Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Ukraina – kabała w skali kraju czyli śmierć

Posted by Marucha w dniu 2014-02-28 (Piątek)

10 warunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego, które zostały postawione Ukrainie (pełna lista) do wypełnienia, aby mogła uzyskać pożyczkę z tej instytucji w wysokości 16 miliardów dolarów.

Zgodnie z korespondencją amerykańskich dyplomatów, ujawnioną na stronie internetowej WikiLeaks, decyzję o udzieleniu Ukrainie pożyczki z MFW na kwotę 16 miliardów dolarów poprzedzało opracowanie listy reform pierwotnie zatwierdzonych przez USA a następnie przekazanych do rozpatrzenia przez MFW.

Wśród nich na pierwszym miejscu figuruje reforma emerytalna. Jak wynika z odtajnionych przez WikiLeaks dokumentów, pewien ukraiński rozmówca amerykańskiego ambasadora Johna Tafft’a, przygotował program przeprowadzenia ukraińskich reform i przekazał je USA. Stany Zjednoczone z kolei zatwierdziły i przekazały ten program do Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który nalegał na jego realizację jako na warunek otrzymania przez Ukrainę pożyczki, informują „Ukrainskije nowosti”. Według danych WikiLeaks ta lista rekomendowanych reform dla Ukrainy zawiera następujące punkty:

 1. Podwyższenie wieku emerytalnego o 2 lata dla mężczyzn i o 3 lata dla kobiet. Zlikwidowanie prawa do przechodzenia na wcześniejszą emeryturę i likwidacja zasady liczenia 1 roku pracy jako 2 lat pracy w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia.
 2. Eliminacja instytucji specjalnych świadczeń emerytalnych, które są przeznaczone dla naukowców, urzędników państwowych, kierowników przedsiębiorstw państwowych. Ograniczenie emerytury dla pracujących emerytów. Ustanowienie wieku emerytalnego dla oficerów armii ukraińskiej na poziomie wieku 60 lat.
 3. Podniesienie ceny gazu dla przedsiębiorstw komunalnych o 50% a dla konsumentów prywatnych o 100%. Podniesienie ceny energii elektrycznej o 40%. Doprowadzenie do uwolnienia cen dla miejskich przedsiębiorstw komunalno-mieszkaniowych. Dopuszczenie do wzrostu cen proporcjonalnie do wzrostu cen gazu. Zwiększenie akcyzy na benzynę do 60 Euro.
 4. Znieść ulgi i podwyższyć podatki transportowe o 50%. Nie podwyższać poziomu egzystencji minimum socjalnego a sytuację społeczną równoważyć z dotacji punktowych.
 5. Sprywatyzować wszystkie kopalnie i znieść subsydia i dotacje dla kopalń. Znieść ulgi dla miejskich przedsiębiorstw komunalno-mieszkaniowych. Znieść państwowe wsparcie (dotacje) na bezpłatne posiłki i podręczniki szkolne.
 6. Ograniczyć praktykę uproszczonego opodatkowania. Znieść praktykę ulg na NDS (odpowiednik VAT-tłum.) w obszarach wiejskich. Wprowadzić system opodatkowania NDS (odpowiednik VAT-tłum.) dla aptek i firm farmaceutycznych.
 7. Znieść moratorium na sprzedaż ziemi rolnej. Znieść dotacje dla producentów wieprzowiny i drobiu.
 8. Zmniejszyć ilość ministerstw do 14 (czternastu). Pozostawić tylko jednego wicepremiera. Znieść stanowisko ministra Gabinetu Ministrów. Podporządkować wszystkie państwowe instytucje ministerstwom. Administracja podatkowa, celna, Fundusz Mienia Państwowego, powinny wejść w skład Ministerstwa Finansów.
 9. Ograniczyć nadmierne wynagrodzenia za pracę urzędników państwowych.
 10. Zasiłki dla bezrobotnych powinny być wypłacane wyłącznie po upływie okresu 6 (sześciu) miesięcy pracy. Wynagrodzenie chorobowe na poziomie 70% wynagrodzenia ale nie poniżej socjalnego minimum egzystencji. Zasiłek chorobowy wypłacać dopiero po upływie 3 (trzech) dni chorobowych.

Wcześniej spekulowano, że rozmówcą amerykańskiego ambasadora Johna Tafft’a, w tym przypadku, jak i w szeregu innych doniesień, mógł być były minister finansów, ukrainojęzyczny żyd Wiktor Pinzenik.

Na podstawie: http://3rm.info/43763-10-trebovaniy-mvf-k-ukraine-dlya-predostavleniya-kredita.html
Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 25 do “Ukraina – kabała w skali kraju czyli śmierć”

 1. Zbyszko said

  A wszystko to tylko i wyłącznie dlatego by rozbudowująca się okupacja administracyjno-fiskalna, czyli to lokalne skrzydło pobierania haraczu od narodu Ukrainy, miało z czego ten haracz pobierac i przy okazji, oczywiście, miec za tą fatygę coś dla siebie, Czyli dla tych najwyżej ustawionych w tej mafijnej drabinie, po kilkaset (i więcej) tysięcy a tych niżej kilkadziesiąt tysięcy, no i oddango na ich usługi ludu tubylczego, po kilka tysięcy. Dokładnie tak jak teraz jest w Polsce.

 2. Maciej said

  Kopia wariantu z Polski. Reformy gospodarki Ukraińskiej będą robione na wzór Polski. Status kolonii sobie na euro majdanie wywalczyli. Rynek zbytu zyskają Niemcy, konkurencje zniszczą. Oby jakąś autostradę na Krym szybko wybudowali, będzie szans na tanie wakacje. Nowy premier na Ukrainie zapowiedział, że reformy będą bolesne, ponieważ kraj stoi na krawędzi bankructwa. No i na rację, będą – społecznie. Trzeba oddać, że to jeden z najskuteczniejszych zamachów stanu jakie widziałem. Globalistą bliżej do granic FR, panie prezydencie Putin, niech pan strzeże integralności Rosji, idą po pana.

 3. Kazik said

  Panie Macieju , na Krym pojedzie pan po załatwieniu sobie wizy , samolotem , a o autostradzie proszę zapomnieć . Teraz to dopiero dostaną łupnia .

 4. Maciej said

  Chorwacji się udało Panie Kazimierzu z infrastrukturą. Mają lepszą niż niemiecka. Jak się Niemcom spodoba na Krymie to zbudują, tylko jeszcze przez strefę okupacyjną będą musieli przejechać. Właściwie to dwie strefy jak się granica przesunie …

 5. adsenior said

  Naprzód Ukraino ku uzyskania statusu kolonii, naprzód, by płacić daninę żydowskim bankstero,, by jeszcze mocniej mogli zagarniać wasze majątki wam w zamian dając w/w [b]DEMOKRATYCZNE ŻYCIE!!![/b]

 6. JO said

  Innymi slowy Panie Romanie Powrot do Arendy. Chce zauwazyc, ze w I RP Arenda byla tak samo wywolana. Przyczyna Arendy przekraczajacej Granice przyzwoitosci nie byl Szlachcic Polski a ZaZydzona Magnateria a w zachodniej Europie ZaZydzona Elita tamtych krajow…

  W sumie, to Zydostwo Nic nowego nie wymyslilo a powtarza to tatusie i dziadkowie juz przerabiali.

  Skonczy sie tym samym…

 7. Griszka said

  „Ustanowienie wieku emerytalnego dla oficerów armii ukraińskiej na poziomie wieku 60 lat.”


  Ukraińcy będą musieli pomyśleć o jakichś udogodnieniach dla emerytów w wojsku.

  Żądanie prywatyzacji kopalń i sprzedaży ziemi uprawnej dla zagranicznych podmiotów można było obstawiać w ciemno. Okradną ich do żywego.

 8. robertgrunholz said

  Pójdźmy parę kroków dalej, przecież wiemy doskonale co czeka Ukrainę w kolejnych latach, a mianowicie:

  1. Wzrost długu o 200-400 miliardów dolarów
  2. Wzrost bezrobocia do unijnego standardu 12, a realnych 18 procent
  3. Wyprowadzające z Ukrainy rocznie około 100 miliardów banki, hipermarkety i korporacje zagraniczne
  4. Prywatyzacja kopalń, hut i produkcji tekstylnej, chemicznej, włókienniczej, obronnej, transportowej, metalowej, telekomunikacyjnej, elektronicznej…
  5. Sprzedaż ziemi uprawnej podmiotom niemieckim
  6. Ciche oddanie elektrowni, lasów i wodociągów „inwestorom zagranicznym”
  7. Nowe podatki
  8. Podwyżki cen
  9. Tysiące przepisów i dyrektyw zarzynających prywatne przedsiębiorstwa
  10. Młodzi Ukraińcy na emigracji
  11. Zniszczenie i wyprzedaż infrastruktury
  12. Degeneracja systemu edukacji
  13. Coraz to gorsza opieka medyczna
  14. Sądy przeciwko własnym obywatelom
  15. Kradzież emerytur
  16. Brak zysków z obecnego handlu strategicznego z Rosją
  17. GMO w rolnictwie
  18. Przymusowe szczepionki
  19. Masowa inwigilacja obywateli przez rząd
  20. Ścierwo-media niemieckie optujące za eutanazją, aborcją, transmitujące marsze pederastów i zwolenników pedofilii

 9. jack strong said

  Nie ma doskonałych rozwiązań , ale mniej ulg, dotacji , zasiłków, ministerstw, więcej pracy to program gospodarczy , na którym opierały się bogate gospodarki rozwinięte; ważne , kto go realizuje , czy powiedzmy tacy ludzie podobni ludziom honoru vel „okrągłostołowi” cwaniacy czy w miarę uczciwi patrioci; niektórym się udało;

 10. Griszka said

  @9
  Tutaj mamy do czynienia z prymitywną kradzieżą dokonywaną rękami cwaniaków związanych z kultem zbrodniarza Bandery, m.in. żydek Jaceniuk, znany z nadawania przywilejów ludziom z dUPA.

 11. jowram said

  Obecnie mamy już bardziej szczegółowe informacje n.t. tego kto stoi za Majdanem. Jak podaje Daryl Bradford Smith w French Connection, na podstawie publikacji Vladimira Borisova z 2005 roku, już na początku lat 90-tych, poprzez prywatyzację, cały sektor ekonomiczny oraz media na Ukrainie zostały przejęte przez żydowskich bankierów (podobnie jak w Polsce). W 1003 roku Dyrektor Instytutu Badań Kulturowych i Etnograficznych, Vasyl Yaremenko, ostrzegał Ukraińców, że „wszystkie media są w rękach żydów” i cała wiedza czerpana z tychże mediów jest „produktem żydowskiej ideologii” (a jak jest u nas?!). Poparł to swoimi badaniami wszystkich nadawców telewizyjnych. Przewija się tam kilka nazwisk Viktor Medvedchuk, Gregory Surkis, Viktor Pinchuk. Podobnie jest z gazetami! (a jak jest w Polsce?), tu dochodzą inni żydowscy oligarchowie: Rabinovich-Katsman, Jed Sandes czy cała tzw. Grupa Doniecka – koalicja żydowsko – rosyjskich oligarchów. Żydzi są właścicielami niemal wszystkich sektórów przemysłu. 90% banków, 158 posłów w 400 osobowym ukraińskim parlamencie to są tego samego pochodzenia. Przeciętny Ukrainiec pyta się – czy to jest normalne?

 12. czarli said

  Marucha w dupie mam tą Ukrainie i jej problemy,zrób coś chopie wreszcie,żebyśmy doczekali się Polskiego majdanu(nie mylić z Majdanem Radosaławem)

 13. Ad. 12

  „Marucha w dupie mam tą Ukrainie i jej problemy,zrób coś chopie wreszcie,żebyśmy doczekali się Polskiego majdanu”

  – A może tak Czarli samodzielnie by się ruszył? A nie Gajowym się wysługuje…

 14. JO said

  Te wydarzenia na Ukrainie Obrazuja jak i przez Kogo zostaly Wywolane Rewolucje.
  Uwazam, ze na caly Holokaust na Polakach na Wolyniu, Podolu….nalezy patrzec przez wlasnie ten sam Pryzmat. Bez Wodzireja Masonsko-Zydowskiego NIE bylo by Wolynia.

 15. JO said

  ad.12., 13. Ten Czarli jest chyba bbbbbbbbbbbbbb SLEPY

 16. marta15 said

  „. Widok znajomy ten przypomniał mi izbę tortur w podziemiach Zamku Królewskiego w Warszawie. Oglądając ją uświadomiłem sobie, że właśnie na niej cały zamek wspiera się, niczym na fundamencie, że bez niej byłby tylko pretensjonalną dekoracją, a dzięki niej – jest przybytkiem Władzy.
  O tę Władzę biją się teraz „aktywiści” na Majdanie.
  Jak skończą, zaraz zaczną budować więzienia, bo przecież „muszą być więzienia, turma i łagier, kat i stryk”. ..”

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3040

  „Since we cannot force justice, we justify force”.
  Pascal.
  .

 17. Mordka Rosenzweig said

  Szanowny pan Czarli,

  Ja pan Mordka sugeruje szanowny pan aby nawiazac dialog z pan Stefan Dembowski.

 18. Plausi said

  Zasady funkcjonowania

  Ad. 8 robertgrunholz
  To jest katalog standardowy, opracoowany przez think tanks dla krajów podbitych przez imperium. Jankowycz odmówił spełnienia tych warunków i zwrócił się do Rosji, która mu przyrzekła pomóc, ale coś się zmieniło, widocznie nacisk władz imperium na Rosję był zbyt wielki. Rzeczywiście manipulacje na rynkach w ostatnich miesiącach spowodowały niepokojący spadek kursu rubla.

  Rzadko się o tym mówi, ale spekulacje dewizowe są bardzo ważną metodą walki politycznej MWF. Naturalnie nie możemy nikomu zabronić wiary, że to rynek tak działał, bowiem głębokiej wiary niesposób wyważyć argumentami racjonalnymi.

  Niestety, inaczej niż to sobie wielu wyobraża i marzy, zarówno Rosja jak i Chiny są tylko częścią globalnego imperium i respektują dyspozycje władz.

  Jeśli chodzi o Ukrainę, to jest to kolejna faza podboju, o metodach więcej patrz Perkins. Ten błazen R. Sikorski utrzymywał, że Janukowycz się czegoś przestraszył, widocznie doniesiono mu, że obóz demokracji wysłał mu szakali.

  Dlaczego Janukowycz uciekł, on wiedział, że jeśli go złapią bandyci w swe ręce, to skończy tak jak Miloszewicz, jako samobójca przechodni, krążący od lat także po Polsce.

  Po uwzględnieniu tych aspektów trzeba zwiedzionym członkom tzw. „Solidarności” uświadomić, że byli wspólnikami wroga i są współodpowiedzialni za klęskę własnego narodu i swego potomsta, które oddali w niewolę sił zbrodniczych, MWF.

 19. szymonklucznik said

  Czwarty Sobór Laterański (1215)

  71, 15. Polecamy, aby Żydzi zostali zobowiązani przez władzę świecką do umorzenia odsetek, a dopóki nie zaniechają ich pobierania, wszystkim chrześcijanom zabrania się pod karą ekskomuniki utrzymywania z nimi jakichkolwiek relacji.

  69. Żydzi nie powinni pełnić urzędów publicznych
  69, 1. Byłoby absurdem, by bluźniący Chrystusowi sprawował władzę nad chrześcijanami. Dlatego z powodu zuchwałości przestępców odnawiamy w tym artykule roztropne zarządzenie synodu w Toledo i zabraniamy, by Żydzi pełnili urzędy publiczne, ponieważ dawałoby im to pretekst do większego nękania chrześcijan. Jeżeli ktoś powierzy im taki urząd, po uprzednim upomnieniu zostanie ukarany, jak na to zasłużył, przez synod prowincjonalny, który nakazujemy odbywać każdego roku.

  http://katolikintegralny.wordpress.com/2014/02/28/czwarty-sobor-lateranski-1215-o-zydach/

 20. swiatowid4 said

  Ukraina

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/28/ukraina-rebelia-syjonistow-cz-13/

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/28/ukraina-rebelia-syjonistow-cz-23/

 21. olagordon said

  setki wojsk NATO w zach. Ukrainie http://aangirfan.blogspot.com/

 22. Luxeuro said

  Ad. 21 – „According to Oleg Tsarev a NATO exercise in the Ukraine was planned for March 2014 but the NATO troops arrived early.”
  Nie zapomnijmy ten amerykański statek wojenny który przed Olimpiadom w Soczi pojawił się na Morzu Czarnym na wszelki wpadek ataku terrorystycznego. Ciekawy czy tam dalej jest?

 23. czarli said

  jeżeli o mnie chodzi to choćby w tej chwili mogę iść na sejm….ale co ja sam zdziałam chopy…

 24. missió fassi said

  tu wstyd się podpisywać imieniem i nazwiskiem – to tyle gwoli poprzedniego komentarza ,

 25. missió fassi said

  panie gajowy kasuj pan wszystko , jest pan albo otoczony żydowskimi wtyczkami albo debilami …..innej opcji nie ma , ja sam za panem również nie przepadam bo jest pan niekonsekwentny w wielu kwestiach ale ponieważ wróg jest wspólny więc wali mnie to ( wpis jak poprzedni tylko to wiadomości )

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: