Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nieszczęściem prezydentów Ukrainy i Serbii, Wiktora Janukowycza i Slobodana Miloševicia, było to, że odmówili Zachodowi.

Posted by Marucha w dniu 2014-02-26 (Środa)

Niedługo po tym obydwaj stali się przestępcami. Jeden zakończył swoje życie w Hadze, a co grozi drugiemu, tego nie wiemy. 12 lutego poseł Parlamentu Europejskiego ze Słowenii w wywiadzie dla telewizji Bośni i Hercegowiny BXT1 groził:

Jeśli śledzicie rozwój wydarzeń na Ukrainie, to w ciągu tygodnia-dwóch zobaczycie, co robimy z nieodpowiedzialną elitą polityczną. Będzie to również sygnał dla waszej elity politycznej.

Należy przyznać, że polityk jest dobrze rozeznany, może i nie ma on dużych wpływów w środowiskach politycznych w Brukseli, lecz już aktywnie uczestniczył w rozpadzie jednego kraju, Jugosławii, więc wie, jak to się robi.

Kiedy doszło do zaostrzenia się sytuacji w Kijowie? Tydzień po oświadczeniu, złożonym przez Elko Kacin i w dniu, gdy Rosja ogłosiła gotowość przekazania Ukrainie kolejnej transzy w wysokości 2 mld dolarów. Wygląda to na sygnał do rozpoczęcia zdecydowanych działań. Sztab Prawego Sektora wystąpił z wezwaniem do mobilizacji na serwisie społecznościowym vkontakte, a lider Swobody Ołeh Tiahnybok wezwał do marszu na Kijów.

O podpisaniu porozumienia między Wiktorem Janukowyczem a opozycją – przypadkowo czy nie – poinformował nie prezydent czy inny ukraiński polityk, tylko minister spraw zagranicznych Polski, Radosław Sikorski. Tego samego wieczora prezydent uciekł z Kijowa, a jego Partia Regionów popadła w kryzys. Partia zrezygnowała ze swojego lidera. Podobny los spotkał również Miloševicia i jego Partię Socjalistyczną Serbii. Co prawda oddał on władzę sam, bez wyraźnej interwencji zagranicznych sił.

Janukowycz mówił, że podczas rozmów zagwarantowano mu bezpieczeństwo. Być może tak było, ale już następnego dnia informacje te zdementował polski premier Sikorski. Teraz Janukowyczowi grozi Trybunał Karny w Hadze. Nowy prezydent Vojislav Kosztunica również obiecał Slobodanowi Miloševiciowi, że nie ekstraduje go do Hagi. A co się stało? Dziewięć miesięcy później praktycznie tajnie został wysłany do Hagi, z której wrócił w trumnie.

Co natomiast czeka Ukrainę? Julia Tymoszenko, która dopiero co wyszła z więzienia, powiedziała zgromadzonym na Majdanie, że Ukraina przystąpi do UE i wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

Przed zamarzeniem o takiej przyszłości, Ukraińcy powinni zwrócić uwagę na Serbię i jej europejską drogę. Serbscy politycy (wówczas była to Jugosławia) po rewolucji 2000 roku obiecali, że Serbia już w 2004 roku dołączy do UE. Mamy obecnie 2014 rok, a Serbia znajduje się dopiero na początku drogi. W tym czasie dzięki pomocy „przyjaciół” ze Stanów Zjednoczonych i UE, Jugosławia rozpadła się na dwie części, a Serbia straciła 15% swoich terytoriów.

Z powodu krytycznej sytuacji finansowej na Ukrainie, obecnie Ministerstwo Finansów i Bank Narodowy zwróciły się między innymi do Polski (sic! – admin) i Stanów Zjednoczonych z prośbą o przyznanie Ukrainie w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch kredytu w wysokości 35 mld dolarów na lata 2014-2015, zwołując w tym celu konferencję kredytodawców. 29 czerwca 2001 roku odbyła się taka sama konferencja również w sprawie Jugosławii, gdzie kraj „otrzymał” około 1,2 mld dolarów.

Ówczesny premier Zoran Djindjic napisał o tej pomocy w sposób następujący:

Pierwsza transza miała wynieść około 300 mln dolarów. Jednak nagle powiedziano nam, że 225 mln zostanie wydanych na spłacenie długów, które pozostały z czasów Tito. Dwie trzecie tej kwoty stanowiły grzywny, ponieważ Milošević w ciągu 10 lat odmawiał spłacenia kredytów. Zostało nam jedynie 75 mln.

W ciągu 13 lat „europejskiego kursu” Serbia otrzymała od Zachodu jedynie 15 mld dolarów inwestycji, ale w tym czasie z kraju upłynęło ponad 60 mld dolarów. Serbia straciła około pół miliona miejsc pracy, a jej dług państwowy wzrósł trzykrotnie. W tym czasie robiliśmy wszystko, czego domagały się od nas UE i Stany Zjednoczone. I oto bilans naszej polityki prozachodniej.

A więc, bracia Ukraińcy, witajcie na naszym wspólnym europejskim „Titanicu”!

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 14 do “Nieszczęściem prezydentów Ukrainy i Serbii, Wiktora Janukowycza i Slobodana Miloševicia, było to, że odmówili Zachodowi.”

 1. Juziek said

  Nie można już tych bredni słuchać.

  Dziś o jedenastej w wiadomościach pro żydowskiej gadzinówki radio plus propagandzistka podała, że Rosja nie może się pogodzić z utrata wpływów na Ukrainie i zwróciła się do OBWE o potępienie nastrojów dyskryminujących język rosyjski.
  A co to qrwa obrona swoich ludzi ma wspólnego z utratą wpływów, to ma się jak piernik do wiatraka!
  Żydzi przestańcie pluć na Rosję, bo źle się to dla was skończy!
  Rosja ma święte prawo upominać się o swoich i dobrze robi!
  W przeciwieństwie do naszych żydowskich kundli i szabesgojów, którzy w obronie polskiej ludności na Litwie nie robią NIC!

 2. Akurat Janukowycza dostarczyć do Hagi będzie niezwykle trudno!

 3. Fran SA said

  W Serbii dzialala ta sama grupa ‚Otpor’ co na Ukrainie ‚Udar’. Obie oplacane przez Sorosa.
  I wszedzie powtarza sie ta sama ‚choreografia’: obcy bojowkarze, nie znajacy jezyka tubylcow; zarowno w Egipcie, Libii, Syrii, Jugoslawii i teraz na Ukrainie: czeczency, Gruzini, islamisci z Kataru i z Arabii Saudyjskiej

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/105257,nieznani-snajperzy-i-zmiany-rezimow-wspierane-przez-zachod

  http://www.realjewnews.com/?p=201

  Znajome sceny???: Ten sam scenariusz przedstawiany w wielu krajach ostatnio. I wszedzie dziala!

 4. robak said

  oaraz premiera filmowa hoolywoodu p..rzyc bogow

 5. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/02/26/nieszczesciem-prezydentow-ukrainy-i-serbii-wiktora-janukowyc… […]

 6. Dzisiejsze oświadczenie p. Matwijenko wyraźnie wskazuje, że Janukowycz, choć zmuszony do rejterady z Kijowa, ma nad sobą otwarty rosyjski parasol, i o żadnej tam Hadze nie ma nawet mowy. Przynajmniej, gdy będzie słuchał się dokładnie Putina, a innego wyjścia zwyczajnie już nie ma.

 7. NICK said

  Ad.6.
  ON – nie ma.
  „Inni”-mają?

 8. Kazik said

  Trudno jest mi wyrobić sobie zdanie o postępowaniu Prezydenta Ukrainy Janukowiczu , który tolerował anarchię w kraju . Owszem , wysypali się mąciciele i pokazali w świetle dnia . Czy o to tylko chodziło ? Nie rozumiem też prowadzonych negocjacji z pistoletem przystawionym do głowy . Czy ktoś może słyszał o dotrzymaniu słowa przez zadymiarzy ? Bo ja nie .

 9. JO said

  ad.8. Ukraina zostala przejeta przez ZydoMasonerie za Juszczenki. Za Janukowycza oni przybrali Ubior „Byznesmanow” i z tej Pozycji popierajac UPOwskie organizacje zaczeli tworzyc Panstwo w Panstwie.

  Janukowycz zaczal dzialania, ale przy tak wieloletniej indiktrynacji zmianie mentalnosci wielkiej czesci Ludzi w Ukrainie, to albo ZEZ – czyli wojna domowa ma ktora liczyli Zydzi albo Spokojne krok po kroku sukcesywne zmiany mogly by doprowadzic do przejecia ukrainy.

  I to by sie stalo, gdyby Zydomasoneria widzac swoje zagrozenie nie wywolala kolejnej Rewolucji Zimowej

 10. JO said

  Gdyby Janukowycz doprowadzil Reformy do konca i wyrwal by Ukraincow z Mentalnego Wiezienia jak to zrobil Putin z Rosjanami a Lukaszenko z Bialorusinami, to Polska zaczelaby sie odradzac na Kresach co wplynelo by na Polakow w PRL Bis i doszlo by do Kontrewolucji w PRL BIs a moze i w calej europie.

  Zydzi to wiedza i przeciwdzialaja…

 11. Gusto said

  „Z powodu krytycznej sytuacji finansowej na Ukrainie, obecnie Ministerstwo Finansów i Bank Narodowy zwróciły się między innymi do Polski (sic! – admin) i Stanów Zjednoczonych z prośbą o przyznanie Ukrainie w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch kredytu w wysokości 35 mld dolarów”

  Czy to nie radosna nowina? Nareszcie! Wszyscy tylko na to czekali. To dodatkowo do 65 mid rzekomych „odszkodowan”?
  Dzieki swiatlej polityce Kaczora i PiS, polski rejon eurosodomy bedzie utrzymywal UPA i banderowcow. Tylko gratulowac!
  Im wczesniej wybiora „polacy” PiS tym szybciej bedzie lepiej.

 12. Kazik said

  ad 11 . Niech sobie nadrukują dolarów czy euro ile im się tylko zechce . Co , już nie mają na papier i farbę ?

 13. marta15 said

  „..Svoboda is a Neo-Nazi Party, Ukraine’s fourth biggest party holding 36 seats out of 450 in parliament.
  They’re also part of the Alliance of European National Movements along with the BNP and Jobbik.
  Svoboda is supported directly by Washington. This is Svoboda, the Neo-Nazi group that is doing the fighting in Ukraine….”
  http://www.globalresearch.ca/there-are-no-neo-nazis-in-the-ukraine-and-the-obama-administration-does-not-support-fascists/5370269

 14. marta15 said

  „..According to the 2001 Ukrainian census, there are 103,000 Jews in Ukraine, which is 0.2% of the total population. Out of 130 nationalities in the Ukraine, the Jewish minority numerically is behind Bulgarians (204,000), Hungarians (156,000), Romanians (151,000) and Poles (144,000). However, as one might expect, the Jewish „oligarchs” were the ones who happened to seize all positions in mass media.
  Professor Vasyl Yaremenko, director of the Institute of Culturological and Ethnopolitical research at Kiev State University, released an article in 2003 entitled, „Jews in Ukraine today: reality without myths.” In it he says the following:
  „Ukrainians need to know that the mass media is completely in the hands of Jews, and everything that we watch or read is the product of Jewish ideology…”…”
  http://iamthewitness.com/Ukraine.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: