Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydzi na Euromajdanie

Posted by Marucha w dniu 2014-02-19 (Środa)

Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 żydowskich bojówkarzy zostało instruktorami euromajdanowskiej tłuszczy.

Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „jednego z głównych ludzi w skomplikowanym systemie samoobrony Majdanu i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska.

Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.

Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”:

„To co zobaczyłem na początku rozczarowywało, tak wszystko było zdezorganizowane, brak przywódców, spójnej strategii, itp. Wtedy, nieoczekiwanie dla siebie, zacząłem częściowo zarządzać przebiegiem tego oporu, chociaż początkowo nie uważałem go za „swoją wojnę”. Organizowałem obronę, budowę barykad a później, na prośbę ludzi, zacząłem dowodzić jednym z oddziałów”.

„Byłem kilka razy na Majdanie, słuchałem nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców opozycji, rozumiejąc, że ludzie mogą popełniać szaleństwa. Co i się stało kiedy po 7 godzinnych negocjacjach ta trójka wyszła na scenę i zaczęła przygotowywać grunt pod kompromis. Naród wypiął się na nich i ruszył w kierunku ulicy Hruszewskiego zamierzając przystąpić do szturmu, absolutnie bezsensowne z wojskowego punktu widzenia.

Służyłem w armii izraelskiej, mam jeszcze pojęcie w kwestii operacji anty-terrrorystycznych, sam brałem w nich udział i po prostu zrozumiałem, że teraz poleje się dużo krwi. Policzywszy ludzi na barykadach i upewniwszy się, że stosunek sił jest absolutnie nie do przyjęcia w zbliżających się działaniach, zaproponowałem zajęcie pozycji obronnej i wzmocnienie redut. Dzisiaj te barykady wyglądają tak jak powinny wyglądać. Ostateczną pewność co do tego, że jestem właśnie tam gdzie powinienem być, zyskałem po szturmie Domu Ukraińskiego, gdzie ja, mówiąc słowami „Pirkey avot”, próbowałem być „człowiekiem na miejscu gdzie nie ma ludzi”.

1500 osób próbowało przejąć budynek w którym znajdowało się 200 funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa, głównie świeżo po przeszkoleniu, i gdyby dorwali się oni do tych chłopaków to krew polała by się i po drugiej stronie. Zaczęliśmy proces negocjacji zakończony uwolnieniem Domu Ukraińskiego bez jednego wystrzału i bez rannych”.

„Tylko w moim oddziale jest 4 izraelskich bojowców z doświadczeniem wojskowym, których, tak jak i mnie, wyprowadziło na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar. Ja nazwałbym całą naszą grupę „niebieskimi hełmami”, analogicznie do sił pokojowych ONZ.

Sytuacja na Majdanie jest dość nerwowa, wielu ludzi chce zemsty za krew ofiar, jeszcze więcej jest zmęczonych bezczynnością opozycji, wszystkie te gorące głowy są pełne iluzji w kwestii prawdziwych walk i w konsekwencji nie wyobrażają sobie możliwych następstw. Oni także nie myślą o tym, że po drugiej stronie barykad także są ludzie, dlatego nasze działania nie powinny zhańbić Majdanu z „ludzką twarzą”.

„Ja od pierwszych dni obcuję z aktywistami „Prawego Sektora”, UNA-UNSO, ze wszystkimi tymi ludźmi z którymi w czasie pokoju nie znalazłbym wspólnego języka. Przy tym przedstawiam siebie wyłącznie jako żyda, dodatkowo religijnego. Pod moim dowództwem są już dziesiątki bojowców Majdanu, Gruzini, Azerowie, Ormianie, Rosjanie, którzy nawet nie próbują rozmawiać po ukraińsku, i ani razu nie spotkaliśmy się ze zjawiskiem wzajemnej nietolerancji. Wszyscy oni z wyraźnym szacunkiem odnoszą się do mojego wyznania, już wiedzą co jem, czego nie jem, itp., i to nie wywołuje żadnego odrzucenia”.

„Dobrze zorganizowani ekstremiści to mit”-zapewnia żydowski aktywista euromajdanu. „Ludzie, którymi ja kieruję są zorganizowani znacznie lepiej niż radykałowie. My reagujemy szybciej i bardziej skutecznie. Pod moim bezpośrednim nadzorem jest 30 ludzi a zmobilizować mogę 300. Ani OUN, ani „Prawy Sektor” na takie luksusy nie mogą sobie pozwolić”- stwierdza żyd.

 

Poglądy wyrażone przez anonimowego, „żydowskiego obrońcę Majdanu” są prawie dosłownie takie same jak opinie rabina Pinchasa Rosenfelda, z którym wywiad został opublikowany przez felietonistę kijowskiej gazety żydowskiej „Haadashot”, Michaiła Golda. Rabin dowodzi, że żydzi zobowiązani są do wsparcia „walki o słuszną sprawę”, którą prowadzi naród Ukrainy: „Naród żydowski powrócił na scenę historii nie po to żeby na niej wypoczywać. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”

.I jako podsumowanie przytaczamy słowa tegoż żydowskiego instruktora z CAHAL’u: „Ja uważam, że obecność żydów na Majdanie to nie tylko uczczenie imienia Stwórcy, ale to jest dialog żydów z przyszłą władzą. To jest to co pozwoli jutro żydom żyć i pracować w tym kraju. I to jest ważka przeciwwaga dla tych, którzy krzyczą o „nieżydowskiej sprawie”. Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.

Na podstawie: http://3rm.info
Przekład: RX

http://wolna-polska.pl

Komentarzy 50 do “Żydzi na Euromajdanie”

 1. Gutek said

  To jest dopiero spryt i myslenie do przodu „narodu przebranego” !
  I co tu komentować po tylu wiekach od chrztu Slowian ?

 2. yattakaj said

  ” Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.
  Szatanskie talmudyczne pomioty nia posiadają twarzy, jeno piekielne oblicza zła i terroru

 3. Luxeuro said

  Ten bohater Majdanu pewne będzie szkolony przez nich na Polskiej wsi w Starych Kiejkutach ,
  „Bułatow: Bili „mocno” i „profesjonalnie”
  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/galerie/bulatow-bili-mocno-i-profesjonalnie-zdjecie,iId,1289239,iAId,98952

 4. Jan said

  „Naród żydowski powrócił na scenę historii nie po to żeby na niej wypoczywać. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”

  Dwa w jednym.
  Kłamstwo o jakimś powrocie, jak gdyby przez dwa tysiąclecia nie rozłazili się jak robactwo powodując wszędzie tam gdzie dortą zamęt, rewolucję i destrukcję.
  Pychę, przechwałki o dzwiganiu na nowy poziom.
  Faktycznie wprowadzanie na nowy poziom miał i ma miejsce, tylko, że był to poziom upadku cywilizacyjnego i buntu wobec Pana Boga,chaosu i ruiny gospodarczej dla tubylców.
  Na nowym poziomie znalazła sie już Polska co widac i czuć, Libia , Irak, Jugosławia, Egipt, Afganistan, Gruzja dobija Ukraina.

  Na ujawnianie twarzy dobrodzieja zbyt wcześnie oczekiwać co zrozumiałe. U nas profesor Bronisław też farby nie puszczał do 1989 r
  Dopiero po okrągłym złobie wyznał -” co oni myśleli, że solidarność dla nich zrobiliśmy”.

 5. Juziek said

  Po igrzyskach w Soczi zacznie się klarować sytuacja na Ukrainie.
  Do tej pory zdrowia szkoda na podniecanie się!

 6. Filomena said

  Kiedy „Berkut” opublikowal na swojej stronie dane o zydoskich korzeniach Euromajadanu, wiekszosc zydostwa na Ukrainie i poza Ukraina podniosla gewalt. Oskarzyla Berkut o antysemityzm.

  A oto co sie dowiadujemy. Praktycznie kazdy glowny opozycjonista ma jakis zydowski korzen. Babcia pana Kliczko nazywala sie Tamara Jefimowna Etinson. Panienskie nazwisko babuni pana Tiahniboka Frotman. Panienskie nazwiski matki Jaceniuka Bakaj. Bakaje to rod zydowski z ktorego wywodzil sie slaeny rabin talmudysta Bakaj. Natomiast dziadek pani Timoszenko nazywal sie Abram Kapitelman. Nic dodac nic ujac.

  Posiadanie zydowskiego przodka niekoniecznie czyni czlowieka zydem – pod warunkiem, ze nie trzyma z kultura zydowska i nie holduje syjonistycznemu imperializmowi. Gdyby owi opozycjonisci byli prawdziwymi patriotami nie ciagneli by Ukrainy w europejskie bagno i nie przytakiwali by zydowce-syjonistce Nuland, nie nastawiali by narodu przeciwko innym Slowianom. Co wiecej, dowiadujemy sie tez, ze Euromajdan (w tym neo-banderowcy) oplacany jest w wiekszosci przez zydowski oligarchat.

  Bardzo duzo ciekawej informacji mozna znalezc na stronie Bialy Charkow (Белый Харьковъ). Ten kto czyta po rosyjsku moze sporo sie doczytac. Oto linka: http://srn.kharkov.ua/

 7. Stan said

  Ciekawe jaki scenariusz parchy przygotowały dla Polski? Czy jak w końcu podpalą Polskę, to też będziemy się zabijć i zarzynać jak na Ukrainie czy w Syrii? Obawiam się, że jestesmy już tak podzieleni, że wcześniej czy później poleje się krew także w Polsce…

 8. Brat Dioskur said

  Smieszne doprawdy jest slownictwo uzywane przez spikerow zachodnich TV komentujacych wczorajsze wydarzenia na majdanie. Gdyby to slepy ” ogladal” TV to wydawaloby mu sie ,ze pokojowa demonstracja zlozona z kobiet dzieci i starcow zostala zaatakowana przez uzbrojona po zeby policje i nie dosc ,ze gnana palami i zagazowana, to jeszcze ostrzelana z karabinow maszynowych.Nawiasem Olimpiada wkracza w koncowa faze wiec postanowiono podkrecic na Ukrainie obroty…..Przeciez tuz przed zakonczeniem Olimpiady Rosja nie moze interweniowac,a interwencja teraz bylaby krzyzykiem na Soczi!

 9. Gutek said

  W Polsce miała się polac krew NA PIERWSZYCH KROLIKACH DOSWIADCZALNYCH w 1981 r.
  NIE POLALA SIE ,BO W POLSCE BYLO JESZCZE WOJSKO POLSKIE Z POBORU/POWSZECHNEGO OBOWIAZKU OBRONY OJCZYZNY PRZEZ POLAKOW a NIE NAJEMNIKOW MIESZANCOW (jak dzisiaj).

  MY LUDOWE WOJSKO POLSKIE (LWP) URATOWALISMY PRZED BRATNIM PRZELEWEM KRWI zarówno tej CZYSTEJ POLSKIEJ jak i tej już wcześniej ZMIESZANEJ KOMUSZEJ,URATOWALISMY WAS,ICH i SIEBIE !

  WOJSKOWA RADA OCALENIA NARODOWEGO ZOSTALA TAK A NIE INACZEJ NAZWANA i DOBRZE,ZE TAK SIE STALO,BO ZYCIA LUDZKIEGO NIE WSKRZESI CZLOWIEK.

  Za to NAS WOJSKOWYCH POLAKOW PIERWSZYCH WYRZUCONO Z WOJSKA/ZWOLNIONO NA ROZNE SPOSOBY.
  ZA TO ZLIKWIDOWANO POWSZECHNY OBOWIAZEK SLUZBY WOJSKOWEJ w POLSCE !

  ZA TO ZLIKWIDOWANO WSZYSTKIE SZKOLY WOJSKOWE w POLSCE (oficerskie,akadamie,po po chorążych i po podoficerskie) !

  DLATEGO „POJECHANO” na gen.Jaruzelskim,ktory sam się przekonal komu musial i za co USTAPIC i MSZCZA SIE NA NIM do dzisiaj jak na każdym innym ,który ZYDOM SIE SPRZECIWI.

  ZA TO POWIESZONO LEPPERA,ZA TO ZGINELA SWITA POLSKICH LOTNIKOW w odpowiednim zaprogramowanym locie az do Miroslawca !

  Za to zgineli generałowie „mieszancy i inni pod Smolenskiem”,którzy się zorientowali,ze ZYDZI NA POLSKE WALA MASOWO,do ZIEMI OBIECANEJ,bo w Polsce jest „raj mineralow i bogactwa naturalnego”,bo Bliski Wschod się konczy,i nuklear zagraza „arabski” (a faktycznie swój zgromadzony) .

  ZA TO ZGINELI INNI SWIADKOWIE MORDERSTW i ZYDOWSKIEJ OKUPACJI i gina całym swiecie !

  ZA TO MAJA ZGINAC NASTEPNI,KTORZY NIE ZECHACA ZGJAC KARKU PRZED ZYDAMI i NIEMCAMI !!!

  Teraz zapewne zapytasz a za zgineli tacy jak wspomniany już Geremek,Lech Kaczynski ,a nawet stary prezydent z uchodztwa Kaczowrowski ?

  Odpowiadam:
  Dla wyrównania rachunkow i bleffow,bo wykonali swoje i już do niczego nie byli przydatni,za to im zrobiono „zasluzone pogrzeby i pochowek”,aby prostaczkowie do końca się nie rozpoznali co jest grane a przy okazji dokonano testingu na Polakach jacy i którzy sa tacy a nie inni,na co ich stać ,jacy sa MLODZI POLACY i do czego się nadaja.

  Może zapytasz i o to, dlaczego jeszcze zyja inni wykonawcy DZIELA ZYDO-NIEMIECKIEGO
  jak TUSK,Jaroslaw KACZYNSKI, Walesa ,Kwasniewski ,Miller,Michnik ,Rydzyk (słynne od Michnika do Rydzyka) i INNI nieco co z tylu stojący i w cieniu ?

  Odpowiadam :
  Bo jeszcze WSZYSTKICH ZADAN NIE WYKONALI ,KTORE IM POSTAWIONO !
  Zgina nieco później w innych „okolicznościach”.

  CZY TERAZ ROZUMIESZ POLKO i POLAKU CO SIE Z POLSKA STALO i CO NADAL SIE DZIEJE ?

  A dziac się będzie więcej GDY POLACY SIE NIE ZBIORA W JEDEN OGOLNOPOLSKI RUCH NARODOWY POD PRZYWODZTWEM POLAKOW CZYSTEJ KRWI DO 5-tego POKOLENIA,POKOLENIA WYWODZACEGO SIE ZE SLOWIAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. ERROR 404 NSZ said

  Ad 07, Emerytów czeka eutanazja przez brak dostępu do usług specjalistycznych, oraz kupowanie zamienników , przepraszam – fajansiarskich leków.
  Zubożone pokolenie 40-65 laków będzie żebrało o jakąkolwiek pracę by (przepraszam) nie zdechnąć z głodu i zapłacić lichwę w postaci
  wygurowanych podatków, składek, czynszów etc.
  (…)
  Generalnie mówiąc żydzi tylko wdrożyli instrumenty , np. ekonomiczno-depopulacyjny , więc po co mają nas publicznie mordować…

 11. ao said

  w wojsku izraelskim jest wiele „emigrantow” z bylego ZSRR- wogole nie majacych nic wspolnego z zydowstwem. tem tez w przyspieszonym tempie robia z nich zydow-jezeli chca. Zydzi wg religi-nie wstepuja do armii wogole jak i nie uznaja panstwa Izrael. Goje z Ukrainy wyrozniaja sie w okrocienstwie w stosunku do Palestynczykow-przewaznie to oni kroluja na przejsciach granicznych/ Wielu z nich wraca do swoich domow-tam tez sie np zenia tak wiec informacja ze Izrael jako panstwo miesza sie w sprawy ukrainskie jest nieprawdziwa-po to maja UE i Polske

 12. jowram said

  Pomału wychodzą pewne fakty na światło dzienne i okazuje się, że cały ten przewrót na Ukrainie jest zaplanowany przez żydowską oligarchię. Nieświadomi Ukraińcy wiedzeni są do Europy pod przywództwem braci Kliczków, którzy prawdopodobnie są żydami, ale na pewno z żydami trzymają. Dowodem są zdjęcia ze święta Chanukowego w, którym Kliczko brał udział. A co z drugim? Jak zwykle metoda na dwa fronty jeden za, a drugi przeciw. Nie chce mi się dzisiaj o tym wszystkim pisać bo na to przyjdzie czas, ale dodam dziś jeszcze tylko, że żydzi własnie popełnili błąd uruchamiając machinę rewolty na Ukrainie i próby jej włączenia w struktury złodziejskiej Unii Europejskiej. Ukraińcy skuszeni unijnym dobrobytem i wolnością jeszcze nie wiedzą, że czeka ich takie samo niewolnictwo jak mieli tylko pod innymi auspicjami i to o wiele gorszymi niż do tej pory. Jeśli tylko Ukraińcy się zorientują, że żydowscy oligarchowie z Ukrainy zaplanowali to całe wstąpienie do Unii z żydami Europejskimi by jeszcze bardziej z nich doić to wtedy zacznie się taka zadyma słowiańsko żydowska, że ani jeden żyd się w europie nie ostanie. No to drodzy żydzi samiście sobie na dupę bata ukręcili.

 13. Tekla said

  Sycz, który z pochodzenia jest Ukraińcem, dziękował polskim politykom za solidarność okazywaną narodowi ukraińskiemu „w tym niezwykle trudnym, a być może historycznie najważniejszym momencie”.

  http://wiadomosci.onet.pl/debata-w-sejmie-ws-ukrainy-poslowie-byli-wyjatkowo-zgodni/hkx4l

 14. NICK said

  Nie ma Ukraińców.

 15. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/02/19/zydzi-na-euromajdanie/ […]

 16. Rysio said

 17. Luxeuro said

  Tu ciekawe fotki i informacja
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-opozycja-na-ukrainie-2013-12

  https://ru-ru.facebook.com/IzrailskoeNacionalnoeDvizenieDomDavida

  Z tego co ja mogłem tu zrozumieć to ktoś napadł Izraelskich turystów i nagle Żydowska organizacja alarmuje o ewakuacji Żydów.
  http://isrageo.com/2014/02/17/boevi033/
  ” Украинские националисты, безусловно, не слишком любят евреев. Однако их гнев направлен скорее против олигархов, чем против рядовых граждан еврейской национальности.”
  „”Евреи Украины бьют в набат!””
  „На Майдане находятся самые разные люди, многие — с оружием в руках. Зачем их заранее обвинять в антисемитизме? Зачем провоцировать? ”

  Pytanie się nasuwa: Czy to nacjonalisty rozpoczynają rozumieć że element Żydowski ukrywa się za ich plecami i na to reagują agresywnie? Czy jest to celowy atak „agentów” na Żydów na terenie Ukrainy by rozpocząć panikę i w ten sposób atakować rząd Janukowicza? To przypomina stary schemat: Bij swoich jako ofiary i sam z „pomocą” przyjdź później.

  Czas pokarze jaka będzie dalsza reakcja. W pierwszej Rewolucji Rosyjskiej w XX wieku było im o wiele łatwiej ukryć się bo informacja nie płynęła tak szybko jak dzisiaj. Dzisiaj mamy nagraną rozmowę Pani Nuland (Nudelman) która bardzo dobrze nam wytłumaczyła jak się gra w Rewolucyjną Grę.

 18. ERROR 404 NSZ said

  Ad 14 Oczywiście to taki sam naród historycznie jak Ruś biała czy Innunaki

 19. Plausi said

  Trostka o przyszłość

  „strszych braci” naszego ukochanego papieża jest całkiem uzasadniona, po przeszło 60-ciu latach ekscesów Izraelitów na BW wkrótce nie będzie dla nich tam miejsca, a jak wiemy w USA też kończy się wyżerka, w tej sytuacji jest całkiem rozsądnie rozejrzeć się, gdzie się będzie można z powrotem zaczepić.

  Jednego nie można Izraelitom odmówić, planowania na daleką przyszłość, weźmy choćby UE, już stuletnia historia. Także obie wojny światowe nasłano na Europieczyków nie bez przyczyny, w drugiej to sobie nawet uregulowali własne pogłowie, eliminując zniewieściałe, słabsze elementy. mniej przydatne dla bandytyzmu wszelkiego rodzaju.

 20. Marek said

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2562781/Battle-zone-Thousands-anti-government-protesters-mass-central-Kiev-confront-police-night-violence-left-25-dead-200-needing-hospital-treatment.html

 21. Rysio said

 22. arcybolesnaprawda said

  ad. 12 Oby Pana słowa się sprawdziły …cyt.”Jeśli tylko Ukraińcy się zorientują, że żydowscy oligarchowie z Ukrainy zaplanowali to całe wstąpienie do Unii z żydami Europejskimi by jeszcze bardziej z nich doić to wtedy zacznie się taka zadyma słowiańsko żydowska, że ani jeden żyd się w europie nie ostanie. No to drodzy żydzi samiście sobie na dupę bata ukręcili.

 23. NICK said

  Ad.22.
  Daj Panie Boże, proszę.
  Wyroki są NIEZNANE.
  Jakby nie patrzeć, nadzieja w TRÓJCY.

 24. jowram said

  Idiotom w Polsce i na Majdanie: 3 lata rządów umiłowanej Julci wzrost długu z 28mld$ do 128mld$( o 100 mld$),trzy lata Janukowycza -wzrost długu ze 128 mld$ do 134 mld$ (tylko o 6 mld).Ukraińcy,podziękujcie Julci za dzisiejszy dobrobyt a Janukowyczowi za powstrzymanie upadku Państwa.

 25. NICK said

  Ad.1.
  Dodałbym.
  A co tu komentować w kontekście przedchrześcijańskij historii Słowian?

 26. ERROR 404 NSZ said

  ONI właśnie na naszych oczach rozgrywają pięknie ukrainę, trzymają za twarz andżelikę M. w prusiech, butem cisną polskie gardło, Putin jet w impasie, nie odpowie do końca Soczi ( a janukowycz co drugi dzień na Kremlu, właśnie Putin odwołał główno dowodzącego armią na ukrainie… ciekawe), kneset amerykański nawet nie piernie, bo niby dlaczego….Pewnie plan lądowania już jest opracowany….

 27. revers said

  Za to Nataniachu jezdzi w Gory Golan do szpitala dla terrorystow anty Assadowskich i oficjalnie wspiera Al Kaide, bedzie ze oficjele beda odwiedzac w szpitalach majdanowskich
  banderowcow w tym przedstawiciele judeopoloni.

  co niektorzy komentatorzy na niezaleznych portalach ze panstwa europy wschodniej to marionetki usraela, uni, onz szczegolnie wyrozniajac Polske w tej ukladance NWO.

 28. revers said

  … zauwazaja … korrekta, uzupelnienie

 29. Rysio said

 30. Rysio said

 31. Rysio said

  Oglądam te zamieszki na Ukrainie i przyznam się, że cały czas coś mi nie dawało spokoju.

  Teraz już wiem – te walki pomiędzy policją i bojówkami to udawanka, wszystkie są na niby.

  Tzn. tu i uwdzie, jednostki w ferworze akcji się zapędzą i od czasu do czasu zaczną naprawdę się napierdalać – ale w 99% to te wszystkie walki to jedna wielka bujda na resorach.

  Np.

  w tym miejscu około 1 minuty – atakujący mogli rzucić w tłum policjantów kilka butelek z benzyną i żywcem ich spalić.

  Wydawało by się to normalne zwłaszcza, że wczoraj było coś około 30 trupów.

  A tu nic – po prostu gówno.

  Identycznie z policją, zbita w kupy jak przestraszone stada kurcząt.
  Gdzie ich dubeltówki, snajperki, gazy łazawiące, dystans itp… itd…

  Co to kurawa jest?!!!

  Mam też cholerne wrażenie, że „nieby walcząca” pierwsza linia, zarówno z pierwszej jak i jak i z drugiej strony, zna się nawzajem jak przysłowiowe łyse konie.

  Oczywiście od czasu do czasu zapałęta się tam jakiś niezrzeszony, napalony i autentycznie agresywny osobnik*.

  Jakże inaczej wyglądały rozruchchy np. w Rumuni czy PRLu.

  Tam natychmiast policja brała pojmanego demonstranta i na tyłach pałami tłumaczyła co jest A a co Be.

  * Zapewne jest też bardzo szybko eliminowany, dostając cegłówką czy czym innym w czaszkę, oczywiście tego nam nie nagrają. Myślę, że ci zabici to właśnie tacy co to w pierwszym szeregu se trochę za bardzo chcieli pochasać.

 32. Fran SA said

  Jakby tu wskrzesic…. Chmielnickiego…

 33. Rysio said

 34. Rysio said

  http://www.paulcraigroberts.org/2014/02/17/us-eu-paying-ukrainian-rioters-protesters-paul-craig-roberts/

 35. Rysio said

 36. Rysio said

 37. Rysio said

 38. Rysio said

  Parchaty Nesweek sie martwi.

  http://m.newsweek.pl/zamieszki-na-ukrainie-i-antysemickie-hasla,artykuly,279431,1.html

 39. Rysio said

  Alex jones rozmawia z Laroiche o Ukrainie. Bardzo ciekawie.

  http://bit.ly/1jJjYrs

 40. błysk said

  Bardzo pożyteczny artykuł. Teraz już wiem dlaczego żydo-masoński Zachód tak bardzo broni buntowników :po prostu walczą o swoich.

 41. Jan said

  Ad 39
  ”Jeśli władza zdecyduje się na represje, czeka ją światowa izolacja i odpowiednia reakcja Papieża – podkreślił Zisels”

  Ot i mamy kto stoi po czyjej stronie..

 42. Luxeuro said

  Pamiętać,
  http://tinyurl.hu/fowM/
  bo dzisiaj na ulicy słychać takie głupoty od przeciętnych ludzi na temat Ukrainy że chce się płakać.

 43. syoTroll said

  No cóż, nie można zaprzeczyć, że znają się na rzeczy, i znowu jest olimpiada, tą razą zimowa.

 44. Rysio said

 45. Griszka said

  Nikt nie spaliłby tego przepotopowego BTR60 (charakterystyczny dla tej wersji boczny właz), gdyby obsługa miała pozwolenie na użycie głównej broni, znajdującej się w wieżyczce. Wtedy bojówkarze nie podeszliby do pojazdu na tyle, aby móc go obrzucić butelkami z benzyną.
  No, ale strzelać mogą na Majdanie jedynie banderowcy i ich żydowscy przywódcy.

  I czemu Bierkut ani razu nie sięgnął po armatki wodne skoro nie chcą użyć ostrej amunicji ? To jest w końcu majówka czy interwencja służb porządkowych ?

 46. Luxeuro said

  Jak będą wyglądali „Zbawiciele”

  Ad. 25 – „I czemu Bierkut ani razu nie sięgnął po armatki wodne skoro nie chcą użyć ostrej amunicji ? To jest w końcu majówka czy interwencja służb porządkowych ?”
  Tez mnie to dziwi. Co nie mają broni z gumowymi nabojami które chętnie w Polsce/Izraelu/USA/Kanada itd. używają dla mniej groźnych. Armatki wodne z zimnym klimacie by ich szybko uspokoiły.

 47. […] Żydzi na Euromajdanie […]

 48. marta15 said

  http://piotrbein.wordpress.com/2014/02/20/israeli-ex-officer-leads-ukraine-protests-sayanim-participate/
  ktoz by sie zdziwil??

 49. Rysio said

 50. Rysio said

  🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: