coś.

 43. przemądrzałe bydlę said

  …jeszcze tylko uzupełnię, że imigranci inni rasowo czy kulturowo w małych ilościach (np. przyjeżdżający do Polski na studia i zostający po nich na stałe) z czasem rozpłyną się w morzu polskości lub będą nieszkodliwie funkcjonować na jej obrzeżach, nie mając własnej rasowej czy kulturotwórczej bazy do demograficznego i kulturowego ekspandowania na rdzenny żywioł. Czym innym jest jednak masowa imigracja forsowana przez syjonistów. To już jest kolonizacja mająca na celu nie tylko doprowadzenie do waśni wewnętrznych w celu łatwiejszego przez nich zarządzania takim krajem, ale wprost do jego kolonizacji, nieodwracalnej zmiany struktury etnicznej i zniszczenia rdzennej kultury. Tak więc wszelkie postulaty otwarcia Polski na masową imigrację (już się mówi o osiedleniu tu 5 milionów imigrantów, „żeby ZUS nie zbankrutował”) oraz wspierającą je ideologię multikulturalizmu, trzeba z całą mocą zwalczać.

 44. przemądrzałe bydlę said

  …to było uzupełnienie do mojego poprzedniego komentarza, który oczekuje na moderację.

 45. Marucha said

  Re 36:
  Pani U, to naprawdę nie moja wina. Ja lubię i cenię Pani komentarze.
  System czasami tak robi, w 95% z dobrych powodów, ale pozostałe 5% jakoś umyka jego sztucznej inteligencji.

 46. AniaK said

  Re45:
  Najłatwiej powiedzieć nie moja wina. Coś tu nie gra i tyle. Ja miałam podobne przypadki jak Pani U. Nie pamiętam jaki to był dzień tygodnia. Możliwe, że przy poniedziałku literki składa się trudniej. 🙂 Na szczęście są to sporadyczne przypadki. 🙂

  Czy Pani Ania coś zna się na systemie WordPress, czy tylko tak sobie pisze dla podkręcania nastroju?
  Admin

 47. AniaK said

  @Admin
  Informatyków mamy najlepszych na Świecie, więc nie chcę nikomu robić konkurencji. Mężczyźni jak mają czas, to mogą sobie czekać na dodanie komentarza. Kobiety mają na głowie dom, pracę, dzieci….Nie proszę o jakieś szczególne przywileje, tylko o równe traktowanie. Z pominięciem pana Rysia ma sie rozumieć:)

  Ja też o nic nie proszę, oprócz nie wypowiadania się na tematy, o których nie ma się pojęcia – wtedy istotnie lepiej zająć się domem, pracą, dziećmi itd. – admin

 48. Boydar said

  Ja też tęsknię do panioaniowej promocji „cichych zakątków” z kosmopolitycznym wyszynkiem w okolicach Sukiennic …

 49. Re: 47 AniaK
  Alez oczywiscie, ze jako kobieta ma Pani (jak kazda poznana przeze mnie niewiasta) dokladnie takie same wzgledy (przywileje) jak Ewa w Raju…, ktora podsunela Adamowi „koszerny” owoc poznania…
  Osobiscie nie zmierzam myslec o zmianie…Prawa Naturalnego…ani go probowac poprawiac…:)))
  Tak mi przykro I prosze o wybaczenie…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 50. Fran SA said

  Ad.41
  Przemadrzale bydle

  Ja NIE odrzucam elementu etnicznego, tylko nie uwazam, zeby byl jedynym wykladnikem definicji narodu.
  Polacy to tez i Kaszubi i gorale, Slazacy, Pomorzanie, Tatarzy spod Bialegostoku i rozne ‚pamiatki’ po rozbiorach i czasach napoleonskich, saskich i roznych obcych krolow, ktorzy przywiezli ze soba swoj dwor i roznych mlodych ludzi chetnych do zeniaczki…
  Nie wyobrazam sbie, zeby np. mieszkancy Indii zaczeli dyskutowac swoja ‚etnicznosc’, ba Francuzi, Hiszpanie czy Anglicy.
  Nie wiem, na jakiej podstawie mozna okreslic ‚narod amerykanski’ – etnicznie.

  Wrocila wlasnie nasza corka z Indii, ktora naturalnie poleciala do Indii, zeby leczyc sobie zeby i w Goa spotkala rosyjskich turystow. Byla wystraszona!’
  Nasza corka nie znala zadnych Rosjan i tych akurat sie wystraszylal! Bo… wygladali jak Mongoly z obrazka: plaskie twarze, szerokie nosy, ciemna cera i skosne oczy.
  I tak ‚sie dziwnie patrzyli’.
  A w hotelach, sklepach i na plazy, wszedzie slychac jezyk rosyjski.
  Wstyd mi za nasza corke troche, ze nie odroznia Turkmena od ‚niebieskookich Moskwiczan’ i trudno mi bylo wytlumaczyc, ze Rosja, podobnie jak Indie i pare innych krajow, ktore znam, nie sa i nigdy nie byly homogeniczne.
  ‚Ale Polacy sa tylko Polakami’ – bronila sie corka.
  I to mowi kobieta, ktora nam urodzila troje POLSKICH wnuczat z Anglosasem europejskiego(kontynantelnego) pochodzenia!
  Juz sama nazwa ‚Anglo-sas’ mowi wiele.

  Probowali Niemcy eksperymentowac na udawadnianiu rasy aryjskiej przy pomocy badan genetycznych. Probuja robic to Izraelici.
  Kazdy czlowiek z odrobina rozsadku i poczucia rzeczywistosci i historii wie, ze to jedno wielkie oszustwo.
  Na przykladzie Ukrainy widac, ze moga sie nazywac ‚narodem ukrainskim’ – tylko co stanowi podstawe ich narodu? napewno nie geny etniczne.

 51. AniaK said

  @ Admin, Boydar, Jasiek Z Toronto
  Dzieci wygoniłam na dwór (ładna pogoda niech się przewietrzą), obiad się gotuje, do pracy mam jeszcze trochę czasu. 🙂

  Zaobserwowałam, że jak tylko Kobieta coś mądrego napisze, to od razu system wariuje, blokada, i moderacja w pełnym pogotowiu sprawdza czy to oby na pewno Kobieta. 🙂

 52. Lily said

  Re 6; Kar. Jak patrze,na tego osobnika na tym filmiku,to jak bym widziala samego Jara,w zenskim wcieleniu. Te same czorne slepia,ten sam falszywy usmiech,(ta sama mowa ciala). Chce dodac,ze nie jestem zwolenniczka,zadnej z partii. Oni wszyscy,sluza temu samemu „panu”. Roznica,jest tylko w tym,ze ci jedni graja, ” patriotow,gorliwych Katolikow”,drudzy zas wala prosto z mostu,co maja w planach dla Nas.

 53. JO said

  Ad.42. To sa nasze coreczki, ,nasi synkowie, Krew z KRWI

 54. JO said

  Ad.6. Takich SUK mamy Pelno w Sejmie I na chodnikach PRL

 55. Re: 51 AniaK
  Jesli uwaza Pani ze napisala Pani cos madrego, to ja nie zamierzam zmieniac Pani dobrego samopoczucia…
  Milego dnia zycze.
  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 56. Miet said

  Re.37
  Dzięki Panie Murzynie, byłbym zapomniał – rzeczywiście, une zostawią trochę kadry w szkolnictwie wszystkich szczebli – kadry posłusznej, która będzie szybko i sprawnie wykonywała polecenia centrali. Nieposłuszni będą szybko i przykładnie eliminowani.
  Dlatego możemy od dawna obserwować w Polsce brak nawet śladowych znamion autonomii szkół wyższych.
  Mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że mój mały uniwersytet w Michigan posiadał nie porównywalnie większą autonomię niż każdy z największych uniwersytetów polskich.
  Nauka musi być niezależna od polityków – inaczej nigdy nie będzie samodzielności w badaniach naukowych.
  W Polsce każdy pracownik naukowy od docenta w zwyż, mieni się nazwą „samodzielnego pracownika nauki”. Oni są tak samodzielni w nauce, jak samodzielne są niemowlaki w zdobywaniu pożywienia.:-)))

 57. Boydar said

  @ Pan Fran (38)

  Kiedyś bym się na Pana wkurzył. Ale moje myślenie ewoluuje, a Pan zatrzymał się na pewnym poziomie i dziwnie kurczowo tej gałęzi się trzyma.
  Wnioski jakie próbuje Pan propagować, pomijając posłużenie się moim komentarzem, nie tylko są błędne, ale również tendencyjnie fałszywe.

  Skąd się wzięło w Europie owe 50 milionów muzułmanów. Pan przyjmuje to jako rzecz naturalną, jak deszcz czy mgłę. Tak jednak nie jest. Zostali do tej Europy sztucznie i przymusowo zassani. Jedni w taki sposób a inni w inny. Nie oni sami te sposoby wymyślili. Tak ja nie Polacy wymyślili emigrację z Polski za chlebem czy perspektywami. Muzułmanie są dla organizatorów tylko materiałem eksploatacyjnym. Jednym z materiałów i środków w realizacji planu destrukcji Chrześcijaństwa, Europy, cywilizacji łacińskiej.

  Pan Panie Fran, swoimi wypowiedziami systematycznie i konsekwentnie rozmydla tą prawdę. Stara się Pan koncentrować uwagę czytelnika na wszystkim, tylko nie na sednie sprawy. Jest Pan mądrym Gościem, potrafi Pan posługiwać się piórem, ludzie Pana chętnie czytają. Dlaczego więc Pan to robi. W imię fałszywej solidarności ? Niech Pan zdecyduje, czy to solidarność z tymi nieszczęśliwymi ludźmi wyrwanymi żywcem z kontekstu swego losu, czy z obłąkaną ideologią wyrywających ?

  Z Bogiem, Panie Fran.

 58. Zniesmaczony murzyn said

  Normalnie to ja się nie wdaje w pogawędki z panem JO, a to między innymi za przyczyną kroczącego zieja, ale akurat wpadł mi link, który może mu sie podobac. Więc prosze bardzo, nic mnie to nie kosztuje.

 59. bart said

  Pani AniuK, sama Pani sobie na to pracuje, zeby otoczenie traktowalo Pania jak kurkę domową, która niewiele ma do powiedzenia. Pielegnuje Pani niedobre stereotypy. I dostaje Pani rykoszetem. Nie wdawajmy sie w szczegoly, bo wie Pani, co mam na mysli, prawda?

 60. Kar said

  re:57

  gadanie do niego, to rzucanie grochem o sciane. On sprzedal swoja owlosiona du_pe ciapatym-zyje z nich..musi nadawac mamlac po ciapatemu (ciapaty Polak). Probuje troche robic za Nowak-Jezioranski (Wolna Europa)…hi..hi

 61. marost said

  AD25
  Dado Grga powiedział/a

  Panie adminie a ja z innej beczki. Nie możesz pan przeflancować jakoś sposobu odpisywania na posty?
  Składniej byłby odpisywać na jakis wpis tworząc wątek i odniesienie do tego akurat wpisu a nie….post 24 re9…

  Wtrace sie, bo problem byl i jest… ale…?

  Dziennik Gajowego Maruchy jak sama nazwa wskazuje jest dziennikiem a nie forum za jaki de facto uchodzi.

  Komentarze do artykulu wiodacego z jednej strony niekiedy dajace powody do refleksji, pozwalaja niestety tylko(!!!) zauwazyc a nie poznac sposob postrzegania wydarzen, swiata przez innych ludzi z roznych kontynentow, niekiedy zawieraja bogaty material zrodlowy – lecz -rowniez niestety i co najgorsze – maja krotka zywotnosc.
  Wordpress znany jest z ulomnosci – wyszukiwarka nie jest jego najmocniejsza strona. Trudno znalezc, a najczesciej staje sie niemozliwe odnalezienie wlasnych wpisow.

  Te problemy byly poruszane – nie sa nowe. I dlatego swojego czasu powstal projekt zagospodarowania innego nosnika – pozwalajacego na zainstalowanie prawdziwego forum ktore byloby aneksem Dziennika Gajowego Maruchy.

  Przyswiecala mysl aby, jako ze, komentarze pod artykulami wiodacymi na Gajowce sa „wątkogenne” a struktura nie pozwala na dyskusje, przez co staja sie malo spojne i zwiezłe, mogly byc przenoszone na forum i tam kontynuowane. By mialy wieksza zywotnosc i tematyczna spojnosc, mniej haotyczne a zatem mogly by byc ciekawa i latwo dostepna biblioteka .

  Takie forum powstalo juz jakis czas temu i w stosunkowo duzym stopniu zostalo wstepnie zagospodarowane. Jesli prace zostaly przerwane to tylko z powodu braku chetnych, tym samym braku wsparcia.
  To jest tylko kwestia – „mieć…to chcieć”

  Chodzi o http://traditio.m6w.org/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: