Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Apel Kazimierza Świtonia

Posted by Marucha w dniu 2014-02-16 (Niedziela)

Spotkanie w Warszawie, 25 stycznia 2014r. z okazji uderzenia przez Żydów w Krzyż na Żwirowisku

Jesteśmy już prawie w każdej dziedzinie naszego życia w Polsce, osaczeni przez Żydów. Bez pomocy Bożej od Żydów się nie uwolnimy. Ale w takicj, skrajnej sytuacji jak dzisiaj, kiedy Żydzi walczą z Krzyżem na polskiej ziemi, Bóg, przychodzi z pomocą.

W obecnej sytuacji, kiedy szatan namieszał parlamentarzystom w głowach i uchwalili zbrodniczą ustawę wrogą dla Narodu, Żydzi poczuli się już właścicielami Polski i uderzyli w najczulszy punkt, naszego Narodu, w Krzyż stojący na największym cmentarzu Polaków w świecie, na Żwirowisku, w KL.Auschwitz w Oświęcimiu. Tam gdzie Niemcy zamordowali przeszło 500 tysięcy niewinnych Polaków.

Kierownictwo żydowskie obozu, usunęło wszystkie znaki, które wskazywały że to był obóz wyłącznie przeznaczony do wymordowania Narodu Polskiego. Żydów, Romów i innych narodów, Niemcy mordowali w Birkenau, oddalonego o 3,5 km od Oświęcimia.

Krzyż Chrystusowy w naszym państwie od tysiąca lat jest fundamentem na którym zbudowana jest nasza Ojczyzna Polska. Polska była, jest i pozostanie katolicka o tym nie wolno nam zapominać. Niektórzy Polacy się buntują na takie stwierdzenia.
Bo są dowody, kiedy w latach 80-tych, wielu purpuratów pomagało Żydom w przejmowaniu władzy nad nami Polakami. A my działacze nie wiedzieliśmy, że oni są pochodzenia żydowskiego. W czasie okupacji niemieckiej ukrywani byli jako dzieci w klasztorach przed Niemcami. Po wyzwoleniu Żydzi to wykorzystali i teraz jako purpuraci od środka niszczą nasz Kościół Katolicki.

Żyjący jeszcze więźniowie KL Auschwitz, żeby nie zginęła pamięć o Polakach zamordowanych w KL Auschwitz, postawili na Żwirowisku, miejscu rozstrzeliwań Polaków Krzyż, który Żydzi usiłują wyrzucić, zaś były klasztor przebudować na hotel dla przyjezdnych Żydów do Oświęcimia. Zaś na Żwirowisku, na którym Niemcy dokonywali egzekucji Polaków, gdzie lała się Polska krew, ma być plac zabaw.

Jeżeli dopuścimy do tej profanacji żydowskiej na naszej Polskiej ziemi, to niegodni jesteśmy nazywać się Polakami. Nasi ojcowie i dziadowie, będą się w grobach przewracać, i z Góry nas oskarżać, że jesteśmy takie tchórze i boimy się tego szatańskiego plemienia, morderców, złodziei i oszustów.

Polska istnieje tylko dzięki odwadze i walce naszych przodków Polaków, i dlatego Polska jeszcze nie zginęła.

Wiele tysięcy Rodaków, dokonało w sercach swoich intronizacji naszego Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski, dlatego nasz Król Polski, Jezus Chrystus chce aby Polska była Polską, i daje nam być może ostatnią okazję, zrobić porządek z tą żydowską hołotą.

Pamiętajcie! Jeżeli tego nie zrobimy teraz, to oni nas starych wymordują w białych rękawiczkach a z Polski zrobią Judeo-polonię. A nasze dzieci, wnuki i dalsze pokolenia będą parobkami, ucierusami i mięsem armatnim, dla Żydów.

Klub Rzymski przed laty postanowił, że ma nas Polaków być tylko 15 milionów, tylko nie ujawnił że zdrowych żydowskich parobków.

Kochani Rodacy, przebudźmy się.
Mamy wyjątkową okazję przestać się dzielić.
Bardzo was proszę Kochani, pozwólcie mi doczekać wolnej Polski, bo takich jak ja patriotów, są setki tysięcy w naszej ojczyżnie, i oni także chcą doczekać wolności. Ja chciałbym Was kochani przekonać, że nadeszła chwila kiedy możemy rozpocząć połączenie naszych sił narodowych. Przypominam Wam kochani, że jest to tylko możliwe pod sztandarem Chrystusa Króla Polski.Wtedy osiągniemy zwycięstwo nad szatanem który rządzi naszym Narodem i mąci w głowach niektórym przywódcom narodowym, którzy udają tylko że są narodowcami, a pożera ich pycha i służą może i nieświadomie Żydom.

Pamiętajmy, że to my zwykli Polacy tworzymy Naród, a niektórzy zadufani w sobie kanapowi przywódcy, niech dalej siedzą na swoich kanapach i czekają na zbawienie, Niektórzy z kreujących się na przywódców młodych narodowców, mówią ,że to nie czas, należy czekać, pytam na co? To są ci narodowcy co w Boga nie wierzą, dlatego z nimi nam nie po drodze. A Wy młodzi narodowcy, wierzący w naszego Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski nie pozwólcie sobą manipulować, bo oni was zaprowadzą do żydowskiego bożka- szatana.

Kochani, ja dzisiaj chcę Wam zaproponować wspólną walkę o Polskę. Jak już wcześniej wspominałem, Nasz Pan Jezus Chrystus Król Naszego Polskiego Narodu, odebrał Żydom rozum, a nam dał szansę odzyskać naszą ukochaną Ojczyznę Polskę i z tej możliwości nie wolno nam zrezygnować. Należy kuć żelazo dopóki jest gorące, jak mawiali nasi przodkowie.

Kochani, myślę, że nie będę musiał Was przekonywać, żeby w tym roku wygrać wybory do Samorządów a w przyszłym, parlamentarne. Stać nas na to, ale dzisiaj musimy postanowić, że idziemy blokiem, pod jedną nazwą, która będzie naszemu polskiemu Narodowi znana i pokazywać, że wreszcie Polacy się dogadali i walczą o wolną ojczyznę.

Kochani, tak się stanie, bo mamy w naszych szeregach Chrystusa, Króla Polski, zaufajcie mi, innej możliwości nie mamy. Nasz Pan, Jezus Chrystus Król Polski chce nam pomóc, ale my musimy być Jego narzędziami w tej walce. Jeżeli tej pomocy nie przyjmiemy, to z Polski zostanie tylko Judeo-polonia a Żydzi będą się z nas śmiać, że daliśmy się wykiwać. A my i przyszłe pokolenia Polaków, będą żydowskimi parobkami.

Wielu z was zapyta w jaki sposób mamy się organizować.
Każda organizacja zostaje przy swojej nazwie, i przy swoich wybranych władzach.
Zaś przystępując do Komitetu Wyborczego, bez Żydów, przyjmujemy nazwę Komitet Wyborczy, Ruch Obrony Krzyża.

Przewodniczący Ruchu Obrony Krzyża w Polsce im. św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Kazimierz Świtoń

Nadesłał Stefan Michał Dembowski

Komentarze 63 do “Apel Kazimierza Świtonia”

 1. Zbyszko said

  Teraz, gdy praktycznie jest już posprzątane, to takie akcje mogą byc postrzegne jedynie jako jakiś relikt, wykopalisko. Trzeba było nie pluc na Gierka, tylko wesprzec go gdy prosił tym słynnym „Pomożecie”!!!

 2. Zbyszko said

  Ale ironia! Okazuje się że komunistyczny Gierek, który do końca był wierny socjalistycznym ideałom (nawet życzył sobie świecki pogrzeb) był bardziej Chrystusowy niż ta niby antykomunistyczna Solidarnośc…

 3. Tadeusz said

  Ad.1. Racja. Świtoń obecnie to czasowstrzymywacz.

 4. Kola said

  Wlasnie dzis w Polsce potrzeba takich ludzi Jak pan Kaziemierz Switon.Bo on ma elementarne poczucie wspolnoty I patriotyzmu.A mlodzierz dzis to takie frajerki ktorzy musza za………..ac u Gestapowca w niemczech .Ale sie ciesza bo kupia sobie bmwice .
  Stara bo stara ale BMWICE .Ot myslenie dzisiejszego pokolenia polakow.Wina rodzicow.Cale szczescie ze to juz sie zmienia.A czas nagli I sytuacja.

 5. Marucha said

  W niczym nie neguję uczciwości i patriotyzmu p. Świtonia – nie mam ku temu najmniejszych podstaw.
  Niestety, jego apel będzie traktowany, jak relikt czasów minionych.

 6. Krzysztof P said

  Szacunek dla WETERANA p. Świtonia za to że jednak się wbrew wszystkim siłom ” jasności ” szarpał w OBRONIE Krzyża !!

  Oczywiście apelował 1 sekretarz PZPR do wszystkich by go wsparli,( i nawet uzyskał pewien oddźwięk w społeczeństwie)..ale i TU było juz wszystko pozamiatane. Nie trzeba demonizować owego braku rozeznania albowiem na tamtym etapie czytelne było jedno… tam sa ONI a tu są MY. Podobnie jak dzisiaj, MY to spasieni lub wqur*** Polacy, a wszystkie post-okągłowcy to są po prostu UNE !

  Jeszcze nie nadszedł CZAS na zjednoczenie w jeden BLOK Polityczny POLAKÓW…musi być ów moment przesilenia albowiem lawina tez ma swój punkt ” 0″ od którego zaczyna się niszczycielska siła.

  I na koniec…jak niby mamy wygrać wybory do Parlamentu Unych? Przecież to czysta schizofremia, bo albo TOTO dezawujemy i tworzymy bierny cz czynny OPÓR albo…wypromujemy kilku, którym zapewnimy dożywotnią Unijna Emeryturę? Tych kilku czy nawet kilkunastu pOSŁÓW nic przecież nie uzyska /co najwyżej da papierek lakmusowy kanonom d**kratycznym tam celebrowanym /?

  Stawianie na niewłaściwe ” gwiazdy polityczne ” to jak się okazuje, specjalność nie tylko T.Rydzyka?

 7. Plausi said

  Uderzenie w krzyż naszego ukochanego papieża

  może tez warto tu przypomnieć, jak przed paru laty ustawiono krzyż w Oświęcimiu ku czci polskich oświęcimskich ofiar, jak wiadomo obóz w Oświęcimiu był obozem głównie dla Polaków a nie Żydów, ci ostatni a także jeńcy sowieccy byli kierowani do Brzezinki/Birkenau, sam nasz kochany papież interweniował, aby usunąć ten polski krzyż, gdyż obrażał on uczucia jego „starszych braci”.

  „Kierownictwo żydowskie obozu, usunęło wszystkie znaki, które wskazywały że to był obóz wyłącznie przeznaczony do wymordowania Narodu Polskiego. Żydów, Romów i innych narodów, Niemcy mordowali w Birkenau, oddalonego o 3,5 km od Oświęcimia.”

  Cały jego pontyfikat nacechowany jest dostosowaniem chrześcijaństwa do codziennych potrzeb Judejczyków, których jedną z najważniejszych jest misja łupienia Gojów.

  Cóż w tym dziwnego, że z błogosławieństwem naszego kochanego papieża „Żydzi poczuli się już właścicielami Polski”, bo prawnie to pewnie znowu są, jak w czasach poprzedniej Wolnej Polski tzw. II Rzeczpospolitej: „Wasze ulice, nasze kamienice”.

  „Zaś na Żwirowisku, na którym Niemcy dokonywali egzekucji Polaków, gdzie lała się Polska krew, ma być plac zabaw.”, jak wiemy, Izraelici przechodzą dość gładko od mordu do uciechy, weźmy święto Purim, to krwawy i rozpasany mord jest godny uczczenia radosnym świętem.

  „Wielu z was zapyta w jaki sposób mamy się organizować.”

  Organizować trzeba się w swym najbliższym środowisku, musimy sobie uświadomić, że znajdujemy się pod okupacją, a więc tak jak w latach wojny należy organizować lokalne grupy, i przestać się w końcu żreć wzajemnie.

 8. Radosław37 said

  Ten list powinni czytać nasi biskupi w szczególność kard. Macharski.

 9. Jaron said

  „I poznacie prawde, a prawda was wyzwoli”

  Pan Kazimierz Switon zna prawde i odwaznie ja glosi. W koncu ktos powiedzial ze tylko pod berlem Chrystusa Krola Polski mozemy odzyskac nasza Ojczyzne. Nie mozna czekac na odpowiedni moment albo czekac az mlodziez zmadrzeje, trzeba sie brac do roboty a Pan Bog poblogoslawi te dzielo. To tak jak z poswieceniem Rosji Matce Bozej, wtedy nie a teraz tymbardziej… Swiety Maksymilian Maria Kolbe jest zakopany na terenie obozu i oni dobrze o tym wiedza i strzega tego miejsca dzien i noc, ciala swietego nie udalo sie spalic wiec je zakopali w nienaruszonym stanie. Z nosa pomoca zazydzeni Polacy moga przebudzic sie z letargu w jedna noc. Teraz jest najlepszy moment i lepszego nie bedzie. Wierze ze tym razem sie uda bo wkoncu odpowiedni ludzie poznali prawde a nie zydowska scieme, ktora tyle razy nas karmili I prowadzili na manowce. Switon nie owija w bawelne tylko wali bezposrednio w glownego wroca podczas gdy inni tylko zwodza. Bohdan Poreba nakrecil prawde o Jedwabnem to juz nie dotarl na spotkanie ze Switoniem, wrog nie spi, lecz skutecznie eliminuje najlepszych Polakow. Cos sie dzieje, cos sie ruszylo, nie pozwolmy zeby sie zmarnowalo. Nich Bog blogoslawi Switonia.

 10. Easy Rider said

  Ad 5 – Marucha.

  Do uprawiania polityki nie wystarczy być uczciwym i patriotą – trzeba jeszcze mieć umysł na odpowiednim poziomie, a p. Świtoń, niestety, posiada ten organ na poziomie niejakiego Kononowicza. Z tym, że numer z Kononowiczem to był żart , natomiast p. Dembowski przedstawia nam numer ze Świtoniem na poważnie, chyba, że nie dorastam do poziomu wysublimowanego humoru p. D. Natomiast jak widzę nachalne epatowanie symbolami religijnymi w celach politycznych (vide: MB w klapie), w połączeniu z bliżej nieuzasadnioną, ale agresywną retoryką antyżydowską – to od razu zaświeca mi się czerwona lampka, gdyż to są właśnie cechy wskazujące na perfidną, żydowską robotę, w której p. Świtoń pełni rolę „pożytecznego idioty”.

  @Panie Dembowski – proszę sobie odpuścić retorykę „przedmurza chrześcijaństwa”, gdyż to nie te czasy, nie ta geopolityka i nie gremium, podatne na tego rodzaju brednie i prowokacje.

 11. Jan said

  Ad 10
  Zgadzam się z Pana argumentacją.

  Mleko się wylało. Władze kościelne i państwowe dokonały haniebnego zamachu na poświęcone Krzyże na żwirowisku przez Ks. Karola Stehlina z FSSPX. Czy za akceptacją najukochańszego polaka nie wiadomo, prawdopodobnie tak.
  Chociaż w pielgrzymce do III RP wołał Broncie Krzyża, biskupi mieli to gdzieś.
  Słyszałem wypowiedz jednego z Ksieży w RM, że od tego satanistycznego aktu Polska pozbawiła się Błogosławienstwa Bożego. Czy mial rację nie mnie oceniać, ale mogło tak być.
  Dla tych co zapomnieli przypominam, że było to za rządu AWS, po zwyciestwie wyborczym ”prawicy”. Warto też zapoznać się jacy panowie wchodzili w skład tego rządu,
  Biskupom niechęciom do Krzyża już przestałem się dziwić po tym jak pochowali Pektoraly na gościnnych występach w UE.

 12. Marucha said

  Re 10:
  Wypada przyznać Panu rację.

 13. Że użyję autorskiego zwrotu – Kochani. Jacy my są i do czego zdolni, niech zaświadczy wydarzenie wyborcze z początku lat 90-tych ubiegłego wieku, kiedy to obcy człowiek wymachujęcay czrną aktówką uzyskał w niektórych okregach przewagę nam miejscowymi kandydatami. Dzisiaj jest nie lepiej z naszą cechą, popularnie nazywaną: Mądrością. Nie wierzycie mi? Zajrzyjcie do obecnego sejmu i zauważcie ilu tam dewiantów i lewaków. Kto ich wybrał? – My Polacy. Podobno odznaczajacy się dużą mądrością. Powiem Wam – Kochani. Gdybyśmy byli narodem madrym, to nie jęczelibyśmy 123 lata w niewoli. Jeśli chcemy przetrwać, to musielibyśmy się nieco przereformować i nabyć więcej cech pozytywnych, a wyzbyć się negatywnych. – Jesteśmy w stanie tego dokonać?

 14. Jan said

  Ad 13
  Obcy człowiek z czarną teczką jakby nie było obnażył nieco układ, skutkiem czego niekomunistyczny premier odpadł w cuglach w wyścigu do prezydenckiego fotela

 15. Marucha said

  Re 14:
  Też mam wrażenie, iż ów człowiek z teczką byłby lepszym prezydentem i od Stolzmanna, i od Kalksteina, i od Chrabiego K.

 16. Krzysztof P said

  Re 14 & 15
  St.Tymiński o którym mowa, zdecydowanie przewyższał pod kazdym względem kandydatury chołoty post-PRL-wskiej ( w tym Mazowera, Jenerala, Kwacha, Millera czy Bolka). Wówczas obiektywnie mowiąc, „była jeszcze szansa na wygraną kogoś z zewnątrz „(?) mimo iz Kanadyjczyk swoje ” image ” oparł głownie o SKUTECZNOŚĆ przekonania Polaków, iz jest bardzo zdolnym biznesmenem? Było to PAWDĄ.
  Przerażenie establiszmentu zaczeło sie gdy ” wykosił ” p. Tadzia zwanego ” żółw – albo siła spokoju ” i przerażony Wałęsa ( kandydat nr.2 ) zwrócił sie z APELEM o przerzucenie glosów poparcia na Jaruzelskiego! (chyba)
  Równocześnie Gazeta Wyborcza – zwana później ” gówno wyborcze ” …podała w nagłówkach,że p.Tymiński dopuszcza sie RĘKOCZYNÓW wobec swojej Peruwiańskiej Małżonki ( lekarki zresztą )? Po przegranym przez Stana T ” wyścigu „, ponoć ukazało sie krótkie dementi….na dalszych stronach szmatlawca i oczywiście bardzo drobnym drukiem.
  A co było w słynnej ” czarnej teczce”? Nigdy zawartości jej NIE ujawniono ale wieść Gminna niosła przez Polskę, że byly to materiały kompromitujące Bolka jako wtyki i donosiciela, a nie zadnego świętego przewrotu „S”, co to niby ” ruskich i socjalizm pokonał samotnie „?
  Pan Stanisław został pionformowany o KONSEKWENCJI takiego wyłożenia prawdy? Może, – ale faktycznie, teczki NIE otworzył nigdy…..

  Ot tak mi sie to wszystko przypomniało.

 17. Boydar said

  @ Pan Radosław37 (8)

  „… Ten list powinni czytać nasi biskupi w szczególność kard. Macharski…”

  No przecież udławił by się po pierwszym zdaniu, i trza by go sanctosubitować.

  Tekst odezwy Pana Świtonia jest bardzo interesujący.
  Jak dla mnie, niefachowca, pisały go co najmniej dwie osoby.
  Do Pana Świtonia nic nie mam, uwagi Easy Ridera (10) „… posiada ten organ na poziomie niejakiego Kononowicza …” uważam za absolutnie niezasadne. Może i ten człowiek jest prosty, ale Jego (zakładam że Jego) część odezwy, wynika z dobrze pojętego patriotyzmu. Natomiast wstawki obce, to raczej średnio udana próba wykorzystania autentycznej postaci p.Świtonia do zalegendowania nowej edycji „korowców”. Wielu da się nabrać, chociaż, ponerologia i to przewiduje.

 18. Re: 15 Marucha.
  Panie Gajowy, wypadaloby sobie i zreszta kazdy powinien sobie zadac bardzo wazne pytanie dotyczace kandydatow na prezydentow (prezydenta RP)…
  Zazwyczaj, co jest nagminne, obiecuja, obiecuja, podsuwaja programy wyborcze, funduja „kielbaski z piffkiem” itd., itd.,
  A wracajac do pytania: „Czy ktorys z kandydatow na prezydenta RP – no powiedzmy po tzw., „upadku komuny”, kiedykolwiek zapodal w swoim programie wyborczym liste swoich wspolpracownikow kiedy wygra wybory i obejmie urzad Prezydenta????.

  Ano wlasnie!!!.
  Podobne pytanie zadalem p. Kazimierzowi Switoniowi, ktory rowniez chcial byc Prezydentem RP, ktore brzmialo: „Panie Kazmimerzu, co zrobi pan, kiedy bedzie pan juz Prezydentem RP???…

  Odpowiedz p. Kazimierza: „No jeszcze nie wiem, ale jak bede Prezydentem to bede sie zastanawial…”…(…)

  Z grzenosci pomine dalsze nasuwajace sie pytania w kwestii kandydatow na Prezydentow RP, ale jestem przekonany, ze kazdy sam w/g wlasnych mozliwosci bedzie stawial glosno pytania we wlasciwym kierunku i we wlasciwym czasie…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie zamierzam powtornie komentowac kandydatury p. S.Tyminskiego, ani jego „czarnej teczki”… Dla mnie jest to juz historia…bez entuzjazmu…niestety…

 19. RomanK said

  Divide od Impera..od Sasa do Lasa…toczy sie ten nasz narod coraz nizej…
  Zadne kanapki, czy wokol krzyza w Oswiecimiu, czy na placu Namiestnikowskim, czy jakiekolwiek komitety jedynie slusznych patryjotow..czcicieli i antyczcicieli nie wplyna na nic!
  Jest tylko jedna droga… wielki, powzechny wielomilionowy Ruch Polakow zjednoczony pod Bialoczerwona….zmiatajacy w puch parchatosarmacka bande polglupkow.
  Ruch- ktorego lepiszczem bedzie to co laczy Polakow- a nie dzieli… A laczy nas jeden los…jak narazie calkowicie przegrany! Laczy nas czarna rozpacz i brak przyszlosci! Laczy nas to, ze chcemy- aby jak ludzie- byc na swoim i urzadzac wlasne zycia po swojemu…. zeby poczuc sie gospodarzem na swojej ziemi….tylko tyle!
  Ruch -ktory da nadzieje na przyszlosc i nie pretenduje , ze chce stac sie krolem sumien Polakow!
  Niech kazdy Polak tylko wg wlasnego sumienia odda co Polskiego Polsce- a co Boskiego Bogu.
  TYlko Razem mozna zwyciezyc…w rozsypce, nawet walczac- jak lwy..zostaniemy pozaraci przez szczury.
  Polacy wszelkich denominacji laczcie sie…innej drogi poprostu nie ma.
  Zostawcie umarlych ,,umarlym….!!!!!
  Pomyslcie o tych co sie urodzili…a szczegolenie o tych Polakach , ktorym urodzic sie bez tego ….NIE POZWOLA!

 20. Boydar said

  „… Laczy nas czarna rozpacz i brak przyszlosci! …”

  To jednak Pan wie, jaka jest PRAWDA. Tylko z obudową Pan przesadził.

 21. Re: 19 RomanK
  Panie Romku, to co i jak Pan pisze n/t scalenia Polakow w jedna Narodowa Mase ludzka, to musi byc spelnione kilka warunkow:
  1) Krol Polski Jezus Chrystus z Jego Prawem !!!.
  2) Krucjata Rozancowa – kierowana TYLKO przez ksiezy Polakow!!!
  (odmawianie Rozanca codziennie przez kazdego Polaka katolika).
  3) Kazde zgromadzenie (demonstracje, pochody, pielgrzymki itp) winno byc prowadzone przez 2-4 ksiezy Polakow.

  Wtedy i tylko wtedy jest szansa na zrzucenie diabelskiego jarzma z naszego zycia spolecznego, rodzinnego i publicznego (no i sila rzeczy – diabelskiego jarzma lichwiarskiego…).
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. — Moze Pan Switon to zbyt prosty czlowiek , jak rozumiem dla wielu z tu bawiacych uczestnikow forum , ale nie wiem dlaczego , jego apel , propozycje , poglady , zasluguja tylko , ze nie lubie brzydko , ale powiem na obsmianie i obsikanie .
  Chyba ze

 23. Re: 22 Gosc po raz pierwszy…
  Szanowny Panie, jesli jakas osoba posiada zdolnosci bycia Prezydentem mojej Ojczyzny a tym samym zamierza reprezentowac interesy Narodu Polskiego, a tym samym rowniez i moje, to za pozwoleniem chcialbym wiedziec w jaki sposob swoje zamiary mialaby zrealizowac…
  I dlatego daleki jestem od osmieszania, wykpiwania czy szydzenia z osoby Kazimierza Switonia, ale odnosze sie do jego publicznych wypowiedzi jako osoby publicznej.
  Ja rowniez jestem bardzo prostym czlowiekiem i rowniez nie musze rozumiec skomplikowanych „peanow” czy „kwiecistych” uogolnien…
  Ja tylko chcialbym, aby ktos tez mi wlozyl „lopata do glowy” swoje zamierzenia. Czy mam do tego prawo jak kazdy inny Polak, ktory los swoj ma powierzyc K.Switoniowi???.

  Z grzecznosci pominalem jego (K.Switonia) „posrednikow” o innych zapatrywaniach i koncepcjach na ewentualny w przyszlosci sukces polityczny…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. RomanK said

  Panie Jasiu…..to latwo..jak XVII wieczny przepis na nalewke z wisni….a ten zczynal sie tak:
  Wez osm garncy spirytusu….
  i to odpuszczalem….. za co kupic tyle?????Niech pan zaczyna w Imie Boze… ale na poczatek trza spalic wszystkie co chodza w portkach , zeby nie rzucily uroku.

 25. oldsten said

  Re 21
  Krucjata Różańcowa- ale na kolanach, czas przywrócić prawdziwy wymiar modlitwie.

  Drugiego krzyża też nie obroniliśmy, tego przed pałacem, ale tu pomogli „nasi” przewodnicy (!?)-vide-…rozważcie to w swoich serduszkach.
  Żeby się obronić trzeba zacząć od podstaw, najpierw obroń swoją rodzinę przed złem i kłamstwem, jak jej nie masz to ją załóż bo singlowanie to nie jest droga do zwycięstwa. A jak rodzina będzie zdrowa (relacje, rozsądek, poglądy etc) to wtedy można dalej planować.
  A p.Świtoniowi życzę wytrwałości.

 26. Plausi said

  Z Mądrością Polaków

  to jak na początek nieźle, bowiem na pytanie

  13. Tadeusza Śledziewskiego: „Kto ich wybrał? – My Polacy. Podobno odznaczajacy się dużą mądrością. ” możemy śmiało odpowiedzieć:

  My Polacy nie wybraliśmy tego parlamentu!,

  i nawet fałszerstwo wyników wyborów, które musimy stale zakładać wobec tej organizacji PPZ, która liczy wyniki, niczego nie poprawiło. Jeśli ten parlament ktoś wybrał, to byli to zaprzańcy i durnie, a tych zawsze jest trochę w każdym społeczeństwie, a więc i polskim.

  We wszystkich mi znanych krajach demokracji rytualnej, świadczą wyniki wyborów o daleko większej głupocie społeczeństwa niż w Polsce. A więc z tą mądrością Polaków musi być nie tak źle.

  Mają jednak Polacy jeden problem a właściwie słabość, to jest ten nieco naiwne wezwanie:

  Wodzu, prowadź nas!

  Jeśli chodzi o tych wodzów narodu, to okupanci zawsze potrafią ustawić takiego, aby odpowiedział na to wezwanie narodu, no to otrzymaliśmy tych wodzów: Wałęsa, Geremek, Balcerowicz, Kwaśniewski, Kaczyński, Tusk, Palikot a i Wojtyłła i w końcu współpracownik służb niemieckich Piłsudski, skądinąd kolega niejakiego Uljanowa (Lenina), który też dla tych służb działał.

  Polacy nie są głupi, choć i tutaj durniów nie brakuje, muszą jednak pojąć przynajmniej cztery rzeczy:

  1. zaprzestać się żreć wzajemnie, koczownicy podniecają ze zrozumiałych względów te spory, por. Palikotki, por. też rolę partii poniżej.

  2. jedynie silne lokalne organizacje mogą się oprzeć infiltracji agentów, która jest powszechna w organizacjach centralnych jak ten POPiS SLD PSL SP … do Palikotków włącznie, nazywane też „partiami politycznymi”, które jak sama nazwa wskazuje, mają dzielić a nie łączyć społeczeństwo.

  3. uświadomić sobie, że pomimo nazewnictwa jak „Wolna Polska”, Polska jest zarówno de facto jak i de jure (Traktat Lizboński) krajem okupowanym.

  4. kościół jest w tej chwili jedyną organizacją, która znajduje się w opozycji do obecnej administracji okupacyjnej, bo zaatakowana przez nią. Jej infrastrukturę można wykorzystać, tak jak to było w czasie okupacji lat II Wojny i późniejszych, do celów ruchu oporu przeciw okupantom. Już z tego względu zdrowy rozsądek nakazuje na obecnym etapie wziąć organizację kościelną pod ochronę, niezależnie od uchybień, o których trąbią aż do mdłości „wolne media”. Nie stoi to w żadnej sprzeczności z powyższym, w końcu gdzie Rzym a gdzie Krym ?

  W gruncie należy uporządkować naszą świadomość o realnym stanie kraju i przyjąć do wiadomości obecny stan rzeczy. Metody walki staną się wtedy oczywiste.

 27. RomanK said

  1) Krol Polski Jezus Chrystus z Jego Prawem !!!.
  2) Krucjata Rozancowa – kierowana TYLKO przez ksiezy Polakow!!!
  (odmawianie Rozanca codziennie przez kazdego Polaka katolika).
  3) Kazde zgromadzenie (demonstracje, pochody, pielgrzymki itp) winno byc prowadzone przez 2-4 ksiezy Polakow.

  Wtedy i tylko wtedy jest szansa na zrzucenie diabelskiego jarzma z naszego zycia spolecznego, rodzinnego i publicznego (no i sila rzeczy – diabelskiego jarzma lichwiarskiego…). koniec cytatu.

  Panie Jasiu…zuje ten panski doskonaly plan…i zejdzie mi jeszcze pare dni conajmniej..ale dzis juz wiem, ze niepotrzebnie pan z nim wyskoczyl publicznie…
  BO sie zle dowie..i Caly UkladTrzymajacy Wladze…poprostu peknie…. jak juz nie peka….
  A swoja droga to Pan Jezus- jako krol Polski…i Wszechswiata (nie mylic kolejnosci)…. wezwie Zastepy Archanielskie..szast prast… a MY narod polski pod wodza ksiezusi kapusi w marszu pielgrzymim ( musi pan okreslic, gdzie mamy isc, bo zaczniem lazic -jak zwykle- w kolo i modlic sie w kolo(… a pan co bedzie robil?????

 28. Re: 27 RomanK
  Panie Romku, nie wszyscy ksieza sa kapusami, konfidentami czy poprostu: slugami diabla, wiec domniemywanie, ze pielgrzymi (Polacy) beda pod wodza „ksiezusi kapusi” staje sie w zasadzie groteska.

  Pyta mnie Pan: „a co ja bede robil???”…

  Takie pytanie zadal mi sp. A.Lepper (kiedy byl w Chicago w rozmowie telefonicznej ze mna).
  Nie wiem Panie Romku i nawet nie chce wiedziec, gdyz kazdy biezacy dzien mojego zycia moze byc moim ostatnim dniem, wiec dziekuje Bogu za ten dzien i prosze Go abym sie obudzil dnia nastepnego.

  Mysle, ze zle Pan postawil pytanie, ktore powinno brzmiec: „A co ja chcialbym robic (lub zrobic)???”
  Mysle, ze dosc sporo rzeczy chcialbym zrobic, ktore w chwili obecnej staja sie wazne, a nawet najwazniejsze. ( a czy zrobie? Nie wiem).

  Moge Panu powiedziec tak: „Jesli oczy moje ujrza Narodu Polskiego Zbawienie, wtedy (tak mysle) odejsc bede mogl w spokoju wypelnienia swojej misji z ofiarowanego zycia…”…
  (mojego czasu pielgrzymowania).
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Zbyszko powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 10:24:24

  Teraz, gdy praktycznie jest już posprzątane, to takie akcje mogą być postrzegne jedynie jako jakiś relikt, wykopalisko. Trzeba było nie pluć na Gierka, tylko wesprzeć go gdy prosił tym słynnym “Pomożecie”!!! Zbyszko ja rozumiem tobie brak wiary w siebie .Rozumiem tobie się nie chce ruszyć dupy z wygodnego fotela ale dlaczego i jakim prawem odbierasz wiarę innym?WIARA TO POCZĄTEK ,JEJ SIŁA URUCHAMIA FIZYCZNE I POLITYCZNE PROCESY ZJEDNOCZENIA I TWORZENIA.JEJ SŁABOŚĆ JEST PRZYCZYNĄ PROCESÓW ROZKŁADU I ROZPADU.To cytat z książki pt Święta Ruś Przeciwko Chazarii ,autorka Tatiana Graczowa.Polecam wszystkim którzy mają Boga w sercu.Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 30. Tadeusz powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 11:02:53

  Ad.1. Racja. Świtoń obecnie to czasowstrzymywacz. Panie Tadek masz pan szczęście że się pan ukrywasz pod nikiem bo ja warszawiak od urodzenia dał bym panu za te słowa klapsa w policzek.Pan nie jesteś godzien Świtoniowi umyć nóg To przez myślących tak jak pan Polska jest w takim położeniu.Co pan zrobiłeś dla Polski od 89 roku,co pan zrobiłeś przed 89 .Ale pan Bóg widzi i słyszy i to zło co pan rozsiewasz wokoło siebie wkrótce do pana wróci. Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com Ps co pan wogule wie o działalności Kazimierza Świtonia?

 31. Marucha powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 13:47:26

  W niczym nie neguję uczciwości i patriotyzmu p. Świtonia – nie mam ku temu najmniejszych podstaw.
  Niestety, jego apel będzie traktowany, jak relikt czasów minionych.

  ————- Panie Stefanie, po raz kolejny proszę o oddzielanie swej wypowiedzi od słów poprzednika ———–

  Szanowny panie Marucha,pragnę podziękować panu za zamieszczenie apelu pana Kazimierza Świtonia.Nie mogę jednak się z panem do końca zgodzić ponieważ nie myślę już po polsku i wiem że nikt nie ma prawa wypowiadać się w imieniu innych.Ta forma wypowiedzi powoduje że w Polsce powtarza się utarte formułki,powodując że ręce opadają Teraz za panem inni z gajówki mogą(ale nie muszą)powtarzać ,gajowy powiedział że ..Czy pan rozumie co mam na myśli? Kazimierz Świtoń to po śp. Annie Walentynowicz druga znana mi osoba w Polsce,z którą się zaprzyjaźniłem i co do której mam pełne zaufanie To Kazimierz Świtoń założył pierwsze w Polsce Wolne Związki Zawodowe.W ślad za nim poszli robotnicy wybrzeża na czele z Gwiazdą ,Wyszkowskim i Sokołowskim To Kazimierz Świtoń swoją postawą obronił papieski krzyż w Auschwitz ,mieszkając rok w przyczepie kempingowej,czym naraził się światowej Chazarii ,niektórym biskupom polskim a nawet ojcu Tadeuszowi Rydzykowi.Kazimierz Świtoń mimo swoich sędziwych lat zamierza objechać Polskę i zwracać się bezpośrednio do Polaków z w/w apelem Poczekajmy więc z oceną na odzew ze strony ludzi wierzących w Pana Boga,dla których krzyż znaczy coś więcej niż relikwia wisząca na ścianie w mieszkaniu. .Nie odbierajmy panu Kazimierzowi wiary w to co zamierza zrobić Ja ze swojej strony mogę tylko dodać że ze wszech miar będę wspierał działania pana Kazimierza wszak WIARA TO POCZĄTEK ,JEJ SIŁA URUCHAMIA FIZYCZNE I POLITYCZNE PROCESY ZJEDNOCZENIA I TWORZENIA.JEJ SŁABOŚĆ JEST PRZYCZYNĄ PROCESÓW ROZKŁADU I ROZPADU.Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa2yahoo.com

 32. Zdziwiony said

  Pan Bóg widzi i słyszy, “a co ja bede robil???”…
  Pierwszą rzeczą w Polsce, to odzyskać WIARĘ by bronić Krzyż.

  Biskupi rozmawiali też z Franciszkiem o dość wyraźnej obecności w czeskim Kościele młodych ludzi, którzy chcą uczestniczyć w przedsoborowych liturgiach. „Kiedy rozmawialiśmy o tych, którzy lubią dawną liturgię i do niej wracają, było oczywiste, że Papież wypowiada się z wielką miłością, ostrożnie i delikatnie, aby nikogo nie zranić – powiedział Radiu Watykańskiemu abp Jan Graubner z Ołomuńca. – Ale jego słowa były stanowcze. Powiedział, że rozumie stare pokolenia, jeśli wracają do czegoś, co znały wcześniej. Nie potrafi jednak zrozumieć, dlaczego wracają do tego młode pokolenia. «Kiedy się o to pytam konkretnie – dodał Papież – dochodzę do wniosku, że jest to chyba jakaś moda. A jeśli jest to moda, to przeminie i nie warto się nią interesować. Trzeba jedynie z cierpliwością i życzliwością podchodzić do tych, którzy ulegają tej modzie»”.

  Tekst pochodzi ze strony http://pl.radiovaticana.va/news/2014/02/15/papie%C5%BC_o_zwrocie_maj%C4%85tku_ko%C5%9Bcielnego:_co_zosta%C5%82o_ukradzione,_trzeba/pol-773604
  strony Radia Watykańskiego

 33. Radosław37 powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 18:18:05

  Ten list powinni czytać nasi biskupi w szczególność kard. Macharski. Panie Radosławie,jesteśmy w trakcie rozsyłania tego apelu do wszystkich biskupów w Polsce oraz parafii.To jest bardzo pracochłonne zajęcie i zajmie nam trochę czasu.Ale przyszła mi w tej chwili go głowy taka myśl A może ci wierni KK ,którzy dowiedzą się o tym apelu,skopiują go i pokażą swojemu księdzu proboszczowi.Co pan na to?Myśli pan że znajdą się odważni ?Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 34. Jaron powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 20:06:25

  “I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”

  Pan Kazimierz Switoń zna prawde i odwaznie ja glosi. W koncu ktos powiedzial ze tylko pod berlem Chrystusa Króla Polski mozemy odzyskac nasza Ojczyzne. Nie mozna czekac na odpowiedni moment albo czekac az mlodziez zmadrzeje, trzeba sie brac do roboty a Pan Bog poblogoslawi te dzielo. To tak jak z poswieceniem Rosji Matce Bozej, wtedy nie a teraz tymbardziej… Swiety Maksymilian Maria Kolbe jest zakopany na terenie obozu i oni dobrze o tym wiedza i strzega tego miejsca dzien i noc, ciala swietego nie udalo sie spalic wiec je zakopali w nienaruszonym stanie. Z nosa pomoca zazydzeni Polacy moga przebudzic sie z letargu w jedna noc. Teraz jest najlepszy moment i lepszego nie bedzie. Wierze ze tym razem sie uda bo wkoncu odpowiedni ludzie poznali prawde a nie zydowska scieme, ktora tyle razy nas karmili I prowadzili na manowce. Switon nie owija w bawelne tylko wali bezposrednio w glownego wroca podczas gdy inni tylko zwodza. Bohdan Poreba nakrecil prawde o Jedwabnem to juz nie dotarl na spotkanie ze Switoniem, wrog nie spi, lecz skutecznie eliminuje najlepszych Polakow. Cos sie dzieje, cos sie ruszylo, nie pozwolmy zeby sie zmarnowalo. Nich Bog blogoslawi Switonia. Dziękując za postawę jaka pan reprezentuje w sprawie apelu pana Kazimierza Świtonia,pragnę jednocześnie poinformować ze Bohdan poręba nie nagrał filmu o Jedwabnem,odkłamującego tamtą historie jaka nam przedstawiają środowiska żydowskie,nieprzyjazne Polsce.Informuję również że powstaje Fundacja im Bohdana Poręby ,która jako jeden z głównych celów,postawiła sobie do realizacji dokończenie filmu pt Prawda o Jedwabnem.Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 35. Boydar said

  Panie Stefanie, to genialny fortel godny Zagłoby, zupełnie jak z Kolumbryną.
  Tylko skąd my weźmiemy nowy Episkopat. Trzeba nad tym pomyśleć wcześniej.

 36. Easy Rider powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 20:10:14

  Ad 5 – Marucha.

  Do uprawiania polityki nie wystarczy być uczciwym i patriotą – trzeba jeszcze mieć umysł na odpowiednim poziomie, a p. Świtoń, niestety, posiada ten organ na poziomie niejakiego Kononowicza. Z tym, że numer z Kononowiczem to był żart , natomiast p. Dembowski przedstawia nam numer ze Świtoniem na poważnie, chyba, że nie dorastam do poziomu wysublimowanego humoru p. D. Natomiast jak widzę nachalne epatowanie symbolami religijnymi w celach politycznych (vide: MB w klapie), w połączeniu z bliżej nieuzasadnioną, ale agresywną retoryką antyżydowską – to od razu zaświeca mi się czerwona lampka, gdyż to są właśnie cechy wskazujące na perfidną, żydowską robotę, w której p. Świtoń pełni rolę “pożytecznego idioty”.

  @Panie Dembowski – proszę sobie odpuścić retorykę “przedmurza chrześcijaństwa”, gdyż to nie te czasy, nie ta geopolityka i nie gremium, podatne na tego rodzaju brednie i prowokacje. W odpowiedzi ;Szanowny panie co ja mam sobie odpuścić to ja dobrze wiem .Nie panu o tym decydować.Panu brak odwagi na to żeby podpisać się z imienia i nazwiska Co pan może o mnie wiedzieć,kim jestem ,skąd pochodzę i jakie mam zamiary.To co pan napisał to tylko pana domysły,insynuacje.Mam nadzieję że to nie są złośliwe pomówienia.Ja pana nawet rozumiem,Pan prawdopodobnie Już nie raz się zawiódł w swoim życiu.Proszę dać sobie na wstrzymanie.Czas pokarze jak bardzo pan się myli .Cóż więcej mogę jeszcze napisać aby zaprzestał pan oczerniać ludzi o których pan nie posiada podstawowej wiedzy.Pozdrawiam i podaje adres mailowy ale nie sądzę aby miał pan odwagę napisać do nas.stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com.

 37. Marucha powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 20:40:23

  Re 10:
  Wypada przyznać Panu rację. Panie gajowy ze względu na fakt że zamieścił pan apel pani Anny Walentynowicz oraz list Kazimierza Świtonia ,który nasze stowarzyszenie rozpowszechnia w Polsce oraz wśród Polonii w USA,Australii i Canadzie ,pozwolę sobie powstrzymać się od komentarza i pana też na przyszłość prosił bym o to samo.Proszę obserwować bacznie co się będzie działo Na komentarze i ocenę mojej osoby jeszcze przyjdzie czas.Pozdrawiam .Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 38. Tadeusz Śledziewski powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 21:10:26

  Że użyję autorskiego zwrotu – Kochani. Jacy my są i do czego zdolni, niech zaświadczy wydarzenie wyborcze z początku lat 90-tych ubiegłego wieku, kiedy to obcy człowiek wymachujęcay czrną aktówką uzyskał w niektórych okregach przewagę nam miejscowymi kandydatami. Dzisiaj jest nie lepiej z naszą cechą, popularnie nazywaną: Mądrością. Nie wierzycie mi? Zajrzyjcie do obecnego sejmu i zauważcie ilu tam dewiantów i lewaków. Kto ich wybrał? – My Polacy. Podobno odznaczajacy się dużą mądrością. Powiem Wam – Kochani. Gdybyśmy byli narodem madrym, to nie jęczelibyśmy 123 lata w niewoli. Jeśli chcemy przetrwać, to musielibyśmy się nieco przereformować i nabyć więcej cech pozytywnych, a wyzbyć się negatywnych. – Jesteśmy w stanie tego dokonać? Panie Tadeuszu dziękuję Zgadzam się z tym co pan napisał.Jedną z ważnych cech negatywnych Polaków jest brak wiary .Brak wiary powoduje brak chęci do działania Pozwolę sobie zacytować słowa Tatiany Graczowej z jej książki pt Święta Ruś Przeciwko Chazarii.WIARA TO POCZĄTEK ,JEJ SIŁA URUCHAMIA FIZYCZNE I POLITYCZNE PROCESY ZJEDNOCZENIA I TWORZENIA.JEJ SŁABOŚĆ JEST PRZYCZYNĄ PROCESÓW ROZKŁADU I ROZPADU.Ja się pod tym podpisuję.Kto następny?Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 39. Marucha powiedział/a
  2014-02-16 (niedziela) @ 21:46:24

  Re 14:
  Też mam wrażenie, iż ów człowiek z teczką byłby lepszym prezydentem i od Stolzmanna, i od Kalksteina, i od Chrabiego K. A co byście państwo powiedzieli na taką wersję wydarzeń że ten człowiek z teczką został wprowadzony do tego wyborczego spektaklu ażeby widzowie bardziej się mogli ekscytować i nie dostrzegli oszustwa wyborczego?

 40. Roman K powiedział/a Panie Romanie proponuje pan utworzenie wielkiego ruchu .Tylko czy ten wielki ruch ma się skoncentrować na wyborach do sejmu czy na bojkocie wyborów.O TO JEST PYTANIE Trzeba mieć na uwadze fakt że Państwowa Komisja Wyborcza fałszuje zarówno wyniki wyborów jak i frekwencję wyborczą. I co pan na to?Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 41. Boydar powiedział/a
  2014-02-17 (poniedziałek) @ 19:13:49

  Panie Stefanie, to genialny fortel godny Zagłoby, zupełnie jak z Kolumbryną.
  Tylko skąd my weźmiemy nowy Episkopat. Trzeba nad tym pomyśleć wcześniej. Szanowny panie ,dziękuję Nie przestajemy myśleć i o tym skąd wziąć Nowy Episkopat ale jak by się udało pozbyć tego ,który już jest to łatwiej było by znaleźć następców.Pozdrawiam Stefan Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com Ps planujemy w odpowiednim czasie zwrócić się z apelem do Episkopatu aby nie namawiał wiernych do pójścia na wybory.Większość wyborców w Polsce z 30000000 uprawnionych do głosowania jest po prostu nieświadoma i głosuje na swoich okupantów.To jest duży problem.

 42. Kaziu Kozoduj said

  Szanowny Panie Dembowski, zanim Pan się zabierze za odbudowę Polski i Narodu, proponuję wreszcie nauczyć się pisać komentarze: to, co cytujemy, powinno być wyraźnie oddzielone od tego, co sami piszemy, a nie zlewać się w jeden strumień liter.

  Nie mam zaufania do zdolności ludzi, którzy tworzą ruchy polityczne, partie, ugrupowania, jeśli nie potrafią np. poprawnie i przejrzyście napisać ulotki propagandowej, z akapitami, odstępami, interpunkcją itd.

 43. Marucha said

  Re 39:
  Czy ma Pan jakieś podstawy, by tak sądzić – czy to tylko fantazja?

 44. Krzysztof P said

  at 39
  Ciekawa insynuacja – (ST.Tymiński ) podstawiony byśmy sie nie zoriętowali, że wybory są na niby, a komuchy robią nas w jajo?
  No i on sie tak poświęcił siebie i Rodzinę dla ichnego ” dobra ” za W Ł A S N E P I E N I Ą D Z E, które mu dowoziła ( szmuglowała ) m/n żonka? ł Pewnie za to w podzięce obił ją, – jak podała gazeta michnika vel.szechtera?
  Jak na MUZG nowego otwarcia, to p.jesteś cienki „Bolek” Stefek/ spoufalam się po tym wiadomym obiciu mi mordy – chlip, chlip, chlip /.

 45. Krzysztof P powiedział/a
  2014-02-17 (poniedziałek) @ 21:16:48

  at 39
  Ciekawa insynuacja – (ST.Tymiński ) podstawiony byśmy sie nie zoriętowali, że wybory są na niby, a komuchy robią nas w jajo?
  No i on sie tak poświęcił siebie i Rodzinę dla ichnego ” dobra ” za W Ł A S N E P I E N I Ą D Z E, które mu dowoziła ( szmuglowała ) m/n żonka? ł Pewnie za to w podzięce obił ją, – jak podała gazeta michnika vel.szechtera?
  Jak na MUZG nowego otwarcia, to p.jesteś cienki “Bolek” Stefek/ spoufalam się po tym wiadomym obiciu mi mordy – chlip, chlip, chlip /. Spoufalaj się Krzysiu,tobie wszystko wolno Nie moja wina że twoje szare komórki przestały pracować Nie do mnie miej o to pretensje.W jaki sposób poświęcił się Tymiński,na czym to poświęcenie miało by polegać bo nie rozumiem?Skąd wiesz skąd pochodziły pieniądze na jego kampanię.?Tobie po prostu wstyd się przyznać że od 89 roku jesteś robiony w jajo.Nie ty jeden Krzysiu,ja też wziąłem udział ten jedyny raz w tej farsie wyborczej i na tym poprzestałem Czytałeś apel Tymińskiego o bojkot wyborów w 2007 roku?Nie ?To przeczytaj to może co nieco zrozumiesz.Teraz Stan Tymiński namawia do wyborów.Nic nie kapujesz Krzysiu Co do Bolka to sobie daruj.Możesz mnie opluć rzadkim gównem.Mnie tam wsio rawno.Psy szczekają a moja karawana powoli jedzie dalej,do zwycięstwa,do wolnej Polski.Nie ty jeden mnie opluwasz, ty po prostu nic innego nie potrafisz tylko opluwać tych z których zdaniem się nie zgadzasz.Ps nie boisz się że któregoś dnia zabraknie ci śliny i się zatrzesz?

 46. Marucha powiedział/a
  2014-02-17 (poniedziałek) @ 20:47:17

  Re 39:
  Czy ma Pan jakieś podstawy, by tak sądzić – czy to tylko fantazja? Panie gajowy nie słyszał pan że z daleka lepiej widać?jak się kiedyś spotkamy to pokaże co mam ale na razie jeszcze za wcześnie więc niech tak zostanie póki co.Oj naiwni ci moi rodacy.

 47. Kaziu Kozoduj powiedział/a
  2014-02-17 (poniedziałek) @ 20:45:57

  Szanowny Panie Dembowski, zanim Pan się zabierze za odbudowę Polski i Narodu, proponuję wreszcie nauczyć się pisać komentarze: to, co cytujemy, powinno być wyraźnie oddzielone od tego, co sami piszemy, a nie zlewać się w jeden strumień liter.

  Nie mam zaufania do zdolności ludzi, którzy tworzą ruchy polityczne, partie, ugrupowania, jeśli nie potrafią np. poprawnie i przejrzyście napisać ulotki propagandowej, z akapitami, odstępami, interpunkcją itd. Panie Kaziu,obiecuję że się poprawię Niczego nie tworzę,ja tu tylko sprzątam . Pozdrawiam Ps co do partii to mam już wyrobione zdanie na ten temat i uważam że partie to mafie.

 48. RomanK said

  ad 40…
  Wielki masowy Ruch Polakow moze sie tylko i wylacznie skupic wokol wielkiej masowej akcji!
  TYLKO i wylacznie -Odmowa Posluszenstwa, podporzadkowywania sie wladzy sprawia , ze TA WLADZA od tej chwili nie ma= ani JAK….ani KIM rzadzic. Oprawcom i Uzurpatorom Narod musi powiedzic Nie..a to objawi sie tylko i wylacznie pod postacia Wielkiego Bojkotu Farsy- jakimi sa od 1990 roku kazde jedne tzw, dla kpiny „wybory”!
  Prosze zauwazyc, ze tzw Sierpniowe Strajki, nie byly niczym innym tylko masowym Bojotem ,ktory przeorganizowano w to co bylo pod reka..mniejsza -czy to bylo spreparowane celowo przez sluzby – czy nie.
  Nauczeni doswiadczeniem wiemy- ze takie cos jest mozliwe!
  Wiemy tez ,ze Uklad Trzymajacy Wladze zgral ostatnie garnitury swoich pacynek!
  Nawolywanie do organizacji wokol wyborow jest aktem nie tyle infantylizu politycznego- czy idiotyzmem, ile daleko idacej wspolpracy z obecna wladza, gdyz opierajac sie na istniejacym Systemie i Ordynacji, kazda jedna akcja zakonczy sie tak -jak zaprojektowal ja system.
  Bojkot Powszechny..prowadzony na roznych plaszczyznach i formach..czy to dewocyjnych- czy laickich jest pewnego rodzaju plaszczyzna- na ktorej moze dojsc do zorganizowania sie narodu w masowy Ruch, laczacy wiele roznorodnych ugrupowan i formacji politycznych i spolecznych.O roznych orientacjach i denominacjach.
  Prosze pamietac ,ze Bojkot to Organizacja…!!!!! Ize Bojkot sam wyloni swoje elity i przywodcow!
  To Zorganizowana Swiadoma i Obywatelska Akcja Protestu przeciwko samowoli wladzy i uzurpatorskim antynarodowym Rzadom Xenokratow Jewropejskich!
  BOjkot ma doprowadzic do:

  Przywrocenia podmiotowosci suwerena Narodowi Polskiemu i przywrocenia mu zdolnosci decydowania o Wlasnym Losie!!!!!.
  Dokona sie tego poprzez:

  1Zadania Nowej Ordynacji wyborczej i wolnych ROWNYCH i bezposrednich wyborow!
  2. Wylonienia w takich wyborach wladz reprezentacyjnych i wiarygodnych a przedewszystkim ….Polskich!
  To wszystko!
  Dwa punkty to caly Program Bojkotu obecnego Bandycko Zlodziejskiego Ukladu Frymaczacego Polska i przyszloscia Polakow!
  Dwa postulaty..i nic wiecej! TO glowny cel Bojkotu! i jego organizacji Narodu Polskiego w struktury terytorialne i ogolnokrajowe! Ktore pozwola na wylonienie nowych kandydatow do wladz przedstawicielskich!

  Nowo wylonione Wladze same z delegacja Narodu Polskiego dokonaja korekty obowiazujacego Ustroju Politycznego Polski…poprawek Konstytucyjnych przywracajacych suwerennosc Polsce, i radykalna reforme Sadownictwa i Prokuratury! w pierwszej kolejnosci, Sady i sedziowie , palestra i prokuratury!
  W Polsce musza zostac te instytucje poddane radykalnej i ostrej lustracji w drodze wybieralnosci Sedziow i Prokuratorow..tak- jak jest w krajach demokratycznych i obywatelskich!
  Przywrocic nalezy w sadownictwie instytucje Wybieralnych Zaufanych Law Przysieglych Obywatelskich.
  Oraz innych postulatow, jakie wyloni nowy zorganizowany wg wlasnej woli Narod Polski.
  Z ktorych sam zglaszam powolanie instytucji Narodowego BVanku Polsiego z pelnym i wylacznym prawem emisji pieniadza ! Prokuratorii Generalnej i Instytucji Skarbu Narodowego,,jako organu dbajacego o majatek narodowy Polski i jako instytucji kasacyjnej praw i obowiazkow dot wlasnosci, przejmowania wlasnosci i kasacji ksiag wieczystych i wprowadzenia z powrotem do obrotu przez zakladanie nowych ksiag dot nieruchomosci w tym najwazniejszego obrotu ziemia oraz osobno prawami gorniczymi.
  Prosta i jasna jak slonce sprawa. Bojkot!

 49. RomanK said

  Prosze zwrocic uwage pisze o wyborach trzyprzymiortnkowych, gdzie tylko obywatele wysuwaja w drodze konsensusu kandydatow do Sejmu i Sejmikow lokalnychQ!
  Zadnego prtyjniactwa i ich mafijnej hegemonii! Kandydaci powinni reprezentowac Narod,,i nikogo innego!

 50. RomanK said

  Jesze jedna uwaga….w Sierpniu 80 nedi bylo mozliwym wysniecie takich tylko dwoch postulatow!
  AStad caly zastepczy taniec wokol..i tworzenie erzatz przedstawicielstwa Narodu w formie NSZZ Solidarnosc…
  dzis jest to mozliwe. Dzis bezposrednio zadamy przywrocenia Narodowi jego Podmiotowowci Suwerena we wlasnym Kraju!
  Sytuacja na Ukrainie sprzyja Bojkotowi…utrata twarzy przez tzw lze opozycja przez Parchatych i Sarmatych…stwarza bardzo dogodne warunki dla Bojkotu!
  Katolicy pwoinni w tym widziec Palec Bozy i Jego Odpowiedz na modlitwy..reszta zalezy od Polakow!

 51. Roman K powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 03:14:03

  Proszę zwrócić uwagę piszę o wyborach trzy przymiotnikowych, gdzie tylko obywatele wysuwają w drodze konsensusu kandydatów do Sejmu i Sejmików lokalnych Q!
  Żadnego prtyjniactwa i ich mafijnej hegemonii! Kandydaci powinni reprezentować Naród,,i nikogo innego! Panie Romanie widzę że pan zrozumiał cele jakie postawiło sobie do realizacji polonijne Stowarzyszenie Demokracja USA Dokładnie chodzi o to co pan zauważył Dążymy do zmiany ordynacji wyborczej z partyjnej antydemokratycznej na obywatelska JOW .Polska już została podzielona na 460 okręgów z liczbą wyborców 80000.Ordynacja musi dać wyborcom gwarancję kontroli swoich przedstawicieli w sejmie Inaczej nic się nie zmieni TO BEZPARTYJNI POSŁOWIE MAJĄ KONTROLOWAĆ RZĄD a nie tak jak to jest obecnie że to rząd kontroluje sejm czyli samego siebie.To tak jakby koniowi oddać lejce i bat.Wóz znalazł by się w rowie bo tam dużo zielonej trawy..Proszę zwrócić uwagę na dwie sprawy Pierwsza to ilość wyborców w okręgach według JOW Jeśli partyjniaków w okręgu będzie 4-5 razy mniej ,to automatycznie zwiększają się szanse kandydatów niezależnych od partii,czyli takich którzy chcą i mówią własnym głosem.To jest poważne zagrożenie dla obecnych elit partyjnych.Szkoda że duży odsetek wyborców biorących udział w wyborach tego nie rozumie. Po drugie w okręgach małych ludzie się na ogół znają, mam na myśli tych politycznie świadomych.To powoduje że jest duże prawdopodobieństwo wygrania wyborów przez niepartyjnych lokalnych działaczy,którzy mają już jakieś doświadczenie w działalności samorządowej i można ocenić ich skuteczność działania w sprawach obrony interesu mieszkańców na danym terenie.Biorąc udział w wielu spotkaniach w Polsce mogę powiedzieć że większość liderów organizacji z Polską w nazwie ,przedkłada swój partykularny interes ponad interes społeczny.To jest duży problem Wierzymy jednak że coraz bardziej świadome społeczeństwo mając to na uwadze,będzie eliminowało ludzi takiego pokroju nie udzielając im swojego poparcia.Pozdrawiam pana i dziękuje za uwagę.Proszę o swoich spostrzeżeniach rozmawiać ze swoimi bliskimi znajomymi To wcześniej czy później odniesie pozytywny skutek.Na dzień dzisiejszy nie mamy dostępu do mendiów dlatego będziemy podejmować działania w tym kierunku.To my obywatele jesteśmy zmuszani opłacać abonament telewizyjny ale nie posiadamy swojej reprezentacji w KRRiT To musi się zmienić ale jak się mocno o to nie upomnimy to nie możemy na to liczyć że nam to dadzą.Stefan Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com Ps .zapraszamy do współpracy .

 52. Roman K powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 03:24:24

  Jesze jedna uwaga….w Sierpniu 80 nedi bylo mozliwym wysniecie takich tylko dwoch postulatow!
  AStad caly zastepczy taniec wokol..i tworzenie erzatz przedstawicielstwa Narodu w formie NSZZ Solidarnosc…
  dzis jest to mozliwe. Dzis bezposrednio zadamy przywrocenia Narodowi jego Podmiotowowci Suwerena we wlasnym Kraju!
  Sytuacja na Ukrainie sprzyja Bojkotowi…utrata twarzy przez tzw lze opozycja przez Parchatych i Sarmatych…stwarza bardzo dogodne warunki dla Bojkotu!
  Katolicy pwoinni w tym widziec Palec Bozy i Jego Odpowiedz na modlitwy..reszta zalezy od Polakow! Przepraszam ale mam ingerencję z zewnątrz w moim komputerze.Panie Romanie ma pan rację, Bojkotowi wyborów w Polsce sprzyja sytuacja na całym świecie.Narody się zbuntowały przeciwko uciskowi i nikt już tego nie będzie w stanie zatrzymać nawet wojna.Wojna może spowodować że ludzie dobiorą się do dupy twórcom ŚWIATOWEGO RZĄDU I ALBO ICH ODIZOLUJĄ NA JAKIEJŚ WYSPIE TAK JAK NAPOLEONA ALBO ICH FIZYCZNIE ZLIKWIDUJĄ Nikt nie jest w stanie wygrać z ludźmi pragnącymi być wolnymi obywatelami.Trzeba w to wierzyć wszak wszystko zaczyna się od wiary.Stefan Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

 53. Marucha said

  Panie Stefanie,
  Nie chcę być upierdliwy – ale ile czasu może Panu zabrać nauczenie się następujących czynności:
  1. Po zacytowaniu przedmówcy, nacisnąć ENTER i zrobić nowy wiersz.
  2. Wprowadzić tam ciąg znaków np: —————————————
  3. Nacisnąć ENTER.
  4. Napisać swój komentarz.

  W chwili obecnej nie wiadomo, kto co napisał.

 54. Boydar said

  A to i ja coś od siebie, jak wszyscy to babcia też.
  Panie Stefanie, przyjmując za dobrą monetę te wszystkie Pańskie starania, czy nie obawia Się Pan, że koś Pana kiedyś rozliczy, za tak skuteczne „spierdo_lenie nabożeństwa” ?

 55. RomanK said

  Panie Stefanie…ja to rozumiem od lat kiludziesiatkow lat..o czym swiadczy wiele moich textow na temat w przeciagu 30 lat.
  Gdyby pan czasami zamiast sie drzec ….zechcial posluchac innych co mowia, tez by pan cos uslyszal, a nawet zrozumial o wiele wczesniej. W tym prosze pana i to -ze JOW nie jest zadnym panaceum i owszem ma dobre strony -ale tylko pod paroma warunkami ,ktore musza byc bezwzglednie spelnione, w celu zabezpieczenia rownosci. Bezwzgledny limit finansowy na kampanie wyborcza..z limitem donacji nie wiekszym niz 50 zl..pod rygorem uniewaznienia i penalizacji, i dokladnie taki sam dostep do mediow na takich samych warunkach duzej ogladalnosci na zasadzie prezentacji programu i osoby kandydata. Z nalozeniem na wlascicieli mediow obowiazku pod rygorem utraty licencji, dostepu darmowego czasu antenowego w wystarczajacej ilosci. Tzw. Blok wyborczy, bedacy obowiazkiem Mediow wobec panstwa, za korzystanie z dobra narodowego jakim jest ether.
  Inaczej lepiej od razu zastapic wybory, glosowania i cala ta szopke niezmiernie kosztowna..na licytacje i przetarg otwarty na stanowiska panstwowe.

 56. Easy Rider said

  Ad 53 – Marucha.

  Problem zdaje się nie w tym, że pan D. nie wie, jak posługiwać się klawiaturą, lecz że nie widzi potrzeby oddzielania czy odróżniania wypowiedzi cytowanej od własnej. Powyższe świadczy o tym, że jegomość może nie posiadać nawet matury. Sprawa jest beznadziejna, bo na naukę za późno, gdyż w tym wieku, jak wiadomo – do głowy wchodzi tylko wódka.

 57. RomanK said

  Zdaje sie ze pomylilem pana Stefana z panem Walerianem;-))). ale to samo obowiazuje.
  Narzekanie ze nas malo..to nieudolnosc rozumienia sytuacji.
  Wcale nas nie jest malo!!!!!!
  Tego bali sie Komunisci!!!! 1981 roku…ze moga STRACIC WLADZE w drodze pokojowego wyglosowania Komuny..stad uderzenie i rozwalenie Solidarnosci!
  Jest nas zdecydowana wiekszosc!!!!!!
  Stad taki strach Kaczynskich i straszenie w Lozy B’nei B’rith przed Smolarem, ze jak sie zbiora nad urna, przejma legalnei wladze!
  Wtedy bali sie ze przegraja wybory..dlatego Kaczyscy dokonali dywersji rozsadzajac LPR i Samoobrone niszczac swoja wlasna Koalicje…a to jest poprostu zdrada i akt agenturalnej dywersji~!
  Z tym skonczyl sie okres , kiedy mozna bylo cokowliek zrobic w Ukladzie obowiazujacym przez udzial w tzw, Wyborach.. I od tego czasu nie mozna zrobic nic…jedyna skuteczna droga to Bojkot zmuszajacy Trzymajacych wladze do oddania Paly….
  Jest nas wiecej ..ale brak jest organizacji.!!!!!
  Dlatego potrzebna jest Taka Masowa Powszechna Akcja Jednoczaca Polakow!
  Bojkot! Laczacy wszystkich Polakow , wszystkich denominacji, i wyznan, przekonan i orientacji.
  Jesli JOW to pod warunkami- jak wyzej….ONI na JOWy sa juz doskonale przygotowani…maja KASE! maja MERDIA! i Maja Wojewodzkie Komisje Wyborcze poza wszelka kontrola!

 58. Easy Rider powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 14:24:37

  Ad 53 – Marucha.

  Problem zdaje się nie w tym, że pan D. nie wie, jak posługiwać się klawiaturą, lecz że nie widzi potrzeby oddzielania czy odróżniania wypowiedzi cytowanej od własnej. Powyższe świadczy o tym, że jegomość może nie posiadać nawet matury. Sprawa jest beznadziejna, bo na naukę za późno, gdyż w tym wieku, jak wiadomo – do głowy wchodzi tylko wódka. .Maturę posiadam ale niestety i na szczęście nie posiadam dyplomu wyższej uczelni .Jestem na sześćdziesiątym roku Uniwersytetu Życia.Pamiętam jak jeden z profesorów Uniwersytetu Yale z New Haven w stanie CT ,któremu na pytanie jakie skończyłem studia odpowiedziałem w ten sposób ,popatrzył na mnie i rzekł to może być najlepsza uczelnia na Świecie,lepsza od tej na której jestem profesorem.To samo ale nieco inaczej powiedział mi ostatnio jeden z polskich profesorów.Jeśli ktoś myśli że ukończenie szkoły wyższej to osiągnięcie szczytu mądrości to jego sprawa i ma do tego prawo.Wracając do odpowiedzi to na naukę nigdy nie jest za późno a co się tyczy wódki to piję okazjonalnie i w małych ilościach.To wszystko jest do sprawdzenia Mam natomiast problem że jak bym nie napisał to i tak po kliknięciu w opublikuj komentarz,tekst mojej odpowiedzi łączy się z tekstem na który odpowiadam.Pozdrawiam i odpowiem fraszką którą Leszek Miller odpowiedział w sejmie Januszowi Palikotowi Próżno repliki się spodziewasz ,nie dam ci pstryczka ani klapsa .Nie powiem nawet pies Cię je…ł ,bo to mezalians był by dla psa(ponoć J.Tuwim)

 59. Boydar powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 11:24:27

  A to i ja coś od siebie, jak wszyscy to babcia też.
  Panie Stefanie, przyjmując za dobrą monetę te wszystkie Pańskie starania, czy nie obawia Się Pan, że koś Pana kiedyś rozliczy, za tak skuteczne “spierdo_lenie nabożeństwa” ? Jak bym się bał to siedział bym w USA i liczył $$$$$$$$$$$$$$.Jeśli ktoś ma prawo mnie rozliczyć za to co robię to jedynie Pan Bóg.Ps babcię zostaw w spokoju

 60. RomanK powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 13:52:52

  Panie Stefanie…ja to rozumiem od lat kiludziesiatkow lat..o czym swiadczy wiele moich textow na temat w przeciagu 30 lat.
  Gdyby pan czasami zamiast sie drzec ….zechcial posluchac innych co mowia, tez by pan cos uslyszal, a nawet zrozumial o wiele wczesniej. W tym prosze pana i to -ze JOW nie jest zadnym panaceum i owszem ma dobre strony -ale tylko pod paroma warunkami ,ktore musza byc bezwzglednie spelnione, w celu zabezpieczenia rownosci. Bezwzgledny limit finansowy na kampanie wyborcza..z limitem donacji nie wiekszym niz 50 zl..pod rygorem uniewaznienia i penalizacji, i dokladnie taki sam dostep do mediow na takich samych warunkach duzej ogladalnosci na zasadzie prezentacji programu i osoby kandydata. Z nalozeniem na wlascicieli mediow obowiazku pod rygorem utraty licencji, dostepu darmowego czasu antenowego w wystarczajacej ilosci. Tzw. Blok wyborczy, bedacy obowiazkiem Mediow wobec panstwa, za korzystanie z dobra narodowego jakim jest ether.
  Inaczej lepiej od razu zastapic wybory, glosowania i cala ta szopke niezmiernie kosztowna..na licytacje i przetarg otwarty na stanowiska panstwowe. Panie Romanie K.Nie powiedział pan niczego czego bym nie wiedział a nawet powiedział pan o wiele mniej niż wiem Pozdrawiam .To nie prawda że nie słucham innych co mówią Słucham a nawet bardzo uważnie .Tylko że ja wybieram sobie kogo chcę słuchać .Rzadko korzystam z rad od ANONIMÓW

 61. Marucha powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 08:49:30

  Panie Stefanie,
  Nie chcę być upierdliwy – ale ile czasu może Panu zabrać nauczenie się następujących czynności:
  1. Po zacytowaniu przedmówcy, nacisnąć ENTER i zrobić nowy wiersz.
  2. Wprowadzić tam ciąg znaków np: —————————————
  3. Nacisnąć ENTER.
  4. Napisać swój komentarz.

  W chwili obecnej nie wiadomo, kto co napisał.

  Panie gajowy robiłem już wszystko ale zawsze po kliknięciu na opublikuj komentarz,mój tekst łączy się z tekstem na który odpowiadam.Być może to jest wina oprogramowania w moim komputerze ale mam powody twierdzić że mam gości którzy zainfekowali mój komputer.postaram się to naprawić.dziękuję .Ps znalazłem dzisiaj coś dla pana odnośnie Tymińskiego a pan już myślał że konfabuluję na jego temat.

 62. Marucha powiedział/a
  2014-02-17 (poniedziałek) @ 20:47:17

  Re 39:
  Czy ma Pan jakieś podstawy, by tak sądzić – czy to tylko fantazja?

  Panie Tymiński, „ludziu” z nikąd, czyli króliku wyjęty przez służby
  przed wyborami jako „zagrożenie” dla Bolka i Dickmana. Dobrze to rozegrali. Pana przeszłość, wyjazd z kraju, jest bardzo i to bardzo ciemna, nie mi ją roztrząsać. Ja bardzo uważnie pana wtedy obserwowałem i pamiętam te dolarowe obiecanki cacanki dla ogłupionych przez pana ludzi. Pojawił się pan jak meteor i potem zniknął jak meteor. Teraz pojawia się pan ponownie. Polacy nie dadzą się już nabrać na pana bzdety tu serwowane i pana czarną pustą teczkę i powyższe wypociny. Polacy zmądrzeli przez te lata, zaznaczam Polacy, my Polacy od pokoleń, z krwi i kości, u nas jest pan bez szans. To tyle i tylko tyle na pana temat, na więcej szkoda mi klawiatury, choć mógłbym pana punktować do woli. Teraz może mnie pan zbanować, etc… ma pan prawo, to pana blog, choć pierwszy i ostatni to mój wpis na pana blogu.
  nadużycie link skomentuj
  Kula Lis 62 18.02.2014 10:31:01

  Ps .ja opieram się na własnej obserwacji oraz dostępnych mi materiałach. .Proszę się zastanowić dlaczego Tymiński jeszcze w 2007 roku namawiał do bojkotu wyborów a teraz nagle zmienił zdanie.Prawda że to zastanawiające w czasie kiedy wszystkim wiadomo że PKW fałszuje nie tylko wyniki wyborów ale i frekwencję .Pozdrawiam i dziękuję za cenne wskazówki

 63. Marucha said

  Re 61:
  Nie rozumiem Pana problemów. Bez względu na to, jaką przeglądarką i jakim systemem operacyjnym się Pan posługuje, o formatowaniu tekstu decyduje WordPress, działający w identyczny sposób dla każdego użytkownika.

  Re 62:
  Być może intuicja Pana nie myli, ale ja tu nie widzę żadnych konkretów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: