Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

To agendy ONZ są źródłem demoralizacji

Posted by Marucha w dniu 2014-02-07 (Piątek)

Watykan już dawno zwracał uwagę, iż agendy ONZ są rozsadnikiem najgorszej gangreny moralnej, niszczenia rodziny, demoralizowania dzieci i młodzieży, pod sztandarami gender. Dziś ONZ odpowiedziało atakiem na Kościół, wciągając na sztandary tej organizacji od dawna sączoną propagandę, że to Kościół jest genetycznie siedliskiem pedofilii.

Niezwłocznie w parlamencie złożymy projekty uchwał potępiających antykościelne działania ONZ. ONZ nie chodzi o dobro dzieci. To ONZ programowo propaguje ideologię gender. To ideologia gender jest przyczyną rozprzężenia moralnego, które jest prawdziwym powodem nadużyć seksualnych, również w stosunku do dzieci.

Watykan już dawno zwracał uwagę, iż agendy ONZ są rozsadnikiem najgorszej gangreny moralnej, niszczenia rodziny, demoralizowania dzieci i młodzieży, pod sztandarami gender. Dziś ONZ odpowiedziało atakiem na Kościół, wciągając na sztandary tej organizacji od dawna sączoną propagandę, że to Kościół jest genetycznie siedliskiem pedofilii. Apele ONZ brzmią tak, jakby walka z nadużyciami seksualnymi w stosunku do dzieci zależała przede wszystkim od okiełznania Kościoła.

Polska jest krajem katolickim. Naszym obowiązkiem jest stanąć w obronie Kościoła. Wiemy, że przypadki pedofilii wśród księży są o wiele rzadsze, niż w innych grupach społecznych.

W Polsce nigdy nie zgodzimy się na koncepcje, że rodziną jest dwóch mężczyzn lub dwie kobiety, czy jeszcze bardziej wynaturzone pomysły. Trzeba wzywać nasze władze publiczne, by potępiły antykościelne działania ONZ. Składka naszego kraju do tej organizacji wynosi aż 20 milionów dolarów. Polska nie powinna finansować zwalczania Kościoła z naszych pieniędzy. Jeżeli ONZ nie wycofa się ze swojej antykościelnej polityki, konieczne będzie przemyślenie, co powinniśmy z tym zrobić.

Kazimierz Jaworski
http://konserwatyzm.pl

Komentarzy 5 do “To agendy ONZ są źródłem demoralizacji”

 1. maurycy said

  To jest klasyczny przyklad gdy zydowstwo przenika organzacje i rozklada ja od srodka poslugujac sie jej szyldem ! Oni do konca swiata beda walczyc z kosciolem i trzeba miec te swiadomosc ! Demoralizacja to ich zelazay punkt dzialania ! Sianie ordynarnej demoralizacji i zgnilizny moralnej ! Wiedza ze czlowiek przegnily moralnie jest zawsze zydowska posluszna i sterowna kukla !

 2. lopek said

  Chrześcijaństwo podgryzają od jego zarania, więc i Watykan nie jest wolny od Szatana. Jeżeli nie będzie zdecydowanej i ostrej reakcji na prowokację ONZ-tu ze strony Watykanu – to wiadomo dlaczego.

 3. Marucha said

  Re 2:
  Zdecydowana reakcja Watykanu jest, np. tu:
  http://www.tvn24.pl/raport-onz-niesprawiedliwy-i-stronniczy-mocna-odpowiedz-przedstawiciela-watykanu,395017,s.html
  http://www.fronda.pl/a/watykan-ostro-protestuje-przeciw-ingerencji-o-oenzetowskiego-komitetu-praw-dziecka-w-nauczanie-kosciola-i-wolnosc-wyznania,34236.html

 4. lopek said

  Re 3:
  Dzięki za linki.

 5. Janek said

  Onz od samego swojego zarania jest organizacją żydomasońską, założoną przez żydowską finansjerę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: