Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Białoruś – nowa ustawa o stanie wojennym

Posted by Marucha w dniu 2014-03-06 (Czwartek)

Wydarzenia w Kijowie dały wiele do myślenia białoruskiemu przywódcy. Aleksander Łukaszenko przystąpił do działania. Białoruskie siły bezpieczeństwa nie będą ponosiły odpowiedzialności za użycie broni w razie potrzeby, pisze Niezawisimaja Gazieta.

Białoruski parlament przygotowuje się do rozpatrzenia poprawek do projektu ustawy o stanie wojennym. Nowy 18 artykuł znosi całkowitą odpowiedzialność z organów ścigania za szkody wyrządzone w związku z użyciem broni, gdyby służby te musiały działać w „konkretnych warunkach narażenia lub skrajnej konieczności”.

Ustawa zawiera inne innowacje. Zmienione będą przepisy dotyczące uprzedniej kontroli cenzury i mediów. Wprowadza się nowy plan realizacji tych założeń. Na przykład w okresie stanu wojennego zabroniona zostanie praca mediów, z wyjątkiem tych wymienionych w wykazie sporządzonym przez Ministerstwo Informacji Białorusi.

http://wolna-polska.pl

Komentarzy 5 to “Białoruś – nowa ustawa o stanie wojennym”

 1. Jan said

  Mądry uczy się na błędach innych.

 2. Zerohero said

  No proszę. Taki niby straszny reżim,a dopiero teraz wprowadzają ustawy o działaniu służb i cenzurze… I to jeszcze na wypadek stanu wojennego. Tymczasem przeciętny polski leming myśli, że na Białorusi już teraz jest cenzura i terror na całego. 🙂

  Nawiasem mówiąc nikt nie zrobił dla spadku wolności obywatelskich więcej ni kundle z zachodu. Jak straszą niezależne kraje rewolucjami, to naturalne, że w tych krajach bezpieka będzie miała tendencje wzrostowe.

 3. Brat Dioskur said

  Bialorusi w ogole nie mozna porownywac z Ukraina bo ta druga ma banderowcow a jedynym srodowiskiem na Bialorusi teoretycznie nadajacym sie do zrewoltowania jest mniejszosc ….polska!Proby takie ,zreszta nieudane ,mamy juz za soba i „uny”,podobnie jak Niemcy w 42′ po niepowodzeniach pod Moskwa , rozpoczeli ofensywe na froncie poludniowym ,czyli ,nomen omen ,na Ukrainie!Doszli juz pod „Stalingrad” ,bo tym jest dla ” unych” Krym i teraz czekamy tylko na …Kalacz!

 4. JO said

  Na tle Rosji i Bialorusi Jaskrawi sie Nasza Okupacja w PRL BIS. Wladza i Narod jak Dawniej Depolaryzuja sie coraz Bardziej…

 5. JO said

  W sumie, to po JPII tylko SMROD zostaje i Sromota…. Tak dalismy sie nabrac na JPII judeokosciol, ze az na Kresy Jego zanosilismy i Teraz z WYYYYYYYSoka Spaaaaadamy. 😦

  Taki wstyd przed Bracmi na wschodzie…

Sorry, the comment form is closed at this time.