Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Chcą uczyć dzieci masturbacji

Posted by Marucha w dniu 2014-02-18 (Wtorek)

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz podczas konferencji po spotkaniu „Stop seksualizacji dzieci i młodzieży”

Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, 4-latki powinny uczyć się w przedszkolu masturbacji. Standardy WHO popiera Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania i chce je wprowadzać w Polsce – informuje „Fakt”.

Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa – w wieku 0-4 lat”, „Podstawowe wiadomości dotyczące antykoncepcji – w wieku 6-9 lat”, „Różne metody antykoncepcji i ich stosowanie, mity dotyczące antykoncepcji – w wieku 9-12 lat” – oto wybrane fragmenty z programu WHO, którego tytuł brzmi „Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem”.

Zawarte tam standardy wychowania seksualnego określają, co dzieci i młodzież – w zależności od wieku – powinny wiedzieć i rozumieć.

Wytyczne te przedstawiono kilka dni temu podczas debaty pod hasłem „Stop seksualizacji dzieci”, zorganizowanej przez Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, pełnomocnika rządu ds. równego traktowania. Pani minister zapewniała uczestników spotkania, że „nie ma dorosłego ani na prawicy, ani na lewicy, który powiedziałby, że chce seksualizacji dzieci”.

„Fakt” zastanawia się jednak, czy rzeczywiście tak jest, skoro po lekturze dokumentu WHO ma się wrażenie, że zawarte tam wskazówki wręcz tej seksualizacji uczą. Tak właśnie twierdzili niektórzy z uczestników tej debaty, przytaczając szokujące fragmenty z dokumentu.
Agnieszka Kozłowska-Rajewicz początkowo zarzucała im kłamstwo, ale po przeczytaniu konkretnych cytatów, powoli wycofywała się z tego, co wcześniej mówiła.

– To są standardy. Możemy je czytać, zapoznawać się z nimi, inspirować się nimi. Ale jeżeli będziemy chcieli jakiś fragment wykorzystać, to się nad tym zastanowimy – odpowiadała na zarzuty Kozłowska-Rajewicz [g…o się „zastanowicie”, zrobicie jak wam każą – admin]

Wytyczne z programu WHO rząd już przyjął, a minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska zapowiedziała wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.

Czytaj więcej

http://fakty.interia.pl
 

Komentarzy 39 to “Chcą uczyć dzieci masturbacji”

 1. veri said

  ” Wytyczne z programu WHO rząd już przyjął … ” –

  – pewnie masturbacyjna sperma uderzyla im do glow !

 2. ?#%$&& said

  Skoro 4 latki mają się uczyć masturbacji to Kozopodobna-Rujewicz powinna się uczyć umierania.

 3. JO said

  Grzech rozwiazlosci jest najgorszy z Grzechow. Dzieci nie znajac co oznacza Czystosc Ciala nie odnajda sie jako nie tylko Rodzice ale I jako Malzonkowie.

  Uczennice dzieci Masturmacji? , Chyba narzuca nie dzieci masturmacji, gwalt na Dzieciach …spowoduje jeszcze wieksze Spustoszenie w Rodzinie, po prostu BRAK Rodzin…to Zaglada

 4. Jan said

  Biada temu ktokolwiek zgorszyłby jedno z maluczkich. Biada Kozłowskiej być może i nieświadomej służebnicy kozła ze łbem w kształcie odwróconego pentagramu.nazywanego niekiedy Bafometem

 5. Griszka said

  @4
  A ja nie mam nawet odrobiny litości dla przedstawicielki sitwy pedofilskiej. Bardzo dobrze wie co robi.

 6. Anna said

  niech sama sie uczy , od naszych dzieci wara tym porąbańcom

 7. Premizlaus said

  Z pyska widać, że Chazarka. Podobna do innej Chazarki, Holland, też Agnieszki.

 8. Mnie z pyska to ona Leszka Bubla przypomina, a ten typek tylko ośmiesza ruch narodowy i kabluje, mając koncesję na antyeskimosizm. A tematyczny pomysł jest całkowicie poroniony, ja w wieku 12 lat i później sam się wszystkiego nauczyłem, żaden chazarski pedofil nie musiał instruować mnie, co i gdzie.

 9. Brat Dioskur said

  W Holandii poruszenie.Okazuje sie ,ze przy okresowych badaniach szkolnej dziatwy lekarze zadaja jej dziwne pytania .I tak 12 latkow pytaja sie czy mieli juz stycznosc z seksem i z jakimi partnerami.Zaprotestowali rodzice a nieoczekiwanie krytyke tych praktyk wyrazil sam premier ,uzywajac okreslenia”idiotyczne pytania”. W prasie rowniez negastywne reakcje ,podkresla sie ,ze ten rodzaj pytan moze sugerowac dziecku ,ze seks w jego wieku jest rzecza naturalna.A powiadaja ,ze Holandia do szpiku kosci jest postepowa (czytaj: zepsuta), przynajamniej tak usiluje przekonywac nas Wybgaz i zgraja Paliglupa,ciagle sie na ten kraj powolujac….rzeczywistosc jest jednak inna.

 10. Miro said

  RZADAM REAKCJI PROKURATURY , POLITYKOW , KOSCIOLA I POCIAGNIECIA DO ODPOWIEDZIALNOSCI AUTOROW I ZWOLENNIKOW TEGO ZWYRODNIALEGO POMYSLU .

 11. czarli said

  Ciekawe czy swoim wnuczkom ta Pani pokaże jak się masturbować…Ale ona taka postępowa,że zaraz po wigilii przejdzie do nauk…

 12. Zerohero said

  Lobby szczepionkarskie hasbarując w Internecie bardzo lubi powoływać się na WHO, ONZ itd. jakby to były grona uczonych. Skąd to uwielbienie dla anonimowych komitetów, instytucji, urzędników? Masturbacja dla kilkulatków. To jest poziom tych gremiów.

 13. Dictum said

  Kiedy wreszcie przegonimy tych zboczeńców i te wynaturzone babskie kreatury z zajmowanych posad i poślemy do więzienia?!!!!

 14. JO said

  ad.12. Przegonimy ich wowczas gdy Sami staniemy sie rozni od nich. Przez 100 lat nas deprawowano a i wiecej. My godzimy sie na ROZWODY, Skrobanki, Kochanki…

  Jak wiec ich przegonic?

  Wprzody trzeba zaczac od samych siebie.

 15. marta15 said

  te tepa idiotke powinno sie pod mur postawic za zdrade ojczyzny i ludzkich wartosci.

 16. Cyt. „My godzimy sie na ROZWODY, Skrobanki, Kochanki…”
  A Pan się na kochanki i rozwody sam nie godzi, czy tylko obłudnie robi za przyzwoitkę? Wie Pan, ile jest zaniedbywanych mężatek, które tak głęboko utknęły w toksycznym związku, że nawet nie widzą szans wyjścia z tego impasu??? Sam ostatnio poznałem taką jedną B. – piękna kobieta, której mąż-impotent od lat ją bije i traktuje jak służącą. Swego czasu miał nawet założoną niebieską kartę. Dzieci mają już dorosłe i samodzielne, poza gniazdkiem, więc nie ucierpiałyby na rozwodzie rodziców… tylko że ten skurwiel i agresor przez lata całkowicie tak zniewolił tę kobietę finansowo i mentalnie, że ona nawet nie chce wziąć z nim tego rozwodu, choć strasznie się męczy, a ma rodzinne koneksje w Niemczech, by zacząć nowe, lepsze życie. On jest wielki pan, bo zarabia i zna sztuki walki, ona nie ma nic do gadania. Na początku naszej znajomości była totalnie przybita i rozbita, po dwóch tygodniach wyglądała kwitnąco. Nigdy nie zgłębiała tajników seksu i nawet nie masturbowała się, a ja byłem dopiero numerem 2 w jej życiu, choć już parę latek miała – ot, porządna dziewczyna jakich mało. Gdy pieściłem jej biust, stwierdziła że było jej „sto razy lepiej niż z mężem”, gdyż ten tyran zawsze tylko mechanicznie dbał o własne korzyści, nigdy o jej odczucia. A ja jeszcze nigdy nie widziałem u kobiety aż takiego oddania i uwielbienia względem siebie, choć nic nadzwyczajnego nie robiłem. Stawiam sprawę uczciwie: jestem przeciwnikiem monogamii. W tym przypadku kobieta choć na chwilę głęboko odżyła, nikt bezpośrednio nie ucierpiał. Więcej nie napiszę, gdyż nie chcę podpaść Gajowemu, ale ZASTANÓWCIE SIĘ, czy te związki długoterminowe aż jedno nie umrze, to taka znowu dobra rzecz jest… :/

 17. Premizlaus said

  Re 16:
  Niech Pan daruje sobie i nie opisuje znów swoich seksualnych przygód. Bóg po przez Kościół Katolicki ustanowił, że małżeństwo unieważnia tylko śmierć jednego z małżonków. Jak Bóg ustanowił, to znaczy, że jest to bardzo dobre, bo Bóg wie od nas lepiej, co dla nas jest dobre.

 18. marta15 said

  ad 16 wywalic tego klasycznego rasiste i cudzloznika Ostbaltischa, kawal ch–ja

 19. chirho440 said

  1. moje zalecenie dla perwersyjnych pedofilskich nauczycieli : „jak dotkniecie moje dziecko to na pewno spotka was moje WHD tj. Wpieról,Huje,Dostaniecie” i …. do czego i Was podobnie myślących zachęcam z pełnymi tego konsekwencjami tj. zapewnijmy sobie za WHD trochę wolnego czasu… na czas pobytu za kratami 🙂

  2. czy TO JEST świat, w którym chcemy żyć??? proszę o poważne propozycje formy SPRZECIWU za które WIELU z NAS pójdzie z radością do WIĘZIENIA aż im antychrystom braknie miejsca w WIĘZIENIACH. Jak łudzisz się że KARTKĄ do GŁOSOWANIA coś ZMIENISZ to jesteś żałosnym hipokrytą, sprawy idą coraz gorzej a JA już TO widzę, a TY Bracie i Siostro???

  Read more: http://www.pch24.pl/belgia–przeglosowali-eutanazje-dzieci,21120,i.html#ixzz2thuIz3Gg

 20. Stary Człowiek i może said

  Wie, wie ale nas doświadcza, KRZYŻAMI !
  Ilu męzczyzn zostało ” złapanych na dziecko ” ? Często po latach wychodzi, że i te pierwsze było NIE swoje???
  Ma byc wierny swojej wywłoce, którą w swojej nieświadomości ( lub głupocie ) poślubił i przypięczętował zwiazkiem Sakramentalnym?
  A jesli ” wywłoka ” na tym nie procederze znajduje upodobanie i czyni to po raz 2 czy trzeci, – to delikwent musi nadal udawać, że to JEST nadal małżeństwo, czyli ma TRWAĆ / do usranej śmierci /?
  Rozwody wymyślili LUDZIE nie dla zabawy czy z chuci / z wyjatkiem Króla Angielskiego, bo ten ścinał swoje „zonki ” / ale ze względu na skomplikowane realacje międzyludzkie w sytuacji – absolutnego BRAKU intwerwencj Bożej na etapie GNOJENIA / maltretowanie fizyczne, psychiczne, zwyrodnnienia etc/.
  Niespełnienie seksualne w związku to „pikuś „, ostatecznie to sfera cieleśności, na którą zbawca NIE ma żadnego wpływu. No ale w sferę DUCHOWOŚCI także się nie wtrąca – a szkoda!?

 21. Zbyszko said

  Chcieliście Unii, no to macie… Ja głosowałem przeciw, więc mam czyste sumienie. Kto głosował za Unią, to teraz bierze za te wszystkie procedery, deprawacje, trucie Polaków żywnością itd, itd ODPOWIEDZIALNOŚC. po prostu, każdy zwolennik Unii ma na rękach krew ofiar Unii

 22. marta15 said

  ad 20 zby zlapac na dziecko to trzeba najpierw to dziecko zrobic.
  Wiec jezeli napalony idiota ma seks z „wywloka”, ktora go ‚biednego” „zlapala na dziecko „, to ja zamiast slubu proponuje obcieje jaj temu biedakowi coby wiecej nie zadawal sie z ‚wywlokami”.

 23. Jan said

  Ad 21. Zbyszko

  Amatorzy kwaśnych jablek, zawiedzeni Eurolandem, którzy w referendum głosowali za, powinni przynajmniej spuścić glowy i zamilknąć. w biadoleniu nad losem Ojczyzny .

 24. @Priemizlaus
  Spokojnie, nie będę się nad tym dalej rozwodził, w sensie anatomii szczegółu. 🙂 Ale gdyby Pan miał czterdziestoparoletnią córkę, która od ćwierć wieku tkwi w tak popapranym małżeństwie i ZNAŁ SYTUACJĘ, to na pewno by Pan śpiewał inaczej. Poza tym Bóg dał ludziom wolną wolę, nie żadne przymusy. To ludzie sami stwarzają sobie piekło. Na przykład obłędnie zdewociali rodzice
  pewnej przesympatycznej Dorotki z Warszawy, mający trochę forsy, nie mogą jej wybaczyć i nie wesprą w materialnej nędzy, że od 12 lat tworzy szczęśliwy emocjonalnie konkubinat z pewnym pracowitym inwalidą Waldkiem (życie w stolicy jest drogie, zwłaszcza jak się ma długi), podczas gdy wcześniej męża miała jeszcze gorszą łachudrę niż tamta pani B., przy którym by się nerwowo wykończyła. Oczywiście ucieczka z piekła i budowa własnego szczęścia to dla jej starych niereformowalnych katoli powód, by się wyrzec córki i ją znienawidzieć.

  @Marta15
  Proponuję ci kobito wziąć ślub z pierwszym lepszym asfaltem z buszu (…cenzura – admin)

 25. shalom said

  Rozumiem, że najpierw aktywistki i -ści wszelkiej maści będą się masturbować publicznie. Jakiś przykład trza dać ludowi. Mniema, że Agnieszka Kozłowska-Rajewicz też będzie się obnażać i prezentować efektywne i właściwe techniki masturbacji. I do tego w TVP w tak zwanym „prime time”. Ale będzie jazda!

 26. shalom said

  Ot, wot i aszybka słucziłaś. Powinno być: Mniemam, że Agnieszka Kozłowska-Rajewicz też będzie się obnażać i prezentować efektywne i właściwe techniki masturbacji.

 27. Marucha said

  Re 16, 24:
  Chciałbym Panu zwrócić uwagę, iż promiskuityzm jest zjawiskiem typowym dla ludów prymitywnych. Ludy cywilizowane, począwszy od Rzymian (a może i jeszcze wcześniej) wśród cnót umieszczały na poczytnym miejscu wierność małżonków.

 28. marta15 said

  ad 24 wolalabym juz z „asfaltem z buszu” niz z takim ciezkim, nieuleczalnym idiota jak pan.

 29. marta15 said

  ad 27 bardzo ciekawe jest to ( wyczytane u pana Konika ) ze sredniowieczne, popularne ruchy heretyckie ,
  ( katarzy, albigensi, waldensi ) ATAKOWALI rodzine, atakowali sakrament malenstwa, byli zwolennikami aborcji, samobojstw i antykoncepcji. Oprocz tego te wszystkie ruchy glosily tez obowiazkowe ubostwo i przymusowy brak wlasnosci prywatnej.
  ( oczywisce kasa katarow wypelniona byla kosztownosciami i zlotem do ktorych wstep miala wierchuszka ).
  Franciszek z tym swoim ciaglym gledzeniem o ubostwie znakomicie wpisuje sie w doktryne tych ruchow heretyckich.

 30. RomanK said

  Panie Gajowy…Rzym….kiedy stalo sie powszechnym powiedzonko, ze Rzymianka majaca trzech kochankow jest cnotliwa dama…..poprostu upadl.
  Cnoty tzw rzymskie , moze dlatego przeszly do historii…ze byly niezwyka rzadkoscia w Burdelu- jakim byl Rzym.
  Pan pooglada przepsiy prawa malzenskiego Rzymu… i regulacje dot, funkcjonowania burdeli. I porowna.

 31. Zerohero said

  Tylko czekać aż uczeń oporny w publicznej masturnacji (np. wstydliwy) dostanie ocenę negatywną a rodzice zostaną wezwani do szkoły.

 32. Marucha said

  Re 30:
  Panie Gajowy…Rzym….kiedy stalo sie powszechnym powiedzonko, ze Rzymianka majaca trzech kochankow jest cnotliwa dama…..poprostu upadl.
  No właśnie, Nic dodać, nic ująć.

 33. Marucha said

  Re 20:
  Niespełnienie seksualne w związku to “pikuś “, ostatecznie to sfera cieleśności, na którą zbawca NIE ma żadnego wpływu. No ale w sferę DUCHOWOŚCI także się nie wtrąca – a szkoda!?

  Nie wiem, czy Pan jest katolikiem, ale na wszelki przypadek przypomnę Panu, iż ani jeden liść nie spadnie na ziemię bez wiedzy i przyzwolenia Boga.
  Stawianie Bogu granic, na co ma, a na co nie ma wpływu, to ciężki grzech i herezja.

 34. JO said

  Malzenstwo Musi Byc Nierozerwalne. To musi byc zasada I Prawem.

  Bez Poparcia Prawa dla nierozerwalnosci Malzenstwa, nie Ma mowy o Budowie Narodu.

  Ovzywiste, ze sytuacje w zyciu sa Rozne, ale jak to mowia Anglicy ” Taff” , czyli Klamka zapadla!

  Sa I byly Jednak Wyjscia ale Zawsze musi byc Konsekwencja tego Zlego Wyjscia.

  Kiedys,mjezeli ktos mial Zycie poza malzenstwiem, ktore Jednak nigdy Poblicznie nie zostalo Zerwane, by nie Gorszyc ludzi, to Kobieta – kochanka nigdy nie miala statusu Zony a wiec Praw a I dzieci z Kochanki nie Mialy statusu takiego jak inne dzieci z Rodzin Normalnych.

  To Chyba sprawiedliwe, co?

  dzis Jednak jest Prawo do Rozwodow I Kazda Qrwa jest traktowania na Rowni z Bogobojna Kobitea a kazdy Bekart na Rowni z dzieckiem Normalnej Rodziny…

  To swiadczy tylko o Nas, jakimi Patologicznymi ludzmi dzis jestesmy, ze nawet do Glowy nam nie przyjdzie jakim Dobrodziejstwem jest PRAWNA Nierozerwalnosc Malzenstwa…

 35. @marta15
  No to proszę pilnie jechać do Afryki, znaleźć sobie yntelygentnego mężusia i wybrać jeden spośród murzyńskich apartamentów dla nowożeńców, gdzie muchy będą dawać wam regularne koncerty podczas nocy poślubnej i do posiłków, i gdzie przy bezwietrznej pogodzie być może nie oberwie się z sufitu ani jeden kawałek oblepionej zwierzęcym kałem słomy. A za parę lat, stadko kędzierzawych, czarnookich bobasków zawoła: ‚mamo, tato, dajcie nam papu, bo się padlina w całej wsi skończyła, banany też wyobrywane do reszty, a wszystkie myszy i szczury już wyłapane no nogi’…

 36. galaszek said

  Chcą uczyc dziecków masturbajcy????….. a to nich uczu!!!…ali tyko swojich!!!… zydowskie!… chłopaczki!!!.. ciekawy czym ich nauczu ruszac ???….

 37. @galaszek
  Hehe, dobre. 🙂 Ale jak dla swoich, to oni czasem jeszcze lepsze numery wymyślają. Technicznie możnaby np. frykcyjnie ładować słoninę w kaloryferze, lecz święte koszerne nasienie nie może być marnotrawione, toteż lepiej wsadzić swą obrzynkę w 3-letnią Jüdin – Talmud pozwala i zaleca tak czynić. Nadto nie są odosobnione przypadki, jak w USA czy w Kanadzie, 11 lat temu pewien RABIN ZMUSZAŁ DZIECI DO JEDZENIA KAŁU, a w Europie Zachodniej Mark Dutroux, pupilek głównego rabina Belgii, oprócz gwałcenia nieletnich gojek głodził je na śmierć, bo tego sukinsyna najwyraźniej to dodatkowo podniecało. Używający własnej uwięzionej przez ponad 20 lat córy Josef Fritzl, takoż był 24-karatowym „Niemcem”, podobnie jak prowadzający więzione gojki na smyczy po swym ogródku ARIEL Castro „Amerykaninem”, a kręcąca za grubą kasę zleceniodawców filmy ostatniego tchnienia snuff mafia – „Meksykanami”. Wyczytane w bublowej prasie i w Stormerze, a jak mawia pewien znany mi osobiście lider nazistowskich bojówek: „każdy żyd pragnie zerżnąć własną matkę”. Ech, jak to dobrze, że nie należę do tej popieprzonej nacji zboków i degeneratów. :/

 38. Zerohero said

  Re 34, JO

  Ja jestem monogamistą z wyboru, konserwatystą (z wiekiem coraz większym), i przeciwnikiem rozwodów. Szanuję też przysięgę.

  Ale tych Pańskich bajdurzeń o „nierozerwalności” i apeli by prawo nie dopuszczało rozwodów to już słuchać nie mogę. Z początku to nawet było miłe dla mojego ucha jako przeciwwaga propagandy mainstreamu. Niestety taka przeciwwaga coraz bardziej mi przypomina bredzenia pana Rysia, który w obawie przed patologiami państwa zaleca 100% anarchizm.

 39. Madzia said

  Ją to chyba pojebało z tą masturbacją ! W życiu sie nie zgodze na takie coś

Sorry, the comment form is closed at this time.