Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Eurosodoma legalizuje kazirodztwo

Posted by Marucha w dniu 2014-02-12 (środa)

Eurosodoma legalizuje kazirodztwo (TVC – rosyjska telewizja federalna). Nie wierzycie własnym uszom? I ja nie wierzę… Ale to prawda!

[Gajowy już dawno przewidywał, że po wywalczeniu „równych praw” dla psychopatycznych zboczeńców – pederastów – przyjdzie czas na pedofilię, kazirodztwo i zoofilię. Ten czas już się zaczyna.
Admin]

Ludzie będą za to karani. Kara będzie straszna. To jest nieuniknione jak wschód słońca. Coś podobnego już w historii miało miejsce. I to nie raz… Po pierwsze-prawda o prześladowaniach kobiet i mężczyzn w Eurosodomie (Unii Europejskiej). W Europie rozpoczęła się debata nad zalegalizowaniem kazirodztwa.

Transkrypt wolnego przekładu poniższego video.

A przecież wkrótce, tak to wygląda, trzeba będzie bronić się nie tylko przed propagandą sodomii ponieważ, po cichutku i niezauważalnie, rozpoczęło się w Europie omawianie projektu prawa legalizującego kazirodztwo czyli stosunki seksualne pomiędzy matką a synem, ojcem i córką a także pomiędzy braćmi i siostrami i pomiędzy wszystkimi krewnymi. Legalizującego to, co we wszystkich świętych księgach wszystkich religii (za wyjątkiem judaizmu – tłum.), we wszystkich kodeksach moralnych wszystkich cywilizacji (za wyjątkiem żydowskiej – tłum.) uważa się za najgorszą zbrodnię, która prowadzi do zwyrodnienia, degeneracji i wymarcia gatunku.

Teraz niektórzy politycy Europy, w pierwszej kolejności Skandynawii, nazywają kazirodztwo standardem (normą) genderową, przy czym, na podobieństwo homofobii, proponują wprowadzenie takiego pojęcia jak „incestofobia” (niechęć w stosunku do kazirodztwa – tłum.), która będzie karalna. Główni „bojownicy” za tę ideę to neoliberałowie i aktywiści ruchu sodomskiego, liczni deputowani lokalnych parlamentów, którzy przepychają swoje pomysły wszelkimi możliwymi metodami.

Szwedzkie i duńskie gazety publikują artykuły na ten temat, bynajmniej nie w krytycznym tonie, a w Norwegii i na Islandii kazirodztwo jest już, w rzeczywistości, zalegalizowane. W Norwegii incestofobów rejestruje się w specjalnie stworzonych ośrodkach, przy czym z 10 spraw dotyczących oskarżenia o incest, które wpływają na policję, 8 z nich nigdy nie jest rozpatrywanych. Liczni ludzie, którzy są sądzeni za kazirodztwo, otrzymują wyroki uniewinniające a ofiary kazirodztwa są leczone jako cierpiące na urojenia.

Właśnie tam, w Norwegii, szczególną popularnością cieszył się film zatytułowany „Ja śpię ze swoją siostrą”. Debaty na temat kazirodztwa miały miejsce w parlamencie Szwajcarii. Tam, nawiasem mówiąc, był już stworzony precedens. W 2010 roku rozgorzał skandal na skalę krajową po tym jak z nowego Kodeksu Karnego w cudowny sposób zniknął artykuł orzekający karę za kazirodztwo ale już po gwałtownym wzburzeniu społeczeństwa tenże artykuł wprowadzono do Kodeksu Karnego z powrotem, prawdopodobnie nie na długo.

Dla wszystkich, którzy chociaż trochę zajmują się tym tematem, jest oczywiste, że w konsekwencji legalizacji kazirodztwa będzie zalegalizowana pedofilia. W Holandii jest już partia, która o to walczy i już pojawili się w Europie ci, którzy stawiają kwestię prawa zawierania małżeństw z dziećmi.

Rysuje się straszliwy obraz. Z ludźmi z którymi, w zasadzie, nie ma o czym i nie ma po co rozmawiać, część europejskiego establishmentu gotowa jest do poszukiwania wspólnego języka. Na początku legalizują „małżeństwa” sodomskie, następnie legalizują adopcję dzieci przez te „małżeństwa” sodomskie” i wychowywanie dzieci w surowo określonym schemacie, zresztą podobne wychowanie jest już realizowane, i to nie tylko w „rodzinach” sodomickich. W jednej tylko Norwegii 19 tysięcy niepaństwowych stowarzyszeń wyjaśnia dzieciom, że pojęcia „mężczyzna” i „kobieta” są ciemnymi przesądami. Tam właśnie w przedszkolach dla dzieci działa specjalny program państwowy, zostały wycofane stare, dobre bajki braci Grimm, Andersena i Perrot’a. Na ich miejsce napisano nowe bajki, na przykład o królu i królu, książę zakochuje się w królu albo księciu, albo księżniczka marzy żeby ożenić się z królewną.

I właśnie w ten sposób seksualna mniejszość w Norwegii to już zupełnie nie mniejszość i, jak pokazują ostatnie wydarzenia we Francji, nie tylko tam. Ludzie normalni to już jest mniejszość, nie liczbowo, ale według prawa głosu, w tym sensie, że nikt już ich nie słucha. Tak jak nie usłyszał Hollande protestu milionów normalnych Francuzów. A tak na marginesie, według danych europejskich agencji statystycznych, rosyjskie wyobrażenie o sodomitach, lesbijkach, to już miniony wiek. Na Zachodzie zalegalizowano co najmniej 30 rodzajów „nietradycyjnego małżeństwa” a pojęcia „kobieta” i „mężczyzna” uporczywie się wypiera. Wkrótce zacznie się je uważać za wyjątki i to prześladowane.

A więc ochrona dziecka urodzonego w naturalnej, normalnej rodzinie, będzie niemożliwa. Cała machina władzy będzie ukierunkowana na wsparcie i ochronę „rodzin nietradycyjnych”. Są już na to przykłady. Według danych oficjalnych, w 2011 roku, niemiecki Jugendamt odebrał tradycyjnym, normalnym rodzinom, i przekazał „rodzinom sodomickim”, 38500 (trzydzieści osiem tysięcy pięćset) dzieci, w tym także rosyjskich. Jugendamt to jedna z najbardziej złowrogich służb świata z którą boi się zadzierać nawet niemiecka policja kryminalna.

UWAGA! Przed oglądaniem włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.


.
Za: http://dsnmp.yomu.ru/tvts-ne-verite-svoim-usham-i-ya-ne-veryu-no-eto-pravda-video
http://wolna-polska.pl

W Polsce, jak każdy wie, nigdy do tego nie dojdzie.
Admin

Komentarzy 46 to “Eurosodoma legalizuje kazirodztwo”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 2. Dziwny said

  Cóż to za problem z tym kazirodztwem ? Aby tylko potomstwa nie płodzili

 3. Nemo said

  @2

  „Aby tylko potomstwa nie płodzili”

  Pan skomentował na poważnie czy tylko tak dla jaj? Mam nadzieję, że to drugie. Choć jeśli nawet, to wyjątkowo niesmaczny żart.

  @Artykuł

  Brzmi jak jakieś koszmarne science fiction a jednak to prawda. Orwellowi szczęka by opadła.

 4. Dziwny said

  Norweigia to zamozny kraj stać ich na nowoczesne wdrożenia a my biedoty rozwodzimy się nie dość że nad wydumanymi problemami to dodatkowo innych państw którym społecznie do pięt nie sięgamy z wielu względów.
  Niby co takiego złego wynika z bliskich kontaktów np. erotycznych takiego rodzeństwa ?

 5. zenobiusz said

  Reblogged this on Zenobiusz.

 6. revers said

  ad2

  malo tego juz urzadza sie patologiczno-iluminackie spektakle „edukacyjnego” zazynania mniej wartosciowego materialu genetycznego w ZOO Kopenhaga na oczach 5-8 latkow, czemu pochwala i wtoruje sodomozoologowiec z Norymberdzkiego ZOO, mowiac ze to tylko „swinie zarznieto, wypatroszono” dano lwom na pozarcie.

  Co znajomy grek z humanistyczna etyka i wiekszym poczuciem kultury europejskiej skwitowal barbarzynstwo.

  Terror i masowe ludobojstwa zacznaja sie wlasnie od dywersykacji pojec, rewalytyzacji w tym wypadku „rasowe” z III Rzeszy, po procesach Norymberdzkich, zastepuje sie pojeciem „niewartosciowy material genetyczny” so zagospodarowania, w koncu 140 kilo miesa dla lwa, ktory w relnej afryce na dziko nie mial by szans podejsc zyrafe i zamienic ja w posilek, ale za pomoca psychopatow uzywajcych morderczych technik, podstepow, morderczej wiedzy jak najbardziej udane show z masowa przyszlosciowa replika na mniej lub bardziej wartosciowych ludziach w zaleznosci kto trzyma palec na cynglu lub bolec .

 7. anATOM said

  TE DZIWNY SMIECIU SPIERDALAJ DO SYNAHUJAGOGI.

 8. Igor said

  Autor artykułu napisał…

  Legalizującego to, co we wszystkich świętych księgach wszystkich religii (za wyjątkiem judaizmu – tłum.), we wszystkich kodeksach moralnych wszystkich cywilizacji (za wyjątkiem żydowskiej – tłum.) uważa się za najgorszą zbrodnię, która prowadzi do zwyrodnienia, degeneracji i wymarcia gatunku.

  Proszę wybaczyć ale piszecie nieprawdę, stary testament bardzo dobitnie wypowiada się na temat kazirodztwa, dla przypomnienia poniżej wklejam ks Kapłańską rozdział 18

  1. Dalej Pan powiedział do Mojżesza:

  2. Mów do Izraelitów i powiedz im: Ja jestem Pan, Bóg wasz!
  3. Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów.
  4. Będziecie wypełniać moje wyroki, będziecie przestrzegać moich ustaw, aby według nich postępować. Ja jestem Pan, Bóg wasz!
  5. Będziecie przestrzegać moich ustaw i moich wyroków. Człowiek, który je wypełnia, żyje dzięki nim. Ja jestem Pan!
  6. Nikt z was nie będzie się zbliżał do ciała swojego krewnego, aby odsłonić jego nagość. Ja jestem Pan!
  7. Nie będziesz odsłaniać nagości swojego ojca lub nagości swojej matki. Jest ona twoją matką – nie będziesz odsłaniać jej nagości.
  8. Nie będziesz odsłaniać nagości swojej macochy, bo to jest nagość twojego ojca.
  9. Nie będziesz odsłaniać nagości swojej siostry, córki twojego ojca lub córki twojej matki, bez względu na to, czy urodziła się w domu, czy na zewnątrz.
  10. Nie będziesz odsłaniać nagości córki twojego syna lub córki twojej córki, bo są one twoją nagością.
  11. Nie będziesz odsłaniać nagości córki żony twojego ojca, bo jest ona dzieckiem twojego ojca, jest twoją siostrą.
  12. Nie będziesz odsłaniać nagości siostry swojego ojca, bo ona jest krewną twojego ojca.
  13. Nie będziesz odsłaniać nagości siostry swojej matki, bo jest ona krewną twojej matki.
  14. Nie będziesz odsłaniać nagości brata swojego ojca: nie będziesz się zbliżał do jego żony, bo jest ona twoją ciotką.
  15. Nie będziesz odsłaniać nagości swojej synowej, bo jest ona żoną twojego syna, nie będziesz odsłaniać jej nagości.
  16. Nie będziesz odsłaniać nagości swojej bratowej, jest to nagość twojego brata.
  17. Nie będziesz odsłaniać nagości kobiety i jej córki. Nie będziesz brał córki jej syna ani córki jej córki, aby odsłonić jej nagość, bo są one jej ciałem. Byłaby to rozpusta!
  18. Nie będziesz brał kobiety razem z jej siostrą, aby odsłonić jej nogość za życia tamtej, byłoby to sposobnością do niezgody.
  19. Nie będziesz się zbliżał do kobiety, aby odsłonić jej nagość, podczas jej nieczystości miesięcznej.
  20. Nie będziesz obcował cieleśnie z żoną twojego bliźniego, wylewając nasienie; przez to stałbyś się nieczystym.
  21. Nie będziesz dawał dziecka swojego, aby było przeprowadzone przez ogień dla Molocha, nie będziesz w ten sposób bezcześcił imienia Boga swojego. Ja jestem Pan!
  22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
  23. Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!
  24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
  25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
  26. Strzeżcie więc ustaw i wyroków moich, nie czyńcie nic z tych obrzydliwości. Nie będzie ich czynić ani tubylec, ani przybysz, który osiedlił się wśród was.
  27. Bo wszystkie te obrzydliwości czynili mieszkańcy ziemi, którzy byli przed wami, i ziemi została splugawiona.
  28. Ale was ziemia nie wyplunie z powodu splugawienia jej, tak jak wypluła naród, który był przed wami.
  29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
  30. Będziecie więc przestrzegać mego zarządzenia, abyście nie czynili nic z obrzydliwych obyczajów, którymi się rządzono przed wami, abyście nie splugawili się przez nie. Ja jestem Pan, Bóg wasz!

 9. Marek said

  Igor, panu pomylił się judaizm biblijny z rabinicznym, który oparty jest na Talmudzie.

 10. Dado Grga said

  To się skończy wielka wojną.

 11. Krzysztof said

  No ba… W Polsce na pewno do tego nie dojdzie .))) Ale co na to Franciszek alias ” Bondziorno”?

 12. Maciejasz said

  Ci na zdjęciu… to rodzeństwo?

 13. Wosiu said

  Podobno każdy żyd marzy o tym, aby wyruchać swoją matkę. Jestem w stanie w to uwierzyć.

 14. Griszka said

  @4
  Mała prowokacyjka ? Czy naprawdę trzeba ci lewaczku tłumaczyć, że to patologia ?

 15. wmin said

  Ad 2 i 4 -czy aby cos ci sie nie urodzilo ??

 16. Dziwny said

  @13
  Lewaczek to podobnie nieścisłe określenie jak nazwanie kazirodztwa patologią.

  Proszę o konkrety z uzasadnieniem, jasnym i czytelnym, niby dlaczego bliskie kontakty rodzeństwa nawet natury erotycznej są niewskazane czy wręcz złe.

  Po co nam psychoseksuolodzy , psychiatrzy , psychologowie skoro każdy może sobie poczytać archaiczne niedorzeczne teksty religijne i już wie co jest dobre a co złe.

  Takie rozumowanie nazwał bym Sodomą owszem z tym że umysłową przykładem osobnik z ukrytymi pokładami agresji niejaki anATOM post numer 7

 17. Fran SA said

  Ad.8
  Igor

  W Starym Testamencie Abraham jest ozeniony ze swoja siostra Sara. Te siostre sprzedaje jako naloznice Faraonowi za gruba oplata jak krowe, a potem Abimelekowi, tez za dobra oplata i tez w tym samym celu: zarobkowym..

  Wiec ja podejrzewam, ze pejsowata Jewropa, ktora powoluje sie na zwiazki z Kanaanem i Palestyna – bedzie powtarzac historie Starego Testamentu i nawolywac do ‚tradycji’ koczowniczych owczarzy. Tam zdaje sie nie tylko zwiazki kazirodcze rozkwitaly; no to pewnie bedziemy swiadkami nastepnych eksperymentow seksualnych.

  Tyle, ze wtedy wszystkie kliniki aborcyjne szlag trafi, bo juz beda nieprzydatne.

 18. Fran SA said

  Ad.2
  Dziwny
  Widac, niektorzy uwazaja, ze zwiazki kazirodzcze sa OK, pod warunkiem ze pozostaja scisle w rodzinie.

 19. Dziwny said

  Ad17
  To insynuacja domniemanych intencji zwolenników jawności związków kazirodczych.
  Manipulatorzy płodzący archaiczne dzisiaj ,,święte” pouczenia nigdzie jasno w nich i czytelnie nie podali uzasadnienia swych twierdzeń .
  Nawet bystrzejszy żydowski pastuch ponad 2000 lat temu na gruncie wcześniejszych przekazów domyślał się iż potomstwo nazbyt spokrewnionej nielicznej zbiorowości przynosi w efekcie komplikacje zdrowotne w następnych pokoleniach.

  Wypisując tu z oburzeniem o patologi moralnej kazirodztwa niczym się państwo nie różnicie od ciemnoty z czasów Mojżesza czy innego boskiego mądrali kadzącego ówczesne brednie ze wskazaniem na wolę danego bóstwa czy boga.

 20. Jan said

  @ Dziwny

  Pochwała grzechu jest też grzechem. Możesz Pan tego nie uznawać tylko w chwili zgonu stanie się to oczywistym. Warto się zreflektować w zakresie pochwał wynaturzeń niegodnych człowieka rozumnego.

 21. NICK said

  Ad.2. Ja Panu drukowanym: KAZIRODZCTWO !!! RODZTWO !!!
  A dalej?
  Gówno wiesz, gówno MASZ.
  Jeśli nie srasz – to w jelicie.
  A w klozecie – to jak SRASZ.
  Basta.

 22. Fran SA said

  Ad.4
  Dziwny
  Moze sprobuje wytlumaczyc na przykladach z zycia:
  Kiedy Anglicy dotarli do AUstralii, to oprocz kangurow zobaczyli takie ludy czlekoksztaltne. Poniewaz te ludy australijskie nie mialy zwyczaju siac konopie i tkac plotno, zeby sobie poszyc garnitury i do tego nie budowali schronienia, tylko spali gdzie poadlo; moglo byc i w jaskini – to Anglicy nie zaliczyli ich do homo sapiens i oglosili AUstralie ‚terra nullius’ – ziemia niczyja. Bo wyszli z zalozenia, ze homo sapiens to taki byt , ktory sie ubiera i buduje wille dla siebie i bliznich.
  Wiele lat pozniej, Anglicy radosnie potwierdzili swoje pierwotne odkrycia o Australii i faunie, gdy uczeni angielscy nie mogli sie doszukac u australijskich tubylcow .. jednej grupy krwi. Normalny czlowiek moze miec jedna z trzech grup: zero, A, B.
  A Aborygeni mieli tylko dwie. Tak jak malpy.
  No wiec uczeni Anglicy ogromnie sie ucieszyli tym odkryciem, bo nie musieli tak jak w Nowej Zelandii z Maorysami podpisywac traktatu pokojowego z tubylcami (Waitangi Treaty) i mogli cala Australie posiasc na wlasnosc!
  Alisci skazancy brytyjscy, poszukiwacze zlota, wielbladniki itp. zaczeli zadawac sie z panienkami z pustyni i zaczely sie rodzic normalne dzieci – tyle, ze nie uznane przez plemie i trzeba bylo je zabic.
  Tymczasem w parlamencie brytyjskim huczalo! Purytanie grzmieli, ze panienki aborygenki morduja dzieci zrodzone z bialymi dzentelmenami i ze rodza sie z tych zwiazkow… pol-malpy.
  Rzucili sie naukowcy badac rzetelnie i te dzieci z tych zwiazkow.
  I co sie okazalo:
  Otoz tubylcy australijscy bylli z cala pewnoscia ‚homo sapiens’ alena wskutek rozmnazania wsobnego – zniknela im jedna grupa krwi.
  Wiele australijskich plemion rozmnazalo sie wewnatrz plemienia i doszlo do zwyrodnienia czego nastepstwem byl zanik jednaj grupy krwi.

  Bardzo czesto sie zdarza, ze ze zwiazkow kazirodczych rodza sie albo potworki albo retardy.
  I wtedy Anglicy, jak zwykle radosnie i na glos w Brytyjskim parlamencie ‚uczlowieczyli’ aborygenow, bo przeciez nie wypadalo, zeby angielski dzentelmen spolkowal z malpami i obnizal jakosc rasy brytyjskiej. Honor Anglikow zostal uratowany – a australijscy tubylcy radosnie powitali wiadomosc, ze moga sie mieszac z ‚biala rasa’ panow.
  Proces nie byl automatyczny i wiele mieszanych dzieci zostalo bestialsko zamordowanych, bo nie byly uznane ani przez estetycznych anglosasow ani przez wodzow (elders) plemiennych.

  Kazirodztwo jest grzechem, bo z gory odbiera potomstwu prawo i radosc normalnego zycia.

 23. Dziwny said

  odp. Jan

  Grzech to pojęcie czysto religijne ile religi tyle postaci form grzechu.
  Gdybym tworzył ,,święte ” pisma optował bym aby głupotę również dopisano do listy grzesznych postaw.
  Pan Jan rozumnie wierzy w listę grzechów i mnie przestrzega bardzo Panu dziękuję.

  Chwile zgonu dotyczą każdego a 99% populacji nie są znane z autopsji tak że strachy na lachy panie Janie , teoretyku bliskich spotkań z sądem ostatecznym.
  Kazirodztwo jest działaniem w kwesti zamysłu i nie może być wynaturzeniem

 24. Marucha said

  „Dziwny”, zmień sobie ksywkę na „Pojebany”.
  I idź się jebać z kozą, tylko żebyś potomstwa nie spłodził.

 25. Jan said

  Chociaż nie moje to podwórko, proponuję wizyty na stronie niejakiego Palikota. Tam będzie większe zrozumienie dla śmiałych i bronionych upodobań.

 26. NICK said

  Ad. 22.mniej wiecej – tak.
  Dodałbym, że, poza chowem wsobnym, Aborygeni byli WYKORZYSTYWANI, na niemal wszelkie sposby ( nawet spożywczo ), przez białego „człowieka”.
  Co, dodatkowo, przyczynia się do wymierania.

 27. Dado Grga said

  „dziwny” ruchał pewnie siostrę i teraz próbuje udowodnić, że to nic złego.

 28. Mordka Rosrenzweig said

  re 16

  Ja pan Mordka pszeczytal u szanowny pan Dziwny:

  „Po co nam psychoseksuolodzy , psychiatrzy , psychologowie skoro każdy może sobie poczytać archaiczne niedorzeczne teksty religijne i już wie co jest dobre a co złe.”

  Ja pan Mordka jest pelen uznania i szacunek dla szanowny pan, bo trafil pan dokladnie w to o co chodzi.

  To co jest zboczenie albo nie, musi byc zdecydowane pszez panuw lekaszy i naukowcuw z nasza rasa bo jak kto inny bedzie to decydowal to panowie lekasze i naukowcy z nasza rasa zostanie bez srodki do zycia.

  Ruwniesz, pszeciesz nasze wielkie rodziny panuw np. Rothschilduw, Morganuw, Warburguw i Rockefelleruw zenili sie wylacznie wsrud swoje kuzyny aby nie rozdawac swuj wielki majatek.

 29. No nie nie wytrzyumałam wywodów Dziwnego. Panie Marucha wywalić opęteńca na zbity pysk. Zboczeńcu Dziwny smierdzisz, cuchniesz, won.

 30. Wydaje mi się, ze jakakolwiek dyskusja ze zboczeńcem Dziwnym urąga naszej godności, a tłumaczenie sodomicie, ze ZŁO jest ŻŁEM nic nie da, bo taki ZBOCZENIEC i wyrzutek społeczny do tępego zawszonego łba nic nie przyjmie. Gonić to bydło sodomitów, wszawe narośla na naszej polskiej, czystej ziemi, gonić to bydło z każdego kraju, aby nigdzie nie zagrzało miejsca i wszędzie było tępione jak padlina.

 31. NICK said

  Ad.27. PROSZĘ!!! Przestać się „ruchać”.
  A propos. „Łaciny”, o której, prawdziwej i podwórkowej, nie ma Pan, ŻADNEGO pojęcia, to, czemu albo dlaczego?, stosuje pan – ichnią?
  Dziwnego nie lubię! Acz Pan???
  Już tam kiedyś. Miałem wątpliwości – teraz nie.

 32. zimny said

  …jebać dziwnego….

 33. zimny said

  …albo wyswatać to dziwne ścierwo z kozą…

 34. Marucha said

  „Dziwny” został zbanowany, gdy tylko (z pewnym opóźnieniem) zapoznałem się z jego zdegenerowanymi poglądami, Nie wiem, skąd się takie szumowiny biorą i kto ich rodzi.

 35. anATOM said

  Takich dziwnych smieci chodzi coraz wiecej miedzy nami i jest ich duzo,skad te guwna sie biora? juz powiedzialem znajomym i zonie ze chyba kiedys mnie zapuszkuja bo jak ktoregos dnia przytule takiego dziwaka to juz zywego nie puszcze;-)

 36. Panie Zimny z kożą Dziwny by miał zbyt dużo przyjemności, proponuje z trupem.

 37. przemądrzałe bydlę said

  Dobrze, że „Dziwny” się tu pojawił, bo dał próbkę tego, w jaki sposób będzie urabiana opinia publiczna do akceptacji najgorszych zboczeń. Tak więc niech Państwo uważnie przeczytają jego komentarze i zaczną się zastanawiać nad skutecznym zbijaniem tego rodzaju trollingu w przyszłości, gdy to przybierze masową skalę. Możemy być pewni, że na Onecie, Wirtualnej Polsce, Interii i wielu innych najpopularniejszych stronach, takich „Dziwnych” będzie trollowała cała masa.
  Oczywiście to, co się dzieje ze zboczeniami nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ legalizacja wszystkich możliwych dewiacji seksualnych jest elementem planu nakreślonego przez żydowskich syjonistów ze Szkoły Frankfurckiej. Po prostu już nadszedł ten czas, żeby to wdrażać. Religia chrześcijańska (która tak bardzo przeszkadza „Dziwnemu”) została już właściwie wyrugowana z serc i umysłów większości ludzi (a ze sfery publicznej przede wszystkim; nie stanowi już aksjologicznej podstawy przy tworzeniu prawa), więc dewiacje seksualne można bez większych przeszkód legalizować. Ateiści bronią się przed tym co najwyżej na bazie przyzwyczajenia czy tzw. chłopskiego rozumu (podświadomość podpowiada im, że to nienormalne), ale właśnie po to są trolle tacy jak „Dziwny”, żeby tym odczuciom przeciwdziałać. Tu właśnie widać, jak ogromną rolę pełniło chrześcijaństwo, gdy było silne i jaką katastrofą jest jego upadek.

 38. Marucha said

  Re 38:
  Jeśli ludzi normalnych będzie mniej, niż psychopatów – albo jeśli będą milczeli, bo „w Polsce nigdy do tego nie dojdzie”, albo że to „temat zastępczy” (b. modna ostatnio klisza) – to przegramy.

 39. przemądrzałe bydlę said

  Zboczenia takie jak kazirodztwo i wszelkie inne powinny być karalne, ponieważ są narzędziem zniewolenia. Niszczą tradycyjne stosunki międzyludzkie z podstawową komórką społeczną, jaką jest rodzina na czele, atomizują, dezorganizują i depopulują narody, które pozwolą sobie „wszczepić” te zboczenia we własną kulturę i system prawny, a więc są narzędziem zniszczenia. Nie jest żadną tajemnicą, że stoją za tym możni tego świata ze środowisk wielkiej finansjery i transnarodowych korporacji oraz kontrolowane przez nich: największe mocarstwa i organizacje ponadnarodowe takie jak ONZ, UE, RE, a do tego największe światowe media, kinematografia, ośrodki kulturotwórcze (tzw. sztuka współczesna) i akademickie, tysiące fundacji i stowarzyszeń, instytutów pseudonaukowych i pseudonaukowców takich jak Magdalena Środa i inne podobne kreatury. Tak więc nawet jak ktoś ma choćby kawałeczek mózgu, to dostrzeże, że proces zmierzający do legalizacji zboczeń nie jest oddolny, tylko stoi za nim cała, ogromna maszyneria, narzucająca to wszystko odgórnie masom zwykłych ludzi.

  PS.
  To, co jeszcze niedawno było wyszydzane jako „teorie spiskowe”, spełnia się na naszych oczach:
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5801&Itemid=56

 40. Prosze poruszyć sprawę chipów, bo to jest wydaję mi się tamat, który już teraz trzeba eksponować na początek oczywiście wywiad z Aronem Ruso. Słuchajcie to trzeba robiz już teraz zanim oszołomstwop syjonistyczne będzie nam to imputować. Brońmy się i uswiadamioajmy Polaków. Panie Marucha Pan ma telant od Boga oratorski i mega inteligencję wrozdoną. Nichze Pan to rozpowszechnai zanim……

 41. u said

  Jak juz kazirodztwo zostanie zalegilzowane, to mutanty beda chodzic po tej ziemi. Nie chce mi sie, a raczej moze nie chce uwierzyc, ze takie NIELUDZKIE piep……a sprostytuuja nasza planete. To przypomina rzymskie orgie, za czasow oblakanych cesarzy. Widocznei byli w rodzinie porobieni, dlatego zostali dotknieci degeneracja i wiadomo czym to sie skonczylo. Odrodzili sie w Skandynawii i dobrze dla tego polwyspu, taki nabytek. nie wrozy. Potop doknal Anglie, a moze mozna to tylko traktowac jako zapowiedz , kataklizmow.

 42. Jan Achwile said

  Mój kolega kiedyś powiedział: „Koniec Świata nastąpi, jak wszyscy będą wszystkich…”
  To było jakieś 30 lat temu – zbliżamy się, ej?

 43. u said

  Byc moze, a raczej bardzo prawdopodobnie, ze kataklizmy coraz czesciej beda swiat nawiedzac, jak obrazamy Najwyzszego i probujemy wykreowac – potwory. Ludzie jak bedzie trwoga, to nie beda myslec o wyuzdanym lajdactwie tylko zwroca sie do Boga!
  Anglia jeszcze boryka sie z potopem, a tu przed chwila przeczytalam, ze poludnie Stanow walczy z „zimowym sztormem.” Meteorolodzy przewiduja, ze moze potrwac trzy dni i spodziewaja katastroficznych skutkow tej jak to nazwali „prognozy lodowej” , z powody ton lodu, ktory spadnei z nieba i powali drzewa, pozrywa linie energetyczne . Ten sztorm , jest historyczny, bo nigdy przedtem takiego zywiolu nie bylo na obrzarze metropolitarnym, ktory jest zamieszkaly przez 100 mln. ludzi.

 44. Marlen said

  NIe wiem kto pisze te artykuły, ale to jakaś propaganda, która ma na celu wkurzyć ludzi. Moj ojciec mieszka w Norwegii. Kazioroctwo było tam legalne do 66 roku. Obecnie jest zakazane. Chyba, że na dniach by się coś zmieniło w co raczej wątpie. Poza tym, jeżeli ktoś nie czuje pociągu sexualnego do matki, ojca czy brata UE tego raczej nie zmieni, nagle zmieniając prawo.

  Są nadal pewne wyjątki. Ogólna tendencja jest jednak jasna i oczywista: zezwolenie na dowolne wynaturzenia seksualne.
  Admin

 45. przemądrzałe bydlę said

  Akurat perspektywy zwycięstwa sodomii w Norwegii są najmarniejsze, bo nawet tamtejszy odpowiednik GUS-u otwarcie przyznał, że już za 10 lat Norwegowie będą mniejszością we własnym kraju. A jako, że najliczniejszą i najlepiej zorganizowaną grupą imigrancką są tam muzułmańscy Pakistańczycy, to po przejęciu przez nich władzy o żadnej sodomii nie będzie nawet mowy.

Sorry, the comment form is closed at this time.