Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o „Fantazja polityczna”: MSZ Ros…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Ukraina – musimy zatrzymać te wściekłe psy

Posted by Marucha w dniu 2014-02-04 (Wtorek)

Protojerej Dmitrij Wasilienko podkreślił, że rebelia tak zwanych „eurointegratorów” to uderzenie nie tylko w Ukrainę ale i w Rosję…już jasno widać co robią nasi wrogowie.

Wokół nas zaciska się pętla. Trzeba powstrzymać to szaleństwo. W przeciwnym razie nastąpi straszliwe nieszczęście. Jeżeli my nie powstaniemy w obronie ludu Świętej Rusi, w obronie naszej ziemi, to znaczy, że my będziemy judaszami wobec Pana ponieważ zdradzimy naszą Wiarę, i będziemy judaszami wobec naszych braci i sióstr na Ukrainie.

Ale jeżeli będziemy bronić naszą ziemię, naszą Wiarę, pomagać naszym braciom, to my wytrwamy z Bożą pomocą!

Wstawaj ludu ruski! Nadchodzi wojna! Na Ukrainie trwa opór. Rada Najwyższa nocą przyjęła ustawę o amnestii autorstwa Jurija Miroszniczienko z Partii Regionów pt. „O usunięciu negatywnych następstw i niedopuszczeniu do prześladowań i karania osób w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w czasie pokojowych zgromadzeń”.

Zgodnie z tekstem ustawy od odpowiedzialności karnej zwalnia się osoby podejrzane albo oskarżone o naruszenie artykułów szeregu artykułów Kodeksu Karnego Ukrainy, pod warunkiem, że te naruszenia są związane z masowymi akcjami protestu, które rozpoczęły się 21 listopada 2013 roku. Postępowania karne wobec takich osób zostaną umorzone.

Jednocześnie przyjęta ustawa przewiduje wejście w życie amnestii jedynie w przypadku opuszczenia przez protestujących wszystkich zajętych budynków administracyjnych. Mowa jest o opuszczeniu wszystkich budynków organów władz lokalnych ale to nie dotyczy Domu Związków Zawodowych i Pałacu Październikowego a także Majdanu Niepodległości i ulicy Kreszczatik.

Tymczasem przywódcy rebeliantów, Arsienij Jacieniuk, Witalij Kliczko i Oleh Tiahnybok, już oświadczyli, że nie uznają nowej ustawy. Ekstremiści nie zamierzają opuścić wcześniej zajętych budynków administracyjnych.

My (Russkaja Narodnaja Linija) poprosiliśmy o komentarz dotyczący sytuacji na Ukrainie kawalera Orderu Męstwa, pracownika Wydziału Sosjalnego ds. Współdziałania z Siłami Zbrojnymi i Instytucjami Sił Bezpieczeństwa, przewodniczącego sankt-petersburskiego oddziału eparchii ds. współpracy z kozakami, protojereja Dmitrija Wasilienko:

„Musimy zrozumieć, że wszystko co się dzieje na Ukrainie bezpośrednio dotyczy Rosji, to znaczy, że Ukraina jest drogą do serca Rosji. Jest to jedyny naród Świętej Rusi, który został sztucznie podzielony a teraz rozpoczęto, po prostu, niszczenie go. Jeżeli my teraz nie obronimy Ukrainy to następne takie walki i boje będą się odbywać gdzieś pod Moskwą.

W jaki sposób to się odbędzie to jest bez znaczenia. Bojówkarzy jest dostateczna ilość i można ich zorganizować pod każdą flagą. Tam, jest to nacjonalistyczna, czarno-czerwona flaga a tutaj można wykorzystać, na przykład, wahhabityzm, to nie jest istotne. Najważniejsze żeby zorganizować krwawą rzeźnię i zdestabilizować sytuację społeczną.

I ci, którym to potrzebne, zrobią to. Na Ukrainie toczy się wojna. A najsmutniejsze jest to, że elita polityczna nie widzi całej złożoności sytuacji, i co więcej, widać, że pragnie za wszelką cenę utrzymać się na swoich stołkach. Jest to swego rodzaju kiereńszczyzna, która skończy się źle. Po stronie opozycji wiedzą czego chcą i będą oni walczyć o swoje cele za każdą cenę. Zachowanie władz Ukrainy jest z rodzaju próby zatrzymania hitlerowców pod Moskwą za pomocą dekorowania ich medalami i obdarowywania majątkami.

To jest to samo. Siły, które stoją za tymi nieszczęśnikami, którzy zajmują budynki instytucji państwowych, już zaczęły zabijać ludzi, już nie ukrywają się, wszyscy widzieliśmy kto przyjeżdżał na Majdan ażeby wspierać i kierować rzeźnią. Przedstawiciele, tak zwanych, państw europejskich mówią jedno a robią drugie. My już z tym mieliśmy do czynienia. Libia, Syria, Serbia, Irak a teraz Ukraina.

Co dalej? Wyjście z tej sytuacji powinno być zdecydowane, trzeba wykorzystać wszystkie środki, którymi dysponuje państwo, w tym i siłowe. Trzeba wprowadzać porządek w swoim kraju. Przecież żadne rozmowy już tam nie pomogą. Oni chcą władzy, wszystkie ustępstwa na które idzie Janukowycz jedynie pogarszają sytuację.

Dla przejęcia władzy oni są gotowi iść na wszystko a Europa, w prawie karnym karząca nawet za słowa negacji holocaustu, tutaj niczego nie słyszy i nie widzi nazistów, którzy otwarcie oświadczają, że trzeba zabijać żydów, murzynów i Moskali. Ilu Polaków wyrżnęli banderowcy, setki tysięcy ofiar, miała miejsce straszliwa tragedia! Wszyscy w Polsce o tym wiedzą. I oto teraz bandziory zatrzymały autobus z Polakami i zmusili pasażerów do skandowania banderowskiego hasła. I cisza, Polacy wspierają banderowców!

Jakiś taki szczery cynizm. Europa i USA realizują swoje cele i chcą osiągnąć je za każdą cenę, nawet zapominając o swojej obronie praw murzynów i żydów. Powinniśmy powstrzymać te wściekłe psy a to jest możliwe tylko w jeden sposób, trzeba umieścić je w chlewie. Metody, którymi próbuje teraz działać kierownictwo Ukrainy, prowadzą do utraty kraju. Naród Ukrainy to nie banderowcy i nie Galicja, naród Ukrainy jest gotów do zjednoczenia i obrony swojego państwa.

Zdrowe siły są na całej Ukrainie i są w większości. Ludzie rozumieją co teraz się dzieje, w licznych miastach nie wpuścili nazistów. Ale wokół kogo naród może się konsolidować?Gdzie jest władza? Wkrótce obrony władzy odmówią i siły bezpieczeństwa. Jak długo można je zdradzać? To jest to samo co było w Rosji podczas wojny czeczeńskiej, taka sama zdrada swojego narodu.Cierpliwość ludzka jest ograniczona.

Utracimy Ukrainę a z Janukowyczem bojówkarze zrobią to samo co zrobili z Kaddafim. Czy to nie jest jasne? Nikt nie da mu możliwości odejścia jeżeli do władzy dojdą dzisiejsi rozrabiacze z ulicy. Jest to cios nie tylko w Ukrainę ale także i w Rosję. Musimy w Rosji obudzić się bo już wyraźnie widać co tworzą nasi wrogowie. Wokół nas zaciska się pętla. W przeciwnym razie będzie straszliwe nieszczęście. Trzeba powstrzymać to szaleństwo. Jeżeli wojujące dzisiaj przeciwko Ukrainie siły dojdą do władzy to co tam będzie z Rosyjską Cerkwią Prawosławną?Przecież oni wszystko zrobią żeby ją zniszczyć. Nie wiem na ile to prawda ale w internecie jest informacja, że są już proby przejęcia Ławry Poczajewskiej.

Zrozumiale, że dorwawszy się do władzy, ta klika zrobi wszystko ażeby podporządkować naród rozłamowcom, sekciarzom i żeby zniszczyć w kraju kanoniczne prawosławie. Ten cel znowu będzie osiągany za pomocą straszliwych i krwawych metod, będą po prostu zabijać prawosławnych. Musimy to także rozumieć. Po Ukrainie wezmą się za Rosję. To jest wojna przeciwko Świętej Rusi, przeciwko naszej wspólnej Ojczyźnie.

Teraz są już inne czasy, żyjemy już w czasach wojny. Obudźmy się. Jeżeli nie powstaniemy w obronie narodu Świętej Rusi, w obronie naszej ziemi, to oznacza, że będziemy Judaszami wobec Pana, dlatego, że zdradzimy naszą Wiarę, i wobec naszych braci i sióstr na Ukrainie. Ale jeżeli będziemy bronić naszej ziemi, naszej Wiary, pomagać naszym braciom, to my wytrwamy z Bożą pomocą! Powstańcie, ludzie ruscy! Nadchodzi wojna!

Źródło: http://ruskline.ru/news_rl/2014/01/30/my_dolzhny_ostanovit_etih_beshenyh_sobak/
Za: http://dsnmp.yomu.ru/myi-dolzhnyi-ostanovit-etih-beshenyih-sobak/#more-3473
Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 28 do “Ukraina – musimy zatrzymać te wściekłe psy”

 1. Kazik said

  Daj Boże , aby Jego głos dotarł do wątpiących i niezdecydowanych ,

 2. AlexSailor said

  Duchowny powinien doskonale wiedzieć jakie jest wyjście z tej sytuacji.
  Powinien również rozumieć, dlaczego Rosja jest okrążana.
  Porzucenie Polski na pastwę zachodnich drapieżników w ten sposób, że Polacy nie mają w niej wiele do gadania, jest prostą przyczyną stanu rzeczy.
  ZSRR, a w zasadzie odbudowująca się Rosja, miała 45 lat, by załatwić z nami rachunki i doprowadzić do zrozumiałego dla wszystkich sojuszu.
  Może Wasilienko odpowie, dlaczego w ciągu 45 lat, doskonale wiedząc, że władza w Polsce wysuwa się radzieckim służbom, a od 1956r. są one już w defensywie, nie postawili na budowanie prawdziwej wspólnoty interesów polsko-rosyjskich.
  To niewiarygodne, że kraj o takiej powierzchni, tak słabym zaludnieniu, nie zdecydował się na oddanie w blasku reflektorów Wschodniej Małopolski Polsce, to jest Lwowa, Tarnopola i Stanisławowa.
  I tak stracili te ziemie i teraz dopiero jest problem, a będzie większy, jak w Doniecku zainstalowane zostaną amerykańskie bazy.
  Już samo to wykazałoby na tyle dobrą wolę Rosjan i wspólnotę interesów, że trudno byłoby komuś poszczutemu przez ośrodki zagraniczne w Polsce to podważać.
  Nic nie stało na przeszkodzie w zwrocie Polsce Łucka i Pińska z województwem Wołyńskim i Poleskim.
  A już na pewno można było zrobić referendum i oddać Polsce Nowogródczyznę i Wileńszczyznę.

  Ok. 100 tys. km2, przy 22 400 tys. km2 obszaru ZSRR nie stanowiło żadnego problemu – to 0,45% terytorium, na dodatek z olbrzymią Polonią i ludźmi pochodzenia polskiego.
  Zresztą zwrot tych ziem można było obłożyć warunkami, jak choćby zobowiązanie na 100 lat do niewstępowania w żadne sojusze wojskowe i wspólnoty gospodarcze bez uzgodnienia z ZSRR/Rosją.

  Nie miałaby Rosja dziś problemu z okrążeniem, z Litwą i Ukrainą żadnego.
  A dla Polski takie wzmocnienie terytorialne i związany z tym potencjał, pozwalałoby przeciwstawić się skutecznie wszelkim zagrożeniom.

 3. błysk said

  Dobry głos, rzucający nowe światło na niezdecydowanie Janukowycza. Oby tak się stało ,jak chce Dmitrij Wasilienko. Jedna uwaga: Polacy nie są za puczystami z Ukrainy, wystarczy poczytać głosy internautów na Onecie choć jest on cenzurowany.

 4. wi42 said

  Re:4 AS
  Ma Pan fantazję, np.
  „Nie miałaby Rosja dziś problemu z okrążeniem, z Litwą i Ukrainą żadnego.
  A dla Polski takie wzmocnienie terytorialne i związany z tym potencjał, pozwalałoby przeciwstawić się skutecznie wszelkim zagrożeniom.”
  O jakim świecie Pan mówi?

 5. wi42 said

  Kissinger w CNN:
  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=42516

 6. Jan said

  Ad. 2

  Nadzieja na odzyskanie terenów, które Pan wymienia nie upadła wśród najcenniejszych patriotów karmionych szczekaczką z Torunia. Wystarczy aby sprzymierzeni sojusznicy jak najprędzej dobrali się do Rosji a wtedy spełni się marzenie o odzyskaniu ziem wschodnich. Wtedy litwini, białorusini i ukraincy padną na kolana i przyjmą wieczyste poddaństwo.

 7. Griszka said

  A w ogóle wszyscy się dziwią czemu Kliczko jest wygwizdywany przez awanturniczy motłoch (o tym w końcu w mediach opowiedzieli) albo traktowany proszkiem z gaśnicy.
  Większość zadymiarzy to aktywiści banderowscy.

  Właściwie nie ma co więcej dodawać do artykułu. Protojerej rozłożył już cały ten kabaret na czynniki pierwsze.

 8. AlexSailor said

  Ad.4
  O świecie polityki realnej a nie dupokracji i towarzychach wzajemnej.
  Gdyby w Polsce były ośrodki uprawiające politykę realną, to w 1990r. przejęlibyśmy ziemie zabrane nam w 1939r. z błogosławieństwem Gorbaczowa.
  Niestety.
  Towarzycha myślały tylko o stołkach, rabunku majątku, kasie z zachodu i podobnych rzeczach.

  Proszę zobaczyć jak politykę realna uprawiają bandyci z upa.
  Jasno stawiają cele i je realizują.
  Przejmują władzę mentalną i polityczną w całej ukrainie, a w Małopolsce Wschodniej już przejęli.

  My zaś będziemy się zastanawiać i dyskutować, a przede wszystkim baczyć, by ktoś nie uznał nas za niepoważnych.
  Tak samo w 1943r. sławetne AK nie było w stanie wysłać kilkunastu tysięcy ludzi do obrony Polaków w Małopolsce Wschodniej, bo musieli biedacy realizować prace zlecone przez brytyjski zarząd z Powstaniem na czele.
  Czy był w ogóle plan przygotowania się do przetrwania w warunkach okupacji radzieckiej na wschodzie, o czym było wiadomo już od 1943r.?
  Jasne, że nie, bo kto by się takimi bzdurami zajmował.
  Czy tak opiewane milionowe AK razem z państwem podziemnym nie było w stanie załatwić choć sprawy polskiej w Małopolsce Wschodniej?
  Czy wywiad AK miał na celu ochronę ludności polskiej na Kresach, czy sporządził wykazy i listy banderowców i innych szumowin uczestniczących w rzeziach?
  Gdzie są te listy, gdzie są te dane.

  Tak wygląda polityka w polskim wydaniu.

  Dlaczego nie mamy Rosjanom stawiać dziś pytań o sprawy które poruszyłem wcześniej?
  Dlaczego nie oddali nam tego, czego sami nie potrafili utrzymać?
  Dlaczego nie chcieli umocnić sojuszu z Polską na prawdziwych, trwałych podstawach?
  Dlaczego w końcu dopuścili do opanowania Polski nie przez Polaków, tylko przez naszych i ich śmiertelnych wrogów?

 9. AlexSailor said

  Ad. 6
  Dokładnie na odwrót.
  Tylko istnienie wspólnych rosyjsko-polskich interesów daje jakąkolwiek nadzieję na odzyskanie polskiego terytorium.
  No, może jeszcze Łukaszenko skłonny byłby do jakieś obustronnie korzystnej unii z wolną Polską.
  Przypominam tu, że Białoruś jest jedynym państwem na wschodnich granicach, które nie rości do nas pretensji o nic innego, jak o poważną, obopólnie korzystną współpracę.
  Jedynym państwem, gdzie nie uciska się Polaków.

 10. Krzysztof P said

  P.AlexSailor
  CHYLĘ czoła przed Waćpanem!!
  Sam zachodzilem w głowę nad ” durnotą naszego Wielkiego ( terytorialnie ) Sąsiada”? Moje dywagacje kończyły sie na stwierdzeniach, że przecież ich służby i wywiady wywodzą się w pierwszej linii od. kryminalistów wiadomego pochodzenia?! Nie BYŁO ludzi u władzy, którzy by OPANOWALI ów problem umysłowo / cos jak w obecnej Polsce /. Przesłanki m y s l e n i a mogły się pojawić z chwilą wypłynięcia Prez. Putina (?) ale w skali POLITYCZNEJ to jest jeszcze osesek, który musi wciąż umacniac swoja pozycję wewnętrzną….
  Naszym nieszczęściem jest z kolei – że MY nadal nie mamy żadnego Osrodka POLSKIEJ myśli Politycznej nowego typu ( o czym p.pisze ) – więc Rosjanie NIE MAJĄ Z KIM PERTRAKTOWAĆ i nie traktuja nas jako poważny podmiot polityczny / i słusznie /!!!

  Czy doczekamy się zmiany? Tak na serio w ą t p i ę, chociaż bardzo owych ZMIAN byłbym oczekiwał?
  Ostatecznie, to jednak MY mamy za sprawa Boskiej Opatrzności przynieść Ludzkości Nowe Oblicze DUCHOWE, spoleczne, ekonomiczne, kulturowe etc.
  P R O R O C Y nie mogą się przecież mylić w swoich wizjach poprzez WIEKI, nieprawdaż li TO?

 11. wi42 said

  Re: 8 AS
  „O świecie polityki realnej a nie dupokracji i towarzychach wzajemnej.”
  Z pewnością zadał Pan realne pytania. Nie omówimy nawet fragmentu z poruszonych tematów. Chyba jedno jest pewne i o tym ciągle jest mowa również w gajówce: Polska nie prowadzi i nie może prowadzić żadnej polityki zagranicznej nie zgodnej z interesami NWO. Jeżeli spróbuje, to u nas zamiast banderowców pojawi się narodowość śląska lub inna żądająca autonomii i tysiąc innych problemów (np. zamachy terorystyczne itp)

 12. RomanK said

  Cyt:///”Czy doczekamy się zmiany? Tak na serio w ą t p i ę, chociaż bardzo owych ZMIAN byłbym oczekiwał?
  Ostatecznie, to jednak MY mamy za sprawa Boskiej Opatrzności przynieść Ludzkości Nowe Oblicze DUCHOWE, spoleczne, ekonomiczne, kulturowe etc.
  P R O R O C Y nie mogą się przecież mylić w swoich wizjach poprzez WIEKI, nieprawdaż li TO?\____koniec cytaty”

  Jjjjjjjjjjjjacy prorocy??? ze skromnie spytam???
  Widzimisie panie Krzysztofie ze skoro” poprzez wieki” nic sie nie zmienilo,,,to mysle, ze bardzo watpie:-))))

 13. Jan said

  Jjjjjjjjjjjjacy prorocy??? ze skromnie spytam???

  Domyślam się że byli to adepci towiańszczyzny Mickiewicz ze Słowackim.

 14. AlexSailor said

  Ad. 11
  Ma Pan w części rację.
  Na pewno będą się przeciwstawiać.

  Jednak da się, uważam.
  Tak jak jacht może wykorzystywać przeciwne wiatry – no nie w mordęwid – ale przeciwne, by poruszać się w wybranym kierunku, tak i politykę można prowadzić.
  Robią to wszyscy, tylko nie my.
  Ostrożną i konsekwentną polityką można wiele zdziałać.
  A NWO też nie jest taki jednolity i twardy, jak się wydaje.

 15. hulsz said

  ad.12 dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych panie K..

 16. Jeżeli my odzyskamy KRESY, to nic nie już nie zatrzyma Niemców w „odzyskaniu” Śląska, Pomorza i Mazur.

 17. wi42 said

  @15 KM
  „….to nic nie już nie zatrzyma Niemców w “odzyskaniu” Śląska, Pomorza i Mazur. ”
  De jure, bo de facto to juz niewiele tam mamy do powiedzenia gospodarczo itp…

 18. Ad. 17

  Wytyczenie na mapie granic państwa, to co innego niż strefa wpływów gospodarczych. Żeby zmienić to drugie, wystarczy jedna decyzja administracyjna. Żeby zmienić to pierwsze, potrzebna będzie wojna.

 19. Krzysztof P said

  Panie Romanie,,,, ja mówię o proroctwach ktorze dopiero MAJĄ się wypełnić …więc, p o c z e k a j m y ?
  Jest jednak jedno ” ale ” – Sw. Siostra Faustyna usłyszala od Chrystusa ‚ j e ś l i POLSKA będzie posłuszna mojej WOLI …? ” Jak narazie to polactwo masowo odstepuje od WIARY Ojcow, tak więc jestem conajmniej sceptyczny.
  O wilelkiej Polsce mowił także Piotr Skarga i Ojciec Klimuszko, akurat Mickiewicz z Słowackim tylko ” bajdurzyli ” przeklinając Boga w „dziadach” czy ” kordianie „.
  Mam jakies przeswiadczenie, że mimo NAPINANIA sie Iluminatow i wszelkiego tałatajstwa swiatowego, mimo wszystko NIE straciliśmy Bożego Miłosierdzia? Zaprawdę powiadam Wam /he?/ – Ci co CZUĄ wyrażnie mówią, że na wschód od linii Odry JEST inny klimat /że tu wpływy szatana nie są jeszcze TOTALNE /. Słuchałem jakieś rok temu nagrania wypowiedzi czołowego Disk-Jokeya, który widząc cały satanism przemysłu fonograficznego NIEMIEC ( i zachodu) – po prostu zwiał do Polski – nawrócił sie i opowiada CO WIDZIAŁ, co czuł, co słyszał będąc kluczowym ogniwem O P Ę T A N I A młodzieży ” muzyką, – głównie heavy metal ” ?!!!! Także o zabijaniu narkotykami, sexem, dewiacjami etc

  Tak wiec PT.Koledzy z Gajówki radzę sfolgować deczko i nie DRWIĆ czy robić sobie podśmiechów, z takich „niedorzecznych ” przepowiedni ?

 20. JO said

  Ad.16. A co Ma piernik do Wiatraka?
  Pana nie daje sie czytac.

 21. Boydar said

  @ Pan Krzysztof (19)

  W moim odczuciu, ma Pan bardzo dużo racji w prezentowanych wnioskach. Jedyne nieporozumienie widzę w sformułowaniu „… Jak na razie, to polactwo masowo odstępuje od WIARY Ojców …”. Uważam bowiem, że pomimo całej prawdziwości tego stwierdzenia, nie odnosi się ono do Polski i Polaków. A jedynie do ludności zamieszkującej obszar administracyjny pomiędzy Bugiem a Odrą. Odnosi się do tych, którzy Polakami nie byli, nie są, i nigdy nie będą. I niech im ziemia lekką będzie, a sprawiedliwy Pan Bóg niech dokona na nich litościwego osądu. Trudno, ilu nas w takim razie zostaje ? Dziesięć, piętnaście milionów ? A może tylko pięć. Nie wiem. Wiem że tak musi się oddzielić ziarno od plew, innego wyjścia nie ma.

 22. JO said

  Ad. 21. Tak wlasnie

 23. marta15 said

  bardzo ciekway artykul
  http://piotrbein.wordpress.com/2014/02/05/zydo-interesa-w-wojnie-domowej-na-ukrainie/

 24. wegiel na raty said

  panie alex
  w Polsce nie rządzą Polacy
  a w Rosji nie rządza Rosjanie
  ani tym bardziej na Ukrainie Ukraińcy
  więc niech Pan nie myśli życzeniowo
  i nie bredzi

 25. Re: Artykul…
  No I sie wyjasnilo, kto finansuje „Majdan” („rewolucjonistow” z kilkoma paszportami)…
  Otrzymuja pieniadze bezposrednio z ambasady amerykanskiej w Kijowie w tzw., „kartonach”..(pracownicy dyplomatyczni, to w glownej mierze agency MOSADU – podobnie jak w ambasadzie USA w W-wie).

  Wlasnie rosyjscy agency dowiedzieli sie o tym fakcie I w zwiazku z tym Rosja ma pelne prawo do kontrdzialania na rzecz Ukrainy tj., udzielenia legalnie pomocy dla Prezydenta Ukrainy w formie militarnej I logistycznej przeciwko (bolszewickim) „rewolucjonistom” z…kilkoma „tozsamosciami”…

  Teraz jest to juz kwestia czasu, kiedy rosyjscy komandosi „grzecznie” podziekuja zydowskim „uzdrowicielom” w wersji „demon-kracji”…

  =================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 26. revers said

  „Lepsza Ukraina Banderowska i gejowska niz moskiewska”

 27. Marucha said

  Re 26:
  Albo ekstremalny debil – albo agenciak.

 28. Fran SA said

  AD.8
  ALex Sailor
  Wszystko wskazuje na to, ze za Gorbaczowa, agenta CIA, i przy pomocy rosyjskich i miedzynarodowych pejsow, Rosja miala guzik do powiedzenia, gdy chodzi nie tylko o stworzenie stworu „Ukraina”, ale nawet oddanie Polsce Lwowa. Nawet Krymu nie byli w stanie sobie odebrac. Lwow powinni Polsce oddac ci, co kroili Rosje. Nie oddali.

  Gdy chodzi o stosunek do Rosji, wielu Polakow ma dokladnie takie samo podejscie jak banderowcy: Lepszy diabel niz Rosja.

  Sparzylismy sobie lapki na wielkiej milosci do Zachodu, placimy jak za zboze, i jeszcze musimy siedziec cicho, bo nam nawet pokrzyw na dziko nie pozwola hodowac i niedlugo beda sprawdzac paniom podpaski higieniczne, czy sa o odpowienich jewropejskich standartach, tzn. zakupione u pejsow. Ostatnio nie moge dostac oxycortu i masci ichtiolowej, bo Polacy musza kupowac tylko zachodni crap.

  Zabieraja nam lasy, rozkradli przemysl…. a Alex Sailor & Ska dalej swoje:
  ‚A dlaczego Rosjanie sie nie zapytali, czy chcemy z powrotem Lwow”.
  Zdaniem wielu Polakow, to Rosja powinna nam sie poklonic i blagac o przychylne spojrzenie na te wielka ziemie z niedoludnieniem.

  Przeciez w Polsce nawet nikt nie pisnal o Lwowie w 1991 roku!!!! Bylismy zajeci scieleniem czerwonych dywanow naszym katom.

  Panie AlexSailor
  Rozmawiamy hipotetycznie; ja nie znam rozwiazania – Pan tez nie.

  Ale CELOWO podniecane pretensje katynskie mialy tylko jedno na celu: Sklocic nas z Rosja tak, zeby Rosjan krew zalewala na widok kazdego Polaka!!!!!!

  Zbrodni katynskiej nie wolno zapomniec. Ale obowiazkiem naszym jest dochodzic winowajcow.
  Cholera nas bierze, ze starozakonni chca od nas kolejne miliardy za holokaust i jakies parszywe odszkodowania. Wszystko wsazuje na to – i sa dowody- ze kupe aktow wlasnosci zostalo sfalszowanych, a caly proces jest niezgodny z prawem. Polacy niewiele mieli i maja do powiedzenia.

  Przecietny Rosjanin dalej nie wie, o co chodzi z tym Katyniem, bo maja tak samo nasrane w podrecznikach do historii jak i my. Bo mieli tych samych autorow! I ja tez nie wiem.
  Bo nie bylo dochodzenia. Wiem, ze zamordowano tysiace polskich oficerow, zeby Polacy nie mogli sie bronic.
  Ktos blokuje kazda probe znalezienia winnych.

  Ciagle mysle, ze to nie Rosjanie.
  A wie pan dlaczego??
  Bo do tej pory Polacy nie byli w stanie przeprowadzic dochodzenia katastrofy pod Miroslawcem, mimo, ze katastrofa byla na POLSKIEJ ziemi.
  Ktos tu jest niepowazny. Przyczyn smierci Lepera ani dr. Ratajczaka tez nie ma kto dochodzic.
  Mamy paskudny wymiar sprawiedliwosci, skorumpowane sady, ocenzurowane sledztwa.
  I nagle pan Alex Sailor zadaje pytania Rosji!!!! A czemu nie Kaczynskim?

  Potraktuje pana powaznie, jak zacznie sie pan domagac od polskiego rzadu wyjasnienia , kto ponosi odpowiedzialnosc za zniszczenie dowodztwa polskiego lotnictwa i polskiej armii.

  A potem pogadamy o Rosji.
  No bo, jak mozemy wymagac od Rosjan cos, czego nie mozemy wymagac od Polakow??

  Jako dodatkowa lekture, bardzo mocno polecam:

  http://www.ihr.org/jhr/v04/v04p135_Weber.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: