Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Przeciwko liberalizmowi

Posted by Marucha w dniu 2014-02-16 (Niedziela)

Partie i liberalizm to dwa niszczące czynniki, które totalnie sieją spustoszenie w naszym kraju. Partie to obiekt kpin i lekko mówiąc niechęci ze strony większości rodaków. Liberalizm za to potęguje materializm, a także skrajnie indywidualistyczne podejście wobec reszty narodu.

Partiom jest to oczywiście na rękę, kiedy naród jest podzielony, a jego członkowie bardziej mają siebie za przeciwników niż ludzi z tej samej wspólnoty. Partie wtedy bardzo łatwo wkładając masę pieniędzy w przeróżne kampanie mogą rozgrywać narodem w każdy możliwy sposób.

Ludzie partii używają wielu wspaniałych słów, a także mają się za przedstawicieli narodu. Ich koronnym argumentem w życiu politycznym jest to, że ludzie mogą właśnie mieć takich przedstawicieli, którzy ich w godny sposób reprezentują. Słysząc tego typu słowa przeważnie wybucham gromkim śmiechem. Godni przedstawiciele? Przedstawiciele reprezentujący głos narodu? Kiedy, gdzie, jak? Niechże mi ktoś pokaże w historii III RP partię będącą w sejmie realizującą interes narodowy!

Liberalizmem w III RP zarażają nas już od małego, w szkole przedstawiając tę myśl, jako jedyną słuszną drogę. Liberalizm ma ciągle bardzo destrukcyjny wpływ na życie naszego narodu. Rozdzielił naród na jednostki każąc biec za dobrami materialnymi za wszelką cenę.

Liberalizm rozdzielił członków tego samego narodu, promując postawę patrzenia i zajmowania się jedynie samym sobą. Liberalizm nas osłabił, zamknął nas we własnych domach, doprowadził do patrzenia na siebie podejrzliwym wzrokiem i utraty więzów rodzinnych czy też sąsiedzkich. Liberalizm zabija każdą wspólnotę, osłabiając też wewnętrznie nasz kraj.

Ludzie współczesnych partii politycznych w ustroju liberalnym bardzo łatwo wykorzystują działania tejże ideologii/myśli. Dzięki liberalizmowi mogą w każdy możliwy sposób stawiać przeciwko sobie ludzi tego samego narodu, doprowadzając do wewnętrznego wrzenia w kraju. Kiedy jesteśmy rozbici, ludzie partii robią sobie co chcą. Nie zawahają się nawet na chwile, aby uderzyć w obecne nastroje podsycić je bądź wykorzystać na swoją korzyść.

Partie polityczne nie powinny mieć władzy jak obecnie, bo wtedy każda z partii, każdy z jej liderów traktuje Polskę jako zabawkę, a naród jak pionki na szachownicy, które można w różny sposób przestawiać. Demokracja liberalna daje jednak partiom politycznym praktycznie władze totalną. A to równa się zawsze dzieleniu narodu na części i pogrywaniu sobie przez partie Polską na wszystkie strony.

Liberalizm przyniósł nam do kraju upadek autorytetów i hierarchii, upadek bohaterów oraz tradycji. Liberalizm przyniósł nam skrajnie egoistyczny indywidualizm oraz partie polityczne ten indywidualizm wykorzystujące. Liberalizm przyniósł do Polski brak zaufania, upadek więzi społecznych, upadek przyjaźni, braterstwa i poczucia wspólnych interesów. Jesteśmy jednym narodem, mamy wspólne interesy i tylko nasza jedność pomoże nam realizować je jak najlepiej.

Obecne partie i liberalizm są ze sobą połączone bardzo mocnymi więzami. Nie ma możliwości, aby bez siebie istniały. Dlatego też walcząc z przyniesionymi do nas „wartościami”liberalnymi będziemy także w ten sposób odsuwać się jako naród od niszczących naszą jedność partii politycznych. Demokracja liberalna w historii naszego kraju pokazała, że nie jest w stanie stworzyć państwa silnego wewnętrznie i zewnętrznie. Partie liberalne doprowadziły nas do tego, że młodzi Polacy stad uciekają, nie widząc przyszłości we własnym kraju. Dzięki również tym partiom jesteśmy słabi zewnętrznie, rozgrywani poprzez różne instytucje międzynarodowe czy stolice obcych państw.

Liberalizm i jego skutki pokazały już, że są nieodpowiednie dla teraźniejszości i przyszłości naszego kraju. Musimy z liberalizmem walczyć i zastępować go własnymi zasadami. Żyjemy w epoce liberalizmu, jednak nie jest powiedziane, że epoka ta jest wieczna.

Liberalizm i jego demokracja liberalna, to ustrój bezczelny. Przedstawiciele demoliberalizmu wmawiają ludziom poprawę bytu, że jest dookoła coraz lepiej. To nic, że warunki bytowe wielu polskich rodzin ulegają totalnemu upadkowi, to nic, że coraz więcej młodych ludzi emigruje, bądź jest bez pracy lub bez szans na godny zarobek. Przedstawiciele demokracji liberalnej będą wmawiać i upierać się, że jest ok, że dzięki nim jest naprawdę wspaniale!

Czyż nie przerabiamy tego codziennie? Czy ktoś włączając tv nie czuje się jakby mowa była o zupełnie innym kraju? Czy naprawdę musimy się na to wszystko godzić?

Należy zrozumieć, że ludzie partii z demokracji i liberalizmu zrobili sobie bożka. To dla nich wręcz religia, bo dzięki niej są ustawieni i mogą spokojnie na cierpieniu narodu dokonywać przeróżnych rzeczy. To demokracja i liberalizm doprowadzają do upadku ducha wartości narodowych i nasz kraj.

Musimy odzyskać ducha wspólnoty, w którym jednostka będzie przekonana, że w tej wspólnocie jest w stanie osiągnąć sukces, że dzięki narodowemu solidaryzmowi nie zostanie sama i będzie mogła liczyć na ludzi tej samej narodowości. Musimy odzyskać ducha narodu, jego wartości. Odzyskać braterstwo, hierarchię, pokonać materializm, pokazując ludziom, że życie to coś więcej. Liberalizm to fałsz, a my z tym fałszem musimy wygrać.

Krzysztof Kubacki
http://www.nacjonalista.pl

Komentarzy 10 do “Przeciwko liberalizmowi”

 1. Przecław said

  Szczukę zatkało.

 2. Przecław said


  Stanisław Szczuka o „lesbie” Kazimierze, film Wojciechowskiego.

 3. Babaj said

  Co to jest ten liberalizm?

 4. Zenit said

  Polecam.

 5. Zenit said

  Obrazu nie wyświetliło.

  Artykuł jest populistyczny, nic nie wyjaśnia, nie podaje żadnych przykładów, nie wyjaśnia czym jest liberalizm. Nie odnosi się nawet do tego czy chodzi o liberalizm w sferze moralnej, czy liberalizm gospodarczy.

  A problem jest taki, że prawdziwy liberalizm i jego definicję zastąpiono lewacką fałszywką, wobec czego dzisiejszy system skrajnie różni się od liberalizmu, mimo że jest nim nazywany.

 6. Marucha said

  Re 3:
  A jaki jest ten prawdziwy liberalizm?

 7. Ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni… 🙂

  Ten Kubacki próbuje walczyć z liberalizmem i proponuje rozwiązania, które właśnie do liberalizmu prowadzą. 🙂

  To jest szukanie głupiego. 🙂

 8. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 9. RomanK said

  Liberalizm- to doktryna polityczna, ktora zaklada i propguje progress socjalny, gospodarczy i polityczny w drodze przemian i reform politycznych poprzez legalna zmiane prawa, a nie w drodze rewolucji.
  Tylko tyle….

 10. Bógmymsędzią said

  Polecam krótką książkę która tłumaczy czym jest (był) liberalizm. Frederic Bastiat – Prawo – dostępna za darmo w pdf.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: