Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zawody sportowe dla pederastów w Moskwie, MFW etc.

Posted by Marucha w dniu 2014-03-04 (Wtorek)

Lesbijskie sportówki na Homoseksualnych Igrzyskach w Moskwie 2014.

Ze spraw ogólnych na uwagę zasługuje mająca się własnie odbyć w Soczi Olimpiada dla inwalidów. W Holandii ministrowa sportu wprawdzie mocno psioczy, że Krym i tym podobne, ale na otwarcie Igrzysk pojedzie, no bo inwalidów nie wypada bojkotować.

Natomiast zupełnie, prawdopodobnie celowo, zostały przez media odsunięte na bok odbywające się w Moskwie zawody dla… pedalstwa!

Nie może pismakom najwyraźniej przejść przez klawiatury wiadomość, ze w homofobicznym państwie, gdzie uciska się biednych pedałów i maltretuje lesby, odbywają się specjalnie dla nich zorganizowane międzynarodowe zawody sportowe.

Chociaż… chyba nie całkiem to się zgadza, bo właśnie z satysfakcja doniesiono, że zawody powyższe zostały już dwukrotnie przerwane – pierwszy raz z powodu świecy dymnej rzuconej na meczu futsalu, a drugi raz po naturalnie anonimowym doniesieniu o podłożonej bombie.

Nie na tym forum przypominać, czym kończy się odmowa propozycji przyjęcia pożyczki oferowanej przez Bank Światowy albo Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Marny los jaki spotkał najpierw Miloszewicza, potem Kadafiego, a teraz Janukowicza (przy czym casus naszego Skrzypka też nie pozostaje poza podejrzeniami), jest tego dobitnym przykładem.

Tymczasem istnieje dość prosty sposób, żeby się od takiej “przysługi” wyłgać. Mianowicie należy wprowadzić prawa penalizujące pedalskie praktyki.

Własnie dokonała tego Uganda i Bank Światowy natychmiast odstąpił od udzielenia jej pożyczki! Prasa doniosła przy tym, że jest to curiosum na skale światową, bowiem Bank ów, po raz pierwszy w swojej historii odmawiając kredytu, kieruje się względami poprawności politycznej.

Tak wiec zawalił Janukowicz na całego, ale jest tu wskazówka dla Łukaszenki. Jeżeli chce on uchronić Białoruś przed “zaproszeniem” przez Brukselę do integracji, to niech od razu zaczyna prześladować pedałów. Żaden brukselski polityk nie odważy się zaproponować stowarzyszenia z takim państwem, a i ludzi na ulice będzie trudno wyprowadzić, bo co innego promocja demokracji – a co innego obrona pedalstwa i sodomii.

Czy majdan zapełniłby się stutysięcznym tłumem, gdyby w grę wchodził interes ukraińskich pedałów? Nigdy!

Brat Dioskur

Komentarzy 5 to “Zawody sportowe dla pederastów w Moskwie, MFW etc.”

 1. Premizlaus said

  Chore. Po co takie coś organizować?

 2. adsenior said

  Drogi Bracie Dioskur, mam do brata wielki żal, że nie napisał Brat, że honorowy patronat, nad ta WŁAŚCIWA OLIMPIADĄ,obieli: OBAMA, Cameron, Hollande i Merkel. Niestety z przykrością zawiadamiam, że tej szlachetnej odmianie sportu, nie chciał, wręcz w obraźliwy sposób odmówił niejaki Putin Władimir.

 3. Brat Dioskur said

  Drogi Adseniorze,niestety media holenderskie niezwykle oszczednie dawkuja informacje o tej „wlasciwej”‚ olimpiadzie napedzanej ….. pedalami ,zapewne dlatego , zeby przypadkiem tut. publika nie doszla do wniosku ,ze Rosja nie jest az tak homofobiczna ,jak sie ja przedstawia.Patronat Bambo i reszty jest mi wiec nieznany….Dziwie sie jednak ,ze nie roztrabiono Urbi et Orbi awersji Putina do udzielenia patronatu nad wspomniana impreza,byc moze uznano ,ze zdyskontowanie tego faktu pociagneloby za soba ujawnienie jej …patronow,ktorzy najwyrazniej wola pozostac incognito.Przy okazji podaje ,ze w ostatniej chwili jednak ministrowa sportu Holandii uznala,ze nie moze udac sie do Soczi po tym jak jej koledzy ze Stanow i Anglii rowniez zrezygnowali z uczestniczenia w otwarciu tzw. Paralympicks.Jednak pedaly wygraly przed inwalidami, no ale nie od dzis wiadomo ,ze pedal4ever!

 4. Luxeuro said

  Ciekawe czy on wystartował ze swoim pedałem 🙂

 5. Boydar said

  Strasznie skąpe te informacje, i tylko w jednym miejscu.

  http://www.rediff.com/sports/report/moscow-gay-athletic-games-disrupted-suffers-harassment/20140302.htm

  Uwzględniając prezentacje pedalstwa w pełnej krasie społeczeństwu, jak na ten przykład władza robi to w Polsce, to ta bidna Rosja Putinowa jest zupełnie zacofana.

Sorry, the comment form is closed at this time.