Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  bryś o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Włodek o To Wojna
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

W Kijowie walczy obca armia

Posted by Marucha w dniu 2014-02-21 (Piątek)

Dzisiaj rzucono wyzwanie całemu światu ruskiemu. Szef parlamentu krymskiego mówi: w Kijowie działa pięciotysięczna zagraniczna armia. W centrum Kijowa działa zagraniczna armia złożona z 5 tysięcy, gotowych iść pod kule, bojowców, powiedział szef parlamentu Krymu, Władimir Konstantinow.

Jego słowa cytuje agencja „Interfax”: „W centrum miasta jest faktycznie zagraniczna armia ze świetnie przeszkolonych, odważnych, dobrze opłacanych i liczba tej armii, według naszych danych, około 5 tysięcy ludzi” – powiedział Konstantinow.

Przy tym, według niego, całkowita mobilizacja może sięgnąć 10 tysięcy ludzi, połowa z nich gotowa iść pod kule. Konstantinow powiedział także, że dzisiaj jest, faktycznie, rzucone wyzwanie całemu światu ruskiemu a Ukraina to jest, po prostu, etap w tej wojnie.

Za: http://3rm.info
Data publikacji: 20.02.2014

Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Niezbyt dla mnie zrozumiały brak zdecydowania u prezydenta Janukowicza sprawia, iż rebelianci zyskują na czasie i rosną w siłę, także dzięki pomocy „świata”. Dlatego staje się on współodpowiedzialny za coraz liczniejsze przypadki śmiertelne. Chciałbym za jakiś czas móc odwołać to, co powiedziałem.
Admin

Komentarzy 55 do “W Kijowie walczy obca armia”

 1. Griszka said

  Nikt teraz nie będzie strzelał do rebeliantów, bo w ukraińskim parlamencie przepchnięto rezolucję o nieużywaniu broni przeciwko zadymiarzom, dzięki temu, że większość posłów Partii Regionów olała głosowanie. Wycofano też Bierkut z Majdanu. Oczywiście prostytutki syjonistyczne, czyli opozycja banderowska, były wniebowzięte, gdy wywalczyły już swoje.

 2. anATOM said

  janukowycz musi sie pokajac przed putinem i w pare godzin wszystko wruci do normy w banderlandzie.

 3. wi42 said

  Oto dokument jednego ze stowarzyszen 5-tej kolumny (na ok. 50 sek. filmu):
  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=43851

 4. Krym NIE jest własnością UKRAIŃSKICH nacjonalistów ani żydostawa !!! said

  Uwaga !

  Chciwa bandycka żydowska międzynarodówka z ich agentami zamieszkałymi na Krymie ostrzy sobie zęby, aby PRZYWŁASZCZYĆ sobie Krym za pomocą przez nich zorganizowanej KRWAWEJ jatki zorganizowanej w Kijowie i na wschodniej BYŁEJ tzw. „ukrainie”. Poczytajcie „Przejmujący apel Żydów: chcemy być Ukraińcami” tutaj:

  http://wirtualnapolonia.com/2014/02/20/przejmujacy-apel-zydow-chcemy-byc-ukraincami/

  Społecznośc miedzynarodowa NIE ZGADZA się i NIGDY się NIE zgodzi, aby Krym wszedł w posiadanie BANDYTÓW NACJONALISTÓW nacjonalistów UKRAIŃSKICH lub międzynarodowej mafi ZYDOWSKIEJ , którzy pod egidą PODŻEGACZA żydo-komunisty z Arizony senatora Johna McCaina zorganizowali tą ludobójczą awanturę w Kijowe oraz obecnej tzw. „ukrainie” w jej obecnym TYMCZASOWYM kształcie.

  Najważniejsza żydo-masońska MELINA w Waszynktonie (tzw.USA) nazywana „białym domem” która jest OKUPOWANA przez żydowską międzynarodową mafię złodzeji najbardziej aktywnie UCZESTNICZYŁA w organizowaniu kilejnego LUDOBUJSTWA czyli w Kijowie.

  Wcześniej ci LUDOBUJCY z tej najważniejszej żydowskiej MELINY „biały dom” w Waszynktonie zorganizowali RZEŹNIĘ w Iraku, potem w Afganistanie.
  Następnie ci sami żydowscy LUDOBUJCY z amerykańskim obywatelstwem z tej MELINY „biały dom” zorganizowali RZĘŹNIĘ w Egipcie, potem w Libyi, a ostatnio w Syrii i Libanie, a nastepnie na całym Bliskim Wschodzie.
  W organizowaniu tych LUDOBUJCZYCH rzeźni ZAWSZE uczestniczy ten płatny MORDERCA „senator” PODŻEGACZ John McCain, któro ostanio zajmował się w rekrutowaniu PODŻEGACZY do rozwalenia oraz organizowania LUDOBUJSTWA na Ukrainie:

  Ten krwawy BANDYTA PODŻEGACZ „senator USA” John McCain NIE powinien być wpuszczany do Polski oraz NIE powinien byc wpuszczany do jakiego kolwiek Kraju na świecie !!!!!

  W USA uczciwi obywatele OTWARCIE mówią w twarz temu MORDERCY „senatorowi USA” John McCain, kim faktycznie jest ale w związku z tym, że żydowska LUDOBUJCZA mafia, która brutalnie ZAMORDOWAŁA katolickiego prezydenta Johna Kennedyego w listopadzie 1663 roku tym aktem OPANOWAŁA pełnie władz w tym teraz ZNIENAWODZONYM na całym świecie kraju o nazwie USA.

  Ta żydowska międzynarodowa mafia, która zrobiła z Białego Domu w Waszynktonie najważniejszą SWOJĄ MELINĘ zorganizowała bandycką przestępczą siatkę, która STERRORYZOWAŁA całe USA za pomocą mafijnych PRZESTĘPCZYCH ludobujczo-złodzejskich organizacji o nazwach tzw. „partia demokratyczna” i „partia republikańska” z których się wywodzi ten żydo-komunista „senator usa” PODŻEGACZ John McCain oraz jego wspólnicy z PRZESTĘPCZYCH żydowskich mafii OŚMORNICY grasującej w USA, które ZABANKRUTOWAŁY cały finasowy system w Ameryce i na świecie:

  American Israel Public Affairs Committee (AIPAC)
  Republican Jewish Coalition (RJC)
  National Jewish Democratic Council (NJDC)
  American Jewish Committee (AJC)
  „The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations”
  B’nai B’rith Europe

  gdzie głównym „Ojcem Chrzestnym” wszystkich żydoskich mafii grasujacych w USA jest nie publikowany mafiozo o nazwisku Malcolm I. Hoenlein, czyli główny koordynator całej OŚMIORNICY żydowskiej w USA. Jego zawsze zobaczycie na zdjęciach stojącego zaraz za plecami każdego prezydenta „MARIONETKI” tego zbankrutowanego USA w „Oval Office” ulokowanym zachodnim skrzydle obecnej najważniejszej MELINY żydowskiej w tzw. Białym Domu, czyli siedzibie prezydenta „PAJACA” USA, który faktycznie jest POPYCHADŁEM grasującej krwawej mafii żydowskiej „Kosher Nostra” w USA.

  W kulisach żydowskich w USA, mafiozo Malcolm I. Hoenlein opowiada, że on jest PREMIEREM wszystkich premierów krajów z CAŁEGO świata …

  To on koordynuje i trzyma w ryzach ideologicznych całą to żydowską sitwą finansową z New Yorku pragnąca załańcuchowć – zmusić cały świat do posługiwania się tylko US-zielonym papierem toaletowym produkowanym w PRYWATNEJ fabryce żydoskiej o nazwie Federal Reserwe udającej państwową mennicę … co jest nazywane konceptem jednego światowego rządu NWO organizowaną właśnie przez OŚMORNICE z głowną siedzibą w MELINIE „biały dom”.

  Ta OŚMIORNICA żydoska w USA jako JEDEN faktycznie zoorganizowany skansolidowany network, który trzyma w żelaznym UŚCISKU też urząd prezydenta „PAJACA” USA oraz cały centralny system polityczny, sadowniczy, instytucji siłowych tego zdemoralizowanego USA w skorumpowanym Waszynktonie, ignorując faktyczne interesy USA jako instytucji państwowej, oficjalnie bez skrupułów totalnie PASOŻYTUJĄC na garbie STERRORYZOWANEGO amerykańskiego podatnika.

  Obecne to fasadowe śmieszne skorumpowane USA to absolutnie już NIE jest tym konceptem, projektem politycznym Ojców założycieli z lat 1776 roku ale wręcz jej ZAPRZECZENIEM w pełnym tego słowa zanczeniu z pełnym podeptaniem tam ustalonej Konstytucji, która jest teraz FIKCJĄ, a flagą USA wyciera swoje okrwawione byciory ROZWYDŻONA bezkarna międzynarodowa mafia ŻYDOWSKA „Kosher Nostra” grasujaca po całym świecie.

 5. 25godzina said

  Mnie najbardziej śmieszą debile bredzący, że Putin tam wysłał snajperów. Snajperami można jedyne eskalować konflikt, a przecież ci sami debile w następnym zdaniu powiedzą, że Janukowicz to marionetka Putina.

 6. błysk said

  Mam nadzieję,ze sytuacja na Ukrainie się zmieni po zakończeniu olimpiady w Soczi.

 7. wi42 said

  Re: 6 B
  Zmieni się na lepsze według powiedzenia -„lepszy zły koniec niż nie kończące się zło”.
  Nastąpi federalizacja (lepiej) lub podział Ukrainy (bardziej realnie)

 8. Fran SA said

  Admin.
  Bo tu w ogole nie chodzi o Ukraine. Chodzi o to, zeby sprowokowac Moskwe.
  Cala ta awantura skierowana jest przeciwko Putinowi; dokladnie tak jak mu to obiecali.
  Naturalnie, ze Janukowicz ma rece zwiazane. Kazde uzycie broni i strzelanie do bandziorow wywola okropna reakcje roznych ‚zatroskanych’ demokracji. I zacznie sie eskalacja konfliktu. I o to wlasnie chodzi.
  Japonia przygotowuje sie do wojny z Chinami (byc moze, ze do konfliktu nie dojdzie)- ale zajmie to Chiny i odciagnie od konfliktu Rosji z Ukraina i reszta EUropy.
  Ktos sie pcha do otwartej awantury. Ameryka sie odgraza, i probuje wywolac rozpierduche w Europie. Nie wiem jak to sie skonczy. Na ogol takie konflikty ida zgodnie z planem i wygrywaja ci, ktorzy ten konflikt przygotowywali latami.

  Czemu Zachod nie lubi Rosji??

  http://www.veteranstoday.com/2013/09/28/olympic-threat/

  Czemu Zachod nie lubi Rosji??
  https://marucha.wordpress.com/2012/09/27/rosja-ma-zapas-diamentow-az-na-3-tysiace-lat/

  Kto zatopil ‚Kursk’??
  http://www.bibula.com/?p=49768

  Terroryzm na rosyjskim lotnisku?
  http://www.bibula.com/?p=31268

  Komu Rosja przeszkadza?
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=3485

  Jakie ma plany demokracja zachodnia??

 9. Marucha said

  Re 8:
  Moim zdaniem chodzi oczywiście o sprowokowanie Putina, ale i o ziemie i całą gospodarkę Ukrainy, która próbowała wymknąć się z łap międzynarodowych gangsterów.

  Janukowycz będzie i tak atakowany – co by nie zrobił.
  Moim zdaniem powinien natychmiast stłamsić „opozycję” i przeczekać furiackie ataki żydowskich mediów.
  To właśnie brak jego zdecydowania spowodował wzrost konfliktu i przelew krwi.

 10. yattakaj said

  Dokładnie też tak to widzę.
  Brak zdecydowanych działań na początku okupacji Majdanu spowodował zuchwałosc w poczynaniach „opozycji”.
  Powinni otoczyć, spałować co niektórych do kryminału,resztę rozgonić,włącznie z tymi „polakami” co tam krzyczeli sława Ukrainie !

 11. AlexSailor said

  @Admin
  „Niezbyt dla mnie zrozumiały brak zdecydowania u prezydenta Janukowicza sprawia, iż rebelianci zyskują na czasie i rosną w siłę, także dzięki pomocy “świata”. Dlatego staje się on współodpowiedzialny za coraz liczniejsze przypadki śmiertelne. Chciałbym za jakiś czas móc odwołać to, co powiedziałem.
  Admin”

  Ten „Majdan” uderza przede wszystkim w Ukrainę.
  Pozostali zainteresowani są prawdopodobnie zadowoleni z rozwoju sytuacji.
  Rosja również.

  Tam nie trzeba żadnej milicji, strzelaniny, służb specjalnych.
  Wystarczy wyłączyć prąd, odciąć wodę, zablokować dostawy żywności i opału, nie wywozić zawartości sraczy.
  I czekać.

  Wychodzących zaś po środki pierwszej potrzeby wyłapywać, stawiać przed sądem i skazywać na wieloletnie wyroki.
  Tych z majdanu już się nie przekona łagodnością.
  Można tylko zastraszyć innych ogłupionych chętnych.
  Cudzoziemców natychmiast skazywać za szpiegostwo i terroryzm (porwano 67 milicjantów).

  Można jeszcze przywrócić karę śmierci za udział w zamieszkach ogłaszając wszystkim, że tylko wzoruje się
  na UE.

  Proszę zauważyć.
  Sytuacja w centrum Kijowa trwa od 4 miesięcy.
  Już po 2-3 tygodniach powinno być pozamiatane.

  Czy nie dziwi Pana, skąd oni tam mają opony do ciągłego palenia?
  Jakiś wielki magazyn opon w centrum znaleźli?
  A jeśli tak, to dlaczego milicjanci go nie odbili?

  Widział Pan działania milicji, która stoi jak baranki zbierając razy kołkami, kamieniami, łańcuchami, chemią, koktajlami?
  Skąd oni mają tam benzynę??

  A ten wielki opór Majdanu?
  Czyż wysłanie ze dwóch śmigłowców z ładunkiem wody, jak do pożaru nie załatwiłoby sprawy w kilka godzin?
  Zamarzliby bez schronienia, nie mówiąc już o stawianiu oporu.

  Ja mam wrażenie, że „majadan” jest wielkim widowiskiem, a głównym jego celem jest zniszczyć gospodarkę
  Ukrainy i wypromować banderowców, co może się w przyszłości przydać nawet Rosji.
  Chociaż Rosja jest pewnie najmniej zainteresowana w tym burdelu.

 12. AlexSailor said

  Odnośnie Putina.
  Jednym z jego najważniejszych zadań, jest wychowanie sobie następcy, a nawet następców.
  Wówczas wzrośnie jego bezpieczeństwo, a gdyby coś, to polityka Rosji i w Rosji się nie zmieni.

 13. bv said

  Na szczęście jankeskie goje całej Ukrainy nie przejmą.W mediach i na blogach można poczytać wynaturzenia rusofobów którzy oskarżają Rosję o niebywały imperializm, który objawia się tym,że Rosja nie chce oddać w dużej części pro rosyjskiej Ukrainy pod wpływ prawdziwych imperialistów z tzw.zachodu(USA i kundelki europejskie).To jest przykład niezwykłego zakłamania rusofobów nazywają Rosję imperialną, a nie widzą prawdziwych imperialistów którzy toczą wojnę o władze nad wszystkimi narodami świata.Niema miesiąca, aby USA nie groziło suwerennemu państwu Iranowi wojną.
  Polska tzw.elita polityczna i świat mediów z publicystami to żydzi rewolucyjni.

 14. Guła said

  Nie ma żadnej gwarancji, że ten euromajdan, odbywa się pod z góry opracowany i uzgodniony przez strony scenariusz.

 15. Marucha said

  Re 14:
  A współautorem scenariusza – Putin.

 16. Luxeuro said

  Na zachodnich forach gdzie przedtem zwalało się wszystko na Rosję widzę coraz więcej komentarzy że to USA jest napędem destabilizacji Świata. No ale jak wiemy to nic nie daje.

  Ad. 9
  „o ziemie i całą gospodarkę Ukrainy,”
  Jest tutaj raport na temat ziemi i obcego kapitału który wypycha małych rolników.

  Click to access 12._ukraine.pdf

  A tu o grabieży Polskich ziem

  Click to access 13._poland.pdf

  2016 roku będzie ciekawy u nas pod tym względem.

 17. kacap said

  Idac wasza logika to Solidarnosc to tez byly bandziory

 18. Griszka said

  @14
  Tak, Putin podkłada sobie sam miny. Tak jak w Syrii. Gdzie Pan te mądrości wyczytuje ?

 19. kacap said

  „Japonia przygotowuje sie do wojny z Chinami (byc moze, ze do konfliktu nie dojdzie)- ale zajmie to Chiny i odciagnie od konfliktu Rosji z Ukraina i reszta EUropy.”

  Chlopie przestan wygadywac glupoty, zanim cos napiszesz pomysl

 20. Griszka said

  @17
  Spytaj szeregowych członków Solidarności czy czują się oszukani przez górę. Albo nie trać czasu na gadanie i od razu rzuć się w ramiona banderowskiego motłochu jak twój idol Wildstein.
  Sam postawiłeś ten znak równości między tymi dwiema grupami.

 21. kacap said

  @20

  Niestety zascianek w mysleniu, pomysl troche globalnie

 22. Griszka said

  @21
  Wpierw się wysłów a dopiero potem praw umoralniające kazania. Nie trolluj.

 23. kacap said

  @22

  Po pierwsze nie trolluje, bo jednak czytam wypowiedzi na tym portalu i z wiekszoscia sie zgadzam. Natomiast jakby ktos porownal „bandziorow” z Majdanu z bandziorami przybylych z bliskiego wschodu (chyba podobne proporcje) do walk w Bosni i Hercegowinie to moze bym sie zgodzil.

 24. Krzysztof P said

  Tak czy siak, największym przegranym JEST i będzie prez. Jakunowycz. !
  Wybrano ” dogodny moment ” czyli…Olimpiade i zastanawiaja sie niektórzy, czy jak się SKOŃCZĄ zawody sportowe Rosja użyje swoich sił? Znaczy udzieli „POMOCY wschodniej Ukrainie ” z rdzenna ludnościa Rosyjską, bo jak widać na część banderowską zdecydowanie położono lachę ?!
  A od kiedy przyklada sie moralnośc do Poliyki? Ukraina z o s t a n i e podzielona i o tym, że zamieszkuja tam 2 osobne ” nacje ” wszyscy mówili od lat! Te brudną NAM przypiszą / złączą / wzniecając i u nas, jawne bunty i podziały wg. starej maksym ” dziel i rządź ” !!Ma racje Kol.AleXSailor, są różne ” triki ” by wykończyć zadymiarzy !
  Dlaczego z tego nie korzystają? Pewnie są jakieś T A J N E ustalenia i….scenariusz rozwija się TAK, a nie inaczej !?? Jeśli zaś p.Jakunowycz za dobrą monetę bierze udzielanie mu gwarancji nietykalności – to jest skończonym durniem i kabotynem !!!

  Ps. ktoś gdzies napisał, że Ukraińcy po niewczasie z r o z u m i ą swój błąd?? BZDURA.
  ONi rozpierzchna się po Swiecie i każdy jakoś się zaklimatyzuje czy w Niemczech u bauera, czy w Anglii na zmywaku / co jest ich obecnym marzeniem / a…Swiat i MY, będziemy przygotowywani do następnego ETAPU zniewolenia.

 25. RomanK said

  Tragedia Ukrainy jest to samo co Polski i Polakow!
  Na ich oczach i z ich przyzwoleniem w ich imieniu i na ich odpowiedzialnosc obce bandy najemnicze w sluzbie obcych interesow walcza mniedzy soba o prawo do lupienia ich w niewolniczym wyzysku wg narzuconej hegemonii.
  Ogladamy na ekranach boj o Khazaria Magna , bron uzywana w tej wojnie to ..Pieniadz..produkowqany w dowolnej ilosci z cienkiego powietrza i duysponowany tam- gdzie potrzeba.

 26. Griszka said

  @23
  Pan chyba zapomina, że na przykładzie Syrii te same bandziory, które udawały przedstawicieli ogólnonarodowego buntu społecznego a tak naprawdę reprezentowały niewielki procent wahabickich oszołomów, zaczynały od dewastacji ulic i skrytobójczego mordowania funkcjonariuszy policji.
  Tutaj „bandziory” już spaliły żywcem załogę BTRa, zamordowały wielu policjantów i prokuratora… i itd. Już teraz mają broń palną.

  Popłuczyny UPA i radykalni islamscy bojówkarze mają wiele ze sobą wspólnego.
  Obie grupy reprezentują wyjątkowo krwawe tradycje, do których przy każdej okazji się odwołują. Otrzymują też niemal nieograniczone wsparcie od wrogów zewnętrznych Ukrainy.
  No, ale możemy zasłonić oczy i zatkać uszy oraz pozytywnie nastroić się na odbiór propagandy płynącej z pseudoprawicowych ośrodków przyjaźni polsko-banderowskiej, bo tak jest najwygodniej.

  Czy Pan naprawdę nie widzi tego co się wyrabia na Majdanie ?

 27. Re 93 Fran SA

  Nie bez powodu zyd soros zainwestowal ponad 5 miliardow dolarow w syjonistyczna wolnosc na Ukrainie, by mial stracic na tym „ynteresie”…
  (na http://whatreallyhappened.com ujawniono, ze na Ukraine wyslano ok. 300 agentow CIA I MOSADU, by doprowadzic do „ustalonych” procesow „demokratyzacji” (przejecia wladzy I ustanowienia talmudyczych praw wobec ukrainskiej gawiedzi)…

  Ukraina to bardzo, ale to bardzo ciekawa ziemia, tylko „chodzaca” na niej „zawartosc”, a zwlaszcza ta mlodsza jak przystalo jest slepa I glucha… No ale kasa sorosa jak widac do wszystkich skutecznie „przemawia”…

  Generalnie, doczekalismy sie wlasnie takiego „czasu”, ktore sa znakami jego konca…
  ============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. kacap said

  @23
  Do Janukowicza:

  „Chcesz oczyścić Majdan za pomocą kul. Ale Majdan nie znajduje się za barykadami. Jest w naszych duszach i kule nie mogą go zniszczyć. Ty tego nie rozumiesz. Możesz rozpędzić tłum, ale Majdan przetrwa. Ukraińcy marzą o społeczeństwie, w którym złodzieje są karani, a dobroczyńcy mają wsparcie rządu. Ty postępowałeś na odwrót. Dlatego nie możesz dłużej rządzić tym krajem” – pisze Suhoniak.

 29. Griszka said

  @28
  Skończyły się argumenty, więc pozostaje sięgnąć po sekciarskie deklaracje ideologiczne jak ta powyższa.
  Suhoniak miał okazję się popisać na wyborach.
  Gdy społeczeństwo ukraińskie nie dostrzegło geniuszu partii opozycyjnych, trzeba było sięgnąć po zapomogi od Sorosa.

  A propo kradzieży. Drastyczna podwyżka cen energii elektrycznej, która wynikała z umowy z UE, której Janukowycz szczęśliwie nie podpisał to już nie jest zwykłe złodziejstwo ? Suhoniak to zwykła mała zakłamana wesz.

 30. Zerohero said

  Re 8, 25godzina

  Słuszna uwaga. Krótko mówiąc: strzelał ten skorzystał.

  Eskalacja idzie cały czas ze strony majdanu, a państwo sprawia wrazenie sparaliżowanego niemocą. Przypuszczam, że „siłówki” od lat były infiltowane, a oligarchowie zależą od Zachodu (na zachodzie mają konta bankowe). Stąd ta niemoc.

  Na razie wzrost zadymy jest na rękę zachodowi.

  Na tle tej niemocy idiotycznie wyglądają rządowi snajperzy strzelający sporadycznie do demonstrantów. Tak ich nie spacyfikują, a tylko nakręcą zadymę rozpoczętą przez majdan.

  Rosja na Ukrainie raczej grała na utrzymanie status quo. Niechęć prowadzenia gazociągu przez terytorium Ukrainy (przy czym upierał się AWS, SLD, PIS, PO…) świadczy o odpuszczeniu sobie mocnej kontroli Ukrainy przez Rosjan.

 31. Griszka said

  https://marucha.wordpress.com/2013/12/08/czego-unia-chce-od-ukrainy/

  Ciekawe, że tym wszystkim Suhoniakom, Tiahnybokom, Kliczokm zawsze wylatuje z głowy co stręczą Ukraińcom.
  Jeśli Janukowycz jest złodziejem to ja się pytam jak to powyższe nazwać ? Przecież to próba wysadzenia całej gospodarki ukraińskiej !

 32. 25godzina said

  @Zerohero Tak jak w Polsce robili, że tu niby siadają do rozmów a jednocześnie mordują księży szczując ludzi na sprawujących władzę i wywierając na nich w ten sposób nacisk.

 33. Zerohero said

  Re 28 Kacap

  Co za potok urągających rozumowi bredni w wykonaniu pana Kacapa. Prostuję je podając fakty:

  1. Zachód wspierał kradzieże dokonywane przez oligarchów w Rosji. Zachód bardzo gniewa się na Putina za utrudnienie tych kradzieży na terenie Rosji. Czyli ten Zachód nie jest taki dobry wujek jednak…

  2. Ukrainą rządzi oligarchia, a Janukowycz to tylko figurant.

  3. Majdan jest prozachodni. Nawet ci co deklarują „antyzachodniość” i tak koordynują działania wg. scenarusza sorosowego, więc są de facto prozachodni.

  4. Zachód od dawna kontroluje konta ukraińskich olgarchów, więc jakby chciał zwalczać złodziejstwo, to miał instrumenty. Nie zrobił tego…

  A zatem brednią jest:

  AD1, AD3, AD4 Liczenie, że majdan ukróci złodziejstwo.

  AD2. Stawianie sprawy jako obalanie „tyrana” od którego coś niby zależy.

  Pańskie wpisy są na poziomie taniej, żenującej agitacji. U ludzi zorientowanych mogą wywoływać uśmiech politowania albo złość – zależnie od charakteru.

 34. Zerohero said

  PS. dla bezkompromisowców: Putin nie zlikwidował oligachii, np. Abramowicz ma się dobrze. Wiem. Moim zdaniem zrobił ile mógł, a sądząc po wywołanej tym furii Zachodu musi być powściągliwy w działaniach. Tak czy siak nie chcę tu stawiać pomnika Putinowi (to inny temat), a pokazać jaki „wrażliwy” na złodziejstwo w Europie Wschodniej jest Zachchód.

  Proszę zatem nie pociskać tu kitu, że jakieś brudasy z UPA ukrócą złodziejstwo. To są tępe fizyczniaki po plecach których wspina się agentura rządu światowego.

 35. 25godzina said

  @Zerohero Myślę że z oligarchami w Rosji było tak, że dostali ultimatum: albo godzisz się z tym, że to my tu rządzimy i działasz w wyznaczonych przez nas ramach albo wyjazd.

 36. Boydar said

  „… np. Abramowicz ma się dobrze …” – różnie to „dobrze” może wyglądać, ten pająk też był niczego sobie …

 37. aa said

  w tym calym balaganie jest bardzo prawdopodobne ze Januszkiewicz ze swoimi przydupasami napakowali sobie dosc kabzy i -widzac co sie dzieje- nie sa zainteresowani losem ukraincow. Patrzcie w tym czasie nowy kat Egiptu po beztialskim mordzie na narodzie, sfalszowanym referendum zrobi laske narodowi i z powszechnym aplauzem swoich mocodawcow ze wschodu i zachodu zrobi im laske i mianuje sie prezydentem dozywotnim-demokracja

 38. Marucha said

  Re 21:
  Panie Kacap,
  Proszę nas nie zachęcać do „myślenia globalnego” i nie wyśmiewać „zaścianka”.
  Od globalnego myślenia mieliśmy tu wizyty lepszych od Pana specjalistów, a słowo „zaścianek” może być afrontem tylko w ustach postępactwa.
  Myślę, że powinien Pan wrócić tam, skąd Pan przyszedł.

 39. Jan said

  Ad 17 Kacap
  ”Idac wasza logika to Solidarnosc to tez byly bandzior”

  Solidarnośc dokonała wielgiego dzieła bo sama rozwaliła ZSRR,, ale to tylko połowa sukcesu. Musi się zebrać ponownie, wyprężyć natężyć zdobyć sponsorów i rozwalić Rosję.
  Pierwsze jaskółki już pojawiły się na Majdanie.

 40. Marucha said

  Re 28:
  Normalnie kuźwa się wzruszyłem. Mało nie wyrzygałem kolacji.
  Tak reaguję, gdy gnoje biorą w zakłamany pysk słowa wzniosłe…

 41. revers said

  ta solidarnosc, idz jan bibule pisac

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/financial-times-rosja-jest-gotowa-walki-o-krym

  http://nacjonalizm.wordpress.com/2014/01/28/swoboda-zdelegalizowana-na-krymie/

  lub wyprane mooozgi

  http://wpolityce.pl/artykuly/74521-polskie-gadanie-o-majdanie-niepodlegla-ukraina-to-oslabienie-rosji-a-zatem-wzmocnienie-suwerennosci-polski?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+wPolitycepl+%28Najnowsze+informacje+wPolityce.pl%29

  http://www.fronda.pl/a/architektem-konfliktu-na-ukrainie-jest-putin-trzeba-pozbyc-sie-rosji-z-grupy-g8,34719.html

 42. Kacap said

  Wy chyba jestescie chorzy lub zaslepieni w swoich teoriach. Oczywiscie wy wiecie lepiej, zadna dyskusja jest niemozliwa. Gdzie wy zyjecie bo mysle ze nie w Polsce.

  Panu, mieszkańcowi Kanady, już dziękujemy – admin

 43. Kazik said

  W gwarze lwowskiej Kacap to głupiec . Ksywa pasuje do wypowiedzi .

 44. Griszka said

  Zjeżdżaj tandetny prowokatorze. Razem Suhoniakiem to wy chcecie najwyżej okraść Ukraińców.

 45. Kacap said

  (… ciach)

 46. Griszka said

  Czyli jednak nie pomyliłem się: jesteś trollem. Idź stręcz dewastację ukraińskiej gospodarki gdzie indziej. Ja do prymitywnej kradzieży ręki nie przyłożę.

 47. Isreal said

  ad17
  Kacapie, Solidarność, to było 10 mln. Polaków, nad którymi kontrolę przejęły bandziory. Nie kilkanaście tysięcy…..

 48. Ad. 34

  „Putin nie zlikwidował oligachii, np. Abramowicz ma się dobrze.”

  – Dopóki oligarchowie nie okradają Rosji, dopóty nic im nie grozi.

 49. Ad. 31

  „Przecież to próba wysadzenia całej gospodarki ukraińskiej !”

  – I o to właśnie chodzi! Majdan doprowadzi do wysadzenia całej gospodarki ukraińskiej! Ciekawe, jak mu Ukraińcy podziękują, gdy już karty zostaną odkryte…

 50. Zerohero - zdemaskowany bolszewik said

  @Krzysztof M ,

  Powie sie im, że to wina 5 wieków okupacji Lachów i Moskali. Powie się, że gospodarka kwitłaby, ale wszystko psuje ruska razwiedka i Gazprom oraz wredne Chińczyki złośliwie produkujące taniochę. W Polsce to działa! Ileż to widziałem pustych spojrzeń i wzruszeń ramionami na hasło „kolonizacja gospodarcza przez zachód”. Te same osoby doznawały tęgiej podniety nt. wraku tupolewa albo „praw gejów” – zależy czy im nasrał do głowy R***k czy M***k.

  Oczywiście jak już Ukraina będzie stowarzyszona z UE i NATO, to na nowy „majdan” nie ma co liczyć, bo „zachód” takie rzeczy ucina w zarodku.

 51. Zerohero - zdemaskowany bolszewik said

  Re 48, Krzysztof M

  Sęk w tym, że okradają, ale Putin wyznaczył tym kradzieżom pewne granice. Za Jelcyna była taka ch..nia, że marynarze kradli amunicje z okrętów.

  Na więcej niż kompromisy nie mógł się poważyć, bo Rosja nie tworzy samowystarczalnej cywiliizacji i otwartej konfrontacji z zachodem nie przetrzyma. Wystarczy, że zachód obniży ceny ropy – a ma na to instrumenty finansowe. To samo tyczy się Chin. Chiny są zależne od eksportu. Ich nadzieja to przetrzymać, stosując zasady Kung Fu. Syjo-zachód to rozwścieczony goryl z którym nie można mierzyć się bezpośrednio, ale ja nie tracę nadziei, że jeszcze te gnoje zobaczą „majdany” u siebie zrobione za chińskie pieniądze 🙂

 52. Ad. 50, 51

  K….wa… Chciałbym dożyć jeszcze ciekawszych czasów… 🙂 Została mi kropelka Żubrówki… Cheers! (kiedyś UE chciała zakazać umieszczania źdźbła tej trawy w butelce, jakoś to nie przeszło)

 53. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka zgadza sie z pan Kacap, sze myslenie jak na tym forum jest zasciankowe i jest bardzo niedobre i ogulnie ciemnogrud i dlatego tszeba bylo postawic nasza armia ktura walczy o wasza i nasza wolnosc.

  Ja pan Mordka tylko bardzo prosi, aby nasza armia bardzo szybko wywalczyla demokracja na Ukrainie, bo pszeciesz musi wracac do domu aby szeszyc demokracja w Palestyna.

  PressTV – Israeli ex-officer leads Ukraine protests

  http://www.presstv.ir/detail/2014/02/16/350986/israel-exofficer-leads-ukraine-unrest/

  http://www.dailyslave.com/american-and-israeli-zionists-behind-civil-unrest-in-ukraine/

 54. Easy Rider said

  Ad 14, 15.

  Sądzę, że rację w tym przypadku ma zarówno Guła, jak i Gajowy – w sensie dosłownym, nie ironicznym.

  Już wcześniej przy którymś z tematów ukraińskich stwierdziłem, że wydarzenia w Kijowie sprawiają zbyt sztuczne i teatralne wrażenie, aby nie były realizowane według wcześniej ustalonego scenariusza. Zdanie to podziela zresztą wielu dyskutantów, ostatnio (oprócz Guły) Zerohero i Krzysztof P.

  Prawdopodobnie wcześniej doszło do ustaleń między Rosją i Zachodem (NWO?) na temat podziału Ukrainy. Być może Rosja doszła do wniosku, że lepiej pozbyć się banderowskiej części Ukrainy, która w przyszłości mogłaby w nieskończoność destabilizować sytuację w tym ważnym strategicznie dla Rosji państwie – tym bardziej, że chodzi o ewentualną utratę kontroli nad regionem niewiele znaczącym w sensie gospodarczym, przynajmniej w stosunku do części wschodniej, która pozostałaby w orbicie wpływów Rosji, nie stwarzając problemów politycznych i stając się czymś w rodzaju drugiej Białorusi.

  Tyle tylko, że tego rodzaju zmiany granic nie mogą odbyć się w warunkach pokojowych (wyjątek:Czechosłowacja), gdy to byłoby równoznaczne z zerwaniem maski przez rzeczywistość spiskową i na to rząd światowy nie może sobie pozwolić – stąd też wywołuje się mniejsze lub większe wojny, aby stworzyć pozory autentyczności wydarzeń i wynikających z nich skutków. Nie wiadomo, co jeszcze musi się zdarzyć, aby wypełnił się scenariusz ukraiński, ale można być pewnym, że wcześniej czy później skończy się to podziałem tego kraju. Dla nas nie jest to dobra wiadomość – mieć przy granicy bandyckie państewko w rodzaju Kosowa, które szybko może wystąpić z roszczeniami terytorialnymi wobec Polski, mając poparcie żydoglobalistów. Tego nie można byłoby przewidzieć w najczarniejszych snach, ale niestety, może się to stać wkrótce rzeczywistością.

 55. Jan said

  Ad 41 Revers
  Bibuły nie będę pisał zapewniam.
  Mój komentarz może niezbyt jasny w odbiorze, napisałem w kontekście propagandy klasy rządzącej wspomaganej przez prezesa opozycyjnego, wciskającej od lat kit jakoby oni własnymi ideami i siłami dzięki Solidarności rozwalili ZSRR, a teraz prężą się chyba do drugiego aktu, na co wskazuje chociażby bieżące zaangażowanie w rozróbę w Ukrainie.
  Tak k woli wyjaśnienia, aby wzajemnie rozumieć się i szanować.
  Pozdrawiam

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: