Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenie

Posted by Marucha w dniu 2014-03-02 (Niedziela)

Aktualne wydarzenia na Ukrainie roznoszą się również szerokim echem w Sieci. Jednak akcja anonimowych hakerów różni się od większości internetowych inicjatyw związanych z tym krajem. Dzisiejszej nocy haktywiści, włamując się na ok. 30 polskich witryn zostawili tam… ostrzeżenie dla Polaków.

Oficjalne oświadczenie Anonymous Ukraine brzmi następująco:

Witajcie

Jesteśmy Anonymous Ukraine

Na Ukrainie odbył się zamach, dzięki któremu do władzy doszli naziści. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku!

Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. Chcemy ostrzec Polaków, że ich kraj znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Polska będzie następnym krajem, który zostanie rozerwany na strzępy przez faszystowską plagę, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie.

Szturmowcy z ukraińskiego, neo-nazistowskiego ruchu „Prawy Sektor”, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie planują przejąć wschodnie tereny Polski, o których myślą, że należą do nich.

Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. Chcemy aby Polska zrozumiała, że tragedia jaką była rzeź wołyńska może się powtórzyć, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

Na stronach, które padły ofiarami ataku ostrzegawczego anonimowych znajduje się odnośnik do krótkiego wideo w serwisie YouTube. Normalnie staramy się zamieszczać wszystkie materiały multimedialne na naszej stronie, tak aby oszczędzić Wam szukania i klikania, jednak w tym przypadku nagranie jest za bardzo drastyczne. Jeśli ktoś jednak chciałby je obejrzeć, jak na razie dostępne jest pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=qi7uvMc2DJ0

Źródło: www.chip.pl
http://kronikanarodowa.pl

Komentarze 33 to “Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenie”

 1. Premizlaus said

  To te same Anonimy, które walczą o wolność dla pornografii w internecie i o których było głośno podczas strajków przeciwko ACTA?

 2. Easy Rider said

  Przypuszczam, że jest to żydowska dezinformacja, która ma za zadanie odwrócić uwagę od rzeczywistych sprawców ukraińskiej rewolty i zarazem mocodawców tych banderowskich nazistów, którzy być może wyrwali się spod kontroli – albo stali się już niepotrzebni i kompromitujący. Stąd też chodzi o to, aby wytworzyć atmosferę umożliwiającą likwidację tychże nazistów, bez posądzania o wrogość wobec „ukraińskiej walki o demokrację”. Kto jest nazistą – oczywiście będzie decydował jakiś Wielki Brat, podobnie jak niegdyś Goering decydował, kto jest Żydem.

  Nie bagatelizując znaczenia banderowców, nie można zapominać, że po stokroć groźniejsi są ich mocodawcy.

 3. Griszka said

  @1
  To jest po prostu grupa hakerów, która przyjęła taki kryptonim. Ci sami wyciągnęli maile ze skrzynki ukraińskiego Bolka Kłyczki.
  Co prawda lista zhakowanych stron nie imponuje. Tylko jedna strona rządowa. Gdyby tak wbili się na Onet albo Niezależną 🙂

 4. Urbanski said

  Uruchomiono hasbare. Celem jest skompromitowanie i eliminacja „Prawego Sektora” ktory jest zagrozeniem dla nowego rzadu pejsatych na Ukrainie.

 5. Griszka said

  @4
  Głupich szukacie ? Hasbara przejęła władzę na Ukrainie przy pomocy finansowanych przez nich bandytów z „Prawego Sektora”. Wasze bajki to stary zgrany numer berliński.
  Naziści też krzyczeli o zagrożeniu żydowskim a jednocześnie odprawiali z błogosławieństwem lud wybrany do Palestyny, biegali po kredyty do lichwiarzy i nadawali pejsatym stopnie oficerskie i generalskie.

 6. Inkwizytor said

  Re: 4

  Wypad pejsaty obszczymurku

 7. RomanK said

  Hlodomor..pamietamy!
  Chazarska Banda z Kijowa prowadzaca na smyczy Bandytow Banderowskich – liczy na swoich wspolbraci…Prawego i Sektora „polskiego” tak samo- jak demokraci kijowscy:-)))

 8. Kronikarz said

  Ich Anonymous, to hasbara jak byk.

 9. Easy Rider said

  Ad 6 vs. 4

  Nie wiem, dlaczego Pan się czepia Urbańskiego – przecież mówi prawdę. Może Panu ona nie odpowiada, ale jeśli tak, to proszę użyć argumentów, a nie wyzwisk.

 10. compu said

  Każda rewolucja przebiega tak samo.
  Najpierw wykorzystuje jako awangardę jakąś skrajną grupę a poxniej ja likwiduje.
  Mamy do czynienia z kolejnym etapem rewolucji czyli odcinanie sie od skrajnych ugrupowań. Kolejnym etapem będą „porządki” z faszystami.

 11. Easy Rider said

  Ad 10.

  Ta sama zasada dotyczy wykorzystywania przez NWO pedalstwa i innego zboczeństwa do walki z ludzkością – tylko że ten proces jest bardziej rozłożony w czasie.

 12. Siggi said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kryzys-ukrainski-zapowiada-apokalipse-dr-paul-craig-roberts-2014-02

 13. Rysio said

  re 10. No to teraz rozsiądziemy się wygodnie przed ekranami i będziemy na YouTube patrzeć jak będzie likwidowana awangarda Ukraińska ( Swoboda, Prawy Sektor, itd… itp…)

  🙂

 14. Griszka said

  @10-13
  A czym ją zlikwidują skoro rozwiązali u siebie w Kijowie Bierkut a policjanci, którzy tłumili zamieszki, musieli klęknąć przed bojówkami banderowskimi i prosić ich o wybaczenie.
  Teraz to oni mają giwery. Te czubki tak samo jak pedalstwo są fort pocztą NWO. Sami swoi. Przywilejami nagrodzą zamiast pozbyć się najbardziej zagorzałych sojuszników.

 15. Rysio said

  Nowa, deomkratyczno-prounijna władza Ukrainy wyda odpowiedni dekret.

  🙂 🙂 🙂

 16. Lily said

  Powiedzcie prosze,kogo Kaczor wspieral na Majdanie,a kogo jego opozycjonisci.

 17. kuntakinte said

  Prawdziwym sensem każdej rewolucji jest zabijanie, gwałcenie i rabowanie. Oczywiście na początku zawsze jest jakaś przyczyna, ktoś rzuci jakieś hasło-paradoks w stylu -” Wolność i równość, jakiś postulat… a potem nikt niczego nie pamięta .. bo jak to w rzeźni – trza sie z robotom uwijać

 18. Griszka said

  @16
  Dwóch na trzech tenorów EuroMajdanu to banderowcy. Jaceniuk i Tiahnybok. Idioci z PiSu, zależnie od instrukcji, albo udają, że tam w ogóle było tylko na placu kilku banderowców i Kaczyński nie krzyczał Sława Ukrainie obok małego hitlerka albo tak jak Gazeta Jerozolimska Sakiewicza wskazują, że dUPA było antysowieckie i trzeba tych ludzi wspierać w dobrej sprawie.
  Istny jarmark głupoty pomieszanej z kłamstwem. Tusk już bije brawa za piękne przedstawienie a Soros szykuje specjalną premię.

 19. marost said

  Marine le Pen oskarza UE o spowodowanie konfliktu ukrainsko-ukrainskiego i z Rosja.
  I ma racje – w ostatnich latach niektore z panstw czlonkowskich (nie przymierzajac Polska) prowadzily szeroka kampanie pro-unijna na Ukrainie nakreslajac fantastyczne wizje w oczach tych narodow by w koncu okazalo sie, ze “krol jest nagi”. Teraz wymachuja szabelkami….by odwrocic uwage opinii publicznej….

  Wczoraj Tv Rossija24 nadala wywiad z pewnym (nazwiska nie zapamietalem) historykiem, ktory wyjasnial kim byli Banderowcy, co roznilo ich od nazistow … Polacy sa narodem ktory najbardziej od nich ucierpial. Mowil, ze nazisci jednak nie dopuszczali sie zbrodni o takim stopniu okrucienstwa…min na polskich dzieciach…. Przytaczal wiele przypadkow takich bestialskich zbrodni. „Jestem historykiem a nie politykiem i dlatego obecnosc licznych ich flag juz chocby tylko na majdanie wzbudza moj niepokoj….”

 20. marta15 said

  „..
  Pisal juz o tym pan Janusz Szpotanski w „caryca i zwierciadlo”.

  „..Bo NIC NIE WZRUSZA TAK Zachodu,
  jak szum frazesów O wolności.
  Możesz pół świata zakuć w dyby,
  strzelać w tył głowy, łamać kości,
  ale BREDZ PRZY TYM o ludzkości,
  o Lepszym Jutrze, Wielkim Świcie,
  a wyjdziesz na tym znakomicie!
  Wot Gitler, kakoj to durak!
  On się przechwalał zbrodnią swoją!
  A MUDRIEC TO BY zdiełał tak:
  NU CZTO , że gdzieś koncłagry stoją?
  Nu czto, że dymią krematoria?
  Taż w nich przetapia się historia,
  niewoli topią się okowy,
  powstaje sprawiedliwszy świat,
  rodzi się typ człowieka nowy!
  I czto, nie miałby wtedy on
  gumannych w krąg apołogietów,
  co pieliby, kak on jest miły,
  a kakij kapitalizm zgniły?
  Wsadzać na czapku główkę trupią,
  o, Boże moj, KAK ETO głupio!
  Na czarne — „białe” mówić nada,
  BO TO PRZEMAWIA DO ZAPADA ;
  na knuty, kaźnie i tortury —
  że to gumanne manikiury!
  Nada ich przekonywać mudro,
  że wojna — mir, że chlew to źródło,
  że okupacja — wyzwolenie,
  a BEDA cieszyć się szalenie!
  A kiedy z wolna, po troszeczku
  w tej dialektyce się wyćwiczą
  to MOJA STANA SIE zdobyczą —
  poniał mienia, ty jołop Greczko..”
  http://www.polskieradio.pl/files/80d38400-1e64-4ad1-b1ab-dc7a11529083.file

 21. revers said

  Ukraina odbije się Polsce czkawką

  Już, teraz docierają do nas sygnały, iż nacjonaliści od Muzyczki (ten z kałachem,szarpiący też prokuratora) chodzą po domach Polaków tam mieszkających i „sugerują” im zwrot Karty Polaka.

  Za kilka miesięcy Zachód zostawi Polskę samą z tym pasztetem, sam rakiem wycofując się po protestach dyplomatycznych. Będziemy mieli dwie Ukrainy a Prawy Sektor osiągnie to co chciał- narodowe państwo.

  A polscy politycy, stając po stronie zwolenników Bandery, co robią dla Polaków na zachodniej Ukrainy?

  #Ukraina #Tymoszenko #Swoboda #Tiahnybok #Bandera #Szuchewycz #Dmitro_Jarosz #prawy_sektor #tryzub #Majdan #OUN #OrganizacjaUkraińskichNacjonalistów #karta_polaka #UkraińskaPowstańczaArmia #UPA #Wołyń #rzeź #Polska #SSGalizien #głupota #geopolityka #UE #Sewastopol #polityka #USA #Krym #Janukowycz #wojna #Muzyczko

 22. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 23. kociakicia said

  Polacy zawsze muszą być tymi najmądrzejszymi, tymi najporządniejszymi, i dlatego teraz jesteśmy bardziej amerykańscy niż sami amerykanie.
  Jeszcze nie tak dawno byliśmy stachanowcami światowego katolicyzmu, ale odkąd Watykanem zacieli rządzić tajni agenci złego, to zmuszeni zostaliśmy do bycia doskonałymi aktywistami demokracji i światowego pokoju . taki już nasz los wiecznych naprawiaczy świata

 24. Rysio said

  re 23. Bzdury!!!

  Tymi „polskimi” naprawiaczami świata są parchy mówiące biegle po polsku.

 25. Mordka Rosenzweig said

  re 20

  Ja pan Mordka muwi do pani Marta sze zapomniala o najwaszniejszym:

  „By człowiek był człowieka bratem,
  trzeba go wpierw przećwiczyć batem!”

 26. Marucha said

  Re 23, 24:
  Pani Kociakicia chodzi zapewne o takich Polaków, jak Michnik, Tusk, Kaczyński, Sakiewicz, Srul Duppenschwanz itp.

 27. RomanK said

  Panie Rysio ,,tylko se nie biegle prosze. nie biegle… mowia poprostu przekonywujaco, a to …..zupelnie wystarcza:-)))
  Zadzwonil se jeden do drugiego….zeby to nie wypadlo glupio. ze czlowiek -czklowiekowi Lupo:-))

  http://rt.com/news/war-crime-ukraine-troops-425/

 28. Rysio said

  Fakt, zapomniałem, że Michnik to wielkim oratorem nie jest.

  🙂

 29. http://www.informationclearinghouse.info/article37790.htm

  No to tu jest wszystko wylozone od a do z.
  Wieje groza szczegolnie dla naszego narodu !
  Z Panem Bogiem !

 30. NICK said

  Anonymous jak Al Kaida.

 31. marta15 said

  ma pan racje panie Mordka. widze ,ze jest tez pan wielkim fanem Szpotanskiego.

 32. marta15 said

  bardzo duzo pod tym linkiem ciekwaych, najnowszych artykulow odnosnie Ukrainy, Polski, Krymu, Rosji i calego tego balaganu jaki nastepuje przed koncem swiata.
  http://piotrbein.wordpress.com/2014/03/02/putin-shows-the-jew-banksters-a-long-one-again/

 33. ajkm said

  Anonymous Ukraina popiera pokój i prawo ludzi do samostanowienia . The Bandera nazistów i faszystowskich bandytów , że biją i zabijają policjantów i członków służb bezpieczeństwa Ukrainy nie reprezentują woli lub życzenia narodu ukraińskiego .

  Mieszkańcy Ukrainy nie chcą integracji z Unią Europejską . Mieszkańcy Ukrainy nie chcą do NATO na ich terytorium . Mieszkańcy Ukrainy prezydenta Janukowycza głosowało za ich prowadzić i sprawiedliwych wyborów demokratycznych . Mieszkańcy Ukrainy zarzutu do prezydenta i do Rosji o pomoc w powstrzymaniu oblężenie przez hitlerowskich zbirów Ukrainy i zbrodnicze gangi . Mieszkańcy Ukrainy nie chcą , aby ich ukochana stolica Kijów zajęty przez nazistowskich morderców i spalone . Mieszkańcy Ukrainy chce ich niezależność być uznane i może ustalić swój los bez presją USA , NATO, Unii Europejskiej . Mieszkańcy Ukrainy chcą pokoju i chcesz, Bandera naziści być zatrzymany , raz na zawsze .

Sorry, the comment form is closed at this time.