Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
  Wywrotowiec o Modliłem się w intencji E…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Zbyszko o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kerry: walka z globalnym ociepleniem to obowiązek

Posted by Marucha w dniu 2014-02-19 (Środa)

Głupi i nikczemny Kerry i tak nie może się równać z Al Gorem, który zgarnął wszystkie konfitury wysmażone z okazji walki z ociepleniem klimatycznym.
Admin

Amerykański Sekretarz Stanu John Kerry w Dżakarcie wezwał wszystkie kraje do zintensyfikowania działań w celu odwrócenia zmian klimatycznych, rzekomo powodowanych przez człowieka. Zdaniem amerykańskiego polityka, „globalne ocieplenie jest najgorszą na świecie bronią masowego rażenia”.

W przemówieniu inauguracyjnym wygłoszonym w Dżakarcie w ramach kilkudniowej wizyty szefa dyplomacji USA w Azji, Kerry stwierdził, że walka ze zmianami klimatycznymi to obowiązek moralny i konieczność ekonomiczna wszystkich narodów. Ostrzegł, że zaniechanie walki ze grozi zniszczeniem bogatych azjatyckich ekosystemów i podniesieniem się poziomu mórz i oceanów. Kerry porównał globalne ocieplenie do terroryzmu i broni jądrowej. Zdaniem amerykańskiego polityka, wszystkie kraje muszą się zaangażować w wypracowanie bezpiecznej dla środowiska polityki energetycznej. – Wszyscy musimy podjąć to wyzwanie, bo zmiany klimatyczne mogą być teraz uznane za inną broń masowego rażenia, być może nawet najbardziej przerażającą na świecie – przekonywał.

Sekretarz Stanu, który rozpoczął kilkudniową wizytę w Azji, poza Indonezją ma udać się także do Korei Południowej i Chin. Planowane na niedzielę spotkanie z prezydentem Indonezji Susilo Bambang Yudhoyono zostało jednak odwołane. Prezydent pomagał wówczas ofiarom erupcji wulkanu Mount Kelud. Kerry spotkał się za to ze studentami, których przekonywał, że 97 procent naukowców zgodziło się, iż globalne ocieplenie ma miejsce, a jego bezpośrednim sprawcą ma być człowiek. Zaatakował przy tym przeciwników globalnego ocieplenia, czyli – według Kerry’ego – „garstkę naukowców, skrajnych ideologów” i duże korporacje wydobywające ropę i węgiel.

John Kerry stwierdził także, że w walce z ociepleniem klimatu koszty nie grają roli. Co więcej, w ogóle nie powinny być brane pod uwagę, nawet jeśli przewyższają korzyści. Amerykański polityk straszył zakwaszeniem oceanów, wyginięciem niektórych gatunków, zatopieniem wysp i mniejszymi połowami ryb.

Równocześnie to Stany Zjednoczone są jednym z największych na świecie emitentów dwutlenku węgla. W sobotę Kerry ogłosił, że wbrew wcześniejszym założeniom Chiny i Stany Zjednoczone – które łącznie emitują około 40 procent gazów cieplarnianych do atmosfery – nie będą rozmawiać w najbliższym czasie o zawarciu porozumienia w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Nowy dokument w tej sprawie ma być wypracowany dopiero w przyszłym roku w Paryżu. Ma on zastąpić porozumienie z Kioto z 1997 roku (którego nie ratyfikowały Stany Zjednoczone) i obowiązywać wszystkie kraje.

Źródło: newsmax.com
AS
http://www.pch24.pl

Komentarzy 36 do “Kerry: walka z globalnym ociepleniem to obowiązek”

 1. AlexSailor said

  Cóż. Jeździ po świecie i głupich szuka.
  No i znajdzie, znajdzie, bo za nim stoi kasa.

 2. hulsz said

  juz po jego koszuli widac ze to nierob i menda

 3. Juziek said

  Chazarska dzicz posunie się do wszystkiego, by tylko zarobić!
  Mając do dyspozycji pieniądze, media i usłużnych szabesgojów, folksdojczów, etc. to nawet najgłupsze pomysły idzie zrealizować.
  Goje zaakceptują każde danie podane im na medialnym talerzu!

 4. Luxeuro said

  To może zatka te wulkany na wyspach Indonezyjskich i tym zwalczy globalne ocieplenie 🙂

  „John Kerry stwierdził także, że w walce z ociepleniem klimatu koszty nie grają roli. ”
  Dlatego USA nic nie robi w tym kierunku, bot to nie koszty grają role. Chodzi o zyski.

  Nudny Idiota.

 5. Dictum said

  To straszne, ile takich kanalii nosi ta nasza matka ziemia, którą sami niszczą np. wszelkimi próbami jądrowymi, a potem udają, że chcą ją ratować i to na dodatek przed zjawiskami zgodnymi z naturą.
  Za te szalbierstwa na ludzkości piekło ich kiedyś pochłonie!

 6. galaszek said

  Jak jo tak patrza na tego Kerra ?!…to az mi sie gorunco robi!!!…. i jak un kce walczyc ze stem ociepleniem?

 7. Nemo said

  „Kerry spotkał się za to ze studentami, których przekonywał, że 97 procent naukowców zgodziło się, iż globalne ocieplenie ma miejsce, a jego bezpośrednim sprawcą ma być człowiek.”

  Co on pitoli; myśli że azjatyccy studenci nie mają internetu? 🙂
  ktoś jeszcze w ogóle wierzy w to globalne ocieplenie?

 8. Aro said

  Ale koszula godna Cejrowskiego. I przy okazji modli się co można wywnioskować na podstawie ułożenia rąk. Papież Franciszek I rozerwałby mu te dłonie by uniknąć nadmiernej świętoszkowatości.

 9. compu said

  Kerry nie dopowiedział im, że te 97% to w ogromnej mierze ci, którzy też zgadzają się z tym, że istnieje darmowa służba zdrowia, darmowa edukacja i, że jak się coś zadekretuje ustawą to to jest.

 10. anATOM said

  za sam ryj dozywocie to malo.

 11. Jack Ravenno said

  ryj jak ryj – no – okropny – ale co ten gość ma we łbie – to jest dopiero sieczka…

 12. Maksymilian said

  Obszerny fragment prelekcji dr Jerzego Jaskowskiego, który miał miejsce na Gdańskim Spotkaniu Wolnych Ludzi w dniu 2 marca 2013 roku w Gdańsku. Tytuł prelekcji to: „Ekologia jako jeden z fundamentów nowego świata”.
  fragment dotyczący topnienia lodowców – http://youtu.be/ZshhBjupT90?t=8m52s

 13. Zerohero said

  „gazy cieplarnianie” wypierają z umysłów realne zagrożenia: hormony, metale ciężkie itp. o GMO nawet nie ma co wspominać, bo ono jest wręcz promowane!

 14. maurycy said

  Kolejny przyklaD BANDYCKIEJ DZIALALNOSCOI ZYDOWSTWA AMERYKANSKIEGO ! AMERYKANSKIE BANDZIORY ABSOLUTNIE IGNORUJA KONSEKWENCJE FINANSOWE I ZUPELNIE NIE PRZEJMUJA SIE JAKIMS DWUTLENKIEM WEGLA ! NATOMIAST KRYMINALNE PRZEKRETYFINANSOWE W TYM WZGLEDZIE ICH INTERESUJA !

 15. NyndrO said

  Ad 14.* Panie Maurycy,jest pan niegrzeczny.Czasem jest to wskazane,ale w tym przypadku to coś,jak w tym filmie „Kogel-mogel”,w którym Piotruś szczał na złość w gacie.

 16. TomUSAA+ said

  Już go Wall Street Journal wyśmiał był we wczorajszym wydaniu.

 17. TomUSAA+ said

  Na temat szwindlu z globciem polecam „The Great Global Warming Swindle” film dokumentalny (po angielsku tylko).

 18. NICK said

  „Panie kerry. Pana ‚GAZY’
  -tylko, proszę, bez urazy-
  zamiast: z dupy, lecą sobie
  gdzieś, gdzie winno być mózgowie.

  (Chwilę tam pobałamucą.
  Nim – do dupy – znowu wrócą.)

  Ale to nie koniec treści
  bo, rozedmą – co się zmieści,
  pana trzewia zawszawione.
  Potem… ,pękniesz… w każdą stronę!”

  P.S. Tylko kto po panu posprząta.

 19. niereligijna said

  niech posiedzi troche na dworzu to mu sie walczyc odechce, all-goremu juz pewnie przeszlo zeby sie dalej osmieszac to ten zydek dostal rozkaz.

 20. Joe said

  Re 4 …Koszty nie graja roli..?.Moze ktos ma szanse go zapytac ile kosztowalo majstrowanie na platformie BP…. w Zatoce
  Meksykanskiej dwoch specow z Izraela 5-lat temu.Bo Gulf Stream praktycznie nie istnieje…a cala ciepla woda krazy po srodku Atlantyku u wybrzezy Europy i Afryki jak przyslowiowe g…no w przerebli.W Ameryce zima jak na Syberii …w Anglii
  katastrofalne sztormy a w Europie w tym roku wiosna….Wczoraj jeszcze byly zdjecia satelitarne…zdjeli cala mape Atlantyku…musze szukac gdzies na innych stronach..

 21. Gutek said

  No dobrze,cieplarniane gazy były,sa i będą, bo od braku pierdzenia człowiek umiera – samo przysłowie mowi: „żeby nie ten dech to by człowiek zdechl ! ”

  Ale co z tym rozpylanym aluminium i innym swinstwem przez nieoznakowane samoloty i tworzenie KOMORY GAZOWEJ już w każdym większym skupisku ludzkim ?

  Wystarczy na drugi dzień po rozpyleniu pojsc do swego ogrodka i popatrzeć na przyproszone swe roślinki , jak i pozaciagac się smrodem w powietrzu i już ci się „goraco robi” ze az w piersiach zatyka a w glowie slychac „kuznie” !

  A Kerry to czasem patrzy na chmury i co widzi ,takie one sa jak za jego młodych lat ?

  A skoki temperatur zdolu do góry i na odwrot każdego tygodnia to nic ludziom nie mowi albo deszczowa z oleista mazia ?

  Wiec komu to pier….. nie o ociepleniu klimatu ?
  Qwa ich mac !
  Chyba większej obłudy jak teraz za zycia naszego na tej strutej ziemi nie było,bo jeszcze ci kaza placic za intensywne opady deszczu,bo scieki trzeba odprowadzać,studzienki się zapychaja .
  Ta,cholera drzewa usychają ,ludzie padaja jak muchy po ich chemii w lekarstwach ,lapiduch cie dozyna w szpitalu a oni ludziom farmazony wciskają.
  Ile jeszcze to trzeba znosic ,co to nie ma na nich sily ?

  POTRZEBNA JEST NATYCHMIAST WALKA ALE Z GLOBALNYM OGLUPIENIEM.
  I to walic prosto w kłamliwy ryj az się przekrzywi w druga strone ,bo od kłamstwa jest lewostronny,a tak chociaż najdzie szczeka na swoje miejsce.
  Co to nie widać na ich pyskach jak sa wykrzywione ,a moze opuchnięte,to i masaz przy okazji będzie .

 22. TomUSAA+ said

  @Joe, też o tym samym myślałem. Ponoć osad z oczyszczania ropy w Zatoce opada na dno, powodując to, co Pan opisał (Gulf Stream kompletnie zanikł). Były inne wersje pozbycia sie ropy z Zatoki, ale ta była najszybsza i najtańsza.
  Coś więcej na ten temat?

 23. Joe said

  22…Przez kilka ostatnich lat obserwowalem dosc czesto..troche ze wzglegu na wlasna prognoze na Atlantyku….Troche z ciekawosci.Zaraz po katastrofie widac bylo reakcje pradu Gulf Stream….zwolnil z notmalnego okolo 5-6 wezlow do 3-4..zaczal przerywac i tworzyc tz.zawirowania.Przez ostatnie 3 zimy staly te wiry przy brzeu Karolin i Meryland oraz New Jersey.Mielismy lekkie zimy a praktycznie bez zim.W tym roku wszystko uleglo zmianie tak jak opisalem wyzej. pod 20.Zeby molekuly tego oleju zamienily sie w asfald i utonely potrzeba kilku a nawet kilkunastu lat..Czym to sie skonczy?Nie wiem…
  ale niczym dobrym.

 24. Ano said

  Ano…a w Nowym Jorku, leżącym na wysokości poludnikowej NEAPOLU we Woszech, od Bozego Narodzenia lezy SNIEG !!

 25. Ludzie, co wy chcecie? Jak są miliardy do wyrwania, to nie ma co się szczypać, tylko trzeba rwać! Globalne ocieplenie, to konieczność wymiany czynników (gazów) w instalacjach chłodniczych. I tak się składa, że te tzw. nieszkodliwe gazy produkuje tylko jedna firma na świecie… DuPont.

  Święty, święty dolarze
  Nigdy cię nie ma w nadmiarze.

 26. Premizlaus said

  Globcio – globalne ocipienie.

 27. Joe said

  25..Panie Krzysztofie..podobno na koniec czasow…. SZATAN dolarami bedzie palil w piecu

 28. Easy Rider said

  Ad 19 – Niereligijna.

  Nie wiem, czy tylko mnie się wydaje, ale na tym filmie wśród chemtrailsów w czasie 03:34 do 03:42 pojawia się na niebie (z prawej strony) jakby twarz jakiejś czarownicy czy wiedźmy – w każdym razie nieciekawie to wygląda. Może to tylko złudzenie optyczne, a może nie.

 29. Easy Rider said

  Kerry porównał globalne ocieplenie do terroryzmu i broni jądrowej.

  Chyba niechcący powiedział prawdę, bo rzeczywiście globalne ocipienie – to terror żydoglobalistów wobec całej ludzkości, w skali i skutkach ekonomicznych porównywalny do kosztów terroru atomowego okresu zimnej wojny.

 30. TomUSAA+ said

  @Joe, ten „asfalt” opadł był już na dno, i stworzył taką nieprzemakalną warstwę przez którą nic nie przechodzi, czyli nie ma żadnej naturalnej wymiany wód o różnych temperaturach, co z kolei powoduje „kręcenie jak g w przerębli,” W konsekwencji nie ma wymiennika ciepła pomiędzy północą i poludniem: z góry w dół zimne, z dołu do góry ciepłe, i tak zdawałoby sie „ad infinitum”. Niestety wieża wybuchła i się wszystko posypało. I wygląda na to, że ten cały szwindel z globciem przewala sie właśnie o własne nogi, tyle, że zimy będą coraz dłuższe i ostrzejsze. W maju ub. roku w Rzymie przez parę dni było 8* C. Osiem! A powinno być 22-24.

 31. dr TS said

  Jak tak patrzę na ten kerryj, to mi się coraz bardziej wydane, że w tym gender to chyba coś jednak jest… ani to chłop, ani baba… chyba ono 🙂

 32. Fran SA said

  To do kogo on sie modli w… muzulmanskiej Indonezji???

 33. NC said

  Demokrata John Kerry (czyli Kohn) – zawodowy żygolak żyjący z baaardzo bogatych kobiet. Podobnie zresztą jak John McCain,, który dla urozmaicenia „sceny politycznej” udaje Republikanina.

 34. Maryśka said

  Liliowa koszulka, złożone łapy, cóś mi się wydaje, że popularna obecnie orientacja homo. Zresztą większość decydentów to podejrzana orientacja seksualna. Dlatego forsują dewiacje.

 35. Lily said

  Diabel,dziala przez ludzi.Klamia,oszukuja,okradaja,zniewalaja,i maja czelnosc nazywac sie „Chrzescijanami”. Jesli czynisz zlo innym,jestes dzieckiem Szatana.Jak sie nie myle,to za tym podatkiem od dwutlenku wegla,stoi nie kto inny tylko Maurice Greenberg,ale to nie jest jego rodowe nazwisko. Nazwisko Jego to J…f M……, stary dziada,blisko mu do 100-tki.

 36. Griszka said

  @34
  Jest członkiem Skull and Bones. Jak opisał Pan Sutton w swojej książce, zapasy nago w błocie między kościejami to tam norma. Większość z nich to zwykli zboczeńcy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: