Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Znowu Kosowery!
  Sebastian o Znowu Kosowery!
  Adrian o Wolne tematy (39 – …
  ? o Wolne tematy (39 – …
  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Indyjski Sąd Najwyższy: zakaz sprzecznego z naturą seksu zgodny z konstytucją

Posted by Marucha w dniu 2014-02-03 (Poniedziałek)

Indyjski Sąd Najwyższy podtrzymał ogłoszoną w ubiegłym miesiącu decyzję podtrzymującą uznanie prawa zakazującego nienaturalnego seksu za zgodne z konstytucją. Do ponownego rozpatrzenia kwestii wzywała najwyższą instancję indyjskiego sądownictwa Naz Foundation lobbująca na rzecz zalegalizowania homoseksualnego seksu w Południowej Azji. Jednak sąd uznał, że petycja organizacji jest nieuzasadniona i ją odrzucił.
Według artykułu 377 indyjskiego Kodeksu Karnego dobrowolne uprawianie stosunków seksualnych „przeciwko porządkowi natury z każdą mężczyzną, kobietą czy zwierzęciem powinno być ukarane dożywociem lub karą do 10 lat, a także karą grzywny”. Zdaniem Naz Foundation przepis ten ma charakter dyskryminacyjny i wymierzony przeciwko mniejszości homoseksualnej.

Jak zauważa Thaddeus Baklinski na lifesitenews.com, przepis ten nie jest wymierzony bezpośrednio przeciwko homoseksualistom. Mimo to, to właśnie pro-homoseksualna Naz Foundation najbardziej intensywnie rozpoczęła walkę przeciwko wyrokowi. Postępowanie sądowe w tej kwestii trwało już od 2001 r. W grudnia 2013 r. Sąd Najwyższy uznał, że przepis nie ma charakteru dyskryminującego żadną konkretną mniejszość. Także w styczniowym uzasadnieniu odrzucenia petycji, uznał on, że jej autorzy nie potrafili uzasadnić, że artykuł 377 skierowany jest przeciwko konkretnej mniejszości.

Działające w skali międzynarodowej organizacje homoseksualne są w ostatnim czasie wyjątkowo aktywne. W ogniu krytyki jest przede wszystkim Rosja, która zakazała propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich.

Krytykowana jest także m.in. Portugalia, której parlament zadecydował o… ogłoszeniu referendum w sprawie adopcji dzieci przez homoseksualistów. Homo-lobby piętnuje też kraje, w których kontakty homoseksualne są karane: takie jak np. Uganda, Nigeria czy właśnie Indie. Jednak jak zauważają komentatorzy, indyjska opinia publiczna jest generalnie konserwatywna, co sprawia, że zmiana penalizującej homoseksualizm ustawy przez parlament jest mało prawdopodobna.

Źródło: lifesitenews.com
Mjend
http://www.pch24.pl

Komentarzy 14 do “Indyjski Sąd Najwyższy: zakaz sprzecznego z naturą seksu zgodny z konstytucją”

 1. Brat Dioskur said

  „Naz Foundation ….”

  Gdzies pominieto literke ..”i „!
  Wlasnie w Nigerii siedzi jakis hol.”lover” ,ktoremu ,jezeli wierzyc hol. portalom ,zachcialo sie czarnego cocka.Sasiedzi zawiadomili policje ,ze kolesie nago paraduja po domu,nie zasloniwszy okien.

 2. NyndrO said

 3. Maciejasz said

  Podpisy pod ilustracjami niezbyt prawdziwe – ja dalej mam pedały w rowerze… A przynajmniej cały czas używam tego słowa w tym kontekście.

 4. Maciejasz said

  A poza tym jest błąd w tekście:
  „dobrowolne uprawianie stosunków seksualnych „przeciwko porządkowi natury z KAŻDĄ MĘŻCZYZNĄ, kobietą czy zwierzęciem powinno być ukarane(…) ”
  O.o

  Właśnie tak jest poprawnie 🙂
  Niektóra mężczyzna uprawia seks z inną mężczyzną.
  Admin

 5. revers said

  Za to wloski przebil juz wszystkie sady w uni, jest precedens, mozna w Strausburgu walczyc o prawa lgbt

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wlochy-legalizuja-pedofilie-2014-01

 6. Griszka said

  @5
  I ciekawe, gdzie są teraz media, które tak szukały pedofilów w sutannach ?

 7. Luxeuro said

  Dobry reportaż – „Badanie dzieci homoseksualistów Mark Regnerus”

 8. Fran SA said

  W Indiach pedaly spaceruja po ulicach i trzymaja sie za raczki, ale nikt na nich nie zwraca uwagi.
  Wydaje sie, ze chodzi glownie o to, zeby pedalstwa nie szerzyc i sie z nim nie obnosic na zasadzie’ rownych praw’ i wypowiadania walki heteroseksualnym zwiazkom.
  Kiedys tak bylo w Polsce. Pedalstwo bylo oficjalnie zakazane. Pedaly byly, ale sie nie afiszowaly po gazetach, plakatach i miejscach publicznych.
  A nam nikt nigdy nic zlego nie zrobil jak, pamietam, nasmiewalismy sie nich i wytykali palcami.

 9. Luxeuro said

  Ad. 8 – Nawet Arabscy mężczyźni trzymaj ręce, no ale to już jest ich kultura. Tak samo dziwnie wytykali mi Amerykanie ze polscy mężczyźni (rodzina) całują się ja przez długi czas się nie widzieli, kultura. Teraz się zastanawiam czy te nie raz widziane fotki Breżniewa ,jak kogoś wita na lotnisku, nie miały tu jakiś cel manipulacji.

  Ale to co jest już przez dłuży czas robione na Zachodzie jest po prostu destrukcja lokalnych obyczajów danej kultury. „Oni” chcą by była jedna kultura, Babilońska.

 10. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka tutaj zamieszcza artykul ale tylko dla nasza rasa, z ostszeszeniem aby byli ostroszni jak robia pedofilia albo pedalstwo.

  Goje nie moga tego czytac bo ich muzg zrobi kaputt.

  AIPAC and Abramoff Operated Child Sex Blackmail Ring

  http://www.veteranstoday.com/2014/02/02/aipac-and-abramoff-operated-child-sex-blackmail-ring/

 11. Luxeuro said

  Dzięki Panie Mordka. Tam jest Dziki Zachód gdzie wszystko jest możliwe.

  W duchu wsparcia tych potępianych i tak porządnych obywateli tej ziemie zostawia tą fotkę by pokazać jak fajnie będzie jak zrealizujemy „Wolność, równość, braterstwo”.
  http://tinyurl.hu/FkCL/

 12. Luxeuro said

  Ad. 10 – Tak mi się spodobał ten komentarz że chciałem się z Panem podzielić bo wiem że ban jest wielkim erudytom,
  „When are the authorities going to get some balls and arrest,”
  NIGDY. Bo już im je obcięli i dlatego to nigdy się nie stanie.

  Ta afera już tak długo jest w Internecie że wiadomo że NIC z tego nie wyjdzie. NIC.

  Schemat działa i koniec. Ale być za pewny to zguba i mam nadzieje że Bóg tak zrobi że ta nadzieja się zjawi i porządek zrobi.

 13. Boydar said

  @ Grisza (6)

  Być może zbulwersuję, ale ja nie mam nic przeciwko znajdywaniu pedofilów. W sutannach, mundurach, czy innych uniformach. Także po cywilnemu. Akurat żydomedia mogą na tym polu osiągnąć znaczące sukcesy, gdyż to wszystko jest z „jednej matki”. I te „redakcje” i ci właściciele, i normalni inaczej. A od dość dawna wiadomo, że homoseksualizm i pedofilię, jeśli w ogóle dziedziczymy, to tylko po mamusi. Wśród rodzinnych tajemnic, znalazł by na pewno kto i dlaczego dostał delegację do seminarium. Tyle tylko że najwyraźniej chodziło i chodzi o to, aby szukać, nawet i w śmietniku, ale wyłącznie szukać. O znajdywaniu nie ma mowy.

 14. Maciejasz said

  Ad.11 Pan Luxeuro chce żeby nam się koszmary śniły ? Ja wiem, że ta ilustracja to ostrzeżenie, ale można ostrzegać w bardziej „humanitarny” sposób przed pedalstwem… 😉

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: