Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kryzys ukraiński zapowiada Apokalipsę

Posted by Marucha w dniu 2014-03-01 (Sobota)

Ukraine crisis portends apocalypse, by Dr Paul Craig Roberts
http://www.darkmoon.me/2014/ukraine-crisis-portends-apocalypse-by-dr-paul-craig-roberts/
Uwagi i komentarza: Lasha Darkmoon
Tlumaczenie: Ola Gordon

Dokąd Ukraino? Czy próba kradzieży Ukrainy od Rosji i włączenie jej do Europy wywoła III wojnę światową?

WPROWADZENIE – Lasha Darkmoon

Ukraina dostała się teraz pod kontrolę Sektora Prawicy, grupy furiackich “neo-nazistów”, którzy nienawidzą Żydów i Rosjan bardziej niż nienawidzą USA i Europę. Ameryka lekkomyślnie wydała $5 mld na sfinansowanie coup d’état w imieniu narodu, który istotnie ich nienawidzi. Taka jest smutna prawda.

Zachodnie media przedstawiły całkowicie uproszczony i zniekształcony obraz sytuacji w Ukrainie.

Połowa kraju (wschód) jest rosyjsko języczna i lojalna wobec Rosji Putina. Ta połowa, jak można oczekiwać, przedstawiana jest przez media zachodnie jako “zła połowa”. Druga część kraju (zachód) zwraca pełne podziwu oczy na USA i Europę i tęskni za członkostwem UE i uważa, że NATO obroni ją przed Rosją. Pełna żwawych młodych idealistów wzdychających za wolnością i demokracją rzekomo przysługującym wszystkim Amerykanom i Europejczykom, ta część Ukrainy jest oczywiście przedstawiana jako “dobra połowa”.

Nic nie może być dalsze od prawdy.

Jak pokaże poniższy artykuł, teraz Ukraina jest pod hegemonią uzbrojonych zbirów, których korzenie ideologiczne pochodzą od hitlerowskich Niemiec. To byli zwykli Ukraińcy, którzy strasznie cierpieli za Stalina. Około 10 mln z nich zagłodzono na śmierć podczas holodomoru (1932-33), przemyślanego aktu ludobójczej zbrodni masowej, za którą słusznie obwiniali Związek Sowiecki.

Ponieważ rosyjscy komisarze, którzy konfiskowali ukraińską kukurydzę i przewodniczyli celowemu zagłodzeniu ukraińskich chłopów, w większości bylii Żydami, i ponieważ komunizm i sama rewolucja bolszewicka (1917) nosiły znamię międzynarodowego żydostwa, jest tylko oczywiste, że ci ukraińscy nacjonaliści Żydów postrzegają z całkowitym obrzydzeniem.

Kiedy wybuchła II wojna światowa, ci ukraińscy nienawistnicy Żydów oczywiście połączyli siły z hitlerowskimi Niemcami. Hitler będzie ich bronił, uważali, przed brudnymi zbirami którzy próbowali zagłodzić ich na śmierć wywołaną przez człowieka klęską głodu – holodomorem.

Prawy Sektor, który teraz kontroluje Ukrainę dzięki amerykańskiej “zmianie rezimu”, to ideologiczni potomkowie ukraińskich ofiar klęski holodomoru. Oni nienawidzą Żydów za zagłodzenie na śmierć ich przodków. Oni nienawidzą Rosjan za to, że pozwolili Żydom przejąć Rosję. I oni nienawidzą Ameryki, bo ona nie tylko pokonała ich sojusznika – Hitlera, ale Ameryka była także sojusznikiem Rosji w II wojnie światowej i sama była odrażającą marionetką międzynarodowego żydostwa.

Za ostatnimi wydarzeniami w Ukrainie trzeba widzieć ukrytą rękę międzynardowego żydostwa. Nie wolno zapminać o tym, że Julia Tymoszenko, ulubienica z blond warkoczem tak wielu zachodnich Ukraińców i była premier Ukrainy, znana była z bliskich powiązań biznesowych z głównym gangsterem Semionem Mogiliewiczem, szefem żydowskiej mafii rosyjskiej. Napisałam o tej mrocznej postaci wcześniej, jako o “najbardziej niebezpiecznym człowieku na świecie). (Zob. tutaj).

Trzeba postawić pytanie: jak do tego doszło, że była premier Ukrainy była w spółce z szefem żydowskiej mafii rosyjskiej? Kto pomógł finansować Prawy Sektor? Czy izraelscy snajperzy, którzy jakimś cudem strzelali i zabijali po obu stronach w ostatnim konflikcie w Kijowie, byli zarówno protestującymi jak i ukraińskimi policjantami?

Na te pytania musi być odpowiedź.

*                                *                                       *

Ukraiński kryzys zapowiada apokalipsę

Ukraine Crisis portends apocalypse
Dr Paul Craig Roberts

Kto rządzi Ukrainą? Na pewno nie kupieni i opłaceni umiarkowani, których Waszyngton i UE zamierzali zainstalować jako nowy rząd Ukrainy. Porozumienie zawarte między wspieraną przez Waszyngton / UE opozycją i prezydentem Janukowyczem o zakończeniu kryzysu nie przetrwało nawet godziny. Nawet były mistrz bokserski Witalij Kliczko, który był liderem opozycji, kilka godzin temu został wygwizdany przez uczestników zamieszek i odepchnięty na bok.

Nowo mianowany prezydent przez – być może – nielegalny parlament, Oleksandr Turczynow, nie ma poparcia wśród tych którzy obalili rząd. Jak mówi BBC, “podobnie jak wszyscy opozycyjni przywódcy głównego nurtu, p. Turczynow nie cieszy się całkowitym zaufaniem czy szacunkiem protestujących na kijowskim Placu Niepodległości”.

W zachodniej Ukrainie jedyną zorganizowaną i uzbrojona siłą jest ultra-nacjonalistyczny Prawy Sektor. Z wypowiedzi liderów tej grupy można wywnioskować, że to oni rządzą. Jeden z jej liderów, Aleksandr Muzyczko, przysiągł iż będzie walczył z “Żydami i Rosjanami aż do śmierci”. Przejmując kierowanie sytuacją przez Prawy Sektor, Muzyczko oświadczył, że teraz, kiedy demokratycznie wybrany rząd został obalony, to albo “będzie porządek i dyscyplina”, albo “oddziały Prawego Sektora rozstrzelają drani na miejscu”. Ci dranie to wszyscy protestujący którzy odważą się sprzeciwić kontroli Prawego Sektora.

Muzyczko zadeklarował: “Następny prezydent Ukrainy będzie z Prawego Sektora”.

Inny lider Prawego Sektora, Dmitry Jarosz, powiedział: “Prawy Sektor nie złoży broni”. Zadeklarował, że porozumienie zawarte między opozycją i prezydentem jest “nie do przyjęcia” i zażądał likwidacji partii politycznej prezydenta Janukowycza.

Korzenie Prawego Sektora sięgają Ukraińców, którzy walczyli z Adolfem Hitlerem przeciwko Związkowi Sowieckiemu w czasie II wojny światowej. To Prawy Sektor wprowadził uzbrojonych bojowników i odwrócił bieg protestów w Kijowie, od pokojowych na rzecz połączenia z UE, do gwałtownych ataków na policję, z zamiarem obalenia demokratycznie wybranego rządu, co mu się udało.

Prawy Sektor nie obalił ukraińskiego rządu po to, żeby przekazać kraj w ręce opłacanej przez Waszyngton i UE “opozycji”.

Istnieje tendencja do pomniejszania Prawego Sektora jako małej marginalnej grupy, ale Prawy Sektor nie tylko przejął kontrolę nad protestami od popieranych przez Zachód umiarkowanych, co potwierdzili umiarkowani liderzy, ale Prawy Sektor ma wystarczająco duże poparcie publiczne by zniszczyć narodowy pomnik żołnierzy Armii Czerwonej, którzy polegli wyzwalając Ukrainę z nazistowskich Niemiec.

W przeciwieństwie do zorganizowanego przez Amerykę obalenia pomnika Saddama Husejna, które było imprezą PR dla prostytutek prasowych, w której nie uczestniczyli sami Irakijczycy, zniszczenie przez ukraińskich prawicowców pomnika upamiętniającego wyzwolenie Ukrainy przez Armię Czerwoną miało poparcie publiczne.

Skoro Prawy Sektor nienawidzi Rosjan za pokonanie nazistów, to z tych samych powodów Prawy Sektor nienawidzi również Amerykę, Francję i Anglię. Prawy Sektor nie jest partią polityczną która wprowadzi Ukrainę do Uniii Europejskiej.

Komentarz Lasha Darkmoon:

Jak napisano powyżej, Prawy Sektor nie zapomniał ludobójstwa holodomoru w latach 1932-1922 i dzikich okrucieństw popełnionych na ukraińskich chłopach przez Stalina i jego żydowskich komisarzy.

Prawy Sektor pamięta także, że Armia Czerwona, z inicjatywy rosyjskiego Żyda Ilji Erenburga, nie tylko zgwałciła ponad 2 miliony niemieckich kobiet w 1945, ale również gwałciła, torturowała i mordowała tysiące kobiet na Ukrainie.

Dlatego ci ukraińscy nacjonaliści, pokazywani przez zachodnie media jako “neo-nazistowskie męty”, mają bardzo dobry powód by czuć nienawiść do Żydów i Rosjan, zwłaszcza rosyjskich Żydów, jak Ilja Erenburg i Trocki, którzy życie ich przodków uczynili takim piekłem. Bardzo ważne jest to, że w całej Ukrainie zachodniej pomniki Lenina, którego dziadek był Żydem [matka też – admin], zostały obalone i zamienione w ruinę.

Ważne jest również to, że “główny rabin Ukrainy właśnie zadeklarował, że kraj nie jest bezpieczny dla Żydów i zachęcał ich do emigracji: mówił, że izraelska ambasada radzi im by nie wychodzili z domów, bo Żydzi nie są bezpieczni na ulicach” (zob.  też tutaj.)

Rosyjskie części Ukrainy wyraźnie rozumieją, że zniszczenie przez Prawy Sektor pomnika upamiętniającego stanowisko Armii Czerwonej wobec niemieckich wojsk, stanowi zagrożenie dla rosyjskiej populacji w Ukrainie. Rządy regionalne we wschodniej i południowej Ukrainie, które wcześniej były częścią Rosji, organizują oddziały przeciwko ultra-nacjonalistycznemu zagrożeniu rozpuszczonemu przez głupotę i niekompetencję Waszyngtonu i przez naiwnych i bezkrytycznych protestujących w Kijowie.

Po zaangażowaniu się w wewnętrzne sprawy Ukrainy i straceniu kontroli, Waszyngton teraz wydaje ultimatum Rosji by nie wtrącała się do Ukrainy.

Czy idiotka Susan Rice, neokonserwatywna doradca bezpieczeństwa narodowego Obamy, myśli, że Putin będzie zwracał uwagę na jej ultimatum, czy instrukcję rządu tak niekompetentnego militarnie, że nie był w stanie okupować Bagdadu po 8 latach, ani pokonać kilku tysięcy lekko uzbrojonych talibów po 12 latach?

Wojskom rosyjskim zajęło tylko kilka godzin by zniszczyć wyszkoloną i uzbrojoną przez Amerykanów i Izraelczyków gruzińską armię, którą Wszyngton wysłał do ataku na Południową Osetię.

Skąd Obama bierze idiotów takich, jak Susan Rice i Victoria Nuland? One obie powinny być w przedszkolu dla dzieci upośledzonych umysłowo, a nie w rządzie superpotęgi, gdzie ich ignorancja i arogancja może wywołać III wojnę światową.

Komentarz Lasha Darkmoon:

Obama przegrał. Mianowani przez niego na ważne stanowiska polityczne często wyglądają na tak samo nie mających pojęcia, jak i on. Jego ambasadora w Szwecji niedawno znaleziono pijanego, martwego na śniegu. Właściciel łancucha hoteli teraz mianowany przez niego na Norwegię nie wiedział, że Norwegia jest monarchią konstytucyjną. Producent telewizyjnej opery mydlanej wybrany przez niego na Węgry nie miał pojęcia o tym, co Ameryka robiła na Węgrzech, czy jakie były tam jej interesy. “Mianowana przez Obamę” – mówi się – “inwestorka Cynthia Stroum, została zmuszona do rezygnacji za zrujnowanie ambasady w Luksemburgu, za słowne obrażanie pracowników i wydawanie funduszy ambasady na osobiste podróże i alkohol”. (Zob. tutaj)

Ukraina jest dużo ważniejsza dla Rosji niż dla Ameryki czy UE. Jeśli sytuacja w Ukrainie wymknie się spod kontroli i kontrolę przejmą prawicowi ekstremiści, to rosyjska interwencja jest pewna. Arogancki i głupi rząd Obamy beztrosko i lekkomyślnie kreował bezpośrednie zagrożenie strategiczne dla istnienia Rosji.

Według Moscow Times, rosyjski oficjel powiedział co następuje: “Jeślii Ukraina się rozpadnie, to wywoła wojnę”. Ukraina “straci najpierw Krym”, bo Rosja “wejdzie tam tak jak my weszliśmy do Gruzji”. Inny rosyjski oficjel: “Nie pozwolimy ani Europie ani Ameryce odebrać nam Ukrainy. Państwa byłego Związku Sowieckiego tworzą jedną rodzinę. Oni uważają, że Rosja dalej jest tak słaba jak na początku lat 1990, ale nie jest”.

Ukraińska prawica jest na mocniejszej pozycji, niż opłacane przez Waszyngton ukraińskie marionetki, w istocie słabe i nieważne osoby, które sprzedały własny kraj za waszyngtońskie pieniądze. Prawy Sektor jest zorganizowany. Jest uzbrojony. Jest autochtoniczny. Nie zależy od pieniędzy przesyłanych przez Waszyngton i UE różnym NGO. Ma ideologię i jest skupiony. Prawy Sektor nie musi płacić swoim demonstrantom by wychodzili na ulice, jak musi robić Waszyngton.
Co najważniejsze, o dobrych intencjach choć głupi demonstranci – zwłaszcza kijowscy studenci – i ukraiński parlament przygrywający protestującym, zniszczyli ukraińską demokrację.

Kontrolowany przez opozycję parlament bez wyborów usunął z urzędu wybranego prezydenta, oczywiste jest to nielegalne i niedemokratyczne działanie. Kontrolowany przez opozycję parlament wydał nakaz aresztowania członków prezydenckiego rzadu. Kontrolowany przez opozycję parlament bezprawnie zwolnił z więzienia kryminalistów.

Skoro opozycja utworzyła reżim bezprawia na miejsce prawa i procedur konstytucyjnych, pole jest otwarte dla Prawego Sektora. Można spodziewać się, że wszystko co opozycja zrobiła wobec Janukowycza, zrobi też Prawy Sektor. Własnymi bezprawnymi i niekonstytucyjnymi działaniami, opozycja utworzyła precedens dla własnego upadku.

Jak rewolucja lutowa 1917 przeciwko rosyjskiemu carowi ustanowiła scenę dla bolszewickiej rewolucji w 1917, zaskakując głupich “reformatorów”, tak obalenie ukraińskiego porządku politycznego ustanowiło scenę dla Prawego Sektora. Można tylko mieć nadzieję, że Prawy Sektor zmarnuje swoją szansę.

Amerykańskie media są bezużytecznym źródłem informacji. One służą Ministerstwu Rządowych Kłamstw. Skorumpowani propagandyści pokazują niedemokratyczne usunięcie Janukowycza jako zwycięstwo wolności i demokracji. Kiedy zacznie wyciekać to, że wszystko poszło źle, prostytutki prasowe będą za wszystko obwiniać Rosję i Putina. Zachodnie media to plaga ludzkości.

Amerykanie nie mają pojęcia o tym, że neokonserwatywny reżiim Głupca z Białego Domu prowadzi ich do Wielkiej Konfrontacji Potęg, która może się skończyć destrukcją życia na ziemi.
Ironia, prawda? “Pierwszy czarny prezydent” Ameryki, człowiek który według liberałów miał przywrócić sprawiedliwość, moralność i rozsądek zachodniej cywilizacji, zamiast tego ustawił się jako ten, który będzie musiał pogodzić się z poniżającą klęską, albo zaryzykować zniszczenie życia na ziemi.

Komentarzy 27 do “Kryzys ukraiński zapowiada Apokalipsę”

 1. placebo said

  O Boże!!!! Dlaczego przyszło mi żyć w takich czasach. Żadna Apokalipsa, nie teraz!!! Na jesień będę miał drugie dziecko, nie mam czasu na wojenki. Pozniej albo w ogóle żeby nie było.

 2. kresowiak said

  w Polsce też żydostwo rządzi są jak karaluchy a ilu polaków wymordowali w latach 1939-1956 minimum 500000

 3. Tekla said

  Ad.1
  cdn, od 1989-

 4. Griszka said

  Muzyczko to zwykłe narzędzie, takie jak młotek, w rękach inżynierów dusz. On może się wypierać współpracy z syjonistami, ale robi to tylko po to, aby zmylić otumanionych gojów.

 5. Nemo said

  Wiecie co? Tak się zastanawiam co by było gdyby swego czasu w referendum Polacy opowiedzieli się przeciw aneksji Polski do UE. Też by nam taki majdan zorganizowano?

  Oczywiście TAK – admin

 6. JO said

  Nie wierze w Zaden „Prawy Sektor” , tory dziala sam, jest autonomiczny bez Skrytego kierowania nim przez Zydo-Masonerie. NIgdy Nazistowskie organizacje nie byly bez Glowy Zydowskiej. Ten artykul to BZDURA.

  Uwazam, ze cala Ukrainska Prawice jest podzielona na stopnie I ma sprzeczne zadania do zrobienia dla zmylenia przeciwnika – ROSJI – by w konsekwencji siegnac po wyznaczony CEL a on dorazny jest Plynny w zaqleznosci od sytuacji choc ostateczny jest taki, by przejac wladze nie tylko w Ukrainie ale w Calej Rosji, krojac na kawaleczki slowianszczyzne jak to zrobiono z Zachodnia wlacznie z Polska, ktora jest podzielona , roddzielona, okradziona I w etapie Depopulacji, ktory bedzie poglebgiony poprzez mieszanie genetyczne multikultura jak w Anglii.

 7. Sunny said

  Uwazam ze plany wobec Ukrainy zostaly ustalone przez Zydow. A prezydenci Rosji i Ukrainy sa kukielkami w przedstawieniu ktore ogladamy w telewizorach. Zadyma na Majdanie to teatr dla mas. Wszystko idzie wedlug zydowskich planow.
  Sianie strachu jest jednym z narzedzi kontroli nad gojami.

 8. kresowiak said

  w sarnach w 1939 żydzi którzy wstąpili do nkwd rozstrzelali ok 300 policjantów i żołnierzy kop-u

 9. Marcin said

  Strach,lęk pochodzi od diabła. Nie bójcie się ludzie tylko się módlcie. Jeszcze ten cały cyrk trochę potrwa bo przecież diabeł nie ma całej Ziemi we władaniu. Co ma być to i tak będzie.

 10. Joe said

  Ale zaczem bedzie to… warto wiedziec dlaczego Janukowycz zachowal sie tak pasywnie?Rozumie ze latwo jest krytykowac przy klawiaturze komputera….Ale przez pewien czas dokad resorty silowe nie odmowily mu posluszenstwa….mogl wylapac sporo „bojownikow”wylegitymowac i naglosnic w mediach skad pochodza…z jarkaczem wlacznie.A byli tam i sa zydzi z calego bylego demoluda,ustaela i tp.

 11. Aron Blumblembaum said

  Mam pytanie.

  Czy polski „prawy sektor” nie powinien przypadkiem rozpędzić zachodnią żydowską agenturę jak i wschodnią żydowską agenturę ?

 12. Luxeuro said

  No proszę, jakie dziwne przypadki można spotkać spacer po „dżungli”. Pod linkiem Pana Lasha Darkmoon jest następujący komentarz,

  „Dublinmick says:
  May 28, 2013 at 5:47 am
  Take a look at your future America!

  http://ajitvadakayil.blogspot.com/2011/09/amartya-sen-gets-nobel-prize-for.html

  Wydawał się obierający bo mowa jest o futurologi 🙂 No to poszedłem dalej i co widzę. Dyskusja o Amartya Sen i Rothschildach. Artykuł wypowiada się BARDZO krytyczny na jego temat. Osobiście nigdy o Senie nic nie słyszałem.

  „Amartya Kumar Sen (ur. 3 listopada 1933 w Santiniketan w stanie Bengal Zachodni) – indyjski ekonomista, laureat Nagrody Banku Szwecji im. Alfreda Nobla w dziedzinie ekonomii w 1998 roku.”
  Tematy które naukowo go interesują,
  – udział jak największej liczby różnych grup społecznych w podejmowaniu decyzji gospodarczych
  – polityki równouprawnienia kobiet
  – wolność słowa i informacji
  – sprawiedliwość
  – teorii sprawiedliwości
  itd

  Ale jedna osoba zwróciła uwagę na następny fakt,
  ” In 1991, Sen married his present wife, Emma Georgina Rothschild.”
  „W 1991 roku, Sen poślubił swoją obecną żonę, Emmę Georgina Rothschild.” 🙂 🙂

  Na pewno to nic nie znaczy bo miłość to miłość 😉

 13. olagordon said

  przed chwilą rada Fed. Rosyjskiej przegłosowała zgodę na wysłanie wojsk na Ukrainę

 14. Maciej said

  Przy założeniu, że prawy sektor nie jest sterowalny to zazdroszczę Ukraińcom. Choć dla słabej i okupowanej Polski do kolejne zagrożenie, choć jak wynika z tekstu mamy wspólne problemy, tak teraźniejsze jak i historyczne.

 15. błysk said

  Artykuł nie jest w pełni uczciwy.Przede wszystkim nie informuje ,że „prawy sektor” nosi imię Bandery ,tak samo jak idea partii „Swoboda” .Żaden z tych ruchów nie nawiązuje , nie porusza straszliwych zbrodni ukraińskich na Polakach w czasie ostatniej wojny i kilka lat po wojnie. Dlatego nie może być mowy o identyfikacji z nimi ,dopóki nie potepią tych zbrodni. „Prawy sektor ” apeluje nawet do nacjonalistów Europy o wspieranie go .Otóż nic z tego. NIenawiść do Rosjan jest nieuzasadniona w świetle ogromnych zbrodni żydowskich na Rosjanach rzędu kilkudziesięciu milionów istnień.

 16. Santa Claus said

  re 5

  A ja myślałem, że Polskę do UE wprowadził – na siłę i wbrew woli mas – ohydny Kaczor…

 17. Ad. 16

  „A ja myślałem, że Polskę do UE wprowadził – na siłę i wbrew woli mas – ohydny Kaczor…”

  – Polskę do UE wprowadziły siły okrągłostołowe. Zrobiły to wodząc masy za nos. Okłamując te masy.

 18. RomanK said

  Autor jest zwyklum niedoukiem,,,,na terenach nalezacych do Polski zadnego glodu nie bylo…a tylo te tereny sa matecznikiem Banderowcow…Wolynv i Podole,
  Najwazniejsze jest jendnak tio,,,ze USA nie jest w stanie nawet kiwnac palcem…cale akcje przeciwe beda toczyc sie z parchatych Tel Awizjach….
  Banderowcowe i ich ostoje Unicka Cerkiew zlikwiduja sami Ukraincy…madrych ludzi jest tam wiecej!

 19. RomanK said

  http://www.pbase.com/pkotla/olyka&page=all

 20. Lily said

  Re 19;Panie RomanieK, przepiekne widoki,kocham do dziecka laki,pola,lasy,gory.Na koniec,czy w Polsce mozna jeszcze spodkac na polach i lakach,maki chabry,niezapominajki i kaczence?. Dziekuje.

 21. Rysio said

  i czasami gołą babę.

  🙂

 22. RomanK said

  Prawde powiedziawszy..nie wiem -pani Lily… ale w snach zawsze rosna, kwitna i,..pachna…wystarczy zamknac oczy….

 23. krzysztof P said

  Ja Pani Lili powiem
  MOŻNA spotkac te kwaitki. są całe polacie Kraju naszego, gdzie nie stąpa oracz (niestety) stąd jest to obecnie KRÓLESTWO dla wszystkich dziko żyjących w symbiozie roślin..ale także zwierzatek / zajaczki, krety, lisy, kuny /. Na Mazurach spotkałem żeremia bobrowe przy szlaku ” wielkich jezior mazurskich „, Spotkanie lisa (rudego) pod Dąbrową Górniczą / no powiedzmy Zawierciem / nie należał do wyjatków ?! W okolicach Ełku / jadąc na Bialegostok / naliczyłem w jedenej wsi 24 gniazda bocianie (lato 2012). Jesienią tegoż roku pod Łomżą widywało się gniazdo bocianie z 7 osobowym przychówkiem !!! Miejscowi chodzili dumni i przejeżdżających informowali, że nareszcie mają s w o j e g o TALIBA.!!!
  Gorzej natomiast z GOSPODARKĄ WIEJSKĄ… Całe wsie nie sieja nie orzą, nie hoduja ( poza kurkami ) praktycznie NIC. Koni pociągowych BRAK. Krowa na łące to już ” dziwo „, stado krów to juz fenomen! Nie zauważyłem pól obsianych lnem,gryką, lubinem, kukurydzą, rzepakiem, nie ma buraków cukrowych?…Wszystko sie ” nie opłata panocku „(mawiają) ale w każdyej nawet leśnej wiosce, jest SUPER wyposażony w i e j s k i sklep!! Króluje PIWO i coca-cola, wodka w 100 odmianach, jest też oczywiście chleb, jajka, szczypior, ziemniaki etc. Po prostu AGRO-FINITO p. Lily

 24. Re: Artykul:

  Kryzysem ukrainskim zydzi zapowiedzieli poczatek apokalipsy (publicznego poznania ich samych).
  Wreszcie zydzi publicznie sie objawili na ulicach Kijowa…A nawet mieli ze soba ligitymacje…

  Ach, kto by „ich” nie znal???. Jedni z opowiesci, drudzy z autopsji, a jeszcze inni doswiadczyli ich „dobroci” na wlasnych skorach konczac pogrzebach…w plastikowaych workach czy z przywiazanymi akumulatorami…

  Objawiaj sie wkrotce jeszcze bardziej, ale beda juz w „oryginalnych” powlokach swojego mistrza ciemnosci…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. syzyf said

  a wiec skoro nienawidza zydow -antysemici? haha z tej nienawisci za onych dolary ten „pasztet na majdanie upichcili???”zacznijmy od przypomnienia slow wypowiedzianych :”w polityce nie ma przypadkow,a nawet jesli sie zdarzaja to sa dokladnie zaplanowane(cytat z pamieci wiec moze niedokladny,aczkolwiek sens w pelni zawarty)Winston Churchil. Moim skromnym zdaniem-przede wszystkim uwazam ze to co sie dzieje obecnie na -ukrainie-w pelni tego slowa znaczeniu:na krancach kraju,krancach Rzeczpospolitej(nie zapedzam sie na krym aczkolwiek byla i chwila ze i tam powiewaly sztandary Najjasniejszej Rzeczpospolitej rozciagajacej sie od morza do morza)moze przyniesc wiele dobrego(a z pewnoscia skupi uwage nieprzebranych mas europejczykow na wymagany czas),chociazby moze pomoc kazdemu z NAS przypomniec sobie-uswiadomic ze w jednosci a nie w jednostce jest SILA ,znaczy- kupa mosci panowie jak mawiali przodkowie!!!ale…. kto sponsoruje to przedstawienie?co sie wydarzylo? i jak to bylo mozliwe? Sponsorowanie:no chyba wszyscy sie ze mna zgodza ze cala ta impreza musiala byc bardzo szczegulowo zaplanowana i hojnie sponsorowana-relacje na tak zwane zywo w internecie obserwowalem od grudnia 2013 roku,mowiono ze stacjonuje tam bez przerwy od poczatkowo pieciu do trzystu tysiecy demonstrantow w czasie „finalu”-logistycznie dosc dobrze zorganizowana calkiem spora operacja:wikt-zywienie,gorace posilki,gorace napoje(nie najostrzejsza ale jednak zima),opierunek,zakwaterowanie,spiwory,posciele,wiec i pralnie,odzierz zimowa,umundurowanie,opieka sanitarna,… organizacja jednostek(chociazby tworzenie oslawionych znanych nawet i z powiesci historycznych-sotni jakby kozackich) bojowych,uzbrojenie,dowodzenie planowanie……smiem watpic w spontanicznosc tego przedstawienia! Jak to bylo mozliwe?-demonstracje pokojowe jak tenze Majdan czy inny Marsz Niepodleglosci w sasiednim kraju z punktu widzenia wladzi i rzadowej tuby propagandowej-znaczy mendii jedynie slusznego nurtu to: bandyckie wybryki,zaklucanie spokoju „porzadnych obywateli(czy tez towarzyszy),przynoszace jedynie straty miastu nawiedzonemu przez takowa tluszcze -jednym slowem rozruby faszystow czy tez innych kosmitow zaslugujace jedynie na pacyfikacje,rozgonienie,surowe ukaranie organizatorow!taki przykladowo zeszloroczny Marsz nazwany prowokacyjnie-Niepodleglosci w sasiedniej stolycy okazal sie stokroc bardziej smiem twierdzic niebespieczny ze wzgledu na podstepne sprowadzenie w celach z pewnoscia asekuracyjnych oraz propagandowych band niby bezbronnych aczkolwiek ziejacych nienawiscia grupom dekadencji- staruszkow z premedydacja lamiacych prawo uchylajacych sie ulge i godnosc przynoszacej eutanazji oraz chord ‚używanych jako zywych barykad niemowlat w ich pojazdach opancerzonych -….a tak juz calkiem powaznie- (postawa obywatelska i determinacja w walce z niesprawiedliwoscia wielu uczestnikow Majdanu warta szacunku i podziwu)-takowa „spontaniczna”demonstracja nie miala moim skromnym zdaniem absolutnie zadnych szans na final jaki obserwujemy….

 26. dejpanspokój said

  Ten wstęp do artykułu (którego nie przeczytałem z powodu wstępu) to masło maślane najwyższych lotów.

 27. GW said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawy-sektor-zwalcza-antysemityzm-2014-03

Sorry, the comment form is closed at this time.