Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Marucha o Izolacja Zełenskiego
  Szczepan Zbigniewski o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Początek rosyjskiej ofensywy…
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Smutne ćwierkanie

Posted by Marucha w dniu 2014-02-19 (Środa)

„Smuci mnie, gdy odrażający przestępca zaczyna wyrastać na symbol walki o prawa człowieka” – oświadczyła pani sędzia Barbara Piwnik, ta sama, która w roku 2001, jako sędzia orzekająca w sprawie FOZZ, przyjęła od premiera Millera propozycję objęcia stanowiska ministra sprawiedliwości, w następstwie czego proces w sprawie gigantycznego rabunku państwa poprzez tzw. Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego, który okupująca nasz nieszczęśliwy kraj soldateska za wszelka cenę starała się umorzyć, albo przynajmniej odwlekać w nieskończoność – musiał zacząć się od początku.

A kiedy już musiał, pani Barbara Piwnik, jakby nigdy nic, powróciła po krótkiej ministerialnej przygodzie miłosnej na łono niezawisłości sędziowskiej. No a teraz ją „smuci”.

Ano, cóż począć; jeśli następcy pani Barbary Piwnik na stanowisku ministrów sprawiedliwości w osobach pobożnego posła Jarosława Gowina i Marka Biernackiego albo prokurują ustawy, zagrażające podstawowym swobodom obywatelskim, albo te ustawy próbują realizować, albo wreszcie – jak pan prof. Marian Filar, w swoim czasie podejrzewany przez IPN o kłamstwo lustracyjne – usprawiedliwiają podrzucanie przez służby pornograficznych zdjęć do celi Mariusza Trynkiewicza rzekomą „zasadnością” takiego łajdactwa, to nic dziwnego, że w tej sytuacji, gdy pretendenci do odgrywania roli autorytetów moralnych sprawiają wrażenie kupy śmierdzącego do samego nieba główna – na symbol walki o prawa człowieka zaczyna wyrastać „odrażający przestępca”, jakim niewątpliwie był Mariusz Trynkiewicz.

Ale w odróżnieniu od innych, nie mniej odrażających przestępców, którzy być może nawet nie zdają sobie sprawy, jakimi odrażającymi są przestępcami i spokojnie zażywają reputacji, Mariusz Trynkiewicz za swoje odrażające przestępstwa karę odcierpiał, podczas gdy inni nie tylko nie poczuwają się do żadnej winy, ale nawet zapowiadają pieniaczenie się przed niezawisłymi sądami.

W tej sytuacji tylko patrzeć, jak się posypią piękne wyroki, chociaż ma się rozumieć, nie przeciwko Władysławowi Frasyniukowi, którego, jako zatwierdzoną „legendę Solidarności”, żaden niezawisły sąd nie ośmieli się ruchnąć, bo „dałaby świekra ruletkę mu” – ale krytykantów drobniejszego płazu – bo „kiedy Padyszachowi wiozą zboże, kapitan nie troszczy się, jakie wygody mają myszy na statku” – co się wykłada, że kiedy nasi okupanci z razwiedki postanowili wprowadzić w naszym nieszczęśliwym kraju psychuszki dla „osób stwarzających zagrożenie”, to nie tylko Umiłowani Przywódcy, ale i niezawisłe sądy zostaną wzięte do galopu i powinność swej służby zrozumieją, jakże by inaczej!

Skoro poseł Niesiołowski, któremu Platforma Obywatelska pozwoliła na dojenie Rzeczypospolitej w zamian za wykonywanie obowiązków chłopaka do pyskowania, zarzuca Frasyniukowi „rynsztokowy bulgot”, to znaczy, że mobilizacja za psychuszkami już się rozpoczęła. Się rozpoczęła, bo w czasie głosowania wspomnianej ustawy chyba jeszcze nie została ogłoszona, jako że np. poseł Niesiołowski głosował przeciwko niej. Dzisiaj ćwierka już z całkiem innego klucza, co w moim przekonaniu stanowi nieomylny znak, że rozkazy zostały wydane.

Można odnieść takie wrażenie również na widok „Tygodnika Powszechnego”, któremu najwidoczniej zwiększono pensum; słynna „postawa służebna” już nie wystarczy. Tak jak Tadeusz Mazowiecki w okresach stalinowskiej mobilizacji grzmiał na biskupa Kaczmarka, tak i teraz „Tygodnik Powszechny” rozpowszechnia „zapytania” niejakiego księdza Jerzego Galińskiego, odkurzanego przez krakowskich hipokrytów w charakterze świadka wielokrotnego użytku.

Podobnie pułkownik Aleksander Makowski został awansowany na „legendę polskiego wywiadu” podobnie jak pan dr Jan Tomasz Gross na „historyka” i to od razu – „światowej sławy”.

Zresztą nasi okupanci musieli się zakrzątnąć wedle dostarczenia opinii publicznej gumy do żucia w sytuacji gdy na razie nie bardzo wiedzą, co właściwie nawijać o Ukrainie. Na wszelki wypadek nie nawijają nic, jakby się umówili – chociaż na Majdanie codziennie dzieje się przecież coś nowego; a to jakaś para zawrze małżeństwo, a to inna zrobi romansową podmiankę. Dotychczas „Gazeta Wyborcza” skwapliwie o tych wszystkich wiekopomnych wydarzeniach donosiła z szybkością światła, a teraz – jakby coś ją zakneblowało.

Ale jakże tu rozkrzewiać demokrację na Ukrainie, kiedy światem wstrząsnęła informacja, ze rząd hiszpański przygotowuje ustawę umożliwiającą sefardyjskim Żydom uzyskanie hiszpańskiego obywatelstwa? Podobnież z tej możliwości chce skorzystać 2, czy może nawet 3 miliony obywateli Izraela. No a co na to nasz nieszczęśliwy kraj? Ajajajajajajajaj!

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 10 do “Smutne ćwierkanie”

 1. maurycy said

  Piwnik ? Jest niestety z symbolem degeneracjii lajdactwa polskiego sadownictwa Przestepca symbol walki ? Ta obrzydliwa baba powinna wiedziec ze nie mozna czlowieka wtaracac do wiezienia po odsiedzeniu wyroku ( oczywiscie ze to jest zbrodniarz i swoje odsiedzial ! Jakby byl porzadek to by zawisnal normalnie na szubienicy i nie byloby glupkowatej dyskusji ! ) za to ze istnieje przypuszczenie ze moze byc przestepca ! Co to za sedzia ? Dzis Trynkiewicz a jutro za leb do wiezienianiwygodna osobe pod byle pretekstem a pozniej bandziory bezterminowo beda trzymac czlowieka ze on niby moze byc przestepca ! To juz jest jawnie bandycko-kryminalny model sprawowania wladzy ! Oczywiscie zgodnie z prawem ! Hitler i hitlerowcy tez i to absolutnie kryminalne rzady sprawowali zgodnie z prawem ! Nikt nie moze temu zaprzeczyc ze zbrodniarze hitlerowscy robili wszystko zgodnie z prawem !

 2. Juziek said

  „Nikt nie może temu zaprzeczyć, że zbrodniarze hitlerowscy robili wszystko zgodnie z prawem”!

  Oni wykonywali tylko rozkazy, a ci co wydawali rozkazy to tylko wykonywali rozkazy i tak w kółko Macieju!

  Pani Piwnik jest spalona jako prawnik.

  Co do Ukrainy – to Oskar zamierza zaprowadzić tam demokrację, o czym głośno całe bez wyjątku żydomedia prawią dziś od samego rana!

 3. Copperfield said

  Mości Maurycy, Trynkiewicz wykorzystał seksualnie i zabił czterech małych chłopców. Dostał za to w PRL czterokrotną karę śmierci. Tą karę zamieniono na 25 lat, bo nie było w prawie III RP dożywocia, a pod naciskiem UE zniesiono Polin karę śmierci.
  W normalnym społeczeństwie przed kimś, kto by dziś dopadł Trynkiewicza i zabił jak psa nie oglądając się na „prawo”, należałoby zdejmować czapki z głów. Bo „prawo” nie jest bożkiem, ma jedynie służebną funkcję wobec społeczeństwa. Tą funkcją jest zapewnianie porządku publicznego, bezpieczeństwa, sprawiedliwości i odstraszanie potencjalnych przestępców. Prawnicy i sędziowie nie są kapłanami bożka pod nazwą „prawo”, tylko dobrze opłacanymi służącymi narodu, którzy mają orzekać kierując się sprawiedliwością i pożytkiem społecznym na pierwszym miejscu, a nie „literą prawa”. Zgodnie z „literą prawa” Trynkiewicz może teraz zamieszkać obok Pana, zgwałcić i zabić Pana syna, za co dostanie maksymalnie 25 lat. Ktoś, kto chce, żeby Trynkiewicz takiej możliwości nie miał działa w obronie społeczeństwa. Ktoś, kto broni „litery prawa”, będzie miał na rękach krew ofiar bandziorów zwalnianych obecnie z więzień.

  Jak radzić sobie z sytuacją, kiedy mleko rozlało się? Polski rząd powinien utworzyć tajne komando, które powykańczałoby tych bandziorów. Zamiast tego rządzące pajace będą marnować miliony podatników na ciągły dozór policyjny każdego wypuszczanego degenerata. Ale na obrońcę interesu narodowego, A. Leppera, „szwadron śmierci” na koszt podatnika wysłali.

  Obecny nieporządek prawny doprowadzi wkrótce do tego, że ludzie będa pluli na ideę „prawa rzymskiego”, bo naprawienie niesprawiedliwości i krzywd będzie wymagało całkowitego złamania zasady o nie działaniu prawa wstecz. Orzecznictwo będzie musiało przestać kierować się literą, a będzie musiało zacząć wykładnią interesu społecznego i narodowego. Oznacza to, że nadchodzą czasy akceptacji społecznej dla sprawiedliwego totalitaryzmu narodowego i całkowitego odrzucenia „prawoczłowieczego” międzynarodowego nieporządku prawnego. Tak upadają republiki. W tym także „republiki okrągłego stołu”.

 4. Nemo said

  Załóżmy, że Trynkiewicz znowu, nie daj Boże, skrzywdzi jakieś dziecko. Załóżmy, że ojciec dziecka ukręci mu za to łeb. Wiecie, co będzie? Dożywocie. Albo 25 lat.Dla tego ojca za zabójstwo z premedytacją. Takie”prawo” teraz mamy.

  @3

  „Zgodnie z “literą prawa” Trynkiewicz może teraz zamieszkać obok Pana, zgwałcić i zabić Pana syna, za co dostanie maksymalnie 25 lat.”

  Nawet jak dostanie dożywocie, to co z tego? Takiej tragedii już nikt nie cofnie. Trynkiewicz powinien zawisnąć 25 lat temu i nie było by sprawy.

 5. Zerohero said

  Re 3, Copperfield

  Nie tędy droga. Należy po prostu zreformować prawo. Od jednego Trynkiewicza stokroć gorszy jest rząd działający uznaniowo, taki rząd który sam sobie przyznaje licence to kill.

  Polski rząd powinien utworzyć tajne komando, które powykańczałoby tych bandziorów.

  Polski rząd powinien przywrócić karę śmierci za podobne zbrodnie. Jeśli globaliści nas ubezwłasnowolnili w dziedzinie stanowienia prawa, to tym trudniej oczekiwać aby pozwolili na działaność tego typu komanda. Lepper to zupełnie inna historia, inne motywy. Nie od dziś wiadomo, że globalni przeciwnicy kary śmierci w swoich interesach posługują się jednak płatnymi zabójcami.

  Gdyby Trynkiewicz zabił dzieci kogoś wysoko postawionego, to komando by się znalazło. Tak działa instytucja kary śmierci na zachodzie. Przyzwyczaja nas powoli, że za zabicie Nadczłowieka jest śmierć, za wejście w drogę Nadczłowiekowi może być śmierć, za nielojalność jest śmierć, ale za zabicie podczłowieka (szarego obywatela, goja itp.) kary śmierci nie ma.

  Dlatego Breivik dostał 20 lat za całkiem sporą masówkę. To Norwegia. We Francji kary śmierci też niby nie ma, ale Arab który zabił kilku Żydów we Francji został zastrzelony już przy aresztowaniu. Policja ewidentnie starała się wykonać egzekucję a nie zatrzymać (pomijam w tym miejscu kontrowersje nt. jego winy, wrobienia, kolejnego 9-11 itd.).

 6. ALI BABA said

  Ad 4…Trynkiewicz powinien zawisnąć 25 lat temu i nie było by sprawy…..ALE trzeba wiedzieć, że Trynkiewicz zamordował tych chłopców. GDY MIAŁ PRZERWĘ W ODBYWANIU KARY za jakieś inne sprawy też o podłożu pedofilskim !! I co na to sędzia i biegli. KTÓRZY PODPISALI MU zgodę na tę przerwę..?! Śpią snem sprawiedliwych..?! Najpierw tych za jaja i pod sąd..!!

 7. Brat Dioskur said

  Podobna sprawa zaprzata glowy wymiaru sprawiedliwosci w Holandii.Wspominalem juz ,a nawet zamiescilem link do hol. stronki o masowym protescie mieszkancow Lejdy przeciwko przydzieleniu locum pe.d.o.fi.lowi ,ktory odsiedzial wyrok za molestowanie dzieci.Argument ,ze odbyl on juz grzecznie swoja kare jest w takim specyficznym przypadku nieracjonalny ,bowiem przestepstwo tego typu jest spowodowane choroba z ktorej go nie wyleczono!Jedynym zas remedium na podobna dolegliwosc jest pozbawienie go instrumentu ,ktorym sie…… poslugiwal!W kazdym razie przypadek ten rozpetal dyskusje na skale krajowa w kwestii jak nalezy postepowac z przestepcami ,ktorzy opuszczaja wiezienia. Oczywiscie do jednego worka wrzucono zlodziei i p.e.d.ofi.low,co jest oczywistym bledem.Ankieta w opiniotworczym dzienniku De Telegraaf wykazala ,ze 53% indagowanych jest przeciwko ustawie gwarantujacej prawo delikwenta do otrzymania mieszkania po wyjsciu z mamra,z kolei 47% jest przeciwnego zdania.Jeszcze ciekawiej wypadla reakcja na zapytanie czy p.e.do.fil po wyroku ,umieszczony w ustabilizowanym srodowisku,czyli miedzy ludzmi normalnymi , wpadnie w recydywe?Tutaj 55% odpowiedzi bylo na ” Tak” a tylko 26 % na ” Nie”.Wynika z tego prosty wniosek ,ze molestowane przez dziesieciolecia przez ” political correctnys” spoleczenstwo holenderskie zachowuje na podziw duzo zdrowego rozsadku!Oczywiscie ”uny” nie bylyby soba ,gdyby nie probowaly odwrocic tego trendu,wyemitowano wiec w TV obszerny reportaz o amerykanskim podejsciu do tego problemu.Okazuje sie ,ze w USA obchodza sie bez ceregieli z garusami,ktorzy wyszli na wolnosc.I tak jest tam do dyspozycji portal na ktorym zamieszczona jest mapa z zazanaczona lokalizacja przestepcow na danym osiedlu.Obywatel wiec jednym kliknieciem ma przeglad adresow skad moze mu grozic niebezpieczenstwo.Metoda ta jednak spowodowala ,ze kryminalisci i pe.do.file nie moga znalezc ani pracy ani locum , co zmusza ich do zamieszkiwania ze soba w swojego rodzaju gettach.Jeden taki p.e.dofil skarzyl sie do kamery ,ze traktuje sie go jak obywatela drugiej kategorii ,niestey dziennikarz nie odwazyl sie mu oswiadczyc ,ze dla takich jak on brakuje juz skali obywatelstwa.
  Omawiajaca aspekty tego reportazu jakas sciagnieta do studia TV ” gadajaca glowa” naturalnie ostro potepila amerykanskie metody twierdzac,ze nie zmniejszaja one ryzyka recydywy.Tymczasem dla widza bylo jasne ,ze potencjalny przestepca najpierw sie 10 razy zastanowi zanim popelni ten sam grzech ,bo konsekwencje jego sa jasne: pozostawanie bez pracy i mieszkanie pod mostem!Jak ktos czegos nie rozumie to musi poczuc !

 8. keram said

  @ 3 Mości Copperfield … „Jak radzić sobie z sytuacją, kiedy mleko rozlało się? Polski rząd powinien utworzyć tajne komando, które powykańczałoby tych bandziorów”,…..”,polski „ŻONT utworzył takie komando , jego logo to SERYJNY SAMOBÓJCA….,tylko zlecenia jakie realizują, mają nieco inny charakter niż Pan proponuje. @4 Nemo Jeśli Trynkiewicz zechce , a sądzę ,że chce , to zamorduje ,zgwałci i jeśli dostanie dożywocie , to co ?.-No nic, bo ofiarują mu kompletną bezkarność i powrót do miejsca gdzie już polubił być , znów będzie sobie dobierał współwięźniów z którymi będzie kopulował , a jak zaszlachtuje jakiegoś klawisza albo dwóch , czy podsuniętego mu drugiego ,lub następnego więźnia , to też nic , bo co mu będą mogli zrobić?.- No ,a klawisze będą mieli obowiązek pod groźbą surowej kary dbanie o to , by czasem włos z głowy mu nie spadł i farb do malowania nie brakło. No bo obrazy na aukcjach będzie sprzedawał , lider ugrupowania RÓBTA CO CHCETA , a organizacje broniące praw człowieka , też będą czuwać!…. Pozdrawiam…

 9. W cywilizacji łacińskiej prawo podąża za życiem. Dziś w Polsce, życie ma podążać za prawem.

  Milczenie jest wyrazem zgody.

 10. JO said

  Cwierkanie to odgorne wytyczone Przez Masonerie…w Anglii Ma byc Prawo legalizujace uwolnienie seryjnych zabojcow skazanych na dozywocie…gdy osiagna wiek starczy…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: