Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Okrągły Stół – porozumienie żydów z komunistami

Posted by Marucha w dniu 2014-02-26 (Środa)

W zasadzie nic nowego, czego byśmy nie wiedzieli, ale warto przypomnieć – admin.

W 1989 roku operacja wojskowa pod roboczą nazwą „III RP” osiągnęła swój punkt krytyczny. W wyniku niewydolnej gospodarki PRL oraz olbrzymiego [nie przesadzajmy – admin] zadłużenia wojskowa junta Jaruzelskiego i Kiszczaka, okupująca za zgodą sowietów terytorium Polski, porozumiała się z międzynarodówką żydowskich lichwiarzy w sprawie podziału władzy nad Polską.

Proces „transformacji ustrojowej III RP” rozpoczął się w latach siedemdziesiątych. 31 grudnia 1970 roku zadłużenie PRL wobec krajów kapitalistycznych wynosiło 1,1 mld USD. Pieniądze miały iść na rozwój, infrastrukturę, przemysł. Nie była to działalność charytatywna. Rozwinął się system kredytów eksportowych: pożyczek przyznawanych krajom rozwijającym się pod warunkiem, że kupią za nie zachodnie produkty i usługi. PRL nie była tu wyjątkiem. Ci sami żydowscy lichwiarze, którzy doprowadzili do uzależnienia Polski od kredytów, zniszczyli wcześniej kraje Afryki i Ameryki Południowej:

1 – Wybierali państwo „trzeciego świata”, które posiadało bogactwa naturalne potrzebne danym korporacjom.

2 – Udzielali wybranemu państwu olbrzymich kredytów z Banku Światowego lub Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

3 – Pieniądze z kredytów trafiały do amerykańskich firm budowlanych lub do ich podwykonawców. Firmy amerykańskie dostawały kontrakty na budowę całej infrastruktury na terenie każdego państwa, którym udzielono kredyty. Budowali fabryki, kompleksy przemysłowe, porty, drogi itd.

4 – Agenci gospodarczy mieli za zadanie pilnować wydatków w ramach udzielonego kredytu. Była to bardzo istotna funkcja, ponieważ celem było doprowadzenie do zwiększenia kosztów budowy całej infrastruktury. Tu nie chodziło o racjonalność wydatków, a o maksymalne zwiększenie udzielonego kredytu. Suma kredytu wraz z odsetkami, miała doprowadzić kraj do bankructwa.

5 – Kiedy dany kraj prosił o redukcje części długów czy zaciągnięcie nowego kredytu, aby spłacić poprzedni, następowało przechodzenie do realizacji celów akcji jakim było – uzależnianie państwa. Za kolejne kredyty nakazywano na przykład: poprzeć USA podczas ważnego głosowania w ONZ, tanio sprzedawać ropę korporacjom, siłę roboczą czy inne bogactwa, wysłać wojsko do kraju który USA podbija, sprywatyzować zakłady: wydobywcze, energetyczne czy wodociągi i sprzedać je korporacjom itd.

Szczegóły tych operacji zostały opisane przez byłego agenta CIA, Johna Perkinsa. Film dokumentalny poświęcony temu tematowi znajduje się pod tekstem.

Polska spłacała zadłużenie dzięki dewizom uzyskanym z eksportu węgla i miedzi. Istniały plany eksportowania aż 50 mln ton węgla. – Nasza gospodarka musi mieć te 20 milionów ton węgla eksportowego. To jedyna karta atutowa, surowcowa, my jej stracić nie możemy… – nawoływał wicepremier Edward Babiuch.

Pod koniec lat 70-tych Polska wpadła w pętlę zadłużenia. Na specyficzne problemy Polski nałożyła się katastrofa, która dotknęła wszystkie kraje zadłużone. W 1979 r. Stany Zjednoczone, pierwsza potęga finansowa świata, wprowadziły politykę wysokiego oprocentowania kredytu, by w ten sposób walczyć z inflacją. Wkrótce podobnie postąpiły inne państwa rozwinięte. Koszty obsługi kredytów o zmiennym oprocentowaniu momentalnie poszybowały w górę. Jakby tego nie było dosyć, recesja w latach 1980–1981 spowodowała spadek cen surowców i towarów eksportowanych przez kraje rozwijające się, a spadek zysków z eksportu oznaczał zmniejszenie środków na obsługę zadłużenia – relacjonuje Eric Toussaint, szef Komitetu na rzecz Anulowania Długów Trzeciego Świata.

Przyczyny strajku 1980

W kwietniu 1980 r. delegacja żydowskich lichwiarzy przybyła do Polski na rozmowy w sprawie warunków spłaty kredytów. Bankierzy żądali ograniczenia dotacji na podstawowe produkty żywnościowe w celu szybszej spłaty zadłużenia. Rząd się zgodził, a już latem 1980 r. wybuchły pierwsze strajki przeciwko podwyżkom.

„Naciski wywierane przez bankierów na Polskę miały charakter podobny do ich interwencji w wielu innych krajach, gdzie domagali się oni zarówno zmniejszenia dotacji do żywności, jak i zwiększenia eksportu jako umożliwiających bardziej sprawną i szybką spłatę długów. Jest oczywiste, że zarówno ograniczanie dotacji do cen, jak i zwiększanie wywozu towarów, w tym artykułów pierwszej potrzeby, kosztem zaopatrzenia rynku wewnętrznego pogarsza warunki życia mieszkańców krajów-dłużników i prowadzi często do masowych wystąpień przeciwko sprawcom i realizatorom tego rodzaju posunięć. Protest robotniczy był zatem wymierzony przeciwko polityce uzależniania Polski od światowego kapitału” – pisał prof. Jacek Tittenbrun.

Próby przejęcia strajku

W porozumieniu z międzynarodową lichwą rząd wysłał na wybrzeże żydowską agenturę wpływu. Tadeusz Mazowiecki i Bronisław Geremek przybyli do Stoczni. Wszystkie swoje posunięcia konsultowali z ówczesnymi władzami PRL. Wpływając na decyzje podejmowane przez Komitet Strajkowy starali się zrealizować dwa cele: po pierwsze – jak najszybsze zakończenie strajku, po drugie – niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się protestu na cały kraj. Strajk oznaczał zawieszenie spłat kredytów, oraz co prawdopodobne, w dłuższej perspektywie obalenie władzy komunistycznej, która kredyt zaciągnęła. Istniało ryzyko, iż nowa władza ustanowiona przez polaków po obaleniu komunistycznej dyktatury uzna długi za niegodziwe, zaprzestanie ich spłaty i zaciągania kolejnych.

Mazowiecki i Geremek dążyli do przekonania robotniczych przywódców, że należy zakończyć protest. W Stoczni panowała ogólna konsternacja i zdziwienie faktem, że Geremek, Mazowiecki i inni wysłani zostali do Gdańska specjalnym rządowym samolotem w asyście oficera MSW.

Przyczyny stanu wojennego

W 1981 roku rząd gen. Jaruzelskiego poinformował Klub Paryski (żydowskich lichwiarzy) o wstrzymaniu spłat zadłużenia zagranicznego z powodu niewypłacalności PRL.

2 grudnia 1981 roku żydowski agent Bronisław Geremek w rozmowie z towarzyszem ministrem Cioskiem oświadczył, że „dalsza pokojowa koegzystencja pomiędzy Solidarnością w obecnej formie a socjalizmem realnym jest niemożliwa. Konfrontacja siłowa jest nieuchronna. Aparat Solidarności musi zostać zlikwidowany przez państwowe organy władzy. Po siłowej konfrontacji Solidarność mogłaby powstać na nowo bez ambicji sięgnięcia po władzę.”

Tak też się stało. 13 grudnia 1981 r. wojskowa junta Jaruzelskiego wprowadziła stan wojenny a z początkiem 1982 r. Polska zupełnie przestała spłacać zadłużenie. „Wall Street Journal” (21.12.1981) pisał: Prezydent Reagan może potępiać wypadki w Polsce, ale wielu amerykańskich bankierów uważa, że autorytarne rządy typu radzieckiego są najlepszą gwarancją odzyskania pieniędzy, pożyczonych Polsce.”

Bezpośrednio w wyniku Stanu Wojennego „Solidarność” została przejęta przez żydowską agenturę oraz tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych: Bolka Wałęsę, Michnika, Kuronia, Geremka, Mazowieckiego, Milczanowskiego i innych.

Oddanie NBP w ręce lichwy

We wrześniu 1985 roku w Nowym Jorku miało miejsce tajemnicze spotkanie Jaruzelskiego z żydomasonami Zbigniewem Brzezińskim oraz Davidem Rockefeller’em. Dziesięć miesięcy później, w czerwcu 1986 r. Polska stała się członkiem Międzynarodowego Funduszu Walutowego, jednej z głównych, obok Banku Światowego, macek żydowskich lichwiarzy.

Celem działalności MFW jest przejęcie kontroli nad emisją pieniądze w okupowanym kraju w myśl zasady Mayera Amschela Rothschilda (1744-1812) „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Okrągły Stół

W roku 1989 przy okrągłym stole doszło do ostatecznych porozumień pomiędzy żydami a komunistami. „Wasz prezydent, nasz premier” – pisał żyd Adam Szechter w żydowskiej gazecie wydawanej po polsku. Premierem został żyd Icek Dikman, zwany w Polsce pod pseudonimem Mazowiecki, prezydentem została sowiecka matrioszka NKWD, zwana w Polsce jako gen. Jaruzelski.

Z powodu bankructwa gospodarki PRL oraz niemożebnych do spłacenia długów junta Jaruzelskiego i Kiszczaka zmuszona została do „podzielenia się Polską” z żydowskimi lichwiarzami. Za odstąpienie części rządowych stanowisk żydowskiej agenturze, za oddanie Banku Centralnego NBP w ręce żydowskiego MFW oraz za udziały w grabieży majątku narodowego żydowscy lichwiarze obiecali juncie Jaruzelskiego bezpieczeństwo i dostatnie życie w „wolnej Polsce”, w której „upadł komunizm”.

Rozpoczął się ostateczny rozbiór Polski.
Warto obejrzeć:
http://wolna-polska.pl/

Komentarzy 46 do “Okrągły Stół – porozumienie żydów z komunistami”

 1. maurycy said

  Porozumienie Zydow z komunistami ? kompletna bzdura ! Porozumienie Zydow z Zydami ! PZPR zostala spacyfikowana byly tam rozne nurty i polski ! Zostaly wyrzucone na bruk i zydowstwo pod przewodnictwem Mojzesza Raka (Miecio Rakowski ) objelo ster wladzy ! Solidarnosc w czasie lat osiemdziesiatych zostala radykalnie oczyszczona z elementu polskiego ( SB przychodzilo i mowilo ;chamie chcesz zeby twoja zona ,corka plywaly w Wisle ,Odrze ,wpadly pod samochod ? Jesli nie to won lachudro za granice ) Takze pod koniec lat osimdziestych i partia i Solidarnosc zostaty oczyszczone z Polakow ! Tak przygotowane strony spotkaly sie przy tym okraglym stole ! Pozniej Berela Lewartow ! ( Bronek Geremek) -wpadl na pomysl zeby Zydzi z Solidarnosci utworzyli rozne fikcyjne partie zeby polski motloch mial poczucie roznorodnosci i wyboru – i tak powstali ZCHN ,Porozumienie Centrum i rozne smiciowe zydowskie partyjki i tak jest do dzisiaj ze oni uworzyli rozne nastepne fikcyjne partyjki ( PIS ) i zagospodarowali scene polityczna !Tak czy owak rzadzi Icek Nowak !

 2. hawp said

  podobno waniek sie w jakimś programie wypowiedziałą ze PZPR zostalo zlikwidowane bo przewage zdobyl tam nurt ONRowski …

  kredyty dla Gierka nie wypalily do konca , to trzeba bylo to po prostu zlikwidowac w pierona szczegolnie ze PZPR sie „polonizowala”

 3. Ortodoksyjnych komunistów w sensie ścisłym (ideologicznym) nie było w PRL-u praktycznie już o dziesięcioleci, jakim więc to sposobem mogli być oni osobną stroną w tym strategicznym układzie z „Żydami”. P. Maurycy bardzo słusznie pisze, że w PZPR tego czasu dominowała już wyraźnie tzw. rakowszczyzna, a więc z grubsza biorąc jakiś tam socjaldemokratyzm typu zachodniego!

 4. efka said

  Najbardziej śmieciową żydowską partyjka jest upr, a teraz knp który wiąże młodych inteligentów żeby nie stanowili realnego zagrożenia dla interesów lichwiarzy. Kiedy młodzi się troszeczkę otrą o „wybryki” JKM orientują się, że zostali „zagospodarowani” w celu dezorganizacji prawicy. Ze wstydu, że dali się nabrać cwaniakowi nie przyznają się i tym sposobem kolejna grupa rwących się do polityki studentów ląduje u Korwina, który nie potrafi nauczyć się tego, co Lepper opanował. Czyli zachowania w polityce aby skutecznie przyciągać szeroki elektorat. Jak tylko Korwinowi skaczą słupki za wysoko mówi coś o kobietach, bezrobotnych lub niepełnosprawnych media to nagłaśniają i słupki wracają do poziomu poniżej 5 procent.
  Koło się zamyka.
  Jeżeli mój wpis przeczyta jakiś młody ‚gniewny student’ niech sobie weźmie do serca moje uwagi i odpowie na jedno pytanie. Czy Korwin jest tak głupi żeby nie wiedzieć jak uzyskać więcej niż 5 procent?

 5. JO said

  Ad. 2 . Polonizowanie PZPR bylo przewidziane , ba , nawet Zaplanowane, by z Ofiary zrobic ofiarnego Kozla a z Rzeznikow zrobic Kaplanow.

  JPII promujac caly KOR blogoslawiac Mazowieckiego, Suchocka, Walese a Potem judeoknesejm byl wodzem Kaplanow.

  Talmud I tym razem wypelniono

 6. NICK said

  Ad. Wyżej.
  Panie Gospodarzu!
  Trzeba przypominać!
  Wszystkim a zwłaszcza takim jak ja, który jest tu od niedawna i nie znam wielu faktów.
  Nadto, każdy ma kolejne doświadczenia, NOWE PRZEMYSLENIA, opinie i komentarze.
  Dobra PRACA.
  Dziękuję.
  P.S.
  Na pohybel zdrajcom.

 7. 25godzina said

  Jeśli rozpad ZSRR był – jak mówił Putin na Westerplatte – największą tragedią w historii, to Wojciech J. powinien mieć u nich status Litwinienki do potęgi entej, bo stanął po stronie tych którzy grabili Rosję za Gorbaczowa i Jelcyna.

  Tymczasem tutejsi „analitycy-pragmatycy: i „państwowcy-putinowcy” wolą je*ać Kuklińskiego na podstawie zaledwie mglistych poszlak.

 8. RomanK said

  2 grudnia 1981 roku żydowski agent Bronisław Geremek w rozmowie z towarzyszem ministrem Cioskiem oświadczył, że „dalsza pokojowa koegzystencja pomiędzy Solidarnością w obecnej formie a socjalizmem realnym jest niemożliwa. Konfrontacja siłowa jest nieuchronna. Aparat Solidarności musi zostać zlikwidowany przez państwowe organy władzy. Po siłowej konfrontacji Solidarność mogłaby powstać na nowo bez ambicji sięgnięcia po władzę.”

  I wlasnie tu… w tym fragmencie znajduje sie prawdziwa odpowiedz i wyjasnienienie stwierdzenia Putina…. czy sie to komus podoba- czy nie.

  Dzis dokladnie to samo dzieje sie na Ukrainie….i dlatego sezon polowania na Banderowcow uwazam za otwarty.
  Banderowcom powierzono role I Solidarnosci Narodowej Polskiej…rozmontowania sitwy….i zrobienia miejsca dla wlasciwej parchatej elity.
  Powtorka metody na tracony wosk…gdzie odlewajac nowa swietklana porzyszlosc poswieca sie…to co nadalo forme, bez ryzyka zachowania charakteru:-)))
  Piekne sprytne i chytre plany Demokracji Zachodu pokrzyzowalo jednak:
  Oswiadczenie Rosji,…… ze nie bedzie interweniowac…i zec zostawia do zezarcia ta zabe , czyli UPA pod roznymi nazwami…dla NATO…, ktore przeciez nie po to wystawilo ukryte dotad skrzetnie i umiejetnie budowane latami struktury UPA., zeby je zlikwidowal Putin rekami KGB…..zeby teraz je samemu wykanczac:-)))))
  Mozliwosc dogadania sie Banderowcow z Rosjanami..wydaje sie tak nieprawdopodobna,ze warta do sprawdzenia:-)

  Obalony Prezydent Janukowycz ma dosc mocne zaplecze we wschodniej i poludniowej Ukrainie..zeby firmowac legalne posuniecia panstwa Ukrainy…rekami samych Ukraincow…

  Rosjanie sie ucza szybko …szkoda, ze nie Polacy… ani Ukraincy:-)))
  Zaczyna sie bardzo niebezpieczna faza tzw rewolucji na Ukrainie, gdzie inwestowac trzeba przy marnych widokach na zyski..i pewnych stratach.

 9. JO said

  Pelna zgoda re RK

 10. Luxeuro said

  Ad. 8 No Panie Romku to może być strzał w dziesiątkę.

 11. niereligijna said

  dlaczego komunisci nie chodza do kosciola?
  bo zydzi chodza do synagogi!

  ten film -wyklad wyjasni ich plany co do swiata

 12. Luxeuro said

  Ad. 6 – Jedno czego nie można zaprzeczyć jest fakt że informacja BYŁA i JEST dostępna przez wieki jak Żydzi działają i działali. Dmowski o tym wiedział i dlatego dzisiaj jest wyzywany antysemitom. Informacja jest, ale musi być chęć po nią sięgnąć. Zagubiony umysł w SMARTPHONE temu nie pomaga.

  Dla tych którzy czytają po angielsku podam ciekawe źródło starej prac które jest łatwo dostępne – „Jewish Domination Of Weimar Germany 1919-1932 (1933)”
  https://archive.org/details/JewishDominationOfWeimarGermany1919-1932

  A najlepsze często są od samych Żydów,
  „Alvarez Lopez Suasso – Mieszkaniec Londynu, jeden z najbogatszych ludzi swego czasu. W 1725 roku był członkiem rady dyrektorów w hiszpańsko-portugalskim społeczności w Londynie, a siedem lat później otrzymał pozwolenie od rządu angielskiego wysłać do kolonii Georgia (Ameryki) osadników ”
  http://www.jewishencyclopedia.com/view.jsp?artid=1145&letter=S

 13. NICK said

  Ad. 8.
  Tak chyba jest.

 14. JO said

  Zlikwidowac UPA to nie problem…jak Solidarnosc , ale zlikwidowac UPA w Panstwie gdzie Rzadzi UPA I Polowa to Rosjanie z Rosyjskimi Bazami to juz strata pieniedzy przeciez na Rzecz samej Rosji powiazanej Gospodarczo z Ukraina.

  Brawo Rosja!

 15. JO said

  Zostawienie UPA, to podwojna strata, bo UPOwcy tez chca Zyc .
  Pozostaje Stworzyc Armie UPA, ktora zaatakuje Rosje…, ale jak to zrobic w Panstwie, gdzie Polowa to Rosjanie?

 16. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/02/26/okragly-stol-porozumienie-zydow-z-komunistami/ […]

 17. przemądrzałe bydlę said

 18. przemądrzałe bydlę said

 19. przemądrzałe bydlę said

 20. przemądrzałe bydlę said

 21. przemądrzałe bydlę said

  http://wirtualnapolonia.com/2013/06/30/chodakiewicz-potwierdza-usa-zdecydowaly-o-braku-dekomunizacji-w-polsce/

 22. przemądrzałe bydlę said

  Cała ta Solidarność to była taka sama żydowska ruchawka, jak teraz Euromajdan. I takie same to Ukraińcom przyniesie owoce, co naszemu narodowi:
  http://wps.neon24.pl/post/106486,ukraina-w-zydowskich-lapach-i-co-dalej

 23. NICK said

  Ad. Wszyscy powyżej. Cenne.

 24. JO said

  ad.21. Ufam, ze Pan sie Myli. Ukraincy – Zachodni – choc zindoktrynowani to nie spolegliwy Leming Polski idacy za Zydem JPII a i czasy nie te. Nie ma juz Zyda Wojtyly. Bog moze odwrocic to ze Wojtyla dal im Grekokatolicki Kosciol, ktory wzmocnil ich jednosc a nie uplynnil jak Judeoepiskopat i judeokatolicyzm w PRL.

  Jezeli Zachodni Ukraincy Dogadaja sie z Prawoslawna Rosja i wdroza do Grekokatolicyzmu Tradycje to ja moge byc i Ukraincem….

 25. Miet said

  Ad.8
  Ciekawe jest także dzisiejsze zachowanie US mediów. Ani słowa o tym orzeczeniu Rosji, że nie będzie interweniować zbrojnie na Ukrainie, ale cały czas można czytać na dole ekranu TV, że Putin wydał rozkaz do rozpoczęcia ćwiczeń militarnych w rejonach graniczących z Ukrainą.
  To ci liski chytruski.

 26. 25godzina said

  @20 Chodakiewicz jest wykładowcą (o ile nie dziekanem) na uczelni szkolącej narybek dla agentury. Przynajmniej tak twierdzi Michalkiewicz. O tym, że Jaruzelski był gwarantem realizacji ustaleń mówił/pisał G. Bush senior w jakiejś swojej książce, no i niedawno przesłał osobiście życzenia urodzinowe Wojciechowi J.

  @RomanK(8) Tylko, że „państwowe organy władzy” wcale nie musiały być posłuszne Bronisławowi G. Z resztą ta jego wypowiedź wskazuje, że on niczego nie musiał negocjować, nic tłumaczyć czy przekonywać. To brzmi raczej jak polecenie. Z resztą tak minister C. jak Wojciech J mają się świetnie, brylują na salonach, są pełni wigoru i planów na przyszłość.

 27. Marek said

  Okrągły Stół – porozumienie żydów z komunistami

  ===================

  tytuł sugeruje, że żydzi jakby nie mieli za wiele z komunistami wspólnego…
  oczywiście, tutaj wszyscy wiedzą, jak jest, ale jest jeszcze młodzież, która się uczy.

  nie lepiej,
  okrągły stół – porozumienie żydokomuny z chamokomuną?

 28. JO said

  ad.26. Zadne porozumienie a Teatr dla Goim o niby porozumieniu a w rzeczywistosci Ustalenia Panowania nad Polska z Jej Dobytkiem Zydow z Zydami

 29. 28. Do p. JO: Pan naprawdę łudzisz się, że UKGK jest w innych łapach niż polski KK?

 30. kresowiak said

  korwin mikke jest żydem kaczyński po matce żyd tusk cholera go wie ale nie polak komuchy odpadają ludowcy sprzedajne dziwki palikoty zbokole na kogo głosować?

 31. szymonklucznik said

  W sumie tytuł powinien brzemić: Porozumienie żydowskiej lichy z żydokomuną.

 32. ERROR 404 NSZ said

  Ad 30 Doprecyzuję : tusk vel Tuzk ( 2 rodziny o tym nazwisku przed II WŚ ,aszkenazi z obecnego województwa świętokrzyskiego)

  Na kogo głosować ? Na żadne zgrane karty które potrafią się przefarbować pod potrzeby chwili.. Dla przykładu : uw-kld-po= uwikłani do potęgi
  lub pc-pis=picpopis etc…..

 33. JO said

  Ad.29. Nie ludze sie, Ja wiem ze Jest w tych samych. o tym w Gajowce juz pisalismy…

 34. Gutek said

  Czy wy już wszyscy „zydzizna zyjecie” belkoczac o tym przez cala dobe ?
  To w takim razie podsunę wam pod WASZE ANALIZY :

  Jakie i gdzie to sa te STOSY PIENIEDZY ,z których wszyscy się ZAPOZYCZYLI i to na jakie sumy ???!!!

  Czy ludzie już nie potrafią myslec ,ze już zapomniano stare zydowskie bekniecie :

  Z próżnego to i Salomon nie naleje !

  KTO MIAL TYLE PIENIEDZY ABY WSZYSTKIM POZYCZYC ?

  I sam dziadem nie został bo rozpozyczyl ,a nie ma mu kto oddac,no bo i z czego ?

  Z TYMI POZYCZKAMI DLUGAMI TO JEST NAJWIEKSZY PRZEKRET WSZECH CZASOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  To sa FIKCYJNE/WIRTUALNE PIENIADZE ,KTORYCH NIKT NIE MIAL a „pozyczyl” i to NA WIECZNE ODDAWANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  I TO JEST TA NOWOCZESNA WYSPECJALIZOWANA LICHWA ZYDOWSKA !!!

  Przeszkadza im jeszcze tylko posiadana gotowka w pończochach i skarpetach STARSZEGO POKOLENIA ,bo młodzi to już nawet plastikow lenistwo nie pozwala im uzywac ,bo i po co ,wystarczy im ZACZIPOWANIE i pelna satysfakcja cipa !

  Żaden narod nie posiada takich dlugow jaki mu wmawiają .

  Kazda pozyczka u SZMULA czy SZWABA jaka mu nie gotowka a cyferkami udzielil jest splacana jego KRWAWICA z pracy (jeśli ja posiada/nie utracil) i to w pierwszej kolejności SPLACANY JEST NIE DLUG a INTERES LICHWIARZA,dlugu własnego nie spłaci,bo nie przezyje tylu lat na ile wzial pozyczke i oni o tym dobrze wiredza,wiec wpierw splata interesu.

  Malo tego lichwiarz nie da ci pozyczki gdy „jesteś goly i wesoły”,nie masz pracy ani nic co można by ci zabrać.

  Wiec NIE STRACHAJCIE SIE „ZEGARAMI DLUGU „.

  WASZ NARODOWY/PANSTWOWY DLUG TO FIKCJA !!!!!!!!!!!!!!!

  WY JAK MACIE JAKIES JESZCZE UCIULANE GROSZE TO NIE TRZYMAJCIE JE U BANKSTEROW/LICHWIARZY,szybko (jeżeli to możliwe) wyciągajcie je z konta i nie trzymajcie na” czarna godzine”,bo tez okaza się makulatura.

  SWE WLASNE ZAROBIONE PIENIADZE INWESTUJCIE TAM GDZIE LICHWA ICH NIE ZEZRE !!!

  NIE OTWIERAJCIE NOWYCH LINII KREDYTOWYCH,NIE IDZCIE PO NIC DO LICHWIARZA i BURZUJA !

  PRZESTANCIE CZYTAC i OGLADAC REKLAMY,TAM GDZIE JE POKAZUJA TO NIE PRZYJACIELE a ZDRAJCY i BANDYCI (Dobry towar nie wymaga reklamy,dobrych ludzi poznaje się po dobrych czynach) !

  WYRZUC TELEWIZOR,RADIO,GAZETE Z POLSKIEGO DOMU ,bo TAM WAS URABIAJA NA DURNI.
  SIADZ Z MLODYM DO KOMPUTERA i RAZEM SPOJRZCIE/POCZYTAJCIE CO DZIEJE SIE PO OBU STRONACH WSPOLCZESNYCH BARYKAD !!!

  ZYJEMY W SWIECIE DOMINACJI ZLA NAD DOBREM,
  KLAMSTWA NAD PRAWDA, w CYWILIZACJI SMIERCI !!!

  LUDZIE PRZEJDZCIE W KONCU DO OBRONY SAMYCH SIEBIE OSOBISCIE i ZBIOROWO – dokonywane jest to PRZEZ WODZIREJOW/DJ-ow tego OBLAKANEGO i OPARTEGO NA KLAMSTWACH SWIATA !

  TO SA ICH a nie WASZE RZADY !!!
  WAMI RZADZA ZDRAJCY i OBLUDNICY ,jedni po drugich pchaja się na stanowiska UDAJAC WALKE PARTYJNA .

  JEDNI i DRUDZY SLUZA DIABLU i MAMONIE !

  To już dzisiaj niewyobrażalne co LUDZIE Z LUDZMI WYCZYNIAJA i WSZYSCY POLKNELI WIRUSA STRACHU .

  DYSKUTUJCIE NA TEMAT OBRONY WLASNEJ i ZBIOROWEJ i TO NIECH CZYNI KAZDY NAROD NA WLASNYM PODWORKU .

  JESZCZE NIE JEST ZA POZNO ABY TYCH LOTROW POGONIC OD SIEBIE i WZIASC SIE ZA WLASNE RZADZENIE i GOSPODARKE .

  W żadne stoly porozumień nie wierzcie ,bo przy nich DZIEJA SIE obecne i PRZYSZLE INTERESY.
  Z WROGAMI NIE MA POROZUMIEN jest to tylko odwlekanie w czasie zwycięstwa – MY albo ONI – zginiesz ty czy on/ona !!!

  DO DZIELA POLACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. gniewko said

  Biblia mówi o tym, że Bestia (syjonizm) zapanuje na calym świecie, zmieni świat w gułag, który był w Rosji przed wojną, niektórzy wyznawcy Jezusa Chrstusa będą płacili głową za wiarę – to już się dzieje! ” Gdy będą mówić „pokój i bezpieczeństwo” po opanowaniu świata, myśląc, że nic im nie grozi, wtedy przyjdzie na nich „zagłada, jak bole na rodzącą”. Ja trzymam sie tego, ponieważ proroctwa Chrystusa wypełniaja sie na naszych oczach. Nie polegam na rządach, które pochodzą od diabła. Kościoły zostaną stopniowo opanowane przez ludzi szatana (nie widać?), czekam na zbawienie bo tylko Bóg może nas uratować z rak Lucyfera i jego slug. Masoneria to ukryta władza, dlatego nie jest możliwa jakakolwiek walka z nią, sama dobra wola nie wystarczy. Przemówienie Kenned’ego. To jest typowo demoniczna gra, diabeł działa tak jak masony, zawsze w ukryciu. Sądzę, że Rosja i Chiny przeciwstawią się USA I EU, nie jestem prorokiem, zbieram fakty w całość. Wygląda to grożnie ale pamiętajmy, zły jest tylko stworzeniem, idzie na zagłade. Któż przypuszczał 30 lat temu, że Chiny przegonią USA ? – może to biblijny król Południa, który zetrze się z królem Północy? Tak ma się stać bez względu na nasze najszczersze chęci dotyczące Polski, opanowali nawet opozycję opozycji. Bóg jest Panem panów, Królem królów!

 36. Lily said

  Cenie sobie dr L. Zebrowskiego i dr T. Pluzanskiego.

 37. NICK said

  Ad.35.
  A Karnowskich, Kurskich, Kaczyńskich i in. „braci”?
  Innych „unych” jedynaków i szabesgojów, Podobnie???

 38. Krzysztof P said

  #34 Guciu – ja tam przeszdłem do czynów !!
  Zabrałem pieniążki z banku, zakopałem sejf w ogródku / słoik wekowy /. Wywaliłem TV z domu, w obudowie zrobiłem miejsce dla nioski ! Wywaliłem wszystki sprzęt AGD ( miksery, młynki,) a nawet odszukałem na strychu żelazko z ” duszą „. Zastanawiam się co dalej usprawnić na wypadek – wycięciu PRĄDU? Myślę, że sprawdzi się prądownica rowerowa / jak już ćwiczyć, to z sensem /.!!
  No i mimo wszystko, wciąż nurtuje mnie pytanie czy przetrwam? Jedynym źrodłem mojego dochodu jest emeryturka, a TA niestety jest w łapach państwa? A jak mi sie to państewko zawali?? Uprzejmie więc proszę o dalsze instrukcje !?

 39. Tekla said

  ad.37

  http://niekupiejedzenia.blogspot.com/

 40. Krzysztof P said

  #39 Pani/Pan Tekla
  Serdeczne DZIĘKI za podrzucenie arcy ciekawego wątku o samowystarczalności !!! Zwłaszcza żywnościowej, co w nadciągającym nieszczęsciu może byc naszym, BYC albo NIE BYĆ ?!!
  Po prostu REWELACJA! Pozostaję z ukłonami

 41. Re: 39 Tekla
  Czy ktos z Panstwa nie zwrocil uwagi na rodzaj drzew posadzony w miastach?
  Niemalze wszystkie rodzaje, ale zadne owocowe… Dlaczego? Czyzby kazde inne potrzebowalo mniej mineralow od owocowych???…
  Osobiscie, (gdyby ode mnie to zalezalo) kazalbym wykopac (jest specjalne urzadzenie do wyjmowania drzew z korzeniami) I niezwlocznie zasadzone bylyby TYLKO drzewa owocowe w kazdym miescie, powiecie czy gminie.
  A jesli chodzi o sianie trawy w ogrodkach czy w innych miejscach, to zostawilbym ta kwestie specjalistom od wykorzystywania terenu do bardziej korzystniejszego wykorzystania np: do siania ziol czy innych potrzebnych roslin (uzytecznych w zyciu codziennym).
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Dotyczy sie rowniez: umozliwienie publicznych miejsc do ujec (pobierania) wody zrodlanej (bez chemicznych dodatkow).

 42. Mordka Rosenzweig said

  re 41

  Ja pan Mordka zauwasza, sze szanowny pan ruszyl zwojem muzgowym co bardzo sie podoba pan Mordka.

  Ja pan Mordka tesz proponuje szeby sadzic kartofle na trawnikach

  Acha, ale kto bedzie spryskowal te dszewa oraz zapylal te kwiatki na dszewach jak jusz nie ma pszczul?

  Ruwniesz czy strasz miejska bedzie pilnowac aby nie krasc te owoce ani karofle bo pszeciesz wiadomo, sze wszystkie goje kradna.

  A czy tszeba najac specjalny czlowiek z karabin aby stszelal do ptaki kture chca jesc te owoce.

  Ja pan Mordka ma pewien czlowiek na mysli ale nie powie bo to jeszcze tajemnica.

  A tak poza tym pan Mordka chce pszypomniec, sze w dusze miasta, ulice sie spryskuje duszo sul w zimie co jest bardzo odszywcze dla dszewa owocowe i dla kartofle.

 43. Rysio said

  Panie Mordka – proszę mu wybaczyć, Jasiek po prostu dostał takiego owocowego* fioła.

  🙂

  * Identyko jak Chruszczow, który po powrocie z USA dostał kukurydzianego fioła.

 44. Mordka Rosenzweig said

  re 43

  Szanowny pan Rysio,

  Ja pan Mordka to dobsze pamieta jak w Polsza tszeba bylo sadzic kukyrydza.

  Kiedy Tate od pan Mordka sluchal „Wolna Europa” to tam sie smieli z pan Chruszczow i jego kukurydza.

  Jak ja pan Mordka na wagary jezdzil na wagary, pod Warschau za Sluszewiec, na swuj bezczenny rower bez hamulcuw to wchodzil w pole kukurydzy i spal.

  Pan Mordka nawet prubowal jesc ta kukurydza jak na filmie „Maly Buntownik” ale nie wiedzial, sze tszeba bylo najpierw ja ugotowac.

 45. Re: 42 Mordka.
  A coz stalo Grekom na przeszkodzie sadzac drzewa pomaraczowe w publicznych miejscach miast?
  A coz bylo przeszkoda, aby palmy kokosowe rosly w publicznych miescach afrykanskich miast?

  Wlasciwe pytania powinienem postawic (zamienic) na:
  W jaki sposob (lub jakim sposbem) dokonac tego, aby policja stala sie uzyteczna i samowystarczalna dla potrzeb spolecznych i aby spolecznosc byla policji za to wdzieczna???.

  Kolejne pytanie dotyczyloby wszystkich sluz publicznych no i oczywiscie militarnych – w jaki sposob dokonac, aby te sluzby publiczne staly sie potrzebne pelniac role sluzebna a nie odwrotnie???.

  Co zrobic lub jak dokonac (jakimi narzedziami) aby zydowskie „mordki” staly sie uzyteczne dla Narodu wsrod ktoryego zdecydowali sie zyc??? (oczywiscie za wyjatkiem zerowania na naszym Narodzie Polskim)…

  Oczywiscie, ze mam jeszcze wiecej pytan na ktore znam odpowiedzi, ale stawiam je po to, aby kazdy sam na swoj sposob na nie probowal odpowiedziec…

  Re: „rysie” i „ptysie”..
  Dla „was” rysiow i ptysiow mam cos specjalnego w zanadrzu, byscie stali sie uzytecznymi i produktywnymi obywatelami RP na co z pewnoscia dzisiaj wasza „niecierpliwosc” przeklada sie na durnowate „bzykanie” na publicznym Forum u Gajowego Maruchy…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 46. […] https://marucha.wordpress.com/2014/02/26/okragly-stol-porozumienie-zydow-z-komunistami/) […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: